![]() |
Rzuciło mi sie w oczy (dokładnie w uszy) jedno, mianowicie "super" doping! ;) żenua , 50 tysięcy Januszy i Marianow, razem z "rodzina PZPN" tworzy atmosferę rodem z Anglii...
|
Czy ten narodowy naprawdę taki piękny ? Mi się jednak bardziej podoba PGE ( nie dlatego, że swój) i dach poznańskiego stadionu.
|
Propaganda siana przez Szpakowskiego jest niemożliwa do słuchania.
|
dziadowsko jak zwykle zagrał Wasilewski - to jest drwal a nie piłkarz... kosi równo...
najlepsi nasi: Szczęsny, Piszczek - klasa światowa bardzo dobrze wypadli również: Błaszczykowski, Rybus, Obraniak, Perquis, Wawrzyniak przyzwoicie: Dudka, Polański, Mierzejewski, Matuszczyk Tragicznie: Jeleń, Grosicki, Wasilewski bez oceny: Mila, Boenish ? po co ich dał na 2 minuty? w ogóle nie wiem po co zmieniać dobrze dysponowanego Wawrzyniaka na Sebastiana który jest po cięzkiej kontuzji i w ogóle nie gra w klubie;/ |
Taki doping, że musiałem wyciszyć telewizor:D
Gdzie byli widzowie z trybuny, którą obejmowała kamera bo jakoś się schodzili a widzowie za bramkami siedzieli? Kiepska obraz jakoś z daleka no i te "D" za bramkami jakby była bieżnia.. |
Ch... z piłkarzami...Tyle.
Zim zum zgadzam sie z Tobą co do Szapakowskiego. Teks o tym, ze Boenish wrócił do dobrej dyspozycji bo "cudnie" biegł z lini bocznej na swoją pozycje...Mnie roz.....l :))))) |
Cytat:
A co do atmosfery na stadionie na meczach repry to od 2 lat jest taka kicha, że aż wstyd. |
Cytat:
|
Wiem że "pseudokibole" mają wywalone na kadrę pzpn'u. Miejsca vip był tam gdzie kamera, może źle napisałem. Chodzi mi o miejsca na prawo od fany sandecji..
|
Heh no i mamy czasy gdzie 60 tys ludzi robi oh i ah przy kazdej akcji,gdzie przy "DOnald Matole" polecialy gwizdy,gdzie spiewa sie co 10 -15 minut.
stadion o ktorym trabili caly dzien jaki jest piękny ---moze i jest super nowoczesny ale trybuny za bramkami sa za daleko,i te schodki tez psuja efekt,jak na Piascie Gliwice :D kibicowsko dno,pilkarsko jeszce gorzej Sluchania Szpakowskiego -uszy od tego bola,widac linia TVP ma byc taka ze do Euro nic nie mozna krytykowac. Smuda tez wiadomo potulny piesek nie bedzie sie wychylał glownymi wygranymi sa oczywscie Lato i jego banda ,ale mam nadzieje ze po kompromitacjii na Euro rozgoni sie to towrzystwo w 4 strony swiata. |
Cytat:
Przestępca, kapitan bez jaj na prawej - dopingowicz i słitaśna focia na lewej. :-) |
Jak oceniacie już stadion to oceniajcie jeśli tam byliście.
A nie tylko z tego co zobaczyliście w TV. |
Podobno od strony organizacji wypadło to wszystko słabo - tak przynajmniej wynika z relacji tych, ktorzy byli na meczu a materiał pokazała stacja Orange Sport. Najwiekszy problem był z wyjsciem ze stadionu jak i z wejsciem, za mało bramek a jak powiedział Godlewski z Pilki Noznej atmosfera bardziej przypominała piknikową i w niczym nie byla lepsza od tej ktora panuje na stadionie Slaskim w Chorzowie. Do Euro podobno jeszcze sporo pracy przed organizatorami - i teraz nie ma zdziwienia czemu lepiej bylo nierozgrywac meczu o superpuchar polski. Nikt sobie nie wyobrazał wyjscia jedna bramka kibicow Wisły i Legii.
|
Mecz jak ostatnie Wisły - męczarnie i nudy...
...ale stadion Cytat:
Na finał Ligi Mistrzów nie spełnia wymogów i do tego jeszcze ten kwiatek z widocznością. Przecież chyba do EURO tego nie zmienią. |
Jedyny sportowy pozytyw to gra środka obrony, z czym ostatnio były największe problemy, a wczoraj to był nasz silny punkt. Jeśli chodzi o grę ofensywną, to wygląda ona tak, jak gdyby ci zawodnicy grali ze sobą pierwszy raz w życiu, praktycznie zero organizacji gry. Z taką grą przeciwko defensywie Grekaów, to oddamy dwa strzały na krzyż, oni nas skontrują i mecz skończy się typowym 0:1, czy 0:2 dla rywali z południa Europy.
Ciekawe kto zostanie trenerem po Euro, bo potencjał w tej kadrze jest naprawdę duży i można będzie spokojnie zbudować team na miarę awansu na następne MŚ, nawet z tej naszej dosyć ciężkiej grupy eliminacyjnej. Na Euro cudów się nie spodziewam, prawda jest taka, że pomysł Smudy na kadrę skończył się po 0:6 z Hiszpanią, kiedy nas rywale zjedli fizycznie, szybkościowo, do tego dokładając umiejętności. A przecież do tego momentu widać było to, że Smuda ma pomysł, Polacy grali agresywnie, starali się grać szybką, dokładną piłką, było dużo gry na jeden kontakt i to coraz lepiej wychodziło, był to idealny sposób grania na rywali ciut od nas lepszych, lub takich na naszym poziomie. Nawet kilka dni przed meczem z Hiszpanią rozegraliśmy bardzo dobry mecz przeciwko Serbom, zremisowany 0:0, wcześniej nie mogliśmy strzelić gola po naszej absolutnej dominacji przeciwko Finom i ten dobry mecz zakończył się takim samym wynikiem, ograliśmy też Bułgarów 2:0 w ładnym stylu. Potem Smuda się posrał, naród rządał wyników i postanowił wrócić do polskiego antyfutbolu. Moim zdaniem niesłusznie, bo drużyn na poziomie Hiszpanii w Europie nie ma wielu, natomiast w razie "W", taktykę cofamy się wszyscy i dzida do przodu wprowadzić można zawsze i łatwo. Gdyby Smuda cały czas szedł tą samą drogą, to biorąc pod uwagę to kogo mamy w grupie, awans w dobrym stylu byłby zupełnie realny, a tak... |
Ta reprezentacja lubi promowac pilkarzy poprzez Euro - w pewnym stopniu rozwiazaloby to problem z zastepca Lewandowskiego
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...99/story.shtml |
A to jest hymn Euro 2012 w sumie mi się podoba jest o wiele lepszy niż hymn Euro 2008 :) http://mp3-find.eu/mp3/1250453/ocean...ss_summer.html
|
Pasztet śpiewający identycznie jak mój bełkot gdy wódka się kończy - to ma być hymn? Ja pier.... ;/
|
"Hymn" Euro 2012 według mnie słaby... W ogóle nie kojarzy mi się z imprezą piłkarską tylko jakąś kiepską dyskoteką. Zupełnie nie mój klimat.
|
No to wezcie sobie przesłuchajcie hymn mundialu 98 naprzykład albo mundialu 2006 kawałek z bajki dla dzieci. Mnie to wali kto tam spiewa ważne ze w ucho wpada ale dla kolegi najlepiej by było zebo jakas lasaka z goła dupa po stadionie latała pewno to nie wazne jakie by wykonanie było tylko by sie slinił heh. Po 2 to marketing ma wpadac w ucho co nie.
|
Do tego doszło żeby Niemka śpiewała hymn Polsko Ukraińskiej imprezy :P
|
Dobrze, ze nie musi go spiewac parodystka Gorniaczka
|
Reprezentacja U-17 awansowała na ME. Skład naszej drużyny :
Kadra Polski na turniej eME: Piotr Azikiewicz (Zagłębie Lubin), Konrad Budek (Polonia Warszawa), Adrian Cierpka (Lech Poznań), Michał Gałecki (Arka Gdynia), Gracjan Horoszkiewicz (Hertha BSC Berlin, Niemcy), Aleksander Jagiełło (Legia Warszawa), Bartosz Jaroch (Resovia), Damian Kugiel (Lechia Gdańsk), Igor Łasicki (Zagłębie Lubin), Karol Linetty (Lech Poznań), Arkadiusz Mroczkowski (Stomil Olsztyn), Oskar Pogorzelec (Legia Warszawa), Vincent Rabiega (Hertha BSC Berlin, Niemcy), Sebastian Rudol (Pogoń Szczecin), Mariusz Stępiński (Widzew Łódź), Patryk Stępiński (Widzew Łódź), Aleksander Wandzel (Lech Poznań), Rafał Włodarczyk (Mazur Karczew), Oskar Zawada (DKS Dobre Miasto), Sebastian Zieleniecki (UKS SMS Łódź), Jakub Zieliński (Mazur Karczew), Karol Żwir (Stomil Olsztyn). Oczywiście w oczy rzuca się fakt, że nie ma nikogo z Wisły. Załapali się goście z prawie każdej drużyny ekstraklasy, są nawet takie kluby jak Mazur Karczew czy DKS Dobre Miasto. A Wisły nie ma. |
Ciekawe fakty o rodzinie Dyzmy:
http://babol.pl/wiadomosc.html?wid=1...-w-Wehrmachcie |
Cytat:
To tak w ramach ciekawostki. Na ten moment w najlepszej ósemce drużyn U-17 w Europie znajdują się: Słowenia (gospodarz), Niemcy, Holandia, Islandia, Polska, Francja lub Szwecja, Węgry lub Belgia lub Rosja i zwycięzca wspomnianej przeze mnie grupy. Trzeba przyznać, że nasi młodzi piłkarze już teraz osiągnęli duży sukces. |
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...03/story.shtml
Co tego idiotę interesuje co robią piłkarze po meczu? W sumie ta pzpntacja, yyy reprezentacje gówno mnie interesuje, ale jak już w mediach coś się mówiło o Smudzie w Wiśle to myślę że ten człowiek nie ma wstępu do Wisły. Najchętniej to podczas tego euro wyrzucił bym radio i telewizor przez okno żeby nie słyszeć o tej komercyjnej imprezce. |
POJEBANY. Szkoda klawiszy.
|
Cytat:
|
Bo jak Kuba złapię kontuzję to już mamy problem a Peszko to jest jakaś alternatywa, no chyba że masz lepsze propozycję na prawą stronę.
|
Jest Rybcia ;)
|
Cytat:
|
I mamy dementi Rząsy:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html |
Cytat:
Peszko to idiota więc nie ma sensu za nim płakać - szkoda Wasilewskiego ale Smuda musi być konsekwentny. |
Mnie kompletnie ta reprezentacja PZPU nie interesuje, dobrze ze nie doplacam Lacie i jego kumplom ani grosza.
|
Jestem ciekawa co, by Franio zrobił, jakby się okazało, że cała ta jego reprezentacja spotkała się "na piwku" :lol: Czas wysłać powołanie Adamiakowej!
|
Smuda postanowił - Peszko nie jedzie na Euro
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/s...6,artykul.html |
Cytat:
|
A w tym wszystkim najlepsze jest to haha http://euro2012.wp.pl/opage,4,title,...wiadomosc.html
|
powrót Smolarka
Cytat:
|
Kadra na Euro 2012
W środę nasz "kochany" Franek Smuda wybierze kadrę na Euro 2012, 26 piłkarzy i 6 rezerwowych.
Są przecieki, że kadra ma wyglądać tak mniej więcej tak: Co o niej myślicie? Kogo tutaj brakuje? Bramkarze: Szczęsny, fabiański, Tytoń Obrońcy: Piszczek, Wasilewski, Wojtkowiak, Perguis, Glik, Głowacki, Jodłowiec, Wawrzyniak, Boenisch Pomocnicy: Pawłowski, Błaszczykowski, Rybus, Grosicki, Wolski, Obraniak, Mierzejewski, Polański, Murawski, Matuszczyk, Dudka, Borysiuk. Napastnicy: Lewandowski, Brożek, Smolarek, Pozostała szóstka rezerwowych: Kuszczak, Kamiński, Komorowski, Żyro, Matuszczyk, Jankowski, Glik. Moim zdaniem w tej kadrze brakuje: Boruca, C. Wilka za Matuszczyka, oraz za Smolarka wziąłbym Piecha. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl