![]() |
Cytat:
|
Mnie tam się podoba ;) I tak już nie idzie kupić tej z MŚ 2006, najlepsza była.
|
Orzeł wraca na koszulki :D
|
No i dobrze! Wraca tam gdzie Jego miejsce.
|
Dobrze ,że było zamieszanie z tym godłem bo przynajmniej sie dowiedzieliśmy jakie piłkarzyki to pajacyki z Błaszczykowskim na czele..Bali sie powiedzieć co naprawde myślą bo smuda by sie jeszcze obraził i nie pokopaliby piłeczki na śmiesznym turnieju.Cała spina o Mecz rozpoczecia-o wszystko-i o honor
|
Orzeł wraca! Bardzo dobrze. Każdy wie, że z Polakami się nie zadziera. Nie zdziwiłbym się jakby Polacy wzniecili jakieś powstanie na rzecz braku Orła ...
|
Afera goni aferę - teraz podobno nagrali Grzesia i Zdzisia jak kręcą lody.
|
Nike jednak potrafi projektować super koszulki, zobaczcie na modele innych drużyn:
http://euro2012.wp.pl/title,W-tych-k...d7b5&_ticrsn=5 |
Jutro bedzie arcyciekawe losowanie
|
to jaka grupe typujecie?:D
|
PZPN, Wyspy Dziewicze, Andora, Seszele.
Grupa śmierci. |
Znając "szczęście" w losowaniach pzpn trafi w grupie na Niemcy, jestem tego pewny w 90% a pozostałe 2 drużyny to i tak mało ważne bo kadra "Leśnych dziadków" jest słaba i każda drużyna to mega wyzwanie..
|
Anglia lub Niemcy bankowo. Do tego Szwecja, bo do nich też mamy szczęście w losowaniach. Z ostatniego koszyka Czesi.
|
Ja mam nadzieje, ze Niemcy sa ustawieni juz do grupy w Gdansku (bo tam mieszkaja) i w Poznaniu (bo tam maja najblizej).
|
Ja liczę, że mecz w Gdańsku to będzie meczyk Holandia vs. Niemcy, więc muszą trafić do grupy C.
|
ja bym poprosił grupę: Polska, Rosja, Portugalia, Francja.
|
Szczere mówiąc to bardziej mnie ciekawi czy w Gdańsku zagra Hiszpania czy Holandia (chciałbym Hiszpanię :)) niż grupa reprezentacji PZPNu.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Polska, Rosja, Chorwacja, Francja
|
Polska, Niemcy, Szwecja, Francja;)
|
Polska,Niemcy,Portugalia,Francja
|
Moja grupa: Polska, Nimecy, Portugalia, Francja. Grupa "marzen": Polska, Rosja, Grecja, Irlandia...ale zeby z takiej wyjsc, to trzeba byloby miec selekcjonera z prawdziwego zdarzenia i druzyne...narazie i tego, i tego nie mamy.
|
Panowie tutaj macie też temat o Euro2012 http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=1820&page=30
|
Marzy mi się grupa z Anglikami, Chorwacją i Czechami. Pod względem kibicowskim - zwłaszcza Chorwacja - świetnie. :)
|
Gmoch , he he he :D Nie wazne kogo wylosujemy i tak nie wyjdziemy z grupy.
|
No i wylosowali najlepiej jak mogli. Więcej szczęścia niż rozumu :)
Zobaczymy co z tego się wykluje. |
Smuda, trzeba przyznać, to dziecko szczęścia. Takiedobre losowanie zdarza się bardzo rzadko
|
Jestem ciekaw, kto Waszym zdaniem powinien pojechać na zgrupowanie ligowców? Wiem, mało istotne zgrupowanie w kontekście kadry, tym bardziej kadry PZPN, niemniej jednak doszedłem do wniosku, że warto sobie w głowie ułożyć taką swoją listę, bo można przy tym zauważyć ilu tak naprawdę wartościowych polskich ligowców mamy w tej naszej kopanej. Wyszło mi coś takiego:
Łukasz Skorupski (Górnik Zabrze) Tomasz Ptak (Jagiellonia Białystok) Wojciech Pawłowski (Lechia Gdańsk) -------- Piotr Celeban (Śląsk Wrocław) Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa) / Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań) -------- Jarosław Fojut (Śląsk Wrocław) Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa) Marcin Kamiński (Lech Poznań) Marcin Komorowski (Legia Warszawa) / Adam Danch (Górnik Zabrze) -------- Maciej Sadlok (Polonia Warszawa) Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa) / Tomasz Lisowski (Widzew Łódź) -------- Rafał Murawski (Lech Poznań) Cezary Wilk (Wisła Kraków) Ariel Borysiuk (Legia Warszawa) / Łukasz Trałka (Polonia Warszawa) Janusz Gol (Legia Warszawa) / Przemysław Kaźmierczak (Śląsk Wrocław) -------- Patryk Małecki (Wisła Kraków) Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław) -------- Sebastian Mila (Śląsk Wrocław) Rafał Wolski (Legia Warszawa) / Mateusz Możdżeń (Lech Poznań) -------- Maciej Rybus (Legia Warszawa) / Tomasz Kupisz (Jagiellonia Białystok) Piotr Ćwielong (Śląsk Wrocław) -------- Maciej Jankowski (Ruch Chorzów) Arkadiusz Woźniak (Zagłębie Lubin) Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów) / Jakub Świerczok ? (Polonia Bytom) Co mi się rzuciło w oczy? Paradoksalnie największy wybór jest w defensywie, jest tutaj spora ilość zawodników albo w miarę perspektywicznych (jak np. Kamiński z Lecha), albo równej, solidnej klasy, podczas gdy w kadrze z defensywą jest największy problem. Jest też kilku bardzo ciekawych młodych bramkarzy, z których każdy wygląda na talent niemałego kalibru. Tradycyjnie brakuje dobrej klasy zawodników lewonożnych (lewa obrona, lewa pomoc) i problem jest też niestety w ataku, są właściwie tylko dwaj zawodnicy w miarę rokujący na przyszłość i 26-letni Piech, który jest ciekawym zawodnikiem, dosyć wartościowym, ale raczej poziomu przyzwoitej gry w naszej Ekstraklasie już nie przeskoczy. Dlatego zastanowiłbym się nad sprawdzeniem Świerczoka z I ligi, gdyż z utalentowanymi napastnikami grającymi na swojej pozycji jest w Ekstraklasie raczej bieda. I moim zdaniem błędem trenerów naszej ligi jest brak odwagi stawiania na młodych w linii napadu, jak tak dalej pójdzie to taki Kucharczyk zostanie zupełnie zmarnowany przez Skorżę, który uporczywie próbuje z niego zrobić skrzydłowego, mimo że chłopak do tego kompletnie się nie nadaje i zaczyna się przez to cofać w rozwoju, zanika mu nieco instynkt strzelecki, natomiast w ostatnich dwóch sezonach (aktualnym i poprzednim) pokazał, że grając w linii ataku potrafi sobie na poziomie naszej ligi radzić poprawnie. Zamiast zmieniać Ljuboję (który zwykle po 75 minucie grywa słabiej) i dawać szybkiego Kucharczyka na środek ataku, to Ljuboja święta krowa grywa niezależnie od dyspozycji po 90 minut, a Kucharczyk, mimo że pokazał przeciwko Rapidowi jak może wyglądać jego gra w ataku kiedy jego drużyna gra z kontry na podmęczonego rywala, dostaje od Skorży niedźwiedzią przysługę. Podobna sytuacja z Żyro, który jednak jest nieco lepszy technicznie, więc jakoś daje radę na skrzydle. Niby jest też Nawałka, który dawał szansę młodemu Milikowi, ale bez jaj, raptem 17-letni młokos choćby nie wiem jakim talentem był, to nie ma prawa sobie poradzić w tak siermiężnej fizycznie lidze, no chyba że miałby posturę Lukaku z Chelsea...Co innego 19 czy 20-latek, już bardziej gotowy fizycznie do gry na tym poziomie. |
Kibicowska pierwsza liga, czyli na Euro w Polsce kibicowski armagedon
http://deplus.pl/news.php?readmore=35 |
Ciekawe ilu jest jeszcze takich pilkarzy o ktorych bedziemy sie bic z innymi krajami
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/s...9,artykul.html |
|
No ku*** teraz bardzo ładnie wyglądają te koszulki ;)
|
Jak dla mnie to dalej hujowe. Jakies gówno tam gdzie powinno byc godło :/
|
teraz koszulka wygląda rewelacyjnie ;)
|
napchane i nie schludne ,dalej źle!!!!
|
kwestia gustu, mi się podoba w sumie ,choć faktycznie powinno być na odwrót,Na piersi Orzeł
|
ladnie by wygladaly gdyby wyrzucili logo tej komunistycznej organizacji pzpn ogolnie jestem zawiedziony
|
Jest orzeł - najważniejsze, reszta rzecz gustu.
Logo PZPN jest spoko, nienachalne, zgrabne, prezentuje się dobrze na koszulce moim zdaniem. |
Ja bym podniósł trochę tego orzełka w górę, to by nie były loga / godło tak w kupie, ale jest ok, orzeł może nie na piersi, ale w miejscu, gdzie zwykle się znajduje serce, więc jest jakaś tam symbolika zachowana :P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl