Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

domin_czyzyny 29.02.2012 22:15

Rzuciło mi sie w oczy (dokładnie w uszy) jedno, mianowicie "super" doping! ;) żenua , 50 tysięcy Januszy i Marianow, razem z "rodzina PZPN" tworzy atmosferę rodem z Anglii...

wanciak86 29.02.2012 22:19

Czy ten narodowy naprawdę taki piękny ? Mi się jednak bardziej podoba PGE ( nie dlatego, że swój) i dach poznańskiego stadionu.

zim zum 29.02.2012 22:46

Propaganda siana przez Szpakowskiego jest niemożliwa do słuchania.

Hanys 29.02.2012 22:54

dziadowsko jak zwykle zagrał Wasilewski - to jest drwal a nie piłkarz... kosi równo...

najlepsi nasi:
Szczęsny, Piszczek - klasa światowa
bardzo dobrze wypadli również:
Błaszczykowski, Rybus, Obraniak, Perquis, Wawrzyniak

przyzwoicie:
Dudka, Polański, Mierzejewski, Matuszczyk

Tragicznie:
Jeleń, Grosicki, Wasilewski

bez oceny:
Mila, Boenish ? po co ich dał na 2 minuty? w ogóle nie wiem po co zmieniać dobrze dysponowanego Wawrzyniaka na Sebastiana który jest po cięzkiej kontuzji i w ogóle nie gra w klubie;/

Marcin_Lechia 29.02.2012 22:55

Taki doping, że musiałem wyciszyć telewizor:D
Gdzie byli widzowie z trybuny, którą obejmowała kamera bo jakoś się schodzili a widzowie za bramkami siedzieli?

Kiepska obraz jakoś z daleka no i te "D" za bramkami jakby była bieżnia..

domin_czyzyny 29.02.2012 22:58

Ch... z piłkarzami...Tyle.

Zim zum zgadzam sie z Tobą co do Szapakowskiego. Teks o tym, ze Boenish wrócił do dobrej dyspozycji bo "cudnie" biegł z lini bocznej na swoją pozycje...Mnie roz.....l :)))))

cinekw 29.02.2012 22:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_Lechia (Post 1225455)
Taki doping, że musiałem wyciszyć telewizor:D
Gdzie byli widzowie z trybuny, którą obejmowała kamera bo jakoś się schodzili a widzowie za bramkami siedzieli?

Kiepska obraz jakoś z daleka no i te "D" za bramkami jakby była bieżnia..

No a gdzie mieli być? Pewnie na przerwe wyszli na VIPowskie zaplecze

A co do atmosfery na stadionie na meczach repry to od 2 lat jest taka kicha, że aż wstyd.

Eternit 29.02.2012 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1225457)
No a gdzie mieli być? Pewnie na przerwe wyszli na VIPowskie zaplecze

A co do atmosfery na stadionie na meczach repry to od 2 lat jest taka kicha, że aż wstyd.

Jest tak bo mniej więcej od tego czasu wszystkie liczące się grupy kibicowskie mają na ten temat wyjebane.

Marcin_Lechia 29.02.2012 23:04

Wiem że "pseudokibole" mają wywalone na kadrę pzpn'u. Miejsca vip był tam gdzie kamera, może źle napisałem. Chodzi mi o miejsca na prawo od fany sandecji..

Wojtas 29.02.2012 23:43

Heh no i mamy czasy gdzie 60 tys ludzi robi oh i ah przy kazdej akcji,gdzie przy "DOnald Matole" polecialy gwizdy,gdzie spiewa sie co 10 -15 minut.

stadion o ktorym trabili caly dzien jaki jest piękny ---moze i jest super nowoczesny ale trybuny za bramkami sa za daleko,i te schodki tez psuja efekt,jak na Piascie Gliwice :D

kibicowsko dno,pilkarsko jeszce gorzej

Sluchania Szpakowskiego -uszy od tego bola,widac linia TVP ma byc taka ze do Euro nic nie mozna krytykowac.
Smuda tez wiadomo potulny piesek nie bedzie sie wychylał

glownymi wygranymi sa oczywscie Lato i jego banda ,ale mam nadzieje ze po kompromitacjii na Euro rozgoni sie to towrzystwo w 4 strony swiata.

0 22 01.03.2012 01:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Benan (Post 1225421)
Co do ustawienia Polaków to boki wyglądają ciekawie - Piszczek i Kuba z jednego klubu po prawej stronie, a Wawrzyniak i Rybus po lewej. Przynajmniej powinni być zgrani.

Pełna zgoda.

Przestępca, kapitan bez jaj na prawej - dopingowicz i słitaśna focia na lewej.

:-)

X-Ray 01.03.2012 01:49

Jak oceniacie już stadion to oceniajcie jeśli tam byliście.

A nie tylko z tego co zobaczyliście w TV.

mitmichael 01.03.2012 07:49

Podobno od strony organizacji wypadło to wszystko słabo - tak przynajmniej wynika z relacji tych, ktorzy byli na meczu a materiał pokazała stacja Orange Sport. Najwiekszy problem był z wyjsciem ze stadionu jak i z wejsciem, za mało bramek a jak powiedział Godlewski z Pilki Noznej atmosfera bardziej przypominała piknikową i w niczym nie byla lepsza od tej ktora panuje na stadionie Slaskim w Chorzowie. Do Euro podobno jeszcze sporo pracy przed organizatorami - i teraz nie ma zdziwienia czemu lepiej bylo nierozgrywac meczu o superpuchar polski. Nikt sobie nie wyobrazał wyjscia jedna bramka kibicow Wisły i Legii.

Manson33 01.03.2012 08:20

Mecz jak ostatnie Wisły - męczarnie i nudy...

...ale stadion

Cytat:

- Szczegółowe dane będziemy mieć w czwartek. Sprzedaliśmy komplet biletów, ale to nie znaczy, że był zapełniony cały stadion. Na przykład pierwsze rzędy były wyłączone ze względu na słabą widoczność. Poza tym niektóre miejsce "wyjęliśmy" ze sprzedaży, ponieważ musieliśmy zbudować platformę dla podwójnej produkcji kamer. W sumie myślę więc, że mecz obejrzało 53-54 tys. widzów - zakończyła Olejkowska.
otwarty po raz siódmy.

Na finał Ligi Mistrzów nie spełnia wymogów i do tego jeszcze ten kwiatek z widocznością.
Przecież chyba do EURO tego nie zmienią.

rw88 01.03.2012 09:05

Jedyny sportowy pozytyw to gra środka obrony, z czym ostatnio były największe problemy, a wczoraj to był nasz silny punkt. Jeśli chodzi o grę ofensywną, to wygląda ona tak, jak gdyby ci zawodnicy grali ze sobą pierwszy raz w życiu, praktycznie zero organizacji gry. Z taką grą przeciwko defensywie Grekaów, to oddamy dwa strzały na krzyż, oni nas skontrują i mecz skończy się typowym 0:1, czy 0:2 dla rywali z południa Europy.

Ciekawe kto zostanie trenerem po Euro, bo potencjał w tej kadrze jest naprawdę duży i można będzie spokojnie zbudować team na miarę awansu na następne MŚ, nawet z tej naszej dosyć ciężkiej grupy eliminacyjnej. Na Euro cudów się nie spodziewam, prawda jest taka, że pomysł Smudy na kadrę skończył się po 0:6 z Hiszpanią, kiedy nas rywale zjedli fizycznie, szybkościowo, do tego dokładając umiejętności.

A przecież do tego momentu widać było to, że Smuda ma pomysł, Polacy grali agresywnie, starali się grać szybką, dokładną piłką, było dużo gry na jeden kontakt i to coraz lepiej wychodziło, był to idealny sposób grania na rywali ciut od nas lepszych, lub takich na naszym poziomie. Nawet kilka dni przed meczem z Hiszpanią rozegraliśmy bardzo dobry mecz przeciwko Serbom, zremisowany 0:0, wcześniej nie mogliśmy strzelić gola po naszej absolutnej dominacji przeciwko Finom i ten dobry mecz zakończył się takim samym wynikiem, ograliśmy też Bułgarów 2:0 w ładnym stylu.

Potem Smuda się posrał, naród rządał wyników i postanowił wrócić do polskiego antyfutbolu. Moim zdaniem niesłusznie, bo drużyn na poziomie Hiszpanii w Europie nie ma wielu, natomiast w razie "W", taktykę cofamy się wszyscy i dzida do przodu wprowadzić można zawsze i łatwo. Gdyby Smuda cały czas szedł tą samą drogą, to biorąc pod uwagę to kogo mamy w grupie, awans w dobrym stylu byłby zupełnie realny, a tak...

mitmichael 11.03.2012 14:22

Ta reprezentacja lubi promowac pilkarzy poprzez Euro - w pewnym stopniu rozwiazaloby to problem z zastepca Lewandowskiego
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...99/story.shtml

fcb4 19.03.2012 09:52

A to jest hymn Euro 2012 w sumie mi się podoba jest o wiele lepszy niż hymn Euro 2008 :) http://mp3-find.eu/mp3/1250453/ocean...ss_summer.html

WiślakMyślenice 19.03.2012 12:44

Pasztet śpiewający identycznie jak mój bełkot gdy wódka się kończy - to ma być hymn? Ja pier.... ;/

gypsy 19.03.2012 15:31

"Hymn" Euro 2012 według mnie słaby... W ogóle nie kojarzy mi się z imprezą piłkarską tylko jakąś kiepską dyskoteką. Zupełnie nie mój klimat.

fcb4 19.03.2012 16:04

No to wezcie sobie przesłuchajcie hymn mundialu 98 naprzykład albo mundialu 2006 kawałek z bajki dla dzieci. Mnie to wali kto tam spiewa ważne ze w ucho wpada ale dla kolegi najlepiej by było zebo jakas lasaka z goła dupa po stadionie latała pewno to nie wazne jakie by wykonanie było tylko by sie slinił heh. Po 2 to marketing ma wpadac w ucho co nie.

TymonPRO 19.03.2012 16:19

Do tego doszło żeby Niemka śpiewała hymn Polsko Ukraińskiej imprezy :P

mitmichael 19.03.2012 17:45

Dobrze, ze nie musi go spiewac parodystka Gorniaczka

mistico 26.03.2012 21:19

Reprezentacja U-17 awansowała na ME. Skład naszej drużyny :

Kadra Polski na turniej eME:
Piotr Azikiewicz (Zagłębie Lubin), Konrad Budek (Polonia Warszawa), Adrian Cierpka (Lech Poznań), Michał Gałecki (Arka Gdynia), Gracjan Horoszkiewicz (Hertha BSC Berlin, Niemcy), Aleksander Jagiełło (Legia Warszawa), Bartosz Jaroch (Resovia), Damian Kugiel (Lechia Gdańsk), Igor Łasicki (Zagłębie Lubin), Karol Linetty (Lech Poznań), Arkadiusz Mroczkowski (Stomil Olsztyn), Oskar Pogorzelec (Legia Warszawa), Vincent Rabiega (Hertha BSC Berlin, Niemcy), Sebastian Rudol (Pogoń Szczecin), Mariusz Stępiński (Widzew Łódź), Patryk Stępiński (Widzew Łódź), Aleksander Wandzel (Lech Poznań), Rafał Włodarczyk (Mazur Karczew), Oskar Zawada (DKS Dobre Miasto), Sebastian Zieleniecki (UKS SMS Łódź), Jakub Zieliński (Mazur Karczew), Karol Żwir (Stomil Olsztyn).

Oczywiście w oczy rzuca się fakt, że nie ma nikogo z Wisły. Załapali się goście z prawie każdej drużyny ekstraklasy, są nawet takie kluby jak Mazur Karczew czy DKS Dobre Miasto. A Wisły nie ma.

kornd 27.03.2012 12:24

Ciekawe fakty o rodzinie Dyzmy:
http://babol.pl/wiadomosc.html?wid=1...-w-Wehrmachcie

rw88 28.03.2012 14:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mistico (Post 1234298)
Reprezentacja U-17 awansowała na ME.

Co ciekawe, blisko awansu do finałowego turnieju i najlepszej ósemki drużyn w Europie w tym roczniku są Gruzini, którzy najpierw zremisowali 1:1 z Hiszpanią, a teraz pokonali Anglię 1:0. Pozostał im mecz z teoretycznie najsłabszą w grupie Ukrainą - teoretycznie, bo właśnie trwa mecz Hiszpanii z Ukrainą i jest do przerwy 1:1, a nasi sąsiedzi zmarnowali karnego. Jak Gruzini ich pokonają, będą o krok od wyeliminowania trzech potęg w futbolu młodzieżowym.

To tak w ramach ciekawostki. Na ten moment w najlepszej ósemce drużyn U-17 w Europie znajdują się: Słowenia (gospodarz), Niemcy, Holandia, Islandia, Polska, Francja lub Szwecja, Węgry lub Belgia lub Rosja i zwycięzca wspomnianej przeze mnie grupy. Trzeba przyznać, że nasi młodzi piłkarze już teraz osiągnęli duży sukces.

Wiślak-1990 08.04.2012 19:18

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...03/story.shtml

Co tego idiotę interesuje co robią piłkarze po meczu? W sumie ta pzpntacja, yyy reprezentacje gówno mnie interesuje, ale jak już w mediach coś się mówiło o Smudzie w Wiśle to myślę że ten człowiek nie ma wstępu do Wisły.
Najchętniej to podczas tego euro wyrzucił bym radio i telewizor przez okno żeby nie słyszeć o tej komercyjnej imprezce.

WiślakMyślenice 08.04.2012 20:22

POJEBANY. Szkoda klawiszy.

!!IRIVER!! 08.04.2012 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak-1990 (Post 1238891)
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...03/story.shtml

Co tego idiotę interesuje co robią piłkarze po meczu? W sumie ta pzpntacja, yyy reprezentacje gówno mnie interesuje, ale jak już w mediach coś się mówiło o Smudzie w Wiśle to myślę że ten człowiek nie ma wstępu do Wisły.
Najchętniej to podczas tego euro wyrzucił bym radio i telewizor przez okno żeby nie słyszeć o tej komercyjnej imprezce.

A po co polskiej reprze słaby Peszko, do tego wiecznie na k u r w iony?

Wiślak-1990 08.04.2012 20:44

Bo jak Kuba złapię kontuzję to już mamy problem a Peszko to jest jakaś alternatywa, no chyba że masz lepsze propozycję na prawą stronę.

dj_ibutti 08.04.2012 20:49

Jest Rybcia ;)

KOALIK 08.04.2012 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1238900)
Jest Rybcia ;)

No i Francuz Obraniak.

mitmichael 08.04.2012 21:02

I mamy dementi Rząsy:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

dynek.pl 08.04.2012 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak-1990 (Post 1238891)
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...03/story.shtml

Co tego idiotę interesuje co robią piłkarze po meczu? W sumie ta pzpntacja, yyy reprezentacje gówno mnie interesuje, ale jak już w mediach coś się mówiło o Smudzie w Wiśle to myślę że ten człowiek nie ma wstępu do Wisły.
Najchętniej to podczas tego euro wyrzucił bym radio i telewizor przez okno żeby nie słyszeć o tej komercyjnej imprezce.

Twoj rok urodzenia wszystko wyjaśnia.

Peszko to idiota więc nie ma sensu za nim płakać - szkoda Wasilewskiego ale Smuda musi być konsekwentny.

Maciuś 09.04.2012 06:59

Mnie kompletnie ta reprezentacja PZPU nie interesuje, dobrze ze nie doplacam Lacie i jego kumplom ani grosza.

gypsy 09.04.2012 11:55

Jestem ciekawa co, by Franio zrobił, jakby się okazało, że cała ta jego reprezentacja spotkała się "na piwku" :lol: Czas wysłać powołanie Adamiakowej!

mitmichael 11.04.2012 21:07

Smuda postanowił - Peszko nie jedzie na Euro
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/s...6,artykul.html

dynek.pl 12.04.2012 09:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1239903)
Smuda postanowił - Peszko nie jedzie na Euro
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/s...6,artykul.html

Najbardziej smieszy mnie ten zawiazany na szybko komitet obrony Slawka Peszki (jakos w sprawie orla to Lewandowski i Blaszczykowski siedzieli cicho ?). Peszko gra zupelnie bezbarwny sezon w jednej z najslabszych ekip Bundesligi, jest zupelnie bez formy i teraz juz wiadomo jakie sa tego przyczyny. Pewnie takie imprezki zdarzaja mu sie czesciej tylko teraz to sie wydalo. Wczesniej juz chlal na kadrze, skacowany pojawil sie na gali ekstraklasy na zakonczenie sezonu, Smuda tez go dobrze zna z Lecha. Naprawde nie ma kogo bronic.

fcb4 15.04.2012 13:14

A w tym wszystkim najlepsze jest to haha http://euro2012.wp.pl/opage,4,title,...wiadomosc.html

BiałaGwiazda 27.04.2012 11:43

powrót Smolarka

Cytat:

Euzebiusz Smolarek ponownie zagra w reprezentacji Polski. Franciszek Smuda bardzo liczy na jego doświadczenie i chętnie da mu szansę podczas Euro 2012 - informuje "Fakt".

Smuda po raz ostatni powołał Smolarka w sierpniu 2010 roku, na mecze towarzyskie z Ukrainą i Australią. Potem jednak Ebi miał kłopoty z regularną grą w klubie. Z Polonii Warszawa trafił do Kataru, do Al-Khor. Później wrócił do Holandii i była to idealna decyzja. W dziewięciu
meczach w Eredivisie strzelił dwa gole. Według tamtejszych dziennikarzy, jest w dobrej formie i bardzo dużo daje drużynie.

- Powołanie Ebiego do reprezentacji Polski na Euro 2012 nie byłoby dla
mnie niczym dziwnym. Po to przyszedł do Holandii, żeby się odbudować i wrócić do kadry. Widać, że stopniowo realizuje swój cel. Jest w formie, całkowicie zdrowy, od dłuższego czasu bardzo dużo daje drużynie. Regularnie gra w podstawowym składzie, strzelił ważnego gola w spotkaniu z Twente i wygranym 3:0 spotkaniu z Groningen. Widać, że
ma ogromny głód sukcesów - mówi Yorick Roos, dziennikarz największej holenderskiej gazety "Algemeen Dagblad", który zajmuje się ADO Den Haag.

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/e...9,artykul.html

comek 29.04.2012 15:11

Kadra na Euro 2012
 
W środę nasz "kochany" Franek Smuda wybierze kadrę na Euro 2012, 26 piłkarzy i 6 rezerwowych.
Są przecieki, że kadra ma wyglądać tak mniej więcej tak: Co o niej myślicie? Kogo tutaj brakuje?

Bramkarze: Szczęsny, fabiański, Tytoń
Obrońcy: Piszczek, Wasilewski, Wojtkowiak, Perguis, Glik, Głowacki, Jodłowiec, Wawrzyniak, Boenisch
Pomocnicy: Pawłowski, Błaszczykowski, Rybus, Grosicki, Wolski, Obraniak, Mierzejewski, Polański, Murawski, Matuszczyk, Dudka, Borysiuk.
Napastnicy: Lewandowski, Brożek, Smolarek,


Pozostała szóstka rezerwowych:
Kuszczak, Kamiński, Komorowski, Żyro, Matuszczyk, Jankowski, Glik.



Moim zdaniem w tej kadrze brakuje:
Boruca, C. Wilka za Matuszczyka, oraz za Smolarka wziąłbym Piecha.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl