![]() |
a ja dalem dyszke na remis herthy z bayerem, i w koncowce bylo troche nerwowo :P
|
Na noc singiel Washington w NHL i dubelek Hawks, Rockets z NBA.
|
Na noc trójniak:
New Jersey Devils - Florida Panthers (Podwójna szansa) 1X Washington Capitals - Carolina Hurricanes (Podwójna szansa) 1X San Antonio Spurs - Charlotte Bobcats (Typ) 1 |
Fenerbahce @ 1.40
FK Crvena Zvezda @ 1.20 CFR Cluj @ 1.25 Steaua Bukareszt @ 1.28 Sporting @ 1.44 KVSK United @ 1.50 Club Brugge @ 1.36 Marsylia @ 1.20 5 zdarzeń, 56 Zakłady * 2,00 PLN |
Dzisiaj dwa single:
Grubiej: Bolton - Man City 2 / 1.80 Szczuplej: Hull City - Blackburn 2 / 2.50 Jeszcze dorzucam, tez szczuplej, bo Wojtek Kolwalczyk poradził: Rec de Huelva v Cordoba 1 / 1.80 |
Cytat:
Sporting - Uniao 1 1,40 Valencia - Real Madrid over 2,5 1,65 AKO: 2,31 |
Musze się pochawalić moim skromnym sukcesem:)
Mizo Pecs - Wisła Kraków 2 Westerlo - Anderlecht 2 Lechia - Cracovia 1 Lille - St. Etienne 1 Monterrey - Cruz Azul 1 Wisła - Zagłębie 1 Antalyaspor - Galatasaray 2 stawka 2zł kurs: 76.51 PWK: 137.72 :):) |
Panowie na jutro WBA i Unirea... Co myślicie o tym? Ako tak około 2,5
|
i jak tu się nie frustrować? 6 tysiaków przeszło koło nosa:
tylko ten tydzień kupony z jednym błędem: Kupon Szczegóły kuponu Rodzaj zakładu Kombinacyjny Stawka 285,76 PLN Numer konta gracza Kurs Numer kuponu 232 maks. wygrana 445,79 PLN Data 06-12-09 18:56 Wygrana 0,00 PLN Status Źle Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik 1277530 Benfica Lissabon - Academica de Coimbra (Typ) 1 1,20 [Prawidłowo] 06-12-09 21:15 (2:0) 4:0 1278500 Galatasaray - Büyüksehyr Bld.Spor (Typ) 1 1,30 [Źle] 06-12-09 19:00 (0:0) 1:1 Kupon Szczegóły kuponu Rodzaj zakładu System (3/4) Stawka 1099,92 PLN Numer konta gracza Kurs 3,57 Numer kuponu 236 maks. wygrana 3925,89 PLN Data 10-12-09 22:57 Wygrana 712,75 PLN Status Prawidłowo Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik 1287491 HC Sparta Prag - BK Mlada Boleslav (Typ) 1 1,60 [Prawidłowo] 11-12-09 18:00 7:4 1287500 HC Kladno - HC Slavia Prag (Typ) 2 2,05 [Źle] 11-12-09 18:15 2:2 1287745 Ajax Amsterdam - NEC Nijmegen (Typ) 1 1,20 [Prawidłowo] 11-12-09 20:45 (1:0) 3:0 1287880 Wisla Krakow - Zaglebie Lubin (Typ) 1 1,35 [Prawidłowo] 11-12-09 19:55 (1:0) 1:0 Kupon Szczegóły kuponu Rodzaj zakładu Kombinacyjny Stawka 800,00 PLN Numer konta gracza Numer kuponu 240 maks. wygrana 1350,00 PLN Data 12-12-09 12:05 Wygrana 0,00 PLN Status Źle Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik 1286678 Chelsea FC - Everton FC (Typ) 1 1,25 [Źle] 12-12-09 15:55 (2:2) 3:3 1287016 Motherwell FC - Celtic Glasgow (Podwójna szansa) X2 1,08 [Prawidłowo] 12-12-09 13:45 (2:1) 2:3 1287030 Glasgow Rangers - FC St. Johnstone (Typ) 1 1,25 [Prawidłowo] 12-12-09 16:00 (2:0) 3:0 |
Cytat:
|
Ja też dziś w tył dzięki bramce Portsmouth w 90. minucie. W ogóle, czuję, że na wynikach Premiership popłynęło sporo osób.
Na wieczór puszczony kupon ostatniej szansy- Bari, PSV, Valencia. W grze ManU (przegrywający z Aston Villą właśnie) i Feyenoord. |
w ogole dzisiaj chyba malo kto nie popłynie :P
SPorting przegrywa u siebie, liga angielska to nie skomentuje nawet :D |
Haha dzisiejszy dzien to po prostu komedia,liga angielska jakas seria dziwnych remisow,sporting przegrywa,jedynie athletico i szkocka dala rade.Dobrze,ze sobota na zajeciach to nie dalo sie jak puscic.
Na wieczor Barcelona over 2,5 Real over 1,5 |
ja zupełnie odpuscilem weekend i jak widze dobrze zrobilem:D
jutro tez nie zamiarzam grac |
ja dzisiaj w palnik 100zł na ManUtd
|
Ja dzis tez nie widze tego overu w meczu barcy ;/
|
a mi juve zamykało kupon na prawie 600zł :(
|
A mi Bari dało nadzieję. Już "tylko" Valencia, ale znając życie, to s.......ą mi ten kupon.
No i Valencia przegrywa. ****a, po co ja ich dorzucałem. |
Na noc nba:
Indiana Pacers-Washington Wizards 2 Boston Celtics -Chicago Bulls 1 LA Lakers-Utah Jazz 1 ako 3.12 Noo Vashut ta sobota i noc do tego mega ******* |
ale nas buki kasują :(
|
Wczoraj to jakas masakra, ostro w plecy, zobaczymy co przyniesie nam niedziela.
|
Po wtopie Valencii zostałem z niecałymi 4 zetami na koncie, na którym po piątku było 113 zeta. Masakra jakaś. W****iłem się i postawiłem CAŁĄ kasę (3,74 :lol: ) na nocne nhl. Wbijam przed chwilą na konto- 73,53 :O :D
Cytat:
|
Ja na dziś over w meczu Jagiellonia-GKS za ostatnie 28 zł na koncie:)
|
Moje 2 kupony na dziś. I znowu mam na koncie 3 złote... ;)
Cytat:
Cytat:
|
Braga-Naval 1 1.35
AC Milan-Palermo 1 1.45 PSG-St.Etienne 1 1.65 Co myślicie o takim kuponie? Tak za poważniejsze pieniądze. |
TEORETYCZNIE ok, ale wiesz jak to z makaronami bywa... Nie zdziwię się jak padnie remis. Może lepiej zastąpić ten Milan np. Legią?
|
No może i masz rację, tylko właśnie nie chciałbym stawiać na Legię, bo coś czuję, że tam może remis może paść. A co myślisz o Getafe? Ciekawa stawka 1.75 i moim zdaniem powinni sobie poradzić z Tenerife.
|
Tak jak widzisz- mam ich zagranych na tym pierwszym kuponie ;)
|
Ottawa - Carolina 1 1,85
NY Islanders - Boston 2 2,15 NY Rangers - Buffalo 1 2,20 Vancouver - Minnesota 1 1,80 New Jersey - Philadelphia 1 2,05 Stawka: 2zl Maks. wygrana: 58,10zl |
Cytat:
ja dzisiaj stawiam na Inter i PSG |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl