Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

P.e.c.h 03.04.2011 22:20

Jezeli jest w ogóle ktoś do kogoś podobny to wg mnie ten z lewej do Temple Omeonu;)

aczkolwiek wszyscy sa tacy sami:P

tofik 04.04.2011 11:38

http://www.tvgolo.com/football.php?s...from=&ucat=65&
Kuban Krasnodar Dana Petrescu dobrze zaczał w rosyjskiej Premier Lidze, widac, ze jak ma wolną rękę odnośnie przemeblowania składu i czas to potrafi posklejać solidną drużynę zabijaków :)

westersyl 04.04.2011 11:48

Cytat:

Mariusz Pawełek: Trochę zaskoczyły mnie zaskoczyły te ruchy w Krakowie, w tym ściągnięcie 34-letniego bramkarza na moje miejsce
Mariusz pod każdym względem bramkarskiego rzemiosła jest słabszy od Pareiki. Począwszy od umiejentosci czysto bramarskich takich jak gra na lini, wychodzenie do dośrodkowań, wznawianie gry (generalnie gra na nogami), dodają do tego takie coś jak spokój w bramce którego Pawełek nie ma. Delikatnie mówiąc nie wypada mu oceniać bo jest słabszy od Sergieja i jego wiek nie ma tu żadnego znaczenia bo moim zdaniem on pobroni jeszcze kilka ładnych lat. Mam nadzieję, że u nas.

Widziałem jego ostatni mecz z Trabzonem, Mariusz grał w siatkówkę o bronieniu tutaj mowy być nie mogło. Cieszę się że mamy nareszcie bramkarza bo z Mariuszem to nigdy nie wiadomo... on może sobie wrzucić piłkę do własnej bramki w meczu eliminacji do CL.

zim zum 04.04.2011 11:55

Dodać należy, że żalił się jeszcze o pieniądze. W Turcji od jesieni mu będą płacili kozami i wielbłądami jak spadną w takim pięknym stylu na jaki się zanosi. :)

serek.c2 05.04.2011 21:28

http://legia.net/wiadomosci,40941-ka..._czwartek.html

Zdziadziały Henio ich zbawi :D

KOMINEK 05.04.2011 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1073352)

A taki fajny klub był :rotfl:

Proud 05.04.2011 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1073358)
A taki fajny klub był :rotfl:

"amerykański"

:D

wujekWojtek 06.04.2011 01:37

szkoda xDD

Marcinnno 06.04.2011 06:27

Nie ma co ruszać Maciusia bo robi dobrą robotę w Warszawie ! Jeszcze tylko, żeby został trenerem Lecha i rozwalił go tak jak Legie to może zacznę go lubieć...

mitmichael 06.04.2011 07:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1073352)

Patrzac na to co sie dzieje w ostatnich miesiacach z Kasperczakiem mozna powiedziec, ze gdzies sie zatracił. To juz nie ten sam trener co kiedys - raczej Legii nie zbawi ale to nie nasz problem.

Antystenes 06.04.2011 08:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1073384)
Patrzac na to co sie dzieje w ostatnich miesiacach z Kasperczakiem mozna powiedziec, ze gdzies sie zatracił. To juz nie ten sam trener co kiedys - raczej Legii nie zbawi ale to nie nasz problem.

Nigdy nie można powiedzieć jak danemu trenerowi będzie się wiodło w nowym klubie. Kto by powiedział, że stary Agrest tak wyprowadzi na prostą Śląsk, a wielki wybraniec prasy i kibiców Smuda, zwany dziś Dyzmą będzie tak pogrążał reprezentację.

Feniks1983 06.04.2011 10:43

Dokładnie nie ma co z góry wyrokować jak będzie. Fakt że Heniu ostatnio nie ma dobrej karty nie znaczy że nagle się to nie odmieni. Może być tak że trafi na odpowiedni dla Niego grunt i wtedy może być lepiej niż teraz się wydaje. Co nie zmienia faktu że ostatnio Legia bierze trenerów po Wisełce :-D

Jagul 06.04.2011 13:28

Legia idzie naszą drogą. Najpierw będą próbowali naprawiać błędy Skorży za pomocą Kasperczaka. Później dadzą mu szanse przygotować drużynę do sezonu po czym go wywalą i ktoś się zorientuje, że nie tylko Polacy są trenerami.

joshi 06.04.2011 13:47

HK w Legii to dla nas świetna wiadomość!! Nie wiem jak skończy się ten sezon, ale w przyszłym mamy jednego rywala w walce o MP mniej!

MCX 06.04.2011 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joshi (Post 1073472)
HK w Legii to dla nas świetna wiadomość!! Nie wiem jak skończy się ten sezon, ale w przyszłym mamy jednego rywala w walce o MP mniej!

Uważasz, że Kasperczak tak długo pozostanie w Warszawie? Mam wątpliwości :D

wisl@k_TS 06.04.2011 13:53

Walter aż tak chyba głupi nie jest. Jeśli Heniek to prawda to pewnie chodzi o to żeby zareagowali pozitiwnie i jakoś dograli do końca sezonu a w międzyczasie będzie szukany trener zagraniczny.

mulda 07.04.2011 20:06

Marcelo zaczyna w skladzie PSV na Benfike

adikos1906 07.04.2011 20:08

Zobaczymy jak dzisiaj sobie nasz 'Macielo' poradzi. Oby dobrze ! :D

WISŁAZWE 07.04.2011 20:24

Transmisja meczu Benfica - PSV z Marcelo w pierwszym składzie.
TV 4.

mulda 07.04.2011 20:44

Bramka stracona po bledzie Marcelo

murray 07.04.2011 20:45

Piękna murawa na tym Dragao

felipe 07.04.2011 21:10

Dość przecietny Marcelo, jednakże oddać trzeba, że Benfica napiera niemiłosiernie, więc nie ma chłopak łatwego życia jako defensor. Do przerwy 2:0 i jest to najniższy wymiar kary. Pachnie czwórką, piątką, tyle powiem.

Edit : 52 minuta, Marcelo miniety jak junior i 3:0. Bardzo marnie dziś Brazylijczyk...

Wasiu 07.04.2011 21:42

A w Benfice to przypadkiem Pawełek nie broni ?

JrQ- 08.04.2011 10:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 1073990)
A w Benfice to przypadkiem Pawełek nie broni ?

eeeeeeeee?

tomo 08.04.2011 10:30

^ Polecam przeanalizować interwencje bramkarza Benfiki i wszystko połapiesz o czym Wasiu pisze.

mic 08.04.2011 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1074079)
eeeeeeeee?

Dzieciaki musza sie na kims wyzyc i ponapinac - zlej to.

Wasiu 08.04.2011 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1074091)
Dzieciaki musza sie na kims wyzyc i ponapinac - zlej to.

Tak jest!
Dobrze, że czuwa nad nami niepokalany obrońca wszechwiślackości.

mitmichael 09.04.2011 16:25

Kuba został własnie bohaterem Borussi - fantastyczna bramka w 92 minucie dajaca remis.

Billy 09.04.2011 16:27

Nie lubie tego tekstu ale sam się pcha na usta !
ALE URWAŁ KUBUŚ ! ;)
brawo brawo brawo

tomasz_19 09.04.2011 16:31

chciałbym zobaczyć tą bramkę :) wrzuć ktoś :P
a tak na marginesie to fajnie, że były Wiślak dorzuca cegiełkę do zdobycia mistrzostwa Niemiec :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl