![]() |
w zasadzie mam gdzieś Naukę Jazdy (L).... traktuje ją ja Nielbę Wągrowiec, Ceramikę Paradyż itp... ładna początkowa historia (założona gdzieś przez Legionistów) potem sk...wienie itp... niech se jest... ALE NIE ZDZIERŻĘ LASKOWSKIEGO, ENGELA I INNYCH KRETYNÓW KTÓRZY CHCĄ ABYM JEJ KIBICOWAŁ!!! I też czyniłem p. Laskowski zaklęcia- nasikałem rano na zdjęcie Nauki Jazdy potem spuściłem tam gdzie Wasze miejsce...
|
Teraz pytanie czy nie znajdą się w większej dupie niż my po szturmie na LM. Wcale bym się nie zdziwił. Kontrakty całkiem piękne, szrotu nakupione i teraz z tymi armatami na Piasta ))
PS Jak patrze na tego całego Leśnodorskiego z tym futrem jak porno star 80 i łańcuchem jak koń spod Pewexu plus na tą blond laskę to się tak zastanawiam kto tu robi za Rumunów? |
Cytat:
|
I caly misterny plan w ....u...
|
Cytat:
Weź to usuń bo cały misterny plan o prawidłowej bramce pójdzie w pi.zdu! :lol: |
Fart zakończył się na ostatnim meczu, taka prawda
Bilans Legii w eliminacjach 2 wygrane z pół amatorskim klubem z Wali 4 Remisy z mistrzem Norwegii i Rumunii 6 spotkań i tylko 2 wygrane Wisła w 2011 roku miała bilans 5 wygranych i tylko jedna porażka i to w decydującym meczu Brawo dla Rumunów bo byli poprostu lepsi w obydwu meczach choć wynik tego nie pokazuje PS: Swoją drogą ten Vrdoljak to moim zdaniem najbardziej przereklamowany piłkarz ligi, nigdy mnie nie zachwycał a dziś tylko potwierdził ile jest wart |
A tam w jutrzejszej prasie na pewno pojawią teksty, iż to lega była lepsza i do awansu zabrakło kilku minut. Dzięki Bogu jest jeszcze jakaś sprawiedliwość i to lepsza drużyna jest w CL. Skończy się to błaznowanie przynajmniej na jakiś czas :P
|
Akurat Wawrzyniak i Kosecki to chyba najlepsi piłkarze w Legii dzisiaj. Czy Urban będzie potrafił dotrzeć do tych ludzi? Wątpię. Nie sprawdziło się rotowaniem składem kompletnie.
Fajnie że wszyscy teraz potrafią docenić przeciwnika, szkoda że zapomnieli tego po pierwszym meczu jak napisał kolega wyżej. Fajnie też że teraz komentatorzy potrafią przyznać że tylko Wisła zaslugiwala na awans po dwumeczu z PAO. |
Awansował zespół lepszy, co nie znaczy, że dobry. Niezły - tak, ale nie wieszczę Steuale niczego więcej niż walki o 3 miejsce w grupie LM. To Legia przegrała ten dwumecz, z przeciwnikiem, który był ZDECYDOWANIE do pokonania.
Natomiast Legii z całego serca życzę wylosowania Sevilli (nie sądzę aby Śląsk powtórzył wyczyn Wisły z meczu z Saragossą, choć byłoby fajnie ;)), nawet jeśli by przegrali na boisku, to kibicowsko... no ciekawie ;) |
Piękne dni dla kibica Wisełki: najpierw pyry zmasakrowane w Krakowie, a teraz Legia wyłożyła się na ostatniej prostej przed LM. Oby tak dalej.
Szacunek dla Urbana za to, że przyznał że byli gorsi. |
Cytat:
To ile to już lat będzie bez Ligi Mistrzów 18? |
Cytat:
|
jakiś progres jest bo rok temu nawet do LE nikt sie nie dostał z Polski
|
Cytat:
|
http://fc09.deviantart.net/fs70/f/20...de-d2yftdv.gif
No cóż, balon znowu pieprznął z hukiem. Mistrz Polski nadal za słaby na faze grupową i tyle ;) |
Dokładnie. Mając w pamięci przykład z Fenerbahce to kara będzie surowa.
|
Cytat:
|
Jak to ktoś napisał, jutro każdy rumonowi daje minimum 2 zł do puszki!
|
Cytat:
Na wyjazd sprzedadzą im 100 biletów i będą otoczeni przez spedalałą hiszpańską armię w eskorcie F16 czy co oni tam mają ))) |
Szacunek dla Legii za oprawę, naprawdę kozacka, NS pokazali ogromne jaja w takiej sytuacji.
Nie jestem fanem Internetowej napinki także na tym zakończę swoj komentarz odnośnie wydarzeń dzisiejszej nocy. |
Swoją drogą smutne, iż niektórzy tutaj mają więcej radochy z odpadnięcia Legii, niż po zwycięstwie Wisły... Ogarnijcie się co niektórzy, to forum też czytają inni kibice i pewnie mają niezły polew ;) Nie wypada się przesadnie emocjonować tym meczem - Wisła tam nie grała, więc... kogo on tu w ogóle powinien obchodzić? ;)
Edit: Powyższy post fialo jest chyba najlepszym w całym temacie :) rafkur - 100 nie mogą, zawsze to musi być jakiś % pojemności stadionu ;) Wiesz, ostatnio Ruch pogonił marynarkę wojenną Meksyku, więc Legia by kogoś nie pogoniła z Hiszpanii? ;) Tak luźno mówiąc... ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie ma co się napinać, ale powiedzmy sobie szczerze, że Legia w LM to bardzo zła wiadomość dla Wisły i w takich kategoriach większość kibiców Wisły (a przynajmniej ja) traktowała dzisiejszy mecz.
|
Dostali w dupę, ale jak się popełnia takie błędy to nie można się dziwić.
Rozumiem że skoro My, a potem Wy, to teraz w razie czego My będziemy mogli do woli drzeć łacha z waszej gry w pucharach :D ? Bo jeśli ktoś sądzi że mistrz Yoda z cygarem w ustach odmieni nagle wszystko to ma zdrowo najebane :D |
Odpadamy z zespołem, który był do pokonania. Zdecydowały niuanse, klopsy Vrdoljaka i Furmana, a także mimo wszystko zbyt niski poziom piłkarski i brak doświadczenia zawodników. Żadna inna taktyka nie zmieniłaby nic w obrazie pierwszych minut gry, bo dwa gongi wynikały głównie z niefrasobliwości i ataków na raz w polu karnym, za które każdy obrońca powinien dostać liścia. Niestety Legia jak każdy polski zespół, włącznie z reprezentacją nie ma zielonego pojęcia o ataku pozycyjnym. Klepanie dla klepania piłką, z którego zupełnie nic nie wynika. Dzisiaj musieli prowadzić atak pozycyjny przez 70 minut, a efekt bramkowy, gdyby nie dosyć fartowna bramka w końcówce byłby mizerny. Dużo wody musi jeszcze upłynąć żeby dorobić się większej ilości zawodników na poziomie, nauczyć ich taktyki dostosowanej do warunków gry, a także mentalnie przygotować ich na LM. Sportowo, taktycznie i psychicznie wciąż są braki.
Liga Mistrzów niby blisko, a wciąż daleko. Na pocieszenie zostaje jesień w LE, która całkiem możliwe że znów zakończy się awansem z grupy. Sewilla? Ja bym się nie pogniewał :) |
Dziwicie się czemu większość tak reaguję po porażce Legii ? Wszyscy mają dość tej dziennikarskiej napinki i pompowanie balonika. Każdy spoza Warszawy ma dość słuchania bajek o Wielkiej Legii i jej galaktycznym superprezesie - prezesie z innej planety. Stąd takie reakcje , nie dziwcie się .
|
Opłacało się wczoraj na klasowym spotkaniu wychylić kolejeczkę za Rumunów :P
|
Uhuhhu fajnie sie oglada jak spuszcza sie powietrze z balonika
z kazdym wywiadem i wywodem ze przeciez ta Steaua to nawet dobry zespół. |
swieta prawda Ciastek1,zygac sie juz chcialo jak ta Legia sie podniecal caly tvn i nc+, taka napinka a tu jebnal balonik az milo :)
|
Cytat:
|
A ja jednak trochę żałuję.
Owszem, byłaby napinka, niewyobrażlna sodówa, lans i warszawocentryzm. Ale obok tego byłby nareszcie jakiś pozytywny obraz polskiej piłki, dowód na to, że przy w miarę sensownym i spójnym prowadzeniu klubu nawet z taką bandą czereśniaków i trenerem z kosmosu - Warszawiacy się chyba za to nie obrażą, bo przecież Legia 2013 to żaden dream team jak np. nasz Kasperczaka - da się awansować do LM. Namacalny dowód dla Cupiała, Rutkowskiego, Solorza, Gdańska, Zabrza i reszty. A tak mamy status quo, marazm w jakim tkwimy już całe pokolenie; w Warszawie mają pewnie niezłego kaca, bo tak dobrej okazji nie miał nikt od Widzewa w 96, praktycznie wszystko wyłożone na talerzu. Nie sądzę, że Legia w jakikolwiek sposób odjechałaby reszcie stawki; słusznie ktoś podkreślał jak odleciała Petrżałka, do drugiej ligi. Prędzej zaliczałaby dalsze wtopy w lidze, która jest tak samo słaba, jak i wyrównana. Wiadomo, że my gówno byśmy z tego hipotetycznego awansu mieli, ale niespecjalnie by nam to zaszkodziło. |
Cytat:
|
No coz, ci wszyscy ktorzy tak jechali po Wisle za odpadniecie z APOELem, z perspektywy czasu powinni chyba docenic, ze tam byly chociaz te slawetne "3 minuty do awansu" i to z zespolem zdecydowanie lepszym od Rumkow, co powinny potwierdzic wyniki Steauy w fazie grupowej.
Wielu bedzie pewnie obarczalo wina za niepowodzenie defensywnych pomocnikow Legii, ale jak na moje oko, pies jest pogrzebany zupelnie gdzie indziej. Jesli chcesz osiagac sukcesy w pucharach, musisz miec minimum jednego konkretnego napastnika. A w Legii jest Marek Saganowski - 35 letni defensywny impotent, chwalony za ambicje, za gre w obronie i wszystko inne, tylko nie za gole. Oczywiscie W mocarnej polskiej lidze jeszcze pewnie nie raz strzeli do siatki jakiegos Podbeskidzia czy innego Zawiszy, ale w pucharach rzeczywistosc jest dla niego bezlitosna odkad powrocil do Warszawy. 6 meczow z w miare porzadnymi przeciwnikami (2 z Rosenborgiem, 2 z Molde i 2 ze Steaua) i bilans ZERO goli. Lipa. |
Cytat:
Pamiętajmy , że dwie strzelone bramki ustawiły spotkanie i Rumuni cofnęli się na swoją połowę nastawiając się na kontry.Nie wiemy jakby wyglądało spotkanie gdyby te dwie bramki nie padły. Zresztą w tym przypadku najważniejszy jest wynik końcowy ,a nie posiadanie czy ilość strzałów na bramkę. |
Cytując klasyk:
"To takie typowo polskie..." :D |
Rumuni gdyby chcieli strzeliliby 10 goli, a tak pykali sobie na luziku. W 10 minucie było krawatów szkoda, ale jak po meczu usłyszałem, że nie byli słabsi to doszedłem do wniosku, że szkoda, że Rumuni się zlitowali
|
Legia odpadła zasłużenie. Do LM nie trafiają drużyny z pospolitego ruszenia tylko kluby, które oparte są o silną rodzimą ligę i jakieś dłuższe działanie. Na przyszłość nie ma się co bać czy też oczekiwać że jakiś polski klub odpłynie na lata innym, tu potrzeba zmiany mentalności i podejścia w tym co się robi w piłce.
|
dzisiaj cały Kraków leje z legii:D ale fajny dzień :d
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl