Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Fuks 11.12.2009 22:55

a ja dalem dyszke na remis herthy z bayerem, i w koncowce bylo troche nerwowo :P

WislakWiDoK 11.12.2009 23:26

Na noc singiel Washington w NHL i dubelek Hawks, Rockets z NBA.

iiYama 12.12.2009 00:26

Na noc trójniak:

New Jersey Devils - Florida Panthers (Podwójna szansa) 1X
Washington Capitals - Carolina Hurricanes (Podwójna szansa) 1X
San Antonio Spurs - Charlotte Bobcats (Typ) 1

MakuTS 12.12.2009 13:19

Fenerbahce @ 1.40
FK Crvena Zvezda @ 1.20
CFR Cluj @ 1.25
Steaua Bukareszt @ 1.28
Sporting @ 1.44
KVSK United @ 1.50
Club Brugge @ 1.36
Marsylia @ 1.20
5 zdarzeń, 56 Zakłady * 2,00 PLN

FredzIo 12.12.2009 14:43

Dzisiaj dwa single:
Grubiej:
Bolton - Man City 2 / 1.80
Szczuplej:
Hull City - Blackburn 2 / 2.50
Jeszcze dorzucam, tez szczuplej, bo Wojtek Kolwalczyk poradził:
Rec de Huelva v Cordoba 1 / 1.80

gris 12.12.2009 15:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 827334)
Olympique - Real over 2,5 1,77


Sporting - Uniao 1 1,40
Valencia - Real Madrid over 2,5 1,65
AKO: 2,31

bartek89TS 12.12.2009 16:54

Musze się pochawalić moim skromnym sukcesem:)

Mizo Pecs - Wisła Kraków 2
Westerlo - Anderlecht 2
Lechia - Cracovia 1
Lille - St. Etienne 1
Monterrey - Cruz Azul 1
Wisła - Zagłębie 1
Antalyaspor - Galatasaray 2


stawka 2zł
kurs: 76.51
PWK: 137.72 :):)

Pawel.Busko 12.12.2009 17:16

Panowie na jutro WBA i Unirea... Co myślicie o tym? Ako tak około 2,5

Vashut 12.12.2009 18:40

i jak tu się nie frustrować? 6 tysiaków przeszło koło nosa:
tylko ten tydzień kupony z jednym błędem:

Kupon


Szczegóły kuponu
Rodzaj zakładu Kombinacyjny Stawka 285,76 PLN
Numer konta gracza Kurs
Numer kuponu 232 maks. wygrana 445,79 PLN
Data 06-12-09 18:56 Wygrana 0,00 PLN
Status Źle
Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik
1277530 Benfica Lissabon - Academica de Coimbra (Typ) 1 1,20 [Prawidłowo] 06-12-09 21:15 (2:0) 4:0
1278500 Galatasaray - Büyüksehyr Bld.Spor (Typ) 1 1,30 [Źle] 06-12-09 19:00 (0:0) 1:1



Kupon


Szczegóły kuponu
Rodzaj zakładu System (3/4) Stawka 1099,92 PLN
Numer konta gracza Kurs 3,57
Numer kuponu 236 maks. wygrana 3925,89 PLN
Data 10-12-09 22:57 Wygrana 712,75 PLN
Status Prawidłowo
Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik
1287491 HC Sparta Prag - BK Mlada Boleslav (Typ) 1 1,60 [Prawidłowo] 11-12-09 18:00 7:4
1287500 HC Kladno - HC Slavia Prag (Typ) 2 2,05 [Źle] 11-12-09 18:15 2:2
1287745 Ajax Amsterdam - NEC Nijmegen (Typ) 1 1,20 [Prawidłowo] 11-12-09 20:45 (1:0) 3:0
1287880 Wisla Krakow - Zaglebie Lubin (Typ) 1 1,35 [Prawidłowo] 11-12-09 19:55 (1:0) 1:0


Kupon


Szczegóły kuponu
Rodzaj zakładu Kombinacyjny Stawka 800,00 PLN
Numer konta gracza
Numer kuponu 240 maks. wygrana 1350,00 PLN
Data 12-12-09 12:05 Wygrana 0,00 PLN
Status Źle
Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik
1286678 Chelsea FC - Everton FC (Typ) 1 1,25 [Źle] 12-12-09 15:55 (2:2) 3:3
1287016 Motherwell FC - Celtic Glasgow (Podwójna szansa) X2 1,08 [Prawidłowo] 12-12-09 13:45 (2:1) 2:3
1287030 Glasgow Rangers - FC St. Johnstone (Typ) 1 1,25 [Prawidłowo] 12-12-09 16:00 (2:0) 3:0

FredzIo 12.12.2009 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 829204)
Dzisiaj dwa single:
Grubiej:
Bolton - Man City 2 / 1.80
Szczuplej:
Hull City - Blackburn 2 / 2.50
Jeszcze dorzucam, tez szczuplej, bo Wojtek Kolwalczyk poradził:
Rec de Huelva v Cordoba 1 / 1.80

O kurczę, takiej żenady to dawno nie odwaliłem.

pan Dudi 12.12.2009 19:00

Ja też dziś w tył dzięki bramce Portsmouth w 90. minucie. W ogóle, czuję, że na wynikach Premiership popłynęło sporo osób.

Na wieczór puszczony kupon ostatniej szansy- Bari, PSV, Valencia. W grze ManU (przegrywający z Aston Villą właśnie) i Feyenoord.

Fuks 12.12.2009 19:52

w ogole dzisiaj chyba malo kto nie popłynie :P

SPorting przegrywa u siebie, liga angielska to nie skomentuje nawet :D

maciek777 12.12.2009 19:57

Haha dzisiejszy dzien to po prostu komedia,liga angielska jakas seria dziwnych remisow,sporting przegrywa,jedynie athletico i szkocka dala rade.Dobrze,ze sobota na zajeciach to nie dalo sie jak puscic.
Na wieczor

Barcelona over 2,5
Real over 1,5

farciarz 12.12.2009 20:41

ja zupełnie odpuscilem weekend i jak widze dobrze zrobilem:D
jutro tez nie zamiarzam grac

Zwierze 12.12.2009 21:10

ja dzisiaj w palnik 100zł na ManUtd

maciek777 12.12.2009 21:20

Ja dzis tez nie widze tego overu w meczu barcy ;/

$iWu$ 12.12.2009 22:46

a mi juve zamykało kupon na prawie 600zł :(

pan Dudi 12.12.2009 23:04

A mi Bari dało nadzieję. Już "tylko" Valencia, ale znając życie, to s.......ą mi ten kupon.


No i Valencia przegrywa. ****a, po co ja ich dorzucałem.

maciek777 12.12.2009 23:06

Na noc nba:
Indiana Pacers-Washington Wizards 2
Boston Celtics -Chicago Bulls 1
LA Lakers-Utah Jazz 1
ako 3.12

Noo Vashut ta sobota i noc do tego mega *******

Vashut 13.12.2009 00:23

ale nas buki kasują :(

WislakWiDoK 13.12.2009 00:33

Wczoraj to jakas masakra, ostro w plecy, zobaczymy co przyniesie nam niedziela.

pan Dudi 13.12.2009 11:05

Po wtopie Valencii zostałem z niecałymi 4 zetami na koncie, na którym po piątku było 113 zeta. Masakra jakaś. W****iłem się i postawiłem CAŁĄ kasę (3,74 :lol: ) na nocne nhl. Wbijam przed chwilą na konto- 73,53 :O :D

Cytat:

N 13/12/09 01:00 Atlanta - Montreal
akumulacyjne NHL x x (3-3) 3.90 N 13/12/09 01:00 Toronto - Washington
akumulacyjne NHL 1 1 (6-3) 2.80 N 13/12/09 04:00 Vancouver - Minnesota
akumulacyjne NHL 1 1 (4-3) 1.80
Co na dziś Panowie? Remis Jaga- BOT? Braga, Porto? A może Atromitos?

LuKaS TSW 13.12.2009 11:16

Ja na dziś over w meczu Jagiellonia-GKS za ostatnie 28 zł na koncie:)

pan Dudi 13.12.2009 12:06

Moje 2 kupony na dziś. I znowu mam na koncie 3 złote... ;)

Cytat:

N 13/12/09 13:30 Fortuna Düsseldorf - Rot-Weiß Oberhausen
akumulacyjne Niemcy 2.Bundesliga 1 1.60
N 13/12/09 17:00 Getafe - Tenerife
akumulacyjne Hiszpania Primera Division 1 1.75
N 13/12/09 17:00 Paris SG - Saint Etienne
akumulacyjne Francja Ligue 1 1 1.60
N 13/12/09 19:00 Atletico Madrid - Villarreal
akumulacyjne Hiszpania Primera Division 1 2.05
Cytat:

N 13/12/09 13:30 FC St.Pauli - SpVgg Greuther Fürth
akumulacyjne Niemcy 2.Bundesliga 1 1.60
N 13/12/09 19:00 Sporting Braga - Naval
akumulacyjne Portugalia Primeira Liga 1 1.30

trial 13.12.2009 12:53

Braga-Naval 1 1.35
AC Milan-Palermo 1 1.45
PSG-St.Etienne 1 1.65
Co myślicie o takim kuponie? Tak za poważniejsze pieniądze.

pan Dudi 13.12.2009 13:06

TEORETYCZNIE ok, ale wiesz jak to z makaronami bywa... Nie zdziwię się jak padnie remis. Może lepiej zastąpić ten Milan np. Legią?

trial 13.12.2009 13:14

No może i masz rację, tylko właśnie nie chciałbym stawiać na Legię, bo coś czuję, że tam może remis może paść. A co myślisz o Getafe? Ciekawa stawka 1.75 i moim zdaniem powinni sobie poradzić z Tenerife.

pan Dudi 13.12.2009 13:25

Tak jak widzisz- mam ich zagranych na tym pierwszym kuponie ;)

Musiek1906 13.12.2009 13:43

Ottawa - Carolina 1 1,85
NY Islanders - Boston 2 2,15

NY Rangers - Buffalo 1 2,20
Vancouver - Minnesota 1 1,80
New Jersey - Philadelphia 1 2,05

Stawka: 2zl
Maks. wygrana: 58,10zl

Fuks 13.12.2009 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Musiek1906 (Post 829501)
Ottawa - Carolina 1 1,85
NY Islanders - Boston 2 2,15

NY Rangers - Buffalo 1 2,20
Vancouver - Minnesota 1 1,80
New Jersey - Philadelphia 1 2,05

Stawka: 2zl
Maks. wygrana: 58,10zl

przeciez boston zremisował w meczu i przegrał w dogrywce, wiec dlaczego na zielono? :D

ja dzisiaj stawiam na Inter i PSG


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl