Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

wiesniak84 25.06.2012 15:58

Mam takie same zdanie na temat Błaszczykowskiego. Miałem do niego szacunek za występy w Wiśle, do tego zostawiał na boisku serducho ale...
No właśnie ale jest takie, że szacunek stracił za "aferę" z orłem na koszulkach (jako kapitan nawet nie pierdnął na ten temat), za to że na temat Laty i PZPNu zabrał głos dopiero po odpadnięciu a nie wcześniej co tylko udowadnia, że to babochłop a nie chłop bo nie ma jaj. O biletach to już nawet nie ma co wspominać.

agii1 27.06.2012 08:49

Vitesse Arnhem chce zatrudnić Stana Valckxa

http://.................../viewtopic.php?t=11194

syryls 27.06.2012 19:17

Ciekaw jestem jak Maaskant poprowadzi Groningen, nie ukrywam że będe śledził poczynania tej drużyny, także oglądając niektóre mecze, chcem zobaczyć jak zespół będzie poukładany.

cfa 28.06.2012 06:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak84 (Post 1259796)
Mam takie same zdanie na temat Błaszczykowskiego. Miałem do niego szacunek za występy w Wiśle, do tego zostawiał na boisku serducho ale...
No właśnie ale jest takie, że szacunek stracił za "aferę" z orłem na koszulkach (jako kapitan nawet nie pierdnął na ten temat), za to że na temat Laty i PZPNu zabrał głos dopiero po odpadnięciu a nie wcześniej co tylko udowadnia, że to babochłop a nie chłop bo nie ma jaj. O biletach to już nawet nie ma co wspominać.

Oj tam oj tam, jaki babochłop, zwykły oportunista jakich miliony na tym świecie. Zresztą w tej reprezentacji chyba tylko Wasyl powiedział, że nie rozumie kibiców bo sam by się zbiczował.

wiesniak84 28.06.2012 07:50

Jedyne co mogę dodać to to, że nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Z drugiej strony jaki trener taka drużyna - jakby w niej był Boruc czy Żewłakow to pewnie wznieśliby larum w czasie afery z koszulkami czy też współpracy z PZPN-em a to by było nie na rękę tak i Smudzie jak i betonom ze związku.

dj_ibutti 29.06.2012 23:06

[Hryningen] to strasznie slaba druzynka... nie spodziewalbym sie wiele po nich ;)

gypsy 30.06.2012 18:14

Taka ciekawostka, która mnie osobiście zaskoczyła, a dotyczy ona naszego byłego piłkarza, speca od żartów ściągniętego do Wisły przez Holendrów ;)

cytat z biografii van Persiego:

Cytat:

Takie okoliczności sprzyjały rozwojowi talentów, co przyznaje sam Van Persie, mówiąc, że na trzech sąsiadujących ze sobą ulicach Kranlingen wychowało się aż siedmiu przyszłych profesjonalnych piłkarzy, wliczając w to jego najlepszego przyjaciela, Nourdina Boukhariego.
Nie wiedziałam, że Nourdin wychowywał się razem z RvP i co więcej, był jego "najlepszym przyjacielem" :D

grzesiek632 30.06.2012 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1260913)
Taka ciekawostka, która mnie osobiście zaskoczyła, a dotyczy ona naszego byłego piłkarza, speca od żartów ściągniętego do Wisły przez Holendrów ;)

cytat z biografii van Persiego:



Nie wiedziałam, że Nourdin wychowywał się razem z RvP i co więcej, był jego "najlepszym przyjacielem" :D

Dodam tylko że tenże Nourdin Boukhari obchodzi dziś 32 urodziny.

Ku pokrzepieniu serc:
http://www.youtube.com/watch?v=DlqFjVEhils

syryls 03.07.2012 12:30

GAZETA WYBORCZA


Wywiad z Lucasem Guedesem, synem Clebera.

Pamiętasz mecz Wisły z Lechem, w którym ojciec nabawił się kontuzji i musiał skończyć karierę?
- To było przerażające. Jak widziałem karetkę, przypomniałem sobie, jak na boisku zmarł Miklosz Feher. Jego Benfika Lizbona grała z Victorią Guimaraes mojego taty. Ojciec pierwszy do niego podbiegł, a Miklosz miał tak dziwny wzrok... Upadł na ziemię i patrzył identycznie jak tata w meczu z Lechem. Gdy to widziałem, poczułem okropny ból w brzuchu. Niby ojciec zawsze powtarzał, że jak upada na boisko, to chwilę leży po to, by odpocząć, ale wówczas wzrok miał podobny do Fehera. Gdy podbiegł do taty Ivan Djurdjević i od razu zaczął wołać karetkę, to nie miałem pojęcia, co robić. Mama zaczęła krzyczeć, więc widziałem, że trzeba ją uspokoić. Wyłączyłem telewizor i zacząłem dzwonić. Nikt z Wisły nie odbierał, ale w końcu odezwali się i powiedzieli, że wszystko jest w porządku. Pojechaliśmy do Poznania, ale w połowie drogi zadzwonił tata i oznajmił: "Macie nie przyjeżdżać. Wszystko jest w porządku". To było najdłuższe pięć minut i najgorszy moment w moim życiu.

Po tym zdarzeniu mama nie mówiła, byś dał sobie spokój z piłką?
- Mówiła... Zawsze ostro walczyłem głową, ale od tamtego momentu ani razu nie wyskoczyłem do pojedynku powietrznego. Zero, ani razu! Muszę nad tym pracować, ale bardzo się boję. Nie chcę sobie przypominać tego momentu, ale gdy piłka jest w powietrzu, to obraz z Poznania wraca.

Jak chcesz zostać kompletnym piłkarzem, musisz się przełamać.
- Wiem. Liczę, że z czasem przejdzie...

1q2 03.07.2012 15:08

A propos Petrescu - Ściągnął rok temu Traore z Cluj za 6 mln ojro, chwilę temu poszedł do Anży za 18;)

Reserve 03.07.2012 15:12

No to możemy już powiedzieć Lucasowi adios ;)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_do_brazylii/

Hmm... Ciekaw jestem czym klub tak sobie zaszkodził u Clebera, bo naprawdę to zagranie było hm... troszkę po chamsku ;)

TOMEK 11 03.07.2012 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1261421)
A propos Petrescu - Ściągnął rok temu Traore z Cluj za 6 mln ojro, chwilę temu poszedł do Anży za 18;)

http://www.transfermarkt.de/en/lacin...ler_69006.html
faktycznie grubo

ichigo 03.07.2012 20:10

Taka mała ciekawostka o pewnej naszej byłej "gwieździe" - pod newsem na temat fantastycznego występu Legii w sparingu ze Spartą Praga (0-4) natrafiłem na informację, że
Cytat:

W zespole Sparty zagrał były obrońca Wisły Vlastimil Vidlička.
Taki talent nam umknął :P

arti 03.07.2012 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ichigo (Post 1261472)
Taka mała ciekawostka o pewnej naszej byłej "gwieździe" - pod newsem na temat fantastycznego występu Legii w sparingu ze Spartą Praga (0-4) natrafiłem na informację, że

Taki talent nam umknął :P

Jak się łudziło, że PO będzie śmigał na skrzydle jak Kalu Uche...
Te kilka spotkań na obronie nie grał źle jak pamiętam... dziś by pewnie spokojnie posadził na ławie Jovanovica...

kornd 04.07.2012 07:30

Trochę się przytyło Frankowskiemu, jak trenował napastników kabaretu Dyzmy w czasie Euro (oczywiście zdjęcie z Weszło):
http://www.weszlo.com/fotonews/13413...frankowski.jpg

tomo 04.07.2012 07:54

Jeśli niewiadomo o co chodzi to chodzi o?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1261422)
No to możemy już powiedzieć Lucasowi adios ;)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_do_brazylii/

Hmm... Ciekaw jestem czym klub tak sobie zaszkodził u Clebera, bo naprawdę to zagranie było hm... troszkę po chamsku ;)


zim zum 04.07.2012 08:09

http://www.90minut.pl/news/191/news1...a-Jirsaka.html


Ale wylądował :)

borys 04.07.2012 09:35

Znak klubowy jak skrzyzowanie zakazu wjazdu z przejazdem kolejowym:)

syryls 04.07.2012 12:54

Widzimy teraz wiele "starych" zawodników Wisły którzy teraz grają dosyć nieźle, w czasach świetności Wisły w lidze, skład był naprawdę dobry, teraz taki Vidlicka byłby napewno rezerwowym o ile nie podstawowym zawodnikiem, wtedy konkurencja była ogromna.

ChG 04.07.2012 13:11

Lucas na facebooku:

Cytat:

Niewazne gdzie pojde, gdzie bede gral, czy jaka koszulke bede ubieral to zawsze Biala Gwiazda bedzie w moim sercu!


Reserve 04.07.2012 15:55

Swoją drogą to ciekawe czy naprawdę do nas wróci ;)

Ciekawa mieszanka by wyszła, chłopak ma podstawy surowego i twardego Polskiego futbolu, a 2 lata w technicznej Brazylii mogłyby z chłopaka zrobić mieszankę wybochową na naszą ligę ;)

gerardinho91 04.07.2012 16:17

bajera typu "jestes wspanialy , ale zostańmy przyjaciólmi."

"wiesz , inne charaktery ja musze sie wreszcie wziąć za robienie kariery..."

arti 04.07.2012 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ChG (Post 1261580)
Lucas na facebooku:

Dobrze wychowany chłopak:) Co do powrotu - jak będzie dobry to Portugalia, może Holandia po starej znajomości. Jak będzie cienki to... po co nam on?

KoPer 04.07.2012 21:37

jeszcze dla potwierdzenia

http://www.botevplovdiv.bg/images/st...ti/irshak2.jpg

Watts 05.07.2012 11:10

Cytat:

Dragan Paljić w nowym sezonie będzie reprezentował barwy Heraclesa Almelo. Ostatnie dwa lata obrońca spędził w Wiśle Kraków. W maju rozwiązał kontrakt z "Białą Gwiazdą".
Powodzenia, Dragan. Całkiem niezły klub jak na niego.

Pero 05.07.2012 11:58

Piotrek Brożek rozwiązał swój kontrakt

http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/1...-coraz-blizej/

tofik 05.07.2012 12:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1261574)
Widzimy teraz wiele "starych" zawodników Wisły którzy teraz grają dosyć nieźle, w czasach świetności Wisły w lidze, skład był naprawdę dobry, teraz taki Vidlicka byłby napewno rezerwowym o ile nie podstawowym zawodnikiem, wtedy konkurencja była ogromna.

Racja. A ci którzy teraz mieli stanowić o sile Wisly widzimy w jakich klubach lądują. Czasami mają szczęście, że ktoś ich chce i profesji nie muszą zmieniać :lol:

Tominho 05.07.2012 12:44

Myślę, że gdyby udało się podpisać Dudu Paraibę i Piotra Brożka, to byłoby super. Z racji tego, że nie mamy graczy lewonożnych, mogących grać na skrzydle, przyjście Brożka mimo wszystko oceniłbym na +. Uważam, że przy Probierzu by się odbudował i znowu grał na dobrym (ligowym) poziomie :D

Ciekawe jak wygląda sytuacja z Pawłem... Ale patrząc na treść tego newsa http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...etay&IND=10910 należy sądzić, że Brożek na pewno odejdzie z Trabzonu (może jemu również uda się rozwiązać kontrakt).

RYBA 05.07.2012 21:26

No ciekawe ciekawe, Brożka na tą lewą obronę można by "łyknąć" tymbardziej że w tym momencie Gordan nie ma zmiennika, pytanie tylko czy stać nas żeby spełnić jego oczekiwania finansowe chociaż przy swojej aktualnej pozycji mocnych argumentów do negocjacji nie ma ;)

czesiu 05.07.2012 23:37

Brożek? No gdzie i po co? Myślę, że Pogoń to dla niego idealny klub.
-------------
A co z tym Dudu?

yoda79 06.07.2012 08:25

Szane maleją, cena chyba za duża.

murray 06.07.2012 08:53

http://www.mainz05.de/news_details.h...ash=5da78db004

Diaz w Mainz.

syryls 06.07.2012 09:27

- Diaz jest świetny technicznym, silnym fizycznie i dobrym w pojedynkach indywidualnych obrońcą. Przede wszystkim gra jako lewy defensor, ale może również występować jako stoper. Nasi trenerzy zwrócili na niego uwagę prawie rok temu. Nie straciliśmy go z pola widzenia, a teraz nadarzyła się okazja, by podpisać z nim kontrakt - wyjaśnił menedżer 13. drużyny Bundesligi Christian Heidel.

Dobrze gada

fresh.cie 06.07.2012 09:33

Diaz na środku obrony to dobry piłkarz, nie wiem czego chcecie od niego.

szprotson 06.07.2012 10:31

imho w niektórych meczach Diaz na stoperze był najlepszy na placu, no ale ile gustów tyle opinii.
Zobaczymy czy w manguncji zagra czy bedzie tylko turystą

kacpaw91 06.07.2012 10:58

Nie rozumiem czemu w obecnej sytuacji odpuszczamy transfer Piotra Brożka. Nie mówiąc już o tym, że byłby to też sygnał dla Dudu, że nie jesteśmy uzależnieni od jego transferu. Brożek mógłby grać na skrzydle i jako lewy obrońca. Słabszy od Paljicia nie będzie...

TymonPRO 06.07.2012 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1261822)

Nie wiedzą co kupili,jestem pewny w 100% że będzie grzał ławę,daje mu pół sezonu a później ława

PS:Może i jest dobry w pomocy,potrafi dośrodkować i uderzyć głową ale przy tym jest fatalny w obronie,wolny, mało zwinny,piłkarze Ekstraklasy objeżdżali go jak chcieli

Junior to fajny gość ale piłkarz bardzo słaby takie jest moje zdanie,absolutnie nie żałuje że odszedł

A co do gry na stoperze było to przyzwoite ale na lewej obronie to był dramat

Natkan 06.07.2012 12:39

http://sportowetempo.pl/pn_malopolsk...LKS_Niedzwiedz
Swoją drogą w PP rok temu troche zespołów przeszli

Marcin_fan 06.07.2012 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natkan (Post 1261859)
http://sportowetempo.pl/pn_malopolsk...LKS_Niedzwiedz
Swoją drogą w PP rok temu troche zespołów przeszli

Będą grać z Oldbojami Wisły. Wymienione jest tu nazwisko Clebera. Jak to jest. On wrócił z rodziną do Brazylii czy nie ?

ichigo 06.07.2012 17:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1261850)
Nie wiedzą co kupili,jestem pewny w 100% że będzie grzał ławę,daje mu pół sezonu a później ława

PS:Może i jest dobry w pomocy,potrafi dośrodkować i uderzyć głową ale przy tym jest fatalny w obronie,wolny, mało zwinny,piłkarze Ekstraklasy objeżdżali go jak chcieli

Junior to fajny gość ale piłkarz bardzo słaby takie jest moje zdanie,absolutnie nie żałuje że odszedł

A co do gry na stoperze było to przyzwoite ale na lewej obronie to był dramat

On wcale nie był taki wolny, przypominam sobie kilka rajdów po których nie mogłem uwierzyć że to on :P Ale fakt, że rzadko tę swoją szybkość pokazywał.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl