Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

kola12 27.08.2013 22:01

w zasadzie mam gdzieś Naukę Jazdy (L).... traktuje ją ja Nielbę Wągrowiec, Ceramikę Paradyż itp... ładna początkowa historia (założona gdzieś przez Legionistów) potem sk...wienie itp... niech se jest... ALE NIE ZDZIERŻĘ LASKOWSKIEGO, ENGELA I INNYCH KRETYNÓW KTÓRZY CHCĄ ABYM JEJ KIBICOWAŁ!!! I też czyniłem p. Laskowski zaklęcia- nasikałem rano na zdjęcie Nauki Jazdy potem spuściłem tam gdzie Wasze miejsce...

rafkur 27.08.2013 22:01

Teraz pytanie czy nie znajdą się w większej dupie niż my po szturmie na LM. Wcale bym się nie zdziwił. Kontrakty całkiem piękne, szrotu nakupione i teraz z tymi armatami na Piasta ))

PS Jak patrze na tego całego Leśnodorskiego z tym futrem jak porno star 80 i łańcuchem jak koń spod Pewexu plus na tą blond laskę to się tak zastanawiam kto tu robi za Rumunów?

fidello 27.08.2013 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pikey (Post 1329507)
Teraz tylko trzeba trzymać kciuki za Legię żeby szybko zapomnieli o porażce i żądni rewanżu za niepowodzenie roznieśli najbliższego ligowego rywala:)

hehe, to jak wybór między dżumą a cholerą

manolo1906 27.08.2013 22:01

I caly misterny plan w ....u...

WISŁAZWE 27.08.2013 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1329508)


Weź to usuń bo cały misterny plan o prawidłowej bramce pójdzie w pi.zdu!





:lol:

TymonPRO 27.08.2013 22:03

Fart zakończył się na ostatnim meczu, taka prawda

Bilans Legii w eliminacjach

2 wygrane z pół amatorskim klubem z Wali
4 Remisy z mistrzem Norwegii i Rumunii

6 spotkań i tylko 2 wygrane


Wisła w 2011 roku miała bilans 5 wygranych i tylko jedna porażka i to w decydującym meczu


Brawo dla Rumunów bo byli poprostu lepsi w obydwu meczach choć wynik tego nie pokazuje

PS: Swoją drogą ten Vrdoljak to moim zdaniem najbardziej przereklamowany piłkarz ligi, nigdy mnie nie zachwycał a dziś tylko potwierdził ile jest wart

marian paździoch 27.08.2013 22:03

A tam w jutrzejszej prasie na pewno pojawią teksty, iż to lega była lepsza i do awansu zabrakło kilku minut. Dzięki Bogu jest jeszcze jakaś sprawiedliwość i to lepsza drużyna jest w CL. Skończy się to błaznowanie przynajmniej na jakiś czas :P

Mario Nh 27.08.2013 22:09

Akurat Wawrzyniak i Kosecki to chyba najlepsi piłkarze w Legii dzisiaj. Czy Urban będzie potrafił dotrzeć do tych ludzi? Wątpię. Nie sprawdziło się rotowaniem składem kompletnie.
Fajnie że wszyscy teraz potrafią docenić przeciwnika, szkoda że zapomnieli tego po pierwszym meczu jak napisał kolega wyżej.

Fajnie też że teraz komentatorzy potrafią przyznać że tylko Wisła zaslugiwala na awans po dwumeczu z PAO.

Wizard 27.08.2013 22:09

Awansował zespół lepszy, co nie znaczy, że dobry. Niezły - tak, ale nie wieszczę Steuale niczego więcej niż walki o 3 miejsce w grupie LM. To Legia przegrała ten dwumecz, z przeciwnikiem, który był ZDECYDOWANIE do pokonania.

Natomiast Legii z całego serca życzę wylosowania Sevilli (nie sądzę aby Śląsk powtórzył wyczyn Wisły z meczu z Saragossą, choć byłoby fajnie ;)), nawet jeśli by przegrali na boisku, to kibicowsko... no ciekawie ;)

tomek100 27.08.2013 22:12

Piękne dni dla kibica Wisełki: najpierw pyry zmasakrowane w Krakowie, a teraz Legia wyłożyła się na ostatniej prostej przed LM. Oby tak dalej.

Szacunek dla Urbana za to, że przyznał że byli gorsi.

TymonPRO 27.08.2013 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1329519)
Akurat Wawrzyniak i Kosecki to chyba najlepsi piłkarze w Legii dzisiaj. Czy Urban będzie potrafił dotrzeć do tych ludzi? Wątpię. Nie sprawdziło się rotowaniem składem kompletnie.
Fajnie że wszyscy teraz potrafią docenić przeciwnika, szkoda że zapomnieli tego po pierwszym meczu jak napisał kolega wyżej.

Fajnie też że teraz komentatorzy potrafią przyznać że tylko Wisła zaslugiwala po dwumeczu z PAO.

Jeśli Wawrzyniak jest najlepszym piłkarzem twojej drużyny to wiedz że coś się dzieje :)

To ile to już lat będzie bez Ligi Mistrzów 18?

rafkur 27.08.2013 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 1329520)
Awansował zespół lepszy, co nie znaczy, że dobry. Niezły - tak, ale nie wieszczę Steuale niczego więcej niż walki o 3 miejsce w grupie LM. To Legia przegrała ten dwumecz, z przeciwnikiem, który był ZDECYDOWANIE do pokonania.

Natomiast Legii z całego serca życzę wylosowania Sevilli (nie sądzę aby Śląsk powtórzył wyczyn Wisły z meczu z Saragossą, choć byłoby fajnie ;)), nawet jeśli by przegrali na boisku, to kibicowsko... no ciekawie ;)

Kibicowsko? Po racach pewnie im zamkną w ....u cały stadion. Tego akurat im nie życzę ale wydaje się, że może tak być.

AYALA 27.08.2013 22:13

jakiś progres jest bo rok temu nawet do LE nikt sie nie dostał z Polski

Wizard 27.08.2013 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1329524)
Kibicowsko? Po racach pewnie im zamkną w ....u cały stadion. Tego akurat im nie życzę ale wydaje się, że może tak być.

A tam stadion, wyjazd oczywiście! ;) Śląsk zlekceważył, Legia na pewno by już tego nie powtórzyła... ;)

tofik 27.08.2013 22:16

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/20...de-d2yftdv.gif

No cóż, balon znowu pieprznął z hukiem. Mistrz Polski nadal za słaby na faze grupową i tyle ;)

Mario Nh 27.08.2013 22:17

Dokładnie. Mając w pamięci przykład z Fenerbahce to kara będzie surowa.

piotrex007 27.08.2013 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1329525)
jakiś progres jest bo rok temu nawet do LE nikt sie nie dostał z Polski

A dwa lata temu mieliśmy 2 drużyny w grupie LE i nawet z grupy obie wyszły :D Więc w Polsce to sinusoida jest, a żeby marzyć o 15 miejscu i dwóch drużynach w el. LM to trzeba grać w pucharach regularnie jak choćby Steaua w ostatnich latach :P

Valandil 27.08.2013 22:19

Jak to ktoś napisał, jutro każdy rumonowi daje minimum 2 zł do puszki!

rafkur 27.08.2013 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 1329526)
A tam stadion, wyjazd oczywiście! ;) Śląsk zlekceważył, Legia na pewno by już tego nie powtórzyła... ;)


Na wyjazd sprzedadzą im 100 biletów i będą otoczeni przez spedalałą hiszpańską armię w eskorcie F16 czy co oni tam mają )))

fialo 27.08.2013 22:20

Szacunek dla Legii za oprawę, naprawdę kozacka, NS pokazali ogromne jaja w takiej sytuacji.

Nie jestem fanem Internetowej napinki także na tym zakończę swoj komentarz odnośnie wydarzeń dzisiejszej nocy.

Wizard 27.08.2013 22:21

Swoją drogą smutne, iż niektórzy tutaj mają więcej radochy z odpadnięcia Legii, niż po zwycięstwie Wisły... Ogarnijcie się co niektórzy, to forum też czytają inni kibice i pewnie mają niezły polew ;) Nie wypada się przesadnie emocjonować tym meczem - Wisła tam nie grała, więc... kogo on tu w ogóle powinien obchodzić? ;)


Edit:
Powyższy post fialo jest chyba najlepszym w całym temacie :)

rafkur - 100 nie mogą, zawsze to musi być jakiś % pojemności stadionu ;) Wiesz, ostatnio Ruch pogonił marynarkę wojenną Meksyku, więc Legia by kogoś nie pogoniła z Hiszpanii? ;) Tak luźno mówiąc... ;)

Barti 27.08.2013 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 1329533)
Swoją drogą smutne, iż niektórzy tutaj mają więcej radochy z odpadnięcia Legii, niż po zwycięstwie Wisły... Ogarnijcie się co niektórzy, to forum też czytają inni kibice i pewnie mają niezły polew ;) Nie wypada się przesadnie emocjonować tym meczem - Wisła tam nie grała, więc... kogo on tu w ogóle powinien obchodzić? ;)


Edit:
Powyższy post fialo jest chyba najlepszym w całym temacie :)

rafkur - 100 nie mogą, zawsze to musi być jakiś % pojemności stadionu ;) Wiesz, ostatnio Ruch pogonił marynarkę wojenną Meksyku, więc Legia by kogoś nie pogoniła z Hiszpanii? ;) Tak luźno mówiąc... ;)

Mamy płakać? Moja żona, po golu dla Rumunów jak krzyknąłem Jeeeest też powiedziała - co sobie sąsiedzi o Tobie pomyślą - szczerze? Wali mnie to...

saklak1906 27.08.2013 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1329512)
Teraz pytanie czy nie znajdą się w większej dupie niż my po szturmie na LM. Wcale bym się nie zdziwił. Kontrakty całkiem piękne, szrotu nakupione i teraz z tymi armatami na Piasta ))

?

Myśle ze Jacek (czysciciel)Bednarz może powoli myśleć o przeprowadzce do Warszawy

Wizard 27.08.2013 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1329535)
Mamy płakać? Moja żona, po golu dla Rumunów jak krzyknąłem Jeeeest też powiedziała - co sobie sąsiedzi o Tobie pomyślą - szczerze? Wali mnie to...

Aj tam płakać od razu, ja sam byłem za Steuą, ale internetowa napinka średnio mnie rajcuje ;) To, że Wiślacy nie najlepiej życzą Legii (i na odwrót) jest jeszcze oznaką kibolskiej normalności, więc luźno, a że niektórzy piszą w moim mniemaniu śmiesznie - niech robią co chcą, ja tylko zwracam swoją uwagę by bardziej interesować się wiślackimi sprawami, niż legijnymi porażkami ;) To druga strona Błoń słynie bardziej z nienawiści do Wisły, niż do miłości własnego klubu :P

tomek100 27.08.2013 22:40

Nie ma co się napinać, ale powiedzmy sobie szczerze, że Legia w LM to bardzo zła wiadomość dla Wisły i w takich kategoriach większość kibiców Wisły (a przynajmniej ja) traktowała dzisiejszy mecz.

kreseq 27.08.2013 22:43

Dostali w dupę, ale jak się popełnia takie błędy to nie można się dziwić.
Rozumiem że skoro My, a potem Wy, to teraz w razie czego My będziemy mogli do woli drzeć łacha z waszej gry w pucharach :D ? Bo jeśli ktoś sądzi że mistrz Yoda z cygarem w ustach odmieni nagle wszystko to ma zdrowo najebane :D

emj10 27.08.2013 22:44

Odpadamy z zespołem, który był do pokonania. Zdecydowały niuanse, klopsy Vrdoljaka i Furmana, a także mimo wszystko zbyt niski poziom piłkarski i brak doświadczenia zawodników. Żadna inna taktyka nie zmieniłaby nic w obrazie pierwszych minut gry, bo dwa gongi wynikały głównie z niefrasobliwości i ataków na raz w polu karnym, za które każdy obrońca powinien dostać liścia. Niestety Legia jak każdy polski zespół, włącznie z reprezentacją nie ma zielonego pojęcia o ataku pozycyjnym. Klepanie dla klepania piłką, z którego zupełnie nic nie wynika. Dzisiaj musieli prowadzić atak pozycyjny przez 70 minut, a efekt bramkowy, gdyby nie dosyć fartowna bramka w końcówce byłby mizerny. Dużo wody musi jeszcze upłynąć żeby dorobić się większej ilości zawodników na poziomie, nauczyć ich taktyki dostosowanej do warunków gry, a także mentalnie przygotować ich na LM. Sportowo, taktycznie i psychicznie wciąż są braki.

Liga Mistrzów niby blisko, a wciąż daleko. Na pocieszenie zostaje jesień w LE, która całkiem możliwe że znów zakończy się awansem z grupy. Sewilla? Ja bym się nie pogniewał :)

Ciastek1 27.08.2013 22:45

Dziwicie się czemu większość tak reaguję po porażce Legii ? Wszyscy mają dość tej dziennikarskiej napinki i pompowanie balonika. Każdy spoza Warszawy ma dość słuchania bajek o Wielkiej Legii i jej galaktycznym superprezesie - prezesie z innej planety. Stąd takie reakcje , nie dziwcie się .

marian paździoch 27.08.2013 22:50

Opłacało się wczoraj na klasowym spotkaniu wychylić kolejeczkę za Rumunów :P

Wojtas 27.08.2013 22:50

Uhuhhu fajnie sie oglada jak spuszcza sie powietrze z balonika

z kazdym wywiadem i wywodem ze przeciez ta Steaua to nawet dobry zespół.

lopez80 27.08.2013 22:53

swieta prawda Ciastek1,zygac sie juz chcialo jak ta Legia sie podniecal caly tvn i nc+, taka napinka a tu jebnal balonik az milo :)

emj10 27.08.2013 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1329543)
z kazdym wywiadem i wywodem ze przeciez ta Steaua to nawet dobry zespół.

Czy dobry? Na tą chwilę nie zaprezentowali się zbyt dobrze na tle Legii. Pewnie będą chłopcem do bicia w LM, podobnie jak my byśmy nim byli.

d 27.08.2013 22:54

A ja jednak trochę żałuję.

Owszem, byłaby napinka, niewyobrażlna sodówa, lans i warszawocentryzm. Ale obok tego byłby nareszcie jakiś pozytywny obraz polskiej piłki, dowód na to, że przy w miarę sensownym i spójnym prowadzeniu klubu nawet z taką bandą czereśniaków i trenerem z kosmosu - Warszawiacy się chyba za to nie obrażą, bo przecież Legia 2013 to żaden dream team jak np. nasz Kasperczaka - da się awansować do LM. Namacalny dowód dla Cupiała, Rutkowskiego, Solorza, Gdańska, Zabrza i reszty. A tak mamy status quo, marazm w jakim tkwimy już całe pokolenie; w Warszawie mają pewnie niezłego kaca, bo tak dobrej okazji nie miał nikt od Widzewa w 96, praktycznie wszystko wyłożone na talerzu.

Nie sądzę, że Legia w jakikolwiek sposób odjechałaby reszcie stawki; słusznie ktoś podkreślał jak odleciała Petrżałka, do drugiej ligi. Prędzej zaliczałaby dalsze wtopy w lidze, która jest tak samo słaba, jak i wyrównana. Wiadomo, że my gówno byśmy z tego hipotetycznego awansu mieli, ale niespecjalnie by nam to zaszkodziło.

Barti 27.08.2013 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ciastek1 (Post 1329541)
Dziwicie się czemu większość tak reaguję po porażce Legii ? Wszyscy mają dość tej dziennikarskiej napinki i pompowanie balonika. Każdy spoza Warszawy ma dość słuchania bajek o Wielkiej Legii i jej galaktycznym superprezesie - prezesie z innej planety. Stąd takie reakcje , nie dziwcie się .

O to to Kolego! Samo sedno! Pamiętam kiedyś takie napinki mediów przed meczem Legia - Widzew który grał pod wodzą Smudy na Łazienkowskiej. Mecz komentował Szpakowski który też napinał się strasznie. Przy 0:1 dla Widzewa kibice zaśpiewali w końcówce meczu: Gdzie jest ta Legia? Szpakowski, gdzie jest ta Legia? Zamknął dziób. Nie wypowiadałem się po wcześniejszych meczach Legii w eliminacjach, ale teraz można już śmiało podsumowywać, teraz właśnie jest na to pora.

Eustachy 27.08.2013 23:16

No coz, ci wszyscy ktorzy tak jechali po Wisle za odpadniecie z APOELem, z perspektywy czasu powinni chyba docenic, ze tam byly chociaz te slawetne "3 minuty do awansu" i to z zespolem zdecydowanie lepszym od Rumkow, co powinny potwierdzic wyniki Steauy w fazie grupowej.

Wielu bedzie pewnie obarczalo wina za niepowodzenie defensywnych pomocnikow Legii, ale jak na moje oko, pies jest pogrzebany zupelnie gdzie indziej. Jesli chcesz osiagac sukcesy w pucharach, musisz miec minimum jednego konkretnego napastnika. A w Legii jest Marek Saganowski - 35 letni defensywny impotent, chwalony za ambicje, za gre w obronie i wszystko inne, tylko nie za gole. Oczywiscie W mocarnej polskiej lidze jeszcze pewnie nie raz strzeli do siatki jakiegos Podbeskidzia czy innego Zawiszy, ale w pucharach rzeczywistosc jest dla niego bezlitosna odkad powrocil do Warszawy. 6 meczow z w miare porzadnymi przeciwnikami (2 z Rosenborgiem, 2 z Molde i 2 ze Steaua) i bilans ZERO goli. Lipa.

Ciastek1 27.08.2013 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1329550)
Teraz pytanie, jak zagrają Rumuni w grupie. Wracając do meczu, na ten moment można odnieść wrażenie, że decydujące znaczenie miały umiejętności poszczególnych zawodników Steaua'y, a nie gra zespołowa czy taktyka. Zresztą już sam fakt, jak padały bramki i jakie bramki mogłyby paść (gdyby ktoś podał do napastnika na wolnym polu = sam na sam - w pierwszej połowie jedna sytuacja; w drugiej dwie, trzy) świadczy o tym, że Rumuni nie posiadają zespołu. Co więcej - posiadanie piłki przez Legię ok. 60%.


Pamiętajmy , że dwie strzelone bramki ustawiły spotkanie i Rumuni cofnęli się na swoją połowę nastawiając się na kontry.Nie wiemy jakby wyglądało spotkanie gdyby te dwie bramki nie padły. Zresztą w tym przypadku najważniejszy jest wynik końcowy ,a nie posiadanie czy ilość strzałów na bramkę.

Jagul 27.08.2013 23:27

Cytując klasyk:
"To takie typowo polskie..." :D

Drozd 27.08.2013 23:32

Rumuni gdyby chcieli strzeliliby 10 goli, a tak pykali sobie na luziku. W 10 minucie było krawatów szkoda, ale jak po meczu usłyszałem, że nie byli słabsi to doszedłem do wniosku, że szkoda, że Rumuni się zlitowali

majomajo 27.08.2013 23:45

Legia odpadła zasłużenie. Do LM nie trafiają drużyny z pospolitego ruszenia tylko kluby, które oparte są o silną rodzimą ligę i jakieś dłuższe działanie. Na przyszłość nie ma się co bać czy też oczekiwać że jakiś polski klub odpłynie na lata innym, tu potrzeba zmiany mentalności i podejścia w tym co się robi w piłce.

Korbit 28.08.2013 00:41

dzisiaj cały Kraków leje z legii:D ale fajny dzień :d


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl