Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

1q2 01.05.2010 03:39

Ja jestem ciekaw czy buki miały rację wycofując mecz Lechia - Piast.
Wiemy jak było w poprzednim sezonie - Piast nie przeszkodził zbytnio utrzymać się Lechii w ostatniej kolejce.
Dziś niby ma być rewanż.
Piast gra nędzę straszną - Lechia pokazała w Poznaniu że jest w stanie zagrać świetny mecz..

Zbychu 01.05.2010 08:47

Pozostaje dzisiaj kibicować Ruchowi.Jeśli wygrają niebiescy Legia prawdopodobnie straci wiare i za tydzień będzie spokojnie do ogrania przez Wisełke i tytuł MP mamy w kieszeni - pozostaną mecze z Cracovią i Odrą ale to chyba będzie formalność.

A więc Ruch Ruch HKS!! :)

63.5 Kg 01.05.2010 09:06

Ja nie rozumiem tego gadania na temat kibicowania Slaskowi czy Ruchowi??

My zamiast wygrywac mecze z takimi pionami to przewgrywamy u siebie mecze z Arka czy Korona a teraz sie bedziemy modlic zeby inni nas wyreczali .

Prawda jest taka albo my sami potyrafimy zdobyc mistrza albo nie.
...bo jakos mnie nie kreci mistrzostwo ktore wygramy dzieki temu ze ktos sie podlozy a inny sie sprezy...

jasnyGwint 01.05.2010 09:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 891532)
Głównie to nam wychodzi genialne przygotowanie kondycyjne Skorży.

hehe wiedziałem, to teraz przez następnę 5 sezonów przy niepowodzeniach będa "wychodzić" rożne rzeczy "zjebane" przez Skorże :D. Oczywiście jakby jakimś cudem udało się jednak zdobyć mp, to fakt iż zostawił drużynę na pierwszym miejscu nie będzie miał żadnego znaczenia...

pawelwislak 01.05.2010 10:08

Ja po tym co zobaczyłem wczoraj to uważam że nie ma co mówić że jak wygramy z Legia to mamy mistrza wręcz powiem tak dopóki nie wygramy z parchami i odrą to tego mistrza mieć nie będziemy, inna sprawa to jeśli pasiaki będą miały szansę na to żeby zabrać nam mistrza to zrobią wszystko żeby tak się stało i to będzie taki mecz rzeźnia totalna!!

Pablooo 01.05.2010 10:09

http://s24.pl/kto_komu_popusci_na_finiszu-s73087.html

Kursy na Piasta spadły z 4.0 na 2.0 :o Ciekawe czy będą tak perfidni, kiedy wszyscy wiedzą. A jak wygra Piast bez "motywacji" dodatkowej, to... i tak każdy będzie wiedział swoje ;-)

MaG* 01.05.2010 14:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 891577)
hehe wiedziałem, to teraz przez następnę 5 sezonów przy niepowodzeniach będa "wychodzić" rożne rzeczy "zjebane" przez Skorże :D. Oczywiście jakby jakimś cudem udało się jednak zdobyć mp, to fakt iż zostawił drużynę na pierwszym miejscu nie będzie miał żadnego znaczenia...

Według mnie na chwile obecną drużyna kondycyjnie nie prezentuje się gorzej niż inne w lidze.
Brak walki też nie jest powodem tak słabej postawy. Trudno oczekiwać żeby przez 90 minut w każdym spotkaniu Wiślacy gryźli trawę. Pewnie, każdy by tak chciał ale jest to przecież nierealne.

Nasz problem jest w tym, że oni nie myślą i nagle część z nich zapomniała jak się gra w piłkę. Nie potrafią przyjąć piłki , dośrodkować, rozegrać, kiwnąć. Po prostu dramat.
Wystarczy popatrzeć na Issa Ba , czy tak dużo trzeba aby ta gra wyglądała lepiej?
Wcale nie trzeba więcej biegać .
Tylko co jest przyczyną ,że tak się stało. Gdzie jest Brożek , gdzie jest Boguski ?
Nie mamy kim grać , nie ma skrzydeł i ataku .Nie ma pomysłu na grę.

banasik 01.05.2010 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 891600)
http://s24.pl/kto_komu_popusci_na_finiszu-s73087.html

Kursy na Piasta spadły z 4.0 na 2.0 :o Ciekawe czy będą tak perfidni, kiedy wszyscy wiedzą. A jak wygra Piast bez "motywacji" dodatkowej, to... i tak każdy będzie wiedział swoje ;-)

Mecz Lechia - Piast jest wycofywany z zakładów w ogóle i jak widać po 1. połowie - słusznie.

UniaTarnówZKS1928 01.05.2010 14:54

Na tobecie był cały czas.

Kurs na Lechie 3,8 a na Piasta 2.

1q2 01.05.2010 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 891765)
Na tobecie był cały czas.

Kurs na Lechie 3,8 a na Piasta 2.

Ale pewnie z grubym limitem
Ja nie jestem przekonany czy faktycznie Piast to wygra;)

Pablooo 01.05.2010 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez banasik (Post 891758)
Mecz Lechia - Piast jest wycofywany z zakładów w ogóle i jak widać po 1. połowie - słusznie.

Był wycofywany w wielu bukmacherach, niemniej "na żywo" w kilku można było obstawiać i Piast chodził po 2.8 przed strzeleniem bramki

Jaroo1 01.05.2010 15:47

hmm diwne to wszystko. Kolejka cudow :D
Co do meczu Lechi z Piastem to sprawa podejrzana skoro juz przed meczem mowi sie ze bedzie on ustawiony i rzeczywiscie po meczu mozna snuc takie podejrzenia ;/ Co innego jak ktos po meczu dopiero mowi ze ten byl ustawiony a co innego jak przed, chyba cos jest na rzeczy :(

Maciuś 01.05.2010 15:55

Mecz Piasta byl ulozony, sam wygralem na tym pare zlotych.

rzep 01.05.2010 15:56

kto dziś z Legii zagrożony kartkami ?

gigant 01.05.2010 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 891784)
Mecz Piasta byl ulozony, sam wygralem na tym pare zlotych.

Ciekawe gdzie grałes, skoro jak świat długi i szeroki wycofywano zakład. Wiadome było po ostatniej kolejce poprzedniego sezonu, że Lechia te punkty odda.

masterlag 01.05.2010 16:07

Mecz Lechii z Piastem nie był ustawiony, o co wy wgl oskarżacie braci? x) Jak już to się panowie ładnie dogadali po koleżeńsku- my wam w zeszłym roku, wy nam dziś. ;)
Cóż, mam nadzieję, że dzis Ruch zadziała i jutro Śląsk nam pomoże.
Być może faktycznie będzie można w poniedziałek powiedzieć, że była to "kolejka cudów". Oby ;)

UniaTarnówZKS1928 01.05.2010 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 891787)
Ciekawe gdzie grałes, skoro jak świat długi i szeroki wycofywano zakład. Wiadome było po ostatniej kolejce poprzedniego sezonu, że Lechia te punkty odda.

Na co drugim buku można było stawiać a na co 10 nawet wysoki kurs;]

gigant 01.05.2010 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 891789)
Na co drugim buku można było stawiać a na co 10 nawet wysoki kurs;]

To widocznie zaglądalem do tych co drugich. Szkoda bo wynik pewniak.

1q2 01.05.2010 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 891790)
To widocznie zaglądalem do tych co drugich. Szkoda bo wynik pewniak.

No ja wczoraj patrzyłem po tych najbardziej popularnych i nigdzie nie było.
Było na betfair ale to giełda i na tobecie- -z czego skorzystałem

UniaTarnówZKS1928 01.05.2010 16:37

No to może nie na na co 2. Na pewno był na Tobecie (niski kurs koło 2) i na jakimś jeszcze (nie pamiętam nazwy) kurs trochę wyższy.

Niestety nie skorzystałem bo jakoś czułem remis;] Tym razem źle czułem;]

Pablooo 01.05.2010 16:53

Był ten mecz do postawienia dziś jeszcze w kilku firmach, m.in w Tobecie, Bet365 i Betfair - ponadto w tych trzech także "live".

Gadanie po meczu "wynik był pewny" sobie darujcie, bo świat widział już różne podpuchy. Tutaj akurat wszystko wskazywało na to, że Piast wygra i tak też się stało, ale wiele razy było podobnie, że "wszystko wskazywało", a kończyło się odwrotnie.
Gdy mecz był "skręcony", nie dawaliby tego obstawiać, albo byłoby 1.30 na Piasta (jak na remisy we włoskiej czasem na końcu sezonu ;) )

LuKaS TSW 01.05.2010 16:54

Arka zatapia się coraz bardziej.Gol Piechniaka bardzo ładny,w drugiej połowie Odra pewnie będzie bronić wyniku i liczyć na jakieś kontry.W tym meczu by pasował remis żeby obie drużyny straciły po 2 pkt. a nie zyskały 1 :)

SpoXsteR 01.05.2010 16:55

lepiej jakby Odra wygrala (z racji meczu z nami).. niech czuja sie coraz pewniej...

1q2 01.05.2010 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablooo (Post 891795)

Gadanie po meczu "wynik był pewny" sobie darujcie, bo świat widział już różne podpuchy. Tutaj akurat wszystko wskazywało na to, że Piast wygra i tak też się stało, ale wiele razy było podobnie, że "wszystko wskazywało", a kończyło się odwrotnie.
Gdy mecz był "skręcony", nie dawaliby tego obstawiać, albo byłoby 1.30 na Piasta (jak na remisy we włoskiej czasem na końcu sezonu ;) )

Też tak sądzę.Tu nie trzeba było wiedzy tajemnej by przypuszczać że Piastowi będzie zdecydowanie bardziej zależało na wygranej niż Lechii.
A że był ten smaczek z ostatniej kolejki poprzedniego sezonu, to większość bukmacherów uznała że bezpieczniej będzie sobie odpuścić ten mecz.
Jestem też przekonany że ci co go mieli w ofercie to pozwalali go grać za symboliczne stawki.
Tobet takim posunięciem, jak także np możliwością obstawiania 4 ligi polskiej - zrobił sobie niezłą reklamę.

Radwi 01.05.2010 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rzep (Post 891785)
kto dziś z Legii zagrożony kartkami ?


Wg 90minut 3 kartki mają na koncie Grzelak, Radovic i .... Mucha ;)

SpoXsteR 01.05.2010 17:39

Niech ten mucha idzie juz do Evertonu..

Fuks 01.05.2010 17:42

wg C+ Choto Iwanski i Grzelak są zagrozeni.

Jaroo1 01.05.2010 17:57

Obstawiam ze dzis Choto zlapie kartke i wykluczy sie z wystepu z nami :P

Mamba 01.05.2010 18:03

Choto złapał ale kontuzje :P

Radwi 01.05.2010 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 891807)
wg C+ Choto Iwanski i Grzelak są zagrozeni.

Sory, rzeczywiście, 90minut podało kartki z calego sezonu z wszystkich rozgrywek (PP i puchary europejskie)

John1906 01.05.2010 18:25

Ruch 1:0
dobry wynik dla nas

UniaTarnówZKS1928 01.05.2010 18:30

No fajny wynik i bardzo dobrze jak by zagrał Ruch w Pucharach a z PP Lechia albo Jaga ;]

tommiyacht 01.05.2010 18:30

i tak wazniejszy dla nas jest mecz Śląsk - Lech

Jaroo1 01.05.2010 18:30

Zauwazylem ze pilkarze Legii znowu maja wyjebane na kibicow i zapomnieli jak to jest jak sie z nich poł Warszawy smieje. Był przeciez okres gdzie po porazkach i zenujacych meczach na poczatku tej rundy kiedy zaczeto pietnowac ich nygusostwo i lenistwo zaczeli naprawde grac ambitnie, z taka sportowa złoscia i na pełnej ****ie. Ale od meczu z Korona widze ze znowu maja na wszystko wyjebane. Drepcza sobie po boisku, nie oddaja strzalow, nie chce im sie akcji przeprowadzac. Mam nadzieje ze nie obudza sie na mecz z nami i tez beda grali taka padake. O ile te nasze mecze sa w naszym wykonaniu dobre tylko przez jedna polowe (najczesciej druga) to mecze z udzialem Legii w ich wykonaniu w ogole nie istnieja. Nie oddaja strzalow niemal wcale, my chociaz momentami sie staramy a ze czasami cos nie chce wpasc no to trudno.

felipe 01.05.2010 18:31

Ta Lechia przyznać trzeba ma ostatnimi czasy na koncie kilka "przewidywanych" wyników... Przypadek?


A w hicie kolejki 1:0 dla Ruchu. Już sam nie wiem jaki wynik w tym meczu będzie najlepszy :)

massoud 01.05.2010 18:31

Brożek bramki nie strzelił, ale dziś dla Wisły strzelił Piech :)

UniaTarnówZKS1928 01.05.2010 18:32

Jeszcze się okaże że Ruch ogra Lecha i będzie najpoważniejszym konkurentem do MP. To by był kosmos;]

Jaroo1 01.05.2010 18:37

Cytat:

Jeszcze się okaże że Ruch ogra Lecha i będzie najpoważniejszym konkurentem do MP. To by był kosmos;]
a jaka by była beka jakby Arka z ostatniego miejsca wyplyneła na pierwsze :D

AS82 01.05.2010 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 891837)
Jeszcze się okaże że Ruch ogra Lecha i będzie najpoważniejszym konkurentem do MP. To by był kosmos;]

a Wisła nie zagrac w pucharach :-P

Acima 01.05.2010 18:45

2 miljony euro się nie popisało znowu :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl