![]() |
Świąteczna obniżka cen - 15% na wszystkie produkty marki Semper Patria ( sklep www.koszulkipatriotyczne.pl ) .Tylko do 26.12.2014..Poniżej jeden z produktów koszulka Armia Krajowa , gramatura 185 gm/cm2 bawełna czesana najwyższej jakości. Najlepszy stosunek gramatury to jakości splotu bawełny ! Koszulka spełnia więc kryterium zarówno letniej jak i jesienno wiosennej ! Nadruk sitodruk utrwalony teflonowaniem ! Przód symbol AK z wpisanymi nazwiskami legendarnych żołnierzy tej formacji + napisy Żołnierze NIezłomni/Armia Krajowa. Tył logo Semper Patria. 2 wszywki żakardowe + tekturowa zawieszka.Zapakowana w torebkę foliową.Idealna na prezent.Zapraszamy
http://www.koszulkipatriotyczne.pl/3...jowa-black.jpg |
Sprzedam nowe play station 4 za 1350zl
|
Kupię cardridge z grami pod Game Boy'a Color, byle sprawne. Zapraszam na priv.
|
Sprzedam kamerę przemysłową firmy Honeywell. Cena do ustalenia.
http://img27.olx.pl/images_tablicapl...ika_rev001.jpg |
Antyradar WHISTLER GT-130Xi EURO
...wiesz gdzie zwolnić :) http://allegro.pl/show_item.php?item=4893396188 Super na prezent ! |
zamienię nową męską bluzę (prezent na 06.12) WIERNOŚĆ roz. L na roz. XL
|
Kupię smyczkę 'Wisła Sharks' w celach kolekcjonerskich. Priv.
|
Witam. Do sprzedania mam zestaw kolumn JAMO. Cena wynosi 450 możliwa jest także negocjacja.
Więcej pod tym linkiem ---> http://olx.pl/oferta/sprzedam-kolumn...9-ID82CaD.html |
Kupię gre na ps3 - Buzz świat quizów, z buzzerami.
|
Do sprzedania mam nowy dysk twardy HDD 3,5" WD Blue 1TB, model WD10EZEX. Dysk kupiony końcem września, nieużywany, nieodpakowany z fabrycznej folii, z gwarancją do 9/24/2016 (możliwość odpłatnego przedłużenia w ramach WD Care).
Na ceneo od 208zł + przesyłka: http://www.ceneo.pl/17143745 Cena przy płatności z góry 190zł wraz z przesyłką kurierską DPD lub dostawą do wybranego paczkomatu. Przy płatności za pobraniem cena wraz z kurierem 200zł. F-vat nie wystawiam. Jeśli ktoś jest chętny proszę o kontakt na priv. |
Sprzedam:
Koszulka meczowa Wisły z obecnego sezonu, nowa, rozm. L http://allegro.pl/koszulka-meczowa-w...909840808.html Piłka brazuca z podpisami piłkarzy Wisły http://allegro.pl/pilka-adidas-brazu...909782896.html |
Sprzedam telefon LG G2 mini. Bez simlocka, kolor czarny, pudełko z plombami, brand orange. Cena 580zł do lekkiej negocjacji. Kontakt PW.
|
MEGA promocja świąteczno-noworoczna na: http://www.ToMyPolacy.pl !
http://oi62.tinypic.com/23w8r2u.jpg Promocja obejmuje CAŁY ASORTYMENT! W tym również oczywiście nowy model bluz i koszulek: http://www.tomypolacy.pl/94-290-larg...z-czerwony.jpg Wysyłka 11zł paczką wartościową - najszybsza opcja dostawy! |
Antyradar WHISTLER GT-130Xi EURO
...wiesz gdzie zwolnić :) http://allegro.pl/show_item.php?item=4926705659 http://s3.ifotos.pl/mini/130bjpgwh_wrhxnes.jpg Super na prezent ! |
Mam do sprzedania kalendarz UW 2009
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4932095223 |
Trochę ubrań na sprzedaż, głównie dla pań, lecz nie tylko.
http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1SwkJ/ http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=10088113 ZAPRASZAM SERDECZNIE! :) |
Do sprzedania posiadam karte upominkową do h&m o wartości 200zł, jak ktoś się tam ubiera zawsze zaoszczędzi pare groszy :)
dostawa na terenie Krakowa gratis |
www.ToMyPolacy.pl
PROMOCJA NADAL AKTUALNA :!: http://oi62.tinypic.com/23w8r2u.jpg www.ToMyPolacy.pl ___________________________________________ Koszulki SPORTOWY TRYB PICIA! https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...5a&oe=550420DE Wszystkie dostępne kolory i rozmiary tutaj: https://www.facebook.com/media/set/?...2482460&type=1 Zamówienia na maila: [email protected] |
do sprzedania TELEFON HTC Windows Phone 8S.
http://allegro.pl/htc-windows-phone-8s-i4945530984.html |
Sprzedam - Laptop Asus
Sprzedam - Laptop Asus
http://allegro.pl/asus-n73jq-n73-i7-...965169338.html |
Cytat:
|
nie aktualne
|
kupię PS3 SLIM, najlepiej z dwoma padami wielkość dysku bez znaczenia
|
Zestaw Kina Domowego SAMSUNG 5.1 HDMI USB HT-X30
http://allegro.pl/show_item.php?item=5009243671 |
Sprzedam Szal Elita Tarnowa.
|
DO SPRZEDANIA :) LG G2 MINI , BIAŁY , Z SALONU PLAY 30 GRUDNIA 2014.
http://olx.pl/oferta/sprzedam-telefo...9-ID8DCWx.html |
POSZUKUJE TEGO typu koszulki reprezentacji z lat 80 do 88
Ma ktos pojecie gdzie by takiego rarytasa znalesc ??? http://www.pilkajestpiekna.pl/Dla%20...%20kamerun.jpg |
Płytki - oczywiście nówki:
1. Paradyż „Woodentic Beige” https://sklep.paradyz.com/kolekcja/woodentic/1144 18 sztuk, wymiary 16 x 65,5 cm 40 zł za metr kwadratowy 2. Cersanit „Seria Atola” ˇ „Atola Blue” ściana http://www.cersanit.com.pl/product/236 6 sztuk, wymiary 30 x 45 cm 20 zł za metr kwadratowy ˇ „Atola Bianco” ściana http://www.cersanit.com.pl/product/237 18 sztuk, wymiary 30 x 45 cm 20 zł za metr kwadratowy ˇ „Atoli Blue” podłoga 20 sztuk, wymiary 33,3 x 33,3 cm 20 zł za metr kwadratowy Jak ktoś ma do remontu nieduży kibelek lub łazienkę to jak znalazł - ceny przez pół od detalicznych |
W jakim Banku ma konto SKWK ?
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl