![]() |
dzięki wislak_92
szukam zdjęć z oprawy OPĘTANI |
czy ten gościu co gra na takim małym pianinie na końcu ul.szpitalnej na serio jest niewidomy?
:lol: |
Cytat:
coś jeszcze?:D ** Koledze wyłącza się przeglądarka(FF,Explorer,Opera itd.) jak wchodzi na niektóre strony, m.i.n. wislakrakow.com, oficjalna strona Wisly, livesports.pl, a onet, wp itd chodzą bez zarzutu. Jaka jest przyczyna? Java, Flash - przeinstalowane, dalej to samo. Z góry dzięki. |
dzięki, na razie tyle ;D
|
Co to znaczy PWNED?
|
dziekowa. Mam pytanie co do Waszych fanklubów czy istnieje np fc Wisly w Rabce Zdrój i Brzesku??
|
Cytat:
2 pozycja |
Cytat:
Nie wiem czy tak ,czy nie ale zawsze jak tam jestem to mu cos wrzuce. pozdrawiam |
Cytat:
|
W jakiej sieci sklepow na 100% mozna odebrac wygranego(z patyka) Big Milka?
& Koledze wyłącza się przeglądarka(FF,Explorer,Opera itd.) jak wchodzi na niektóre strony, m.i.n. wislakrakow.com, oficjalna strona Wisly, livesports.pl, a onet, wp itd chodzą bez zarzutu. Jaka jest przyczyna? Java, Flash - przeinstalowane, dalej to samo. Z góry dzięki. |
Cytat:
Kraków, ul. Christo Botewa 6 (przeniesiona z Balic) Czynna w godz.: sobota, niedziela: 6:00 - 14:00 Cennik: - niedziela wjazd pojazdu bez względu na rodzaj: 20 zł/szt. - sobota wjazd pojazdu bez względu na rodzaj: 10 zł/szt. - stoisko handlowe: 100 zł/m-c (soboty i niedziele), 80 zł/m-c (niedziele) znalezione na innym forum, nie iwem na ile informacja co do cen prawdziwa, ale samo miejsce i godziny to napewno :D i moje pytanie jakie są ceny piwa w Pradze, i jakies dobre sprawdzone czeskie by ktoś polecił bo sie wybieram a nie mam czasu zbytnio na probowanie wszystkich trunków:D |
Siostra kupiła sobie gre na giełdzie, mianowicie HP i Zakon Feniksa. Zainstalowałem jej, skopiowałem Cracka a gra nie idzie i prosi o płytkę prawidłową. Dodam ze jest na jednek plycie DVD to nagrane. Co mam zrobić bo nie mam siły z siostrą? Jak to zaisntalować aby szło..
|
Sprobuj innego cracka.
Albo sprawdz czy podczas instalowania wybiera sie wersje instalacji i daj na najwieksza PS. Taa, siostra ;) |
Cytat:
|
Skąd mogę ściągnąć jakąś paczkę z teledyskami kręconymi na Ibizie albo na jakiejs imprezie Ibiza? Nie wiem konkretnie o co chodzi...
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=5ykoFDTqla0
frankie vallie-beggin ;) |
wie ktos gdzie na czyzynach moge obejrzec dzisiejszy mecz z Arka? chodzi mi o jakis bar, czy cos takiego.
|
Do ktorej jest dzis czynna Galeria Krakowska?
Prosze o SZYBKA odp! |
Cytat:
Chyba do 20 albo 21. |
Cytat:
|
Cytat:
|
do tego potrzebujesz odpowiedniej wtyczki do Offica
|
Mam problem czy ktoś z forum ogląda na SopCacie mecz Bordeoux- Lyon bo na tym kanale co jest podany lecą jakieś reklamy !!
Poratujcie!!! Na jakim programie jest ten mecz?? |
Wtyczka jest płatna. Pobiera się ją ze strony Microsoftu.Jest to plik exe, po zainstalowaniu pojawia się opcja w menu: Zapisz jako PDF". Wal na priva po więcej informacji.
|
Cytat:
pare pierwszych linkow |
Cytat:
|
Jak się wyłącza gg w erze :> co tydzień przychodzi mi sms, że subskrycja gg została przedłużona a wogóle z tego nie korzystam.
|
Cytat:
Dzwonisz do biura obsługi klienta i mówisz , że chcesz gg wyłączyć. |
Nie ma jakiegoś kodu ?
edit. Juz znalazłem ;) |
Cytat:
GOOGLE nie gryza:D Drobny problem może się pojawić z czasem gdy chcemy zrezygnować z Era GG w naszym telefonie komórkowym, ponieważ co tydzień przychodzi informacja o tym, że usługa została przedłużona automatycznie o kolejny tydzień bez informacji jak z niej zrezygnować :-) Przechodząc więc do wnętrza sprawy by tego dokonać należy wysłać pod numer 8089 SMS o treści GG ANULUJ. Tym sposobem zdezaktywujemy Era GG i możemy się cieszyć zaoszczędzeniem 1 zł tygodniowo. |
Cytat:
to jeszcze jakies mocniejsze trunki moglbys zaproponowac... najlepiej czeskie i jak wiesz to ceny jakie + prosilbym o spolszczenie do CorelDraw Graphics Suite X4 |
Mam pytanie czy jest jakaś szansa uniknięcia zawiasów w mojej sytuacji. A mianowicie: najebałem się wczoraj z kumplami a byłem na rowerze i złapali mnie miejscy pod sklepem. Na początku spisywanie za brak lampki itp. Nie wiem czemu (?) podałem nie swoje dane, a gdy skończyli mnie spisywać, wziąłem rower i zacząłem im uciekać. Mój błąd gdyż nie znałem terenu i wjechałem w uliczkę która prowadziła pod górę (ale mniejsza z tym). Złapali mnie. Zakuli w kajdanki i wrzucili do suki. Zawieźli na komisariat policji gdzie dmuchałem w alkomat. Wynik wyszedł coś ponad promil a w drugim badaniu za 15 minut już trochę mniej. Dostałem wezwanie na wtorek na komisariat a na karteczce z którą mam sie zgłosić pisze o przest. z art. 178 KK. Natomiast na komisariacie strażacy spisując swoje "relacje" nawrzucali mi tam jeszcze pare art. m.in za ucieczke oraz podanie niewłaściych danych.
Bardzo prosze o odp kogoś kto miał podobną sytuację lub może mi coś doradzić. Najgorsze jest to że w tym roku startowałem do szkoły podoficerskiej i w tej sytuacji już jest chyba "po ptokach" |
Zna ktos aktualne ceny benzyny w Trzebini :) ??
|
Cytat:
Jak dla mnie - pójść, podkulić ogon i próbować wynegocjować grzywne za wszystko - tyle że ja nie wiem czy nie lepiej było by Ci się poradzić jakiegoś prawnika - czy jest to w ogóle możliwe. Spotykałem się z taką sytuacją że z kilku osób zatrzymanych dokładnie za to samo przestępstwo(akurat nie jazda po pijaku) ,jeden dostawał grzywnę(bo 'walczył' o nią'), reszta zawiasy ,bo nawet nie wiedziała że jest możliwość grzywny i cieszyła się że nie poszła siedzieć. |
Od jakiegoś czasu strasznie muli mi strona skwk , wchodzi bardzo długo (albo wogóle )w porównaniu z innymi stronami, sprawdzałęm w innych miejscach i chodziła elegancko,macie pomysł czym to może być spowodowane ?
|
moze ktos polecic jakas dobra firme sprzedajaca koszulki z nadrukiem ?
|
Cytat:
|
Cytat:
czyli jak mniemam 18 lat masz. za brak światełek jest mandat chyba 5 dych, gorzej że za jazdę po pijaku mogą ci odroczyć prawko, paragrafem co do fałszywych danych bym się nie przejmował, bardzo częsty wybieg psiarni, przydupić tyle paragrafów ile się tylko da. nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, ale palenie wrotek po podaniu swoich danych to ostatni debilizm... jeżeli nie byłeś wcześniej karany to powinieneś dostać mandat i jak ci się nie pofarci na wadze to to odroczenie prawka. czyli chyba nie będziesz "karany" w papierach. jedno co możesz na swoją obronę powiedzieć, to właśnie to że byłeś najebany, a co za tym idzie "zrobiłeś to szybciej niż zdążyłeś pomyśleć". ale ten wariant polecam tylko jak jesteś pełnoletni, bo jak sędzina będzie ****ą, a na pewno będzie (bo to w końcu kurewski zawód jest) zrobi wszystko żeby ci dodatkowo demoralizację przywalić, a pytania które będzie ci zadawać będą konstruowane tak, że co byś nie odpowiedział wkopujesz się jeszcze bardziej. byłbym zapomniał, koniecznie wyraź skruchę, generalnie bądź jak najbardziej jak tylko potrafisz zasmucony tym co zrobiłeś, wiesz o co chodzi, taka tępa bajera z twojej strony powoduje że sędzina się od razu przychylniej na ciebie popatrzy. |
Cytat:
http://www.stacjebenzynowe.pl/index.php sprawdzaj tu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl