![]() |
Jak nas widzą rywale
Można mieć takie czy inne zdanie, jednak człowiekowi głupio, kiedy nawet obcokrajowcy nabijają się z kolejnych gaf Smudy i wspominają wku...enie polskich kibiców z powodu wyrzucenia orzełka z koszulek. Zresztą, kiedy się czyta we włoskich dziennikach sportowych (teksty z wczorajszego wieczoru):
Cytat:
Cytat:
No tak: 1) Powiedzieć o gościu rodem z Ghany, że jest "czarną owcą" - to świadczy o wysokim poziomie dyplomacji trenera Smudy. 2) Balotelli "jest bardzo młody" - rozumiem że Lewandowski, Błaszczykowski czy francuskie wynalazki maja po 30 lat :lol: 3) Włosi podchodzą bardzo ostrożnie do dzisiejszego meczu i sami chcą się przekonać, jak będzie grała ich reprezentacja po wypadnięciu kilku kluczowych zawodników (m.in. Cassano). Dlatego nie spodziewałbym się z ich strony taryfy ulgowej. 4) Prandelli jest - przynajmniej w moim odczuciu - dużo lepszym trenerem i taktykiem od Smudy, przed reprezentacją trenował Fiorentinę i parokrotnie grał z nią LM. Smuda, obrażając czarnoskórego zawodnika, jeszcze bardziej go "nakręcił' do gry. Nie zdziwię się więc, jeśli dziś wieczorem PZPN National Team "Chłopcy z Biedronki" zaliczy bagaż kilku bramek. I tylko Wrocławia szkoda, a dziennikarze znów bedą mieli powód do kpin, ile to w Polsce zaniedbań sportowych... |
Cytat:
|
Cytat:
Zgadzam sie z Tobą :) ale mi chodzi tylko o tą koszulke o nic więcej , orła i tak mamy w sercu a na koszulce nie musi być a jak mamy taki poje.any PZPN to nie nasza wina :) |
Cytat:
|
Ciekawe jak zaprezentuje się dzisiaj Wrocław, powinni coś pokazać w tej sytuacji :-)
|
mam nadzieje że łosi w.......a tej zbieraninie capa tak z 4;0
i licze na to że Wrocław sie dobrze zaprezentuje czyli 50% jebać pzpn, 20 % gwizdy 30% cisza |
Cytat:
|
Dobrze, że się Janek do Sejmu dostał :)
|
Link do transmisji moze ktos wkleic ??
|
20:05 Mamy skład Reprezentacji PZPN: Wojeciech Szczęsny (występów w Kadrze PZPN 0 AA) - Łukasz Piszczek (0 AA), Arkadiusz Głowacki (0 AA), Damien Perquis (0 AA), Jakub Wawrzyniak (0 AA) - Rafał Murawski (0 AA), Eugen Polanski (0 AA) - Jakub Błaszczykowski (0 AA), Ludovic Obraniak (0 AA), Sławomir Peszko (0 AA) - Robert Lewandowski (0 AA).
20:06 Korekta: Jedynie Eugen Polanski występował w kadrze bez orzełka. |
Przyłączam się do prośby o link - najlepiej na DRHTV
|
Też o linka bym prosił bo http://www.drhtv.com.pl/index.html nie działa..
|
|
|
PZPN PZPN j*** j*** PZPN
A teraz zaczynamy mecz. |
http://drhtv.tnb.pl/viewpage.php?page_id=1 ---> tutaj macie link do drhtv
A jak ktoś nie chce oglądać reprezentacji PZPN-u to są tam również inne transmisje ;) |
Co to za amatorzy w tych niebieskich koszulkach??
|
Przegrywamy po bledzie Szczesnego :/
|
Cytat:
|
Po kolejnym bledzie Szczesnego przegrywamy juz 0:2 :/
Ukraina - Niemcy 3:1 |
Pytanko mam, bo nie oglądam meczu.... jak wyglądają trybuny w kontekscie gównianego loga zamiast orzełka?
PS. chwd wszystkim, dla których to nie ma znaczenia. |
dobrZe slyszalem podczas karnego "bufon, bufon"? :d Ogolnie tego syfu nie ogladam, teraz wlaczylem i widze propaganda trwa. Tvp wycisza trybuny jak leci cos anty
|
Moje oceny naszych orłów - tym razem bez komentarza, same oceny, bo szkoda czasu na rozpisywanie się
Szczęsny - 5/10 Piszczek - 5/10 Głowacki - 0/10 Perquis - 1/10 Wawrzyniak - 1/10 Murawski - 1/10 Obraniak - 1/10 Peszko - 1/10 Błaszczykowski - 1/10 Lewandowski - 6/10 Matuszczyk - 2/10 Mierzejewski - 4/10 Brożek - 1/10 Wasilewski - 1/10 Polanski - 2/10 |
Cytat:
Edit/ Orły to były Górskiego, teraz to są Biedronki Smudy :) |
Cytat:
Moim zdaniem zawalił tylko 1 gola.. ale trzeba przyznać że strzał Mario wyszedł przedni - pod poprzeczkę - także szanse nikłe na obronę... przy 2 co miał do powiedzenia? To bardziej Głowacki zawalił bo znowu dał się wyprzedzić.. Zaznacze też że ocena Szczęsnego byłaby niższa gdyby nie obroniona sytuacja sam na sam... Brożek - nic nie z*ebał ale nie zauważyłem zeby w ogóle grał... co on dał zespołowi? Nie widziałem go ani razu - wszedł świeży i powinien gryźć trawę a ten sobie truchtał po boisku. To już Wasilewski nawet zrobił więcej w ataku niż Brozio. |
Duet Głowacki & Perquis jest strasznie słaby.Z całym szacunkiem dla nich,ale nie nadają się na gre w kadrze.
|
O ile Perquis może się jeszcze przebudzić o tyle Głowacki jest do niczego niestety.. zawala gola w kazdym meczu reprezentacji w którym gra.
|
Cytat:
|
No fakt, zawalił trochę Szczęsny - za daleko wyszedł - ale strzał tez się udał bo wpadło idealnie tam gdzie chciał... nie za każdym razem tak będzie
|
Hanys - jak masz wypisywać tak niemerytoryczne posty, to lepiej się .......nij w łeb, albo odstaw leki.
Zagrali dzisiaj słabo. Jednak nie da się nie docenić trio z Dortmundu, które szarpie naszą grę i sprawia, że jako tako ona wygląda. Bramka na 1-0 ewidentnie na konto Szczęsnego. Druga to gol ze spalonego, więc w ogóle tego nie oceniam. Stoperzy zagrali generalnie poprawnie, Włosi nie stworzyli nic wielkiego, grali swój siermiężny, konsekwentny futbol i zwyczajnie nas wypunktowali. Cytat:
Ukraina - Niemcy 3:3. Dziękuję, dobranoc. Ps. Brawo dla kibiców za "Gdzie jest Orzeł?" |
Gdzies jest orzeł ? Gdzie jest reprezentacja ?
|
Cytat:
Przy drugiej bramce to zacytuje Ci coś co uslyszałem kiedyś od znajomego bramkarza: "Każda bramka między nogami bramkarza to jest jego błąd". Oczywiście od wszystkiego są reguły, ale w tym przypadku to był błąd Szczęsnego, przynajmniej według mnie. |
Ten mecz to była prawdziwa deklasacja.
Włosi grając na stojąco, z zerowym zaangażowaniem (za wyjątkiem może rezerwowych, którzy chcieli się pokazać) wygrali bez problemów, ani przez moment nie tracąc kontroli nad wydarzeniami na boisku. Mogli i powinni wyżej. Przy okazji - ja i komentatorzy oglądaliśmy zupełnie inny mecz. U nich: Włosi odgrywali się za porażkę w meczu towarzyski z 2003 roku, o którym już dawno nie pamiętają (wiele się w końcu w piłce wydarzyło od tego czasu). U mnie: gdyby mogli, toby się położyli na boisku - a i tak by pewnie wygrali. Włosi to naprawdę poukładany zespół - czapki z głów. |
Włosi okazali się świniakami - jak widać nie potrafią się zachować w gościach:)
Nie to co Niemcy...:D |
Wojtek jakos ostatnio w Arsenalu nie traci za duzo goli bo obrona zaczela dobrze grac. Owszem zawalił przy pierwszej bramce ale co robił wczesniej Perquis? Mogł przeciez spokojnie przerwac akcje Balotelliego a nie zrobił nic
|
Cytat:
Może i reprezentacja PZPN wymęczy zwycięstwo z Węgrami, ale niesmak pozostanie. Gdzie jest orzeł, gdzie styl gry? - pytanie retoryczne. Aż się łezka kręci, gdy człowiek wspomina naszą ekipę na LIO w Barcelonie 1992. Niestety, to już inna epoka i inne stulecie :-/ |
Przykro mi to stwierdzać, ale jedyne co za rok będziemy mieć przyjemnego do wspomnienia to to, że przynajmniej wybudowaliśmy w Polsce tych kilka ładnych stadionów i że przybyło kilka kilometrów autostrad które powinny być o wiele wcześniej. Teraz nikt za bardzo nie zastanawia się nad tym, że Polska gra słabo, rozczarowanie i zażenowanie przyjdzie tradycyjnie po fakcie gdy na Euro nigdzie nie zajdziemy.
|
Cytat:
|
Reprezentacja PZPN od straty drugiej bramki i od momentu gdy Obraniaka zastąpił Brożek stanęła, i przez 30' nie była w stanie się ogarnąć. Przykro mówić ale wyglądali jak stado baranów bez przewodnika, zagubieni i chaotyczni.
Włosi - grali na luzie. Balotelli się chyba nawet nie spocił, gość truchtał nie biegał, pełen luz. I gra makaroniarzy piłką pod własnym polem karnym. Trening pt. jak wychodzić spod pressingu. Drużyna zaczęła obiecująco ale im dalej tym gorzej. |
Koszulki z nowym orłem mają kosztować po 200 zł za sztukę. Ciekawe ile PZPN ich sprzeda :]. Klub Kibica pewnie dostanie je za free :D.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl