![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Rozumiem, że lepiej oglądać celebrytów na trybunach, którzy przychodzą się polansować niż podarować trochę więcej biletów rodzinom piłkarzy. Jakie szczęście w losowaniu musi mieć taka panna Siwiec!
Rozumiem, że sprawiedliwe jest to, że ktoś losuje bilet i może go sprzedać z niezłą przebitką, a już nie sprawiedliwe, że piłkarz mógłby kupić w normalnej cenie bilet swoim bliskim? Powinno być coś takiego, że w momencie losowania podaje się imiona i nazwiska osób, które idą na poszczególny mecz i potem nie ma żadnych zmian. Wtedy nie byłoby interesu i kupowaliby Ci, którzy naprawdę chcą. Problemu by nie było gdyby szczegóły załatwiano przed Euro. Chociaż patrząc na wystąpienie prezesa PZPN mam wrażenie, że piłkarze mogli przed Euro zgłosić taki postulat. Normalnie sprawa powinna być załatwiona wewnątrz reprezentacji. Ja nie mówię, że powinni dostać bilet za darmo bo powyżej 8 biletów za darmo to już lekka przesada. Nie mniej powinni mieć możliwość kupna tego biletu w cenie nominalnej. Taką możliwość powinien im przedstawić PZPN kiedy pojawił się postulat o te bilety. |
Cytat:
Twoje bronienie Kuby jest śmieszne. Zrozum, że się skompromitował swoimi ostatnimi wypowiedziamia, a przestać go tłumaczyć, że tak naprawde to on jest tutaj ofiarą całego świata. 8 biletów to już jak dla mnie lekka przesada. Bo niby dlaczego oni mieli w ogóle dostawać jakieś bilety? Zamiast "całować rączki", że ktoś im zrobił przysługę to oni jeszcze zaczęli strzelać fochy, że mało. No kur**. To tak jakby pracownik kina miał dostawał dziennie X biletów, które może dać rodzinie. A stewardzi też dostali bilety dla rodziny? W końcu oni też są uczestnikami tego przedstawienia. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Czy jakbyście to wy grali na Euro 2012 nie chcielibyście mieć możliwości kupna biletu dla swoich bliskich, którzy całe życie was wspierali? |
No toż przecież oni dostali możliwość kupna biletów, ale na nią nie przystali, a dodatkowo dostali po 8 darmowych biletów! Plączesz się już w tym kogo bronisz, a kogo atakujesz..
|
Cytat:
Gdzieś jest napisane o tej możliwości? Do tego warto zauważyć jedno: Kuba jako kapitan powiedział to w imieniu naszych piłkarzy. Nagonka jest na niego tylko i wyłącznie. |
Cytat:
Później PZPN wyszedł z inicjatywą i przekazał każdemu piłkarzowi po 8 biletów, a im jeszcze było mało. Łapiesz to? Nie rób z nich ofiar, a z PZPN katów, którzy swoimi czynami nie pozwolili "bliskim piłkarzy" na oglądnięcie ich na żywo. 8 biletów to lekko licząc: mama, tata, żona, dwójka dzieci (nie wiem czy któryś piłkarz nawet tyle ma), i jeszcze pozostają 3 bilety dla osób "specjalnych". Kogo ty masz jeszcze w bliskiej rodzinie? Ty siebie czytasz? Stadiony nie są z gumy, żeby dawać wszystkim kto tego chce. Wracając jeszcze do twojego zarzutu, że sponsorzy dostają to piłkarze też powinni odpowiem, że akurat sponsorzy to za bilet zapłacili najwięcej z wszystkich osób, które były na tych meczach. Cytat:
PS. Koszulkę też dawał jako kapitan? PS. Powiedz mi jeszcze jak miałaby wyglądać ta możlwość zakupu biletów. Ile ich mogliby kupić? 100? A jakby któryś powiedział, że mało to co? 200? |
Cytat:
Ale, że to weszło, to jest już to prawda objawiona. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Nie widzisz większych problemów polskiej piłki? Mamy inne zdanie na temat występu Kuby, ale czy jest sens dalej to ciągnąć? Odciąga to uwagę od poważniejszych problemów. Co według Ciebie powinien teraz przyszły trener zrobić z Kubą, albo sam Kuba w kontekście gry w reprezentacji? |
Cytat:
Cytat:
|
Błaszczykowski dał dupy. To nie ulega wątpliwości. Powinien przestać być kapitanem reprezentacji.
|
Dlaczego nikt z pilkarzy nie broni swojego "kapitana"? Bo wszyscy wiedza, ze nie ma racji i ze klamie(nt. tego, ze niewiadomo czy rodzina wejdzie na mecz :D...dobre). Wywiad z Grosickim rozwial wszystkie watpliwosci, a Lato zmasakrowal Kubusia na tej ostatniej konferencji. To, ze facet powinien stracic opaske, to chyba oczywiste...nie dosc, ze nie ma odpowiedniego charakteru, to bawi sie w jakies gierki i pokazuje na czym mu zalezy(wysokie premie, o ktore sie wyklocal czy wspominane bilety).
|
Cytat:
Pi.eprzyć to... to już tydzień mija jak wylecieliśmy z me - jak długo jeszcze będziemy to przeżywać?? Fornalik będzie decydował komu opaska, a komu kopniak (zdaje mi się, że JB dostanie opaskę). Ani przez sekundę nie zapominajmy, że wróg nr 1 dla rozwoju polskiej piłki to pzpn z Latą, Piechniczkiem itp. na czele. Bilety, koszulki-bzdurki to trzeciorzędne tematy dla odwrócenia uwagi. |
dzisiaj Termalica wygrała z konczącym obóz Ruchem 1-0
Czyzby pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo Kazimierza Moskala? |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.weszlo.com/news/10844-Kub...nie_to_miejsce Kilka godzin póxniej: http://www.weszlo.com/news/10849-STA...m_nie_ma_za_co Aferę biletową postanowił rozkręcić Jakub Błaszczykowski, ale szybko został spacyfikowany przez Grzegorza Latę – że Kuba dostał jedenaście biletów na mecz i ciągle mu mało. Wojtek Kowalczyk wesoło mnie pyta, czy nasi kadrowicze są z Etiopii, że jedenaście biletów dla rodziny im nie starcza, więc mu odpowiadam: na razie żadnego z Etiopii jeszcze nie mamy, ale wkrótce – kto wie! Czasami jak słucham Błaszczykowskiego to mam wrażenie, że zalicza się do ludzi, o których mawiam „głupio-mądry”. Czyli jak się odezwą to niby wszystko się zgadza, niby jest przecinek gdzie trzeba, niby zdanie ma sens, ton głosu też świadczy o dużym przywiązaniu do własnych sądów, ale jak się głębiej nad tym wszystkim zastanowić to wypada złapać się za głowę. Kuba za dużo mądruje, za dużo poucza, za dużo moralizuje. Jak mam wybierać to wolałbym, żeby więcej biegał. Kto mówi prawdę – Błaszczykowski czy Lato – nie wiem. Poprosiłem Tomka Ćwiąkałę, by zadzwonił do dyrektora kadry Konrada Paśniewskiego, czyli gościa, którego psim obowiązkiem jest załatwianie spraw biletowych. Paśniewski okazał się niewychowanym bucem i rzucił słuchawką. Być może nie mógł rozmawiać, bo znowu całym sobą żuł gumę, jak kiedyś podczas losowania grup – kiedy jego poruszająca się od lewej do prawej żuchwa zawładnęła transmisją telewizyjną. W każdym razie doświadczenie podpowiada, że każdego buca można nauczyć kultury, ale życzymy panu Paśniewskiemu, by nie załapał się na nasz darmowy kurs. a potem już poszło: http://www.weszlo.com/news/10877-Akc...zego_kapitana_ http://www.weszlo.com/news/10892-Jag...szczykowskiego potem skandal z koszulką jako okazja by .......nąć kolejne linijki na ten sam temat: http://www.weszlo.com/news/10900-Dno..._charytatywnej a Grosicki - A słynna już sprawa biletów? - Jestem za małą rybką, by wychodzić przed szereg. Było w pewnym momencie tak, że nie wiedzieliśmy, ile otrzymamy biletów, czy znajomi będą mogli wejść. Wiem, że trwały na ten temat rozmowy. - Grzegorz Lato mówi, że każdy z was dostał po jedenaście biletów. - Czy po jedenaście… Może tak. Chyba po osiem, potem po jeszcze dwa czy trzy. Może i po jedenaście. Rozmowy dotyczyły jakichś dodatkowych wejściówek, bo np. cztery lata temu niektórzy zawodnicy dostawali po dwadzieścia biletów. Niektórzy zawodnicy chcieli te dodatkowe wejściówki kupić i nie do końca było wiadomo, czy będą mogli, czy nie. nie ma jaj, żeby powiedzieć jak było, pomroczność jasna, czy co? |
Cytat:
|
Cytat:
Znaczy możesz wierzyć, że nie pamięta jak dokładnie było i ile biletów dostał ale ja nie kupuje takich nagłych amnezji. Ponadto w czym problem. Bo przecież Grosicki w tym wywiadzie potwierdza że dostali 8 biletów (a może nawet i 11), więc potwierdzasz to co mówie, że nie tylko Lato mówi o 8 biletach? |
Tylko widzisz, Błaszczykowski mówi o co mu chodzi, Grosicki leci w kulki - dla tego drugiego masz zrozumienie.
Z resztą wykręcili aferę zdaje się przed rozmową z Grosickim który z resztą nie pamięta jak było /.../ Czy ja mówie, ze mu wierze? Grosicki nie wiedzieliśmy, ile otrzymamy biletów, czy znajomi będą mogli wejść Błaszczykowski Nie może być tak, że przed każdym meczem musimy się prosić pana prezesa o to, czy nasze rodziny mogą przyjechać na mecz. Lato Mieli najpierw dostać po cztery bilety. W sumie dostali po 11 na mecz. Każdy z nich otrzymał 33 bilety. A oni ciągle mówią, że biletów jest mało. Dostałem tyle biletów i takiej klasy, jakie mi przydziela UEFA. W sumie łącznie ze sztabem szkoleniowym reprezentacja dostała 1000 wejściówek - powiedział Lato w wywiadzie dla RMF FM. Grosicki zawodnicy chcieli te dodatkowe wejściówki kupić Jesteś w stanie sobie wyobrazić, że dostają po 4 wejściówki, mówią - chcemy więcej - dostają po 11 koniec końców, a niektorzy chcą dokupić /jak mowi Grosicki/ i robi się afera, która sięga Etiopi> |
Przepraszam bardzo, ale wszyscy mowiacy "mogli sobie kupic, jak kazdy" - na prawde myslicie, ze to dobry pomysl zeby pilkarz kadry myslal o tym, czy go UEFA wylosuje w loterii biletowej?
|
Moim zdaniem chodziło w tej aferze o brak organizacji. Może i mieli wyznaczoną pulę biletów, za to nikt nie kwapił się do tego, by zawodnikom te bilety rozdać, albo udostępnić rodzinom. To pokazuje ogromny burdel w PZPN. Bo inaczej tego nie można nazwać...
|
Wstyd w ogóle po przegranym historycznym turnieju o takie rzeczy się upominać jak bilety. Wstyd.
|
Żeby tak mówić, że to wstyd, to trzeba chyba być Polakiem. W Niemczech jest wszystko zapięte na ostatni guzik. Nie ma niedomówień, a w PZPN są. I właśnie o tym miał prawo powiedzieć Błaszczykowski. A że był zdenerwowany, to moim zdaniem było to normalne i słusznie, że tak zrobił, pokazując, że PZPN to nawet biletów przed meczem rozdać nie potrafi, nie mówiąc już o organizacji zgrupowań, które robiła firma zewnętrzna na ich zlecenie.
|
Jezeli ktos sie skompromitowal, to Błaszczykowski. Pilkarze bilety dostali 4 czerwca(po 8/8/9 wejsciowek na kolejne spotkania), wiec o czym opowiadal klamczuszek kapitan :]?
Przypominam:"- Nie może być tak, że my przed każdym meczem pytamy pana prezesa (Latę) o to, czy nasze rodziny mogą przyjechać na mecz, czy dostaniemy bilety, czy nie - powiedział Błaszczykowski." Kapitan reprezentacji Polski, zaraz po najwaznieszym meczu od kilkudziesieciu lat, wychodzi do dziennikarzy i klamie, jak najety. Zenujace. Dodatkowo:"- Jeżeli chcemy podążać w stronę profesjonalizmu, jeżeli chcemy, żeby to wyglądało tak jak w innych krajach, musimy brać przykład z najlepszych. Są rzeczy, które w prasie są przedstawiane nie do końca tak, jak jest w rzeczywistości. Ale, niestety, po raz kolejny są rzeczy, które nie do końca są dopilnowane. Nawet nie mieliśmy w pełni ustalonych premii. To nie ma znaczenia, bo dla nas pieniądze nie są najważniejsze - relacjonował Błaszczykowski." Gdyby pieniazki nie byly dla pana Kuby najwazniejsze, to nie mowilby(zwlaszcza po tak fatalnym spotkaniu i turnieju) o nich ;]. Pokazal tylko o czym mysli, tj. wysokosc premii. Przykra sprawa. |
Cytat:
|
Wracam z wakacji a tutaj niezła afera z Jakubem B jak to na weszlo napisali.Szczerze to nigdy nie spodziewałbym się po nim takiego zachowania (walić aukcje) ale kwestia biletów dostał sporo i mało mu było i jeszcze atak na Grzegorza L pewnie był przekonany,że nikt tego nie sprawdzi a media tradycyjnie zaatakują pzpn...ale przeliczył się chłopaczek.U mnie ma sporego minusa
|
No właśnie nie wiadomo, jak to było. Bo wolę wierzyć bardziej Błaszczykowskiemu i spółce niż PZPNowi. Ta instytucja jest do zdeptania z ziemią.
Zostały przekazane bilety 4 czerwca - ale Błaszczykowski ich fizycznie nie widział do ostatnich godzin przed meczem... no to jak to jest? Chyba bezsprzeczne jest to, że jak już ktoś coś obiecuje, to powinien powiedzieć, gdzie, kiedy i od kogo można odebrać te bilety. Rzekomo przekazano je dyrektorowi reprezentacji. To dlaczego Błaszczykowski dzwonił do Laty z pytaniem, kiedy będą bilety? Bo ja tego nie rozumiem. |
te bilety to temat zastepczy, powinni przeprosic ze dali dupy w najwazniejszym turnieju jaki sie odbyl na ziemiach Polski, a on wyskakuje z biletami, premiami
jestem ciekaw co bede mowic o przygotowaniach fizycznych, bo znow cos bylo nie tak, niby sztab mial sie nauczyc na bledach a gowno sie nauczyl, co turniej to samo, graja beznadziejnie a potem Polacy nic sie nie stalo i zdobycie 2 pkt nie jest wielka porazka i 4 miejsce w najslabszej grupie |
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym, to nie PZPN zapewnił tą wygodę, bo zrobiło to Sportfive, firma której PZPN zlecił organizację przygotowań. Sęk w tym, że jest chyba za co PZPN krytykować. |
Cytat:
Powiedział co powiedział. Mi to zupełnie nie przeszkadza. Bardziej mnie denerwuje ta konferencja prezesa Laty i jego decyzje. Szukanie w Błaszczykowskim problemu polskiej piłki jest złym pomysłem. Powiedział, niektóre media go zjechały, wystarczy. No, ale niektórzy muszą drążyć temat (Weszło). PS Weszło coś pisało o Murawskim? Czy nie zamierzają? |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Co do tego twojego ostatniego akapitu odnośnie Sportfive, to nie jestem w 100% pewny, ale PZPN podpisał z nimi umowę na 10 lat i sprzedał im prawa telewizyjne i marketingowe, więc te sprawy nie mają ze sobą wiele wspólnego... W błędzie jesteś Ty, lub ja bo nie chce mi się czytać dokładnie o tej sprawie. |
Radze poczytac, a nie sie osmieszac... Błaszczykowski poprostu bezczelnie klamal przed kamerami i tyle. Pilkarze latali za Lato, bo chcieli dodatkowe wejsciowki(bo w sumie 25 na 3 spotkania na glowe, to przeciez za malo :D) i te im zalatwial. O balaganie w PZPN'ie nie ma mowy w tym przypadku, a cala afere rozpetal kapitan od 7 bolesci. Pasniewski rozdal im wejsciowki 4 czerwca 2012r.
Okazalo sie jakim czlowiekiem jest Kuba i na czym mu zalezy(jesli w czasie EURO najwazniejsze sa wysokie premie za nic i bilety...). |
Jeżeli Kuba oszukał z tą koszulką to wychodzi na to że to samo zrobił Lewy http://allegro.pl/koszulka-roberta-l...424971778.html
Mało prawdopodobne mi się to wydaje. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Po co w ogóle tyle szumu o tym NAJEMNIKU?A robienie z niego jakiejś legendy Wisły to już w ogóle jaja jak berety :D Chłop był raptem 2.5 roku w Krakowie...Zagrał 51 meczów ligowych,strzelił całe 3 bramki.tak,tak..zaraz będzie nagonka,że nie występy są ważne,tylko to co robił.Gówno robił i taka jest prawda,bo nie przez bujanie się po mieście z chłopakami staje się legendą.I ta jego koszulka "wierność".Chyba do pieniędzy.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl