![]() |
Cytat:
|
Z basha:
- kurde jak powiększyc sobie penisa? - zawiń w gazete wyborczą - ona wszystko wyolbrzymia :D |
Nie wiem czy było: http://www.youtube.com/watch?v=adoha1qSssQ Skupcie się na wężu.
|
Cytat:
|
http://matrix133.wrzuta.pl/audio/91y...j_tak_spiewaja
razy pińćset:lol: polecam, ambitny tekst, genialna melodia.....hahahahaha. |
Cytat:
|
Może nie śmieszne ale jak najbardziej ciekawe. Nasi piłkarze na MŚ od 1938 roku! Niemal wszystkie brameczki do obejrzenia. Trochę było pewnie przy tym pracy :) zapodaje linka
http://www.wykop.pl/ramka/415887/nas...38-roku-wideo/ |
|
|
|
Cytat:
|
To lepiej nie oglądaj :)
|
rafalek, daj głośno volume i możesz spokojnie oglądać :)
|
ten temat jest zdecydowanie najodpowiedniejszym miejscem do tego newsa:D
Cytat:
|
http://img833.imageshack.us/img833/7384/p1030383.jpg
http://img94.imageshack.us/img94/4876/p1030375g.jpg http://img411.imageshack.us/img411/4494/p1030374z.jpg http://vader.joemonster.org/upload/z...2005_03_01.jpg http://vader.joemonster.org/upload/z...2005_03_04.jpg http://vader.joemonster.org/upload/z...2005_03_02.jpg A TERAZ W MYŚL PRZYSŁOWIA "CZEGO SIĘ JAŚ NIE NAUCZY,TO JAN NIE BĘDZIE UMIAŁ http://vader.joemonster.org/upload/z..._on_police.jpg http://vader.joemonster.org/upload/z...17c763QoVJ.jpg |
|
Wesołek w bramce, wesołek na codzień z Mariusza P....
Tu zobaczcie ciekawe okazywanie radości po strzeleniu bramki. http://www.youtube.com/watch?v=AKluc...layer_embedded |
|
Grozni kibice Legii
1 Załącznik(ów)
Witam,
Odpaliłem sobie jakąś tam grę na nk.pl i szybko ujawniła się kultura warszawiaków... :D Nie wiem jakim trzeba być debilem... a nie sorry, wystarczy kibicować Legii, by popisać się intelektem w sieci. ^^^^ Ps. z tymi Eurogąbkami to mnie rozwalił (: |
|
http://www.weszlo.com/news/5305 Joga Bonito na budownie :D haha
|
Nie śmieszne a raczej ciekawe.Film w 27 częsciach na temat chemitrails.Niby nic tyle że dwa dni temu zobaczyłem to nad własną głową nad Krakowiem dlatego pomyślałem że warto was tym zainteresować.
http://www.youtube.com/watch?v=Ya1BhEEb_nk |
Powodzenia jak w to wierzysz ;) Coś w guście teorii spiskowej WTC i widzianych w obłokach dymu twarzy szatana <lol>
|
Nie napisałem że to prawda i że w to wierzę jednak świat jest taki dziwny że wcale bym nie był zaskoczony jeżeli spisek chemitrails okazał się prawdziwy.Co do WTC to też jest za dużo niewyjaśnionych okoliczności aby wykluczyć że mógł to być spisek rządu USA.
|
o ile w WTC nawet wierze to to mnie rozbawiło :) ziemniaki w ziemi tez krzyczą ze je pryskają :)
|
Tylko teraz pytanie czym są te chemitrails i po co to jest rozpylane ?Bo to z silników nie leci i 2 dni temu widziałem jak samolot leciał sobie a nagle za nim pojawiło się to "coś".
|
w celu wyjasnienia po co sie tym pryska znajdziecie w tym filmie.
http://www.youtube.com/watch?v=B4XKU2wRemw nie badzcie takimi ignorantami, wierzycie tylko w to co wam w tv pokaza a jak juz cos jest np na yt to wysmiewacie. |
Ludzie...najzwyklejszy pył silnikowy,nie raz zostaje w powietrzu nie raz nie,zależy od typu silnika,rodzaju mieszanki paliwa,wysokości,warunków atmosferycznych,tak ciężko to zrozumieć ? Już teorie - najlepsza jest że to tajne wojska USA aby przejąć umysły mieszkańców największych miast...:rotfl:
A z rury wydechowej w zimie to też nas zatruwają ? Ciekawe czyj to rząd robi z samochodów w zimie lub jak jest silnik nie nagrzany:rotfl: Cytat:
Powietrze zawsze zawiera pewną ilość pary wodnej. Im wyższa jest temperatura powietrza, tym zawartość w nim wody może być większa. Jeśli temperatura powietrza nasyconego wilgocią spada poniżej punktu rosy, powstaje nadmiar pary wodnej. Powietrze wtedy nie jest już w stanie jej "zmagazynować" i w efekcie tego nadmiar pary wodnej kondensuje się w kroplach wody, które widoczne są w postaci mgły albo chmury. Może być ? :) |
Dobra Wilu to wytlumacz mi jeszcze czemu samolot lecac nie zostawia dlugiej smugi a nagle nad samym centrum zostawia dluga lune ?
ps. samolot nie zmniejsza wysokosci... inne warunki atmosferyczne akurat nad miastem ? taaaaa... ps2. tylko ze ze z filmow wynika ze na wysokosciach przelotowych jest stale jedna temperatura niezalezna od temp na ziemi |
Bo trafił np w jakąś warstwę obłoku albo innego czegoś zrobionego z chmur ? A poprzedni w nią nie trafił ? Co do innych warunków nad miastem to chyba nie masz wątpliwosci ? Przyglądałeś się kiedyś choćby z kopca Kościuszki albo Giewontu w kierunku Krakowa ? Sugerujesz że co,mieszkańcy dużych miast są pryskani ze względu na co ? Odporność przed smogiem ? Czy organizuje to duża kompania spożywcza żeby kupować np dany produkt ? Samolot nie zmniejsza wysokości ? - ciekawe.
Sorry ale po prostu bawią mnie takie teorie spiskowe,samoloty latają odkąd każdy z nas pamięta i zawsze zostawiały takie ślady lub nie zostawiały i tyle,jedne ślady zostają gdyż np nie ma wiatru na danej wysokosci i nie może się to rozmyć,a drugie błyskawicznie się rozpływają,gdyż działają tam jakieś mieszanki powietrza i np rosy. ps.nie wiem na 100 że czegoś takiego nie ma,bo nigdy nie można tego stwierdzić.Ale nie dajcie sie zwariować,teorii spiskowych jest tyle ile ludzi na ziemi,każdy może coś wymyślić wrzucić na youtube i może to akurat pasować do otaczającego nas świata. Swoją drogą można by stworzyć taki temat,klusek106 co Ty na to ? :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl