Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

marian3a 16.04.2009 18:37

nic nie mogę znaleść na necie na temat a mam o to pytanie:
Jezeli pracuje w UK i chiciałbym się rozliczyć za rok podatkowy 2008/2009. Problem Polega na tym iż na kilku stronach o rozliczeniu podatkowym w kalkulatorze podczas wpisywania danych wychodzi mi że zapłaciłem mniej podatku niż powinienem lub należy mi się "złotówka" zatem muszę się rozliczyć ? czy związku z tym mogę olać sprawę bo po co mam sobie głowe zawracać skoro i tak mi nic nie dadzą... czy to rozliczenie podatkowe jest mi do czegoś w przyszłości potrzebne ? Poniose jakąś karę jak się nie rozlicze ? z Góry dzięki za info :)

Lanx 16.04.2009 19:52

Witam. Mam pytanie. orientuje sie ktos, albo mozecie polecic jakas firme produkucjaca szaliki? Z jakiej firmy korzysta UW wydajac kolejne szaliki? czy wyrob ustala sie tylko poprzez kupno 10-15-20 itd.. szali czy mozna zamowic np 12?

Pozdrawiam Lanx

szczebrzeszcz 16.04.2009 20:57

jakiś pajac spamuje mi konto na gmailu, wiadomości niestety przechodzą przez filtr google :(
jak zablokować ten adres e-mail
dodam, że z gmaila :/

mic 16.04.2009 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 709770)
jakiś pajac spamuje mi konto na gmailu, wiadomości niestety przechodzą przez filtr google :(
jak zablokować ten adres e-mail
dodam, że z gmaila :/

daj "zglos spam". Po ktoryms tam zgloszeniu filtr sie "uczy" i wiecej tego nie pusci

Dżołkmen 16.04.2009 21:02

Oglądał ktos reklame Pepsi MacGrubber? Potrzebuje pilnie 3 części tej reklamy. Z góry dzięki.

vote-for-mikey 16.04.2009 21:31

mam pytanie do grających na elektrykach:
ile jest warta taka gitara:

http://allegro.pl/item611737020_mayo...s_tremolo.html

bo mam też upatrzone inne, a jeśli jej cena przekroczy moje mozliwości, to prawie na pewno inne ktoś podkupi http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif

myślę też nad tymi:

http://allegro.pl/item607117843_stra...lyon_igla.html

http://allegro.pl/item608339171_okazja_silvertone.html

http://allegro.pl/item608991796_cort...eta_tanio.html

która z nich najlepsze w cena/jakość? i do grania muzyki, która generalnie leżała w okolicach Motorheadu czy AC/DC.

po kupieniu gitary ile musiałbym jeszcze dołożyć do pieca i tym podobnych dodatków?

Grzegorz z Sanoka 16.04.2009 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lanx (Post 709720)
Witam. Mam pytanie. orientuje sie ktos, albo mozecie polecic jakas firme produkucjaca szaliki? Z jakiej firmy korzysta UW wydajac kolejne szaliki? czy wyrob ustala sie tylko poprzez kupno 10-15-20 itd.. szali czy mozna zamowic np 12?

Pozdrawiam Lanx

http://ok-kibice.pl/ <-- wspierasz Wiślaków :-)
http://szaliki.com

SZYMEK_TSW 16.04.2009 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez S88 (Post 709254)
Tak to jest to wlasnie, teraz gdzies znalesc ten film do pobrania :-) Dzieki

wydaje mi się ze na stronie itvp.pl mozna było ogladnąc ten film,
http://www.tvp.pl/filmoteka/film-fab...ny-polska-2000

FajQ 16.04.2009 23:26

Mam pytanie otóż ostatnio z kumplami grywamy w państwa miasta i takie pytanie czy istnieje rzeka na literę F ? Jedyne co mi przychodzi do głowy to fosa:lol: A tak serio szukałem w google i nic nie znalazłem ale to niemożliwe że żadnej rzeki na F nie ma...

gumi1906 16.04.2009 23:35

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fraser_(rzeka)

SONNE 16.04.2009 23:48

Fly - rzeka w Papui-Nowej Gwinei ( na granicy z Indonezją )

shad 17.04.2009 00:03

Filipówka (rzeka)
Fiszor
Fryba

dopływy Wisły

medyk 17.04.2009 13:43

dosyc pilne jak dojechac z Ruczaju do Galerii Kazimierz? na jaki przystanek ?

AOT 17.04.2009 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 709996)
dosyc pilne jak dojechac z Ruczaju do Galerii Kazimierz? na jaki przystanek ?

autobus 128, wysiadasz na r. grzegórzeckim i idziesz w prawo (chyba w Rzeźniczą)

Kamson 17.04.2009 15:22

Jak to jest z odpalaniem rac na meczach okręgowych, czy innych meczach amatorskich? :D Można? Mogą być jakieś nieprzyjemności?

tomek_TSW 17.04.2009 15:50

jak usunac wirusa z i-poda? bo wgryzl sie i lipa.

_gilardino_ 17.04.2009 16:17

Można przerobić xboxa360 lub ps3 w wiadomym celu :>? Jeśli tak to ile to może kosztować

Tylko_Wisła! 17.04.2009 17:07

Oglądał ktoś film "Szybko i Wściekle" ?? Opłaca się ściągać ?

DominoForza 17.04.2009 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 710076)
Oglądał ktoś film "Szybko i Wściekle" ?? Opłaca się ściągać ?

jesli chcesz sciagac nagrany z kamerki to na pewno sie nie oplaca ,Film nawet nawet

Zola 18.04.2009 08:18

Jaki program polecacice do sciagania muzy szybko i latwo? BearShare odpada :/ (ale potrzebuje tego typu cos)

maksinho 18.04.2009 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 710358)
Jaki program polecacice do sciagania muzy szybko i latwo? BearShare odpada :/ (ale potrzebuje tego typu cos)

To zależy... Może być eMule lub ściągaj przez wyszukiwarke www.megadownload.pl

_gilardino_ 18.04.2009 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 710054)
Można przerobić xboxa360 lub ps3 w wiadomym celu :>? Jeśli tak to ile to może kosztować


podbijam...

Bobic 18.04.2009 09:52

Panowie jakie są ceny w Galerii Krakowskiej. przede wszystkim chodzi o odzież.

globoos 18.04.2009 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 710358)
Jaki program polecacice do sciagania muzy szybko i latwo? BearShare odpada :/ (ale potrzebuje tego typu cos)


to zależy wszystko jaką muzykę chcesz ściągać... najszybszym wyjściem są chyba wszelakiego typu "youtube downloadery", bo ściągasz tyle, ile ci youtube przydzieli, trudności też w nich nie ma. jak chcesz ściągać muzykę trochę mniej "mainstreamową" to soulseek ponad wszystko :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic
Panowie jakie są ceny w Galerii Krakowskiej. przede wszystkim chodzi o odzież.

jednym słowem odpowiadając : żydowskie.

Bobic 18.04.2009 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez globoos (Post 710387)
to zależy wszystko jaką muzykę chcesz ściągać... najszybszym wyjściem są chyba wszelakiego typu "youtube downloadery", bo ściągasz tyle, ile ci youtube przydzieli, trudności też w nich nie ma. jak chcesz ściągać muzykę trochę mniej "mainstreamową" to soulseek ponad wszystko :)


jednym słowem odpowiadając : żydowskie.

A gdzie nie są żydowskie można wiedzieć??:P
Głównie chodzi mi o Bluzy i buty jakies fajne markowe

globoos 18.04.2009 10:07

odpowiedź była mocno ogólnikowa, to raczej zależy do którego sklepu pójdziesz i co konkretnie chcesz kupować, ale nieraz zaliczyłem w galerii tzw. zonka widząc te same rzeczy 20-30% drożej niż w innych sklepach tych samych marek, jeno nie w galerii :D najlepszym przykładem żydowstwa w GKRK jest saturn :)

wislacinek 18.04.2009 10:33

Może ktoś mi wrzucić do ściągnięcia tą normalną czcionkę Times New Roman , bez żadnych kursyw itp? Bo mam problem w Wordzie ...

dostuffca 18.04.2009 10:40

wie ktoś z autopsji jaka jest procedura wyrabiania/dostawania duplikatu KKM, jeśli ta była kupiona i zakodowana na legitymacji studenckiej? Ważna jest jeszcze pół miesiąca, ale ktoś mi siupnął portfel wczoraj w nocy. Do MPK nie idzie się dodzwonić, google znalazł kilka odpowiedzi, ale mam nadzieję, że przedawnionych :)

Bobic 18.04.2009 11:16

gdzie polecacie kupować odzież/buty(sportowe) w Krakowie ??

Jot 18.04.2009 11:22

Witam, gdzie w Krakowie mogę dostać te buty ?
http://www.allegro.pl/item608326926_..._3_silcox.html

mac251_251 18.04.2009 11:33

Jot te buty dostaniesz w Plazie w Inter Sporcie cena 299zł

Chorynatrzykolory 18.04.2009 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jot (Post 710439)
Witam, gdzie w Krakowie mogę dostać te buty ?
http://www.allegro.pl/item608326926_..._3_silcox.html

chłopie jak te maratonki są praktyvznie we wszystkich sklepach adidasa w Krakowie ;) , Poszukaj w M1 ,Carrefourze,Galerii, albo gdzie tam sobie chcesz :D.

Jot 18.04.2009 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maro-TS-NH (Post 710447)
chłopie jak te maratonki są praktyvznie we wszystkich sklepach adidasa w Krakowie ;) , Poszukaj w M1 ,Carrefourze,Galerii, albo gdzie tam sobie chcesz :D.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mac251_251
Jot te buty dostaniesz w Plazie w Inter Sporcie cena 299zł

Dzięki, widocznie zapatrzyłem się na coś/kogoś innego i nie patrzyłem uważnie :D

wislacinek 18.04.2009 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacinek (Post 710412)
Może ktoś mi wrzucić do ściągnięcia tą normalną czcionkę Times New Roman , bez żadnych kursyw itp? Bo mam problem w Wordzie ...


Pomoże ktoś? Bo mam coś takiego że nie mam "normalnej" czcionki Times New Roman, tylko jak pisze nią to jest ona pochyła bez żadnych włączonych kursyw :/ coś jest nie tak chyba...

Młyniu_Miechów 18.04.2009 12:54

czcionka:
http://wyslijto.pl/plik/g413sm4k2h

Jak sprawdzić ile kasy zostało na karcie telegrosik?

impreza 18.04.2009 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 710486)
Jak sprawdzić ile kasy zostało na karcie telegrosik?

o ile dobrze pamiętam to jak zadzwonisz pod ten bezpłatny numer podany na karcie i wpiszesz numer karty to "automatyczna sekretarka" mówi, że "masz ileś złotych". Spróbuj...

DYRU 18.04.2009 18:56

gdzie w Krakowie jest giełda samochodowa?? jak dojechać?? ile wjazd osobowego?? jakies porady??

pelek 18.04.2009 19:00

Mam pytanie.. Wie ktoś kiedy powstaną nowe vlepki Wisły Kraków Fc Jaworzna i gdzie je będzie można dostać??

jurukuru 18.04.2009 19:35

stronę z naszymi oprawami kiedyś widziałem, ma ktoś linka ?

wislak_92 18.04.2009 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 710794)
stronę z naszymi oprawami kiedyś widziałem, ma ktoś linka ?

http://z6.invisionfree.com/UltrasTif...p?showtopic=56

**
Koledze wyłącza się przeglądarka(FF,Explorer,Opera itd.) jak wchodzi na niektóre strony, m.i.n. wislakrakow.com, oficjalna strona Wisly, livesports.pl, a onet, wp itd chodzą bez zarzutu. Jaka jest przyczyna? Z góry dzięki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl