Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

WiślakMyślenice 28.11.2010 14:54

We don't speak Americano? To ich hymn? W końcu Polonia ;)

sztyryga 28.11.2010 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ribas (Post 1018695)
Widzę, że stadion dumy stolicy jak zawsze pęka w szwach. :lol:
A później biedakom zaniżają liczby.

No przecież ten od propagandy diskopolo pisał, ze na kamiennej na każdym meczu komplet.Tak tez jest i tym razem ale tego nie widać bo zimno jest i się kibice przytulają do siebie. I tak co mecz.

QBAS 28.11.2010 15:42

Komplet jest. Szczególnie na kamiennej. Nie ma takiego bicia. Koniec imprezy ;)

dj_ibutti 28.11.2010 15:44

Kto uczynił z Przytuły eksperta ? x.X

palikot 28.11.2010 15:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 1018446)
Lech - jakoś od sezonu 2005/06. Zaczęło się od zaproszenia na trybunę gospodarzy (zamknięty sektor gości), po czym Lech obił naszych. Od tego momentu było trochę spięć na meczach z nimi. Poza tym grają ciekawą piłkę i często z nami przegrywają.

Arka - za namową Lecha zerwała zgodę z nami. Nie jest lubiana na Polonii.

Widzew - najlepsza ekipa kibicowska w Polsce. Do nich blisko, fajnie się ich ogląda. Mecze z nimi są zacięte.

A Wisła? W ostatnich latach graliśmy w drugiej lidze, a potem u Was zamknięty sektor, więc nie mogliśmy wejść. Wy nie przyjeżdżaliście do nas w liczbach robiących jakiś szał. Poza tym przypomnijcie sobie czy często bluzgaliśmy na Was w tych spotkaniach (pewnie nie więcej niż na Śląsk czy Ruch. Od kilku lat grać futbol nieatrakcyjny do oglądania. Wybitnych piłkarzy nie macie. Ratuje Was tylko to , że jesteście z miasta Cracovii :-)

hahahaha... Tekst roku na forum :)
Przyjedźcie na wiosne, bedzie dla was 1650 miejsc... zróbcie szał :) Pokażcie ile nam do was brakuje :lol:

Micek14 28.11.2010 15:45

Wydział Dyscypliny, czy jak to się nazywa, powinien się zajmować takimi żenującymi sprawami jak te śnieżki, które leciały w Patryka Małeckiego z trybuny stadionu Brudnych Koszul. To nie są zwykłe śnieżki, tylko normalne bryły lodu, odgarniętego śniegu z boiska, który jest mocno ubity i cholernie twardy. Jakby Małecki dostał tym w łeb, to mogłoby być szalenie niebezpiecznie. No ale co, WD woli zajmować się racami...

murray 28.11.2010 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1018786)
Kto uczynił z Przytuły eksperta ? x.X

Dzwoni Smokowski do Węgrzyna: "Słuchaj masz może jakiegoś kumpla, co by poopowiadał o futbolu, ale tak żeby wyglądał na eksperta?". Tak to wg mnie wyglądało.
Pół "Kamiennej" to kameleony. No chyba, że są wolne miejsca. Eee, niemożliwe.

PhantomRanger 28.11.2010 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1018796)
Dzwoni Smokowski do Węgrzyna: "Słuchaj masz może jakiegoś kumpla, co by poopowiadał o futbolu, ale tak żeby wyglądał na eksperta?". Tak to wg mnie wyglądało.
Pół "Kamiennej" to kameleony. No chyba, że są wolne miejsca. Eee, niemożliwe.

Bilety dla gimnazjalistów były po 1zł i nawet teraz kompletu nie ma? Świadczy to o 'marce' Polonii. Nie wiem jak wy, ale ja Przytuły nie moge słuchać.

Wizard 28.11.2010 15:55

Oj ciężko się słucha tego Przytuły... Nie sprawdza się jako ani komentator ani jako ekspert. Do poziomu Mielcarskiego czy choćby Węgrzyna to brakuje mu lat świetlnych. Poza tym jakim on był piłkarzem? :P Raczej... słabym :P

jagoda 28.11.2010 16:44

Wojciechowski to jest największy buracki kontraktor... gile lecą mu z nosa a ten wyciera o szalik Groclinu :D nie do wiary!!

kreseq 28.11.2010 16:46

Jedyne co ma Wojciechowski fajnego to w miare fajna kobiete :D Wysmarkal sie konkretnie :D

Widze nawet bilety po 1 zl nie pomogly i na stadionie malo ludzi :D Oczywiscie trzeba bylo pocisnac po Maleckim ( U Nas jak juz ktos go cisnie to po jakims faulu i nie sa to tego typu przezwiska ). Do tego ciskanie sniezkami i oczywiscie pozdrowienia :D

Mecz walki, malo ciekawych akcji. Polonia cisnela w drugiej polowie konkretnie. Jedna setka ale coz :D

Liczylem na remis ale i tak dobrze jest bo koszulki traca punkty a Wisla zagra oslabiona z Arka, ktora u siebie nie takie druzyny pokonywala ;)

PDS - Czekamy na relacje :P

PS: Kogo tak tlamsil Sobiech? Ten obronca to chyba mial dzisiaj dzien gracza okregowej ligi :D

gizmowisla 28.11.2010 16:54

........ Lech - jakoś od sezonu 2005/06. Zaczęło się od zaproszenia na trybunę gospodarzy (zamknięty sektor gości), po czym Lech obił naszych. ...... juz Was nawet na tym Waszym (zanizonym ilosciowo) smiesznym wiejskim stadioniku biją !!! ....ciesze sie ze : Ratuje Was tylko to , że jesteście z miasta Cracovii :-) ... teraz czuje sie bezpieczniej !!! Palikot - 1650 miejsc ???? tzn ze przyjedzie ich cala wiara jaka chodzi na ten stadionik + zgody

regan 28.11.2010 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 1018446)

Widzew - najlepsza ekipa kibicowska w Polsce. Do nich blisko, fajnie się ich ogląda. Mecze z nimi są zacięte.

A ja mysle, ze wy macie najlepszą ekipe w Polsce... bez spiny, wcale sie nie nabijam... Mało jest takich ekip jak wy, serio...

QBAS 28.11.2010 16:55

Kibice Groclinu to Ci, którzy już od 80 minuty zaczęli opuszczać stadion?
To Ci którzy nie tylko w Wiślaków, ale także w swoim graczy po meczu śnieżkami rzucali?
No tak, prawdziwa "duma stolicy" ;)

Rozumiem, że wiele piosenek jest uniwersalnych i stosuje je większość ekip. Ale wymaga to minimum rozumu, żeby chociaż liczba sylab się zgadzała bo później brzmi to dość komicznie. Po-lo-nia grać, k*** mać (zamiast 2 sylab)...

Co by o Wojciechowskim nie mówić złego to niezłą sobie laseczkę znala$$$ł

murray 28.11.2010 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 1018931)

Rozumiem, że wiele piosenek jest uniwersalnych i stosuje je większość ekip. Ale wymaga to minimum rozumu, żeby chociaż liczba sylab się zgadzała bo później brzmi to dość komicznie. Po-lo-nia grać, k*** mać (zamiast 2 sylab)...

Gro-clin grać brzmi lepiej :) i bardziej adekwatnie :D

rafkur 28.11.2010 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1018900)
Jedyne co ma Wojciechowski fajnego to w miare fajna kobiete :D Wysmarkal sie konkretnie :D

Fajna? Mniej więcej podobne ( tylko w tańszych ciuchach) stoją przy 8 przed Piotrkowem ( już za Rawą Mazowiecką) . Zresztą również na 2 na Poznań. Może po drodze do Grodziska ją kiedyś zgarnął.

mr_kwolf 28.11.2010 16:59

Pomęczyliśmy bułe, wywieźliśmy 3 pkt i to się liczy. Jak tak słuchałem dzisiaj o tych 14 wygranych z rzędu to mnie pusty śmiech ogarniał gdy konfrontowałem to z "sportowo też nie jesteście zbyt atrakcyjni".

Paradoksem jest że to co podobno jest naszym najsłabszym punktem czyli defensywa wygrywa nam mecz. Bo poza tymi sytuacjami z samej końcówki (szczególnie Mierzejewskiego) to Polonia z tego całego "ciśnięcia nas" nie miała raczej klarownych sytuacji.

kreseq 28.11.2010 17:01

Mowie ze mniej wiecej fajna - biorac pod uwage jego wiek oczywiscie ;) Cycki ma fajne, figure jako taka, twarz straszna ale mowilem o calosci :P W miare fajna to jeszcze nie fajna ;)

Dean 28.11.2010 17:02

I teraz zwycięstwo Ruchu.:)

rabi86 28.11.2010 17:02

Nie ważny styl, nie ważna gra, liczą się trzy punkty.

Za tydzień Arka na bardzo trudnym terenie, jesteśmy osłabieni, ale jedziemy tam z nadziejami.
Nie po to się Wilka ściągało, żeby tylko z ławy wchodził.

A co do kartki Bunozy , to może mi ktoś wytłumaczyć za co ją dostał, bo ja tam widziałem faul Chaveza.

bridgeburner 28.11.2010 17:03

Sytuacja w tabeli po tym jak sie zaczal sezon to jak dla mnie jest rewelacyjna
Jeszcze tylko Jaga nie wiecej niz remis i bedzie elegancko

rafkur 28.11.2010 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1018957)
Mowie ze mniej wiecej fajna - biorac pod uwage jego wiek oczywiscie ;) Cycki ma fajne, figure jako taka, twarz straszna ale mowilem o calosci :P W miare fajna to jeszcze nie fajna ;)

No w zasadzie się zgadzam - w pewnym wieku nawet blachara ale smarkata jest OK. Chociaż jako prezes firmy mógłby poszukać jakiejś większa klasą i mniej kurewskim wyglądem.

kreseq 28.11.2010 17:05

Teraz zaczna sie rozkminy kto ma lepszy terminarz na wiosne :D Cos w stylu rozkminek przed sezonem. Wiemy jak to sie skonczylo :D

Grunt ze siedzimy na ogonie Jadze, ktora jak nie spuchnie, to chociaz pogubi punkty tu i tam :D

Jak za tydzien Polonia nie zdobedzie 3 punktow, to Nadprezes zrobi kamehameha :D

rafkur - Z takim podejsciem do zycia jakie ma Wojciechowski, z jego gadka, przasna twarza i stylem "nowobogackiego" eleganta on kobiet z klasa nie znadzie, chyba ze takie z 8 klasami...podstawowki :)

QBAS 28.11.2010 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1018971)
No w zasadzie się zgadzam - w pewnym wieku nawet blachara ale smarkata jest OK. Chociaż jako prezes firmy mógłby poszukać jakiejś większa klasą i mniej kurewskim wyglądem.

Widać taki ma gust ;)

pzkwr 28.11.2010 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 1018931)
Co by o Wojciechowskim nie mówić złego to niezłą sobie laseczkę znala$$$ł

Lekko przerabiając klasyka: "Znalazł? Pan wie ile mnie to 'znalazł' kosztowało?!"

rafkur 28.11.2010 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1018974)
Teraz zaczna sie rozkminy kto ma lepszy terminarz na wiosne :D Cos w stylu rozkminek przed sezonem. Wiemy jak to sie skonczylo :D

Grunt ze siedzimy na ogonie Jadze, ktora jak nie spuchnie, to chociaz pogubi punkty tu i tam :D

Jak za tydzien Polonia nie zdobedzie 3 punktow, to Nadprezes zrobi kamehameha :D

rafkur - Z takim podejsciem do zycia jakie ma Wojciechowski, z jego gadka, przasna twarza i stylem "nowobogackiego" eleganta on kobiet z klasa nie znadzie, chyba ze takie z 8 klasami...podstawowki :)

8 klasami w nowym systemie z gimnazjum rozumiem ))))

Co do samej sytuacji w tabeli to jest dziwnie dobrze biorąc pod uwagę grę zarówno Wisły jak i Legii. Amica sobie siedzi gdzieś tam niżej i niech już tak pozostanie. W końcu każdy jest mniej więcej (bo my o jedno miejsce za nisko )))) na swoim miejscu.
Jak przypuszczałem - bez względu na ostatnia kolejkę (Arka) na wiosnę będziemy walczyć z Legią o mistrza.
Rycerze jesieni już generalnie spuchli, Jaga też nie dotrzyma kroku. Amica będzie się żreć o kontrakty i przeżywać puchary. Powtarzam - gra jest jaka jest ale nie jest źle.

Kandzior 28.11.2010 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1018974)
Teraz zaczna sie rozkminy kto ma lepszy terminarz na wiosne :D Cos w stylu rozkminek przed sezonem. Wiemy jak to sie skonczylo :D

Grunt ze siedzimy na ogonie Jadze, ktora jak nie spuchnie, to chociaz pogubi punkty tu i tam :D

Jak za tydzien Polonia nie zdobedzie 3 punktow, to Nadprezes zrobi kamehameha :D

rafkur - Z takim podejsciem do zycia jakie ma Wojciechowski, z jego gadka, przasna twarza i stylem "nowobogackiego" eleganta on kobiet z klasa nie znadzie, chyba ze takie z 8 klasami...podstawowki :)

Terminarz terminarzem, ale trzeba grać i wygrywać po kolei, nie patrząc kto następny. Akurat Jaga przyjeżdża do Krakowa a stadion już będzie cały więc tu plus dla Naszych grajków.

Uwierzcie, że prezes nie tylko w sferze klubowej zaskakuje spontanicznymi ruchami. W branży budowniczej jest tak samo albo i lepiej zaskakujący swoimi decyzjami.

Zbyychu 28.11.2010 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1018971)
No w zasadzie się zgadzam - w pewnym wieku nawet blachara ale smarkata jest OK. Chociaż jako prezes firmy mógłby poszukać jakiejś większa klasą i mniej kurewskim wyglądem.

yyy, może się mylę, ale żyłem w przekonaniu, że to córka?

0 22 28.11.2010 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 1018446)
Widzew - najlepsza ekipa kibicowska w Polsce. Do nich blisko, fajnie się ich ogląda. Mecze z nimi są zacięte.

Napisz wprost, że się wąchacie z Red Bulsami czy innymi FC Warszawami, a nie będziesz o zaciętych meczach pisał. Problem polega na tym, że na wąchaniu się skończy, bo dla RTS nie jesteście partnerem do poważniejszych rozmów.

P.S. Wspomni ktoś o ewidentnym karnym na Tosiku czy kręcimy bekę dalej, że wiecznie faworyzowana Legia? :)

Krissu 28.11.2010 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1018996)
P.S. Wspomni ktoś o ewidentnym karnym na Tosiku czy kręcimy bekę dalej, że wiecznie faworyzowana Legia? :)

Tak.

Zapewne kolega z Muranowa.

QBAS 28.11.2010 17:23

Co do karnego to nie wiem czy był aż tak ewidentny, ale z tego co na powtórkach widać kontakt był. Więc w tej sytuacji szczęście w osobie sędziego nam dopisało. Ale szczerze mówiąc bardziej bałem się przy strzale w końcówce obok lewego słupka...

A tabela rzeczywiście z kolejki na kolejkę robi się coraz ciekawsza. Oczywiście z naszej i może jeszcze Legii perspektywy. Jaga wygląda na prawdę nader solidnie i słowa uznania należą się Probierzowi. Niemniej jednak ciężko mi uwierzyć, alby do końca sezonu utrzymali taki poziom. Moim zdaniem będą grali w pucharach co i tak będzie dla nich bardzo dużym osiągnięciem ale mistrza moim zdaniem nie zdobędą.

PhantomRanger 28.11.2010 17:23

Przeważnie jest tak, że jesenią dzieją się różne cuda kiedyś był nim Górnik Łęczna. Na wiosnę wszystko wraca do normy czyli o mistrza biją się 2 ekipy Wisła i Legia. Czy obecnie też tak będzie? Jeżeli Jagiellonia się nie wzmocni to na wiosnę [przełom marca/kwietnia] będzie zmiana lidera.

Fuks 28.11.2010 17:25

Ewidentnym? Mogł byc mogło nie być wg mnie, to ze nie ma mi nie przeszkadza ;]

royalmichael 28.11.2010 17:27

Ta dupa Wojciechowskiego z twarzy mocno przeciętna...
ale jak to mówi mój znajomy - jak się nie ma co się lubi to się rucha jak wiatr dmucha :D

co do ekstraklasy, kolejka świetna
uciekamy (mówię tylko pod kątem piłkarskim) następującym ekipom z peletonu:
Korona Kielce (2p)
GKS Bełchatów (3p)
Lechia Gdańsk (3p)
Górnik Zabrze (3p)
Polonia Warszawa (3p)
Nie wiem czy liczyć Amikę bo oni w peletonie nigdy nie byli, ale po tej kolejce nasza przewaga powiększyła się o 2pkt.

Teraz niech Górnik wygra z Jagą bo ucieknie żydkom i zmaleje strata do Jagi ;)

0 22 28.11.2010 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 1019000)
Tak.

Zapewne kolega z Muranowa.


Nie, chociaż również końcówka 'ów'. Rozumiem, że jak karny dla osobistej kosy to mam udawać, że go nie było. Też ciekawa koncepcja :)

Snow 28.11.2010 17:31

Według mnie karny był ewidentny.

Tyle, że jakie to ma znaczenie w kontekście faworyzowania Legii i np. ostatniej decyzji w sprawie Komorowskiego?

Sędzia zawsze może się pomylić, natomiast w tamtym przypadku, zbiera się sztab i oglądając powtórki na których ordynarnie widać to co widać i tak wnioskuje żeby Komorowskiego nie karać. Bądźmy poważni! Jestem daleki od teorii spiskowych ale takie decyzje centrali są po prostu skandaliczne.

Coś mamy szczęście do tej Polonii. Choćbyśmy grali nie wiem jaką padakę 3 punkty zazwyczaj trafiają do nas.

dj_ibutti 28.11.2010 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zbyychu (Post 1018995)
yyy, może się mylę, ale żyłem w przekonaniu, że to córka?

Mylisz się...


Karny z kategorii: ".... się przewraca, czując kontakt na nogach - sędzie może podyktować, może nie podyktować". Ja bym takich karnych nie gwizdał, niezależnie od drużyny. Tak samo jak temu, który skakał nad wślizgiem Wiślaka i symulkę rzucil - żółtą od razu... Za rękę taką jak Mierzejewskiego - czerwo. Za grę na czas - czerwo. Niech piłka będzie piłką, a nie grą oszustów.

Krissu 28.11.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1019011)
Nie, chociaż również końcówka 'ów'. Rozumiem, że jak karny dla osobistej kosy to mam udawać, że go nie było. Też ciekawa koncepcja :)

Doszukujesz się podtekstów tam gdzie ich nie ma. :-)

Też uważam, że karny ale widać wyraźnie było go dopiero w powtórce.

gigant 28.11.2010 17:35

Karny ewidentny i nie ma się co oszukiwac. Pawełek teraz broni wszystko, to sędzia słusznie stwierdził, że szkoda Wojciechowskiemu i reszcie ligi robić nadzieję.

rafkur 28.11.2010 17:38

Karny w polskich warunkach był - w angielskich żółta kartka dla napastnika. Chcemy równać do lepszych to równajmy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl