![]() |
Jezeli jest w ogóle ktoś do kogoś podobny to wg mnie ten z lewej do Temple Omeonu;)
aczkolwiek wszyscy sa tacy sami:P |
http://www.tvgolo.com/football.php?s...from=&ucat=65&
Kuban Krasnodar Dana Petrescu dobrze zaczał w rosyjskiej Premier Lidze, widac, ze jak ma wolną rękę odnośnie przemeblowania składu i czas to potrafi posklejać solidną drużynę zabijaków :) |
Cytat:
Widziałem jego ostatni mecz z Trabzonem, Mariusz grał w siatkówkę o bronieniu tutaj mowy być nie mogło. Cieszę się że mamy nareszcie bramkarza bo z Mariuszem to nigdy nie wiadomo... on może sobie wrzucić piłkę do własnej bramki w meczu eliminacji do CL. |
Dodać należy, że żalił się jeszcze o pieniądze. W Turcji od jesieni mu będą płacili kozami i wielbłądami jak spadną w takim pięknym stylu na jaki się zanosi. :)
|
|
Cytat:
|
Cytat:
:D |
szkoda xDD
|
Nie ma co ruszać Maciusia bo robi dobrą robotę w Warszawie ! Jeszcze tylko, żeby został trenerem Lecha i rozwalił go tak jak Legie to może zacznę go lubieć...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dokładnie nie ma co z góry wyrokować jak będzie. Fakt że Heniu ostatnio nie ma dobrej karty nie znaczy że nagle się to nie odmieni. Może być tak że trafi na odpowiedni dla Niego grunt i wtedy może być lepiej niż teraz się wydaje. Co nie zmienia faktu że ostatnio Legia bierze trenerów po Wisełce :-D
|
Legia idzie naszą drogą. Najpierw będą próbowali naprawiać błędy Skorży za pomocą Kasperczaka. Później dadzą mu szanse przygotować drużynę do sezonu po czym go wywalą i ktoś się zorientuje, że nie tylko Polacy są trenerami.
|
HK w Legii to dla nas świetna wiadomość!! Nie wiem jak skończy się ten sezon, ale w przyszłym mamy jednego rywala w walce o MP mniej!
|
Cytat:
|
Walter aż tak chyba głupi nie jest. Jeśli Heniek to prawda to pewnie chodzi o to żeby zareagowali pozitiwnie i jakoś dograli do końca sezonu a w międzyczasie będzie szukany trener zagraniczny.
|
Marcelo zaczyna w skladzie PSV na Benfike
|
Zobaczymy jak dzisiaj sobie nasz 'Macielo' poradzi. Oby dobrze ! :D
|
Transmisja meczu Benfica - PSV z Marcelo w pierwszym składzie.
TV 4. |
Bramka stracona po bledzie Marcelo
|
Piękna murawa na tym Dragao
|
Dość przecietny Marcelo, jednakże oddać trzeba, że Benfica napiera niemiłosiernie, więc nie ma chłopak łatwego życia jako defensor. Do przerwy 2:0 i jest to najniższy wymiar kary. Pachnie czwórką, piątką, tyle powiem.
Edit : 52 minuta, Marcelo miniety jak junior i 3:0. Bardzo marnie dziś Brazylijczyk... |
A w Benfice to przypadkiem Pawełek nie broni ?
|
Cytat:
|
^ Polecam przeanalizować interwencje bramkarza Benfiki i wszystko połapiesz o czym Wasiu pisze.
|
Cytat:
|
Cytat:
Dobrze, że czuwa nad nami niepokalany obrońca wszechwiślackości. |
Kuba został własnie bohaterem Borussi - fantastyczna bramka w 92 minucie dajaca remis.
|
Nie lubie tego tekstu ale sam się pcha na usta !
ALE URWAŁ KUBUŚ ! ;) brawo brawo brawo |
chciałbym zobaczyć tą bramkę :) wrzuć ktoś :P
a tak na marginesie to fajnie, że były Wiślak dorzuca cegiełkę do zdobycia mistrzostwa Niemiec :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl