Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Yossarian 27.08.2013 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1329383)
he he proponuję poczytać opinie ludzi którzy przyjeżdzają do nas na spotkania na Ł3 (a nie takich, którzy oceniają doping z pozycji tv). Nawet u Was na forum po jednym wyjeździe do nas juz na nowym stadionie Wasi wyjazdowicze pisali, że u nas jest petarda i że włącza się cały stadion do dopingu, a łapanie się za bary i tańczenie lambady to już w ogóle kosmos. Ale lepiej napisać, że sami sobie słodzimy.

to samo pisali swego czasu kibice Widzewa czy też Śląska :)

Taaaa mistrzu u was wszystko najszybsze,najwieksze ,najlepsze.Jak w hameryce.
I pszczoly pewnie tez sto razy wieksze.
Niz u nas na wsi ;).

WISŁAZWE 27.08.2013 14:05

Witam.

Kilka słów od moderatora, przed podobno ''najważniejszym'' dniem w polskiej piłce.


Po pierwsze.

Znajdujemy się na forum kibiców Wisły Kraków a nie sympatyków polskiej piłki kopanej w wykonaniu innych drużyn niż zgody Wisły Kraków. To, że taki temat na tym forum istnieje nie jest jednoznaczne z tym, że należy się tu za przeproszeniem ''spuszczać'' nad postawą innych polskich drużyn reprezentujących Polskę na arenie międzynarodowej.

Po drugie.

Dyskusja w tym temacie ma być rzeczowa i poparta faktami, argumentami. To nie jest miejsce na personale wycieczki i przekrzykiwanie się nawzajem.

Po trzecie.

Nikt z Warszawy, Poznania czy innego Lubina nie trzymał za nas kciuków w walce o LM. Więc nie na miejscu są komentarze typu: ''Dla dobra polskiej piłki Legia powinna awansować'', i że ''trzeba być patriotą i dopingować Legię'' - owszem trzeba być patriotą a w tym wypadku lokalnym kibicując Wiśle Kraków ( i jej zgodom).


Po czwarte.

Każda prowokacja ze strony gości na tym forum jak i kibiców Wisły Kraków skutkuje banem.




Dziękuje.

W razie wątpliwości zapraszam tutaj: Pytania do moderatorów

FraMat 27.08.2013 14:22

Jestem tego samego zdania, co moderator wyżej.
Temat będzie dzisiaj (a także w najbliższych dniach) pod ścisłą kontrolą, a kary za łamanie regulaminu i prowokacje, będą nieuchronne.
"Kibiców" drużyny z Warszawy zapraszam na forum Onetu
W ogóle, żeby było trzeba o tym pisać?

Succes Stelei!

mitmichael 27.08.2013 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1329390)
Po trzecie.

Nikt z Warszawy, Poznania czy innego Lubina nie trzymał za nas kciuków w walce o LM. Więc nie na miejscu są komentarze typu: ''Dla dobra polskiej piłki Legia powinna awansować'', i że ''trzeba być patriotą i dopingować Legię'' - owszem trzeba być patriotą a w tym wypadku lokalnym kibicując Wiśle Kraków ( i jej zgodom).

Prawidłowo Nami jakos nikt sie nie przejmowal a byli polscy trenerzy nawet liczyli na przeciwnika (Gmoch i APOEL) wiec gadanie, ze wszyscy powinnismy im kibicowac jest niedorzeczne. Oni nie graja dla Nas i dla polskiej pilki tylko wyłacznie dla Siebie

Hives4 27.08.2013 14:42

Sam jestem kibicem Wisły od kilkunastu lat i nie darzę sympatią Legii, ale dzisiaj wyjątkowo będę im kibicował.
Mniejsza o to, zdecydowałem się tutaj napisać, gdyż jestem oburzony narzucaniem przez moderatorów tego co i jak mam myśleć.
Macie pilnować porządku, a nie narzucać własne poglądy.
Bez odbioru.

Yossarian 27.08.2013 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1329398)
Sam jestem kibicem Wisły od kilkunastu lat i nie darzę sympatią Legii, ale dzisiaj wyjątkowo będę im kibicował.
Mniejsza o to, zdecydowałem się tutaj napisać, gdyż jestem oburzony narzucaniem przez moderatorów tego co i jak mam myśleć.
Macie pilnować porządku, a nie narzucać własne poglądy.
Bez odbioru.

Nie oburzaj sie tylko smigaj na forum warszawiakow.
A jak do nas przyjada to wbijaj na ich sektor.Na pewno ci podziekuja za wsparcie.
I jeszcze prosba do modow-usuwajcie posty jak ten powyzej.Siara na cala Polske.

Mario Nh 27.08.2013 15:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1329398)
Sam jestem kibicem Wisły od kilkunastu lat i nie darzę sympatią Legii, ale dzisiaj wyjątkowo będę im kibicował.
Mniejsza o to, zdecydowałem się tutaj napisać, gdyż jestem oburzony narzucaniem przez moderatorów tego co i jak mam myśleć.
Macie pilnować porządku, a nie narzucać własne poglądy.
Bez odbioru.

Dokładnie tak. Myślę że jest spora nagonka na moderatorow tego forum przy tego typu aspektach kibicowskich. Zatem jest okazja się wykazać. Każdy ma swoje zdanie na ten temat. Swoje zdanie wyrazalem już nie raz. Cracovia i jej zgody to nasz wróg numer 1. A Legia? Trzymam kciuki za awans. Ale dziś będzie im piekielnie trudno. Rumuni mają o wiele więcej do zaoferowania w ofensywie.
Za Legia przemawia fakt iż grają rewanż u siebie.

crux.a 27.08.2013 15:07

@Hives4
Wydaje mi się, że nikt niczego nam nie narzuca. Moderatorzy proszą o rzeczową dyskusję i przedstawiają swój punkt widzenia. Tyle.
Nie podzielam Twojego poglądu. Meczu oglądał nie będę, ale z całego serca trzymam kciuki za Rumunów (pewnie dlatego, że nigdy nie byłem patriotą).
Inna rzecz, że w razie awansu elka może skończyć jak inne kluby z naszej części Europy, z Artmedią włącznie.
No i wybraźcie sobie, jak by się Cupiał wku.wił...

LuKaS TSW 27.08.2013 15:23

Czytanie ze zrozumieniem trudna rzecz jak widać. Nikt Ci nie broni cieszyć się z sukcesu Legii jeżeli jej w tym meczu kibicujesz, bardziej chodzi o pajacowanie które sam wymieniłeś w środku swojego posta. Każdy robi według swojego sumienia,ale jakiś poziom dyskusji trzymajmy a nie przekrzykiwanie się że " Legia wygrywa hurra dostaniemy 0,00001 pkt do rankingu uefa" "Urban to jest gość,Walter to jest gość nie to co u nas" albo "Co ta nauka jazdy gra, z taką grą 7egia ma pewny spadek" itp itd durne wpisy o merytoryce równej komentarzom na you tubie czy innych interiach.

Mario Nh 27.08.2013 15:31

Tomasz Smokowski, Tomasz Wieszczycki i Andrzej Twarowski przed meczem.

Wizard 27.08.2013 15:33

Niech każdy kibicuje komu chce, lecz jeżeli już ktoś ma chore pragnienie wyrażenie swoich ciepłych uczuć o Legii na forum kibiców Wisły Kraków - niech się nie kompromituje i albo tego nie robi, albo niech najlepiej przeniesie się na forum kibiców z Warszawy.
Apel moderatorów bardzo słuszny - nie róbmy z tego forum pośmiewiska. Kibic Wisły Kraków kibicuje Wiśle Kraków, Polak kibicuje drużynie narodowej. Legia czy każda inna drużyna ma do Wisły Kraków tyle co nic. Legia gra na swój rachunek, my na swój. Patrzy na siebie.

Marcin_fan 27.08.2013 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 1329408)
Niech każdy kibicuje komu chce, lecz jeżeli już ktoś ma chore pragnienie wyrażenie swoich ciepłych uczuć o Legii na forum kibiców Wisły Kraków - niech się nie kompromituje i albo tego nie robi, albo niech najlepiej przeniesie się na forum kibiców z Warszawy.
Apel moderatorów bardzo słuszny - nie róbmy z tego forum pośmiewiska. Kibic Wisły Kraków kibicuje Wiśle Kraków, Polak kibicuje drużynie narodowej. Legia czy każda inna drużyna ma do Wisły Kraków tyle co nic. Legia gra na swój rachunek, my na swój. Patrzy na siebie.

I wszystko zostało powiedziane.
AMEN.

domin_czyzyny 27.08.2013 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1329409)
I wszystko zostało powiedziane.
AMEN.

AMEN.

Wielu z nas (m.in. FraMat) będzie dziś "Bukareszteńczykami". Gładkie 1- 3 byłoby idealne.

Bogdan81 27.08.2013 16:35

Może i fajnie byłoby oglądać polską drużynę w najważniejszych rozgrywkach europejskich. Ale argumenty racjonalne są przeciwko. Awans Legii oznacza ich dominację w lidze przez najbliższe lata. Muszą odpaść.


Dziś wszyscy jesteśmy Rumunami :-):alleluja:

LAW 27.08.2013 16:46

Ja czuję, że niestety wejdą. Ale to ile razy my wtopiliśmy, to nasz wina. Nie wydaje mi się, żeby po awansie nam odjechali. Czy Artmedia Petrżałka komuś odjechała? Albo inne jednorazowe wynalazki z innych krajów?

gypsy 27.08.2013 16:48

Ja jestem zdania, że na forum (nawet kibicowskim) powinna panować wolność słowa (wyrażanego w sposób kulturalny oczywiście), ale rozumiem też postawę administracji i w pełni ją szanuję. Jestem uzytkownikiem tego forum, co wiążę się z tym, że akceptuję panujące na nim zasady i każdy, kto chce się tutaj wypowiadać, powinien też je zaakceptować.

Odnośnie "wielkiego meczu dla polskiej piłki", niech pompowanie balona trwa w najlepsze, a ja wieczorkiem chętnie zobaczę, jak ten wielki balon spektakularnie pęka z hukiem ;)

alarazboy1 27.08.2013 16:53

ja obejrze ten mecz bez zadnego cisnienia....wejda to wejda ...przepierd*** to przepierd****...moim zdaniem dla Wisly nie bedzie to mialo absolutnie zadnego znaczenia.....

El'kabat 27.08.2013 16:59

Rumuny dziś wytrą nimi podłogę jak my leszkiem w niedzielę :)

Hives4 27.08.2013 17:13

Cytat:

@Hives4
Nie podzielam Twojego poglądu. Meczu oglądał nie będę, ale z całego serca trzymam kciuki za Rumunów (pewnie dlatego, że nigdy nie byłem patriotą).
Nom, wyszło, że niektórzy kibice Wisły są mentalnymi Rumunami. Na szczęście to nie moje zmartwienie.

Angmir 27.08.2013 17:14

Tu nie chodzi o jakieś rankingi czy punkty, o pieniądze czy "odskoczeni finansowo na lata"

Tu chodzi o postrzeganie polskiej piłki i polskiej Ligi za granicą. Jeżeli polskie kluby co roku bedą się kompromitowały jak Lech w tym roku, to nikt poważny nie będzie chciał do anszej ligi przyjść. To samo z najlepszymi zawodnikami krajowymi, po co zostawać i grać w Lidze podwórkowej.

Ni mówię że trzeba komukolwiek kibicować - ale zrozumcie - jesteś tak silny jak silni/liczni są twoi wrogowie. Wisła będzie silna w Europie jeżeli cała polska liga będzie silna. I wtedy nie trudno będzie do nas sprowadzić porządnych piłkarzy.

Hives4 27.08.2013 17:19

Jeśli chcemy, żeby Wisła była silna to silna musi być też polska liga. Silna polska liga to silne polskie zespoły. Chcemy mieć silne zespoły to muszą one osiągać sukcesy. Sukcesem byłby awans Warszawiaków. Raz oni, raz My. Wzrośnie prestiż, przyjdą do Nas lepsi piłkarze.

Niektórym ciężko przychodzi myślenie. Myślą, że jak wszystkim będzie źle to dla Nas będzie lepiej.
Nie warto dyskutować.

Paweł 27.08.2013 17:29

Każdy ma swoje sumienie i prawo do własnych poglądów, ale jak czytam wywody na temat wpływu awansu Legii do LM na siłę Wisły, to zaczynam tracić wiarę w człowieka.

Czy z faktu, że Celtic odnosił sukcesy na arenie międzynarodowej wynikało, że podniósł się poziom ligi szkockiej? Lepsi piłkarze zaczęli nagle przychodzić do Inverness, Kilmarnock, czy Motherwell? Otóż nie, przychodzili TYLKO do Celticu.

Liga Mistrzów to przede wszystkim dla polskich klubów raj nie tyle piłkarski, co finansowy. Przy dobrym wykorzystaniu wpływów z UEFY, a co by nie mówić o Leśnodorskim, wydaje się on być kompetentnym człowiekiem, Legia może rozwinąć się tak, że fety mistrzowskiej przy Reymonta nie uświadczymy przez dobrych kilka lat.

Charlie 27.08.2013 17:32

To samo można powidzieć o Rosenborgu, który swego czasu regularnie grał w LM i dominował w Norwegii. Jakie to miało przełożenie na wzrost prestiżu ligi norweskiej? Żadne, liczył się tylko Rosenborg, reszta była tłem.

Ale niektórzy myślą, że jak warszawiaczki wejdą do LM, to Cupiał rzuci 10 mln na transfery i przy okazji walnie akademię, żeby móc z nimi rywalizować. Przerażająca naiwność.

tommiyacht 27.08.2013 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1329425)
Jeśli chcemy, żeby Wisła była silna to silna musi być też polska liga. Silna polska liga to silne polskie zespoły. Chcemy mieć silne zespoły to muszą one osiągać sukcesy. Sukcesem byłby awans Warszawiaków. Raz oni, raz My. Wzrośnie prestiż, przyjdą do Nas lepsi piłkarze.

Niektórym ciężko przychodzi myślenie. Myślą, że jak wszystkim będzie źle to dla Nas będzie lepiej.
Nie warto dyskutować.


srali muchy

1) czyżby L podzieliła sie forsą z innymi klubami w razie awansu ?
2) czy gdy L awansuje, bedzie to motywacyjny kop we właścicieli (+ skarb panstwa w Lubinie) i zaczną ładować w kluby grube miliony których nie mają ?
3) czy gdy L w razie awansu, rozsądnie zagospodaruje niemałą kase, to nie odjedzie reszcie ligi i (może nie seryjnie) ale regularnie bedzie MP ? (przypominam że na tą chwile tylko MP walczy o LM i nie zanosi sie zeby było inaczej)

jesli.... to poprostu obejdziemy sie smakiem

FraMat 27.08.2013 17:44

Nic się jeszcze nie stało. Mecz dopiero za niedługo, a juz porażająca dyskusja.

Nie kibicuję, ani Steale ani Legii. Kibicuję Wiśle.
Przychylam się do zdania, że jak wejda to wejda ...przepierd*** to przepierd****...
(Oczywiście, myślę o... Rumunach).

Nawet nie wiem, czy mecz będę oglądał.
Za to poczytam sobie forum.

shaggy 27.08.2013 17:50

Panowie i Panie zostawcie pompowanie balonika pt Legia w LM oraz jaranie się ich meczem tym ktorzy ja kochaja. Wiadomo że na myśl o wieczornym meczu sikaja po nogach dziennikarze Wesz(L)o ze Stanowskim na czele oraz 80% pozostałych dziennikarzy stołecznych i ogólnopolskich ale wydawanych w Warszawie gazet. Dzisiaj nawet dla TVP w Wiadomosciach będzie to temat rownie wazny jak abdykacja Benedykta XVI.
Nami ąz tak się nie emocjonowano bo pamietajcie wiekszosc warszawskich dziennikarzy marzylo od 6 lat zeby grzac sie w blasku legijnego zlota stad teraz ten szal, który akurat Wisle nie towarzyszyl.
Wiadomo jak swiatek pilkarsko dziennikarski w warszawie mocno sie przenika. Sa wyniki Legii jest koniunktura wspolne imprezy darmowe wizyty dla niektorych w sterfie VIP.
Wiec powtorze jeszcze raz sikanie po nogach na widok koszulki z elka nie bedzie moim udzialem tego wieczoru...

Yossarian 27.08.2013 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1329425)
Jeśli chcemy, żeby Wisła była silna to silna musi być też polska liga. Silna polska liga to silne polskie zespoły. Chcemy mieć silne zespoły to muszą one osiągać sukcesy. Sukcesem byłby awans Warszawiaków. Raz oni, raz My. Wzrośnie prestiż, przyjdą do Nas lepsi piłkarze.

Niektórym ciężko przychodzi myślenie. Myślą, że jak wszystkim będzie źle to dla Nas będzie lepiej.
Nie warto dyskutować.

Chlopie idz juz sobie .Ty i tobie podobni robia przypal calej wislackiej ekipie.Chcesz wspierac warszawiakow ,idz na ich forum ,forum onetu albo wrzuc pare komentarzy na weszlo.Pisanie pewnych rzeczy na tym forum po prostu nie wypada.
A nastepnym razem przed raczeniem nas farmazonami o mentalnych rumunach to zobacz sobie jak np.kibice Espanyolu dbaja o prestiz i sukcesy Barcelony.Albo sprawdz jak ci z Dortmundu dopinguja w pucharach Shalke.

Podsumowujac.Na pochybel warszawiakom.Brama dla paterzy ,najlepiej w 94 minucie z dwumetrowego spalonego.

BiałaGwiazda 27.08.2013 17:53

Stawiam 0-1 lub 1-2,Legia się obsra w tym meczu a jej obrona w szczególności. Steaua zagra na luzie i mądrze taktycznie,to wystarczy.

Blaszczu16 27.08.2013 18:14

bramkarz im może wybronić mecz i o to się boję...

speedfashion 27.08.2013 18:50

Nie wierzę w to. W mediach mówią, że po raz pierwszy od 14 lat (sic!) polski zespół jest tak blisko LM.

Dzisiaj jestem Rumunem.

!!IRIVER!! 27.08.2013 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1329446)
Nie wierzę w to. W mediach mówią, że po raz pierwszy od 14 lat (sic!) polski zespół jest tak blisko LM.

Dzisiaj jestem Rumunem.

Od 14 lat? Że niby Widzew w sezonie 99/2000 był blisko gdy 2x dostał od Fiorentiny?
Najbliżej na przestrzeni ostatnich 16 lat posuchy była dwukrotnie Wisła. Dwa razy brakło tyle samo - 5 minut.
Jedyne, co Legia w odróżnieniu od Wisły potrafiła zrobić to wywieźć stosunkowo dobry wynik z terenu rywala. Ale w przypadku Steauy nic to nie oznacza, przecież w poprzedniej rundzie też u siebie zaledwie zremisowali 1:1.

Ps. pokazali Koseckiego w czapeczce Supermana. :lol:

heoij 27.08.2013 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bogdan81 (Post 1329413)
Dziś wszyscy jesteśmy Rumunami :-):alleluja:

Mów za siebie, ja nie będę ani za Rumunami ani za krawaciarzami, niech wygra lepszy zespół ...

Tobi1906 27.08.2013 19:06

Najśmieszniejsze jest to ze my w 1 meczach wygrywaliśmy (Nikozja i Panathinaikos) i jakoś nigdy medialnie nie byliśmy w LM tak głośno jak Legia po remisie w 1 meczu.

A to ze grają w Warszawie rewanż nic nie zmienia,co najwyżej zagwiżdżą pikniki jakby coś poszło nie tak pod drużynę Urbana.


Medialna bańka za 2,5 godziny mam nadzieję padnie

Ciastek1 27.08.2013 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1329446)
Nie wierzę w to. W mediach mówią, że po raz pierwszy od 14 lat (sic!) polski zespół jest tak blisko LM.

Dzisiaj jestem Rumunem.

Bo to warszawskie media. Dziwie się tym co rzucają frazesami w stylu " dla dobra polskiej piłki " itp. Niedobrze się robi od tego słodkiego pierdzenia .

Jako Polak kibicuje reprezentacji , jako Wiślak kibicuję Wiśle(oraz Lechii i Śląskowi) . Jeżeli ktoś chce kibicować Legii to proszę droga wolna . Zapisać się na ichniejsze forum , kupić koszulkę nauki jazdy i do kasy po karnet na Żyletę.

Jak Europa długa i szeroka chyba tylko w Polsce jest takie zjawisko . Gdzie dziennikarz wręcz nakazuje wszystkim trzymanie kciuków za Legiunie. Wystarczy poczytać prasę Madrycką po porażce Barcelony, prasę z Dortmundu o porażkach Bayernu. Wystarczy popatrzeć na ligę angielską gdzie dla czerwonej części Manchesteru porażka City jest przyjmowana z nieukrywaną satysfakcją . Dawniej było świetne krakowskie Tempo a dzisiaj jesteśmy skazani na słodkie pierdzenie dziennikarzyn z PS itp.

Ciekawe jestem czy gdyby na miejscu Legii była Cracovia czy te same osoby co trzymają kciuki za Legiie trzymaliby je również za parchy? Przecież to dla dobra piłki nożnej. W dodatku jaką kasę sypnąłby Cupiał byleby zniwelować potencjalną dominację Cracovii ho ho ho , tylko sobie wyobraźcie te miliony i tuziny Ibrahimowiczów na Reymonta....

BiałaGwiazda 27.08.2013 19:14

To co się dzieje w TVP1 to jakaś parodia. Reportaże o dupie marynie z jakimiś aktorami itd.pompowanie balonika,przypominanie sukcesów z 74,pokazywanie urywków z treningu Legii z "muzyką grozy" w tle :D no po prostu nie moge z tego wszystkiego :D

PhantomRanger 27.08.2013 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1329398)
Sam jestem kibicem Wisły od kilkunastu lat i nie darzę sympatią Legii, ale dzisiaj wyjątkowo będę im kibicował.
Mniejsza o to, zdecydowałem się tutaj napisać, gdyż jestem oburzony narzucaniem przez moderatorów tego co i jak mam myśleć.
Macie pilnować porządku, a nie narzucać własne poglądy.
Bez odbioru.

Nam oni nie kibicowali kiedy graliśmy z APOELEM. Mało tego życzyli nam kompromitacji kiedy jechaliśmy na wyjazd. Z jakiej strony mam im teraz dopingować? Jak dla mnie mogą dostać 5:0 .

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bogdan81 (Post 1329413)
Ale argumenty racjonalne są przeciwko. Awans Legii oznacza ich dominację w lidze przez najbliższe lata.

Bate Borysow, APOEL, Artmedia Petrzałka, Debreczyn VSC swoich lig nie zdominowały. Teraz, aby ligę zdominować potrzeba nie 8, a przynajmniej 20 mln E na transfery. Nie jest to sytuacja sprzed 15 lat gdzie Wisła kupowała kogo chciała za drobniaki.

4FunNow 27.08.2013 19:57

uuuuuuuuuuuuuu i legia po 10 minutach musi strzelic 3 gole

Piotrek87 27.08.2013 19:59

Tak dziś wszyscy powinnismy byc legionistami. Zasiąść przed tv w koszulce Legii , popijac piwko królewskie ( dla ambitniejszych kibiców polecam ciasteczka z cukierni bliklego , nawet w krk możecie sobie kupic warszawskie ciasteczka ) i potem możemy zazwyc GTS GTS bo Wisełka k....a jest.
A teraz na poważnie Ci co dziś kibicuja Legi to maja tyle z Wisła wspólnego co ja z Chinami. Jak mozna kibicować jednemu z najwiekszych wrogów ? Co niby Wiśle to da ? Tyle ze Legia bedzie mocniejsza brawo dla wszystkich ! Jakby Cracovia grała o LM tez byście sciskali dupę za zydkow ze to dla dobra polskiej piłki ? Żałośni jesteście . Przypomnijcie sobie jak legiunia sciskala za nad kciuki w meczu z PAO albo Apoelem. Ba pamietam odleglejsze czasy jak po 1 meczu z Realem ( naszym o LM gdzie Morientes strzelił gole) koszulka tego tez piłkarza była prze popularna w W-wie , sam na wakacjach nad morzem widziałem pełno warszawiaczkow ubranych w koszulkę Hiszpani z nazwiskiem Morientesa . Wam już sie popier...lo w głowach. Wróg jest wrogiem i tyle . Życzyć powodzenia to mogę Lechi czy Slaskowi w pucharach . Ale to samo było ze słynna Borussia jak bili sie finał LM. Publiczne spuszczanie sie nad niemiecka drużyna ( której nazwa jak przetłumaczysz na Polski znaczy Prusy) bo grało tam 3 Polaków tylko co to za związek z czym miało to nie wiem . Ruskim tez pokibicujmy np taki Terek Grozny tez gra paru Polaków . Mózgi co niektórym już dawno wypralo . A najwieksza żenada ze na forum Wisły atakuje sie ludzi którzy dziś mówią ze maja w dupie Legie . Pseudo legionisci to kupcie sobie karnecik na legiunie i dołączenie to slawatnej paki z grodu kraka.

zgrybus 27.08.2013 20:00

2-0 8 minuta :lol:

gooro33 27.08.2013 20:00

:D x 10.....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl