![]() |
Mecz już jutro, może warto odświeżyć temat..
Patrząc jak Napoli ostatnio rozbiło Bayern można się zastanawiać na ile poważnie podejdą do sparingu z nami, ale jak nasi zagrają jak z Termalika to wiadomo jak się skończy. Bardzo ciekaw jestem występu na tle Napoli El Mahdiouiego, Yawa czy Hugiego. Przydałoby się sprawdzić kilku dublerow, jak Kuveljicia czy Szota. Zobaczymy. Typuje sielankowy, wakacyjny remis bramkowy. |
Skoro Napoli pojechało Bayern to jaka jest szansa, ze potraktuje nas jak przerwę na łomżing?
|
Cytat:
|
Na plus Biegański, Na minus Hugi. Reszta na tyle ile potrafi
|
Biegański rzeczywiście na duży plus w dzisiejszym meczu. Bardzo fajnie się pokazał na tle słynnego rywala. Pokazał, że ma spory potencjał. Świetnie obronił karnego, dobrze wychodzi 1 na 1, dobrze wyprowadza piłkę, gra nogami. Oczywiście ma jeszcze małe doświadczenie na poziomie ekstraklasy, europejskim ale czas i minuty w bramce będą tylko działały na jego korzyść. Ok. Obecnie może mieć problem jeszcze w grze na przedpolu czy może jeszcze się źle ustawiać w pewnych sytuacjach ale błędy które popełni zaprocentują w przyszłości a mam wrażenie, że już obecnie może nam pewne sytuacje wybronić. Trochę zazdroszczę Jadze, że tak śmiało postawiła na Dziekońskiego - dwa lata jeszcze młodszego, który jak wchodził do bramki w ekstraklasie też był żółtodziobem. Obecnie jest w zupełnie innym miejscu, ale trzeba zaznaczyć, że w Białymstoku zaryzykowali z pozycją nr 1 i to ryzyko się opłaciło.
|
Nie widziałem meczu... ale ze skrótu wynika że znowu dostał dwie bramki po krótkim. No ale obronił karnego więc kto by się duperelami przejmował, niech się uczy ;).
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Co do samego meczu, można być zbudowanym postawa Biegańskiego, Dudy czy Starzyńskiego. Fajnie wyglądali na tle Włochów. Forbes i Kuveljic powinni grać od początku. Hugi sam mógł strzelić 2 bramki. Dzisiaj same złe decyzje. Ogólnie szkoda że nie remis, ale nie wynik był w tym meczu najważniejszy. |
Wybacz ale skrót nie pokazuje raczej zmian, zwłaszcza bramkarzy w trakcie połówki. Nie zmienia to faktu że obaj mają problem z pilnowaniem krótkiego rogu. Z tym że przy drugiej było to mniej rażące. Znaczy stał dobrze ale zafiksował się na strzał dołem.
Racja że to w dużej mierze bramka Szota. Zamiast wypchnąć atakującego w stronę autu to cofnął się we własne pole karne zupełnie mu nie przeszkadzając. No i cały czas, to już odnośnie Biegańskiego, po rzuceniu się w bok ląduje na brzuchu. Przy bramce żeby tak się nie skończyło podpierał się nawet ręką. Dużo pracy żeby z tego coś było... |
Mecz bardzo dobry. Przecież Napoli nie przyjechało tu by dostać wpier.dol, a gdyby był Var, to pewnie dostaliby.
|
Cieszy na pewno powrót do gry Plewki i Mehremicia. Forbes to też jest niespodziewane wzmocnienie składu.
Mecz, moim zdaniem, musimy traktować jako zwykła jednostka treningowa. Biegański w tym meczu już.dużo lepiej ustawiał się podczas rzutów wolnych. Młyński pokazał, że nie jest jeszcze gotów na granie od początku. Cieszy forma fizyczna Yeboaha. Widać, że ma świetną dynamikę. Podobnie jak Starzyński. W końcu pokazał się w rozegraniu Skwarka. Widać, że coś potrafi. Oby pokazywał to w meczach ligowych. Martwi za to słaba forma Frydrycha. Oby Uryga szybko się wykurował. |
To był wspaniały trening i przede wszystkim budowanie pewności siebie w zasadzie wszystkich naszych piłkarzy.
Pal diabli z wynikiem - obejrzałem powtórkę i bramka na 2:0 dla nas powinna być zaliczona. Zero spalonego. Najważniejsze, że choć Napoli wyraźnie przeważało, chociaż każdy z tych piłkarzy był technicznie o klasę wyżej od naszych graczy to okazuje się, że da się z tego materiału dość dużo wyciągnąć. Były i błędy, ale to normalne - nie jesteśmy w top LM. Długa praca przed nami, ale nasi piłkarze pokazali sobie, że da się grać z topowymi drużynami. |
Cytat:
|
Można gdzieś obejrzeć powtórkę tej nieuznanej bramki?
|
Cytat:
|
Od 1:09 mecz Wisły, jakość nie zbyt dobra plus problemy techniczne ale 90% da się obejrzeć, po włosku :)
https://youtu.be/fKxZW0cknbw |
Cytat:
|
Cytat:
Powinieneś być wdzięczny... Ps. Zapomniałeś dorzucić coś o Hyballi... |
Dobrze Ci napisał , nie kompromituj się
pierwszą dostał Biegański drugą Rosa. po skrócie .... wnioski wyciągać |
Swoją drogą czemu Kuba w tym meczu nie pokazał się choć na kilka minut?
W końcu to święto miało być. |
Cytat:
A to w skrócie inne sytuacje pokazywali niż były w meczu. Skompromitowałem się straszliwie przeoczając zmianę bramkarza w trakcie drugiej połowy. Chyba w ramach pokuty zamknę się na noc na balkonie 😀. |
Cytat:
Innymi słowy, raczej nie spodziewałbym się Kuby w meczach co tydzień. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Przypuszczam że i tak zagra więcej minut niż w sezonie 20/21 gdzie Hyballa nawet zdrowego, wolał kisić na ławce. |
To albo zepniemy się na puchar polski, albo sobie pogra jeszcze z 10 lat.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
https://sport.lovekrakow.pl/aktualno...aka_43102.html
tego wachowiaka na 9 trzeba dać (bo na boku obrony widzielismy jak bylo) a no i kontuzja savica , takze w srodku pola bedzie ciekawie |
Cytat:
|
no dobrze, wy tak na poważnie? Bo już się gubię w sarkazmach tego forum.
Cóż ten Wachowiak pokazał na tle czwartoligowca? |
Szczylił hattricka!!!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ogólnie oczy krwawiły widząc grę Klimenta Sobola czy FBF . póki gospodarze mieli siły to nie mogliśmy zrobić nic. Frydrych na DP fajny mecz. Szot całkiem ciekawie, biegał w obie strony no i dokładne wrzutki. Może z prawej strony obrony w meczu z Górnikiem nie będzie tak źle.
|
Wachowiaka widziałbym na lewej przed Hanouskiem
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl