![]() |
Jako Karlsonsa podałem jako przykład. Takich Karlsonsów, tyle że młodszych w takich ligach jak np. azerbejdżańska może być kilku i nie wolno nam zamykać się tylko w obrębie Bałkanów i tutejszych lig. Trzeba patrzeć wielowymiarowo, a nie, że z Azerbejdżanu to już be. Jeszcze zobaczycie, że jak odpadniemy z Karabachem(tfu!), to będziecie się zastanawiać, którzy piłkarze z tej drużyny mogliby przejść do Wisły. Mówię jeszcze raz - osobę Karlsonsa podałem jako przykład, więc nie czepiajcie się zdań wykluczających się. To zwykła polemika.
|
No to jak tak to ja kupiłbym Edvinas Jasaitis z FK Szawle.
Chłopak pokazał, że ma talent, a że jest dość młody to można go choćby do ME kupić. http://pl.uefa.com/uefaeuropaleague/...331/index.html Cytat:
Właśnie z tego powodu zawodnika 20 letniego uważam za całkiem młodego... |
Cytat:
|
Gdybym był bogaty... ściągnąłbym znanego ofensywnego zawodnika, który prezentował dobrą formę na MŚ (według "jednego z proroków tego forum" taki zawodnik ma do nas trafić). Tym zawodnikiem mógłby być... hmm...
Kto grał dobrze na mundialu, jest w miarę znany, raczej po trzydziestce i mógłby przejść do Wisły? |
Forlan?? ;)
|
Klose?? ;)
|
Jak donosi PS, Wisła Kraków ma włączyć się w walkę o Diego Forlana. Anonimowy informator z klubu przyznał, że klub chce sprowadzić gwiazdę wielkiego formatu - "Tak, interesujemy się Diego. Znanym nazwiskiem chcemy przyciągnąć kibiców na stadion, dodatkowo wzmocnić naszą linię ataku. Forlan byłby idealny."
Dajcie spokój już :) |
|
Przyznam,że w walce o Abreu mielibyśmy szanse.
|
Chodzi o Nwankwo Kanu
|
Cytat:
|
Palermo xD byłby spo0ko potem mógłby u nas "Skautem " zostać xD
|
Podobno z afryki,grał na mundialu i grał bardzo dobrze.Ale mam nadzieje,że to będzie "gwiazda",która nie jest całkiem wypalona.
|
http://en.wikipedia.org/wiki/Siphiwe_Tshabalala
http://en.wikipedia.org/wiki/Stephen_Appiah Jakbym był bogaty to bym szalał w okienku ;) |
Cytat:
O to czy nie jest to gwiazda wypalona musielibyśmy spytać się Mirka Trzeciaka...:P |
Haha :D Palermo to moze juz Skautem zostac ;-) Ma 37 wiosen za soba... W zasadzie on do Boca wrocil juz tylko na emeryture.
Natomiast Kanu... No niewatpliwie byloby to duze zaskoczenie ale nie przy jego wymaganiach finansowych. Wysoki chlopak, z szansa na pogranie 1-2 przyzwoitych sezonow. Problem jest jeden - ani jeden ani drugi nie zgromadzilby wiekszej widowni na stadionie :) Podobno Davids wznawia kariere.... |
W sumie gdybysmy sie zainteresowalismy Tshabalalą przed MS byla by szansa go wyciagnac, ale teraz to juz pewnie jakis francuski klub zarzucil na niego sidla i po sprawie. Ile on moze zarabiac w takim Kaizer Chiefs? Raczej by nas bylo stac.
http://matyszczak.blox.pl/2010/06/Ts...bez-klubu.html To juz pewnie jest z kims dogadany ;] |
W sumie zamiast Tshabalali mamy Paljicia...
Podejrzewam ze Tshabalala mial wymagania by na kazdym meczu grzmialo minimum 5000 wuwuzeli bo inaczej ma za slaba amplitude drgan trabki eustachiusza... |
Reneilwe Letsholonyane - z Afryki, gral dobrze, tylko nazwisko cos nie znane ; d
|
zbymak mówił że dość znane to nazwisko, że byśmy rozpoznali... kurde nie mam pojęcia o kogo chodzi xD
|
Tak sobie teraz oglądam zdjęcia z prezentacji Raula w Schalke i się zastanawiam, czy stać by było BC na takie totalne szaleństwo : ) Mam na myśli właśnie taki podobny ruch jak S04 - zaproponować komuś gigantyczny kontrakt 3-4 mln euro. Głośne w Europie nazwisko i nowa wartość w drużynie. Szczerze powiedziawszy to dysponując takim majątkiem wydatek ten byłby raczej niewielki, a Wisła, TeleFonika i sam BC uzyskaliby takim ruchem gigantyczny rozgłos w Europie. Schalke o zapełnienie ponad 60 - tysięcznego stadionu raczej martwić się nie musi. Zatrudniając Raula zyskuje pod względem sportowym, ale przede wszystkim marketingowym.
Rozumiem, że żyjemy w innym piłkarsko świecie, że obowiązuje jakiś plan budżetowy (ale parafrazując przysłowie: Wolność Bogusiu w swoim domku :)), że jest to kompletnie oderwane od rzeczywistości. Jednak czego się nie robi dla marzeń i rozgłosu w świecie...? |
4 miliony euro rocznie rzeczywiście by nas nie obciążyło xd hahaha . Pomyśl :D Max co Wisła może dać teraz piłkarzowi to 500 tysięcy
|
Cytat:
Nie szybciej niż kilka lat. Puki co mamy naszych gwiazdorów, którzy mają swoich :) Ale są już tacy którzy ich widzieli na żywo :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jutro dostaniemy prezent od zarzadu Wisly i nie bedzie to ostatni prezent
|
Niech to będzie Chavez, poniewaz z tych wszystkich spekulacji on potrzebny jest nam najbardziej, natomiast lepszego kandydata na pozycje stopera czyli naszą pięte ahillesową na horyzoncie nie widać.
|
Cytat:
|
Jakby przyszli Chavez i Kozak, to w Wiśle byłby taki komfort (a przynajmniej pozorny na papierze) stabilności i różnorodności w kadrze, jakiego nie było od dawna.
|
Cytat:
|
Ściagnałbym Abdelkader Laïfaoui Algeria 29 lipca 1981 obrońca 177 cm / 69 kg
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Raul ma swoją ambicje i on nigdy nie przyjdzie do podrzędnego klubu jakim niestety jest Wisła żeby zarobić. Gdyby zależałoby mu tylko na kasie to dalej siedziałby w Realu, gdzie proponowali mu żeby został. Ale wtedy nie grałby tyle ile jeszcze jest w stanie grać na wysokim poziomie.
|
Biorąc to na logike, nie powinien to być ani Chavez, Milinkovic, ani tych dwóch Słowaków, choć z każdego z tych graczy będę zadowolony, szczególnie z Chaveza
|
Chavez i tak przyszedłby na roczne wypożyczenie a potem znów trzeba będzie budować nowa linię obrony - Cleber w grudniu out, Kowalski za słaby....
Chavez będzie oglądał swoich nowych kolegów z wysokości trybun... |
Będziecie zadowoleni uwierzcie .Poczekajcie troche
|
Na logike biorac wielu płakało ze transferow nie bedzie przed sezonem a my juz kupilismy 7 graczy jest jeden dwóch obroncow i do zimy starczy potem zrobic sito i czesci pozegnac i wzmocnic kolejne braki i wisła bedze mocna
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl