Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

AntyDrozd 21.11.2011 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1194095)
Dobrze że zdążyłem jeszcze z orłem kupić ;)

http://www.megabuty.pl/data/gfx/pict...5/6/3865_2.jpg

119 zł bodajże w Inter Sporcie na Zakopiance. Replika niewiele różni się od oryginału (oryginał nie ma metki tylko naprasowane napisy)...

Koszulka Monako z godłem Polski :rotfl:

WiślakMyślenice 21.11.2011 20:05

Mnie tam się podoba ;) I tak już nie idzie kupić tej z MŚ 2006, najlepsza była.

Teqcontroller 22.11.2011 19:10

Orzeł wraca na koszulki :D

Marcin_fan 22.11.2011 19:18

No i dobrze! Wraca tam gdzie Jego miejsce.

AntyDrozd 22.11.2011 19:41

Dobrze ,że było zamieszanie z tym godłem bo przynajmniej sie dowiedzieliśmy jakie piłkarzyki to pajacyki z Błaszczykowskim na czele..Bali sie powiedzieć co naprawde myślą bo smuda by sie jeszcze obraził i nie pokopaliby piłeczki na śmiesznym turnieju.Cała spina o Mecz rozpoczecia-o wszystko-i o honor

qqq_b 22.11.2011 21:25

Orzeł wraca! Bardzo dobrze. Każdy wie, że z Polakami się nie zadziera. Nie zdziwiłbym się jakby Polacy wzniecili jakieś powstanie na rzecz braku Orła ...

lukaku 26.11.2011 10:34

Afera goni aferę - teraz podobno nagrali Grzesia i Zdzisia jak kręcą lody.

kornd 01.12.2011 21:00

Nike jednak potrafi projektować super koszulki, zobaczcie na modele innych drużyn:
http://euro2012.wp.pl/title,W-tych-k...d7b5&_ticrsn=5

mitmichael 01.12.2011 21:02

Jutro bedzie arcyciekawe losowanie

rasel1906 01.12.2011 21:09

to jaka grupe typujecie?:D

Piotson 01.12.2011 21:38

PZPN, Wyspy Dziewicze, Andora, Seszele.
Grupa śmierci.

Marcin_Lechia 02.12.2011 10:55

Znając "szczęście" w losowaniach pzpn trafi w grupie na Niemcy, jestem tego pewny w 90% a pozostałe 2 drużyny to i tak mało ważne bo kadra "Leśnych dziadków" jest słaba i każda drużyna to mega wyzwanie..

!!IRIVER!! 02.12.2011 12:20

Anglia lub Niemcy bankowo. Do tego Szwecja, bo do nich też mamy szczęście w losowaniach. Z ostatniego koszyka Czesi.

dynek.pl 02.12.2011 13:33

Ja mam nadzieje, ze Niemcy sa ustawieni juz do grupy w Gdansku (bo tam mieszkaja) i w Poznaniu (bo tam maja najblizej).

emj10 02.12.2011 13:52

Ja liczę, że mecz w Gdańsku to będzie meczyk Holandia vs. Niemcy, więc muszą trafić do grupy C.

Benan 02.12.2011 14:02

ja bym poprosił grupę: Polska, Rosja, Portugalia, Francja.

Wizard 02.12.2011 14:27

Szczere mówiąc to bardziej mnie ciekawi czy w Gdańsku zagra Hiszpania czy Holandia (chciałbym Hiszpanię :)) niż grupa reprezentacji PZPNu.

Mishau 02.12.2011 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 1198008)
Szczere mówiąc to bardziej mnie ciekawi czy w Gdańsku zagra Hiszpania czy Holandia (chciałbym Hiszpanię :)) niż grupa reprezentacji PZPNu.

Chwalisz się czy żalisz?

Wizard 02.12.2011 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mishau (Post 1198013)
Chwalisz się czy żalisz?

O co ci chodzi? Lepiej ochłoń i sobie znajdź inne pole zaczepki, jeżeli ci się nudzi. Wyrażam moje odczucia. Chyba o to chodzi? Wystarczy jaśnie hrabio?

rw88 02.12.2011 16:06

Polska, Rosja, Chorwacja, Francja

Ikki 02.12.2011 16:16

Polska, Niemcy, Szwecja, Francja;)

qchar90 02.12.2011 16:21

Polska,Niemcy,Portugalia,Francja

For_FuN_ 02.12.2011 16:24

Moja grupa: Polska, Nimecy, Portugalia, Francja. Grupa "marzen": Polska, Rosja, Grecja, Irlandia...ale zeby z takiej wyjsc, to trzeba byloby miec selekcjonera z prawdziwego zdarzenia i druzyne...narazie i tego, i tego nie mamy.

WISŁAZWE 02.12.2011 16:57

Panowie tutaj macie też temat o Euro2012 http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=1820&page=30

Eryk 02.12.2011 17:20

Marzy mi się grupa z Anglikami, Chorwacją i Czechami. Pod względem kibicowskim - zwłaszcza Chorwacja - świetnie. :)

Teqcontroller 02.12.2011 17:28

Gmoch , he he he :D Nie wazne kogo wylosujemy i tak nie wyjdziemy z grupy.

tofik 02.12.2011 19:11

No i wylosowali najlepiej jak mogli. Więcej szczęścia niż rozumu :)
Zobaczymy co z tego się wykluje.

FraMat 02.12.2011 21:14

Smuda, trzeba przyznać, to dziecko szczęścia. Takiedobre losowanie zdarza się bardzo rzadko

rw88 04.12.2011 22:59

Jestem ciekaw, kto Waszym zdaniem powinien pojechać na zgrupowanie ligowców? Wiem, mało istotne zgrupowanie w kontekście kadry, tym bardziej kadry PZPN, niemniej jednak doszedłem do wniosku, że warto sobie w głowie ułożyć taką swoją listę, bo można przy tym zauważyć ilu tak naprawdę wartościowych polskich ligowców mamy w tej naszej kopanej. Wyszło mi coś takiego:

Łukasz Skorupski (Górnik Zabrze)
Tomasz Ptak (Jagiellonia Białystok)
Wojciech Pawłowski (Lechia Gdańsk)
--------
Piotr Celeban (Śląsk Wrocław)
Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa) / Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań)
--------
Jarosław Fojut (Śląsk Wrocław)
Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa)
Marcin Kamiński (Lech Poznań)
Marcin Komorowski (Legia Warszawa) / Adam Danch (Górnik Zabrze)
--------
Maciej Sadlok (Polonia Warszawa)
Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa) / Tomasz Lisowski (Widzew Łódź)
--------
Rafał Murawski (Lech Poznań)
Cezary Wilk (Wisła Kraków)
Ariel Borysiuk (Legia Warszawa) / Łukasz Trałka (Polonia Warszawa)
Janusz Gol (Legia Warszawa) / Przemysław Kaźmierczak (Śląsk Wrocław)
--------
Patryk Małecki (Wisła Kraków)
Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław)
--------
Sebastian Mila (Śląsk Wrocław)
Rafał Wolski (Legia Warszawa) / Mateusz Możdżeń (Lech Poznań)
--------
Maciej Rybus (Legia Warszawa) / Tomasz Kupisz (Jagiellonia Białystok)
Piotr Ćwielong (Śląsk Wrocław)
--------
Maciej Jankowski (Ruch Chorzów)
Arkadiusz Woźniak (Zagłębie Lubin)
Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów) / Jakub Świerczok ? (Polonia Bytom)

Co mi się rzuciło w oczy? Paradoksalnie największy wybór jest w defensywie, jest tutaj spora ilość zawodników albo w miarę perspektywicznych (jak np. Kamiński z Lecha), albo równej, solidnej klasy, podczas gdy w kadrze z defensywą jest największy problem. Jest też kilku bardzo ciekawych młodych bramkarzy, z których każdy wygląda na talent niemałego kalibru. Tradycyjnie brakuje dobrej klasy zawodników lewonożnych (lewa obrona, lewa pomoc) i problem jest też niestety w ataku, są właściwie tylko dwaj zawodnicy w miarę rokujący na przyszłość i 26-letni Piech, który jest ciekawym zawodnikiem, dosyć wartościowym, ale raczej poziomu przyzwoitej gry w naszej Ekstraklasie już nie przeskoczy.

Dlatego zastanowiłbym się nad sprawdzeniem Świerczoka z I ligi, gdyż z utalentowanymi napastnikami grającymi na swojej pozycji jest w Ekstraklasie raczej bieda. I moim zdaniem błędem trenerów naszej ligi jest brak odwagi stawiania na młodych w linii napadu, jak tak dalej pójdzie to taki Kucharczyk zostanie zupełnie zmarnowany przez Skorżę, który uporczywie próbuje z niego zrobić skrzydłowego, mimo że chłopak do tego kompletnie się nie nadaje i zaczyna się przez to cofać w rozwoju, zanika mu nieco instynkt strzelecki, natomiast w ostatnich dwóch sezonach (aktualnym i poprzednim) pokazał, że grając w linii ataku potrafi sobie na poziomie naszej ligi radzić poprawnie. Zamiast zmieniać Ljuboję (który zwykle po 75 minucie grywa słabiej) i dawać szybkiego Kucharczyka na środek ataku, to Ljuboja święta krowa grywa niezależnie od dyspozycji po 90 minut, a Kucharczyk, mimo że pokazał przeciwko Rapidowi jak może wyglądać jego gra w ataku kiedy jego drużyna gra z kontry na podmęczonego rywala, dostaje od Skorży niedźwiedzią przysługę. Podobna sytuacja z Żyro, który jednak jest nieco lepszy technicznie, więc jakoś daje radę na skrzydle.

Niby jest też Nawałka, który dawał szansę młodemu Milikowi, ale bez jaj, raptem 17-letni młokos choćby nie wiem jakim talentem był, to nie ma prawa sobie poradzić w tak siermiężnej fizycznie lidze, no chyba że miałby posturę Lukaku z Chelsea...Co innego 19 czy 20-latek, już bardziej gotowy fizycznie do gry na tym poziomie.

Mistal 08.12.2011 04:11

Kibicowska pierwsza liga, czyli na Euro w Polsce kibicowski armagedon


http://deplus.pl/news.php?readmore=35

mitmichael 08.12.2011 08:29

Ciekawe ilu jest jeszcze takich pilkarzy o ktorych bedziemy sie bic z innymi krajami
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/s...9,artykul.html

Chrisman 15.12.2011 23:14

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28174/kuba_b...zulka_648.jpeg

Chorynatrzykolory 15.12.2011 23:18

No ku*** teraz bardzo ładnie wyglądają te koszulki ;)

Donki 15.12.2011 23:41

Jak dla mnie to dalej hujowe. Jakies gówno tam gdzie powinno byc godło :/

Mishau 15.12.2011 23:44

teraz koszulka wygląda rewelacyjnie ;)

Chrisman 15.12.2011 23:47

napchane i nie schludne ,dalej źle!!!!

Chorynatrzykolory 15.12.2011 23:59

kwestia gustu, mi się podoba w sumie ,choć faktycznie powinno być na odwrót,Na piersi Orzeł

rasel1906 16.12.2011 00:09

ladnie by wygladaly gdyby wyrzucili logo tej komunistycznej organizacji pzpn ogolnie jestem zawiedziony

ypeeh 16.12.2011 10:41

Jest orzeł - najważniejsze, reszta rzecz gustu.
Logo PZPN jest spoko, nienachalne, zgrabne, prezentuje się dobrze na koszulce moim zdaniem.

rw88 16.12.2011 12:44

Ja bym podniósł trochę tego orzełka w górę, to by nie były loga / godło tak w kupie, ale jest ok, orzeł może nie na piersi, ale w miejscu, gdzie zwykle się znajduje serce, więc jest jakaś tam symbolika zachowana :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl