![]() |
|
Ciekawostka:
Do tej pory w 2026 roku wygrywamy wszystko u siebie i remisujemy na wyjazdach (wrocław pomijam). Przy utrzymaniu takiego punktowania w całym obecnym sezonie i przenosząc to na ekstaklasę to byli byśmy obecnie liderem z ~10pkt przewagi nad pyrami. |
Cytat:
Wisla (stan na 29 kolejke) - przegrywa 2 (słownie dwa) mecze w sezonie. Szacun dla Jopa. Ktos pamieta w jakim stylu Raków czy Radomiak awansoali do esa? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
OK, można i tak. |
Osobna sprawa to fakt, że akurat Odra przy całej swoje ogólnej ograniczoności to akurat posiada argumenty do tego, żeby taką Puszczę zatrzymać. To po prostu inna banda fizoli.
Wisła takich argumentów nie posiada, zwłaszcza wobec aktualnej sytuacji kadrowej - to raz. Dwa - Jop nawet gdyby takie argumenty miał, to i tak zapewne nie chciałby ich użyć bo jednak "nie patrzymy na przeciwnika, koncentrujemy się na sobie". A potem na konferencji tradycyjna gadka o specyfice pierwszej ligi, fizyczności itp. |
Ja tam nie wiem kto i co posiada.
Ja popatrzyłem na wyniki "rozpędzonej Puszczy" i zachwyciłem się ich ostatnim wyjazdem. Jak to mówią, jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. Nie wiem co się wolfy tak podniecił :> |
Cytat:
|
Cytat:
Na jesieni Puszcza była żałosną zbieraniną. |
Cytat:
|
Cytat:
0-1 Maciej Kuziemka 9' 0-2 James Igbekeme 29' 0-3 Ángel Rodado 42' |
Na Zachodzie nic nowego. Zespół najwyraźniej pracuje na tych samych założeniach, co ja - jak już wielokrotnie pisałem, jesteśmy w stanie spokojnie awansować na samych remisach do końca sezonu.
Mniej luksusowo, wielce prawdopodobny awans daje ciągle magiczna granica 60 punktów, czyli brakuje nam 2 (dwóch) punktów. 2 remisy lub 1 wygrana i odhaczamy ten awans. |
Po dzisiejszym meczu Miedzi będziemy wiedzieć coś więcej.
Na teraz potrzeba 4 punktów przy założeniu nieprzegrania z Chrobrym. |
Cytat:
|
Na ten moment Wieczysta w 5-ciu spotkaniach musi zrobić co najmniej 13 punktów, żeby nas wyprzedzić. Jeśli zdobędziemy jeszcze 1 punkt w 4 pozostałych spotkaniach, to muszą wygrać wszystko do końca, żeby wskoczyć na miejsca 1-2.
Jutro pasowałoby, żeby Chrobry przerżnął z Polonią. Wtedy też potrzebują 4 zwycięstw, żeby nas przeskoczyć. Najlepsze jest to, że ostatnia kolejka to mecz Wieczysta:Chrobry :) |
Nie ma bata. Mogą się co najwyżej kopać o to, kto będzie na 3 miejscu w tabeli i miał lepszą pozycję barażową. Swoją drogą, myślę, że coś w Rzeszowie ugramy...
|
Cytat:
|
To całe szczęście,że tak ci się wydaje bo to oznacza,że ugrają połowę możliwych punktów
|
Cytat:
A mentalnie będzie coraz ciężej, a nie łatwiej. |
To, że z każdym meczem będzie coraz większa presja to akurat dosyć oczywiste. Zwłaszcza, jeżeli tzw. grupa pościgowa w postaci Chrobrego i Wieczystej wygra swoje mecze w ten weekend.
Tak jak pisałem wcześniej, awans najwcześniej 8 maja po 23ej. |
My przodujemy?Bo?
Przecież w 5 ostatnich meczach ugraliśmy tyle samo co mocarna Wieczysta równie silny Chrobry i punkt mniej od potężnej Puszczy. Jeszcze ciekawiej jest jeśli prześledzi się twoje typy. Jak to było? W palnik z Odrą remis z Łęczną porażka z Bytomiem(po kilku dniach powiało u ciebie optymizmem i pisałeś że może ugramy remis). Następnie po wyrok do Chorzowa(byle minimalny,może jakieś 2:1) a z Puszczą to już nie miało być co z nas zbierać. Czyli biorąc poprawiony typ na Bytom mieliśmy w tych 5 meczach ugrać 2 pkt. |
Cytat:
|
Cytat:
My mamy 7/15 a ile ma Chrobry i Wieczysta w ostatnich 5 meczach? Może cię ....a zaskocze ale też mają 7/15 pkt. Także mentalnie to może im być gorzej zrobić tę seryjkę o której mówisz. A nam może wystarczyć zdobycie całych 0 pkt do awansu jeśli Wieczysta i Chrobry będą dalej punktować 7/15 możliwych. A nawet mogą punktować po 10 - Chrobry i 11 - Wieczysta. .......isz tak chłopie aby tylko po.......ić. Cytat:
|
Cytat:
|
Sandomingo z braku argumentów ma riposty typu; "myślący inaczej", "niedojebanie umyslowe"...to drugie, to moj ulubiony jego zwrotu do adwersarzy. Wiem, że jeszcze w życiu mym może się sporo zdarzyć, ale na razie dziękuję Bogu, ze nie doznałem dojebanie umysłowego niczym sandomingo.
|
Grupa pościgowa i Chrobry? Cos sie komus pomieszalo
|
Jop wspanialy nie potrafi wygrać od ilu spotkań? Ciekawe jak w takim razie poradzi sobie w ekstraklasie. Ale co tam, zaraz fanboye Jopika pokroju jaroo1, krysztal, wilddog, karherop, framacik i inne zjebusy, będą bredzić o slabej kadrze.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl