Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Luu... 23.06.2012 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1259234)
nie chodzi o to czy mało czy dużo.... moim skromnym zdaniem Kuba nie tyle o liczbę biletów się żalił, tylko o to, że ogólnie była zła atmosfera zrobiona przez PZPN. Bilety miały być tylko przykladem żalu wyrażanego wobec PZPN

Jak już bawimy się w co autor miał namyśli, to ja to widzę tak: Piłkarze się skompromitowali i zamiast się do tego przyznać, to sobie wymyślili że winne zawalą na PZPN, bo jak wiadomo PZPN to wróg numer jeden społeczeństwa.

Acima 23.06.2012 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1259303)
A sponsorzy, albo VIPy z PZPN?

Sponsorzy wydali krocie na kadrę między innymi po to by otrzymać pewne przywileje. Poza tym czy ciotki, wujki, kuzyni piłkarzy są ważniejsi od działaczy PZPN? Oczywiście można mieć uwagi do ich pracy, ale jednak bilety im się należą niemalże z urzędu.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1259303)
Czy ja mówię o tym, że powinni za darmo dostać? Mówię, że powinni móc kupić te bilety bez problemu w pierwszej kolejności. Pewnie z takiej możliwości by każdy z nich skorzystał

Wątpie że by skorzystali, bo przecież im się wszystko należy za darmo. Nawet na premię za awans z grupy nie chcieli się zgodzić.

kacpaw91 23.06.2012 13:01

Rozumiem, że lepiej oglądać celebrytów na trybunach, którzy przychodzą się polansować niż podarować trochę więcej biletów rodzinom piłkarzy. Jakie szczęście w losowaniu musi mieć taka panna Siwiec!

Rozumiem, że sprawiedliwe jest to, że ktoś losuje bilet i może go sprzedać z niezłą przebitką, a już nie sprawiedliwe, że piłkarz mógłby kupić w normalnej cenie bilet swoim bliskim? Powinno być coś takiego, że w momencie losowania podaje się imiona i nazwiska osób, które idą na poszczególny mecz i potem nie ma żadnych zmian. Wtedy nie byłoby interesu i kupowaliby Ci, którzy naprawdę chcą.

Problemu by nie było gdyby szczegóły załatwiano przed Euro. Chociaż patrząc na wystąpienie prezesa PZPN mam wrażenie, że piłkarze mogli przed Euro zgłosić taki postulat. Normalnie sprawa powinna być załatwiona wewnątrz reprezentacji.

Ja nie mówię, że powinni dostać bilet za darmo bo powyżej 8 biletów za darmo to już lekka przesada. Nie mniej powinni mieć możliwość kupna tego biletu w cenie nominalnej. Taką możliwość powinien im przedstawić PZPN kiedy pojawił się postulat o te bilety.

mr_kwolf 23.06.2012 13:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1259314)
Rozumiem, że lepiej oglądać celebrytów na trybunach, którzy przychodzą się polansować niż podarować trochę więcej biletów rodzinom piłkarzy. Jakie szczęście w losowaniu musi mieć taka panna Siwiec!

Rozumiem, że sprawiedliwe jest to, że ktoś losuje bilet i może go sprzedać z niezłą przebitką, a już nie sprawiedliwe, że piłkarz mógłby kupić w normalnej cenie bilet swoim bliskim? Powinno być coś takiego, że w momencie losowania podaje się imiona i nazwiska osób, które idą na poszczególny mecz i potem nie ma żadnych zmian. Wtedy nie byłoby interesu i kupowaliby Ci, którzy naprawdę chcą.

Problemu by nie było gdyby szczegóły załatwiano przed Euro. Chociaż patrząc na wystąpienie prezesa PZPN mam wrażenie, że piłkarze mogli przed Euro zgłosić taki postulat. Normalnie sprawa powinna być załatwiona wewnątrz reprezentacji.

Ja nie mówię, że powinni dostać bilet za darmo bo powyżej 8 biletów za darmo to już lekka przesada. Nie mniej powinni mieć możliwość kupna tego biletu w cenie nominalnej. Taką możliwość powinien im przedstawić PZPN kiedy pojawił się postulat o te bilety.

Znając zmysł zarobkowy naszych kopaczy jestem w stanie uwierzyć, że mając do dyspozycji kupno nielimitowanej ilości biletów kupiliby ich setki i za pomocą "znajomych" sprzedawali pod stadionem po wyższej cenie.

Twoje bronienie Kuby jest śmieszne. Zrozum, że się skompromitował swoimi ostatnimi wypowiedziamia, a przestać go tłumaczyć, że tak naprawde to on jest tutaj ofiarą całego świata.

8 biletów to już jak dla mnie lekka przesada. Bo niby dlaczego oni mieli w ogóle dostawać jakieś bilety? Zamiast "całować rączki", że ktoś im zrobił przysługę to oni jeszcze zaczęli strzelać fochy, że mało. No kur**.

To tak jakby pracownik kina miał dostawał dziennie X biletów, które może dać rodzinie. A stewardzi też dostali bilety dla rodziny? W końcu oni też są uczestnikami tego przedstawienia.

kacpaw91 23.06.2012 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1259318)
Znając zmysł zarobkowy naszych kopaczy jestem w stanie uwierzyć, że mając do dyspozycji kupno nielimitowanej ilości biletów kupiliby ich setki i za pomocą "znajomych" sprzedawali pod stadionem po wyższej cenie.

Ale przynajmniej wtedy nie miałyby sensu ich dyskusje na temat biletów. Prezes mówi: "Zaproponowaliśmy im kupno biletów, nie skorzystali". Wszystko jest wtedy jasne na temat charakteru piłkarzy. Teraz nie wiadomo, być może faktycznie by kupili te bilety.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1259318)
Twoje bronienie Kuby jest śmieszne. Zrozum, że się skompromitował swoimi ostatnimi wypowiedziamia, a przestać go tłumaczyć, że tak naprawde to on jest tutaj ofiarą całego świata.

Mi to nie przeszkadza co powiedział. Bardziej mnie denerwuje konferencja prezesa PZPN. Weszło już przesadza ze swoją nagonką. Odwraca się w ten sposób uwagę od prawdziwych problemów polskiej piłki. Jeden artykuł wystarczy, a tutaj istna nagonka. Dla was Błaszczu zasłużył na potępienie, dla mnie nie. Jednak niezależnie od opinii nie uważacie, że ciągłe wałkowanie tematu przed portal Weszło jest odpowiednie? Może niech jeszcze zgłoszą postulat, że należy mu zabronić występów w reprezentacji... Jeden artykuł i tyle.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1259318)
8 biletów to już jak dla mnie lekka przesada. Bo niby dlaczego oni mieli w ogóle dostawać jakieś bilety? Zamiast "całować rączki", że ktoś im zrobił przysługę to oni jeszcze zaczęli strzelać fochy, że mało. No kur**.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1259318)
To tak jakby pracownik kina miał dostawał dziennie X biletów, które może dać rodzinie. A stewardzi też dostali bilety dla rodziny? W końcu oni też są uczestnikami tego przedstawienia.

Nie, nie. Rodziny aktorów w teatrze nie dostają w ogóle biletów? Dlatego mówię, jeden bilet za darmo - dla partnerki i reszta jako możliwość kupna po nominalnej cenie. Złe rozwiązanie?

Czy jakbyście to wy grali na Euro 2012 nie chcielibyście mieć możliwości kupna biletu dla swoich bliskich, którzy całe życie was wspierali?

rafalek 23.06.2012 14:10

No toż przecież oni dostali możliwość kupna biletów, ale na nią nie przystali, a dodatkowo dostali po 8 darmowych biletów! Plączesz się już w tym kogo bronisz, a kogo atakujesz..

kacpaw91 23.06.2012 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1259326)
No toż przecież oni dostali możliwość kupna biletów, ale na nią nie przystali, a dodatkowo dostali po 8 darmowych biletów! Plączesz się już w tym kogo bronisz, a kogo atakujesz..

Nie plącze. W którym miejscu?
Gdzieś jest napisane o tej możliwości?

Do tego warto zauważyć jedno: Kuba jako kapitan powiedział to w imieniu naszych piłkarzy. Nagonka jest na niego tylko i wyłącznie.

mr_kwolf 23.06.2012 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1259324)
Ale przynajmniej wtedy nie miałyby sensu ich dyskusje na temat biletów. Prezes mówi: "Zaproponowaliśmy im kupno biletów, nie skorzystali". Wszystko jest wtedy jasne na temat charakteru piłkarzy. Teraz nie wiadomo, być może faktycznie by kupili te bilety.



Mi to nie przeszkadza co powiedział. Bardziej mnie denerwuje konferencja prezesa PZPN. Weszło już przesadza ze swoją nagonką. Odwraca się w ten sposób uwagę od prawdziwych problemów polskiej piłki. Jeden artykuł wystarczy, a tutaj istna nagonka. Dla was Błaszczu zasłużył na potępienie, dla mnie nie. Jednak niezależnie od opinii nie uważacie, że ciągłe wałkowanie tematu przed portal Weszło jest odpowiednie? Może niech jeszcze zgłoszą postulat, że należy mu zabronić występów w reprezentacji... Jeden artykuł i tyle.





Nie, nie. Rodziny aktorów w teatrze nie dostają w ogóle biletów? Dlatego mówię, jeden bilet za darmo - dla partnerki i reszta jako możliwość kupna po nominalnej cenie. Złe rozwiązanie?

Czy jakbyście to wy grali na Euro 2012 nie chcielibyście mieć możliwości kupna biletu dla swoich bliskich, którzy całe życie was wspierali?

Ale o czym ty gadasz? Mieli zakaz kupna biletów? Nie, mogli je kupić tak jak każdy inny obywatel. Nie skorzystali? To ich problem.

Później PZPN wyszedł z inicjatywą i przekazał każdemu piłkarzowi po 8 biletów, a im jeszcze było mało. Łapiesz to? Nie rób z nich ofiar, a z PZPN katów, którzy swoimi czynami nie pozwolili "bliskim piłkarzy" na oglądnięcie ich na żywo. 8 biletów to lekko licząc: mama, tata, żona, dwójka dzieci (nie wiem czy któryś piłkarz nawet tyle ma), i jeszcze pozostają 3 bilety dla osób "specjalnych". Kogo ty masz jeszcze w bliskiej rodzinie? Ty siebie czytasz? Stadiony nie są z gumy, żeby dawać wszystkim kto tego chce.

Wracając jeszcze do twojego zarzutu, że sponsorzy dostają to piłkarze też powinni odpowiem, że akurat sponsorzy to za bilet zapłacili najwięcej z wszystkich osób, które były na tych meczach.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1259328)
Nie plącze. W którym miejscu?
Gdzieś jest napisane o tej możliwości?

Do tego warto zauważyć jedno: Kuba jako kapitan powiedział to w imieniu naszych piłkarzy. Nagonka jest na niego tylko i wyłącznie.

Jednocześnie jako kapitan powienien powiedzieć w szatni, że chyba niektórym się w głowie popier***, że w takim momencie myśli o biletach, a nie o meczu.

PS. Koszulkę też dawał jako kapitan?

PS. Powiedz mi jeszcze jak miałaby wyglądać ta możlwość zakupu biletów. Ile ich mogliby kupić? 100? A jakby któryś powiedział, że mało to co? 200?

jakkfk 23.06.2012 15:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1259326)
No toż przecież oni dostali możliwość kupna biletów, ale na nią nie przystali, a dodatkowo dostali po 8 darmowych biletów! Plączesz się już w tym kogo bronisz, a kogo atakujesz..

Już to pisałem - jedyną osobą która to potwierdza jest Lato, na którego powołuije się zjebany portal weszlo, dla którego do tej pory Lato był największym złem polskiej piłki, którego słowa z góry były traktowane jako bajdurzenie.

Ale, że to weszło, to jest już to prawda objawiona.

kacpaw91 23.06.2012 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1259331)
Ale o czym ty gadasz? Mieli zakaz kupna biletów? Nie, mogli je kupić tak jak każdy inny obywatel. Nie skorzystali? To ich problem.

Tak, tylko wcześniej trzeba wylosować ten bilet. Sądzę, że to, a nie pieniądze jest tym tajemniczym problemem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1259331)
Później PZPN wyszedł z inicjatywą i przekazał każdemu piłkarzowi po 8 biletów, a im jeszcze było mało. Łapiesz to? Nie rób z nich ofiar, a z PZPN katów, którzy swoimi czynami nie pozwolili "bliskim piłkarzy" na oglądnięcie ich na żywo. 8 biletów to lekko licząc: mama, tata, żona, dwójka dzieci (nie wiem czy któryś piłkarz nawet tyle ma), i jeszcze pozostają 3 bilety dla osób "specjalnych". Kogo ty masz jeszcze w bliskiej rodzinie? Ty siebie czytasz? Stadiony nie są z gumy, żeby dawać wszystkim kto tego chce.

Wracając jeszcze do twojego zarzutu, że sponsorzy dostają to piłkarze też powinni odpowiem, że akurat sponsorzy to za bilet zapłacili najwięcej z wszystkich osób, które były na tych meczach.

Oj jaki biedny ten PZPN! Ja jestem zdania, że reprezentowanie kraju powinno być jedynie za pokrycie kosztów zakwaterowania, biletów lotniczych i ew. takie gratisy jak właśnie możliwość podarowania bliskim biletów na mecz. To ma być zaszczyt, a nie dobrze płatna praca.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1259331)
Jednocześnie jako kapitan powienien powiedzieć w szatni, że chyba niektórym się w głowie popier***, że w takim momencie myśli o biletach, a nie o meczu.

Może i powinien. Ma jednak w pełni rację, że wszystkie szczegóły powinny być dograne przed turniejem - a to był temat przy okazji, którego pojawiły się słynne bilety. Szczęsny zresztą wypowiedział się na temat jego słów.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1259331)
PS. Powiedz mi jeszcze jak miałaby wyglądać ta możlwość zakupu biletów. Ile ich mogliby kupić? 100? A jakby któryś powiedział, że mało to co? 200?

Góra 20 biletów, nie wierzę, że któryś by więcej potrzebował. 8 z kolei łatwo można przekroczyć. To daje na reprezentacje 460 biletów. Znacznie więcej? Pomyślmy dla kogo mogą chcieć bilety... Partnerka, rodzice, rodzeństwo, teściowie, żyjący dziadkowie, wujkowie z ciociami, "dzieci" w rodzinie. Przy większej rodzinie może wyjść 15-20 biletów. Niech kupią po prostu im, ale bez tego całego losowania.

Nie widzisz większych problemów polskiej piłki? Mamy inne zdanie na temat występu Kuby, ale czy jest sens dalej to ciągnąć? Odciąga to uwagę od poważniejszych problemów. Co według Ciebie powinien teraz przyszły trener zrobić z Kubą, albo sam Kuba w kontekście gry w reprezentacji?

mr_kwolf 23.06.2012 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jakkfk (Post 1259333)
Już to pisałem - jedyną osobą która to potwierdza jest Lato, na którego powołuije się zjebany portal weszlo, dla którego do tej pory Lato był największym złem polskiej piłki, którego słowa z góry były traktowane jako bajdurzenie.

Ale, że to weszło, to jest już to prawda objawiona.

Skąd informacje, że weszlo powoływało się na Lato? Oni akurat znają piłkarzy, którzy byli w kadrze (chociażby wywiad z Grosickim po turnieju), że nie wierzę, że nie weryfikowali tej informacji.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1259334)
Co według Ciebie powinien teraz przyszły trener zrobić z Kubą, albo sam Kuba w kontekście gry w reprezentacji?

Szczerze, to obojętne mi to. Ta kadra jest tak skompromitowana, że nieważne czy będzie w niej dalej grał czy nie nic się nie zmieni.

michu-k 23.06.2012 16:06

Błaszczykowski dał dupy. To nie ulega wątpliwości. Powinien przestać być kapitanem reprezentacji.

For_FuN_ 23.06.2012 16:47

Dlaczego nikt z pilkarzy nie broni swojego "kapitana"? Bo wszyscy wiedza, ze nie ma racji i ze klamie(nt. tego, ze niewiadomo czy rodzina wejdzie na mecz :D...dobre). Wywiad z Grosickim rozwial wszystkie watpliwosci, a Lato zmasakrowal Kubusia na tej ostatniej konferencji. To, ze facet powinien stracic opaske, to chyba oczywiste...nie dosc, ze nie ma odpowiedniego charakteru, to bawi sie w jakies gierki i pokazuje na czym mu zalezy(wysokie premie, o ktore sie wyklocal czy wspominane bilety).

arti 23.06.2012 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1259343)
Dlaczego nikt z pilkarzy nie broni swojego "kapitana"? Bo wszyscy wiedza, ze nie ma racji i ze klamie(nt. tego, ze niewiadomo czy rodzina wejdzie na mecz :D...dobre). Wywiad z Grosickim rozwial wszystkie watpliwosci, a Lato zmasakrowal Kubusia na tej ostatniej konferencji. To, ze facet powinien stracic opaske, to chyba oczywiste...nie dosc, ze nie ma odpowiedniego charakteru, to bawi sie w jakies gierki i pokazuje na czym mu zalezy(wysokie premie, o ktore sie wyklocal czy wspominane bilety).

Bo leżą na Hawajach/seszelach/majorce i mają w d... weszło, Latę, Kubę, nas, euro itd. itp.
Pi.eprzyć to... to już tydzień mija jak wylecieliśmy z me - jak długo jeszcze będziemy to przeżywać??
Fornalik będzie decydował komu opaska, a komu kopniak (zdaje mi się, że JB dostanie opaskę).
Ani przez sekundę nie zapominajmy, że wróg nr 1 dla rozwoju polskiej piłki to pzpn z Latą, Piechniczkiem itp. na czele. Bilety, koszulki-bzdurki to trzeciorzędne tematy dla odwrócenia uwagi.

szprotson 23.06.2012 18:01

dzisiaj Termalica wygrała z konczącym obóz Ruchem 1-0
Czyzby pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo Kazimierza Moskala?

filemon 23.06.2012 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1259348)
dzisiaj Termalica wygrała z konczącym obóz Ruchem 1-0
Czyzby pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo Kazimierza Moskala?

Ee.. no skoro wygrała, a on ich prowadził, to chyba tak, nie sądzisz? :lol:

jakkfk 23.06.2012 18:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1259338)
Skąd informacje, że weszlo powoływało się na Lato? Oni akurat znają piłkarzy, którzy byli w kadrze (chociażby wywiad z Grosickim po turnieju), że nie wierzę, że nie weryfikowali tej informacji.



Szczerze, to obojętne mi to. Ta kadra jest tak skompromitowana, że nieważne czy będzie w niej dalej grał czy nie nic się nie zmieni.

Początek afery:
http://www.weszlo.com/news/10844-Kub...nie_to_miejsce

Kilka godzin póxniej:

http://www.weszlo.com/news/10849-STA...m_nie_ma_za_co

Aferę biletową postanowił rozkręcić Jakub Błaszczykowski, ale szybko został spacyfikowany przez Grzegorza Latę – że Kuba dostał jedenaście biletów na mecz i ciągle mu mało. Wojtek Kowalczyk wesoło mnie pyta, czy nasi kadrowicze są z Etiopii, że jedenaście biletów dla rodziny im nie starcza, więc mu odpowiadam: na razie żadnego z Etiopii jeszcze nie mamy, ale wkrótce – kto wie!

Czasami jak słucham Błaszczykowskiego to mam wrażenie, że zalicza się do ludzi, o których mawiam „głupio-mądry”. Czyli jak się odezwą to niby wszystko się zgadza, niby jest przecinek gdzie trzeba, niby zdanie ma sens, ton głosu też świadczy o dużym przywiązaniu do własnych sądów, ale jak się głębiej nad tym wszystkim zastanowić to wypada złapać się za głowę. Kuba za dużo mądruje, za dużo poucza, za dużo moralizuje. Jak mam wybierać to wolałbym, żeby więcej biegał.

Kto mówi prawdę – Błaszczykowski czy Lato – nie wiem. Poprosiłem Tomka Ćwiąkałę, by zadzwonił do dyrektora kadry Konrada Paśniewskiego, czyli gościa, którego psim obowiązkiem jest załatwianie spraw biletowych. Paśniewski okazał się niewychowanym bucem i rzucił słuchawką. Być może nie mógł rozmawiać, bo znowu całym sobą żuł gumę, jak kiedyś podczas losowania grup – kiedy jego poruszająca się od lewej do prawej żuchwa zawładnęła transmisją telewizyjną. W każdym razie doświadczenie podpowiada, że każdego buca można nauczyć kultury, ale życzymy panu Paśniewskiemu, by nie załapał się na nasz darmowy kurs.

a potem już poszło:
http://www.weszlo.com/news/10877-Akc...zego_kapitana_

http://www.weszlo.com/news/10892-Jag...szczykowskiego

potem skandal z koszulką jako okazja by .......nąć kolejne linijki na ten sam temat:

http://www.weszlo.com/news/10900-Dno..._charytatywnej


a Grosicki
- A słynna już sprawa biletów?
- Jestem za małą rybką, by wychodzić przed szereg. Było w pewnym momencie tak, że nie wiedzieliśmy, ile otrzymamy biletów, czy znajomi będą mogli wejść. Wiem, że trwały na ten temat rozmowy.

- Grzegorz Lato mówi, że każdy z was dostał po jedenaście biletów.
- Czy po jedenaście… Może tak. Chyba po osiem, potem po jeszcze dwa czy trzy. Może i po jedenaście. Rozmowy dotyczyły jakichś dodatkowych wejściówek, bo np. cztery lata temu niektórzy zawodnicy dostawali po dwadzieścia biletów. Niektórzy zawodnicy chcieli te dodatkowe wejściówki kupić i nie do końca było wiadomo, czy będą mogli, czy nie.

nie ma jaj, żeby powiedzieć jak było, pomroczność jasna, czy co?

szprotson 23.06.2012 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1259349)
Ee.. no skoro wygrała, a on ich prowadził, to chyba tak, nie sądzisz? :lol:

pisząc to nie byłem 100% pewny (bo nie chciało mi sie sprawdzac) czy to był czy nie był pierwszy mecz. :)

mr_kwolf 23.06.2012 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jakkfk (Post 1259351)
a Grosicki
- A słynna już sprawa biletów?
- Jestem za małą rybką, by wychodzić przed szereg. Było w pewnym momencie tak, że nie wiedzieliśmy, ile otrzymamy biletów, czy znajomi będą mogli wejść. Wiem, że trwały na ten temat rozmowy.

- Grzegorz Lato mówi, że każdy z was dostał po jedenaście biletów.
- Czy po jedenaście… Może tak. Chyba po osiem, potem po jeszcze dwa czy trzy. Może i po jedenaście. Rozmowy dotyczyły jakichś dodatkowych wejściówek, bo np. cztery lata temu niektórzy zawodnicy dostawali po dwadzieścia biletów. Niektórzy zawodnicy chcieli te dodatkowe wejściówki kupić] i nie do końca było wiadomo, czy będą mogli, czy nie.

nie ma jaj, żeby powiedzieć jak było, pomroczność jasna, czy co?

Tak, raczej stara się nie srać we własne gniazdo, dlatego udaje, że nie do końca wie jak było. Przynamniej oficjalnie tak mówi.

Znaczy możesz wierzyć, że nie pamięta jak dokładnie było i ile biletów dostał ale ja nie kupuje takich nagłych amnezji.

Ponadto w czym problem. Bo przecież Grosicki w tym wywiadzie potwierdza że dostali 8 biletów (a może nawet i 11), więc potwierdzasz to co mówie, że nie tylko Lato mówi o 8 biletach?

jakkfk 23.06.2012 19:01

Tylko widzisz, Błaszczykowski mówi o co mu chodzi, Grosicki leci w kulki - dla tego drugiego masz zrozumienie.
Z resztą wykręcili aferę zdaje się przed rozmową z Grosickim który z resztą nie pamięta jak było /.../
Czy ja mówie, ze mu wierze?
Grosicki
nie wiedzieliśmy, ile otrzymamy biletów, czy znajomi będą mogli wejść
Błaszczykowski
Nie może być tak, że przed każdym meczem musimy się prosić pana prezesa o to, czy nasze rodziny mogą przyjechać na mecz.
Lato
Mieli najpierw dostać po cztery bilety. W sumie dostali po 11 na mecz. Każdy z nich otrzymał 33 bilety. A oni ciągle mówią, że biletów jest mało. Dostałem tyle biletów i takiej klasy, jakie mi przydziela UEFA. W sumie łącznie ze sztabem szkoleniowym reprezentacja dostała 1000 wejściówek - powiedział Lato w wywiadzie dla RMF FM.
Grosicki
zawodnicy chcieli te dodatkowe wejściówki kupić

Jesteś w stanie sobie wyobrazić, że dostają po 4 wejściówki, mówią - chcemy więcej - dostają po 11 koniec końców, a niektorzy chcą dokupić /jak mowi Grosicki/ i robi się afera, która sięga Etiopi>

dj_ibutti 24.06.2012 01:34

Przepraszam bardzo, ale wszyscy mowiacy "mogli sobie kupic, jak kazdy" - na prawde myslicie, ze to dobry pomysl zeby pilkarz kadry myslal o tym, czy go UEFA wylosuje w loterii biletowej?

bonawentura 24.06.2012 11:18

Moim zdaniem chodziło w tej aferze o brak organizacji. Może i mieli wyznaczoną pulę biletów, za to nikt nie kwapił się do tego, by zawodnikom te bilety rozdać, albo udostępnić rodzinom. To pokazuje ogromny burdel w PZPN. Bo inaczej tego nie można nazwać...

_ukoL 24.06.2012 13:24

Wstyd w ogóle po przegranym historycznym turnieju o takie rzeczy się upominać jak bilety. Wstyd.

bonawentura 24.06.2012 13:49

Żeby tak mówić, że to wstyd, to trzeba chyba być Polakiem. W Niemczech jest wszystko zapięte na ostatni guzik. Nie ma niedomówień, a w PZPN są. I właśnie o tym miał prawo powiedzieć Błaszczykowski. A że był zdenerwowany, to moim zdaniem było to normalne i słusznie, że tak zrobił, pokazując, że PZPN to nawet biletów przed meczem rozdać nie potrafi, nie mówiąc już o organizacji zgrupowań, które robiła firma zewnętrzna na ich zlecenie.

For_FuN_ 24.06.2012 15:13

Jezeli ktos sie skompromitowal, to Błaszczykowski. Pilkarze bilety dostali 4 czerwca(po 8/8/9 wejsciowek na kolejne spotkania), wiec o czym opowiadal klamczuszek kapitan :]?

Przypominam:"- Nie może być tak, że my przed każdym meczem pytamy pana prezesa (Latę) o to, czy nasze rodziny mogą przyjechać na mecz, czy dostaniemy bilety, czy nie - powiedział Błaszczykowski."

Kapitan reprezentacji Polski, zaraz po najwaznieszym meczu od kilkudziesieciu lat, wychodzi do dziennikarzy i klamie, jak najety. Zenujace.

Dodatkowo:"- Jeżeli chcemy podążać w stronę profesjonalizmu, jeżeli chcemy, żeby to wyglądało tak jak w innych krajach, musimy brać przykład z najlepszych. Są rzeczy, które w prasie są przedstawiane nie do końca tak, jak jest w rzeczywistości. Ale, niestety, po raz kolejny są rzeczy, które nie do końca są dopilnowane. Nawet nie mieliśmy w pełni ustalonych premii. To nie ma znaczenia, bo dla nas pieniądze nie są najważniejsze - relacjonował Błaszczykowski."

Gdyby pieniazki nie byly dla pana Kuby najwazniejsze, to nie mowilby(zwlaszcza po tak fatalnym spotkaniu i turnieju) o nich ;]. Pokazal tylko o czym mysli, tj. wysokosc premii. Przykra sprawa.

bonawentura 24.06.2012 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1259438)
Jezeli ktos sie skompromitowal, to Błaszczykowski. Pilkarze bilety dostali 4 czerwca(po 8/8/9 wejsciowek na kolejne spotkania), wiec o czym opowiadal klamczuszek kapitan :]?

Skąd taka wiedza, że 4 czerwca dostali owe wejściówki?

Misiak 24.06.2012 15:46

Wracam z wakacji a tutaj niezła afera z Jakubem B jak to na weszlo napisali.Szczerze to nigdy nie spodziewałbym się po nim takiego zachowania (walić aukcje) ale kwestia biletów dostał sporo i mało mu było i jeszcze atak na Grzegorza L pewnie był przekonany,że nikt tego nie sprawdzi a media tradycyjnie zaatakują pzpn...ale przeliczył się chłopaczek.U mnie ma sporego minusa

bonawentura 24.06.2012 15:55

No właśnie nie wiadomo, jak to było. Bo wolę wierzyć bardziej Błaszczykowskiemu i spółce niż PZPNowi. Ta instytucja jest do zdeptania z ziemią.

Zostały przekazane bilety 4 czerwca - ale Błaszczykowski ich fizycznie nie widział do ostatnich godzin przed meczem... no to jak to jest?

Chyba bezsprzeczne jest to, że jak już ktoś coś obiecuje, to powinien powiedzieć, gdzie, kiedy i od kogo można odebrać te bilety. Rzekomo przekazano je dyrektorowi reprezentacji. To dlaczego Błaszczykowski dzwonił do Laty z pytaniem, kiedy będą bilety? Bo ja tego nie rozumiem.

qchar90 24.06.2012 16:01

te bilety to temat zastepczy, powinni przeprosic ze dali dupy w najwazniejszym turnieju jaki sie odbyl na ziemiach Polski, a on wyskakuje z biletami, premiami
jestem ciekaw co bede mowic o przygotowaniach fizycznych, bo znow cos bylo nie tak, niby sztab mial sie nauczyc na bledach a gowno sie nauczyl, co turniej to samo, graja beznadziejnie a potem Polacy nic sie nie stalo i zdobycie 2 pkt nie jest wielka porazka i 4 miejsce w najslabszej grupie

cinekw 24.06.2012 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1259445)
No właśnie nie wiadomo, jak to było. Bo wolę wierzyć bardziej Błaszczykowskiemu i spółce niż PZPNowi. Ta instytucja jest do zdeptania z ziemią.

Zostały przekazane bilety 4 czerwca - ale Błaszczykowski ich fizycznie nie widział do ostatnich godzin przed meczem... no to jak to jest?

Chyba bezsprzeczne jest to, że jak już ktoś coś obiecuje, to powinien powiedzieć, gdzie, kiedy i od kogo można odebrać te bilety. Rzekomo przekazano je dyrektorowi reprezentacji. To dlaczego Błaszczykowski dzwonił do Laty z pytaniem, kiedy będą bilety? Bo ja tego nie rozumiem.

o czym Ty w ogóle pieprzysz? przestań go bronić bo się zbłaźnił całkowicie. Reprezentacja odpada z Euro w fatalnym stylu, a w wywiadzie po ostatnim meczu wielki kapitan Kuba wychodzi i nie mówi kto spie**** niepowtarzalną szanse tylko próboje obwinić PZPN, który jest dobrym celem, ale brak mu argumentów bo akurat PZPN zapewnił piłkarzom na tym Euro aż za dużą wygode. Skarży się że to wina PZPN, bo nie mieli biletów dla rodziny. Przecież to jest śmiechu warte.

bonawentura 24.06.2012 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1259447)
o czym Ty w ogóle pieprzysz? przestań go bronić bo się zbłaźnił całkowicie. Reprezentacja odpada z Euro w fatalnym stylu, a w wywiadzie po ostatnim meczu wielki kapitan Kuba wychodzi i nie mówi kto spie**** niepowtarzalną szanse tylko próboje obwinić PZPN, który jest dobrym celem, ale brak mu argumentów bo akurat PZPN zapewnił piłkarzom na tym Euro aż za dużą wygode. Skarży się że to wina PZPN, bo nie mieli biletów dla rodziny. Przecież to jest śmiechu warte.

Chciałem zwrócić uwagę, że PZPN nawet nie potrafi wydać w sposób normalny biletów, co dopiero mówić o tym, że oni mają tworzyć jakikolwiek system szkolenia. Szczerze - mam to w dupie, czy i ile dostał biletów Błaszczykowski, nie obchodzi mnie też kasa, jaką negocjowali i ile dostali - to ich sprawa. Ale już mnie wkurza to, że przy tak błahej sprawie ludzie z PZPNu nie potrafią rozdzielić biletów i to mnie osobiście irytuje. Chyba może, czyż nie?

Poza tym, to nie PZPN zapewnił tą wygodę, bo zrobiło to Sportfive, firma której PZPN zlecił organizację przygotowań. Sęk w tym, że jest chyba za co PZPN krytykować.

kacpaw91 24.06.2012 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1259450)
Chciałem zwrócić uwagę, że PZPN nawet nie potrafi wydać w sposób normalny biletów, co dopiero mówić o tym, że oni mają tworzyć jakikolwiek system szkolenia. Szczerze - mam to w dupie, czy i ile dostał biletów Błaszczykowski, nie obchodzi mnie też kasa, jaką negocjowali i ile dostali - to ich sprawa. Ale już mnie wkurza to, że przy tak błahej sprawie ludzie z PZPNu nie potrafią rozdzielić biletów i to mnie osobiście irytuje. Chyba może, czyż nie?

Poza tym, to nie PZPN zapewnił tą wygodę, bo zrobiło to Sportfive, firma której PZPN zlecił organizację przygotowań. Sęk w tym, że jest chyba za co PZPN krytykować.

Dokładnie, Błaszczykowski przede wszystkim wypowiedział się o bałaganie podając przykłady biletów i premii. Zadziwiające jest to jak odwróciła się uwaga od Smudy, Murawskiego, czy całokształtu dokonań prezesa Laty. Jeżeli chodzi o sportową postawę to do Kuby nie można mieć pretensji. Gdyby każdy się dostosował poziomem to byśmy nie mówili o żadnym blamażu. Kuba był głosem reprezentacji. Jakoś nikt nie komentuje wypowiedzi Szczęsnego, który mówi, że Kuba miał prawo to powiedzieć. Mówi tak moim zdaniem dlatego, że ten problem był poruszony wśród zawodników. To naturalne, że kapitan ich reprezentuje. Zresztą jak wy byście byli reprezentantami to byście nie chcieli móc kupić biletów (bez losowania) dla swoich bliskich i przyjaciół? Dlatego, że nie jesteście i nigdy nie mieliście takiej okazji prościej wam jest go krytykować.

Powiedział co powiedział. Mi to zupełnie nie przeszkadza. Bardziej mnie denerwuje ta konferencja prezesa Laty i jego decyzje. Szukanie w Błaszczykowskim problemu polskiej piłki jest złym pomysłem. Powiedział, niektóre media go zjechały, wystarczy. No, ale niektórzy muszą drążyć temat (Weszło).

PS Weszło coś pisało o Murawskim? Czy nie zamierzają?

Wasiu 24.06.2012 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1259455)
Dokładnie, Błaszczykowski przede wszystkim wypowiedział się o bałaganie podając przykłady biletów i premii.

Nie, Blaszczykowski wypowiedzial sie, ze chce bilety. Zadbego glebszego przekazu w tym nie bylo. Jak chcial sie wypowiedziec o PZPN to mial milion innych okazji, np przy sprawie z orzełkiem. Wtedy siedzial potulnie.

Cytat:

Zresztą jak wy byście byli reprezentantami to byście nie chcieli móc kupić biletów (bez losowania) dla swoich bliskich i przyjaciół? Dlatego, że nie jesteście i nigdy nie mieliście takiej okazji prościej wam jest go krytykować.
Dostali po 8 biletow na mecz. To o 7 za duzo. Polowa Polski chcial ogladac na zywo mecze, nie widze zadnego powodu dla ktorego rodziny pilkarzykow mialy byc wpuszczane na innych zasadach.


Cytat:

Weszło coś pisało o Murawskim? Czy nie zamierzają?
A niby po co by mieli? Co to wogole jest za argument. Murawski zawalil pilkarsko, tak jak wszyscy inni oprocz Tytonia. Nie szczekal potem w mediach o .......ach. Poza tym to, ze Murawski jest slabym pilkarzem bylo wiadome od dawna i nikt o tym nie musi przypominac. To, ze Blaszczykowski jest miernym czlowiekiem ukrywal cale zycie wiec nie widze powodu, dla ktorego by teraz nie mialo byc nagonki na niego.

cinekw 24.06.2012 18:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1259450)
Chciałem zwrócić uwagę, że PZPN nawet nie potrafi wydać w sposób normalny biletów, co dopiero mówić o tym, że oni mają tworzyć jakikolwiek system szkolenia. Szczerze - mam to w dupie, czy i ile dostał biletów Błaszczykowski, nie obchodzi mnie też kasa, jaką negocjowali i ile dostali - to ich sprawa. Ale już mnie wkurza to, że przy tak błahej sprawie ludzie z PZPNu nie potrafią rozdzielić biletów i to mnie osobiście irytuje. Chyba może, czyż nie?

Poza tym, to nie PZPN zapewnił tą wygodę, bo zrobiło to Sportfive, firma której PZPN zlecił organizację przygotowań. Sęk w tym, że jest chyba za co PZPN krytykować.

Ok, wiadomo, że PZPN jest katastrofalnie zarządzane, ale nie można być cały czas ślepym i popierać piłkarza, który po nich jedzie w tak śmiesznej sprawie... Za kadencji Laty nic się tam pewnie nie zmieni ;)

Co do tego twojego ostatniego akapitu odnośnie Sportfive, to nie jestem w 100% pewny, ale PZPN podpisał z nimi umowę na 10 lat i sprzedał im prawa telewizyjne i marketingowe, więc te sprawy nie mają ze sobą wiele wspólnego... W błędzie jesteś Ty, lub ja bo nie chce mi się czytać dokładnie o tej sprawie.

For_FuN_ 24.06.2012 18:26

Radze poczytac, a nie sie osmieszac... Błaszczykowski poprostu bezczelnie klamal przed kamerami i tyle. Pilkarze latali za Lato, bo chcieli dodatkowe wejsciowki(bo w sumie 25 na 3 spotkania na glowe, to przeciez za malo :D) i te im zalatwial. O balaganie w PZPN'ie nie ma mowy w tym przypadku, a cala afere rozpetal kapitan od 7 bolesci. Pasniewski rozdal im wejsciowki 4 czerwca 2012r.

Okazalo sie jakim czlowiekiem jest Kuba i na czym mu zalezy(jesli w czasie EURO najwazniejsze sa wysokie premie za nic i bilety...).

Rob_Zombie 24.06.2012 18:31

Jeżeli Kuba oszukał z tą koszulką to wychodzi na to że to samo zrobił Lewy http://allegro.pl/koszulka-roberta-l...424971778.html
Mało prawdopodobne mi się to wydaje.

mr_kwolf 24.06.2012 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1259468)
Jeżeli Kuba oszukał z tą koszulką to wychodzi na to że to samo zrobił Lewy http://allegro.pl/koszulka-roberta-l...424971778.html
Mało prawdopodobne mi się to wydaje.

Czemu oszukał? On też mówił, że to z meczu z Grecją/Rosją? Bo na aukcji nic takiego nie pisze.

jakkfk 24.06.2012 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1259466)
Radze poczytac, a nie sie osmieszac... Błaszczykowski poprostu bezczelnie klamal przed kamerami i tyle. Pilkarze latali za Lato, bo chcieli dodatkowe wejsciowki(bo w sumie 25 na 3 spotkania na glowe, to przeciez za malo :D) i te im zalatwial. O balaganie w PZPN'ie nie ma mowy w tym przypadku, a cala afere rozpetal kapitan od 7 bolesci. Pasniewski rozdal im wejsciowki 4 czerwca 2012r.

Okazalo sie jakim czlowiekiem jest Kuba i na czym mu zalezy(jesli w czasie EURO najwazniejsze sa wysokie premie za nic i bilety...).

Możesz zacytować wypowiedź, w której Błaszczykowski mówi, że chce więcej biletów?

brylant17 24.06.2012 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1259473)
Czemu oszukał? On też mówił, że to z meczu z Grecją/Rosją? Bo na aukcji nic takiego nie pisze.

Mówił, że to z meczu z Grecją w której strzelił bramkę....

pasibrzuch 25.06.2012 15:28

Po co w ogóle tyle szumu o tym NAJEMNIKU?A robienie z niego jakiejś legendy Wisły to już w ogóle jaja jak berety :D Chłop był raptem 2.5 roku w Krakowie...Zagrał 51 meczów ligowych,strzelił całe 3 bramki.tak,tak..zaraz będzie nagonka,że nie występy są ważne,tylko to co robił.Gówno robił i taka jest prawda,bo nie przez bujanie się po mieście z chłopakami staje się legendą.I ta jego koszulka "wierność".Chyba do pieniędzy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl