![]() |
Cytat:
|
Jak się nie chcemy denerwować na forum to dwa zwycięstwa i dwa remisy.
Same remisy też powinny dać radę. Ale ja bym wolał te 1,43 na mecz. |
Cytat:
Sam fakt że rozmawiamy o tym jak bardzo Jop i piłkarze mogą się zbłaźnić żeby nie wypaść do baraży myślę mówi wszystko w tym temacie. Na razie naszą największą siłą jest słabość konkurentów, ale to bardzo kruche podstawy do optymizmu. |
Cytat:
W tym postawę od ściany do ściany. Wstawmy zamiast Wisly jakąkolwiek druzyne ktora notuje podobne wyniki i nikt by nie snul takich teorii ze sie wykoleja. Wedlug modelu Jaroslawa awansujemy po meczu z Puszcza czyli z przewagą 12 pkt nad 3 miejscem. Dzien przed nami zalegle spotkanie odrabia Wieczysta. Więcej teorii będzie mozna snuć jeśli zaczniemy w końcu seryjnie wygrywać, natomiast ta wizja nie jest nierealna. Zapewne po ewentualnym przyklepaniu zaczniemy tracic punkty wiec finalnie pewnie będzie te 5-7 pkt przewagi na koniec sezonu. |
Walka o uniknięcie baraży będzie się toczyć do ostatniego meczu z Siedlcami u siebie.
Oby nie powtórzyła się historia z pamiętnego meczu z Sosnowcem, bo Siedlce też będą już na wakacjach... |
Teoretycznie w tej kolejce my wygrywamy a kilka innych wynikow uklada sie pod nas i spadek do barazy jest matematycznie mozliwy ale praktycznie szanse na to sa niemal zerowe.
- Wieczysta traci punkty z LKS (bardzo mozliwe) - Puszcza wygrywa z Polonia (bardzo mozliwe) - Glogow traci punkty z Ruchem (bardzo mozliwe) - Slask traci punkty z Siedlcami (malo prawdopodobne ale to 1 liga) - Grodzisk traci punkty z Mielcem (dostali w pysk z Leczna wiec moga tez dostac z Mielcem). Gdyby tak sie ulozylo przynajmniej czesc wynikow to juz jest praktycznie po zabawie. W nastepnej kolejce znowu sa mecze pomiedzy klubami zainteresowanymi bezposrednim awancem a my gramy z Bytomiem, ktory sie kompletnie rozsypal i wlasnie zmienili trenera. Nic za pewnik brac nie mozna ale my mamy dwoch slabeuszy a nasi konkurenci graja miedzy soba. |
Cytat:
Realnym scenariuszem są 1/2 pkt w 2 najblizszych meczach. Remis z Łęczna i w papę/remis w Bytomiu. |
Tobie to faktycznie się już trochę odkleja Stelio.Szczególnie Bytom jest na naszym poziomie,2 pkt w wiosennych meczach i bilans 6-11...
|
Cytat:
2. Będą grać u siebie 3. Obsralismy sie juz w tej rundzie ze Zniczem i Odrą Mi sie cos odkleja? |
Cytat:
Poza tym chyba trzeba nie oglądać ligi ani nawet nie śledzić wyników żeby mówić że nie dorównujemy poziomem konkurentom. Od początku grania na wiosnę „konkurenci” odrobili do nas cały jeden punkt gdzie my jeden mecz oddaliśmy walkowerem. No faktycznie odstajemy. Ja rozumiem osobiste niechęci do trenera czy właściciela ale Rozmawiajmy poważnie albo przynajmniej szanujmy się nawzajem w swoich odpowiedziach. |
Cytat:
Z drugiej strony jakbyśmy nie tracili bezsensownie punktów to, nawet licząc walkower dla Śląska to już byli byśmy na finiszu. Ale w tym sezonie narzekamy na Wisłę, która jest cały czas na pierwszym miejscu z dużą przewagą nad grupą pościgową. :> |
Wracamy do czasów zwalniania trenerów będąc na szczycie ligi ;)
|
Cytat:
Oczywiście że bez naszej wygranej z Łeczna sie wszystko sypie, ale to wiedza wszyscy. W tej kolejce realnie mozna założyć status quo do goniacych zespołów. Nastepna kolejka powinna dopiero dużo zamieszać. |
Cytat:
|
A tak, na powaznie, jezeli my i Ruch wygramy dwa kolejne mecze (albo Ruch nie przegra swoich) to juz w Chorzowie możemy świętować........Niestety, slowo klucz "jeżeli ";(
|
Cytat:
|
Cytat:
No bo właśnie taka zamiana nastąpiła w Bytomiu... |
To Wieczysta sie chyba juz wypisala z gry o bezposredni awans a juz na pewno z szans na dogonienie nas.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Myślę, że jeszcze ze dwa zwycięstwa i jakiś remis i można spokojnie myśleć o Ekstraklasie.
Dziś by się przydało, żeby Ruch pokonał Chrobrego, co wypłaszczy grupę pościgową. |
Cytat:
|
Jeśli Śląsk zdobędzie komplet punktów do końca :lol::lol::lol: to my potrzebujemy tylko 12, żeby pozostać na pierwszym miejscu. W 7 meczach. To chyba da się zrobić? Musi być średnia 1,72
|
Cytat:
*Podkreślam słowo "może ". Przed tymi meczami, wychodzi, że brakuje nam 7-8 pkt do awansu. Ale to opcja przy bardzo niekorzystnych wynikach dla nas w meczach rywali zainteresowanych bezpośrednim awansem. |
Cytat:
W grze pozostaje tylko Chrobry. |
Cytat:
|
Cytat:
Nasze trzy punkty dzisiaj plus dżentelmeńska postawa większości rywali (którzy uznali że nie będą się z tłuszczą przepychać) być może sprawią, że nasi piłkarze nie będą do końca sezonu grali z pełnym pampersem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
12 punktów przewagi nad 3 miejscem!
To już nie rozważania statystyczne tylko czyste cuda Nawet bez zdrowego napastnika po prostu musimy to dopchnąć, choćby samymi remisami. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl