![]() |
Mam takie same zdanie na temat Błaszczykowskiego. Miałem do niego szacunek za występy w Wiśle, do tego zostawiał na boisku serducho ale...
No właśnie ale jest takie, że szacunek stracił za "aferę" z orłem na koszulkach (jako kapitan nawet nie pierdnął na ten temat), za to że na temat Laty i PZPNu zabrał głos dopiero po odpadnięciu a nie wcześniej co tylko udowadnia, że to babochłop a nie chłop bo nie ma jaj. O biletach to już nawet nie ma co wspominać. |
|
Ciekaw jestem jak Maaskant poprowadzi Groningen, nie ukrywam że będe śledził poczynania tej drużyny, także oglądając niektóre mecze, chcem zobaczyć jak zespół będzie poukładany.
|
Cytat:
|
Jedyne co mogę dodać to to, że nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Z drugiej strony jaki trener taka drużyna - jakby w niej był Boruc czy Żewłakow to pewnie wznieśliby larum w czasie afery z koszulkami czy też współpracy z PZPN-em a to by było nie na rękę tak i Smudzie jak i betonom ze związku.
|
[Hryningen] to strasznie slaba druzynka... nie spodziewalbym sie wiele po nich ;)
|
Taka ciekawostka, która mnie osobiście zaskoczyła, a dotyczy ona naszego byłego piłkarza, speca od żartów ściągniętego do Wisły przez Holendrów ;)
cytat z biografii van Persiego: Cytat:
|
Cytat:
Ku pokrzepieniu serc: http://www.youtube.com/watch?v=DlqFjVEhils |
GAZETA WYBORCZA
Wywiad z Lucasem Guedesem, synem Clebera. Pamiętasz mecz Wisły z Lechem, w którym ojciec nabawił się kontuzji i musiał skończyć karierę? - To było przerażające. Jak widziałem karetkę, przypomniałem sobie, jak na boisku zmarł Miklosz Feher. Jego Benfika Lizbona grała z Victorią Guimaraes mojego taty. Ojciec pierwszy do niego podbiegł, a Miklosz miał tak dziwny wzrok... Upadł na ziemię i patrzył identycznie jak tata w meczu z Lechem. Gdy to widziałem, poczułem okropny ból w brzuchu. Niby ojciec zawsze powtarzał, że jak upada na boisko, to chwilę leży po to, by odpocząć, ale wówczas wzrok miał podobny do Fehera. Gdy podbiegł do taty Ivan Djurdjević i od razu zaczął wołać karetkę, to nie miałem pojęcia, co robić. Mama zaczęła krzyczeć, więc widziałem, że trzeba ją uspokoić. Wyłączyłem telewizor i zacząłem dzwonić. Nikt z Wisły nie odbierał, ale w końcu odezwali się i powiedzieli, że wszystko jest w porządku. Pojechaliśmy do Poznania, ale w połowie drogi zadzwonił tata i oznajmił: "Macie nie przyjeżdżać. Wszystko jest w porządku". To było najdłuższe pięć minut i najgorszy moment w moim życiu. Po tym zdarzeniu mama nie mówiła, byś dał sobie spokój z piłką? - Mówiła... Zawsze ostro walczyłem głową, ale od tamtego momentu ani razu nie wyskoczyłem do pojedynku powietrznego. Zero, ani razu! Muszę nad tym pracować, ale bardzo się boję. Nie chcę sobie przypominać tego momentu, ale gdy piłka jest w powietrzu, to obraz z Poznania wraca. Jak chcesz zostać kompletnym piłkarzem, musisz się przełamać. - Wiem. Liczę, że z czasem przejdzie... |
A propos Petrescu - Ściągnął rok temu Traore z Cluj za 6 mln ojro, chwilę temu poszedł do Anży za 18;)
|
No to możemy już powiedzieć Lucasowi adios ;)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...i_do_brazylii/ Hmm... Ciekaw jestem czym klub tak sobie zaszkodził u Clebera, bo naprawdę to zagranie było hm... troszkę po chamsku ;) |
Cytat:
faktycznie grubo |
Taka mała ciekawostka o pewnej naszej byłej "gwieździe" - pod newsem na temat fantastycznego występu Legii w sparingu ze Spartą Praga (0-4) natrafiłem na informację, że
Cytat:
|
Cytat:
Te kilka spotkań na obronie nie grał źle jak pamiętam... dziś by pewnie spokojnie posadził na ławie Jovanovica... |
Trochę się przytyło Frankowskiemu, jak trenował napastników kabaretu Dyzmy w czasie Euro (oczywiście zdjęcie z Weszło):
http://www.weszlo.com/fotonews/13413...frankowski.jpg |
Jeśli niewiadomo o co chodzi to chodzi o?
Cytat:
|
|
Znak klubowy jak skrzyzowanie zakazu wjazdu z przejazdem kolejowym:)
|
Widzimy teraz wiele "starych" zawodników Wisły którzy teraz grają dosyć nieźle, w czasach świetności Wisły w lidze, skład był naprawdę dobry, teraz taki Vidlicka byłby napewno rezerwowym o ile nie podstawowym zawodnikiem, wtedy konkurencja była ogromna.
|
Lucas na facebooku:
Cytat:
|
Swoją drogą to ciekawe czy naprawdę do nas wróci ;)
Ciekawa mieszanka by wyszła, chłopak ma podstawy surowego i twardego Polskiego futbolu, a 2 lata w technicznej Brazylii mogłyby z chłopaka zrobić mieszankę wybochową na naszą ligę ;) |
bajera typu "jestes wspanialy , ale zostańmy przyjaciólmi."
"wiesz , inne charaktery ja musze sie wreszcie wziąć za robienie kariery..." |
Cytat:
|
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Myślę, że gdyby udało się podpisać Dudu Paraibę i Piotra Brożka, to byłoby super. Z racji tego, że nie mamy graczy lewonożnych, mogących grać na skrzydle, przyjście Brożka mimo wszystko oceniłbym na +. Uważam, że przy Probierzu by się odbudował i znowu grał na dobrym (ligowym) poziomie :D
Ciekawe jak wygląda sytuacja z Pawłem... Ale patrząc na treść tego newsa http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...etay&IND=10910 należy sądzić, że Brożek na pewno odejdzie z Trabzonu (może jemu również uda się rozwiązać kontrakt). |
No ciekawe ciekawe, Brożka na tą lewą obronę można by "łyknąć" tymbardziej że w tym momencie Gordan nie ma zmiennika, pytanie tylko czy stać nas żeby spełnić jego oczekiwania finansowe chociaż przy swojej aktualnej pozycji mocnych argumentów do negocjacji nie ma ;)
|
Brożek? No gdzie i po co? Myślę, że Pogoń to dla niego idealny klub.
------------- A co z tym Dudu? |
Szane maleją, cena chyba za duża.
|
|
- Diaz jest świetny technicznym, silnym fizycznie i dobrym w pojedynkach indywidualnych obrońcą. Przede wszystkim gra jako lewy defensor, ale może również występować jako stoper. Nasi trenerzy zwrócili na niego uwagę prawie rok temu. Nie straciliśmy go z pola widzenia, a teraz nadarzyła się okazja, by podpisać z nim kontrakt - wyjaśnił menedżer 13. drużyny Bundesligi Christian Heidel.
Dobrze gada |
Diaz na środku obrony to dobry piłkarz, nie wiem czego chcecie od niego.
|
imho w niektórych meczach Diaz na stoperze był najlepszy na placu, no ale ile gustów tyle opinii.
Zobaczymy czy w manguncji zagra czy bedzie tylko turystą |
Nie rozumiem czemu w obecnej sytuacji odpuszczamy transfer Piotra Brożka. Nie mówiąc już o tym, że byłby to też sygnał dla Dudu, że nie jesteśmy uzależnieni od jego transferu. Brożek mógłby grać na skrzydle i jako lewy obrońca. Słabszy od Paljicia nie będzie...
|
Cytat:
PS:Może i jest dobry w pomocy,potrafi dośrodkować i uderzyć głową ale przy tym jest fatalny w obronie,wolny, mało zwinny,piłkarze Ekstraklasy objeżdżali go jak chcieli Junior to fajny gość ale piłkarz bardzo słaby takie jest moje zdanie,absolutnie nie żałuje że odszedł A co do gry na stoperze było to przyzwoite ale na lewej obronie to był dramat |
http://sportowetempo.pl/pn_malopolsk...LKS_Niedzwiedz
Swoją drogą w PP rok temu troche zespołów przeszli |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl