Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

Grymas 15.03.2010 11:20

Spokojnie panowie, właściciel p. Cupiał wraca dzisiaj do kraju, więc podejrzewam, że popołudniu pojawi się już jakiś komunikat co dalej z trenerem Skorżą, choć wszyscy go już zwolnili, to podejrzewam, że przez brak sensownego następcy raczej i tym razem nie będzie zmian...ale jakbyśmy polegli w PP z Lechią, to raczej już w cuda nie ma co wierzyć, no chyba, że zachęcony tym co się dzieje w Legii, Piaście, czy pewnie za chwilę w Polonii (który to już trener na wylocie?) zdecyduje się jednak na trzęsienie ziemi... czas pokaże, dziś wieczorem wszystko będzie jasne.

TeeS 15.03.2010 11:21

Skorża już zwolniony. Nazwisko nowego - wkrótce ;)
Niedowiarkowie mogą looknąć na oficjalną.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...renerem_wisly/

a_r_e_n_a 15.03.2010 11:21

co za idiotyczna sytuacja... Mamy trenera, który nie poleci, tylko dlatego, że inni są jeszcze gorsi. Jak to nazwać? dno dna?

SpoXsteR 15.03.2010 11:23

Cytat:


Maciej Skorża nie jest już trenerem Wisły



Rada Nadzorcza i Zarząd Wisły Kraków SA postanowiła, że Maciej Skorża przestaje pełnić obowiązki pierwszego trenera Wisły Kraków. Taka decyzja została podjęta po spotkaniu ze szkoleniowcem. Nowego trenera Białej Gwiazdy poznamy jeszcze dziś po południu.
Maciej Skorża pełnił funkcję pierwszego trenera Wisły Kraków od dnia 14 czerwca 2007 roku. Przez ponad dwa lata pracy z zespołem zdobył dwa mistrzostwa Polski, był finalistą Pucharu Polski.

Władze klubu podkreślają, że do zmian zmusiła ich obecna dyspozycja drużyny, która niewątpliwie ma słabszy okres gry. Podjęte dotychczas środki, które miały na celu zmianę tej sytuacji, nie okazały się skuteczne, dlatego postanowiono sięgnąć po inne rozwiązanie.

Rada Nadzorcza i Zarząd klubu dziękują trenerowi Skorży za wszystkie osiągnięcia w Wiśle Kraków oraz pracę włożoną w prowadzenie pierwszej drużyny Białej Gwiazdy.
Gazeta Krakowska

a pilkarzyki dalej beda lawirowac i sie obijac.. przyjdzie nowy, chwila swiezosci i znow bedzie to samo co przy Skorzy...
ja pie... na kilka kolejek przed koncem takie roszady robic.. zegnam MP.

Mixu 15.03.2010 11:23

Jak nie zatrudnią porządnego trenera zza granicy z dobrym kontraktem, to jeszcze za Skorżą zatęsknimy..i z dwojga złego, gówno wyjdzie..

A więc przyszedł czas na zmiany.

dj_ibutti 15.03.2010 11:23

Pozostaje życzyć powodzenia Kulawikowi.... Żenada w wykonaniu Rady Nadzorczej, która niejednokrotnie pokazała jak bardzo lubi działać na szkodę klubu.

Grymas 15.03.2010 11:24

O w mordę.... to chyba znaleźli kogoś na jego miejsca, ku*** tylko nie mówcie, że Urban, bo to by było już nieporozumienie.

nesta 15.03.2010 11:25

No wersja kolegi Infinitiego staje sie coraz bardziej realna...

daniello1987 15.03.2010 11:25

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html Skorza zwolniony

Zbyychu 15.03.2010 11:28

hm. w sumie to Skorża łączył funkcję dyrektora sportowego i trenera. Nie wiem, czy dobrze kminię, czy to znaczy, że dalej będzie pełnił tę pierwszą?

3michal_04 15.03.2010 11:30

Źle kminisz, Skorża wyleciał na zbity pysk

Maciuś 15.03.2010 11:37

Dziekujemy za lata pracy i powodzenia w nowym klubie.

Proximus 15.03.2010 11:39

W sumie teraz to co pisali na Weszło nie jest takie głupie. Decyzja o zwolnieniu zapadła już tydzień wcześniej tylko żeby zamieszania z szukaniem trenera nie było dali mu jeszcze jeden mecz popracować, oni w tym czasie szukali jego następcy.

rafal777 15.03.2010 11:40

Maciek dzięki za dwa mistrzostwa!! dzięki za fety na rynku. Powodzenia w nowym klubie (prawdopodobnie w Legii)!!

Proximus 15.03.2010 11:43

Jeśli Shafer faktycznie przyjdzie to się powtórzy sytuacja z Petrescu. Niemiec będzie chciał wprowadzić treningi takie jakie prowadził na zachodzie a nasze dziewczyny się obrażą, pójdą do szefa i Niemiec poleci. Ja na miejscu Cupiała(jeśli faktycznie zatrudnią Shafera) wszedłbym do szatni i ogłosił że jeśli ktoś choćby piśnie przeciwko nowemu trenerowi do końca kontraktu będzie się kisił w ME.

St@chu 15.03.2010 11:44

Historia zna już przypadki, kiedy po kilku dniach wszyscy zaczynali żałować trenera, na którego tak wyklinali...

Patrz Kasperczak --> Liczka...

Oby teraz tak nie było.

Mam szczerą nadzieję, że ktos rozglądał się poważnie za nowym trenerem od czasu Levadii i teraz jest to jedynie kwestia podpisania kontraktu i nie skończy się na przeniesieniu Kulawika do pierwszej drużyny, albo przerobieniu Janasa na I trenera.

Wracając jednak do historii to uczy ona, że nic dobrego, jeśli chodzi o nowego trenera, nas nie czeka...

thechris 15.03.2010 11:47

Wszyscy torują Lechowi drogę do zdobycia MP.

Będzie wariant tymczasowy jak w Legii. Drużynę poprowadzi jakiś były piłkarz - na nic więcej nie liczę. No chyba, że Schaefer ale nie jestem przekonany do systemu 3-5-2 :D

buczo1985 15.03.2010 11:49

A swoją drogą ciekawe jak szybko i gdzie znajdzie zatrudnienie Skorża? Przeczucie mi mówi, że sobie dobrze poradzi, a jego drużyna namiesza w lidze.

arti 15.03.2010 11:51

Panie Macieju bardzo dziękuję za 2 Mistrzostwa i pracę w Wiśle! Powodzenia w dalszej karierze.
P.S. Moje marzenie, że wreszcie będziemy mieć trenera na 10 czy 15 lat pracy z sukcesami i rozwojem Wisły znów ch.j strzelił:-/
Niech to sz.ag trafi:-/

KOMINEK 15.03.2010 11:52

Trzeba przyznać że trochę przerysowali Legię. Pewnie gdyby było odwrotnie najpierw leci Skorża potem Urban to Legia by sięgnęła odrazu po Maćka. Tylko nie jestem pewien czy on by się zgodził na taką szybką przesiadkę.

Dziękuję za 2 mistrzostaw i Bracelonę . Powodzenia.

Badyl1999 15.03.2010 11:54

Kod:

Małecki: Zwolninie Skorży byłoby głupotą
To piłkarze zwolnili trenera a nie Cupiał gówny w tym udział miał Małecki i Brożek

tomasz_19 15.03.2010 11:58

Dziękuję Panie Skorża za 2 mistrzostwa! w zaistniałej sytuacji resztę przemilczę...

*KoTeK* 15.03.2010 12:04

Dwa mistrzostwa fajnie,ale to nic w porównaniu do tego jak grała Wisła za Kasperczaka. Mistrzostwo w Krakowie przyjęto jak obowiązek,który był prawie rok w rok spełniany. My tu czekamy na puchary...

PS. Dalej twierdze, że porażki w pucharach z "kelnerami" to tylko wyłącznie wina piłkarzy, którzy w klubie się już zasiedzieli...

pan_premier 15.03.2010 12:05

mam mieszane uczucia.
z jednej strony uczucie ulgi i nadzieja,że po roku nędZy coś się ruszy
z drugiej jest obawa, że ktoś świeży, bądź tymczasowo, może nawet na miejsce pucharowe nie dociągnąć, ale co to jeden sezon straty?

z nieoficjalnych docierajacych i przez interię i innymi kanałami info wynika, że szanse ma Szwab i to ine byłaby głupia zmiana

koyoot 15.03.2010 12:06

Dziekuje panie Macieju za wa Mistrzostwa i wiele wspanialych chwil z tym klubem. Zycze tez dalszych sukcesow na daleszej drodze.

rozarian 15.03.2010 12:06

Również przyłączam do podziękowań dla Macieja Skorży,ale już nic więcej nie był w stanie osiągnąć z tą drużyną.Być może w przyszłości będzie potrafil z innym klubem wypracować nowy,lepszy styl,bo granie na tzw.aferę nie ma przyszłości.

el Nuero 15.03.2010 12:08

No cóż. Ostatnie tygodnie obserwowałem z rozdartym sercem, nie rozumiejąc dlaczego Wisełka tak nagle "padła" z formą". Maćkowi Skorży na pewno trzeba podziękować za 2 mistrzostwa, Beitar, Barcelonę... ale może faktycznie nadszedł już czas rozstania? Trzy mecze pod rząd bez strzelonego gola przypominają mi sytuację, kiedy za Petrescu nasze asiory też kompromitowały klub, pudłując w Łęcznej i nie tylko tam.

Panie Maćku, dzięki za wszystko! I mam nadzieję, że nowy trener nie będzie jakimś tam ogórkiem, tylko doświadczonym człowiekiem, z którym Wisełka wreszcie "odpali"...

Pablo0085 15.03.2010 12:11

Panie Maćku dziękuję za 2 mistrzostwa i dobre mecze (niewiele ale były). Powodzenia w dalszej karierze

SpoXsteR 15.03.2010 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez *KoTeK* (Post 869706)
Dwa mistrzostwa fajnie,ale to nic w porównaniu do tego jak grała Wisła za Kasperczaka. Mistrzostwo w Krakowie przyjęto jak obowiązek,który był prawie rok w rok spełniany. My tu czekamy na puchary...

kocham tą gadkę:lol:
czas nie stoi w miejscu.. my nawet najwyzszego budzetu nie mamy, a po powstaniu stadionow we Wrocku czy Gdansku nas zapewne przeskocza.. nie zyj przeszloscia i tym co bylo 5 lat temu.

niektorzy to mysla ze kazdy stoi w miejscu, czy cofa sie w rozwoju, nie , reszta wybija sie do gory...maja coraz to wieksze budzety i lepszych pilkarzy..

a ten o jakims obowiazku pisze.. z pilkarzami ktorzy z 3 metrow do pustej bramki nie potrafia trafic i przez to sie trenerow zwalnia

3rider 15.03.2010 12:13

Skorza sie pogubil juz w sierpniu 2009, ale czemu mial niekonczacy sie kredyt zaufania i 70% poparcie po walkowerze w derbach, tego nie wiem. Prawde mowiac z takiego dna jak teraz to moze byc juz tylko lepiej - jestesmy najgorsza druzyna wiosny.

Nie wierze specjalnie w obrone tytulu, ale wierze, ze w koncu zaczniemy grac W PILKE


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl