Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

pan Dudi 13.05.2010 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dieter (Post 897753)
Dziwi mnie że buki jeszcze nie zablokowały meczów.

Korona - Ruch 2 (2,05)
Śląsk - Arka 2 (2,15)
Piast - Cracovia 1 (1,55)

Dlaczego mieliby blokować mecz Korona- Ruch? Przecież Ruch tam nie wygra... Śląsk też Arce nie da. O ile mecz Korony, to dla mnie no bet (ewentualnie grałbym 1X), o tyle mecz Śląsk- Arka, to zdecydowana 1.

Maxior 13.05.2010 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 897908)
Dlaczego mieliby blokować mecz Korona- Ruch? Przecież Ruch tam nie wygra... Śląsk też Arce nie da. O ile mecz Korony, to dla mnie no bet (ewentualnie grałbym 1X), o tyle mecz Śląsk- Arka, to zdecydowana 1.

Arka wygra. Ladny podział mają jak się utrzymają, może zrzucą coś ślasku:p

pan Dudi 13.05.2010 14:33

Wątpię, że gdyby sprzedali mecz, to dostaliby odpowiednio dużo kasy, żeby pokryć koszty leczenia, po tym, co by im kibice zrobili :lol:

Dieter 13.05.2010 14:37

Ja właśnie jestem dziwnie spokojny o 2 w meczu Śląsk - Arka.

Simao1 13.05.2010 14:44

Na sobotę:

Wisła - Odra 1
Amica - Zagłębie X2

Ako: 4,48
Stawka: 5zł
Wygrana: 21,45zł

Dalej wierzę :)

:D

pan Dudi 13.05.2010 15:39

Dziś puchar Norwegii, a wiadomo, że jak puchar, to i niespodzianki ;)

Arna-Bjørnar v SK Brann 1 za 15.

Niestety, przy takiej ilości meczów nie trafiła się chyba żadna niespodzianka. ;/


Na noc- Internacional- Estudiantes 2 za 3,75.

Niestety znowu się nie udało. Za to pozostaje dość pewny typ na rewanż. ;) 1 na Estudiantes.

LanceTS 13.05.2010 20:33

Dubnica-Koszyce
1 - 3,3
2 - 3,43
x - 1,6
Wie ktoś z czego się wzięły takie kursy?

Kamson 14.05.2010 13:26

Pewnie mecz sprzedany aczkolwiek niedawno remisik po niskim kursie nie wszedł

pan Dudi 14.05.2010 13:46

Mecz sprzedany, albo raczej- puszczone info na kilku forach, że sprzedany, stąd taki spadek kursów... który ktoś może wykorzystać i zagrać np. na gospodarza, na którego kurs poszedł w górę... ;)

felipe 14.05.2010 13:55

CSKA (-13,5) - Krasnye Krylya 1
Rubin Kazań - CSKA 1


Loteryjnie. Tak na popołudnie, co by sie nie nudzić ;) Kurs 4,368, za 10 zł.

Na jutro coś grubiej pomyślę, jest parę dobrych typów.

LanceTS 14.05.2010 17:21

Postawiło się pierwszy raz od 2 miesiący:
Górnik - Stal 1
Barca - Valladolid 1
Sapmdoria - Napoli 1
Siena - Inter 2
Chavez - Forto 2
Lyon - Le Mans 1
Chelsea - Portsmouth 1
Werder - Bayern 02
River Plate - Tigre 1
Kurs 5,77


Lech - Zagłebie 2
Wisła - Odra 1
Kurs 13,55

Legia - Bełchatów 02
Lorient - Lille 2
Chacarita - Racing Club 2
Bystrica - Zylina 2
Kurs 16,17

R33 14.05.2010 19:33

Taki ,,wariat" w STSie bo byłem trafny kupon odebrać. Bez żadnych analiz ani niczego. Nawet dokładnie nie wiem kiedy niektóre mecze są :D.

Sochaux - Auxerre 2
Hiszpania - Honduras 1
Włochy - Nowa Zelandia 1
Wisła - Odra 1
Portugalia - KRLD 1
Włochy - Słowacja 1
Śląsk - Arka 1
Bayern - Brema (neutr.) 1

stawka: 2 zł
kurs: 35.47
do wygrania: 62.40 zł

Edit:
Jaa.... niektóre to są z MŚ 2010 i się odbędą 20 któregoś czerwca... :P

pan Dudi 14.05.2010 20:50

U mnie dziś, jak na złość (bo nie wrzuciłem), ruszyło ładnie. CSKA i potem za wszystko co na nich ugrałem Godoy Cruz.

Ale zdupcam z kasą, bo jeszcze mi coś głupiego do głowy przyjdzie. Mam na jutro w grze kupon, na Polonię Bytom, Lechię, Śląska i Piasta, zagram jeszcze za jakieś 20-30 ZL na singlu- kursu 16 to grzech nie spróbować, a Amica się zesra w gacie i nie strzeli nic. :D I do MŚ raczej robię sobie przerwę.

WISŁAZWE 14.05.2010 21:19

Ja na jutro takiego puściłem:

Legia - GKS Bełchatów 2 4,1
Śląsk - Arka 1 3,1
Korona - Ruch 2 2,2
Piast - Cracovia 1 1,6

kurs: 44 zł
Zakładana wygrana: 79 zł
Stawka : 2 zł.

Plus drugi taki bonusowy ale wrzucę go jak wygram żeby nie zapeszyć ( też ekstraklasa)

mr.kupa 14.05.2010 21:21

Chelsea - Portsmouth (neutr.) 1
Bayern - Brema (neutr.) 1
Almeria - Sevilla 2

kurs 3.37

do wygrania 303 ;)

Kamson 14.05.2010 21:29

My wygrywamy, Amika traci punkty, Śląsk spuszcza Are ;)

Lech - Lubin X2
Śląsk W. - Arka 1
Wisła K. - Odra W. 1

Gent - CS Brugge (neutr.) 1
Bayern - Brema (neutr.) 1
Chelsea - Portsmouth (+1) 1

Sochaux - Auxerre 2
Dundee FC - Ross County (neutr.) 1
Almeria - Sevilla 2

Maxior 14.05.2010 21:59

Takie dla zabawy na weekend:)

Chelsea - Portsmouth powyzej1.5 goliSłabiutko tylko 1:0 wygrać a ostatnio 8:0:P
Atletico Madrid - Getafe x2
Zaragoza - Villarreal x2
S.S. Lazio - Udinese 1x
Lyon - Le Mans 1
Sochaux - Auxerre x2
Almeria - Sevilla 2
Mallorca - Espanyol 1
Atalanta - US Palermo 2
UC Sampdoria - SSC Napoli 1
Málaga - Real Madrid 2
Fenerbahçe - Trabzonspor 1

Stawka 10 e.w 140

Podobnie:

Atletico Madrid - Getafe x2
Zaragoza - Villarreal x2
Lyon - Le Mans 1
Sochaux - Auxerre x2
Almeria - Sevilla 2
Mallorca - Espanyol 1
Atalanta - US Palermo 2
UC Sampdoria - SSC Napoli
Málaga - Real Madrid 2
Fenerbahçe - Trabzonspor 1
Werder Bremen - Bayern München x2

10 e.w 130

arrosmay 14.05.2010 22:39

PANIE JANIE co pan proponuje na weekend? xD

felipe 14.05.2010 23:21

Takie 3 na jutro.


Lyon z handi
Chelsea z handi

kurs 2,235



Marsylia
Atletico strzeli gola
Lech

kurs 2,1



Wisła z handi (bo wierzę, że na zakończenie będą chcieli się pokazać :D )

kurs 1,92

Jachcik 15.05.2010 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 898719)
Postawiło się pierwszy raz od 2 miesiący:



Lech - Zagłebie 2
Wisła - Odra 1
Kurs 13,55


Kurs 16,17

Coś słabo z tym kursem ogólnym trafiłeś u mnie na Zagłębie jest 16 zł a łącząc z Wisłą AKO wyniosłoby 20,8 zł ;)

JAN ZEMBRZYCKI 15.05.2010 11:22

Cytat:

Fram - Vestmannaeyjar,X i X2,handi+1gola dla Vestmannaeyjar.
1poł:X2

Monagham - Bohemians .D
1poł:Monagham
1gol:Monagham

Verdasco - Karlovic
zwy:Karlovic
dokładny wynik:2:1 dla Verdasco

Isner - Rochus.C
zwy:Rochus.C
dokładny wynik:2:1 dla Isnera

Dementieva - Dulgheru
zwy:Dulgheru
dokładny wynik:2:1 dla Dementievej.

Zagłębie - Korona X
Jagiellonia - Polonia X i 2
Coś takiego ,ale powtarzam to kolejny raz.Nie ma z czego wybrać.
Czekam na MŚ.

Los Angeles - Toronto
1gol:Toronto
1poł:Toronto

Winterthur - Wohlen
1gol:Wohlen
1poł:Wohlen

Ross County - Dundee Utd
1gol:Ross
1poł:Ross
+2.5 gola

Almeria - Sevilla , 2
strzeli gola w meczu:L.Fabiano
Sochaux - Auxerre , 2
strzeli gola w meczu:Jeleń
Lyon - Le Mans , 1
strzeli gola w meczu:L.Lopez

Bryan/Bryan-Granollers/Troicki
zwy:Granollers/Troicki
dokladny wynik:2:1 dla Bryan/Bryan.

pan Dudi 15.05.2010 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 899094)
Coś słabo z tym kursem ogólnym trafiłeś u mnie na Zagłębie jest 16 zł a łącząc z Wisłą AKO wyniosłoby 20,8 zł ;)


Bo kurs na ZL rośnie jak balonik Amici. Masakra. Wczoraj zagrałem za 16. Dziś już za 18 rano było. Teraz się nie zdziwię, jak jest ze 20. :lol:

bula1010 15.05.2010 12:06

bayern 2
drogba SN 1
lille 2
lyon 1
WISŁA 1
ruch 2
piast 1
getafe 2

kurs 35 za 7 zł do wygrania 240 zł

LanceTS 15.05.2010 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 898284)
Dubnica-Koszyce
1 - 3,3
2 - 3,43
x - 1,6
Wie ktoś z czego się wzięły takie kursy?

i 1:1. Ciekawe skąd się wziął taki kurs :P

LuKaS TSW 15.05.2010 20:46

Na noc dubel:
Fluminense-Atletico 1 (1,5)
River Plate-Tigre 1 (1,45)

SZYMEK_TSW 16.05.2010 10:12

Chciałem sobie wklepać ten bonus 10-złotowy z kuponu które były na meczu i pojawia mi się taki komunikat: "Proszę podać 6 cyfr z przedziału 1-9 lub liter z przedziałów A-H, J-N, P, R-Z!" WTF?

pan Dudi 16.05.2010 10:32

Wczoraj generalnie udany dzień pod względem bukmacherskim. Wszedł mi zakład sezonowy, że Korona będzie nad żydami na koniec sezonu. Weszła pięknie Lechia.

Szkoda, że wyjebał się kupon, z którego było 1066 za 20 zeta zagrane:

Cytat:

15.05.2010 17:00 Polonia Bytom - Polonia Warszawa (1x2)
1 - 0 1 2.55 +155 31/20 Wygrane
15.05.2010 17:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (1x2)
2 - 0 1 2.25 +125 5/4 Wygrane
15.05.2010 17:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (1x2)
2 - 1 1 3.15 +215 43/20 Wygrane
15.05.2010 17:00 Piast Gliwice - Cracovia Kraków (1x2)
0 - 1 1 1.60 -166 3/5 Przegrane
14.05.2010 19:00 SC Austria Lustenau - Austria Wien Amateure (1x2)
(missing) 1 1.85 -117 17/20 Wygrane

DrewniaQ 16.05.2010 10:35

Ja bonusowe 10zł dałem na Pudziana :D
3,2 kurs.

Szarny 16.05.2010 11:05

Malaga v Real Madryt 2
Barcelona v Valladolid (+2) 1
Siena v Inter 2
kurs 2,13

i nie ma mocnych ;)

R33 16.05.2010 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 899997)
Chciałem sobie wklepać ten bonus 10-złotowy z kuponu które były na meczu i pojawia mi się taki komunikat: "Proszę podać 6 cyfr z przedziału 1-9 lub liter z przedziałów A-H, J-N, P, R-Z!" WTF?

Bo źle coś wpisałeś pewnie. Przepisz jeszcze raz.

Tak na zrobienie obrotu w BAHu:
Malaga - Real M. powyżej 2.5 goli
Barcelona - Real Valladolid powyżej 2.5 goli

kurs: 1.56
stawka: 10 zł
wygrana: 15.6 zł

gris 16.05.2010 19:07

Kto to chce bon z bet-at-home na kwotę 10 zł oczywiście za free? Mam dwa a tylko jeden można było zrealizować. Kto pierwszy ten lepszy.

LeszekABG 16.05.2010 19:58

Real Madryt... Macie coś na noc?

Maxior 16.05.2010 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 898951)
Takie dla zabawy na weekend:)

Chelsea - Portsmouth powyzej1.5 goliSłabiutko tylko 1:0 wygrać a ostatnio 8:0:P
Atletico Madrid - Getafe x2
Zaragoza - Villarreal x2
S.S. Lazio - Udinese 1x
Lyon - Le Mans 1
Sochaux - Auxerre x2
Almeria - Sevilla 2
Mallorca - Espanyol 1
Atalanta - US Palermo 2
UC Sampdoria - SSC Napoli 1
Málaga - Real Madrid 2
Fenerbahçe - Trabzonspor 1

Stawka 10 e.w 140

Podobnie:

Atletico Madrid - Getafe x2
Zaragoza - Villarreal x2
Lyon - Le Mans 1
Sochaux - Auxerre x2
Almeria - Sevilla 2
Mallorca - Espanyol 1
Atalanta - US Palermo 2
UC Sampdoria - SSC Napoli
Málaga - Real Madrid 2
Fenerbahçe - Trabzonspor 1
Werder Bremen - Bayern München x2

10 e.w 130


jak zwykle pod koniec nie chce wejść:P Ale i tak dużo fartu było z palermo i sevilla:D

BRTS39 16.05.2010 19:59

Cytat:

15.05.2010 17:00 Polonia Bytom - Polonia Warszawa (1x2)
1 - 0 1 2.55 +155 31/20 Wygrane
15.05.2010 17:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (1x2)
2 - 0 1 2.25 +125 5/4 Wygrane
15.05.2010 17:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (1x2)
2 - 1 1 3.15 +215 43/20 Wygrane
15.05.2010 17:00 Piast Gliwice - Cracovia Kraków (1x2)
0 - 1 1 1.60 -166 3/5 Przegrane
14.05.2010 19:00 SC Austria Lustenau - Austria Wien Amateure (1x2)
(missing) 1 1.85 -117 17/20 Wygrane
Może ktos wytłumaczyć co to za zakłady i gdzie można takie stawiać?

EEE chyba sie wycofuje z pytania...... nie zauważyłem tych jedynek i sie zgubiłem ale interesuja mnie te 3/5 i tak dalej

tedi100 16.05.2010 20:24

Ja jestem chętny na ten bon 10zł na bah...

pan Dudi 16.05.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 900402)
Może ktos wytłumaczyć co to za zakłady i gdzie można takie stawiać?

EEE chyba sie wycofuje z pytania...... nie zauważyłem tych jedynek i sie zgubiłem ale interesuja mnie te 3/5 i tak dalej

Opcje zakładów 2 z 3 itd (tzw systemów) ma każdy bukmacher. Jeśli grasz w bahu, to wystarczy, że po skompletowaniu kuponu w górnej zakładce klikniesz "system" i tam sobie ustawisz jaka opcja Cię interesuje. W zasadzie w każdym buku podane jest to bardzo intuicyjnie.

Edit po poście Speedy'ego: aaaaa :D Tak, to są kursy. :D

Speedy 16.05.2010 21:12

tu raczej chodzi o to, że 3/5 to jest to samo co 1,6 i 166. To są wszystko kursy, tylko, 3/5 używają w anglii, 166 w ameryce, a 1,6 reszta świata.

1q2 16.05.2010 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 900005)
Wczoraj generalnie udany dzień pod względem bukmacherskim.:

A mnie oszukała banda decydentów z Turcji i popłynąłem grubo(na kuponie miałem jeszcze Amike,Lyon,Inter,Sparte i Sampdorie które weszły bez straty gola...Jednak były większe leszcze niż my:/

Jutro AIK na tak moje jak i ich przełamanie

Kamson 17.05.2010 12:51

Jakieś pomysły na dziś i najbliższe dni?

WISŁAZWE 17.05.2010 13:40

Pytanie z cyklu '' kumatszym być ''

Otóż chodzi mi o ten cały bonus na bah jest napisane że aby go wypłacić trzeba 3 razy postawić, czyli mam to rozumieć że 10 zł mam postawić 3 razy za nim będę mógł wypłacić, czyli nie mogę stawiać w mniejszych stawkach i wypłacać?? Jestem trochę zielony w tych sprawach jak by ktoś to mógł tak ''po ludzku'' wytłumaczyć.


pan Dudi dzięki wielkie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl