![]() |
nic nie mogę znaleść na necie na temat a mam o to pytanie:
Jezeli pracuje w UK i chiciałbym się rozliczyć za rok podatkowy 2008/2009. Problem Polega na tym iż na kilku stronach o rozliczeniu podatkowym w kalkulatorze podczas wpisywania danych wychodzi mi że zapłaciłem mniej podatku niż powinienem lub należy mi się "złotówka" zatem muszę się rozliczyć ? czy związku z tym mogę olać sprawę bo po co mam sobie głowe zawracać skoro i tak mi nic nie dadzą... czy to rozliczenie podatkowe jest mi do czegoś w przyszłości potrzebne ? Poniose jakąś karę jak się nie rozlicze ? z Góry dzięki za info :) |
Witam. Mam pytanie. orientuje sie ktos, albo mozecie polecic jakas firme produkucjaca szaliki? Z jakiej firmy korzysta UW wydajac kolejne szaliki? czy wyrob ustala sie tylko poprzez kupno 10-15-20 itd.. szali czy mozna zamowic np 12?
Pozdrawiam Lanx |
jakiś pajac spamuje mi konto na gmailu, wiadomości niestety przechodzą przez filtr google :(
jak zablokować ten adres e-mail dodam, że z gmaila :/ |
Cytat:
|
Oglądał ktos reklame Pepsi MacGrubber? Potrzebuje pilnie 3 części tej reklamy. Z góry dzięki.
|
mam pytanie do grających na elektrykach:
ile jest warta taka gitara: http://allegro.pl/item611737020_mayo...s_tremolo.html bo mam też upatrzone inne, a jeśli jej cena przekroczy moje mozliwości, to prawie na pewno inne ktoś podkupi http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif myślę też nad tymi: http://allegro.pl/item607117843_stra...lyon_igla.html http://allegro.pl/item608339171_okazja_silvertone.html http://allegro.pl/item608991796_cort...eta_tanio.html która z nich najlepsze w cena/jakość? i do grania muzyki, która generalnie leżała w okolicach Motorheadu czy AC/DC. po kupieniu gitary ile musiałbym jeszcze dołożyć do pieca i tym podobnych dodatków? |
Cytat:
http://szaliki.com |
Cytat:
http://www.tvp.pl/filmoteka/film-fab...ny-polska-2000 |
Mam pytanie otóż ostatnio z kumplami grywamy w państwa miasta i takie pytanie czy istnieje rzeka na literę F ? Jedyne co mi przychodzi do głowy to fosa:lol: A tak serio szukałem w google i nic nie znalazłem ale to niemożliwe że żadnej rzeki na F nie ma...
|
|
Fly - rzeka w Papui-Nowej Gwinei ( na granicy z Indonezją )
|
Filipówka (rzeka)
Fiszor Fryba dopływy Wisły |
dosyc pilne jak dojechac z Ruczaju do Galerii Kazimierz? na jaki przystanek ?
|
Cytat:
|
Jak to jest z odpalaniem rac na meczach okręgowych, czy innych meczach amatorskich? :D Można? Mogą być jakieś nieprzyjemności?
|
jak usunac wirusa z i-poda? bo wgryzl sie i lipa.
|
Można przerobić xboxa360 lub ps3 w wiadomym celu :>? Jeśli tak to ile to może kosztować
|
Oglądał ktoś film "Szybko i Wściekle" ?? Opłaca się ściągać ?
|
Cytat:
|
Jaki program polecacice do sciagania muzy szybko i latwo? BearShare odpada :/ (ale potrzebuje tego typu cos)
|
Cytat:
|
Cytat:
podbijam... |
Panowie jakie są ceny w Galerii Krakowskiej. przede wszystkim chodzi o odzież.
|
Cytat:
to zależy wszystko jaką muzykę chcesz ściągać... najszybszym wyjściem są chyba wszelakiego typu "youtube downloadery", bo ściągasz tyle, ile ci youtube przydzieli, trudności też w nich nie ma. jak chcesz ściągać muzykę trochę mniej "mainstreamową" to soulseek ponad wszystko :) Cytat:
|
Cytat:
Głównie chodzi mi o Bluzy i buty jakies fajne markowe |
odpowiedź była mocno ogólnikowa, to raczej zależy do którego sklepu pójdziesz i co konkretnie chcesz kupować, ale nieraz zaliczyłem w galerii tzw. zonka widząc te same rzeczy 20-30% drożej niż w innych sklepach tych samych marek, jeno nie w galerii :D najlepszym przykładem żydowstwa w GKRK jest saturn :)
|
Może ktoś mi wrzucić do ściągnięcia tą normalną czcionkę Times New Roman , bez żadnych kursyw itp? Bo mam problem w Wordzie ...
|
wie ktoś z autopsji jaka jest procedura wyrabiania/dostawania duplikatu KKM, jeśli ta była kupiona i zakodowana na legitymacji studenckiej? Ważna jest jeszcze pół miesiąca, ale ktoś mi siupnął portfel wczoraj w nocy. Do MPK nie idzie się dodzwonić, google znalazł kilka odpowiedzi, ale mam nadzieję, że przedawnionych :)
|
gdzie polecacie kupować odzież/buty(sportowe) w Krakowie ??
|
Witam, gdzie w Krakowie mogę dostać te buty ?
http://www.allegro.pl/item608326926_..._3_silcox.html |
Jot te buty dostaniesz w Plazie w Inter Sporcie cena 299zł
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Pomoże ktoś? Bo mam coś takiego że nie mam "normalnej" czcionki Times New Roman, tylko jak pisze nią to jest ona pochyła bez żadnych włączonych kursyw :/ coś jest nie tak chyba... |
|
Cytat:
|
gdzie w Krakowie jest giełda samochodowa?? jak dojechać?? ile wjazd osobowego?? jakies porady??
|
Mam pytanie.. Wie ktoś kiedy powstaną nowe vlepki Wisły Kraków Fc Jaworzna i gdzie je będzie można dostać??
|
stronę z naszymi oprawami kiedyś widziałem, ma ktoś linka ?
|
Cytat:
** Koledze wyłącza się przeglądarka(FF,Explorer,Opera itd.) jak wchodzi na niektóre strony, m.i.n. wislakrakow.com, oficjalna strona Wisly, livesports.pl, a onet, wp itd chodzą bez zarzutu. Jaka jest przyczyna? Z góry dzięki. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl