Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

hunter 10.05.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeroo (Post 896037)
No przesadziles troche ja prawdopodobnie z tego skorzystam.....

A korzystaj sobie. Takich blogów jest w sieci setki. Pięć minut szukania i sam się przekonasz, że "zajebistych źródeł po kursie 20.00" jest multum.

Życzę miłego wygrywania :lol:

daniello1987 10.05.2010 21:13

Odra - Śląsk 1
Jagiellonia - Polonia B. 1

ako: 3,36
stawka: 15

Cracovia - WISŁA 2
Ruch - Lech 1X

ako: 2.54
stawka: 20

WISŁAZWE 10.05.2010 21:32

Mnie dziś niestety nie siadł Rapid Bukareszt remis 0-0 a już 85 minuta.

Skleiłem sobie takie kuponika:

HJK - Oulu 1 1,36
Hercules- Cordoba 1 1,7
Viking - Molde 1 1,9
Trabzon- Denzili 1 1,34
Bauren- Stabeak II 1 1,6
Flekkeroy - Strat II 1 1,35

Rapid - Panduri 1 1,45

Do wygrania: 32,4

Edit: A jednak Rapid 1-0 bramka w 86 minucie.
Nie dużo bo nie dużo ale jest.

tedi100 10.05.2010 21:40

Mi tylko Safina w Tenisie i 24zł:)

Maxior 10.05.2010 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MasterCarl (Post 896074)
Serie B
Albinoleffe - Salernitana
chyba jednak chodzi o to spotkanie, wiadomo włoska liga, tam co chwile jakieś ustawki :D

raczej nie 3:2 już wygrywaja heh:D:D

tedi100 10.05.2010 21:43

Mówcie co chcecie ale to ustawki to taki pic na wodę fotomontaż... dla naiwniaków;p lepiej tam szykować na jutro Wisłę , Legię , Lech

WislakWiDoK 10.05.2010 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 896089)
Mnie dziś niestety nie siadł Rapid Bukareszt remis 0-0 a już 85 minuta.

Skleiłem sobie takie kuponika:

HJK - Oulu 1 1,36
Hercules- Cordoba 1 1,7
Viking - Molde 1 1,9
Trabzon- Denzili 1 1,34
Bauren- Stabeak II 1 1,6
Flekkeroy - Strat II 1 1,35

Rapid - Panduri 1 1,45

Do wygrania: 32,4

Nie mów hop... 1-0 :)

tedi100 10.05.2010 21:45

No i Gratuluje wygranej 32zł też jakiś grosz:)

R33 10.05.2010 21:48

Heh. Ja jeszcze dodam od siebie, że na BAHu można grać jako gość :P (nie trzeba kuponu przerabiać). Ale stronek z fixami i insiderami będę dalej szukał.

A próbował w końcu ktoś od tego fixmaster1x2 ?

I polecam przeczytać:
http://www.typy-bukmacherskie.com.pl/fix-insiders.html

Wg mnie to jest ciekawa stronka. Tu są insidery.
www.ustawionemecze.blogspot.com

tedi100 10.05.2010 21:49

Mnie kusiło ale nie spróbuje

Kondipr 10.05.2010 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 896013)
Kondipr skąd wiedziałeś że z ligi rumuńskiej ??
To pewnie Ty jesteś fixmisterem na potwierdzenie:

FC Timisoara - Gaz Metan 0-2
kurs 1- 1,3
X - 4,5
2- 9,0


:lol::lol:

Chodziło mi o jutrzejszą ofertę, bo tylko na tę ligę, są takie kursy jutro :idea: ... ale jak już dziś rumuńska takie figle płata, to może coś z tymi fix`ami na miejscu :lol:

Zapewniam Wam jedno - jak będę FiXem, to będę na mecze Wisły przylatywał z ... może jakaś wyspa :D, opłacę kilku nowych zawodników Wiśle, raz w miesiącu przeleje grubą kasę odpowiednim ludzią na zajebiste oprawy, etc.

lukas(z)1906 10.05.2010 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukas(z)1906 (Post 895818)
Na dzis:
C. Wozniacki - P. Kvitova 1
V. Williams - V. Zvonareva 1
Trabzon - Denizli 1
za 100 do wygrania 229

znowu sie udało,a co do tych "pewnych" typów to osobiscie bałbym się wysłac kolesiowi 100zł w ciemno

Junior_Battle 10.05.2010 22:19

Jutro idzie tak:

Cracovia - Wisła (0,-1,5) 2 @.2.4
Cavaliers - Boston 1 @.1.3
Nottingham - BlackPool 1 @.1.7

STAWKA 50zł

PRZEWIDYWANA WYGRANA: 237,5zł

Szarny 10.05.2010 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 896101)
Heh. Ja jeszcze dodam od siebie, że na BAHu można grać jako gość :P (nie trzeba kuponu przerabiać). Ale stronek z fixami i insiderami będę dalej szukał.

A próbował w końcu ktoś od tego fixmaster1x2 ?

I polecam przeczytać:
http://www.typy-bukmacherskie.com.pl/fix-insiders.html

A nie pomyślałeś dlaczego w necie jest tak dużo różnych for bukmacherskich. A na każdym forum setki typerów, tysiące analiz.

Gdyby fixy były pewne, nikt by żadnych for nie zakładał, każdy kupowałby fixy i byłby bogaty. Nikt by się w żadne analizy i typowania nie bawił.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 896101)
Wg mnie to jest ciekawa stronka. Tu są insidery.
www.ustawionemecze.blogspot.com

O tak.
I człowiek sprzedający info o takich meczach pisze kurs 9 PLN ...
Kurs jest wielkością bezwymiarową. Jeżeli ktoś podaje kurs w PLN to pieniądze wygrywa w PLN do kwadratu ;)

Stawiasz 1000 PLN po kursie 9 PLN, wygrywasz 9000 PLN kwadrat :lol:

tedi100 10.05.2010 22:24

Szarny dokładnie:)

WislakWiDoK 10.05.2010 22:30

Na noc Orlando -6 1.90
Montreal - pingwiny u 5,5 1.80
i dubel TB rays i YNY po kursie 2.8

MCX 11.05.2010 07:57

Polonia - Legia 1X
Odra - Śląsk X2
Cracovia - Wisła 2

za 10; do wygrania trochę ponad 30;

rocco_1906 11.05.2010 10:42

mecz: Rosja - Kazachstan
typ: Ilya Kovalchuk - pyknie brameczke :)
kurs: 1,70

troche sie sprzeniewierzyłem ale przeczucie mi mówi ze sie Ilya przełamie,poza tym kurs wyższy niż na Cara Alexandra. ciekawe jak na tym wyjde :P

soadhead 11.05.2010 12:56

Ostatnie kolejki w naszej kopanej rządzą się swoimi "prawami"
Jaga - Bytom X2
Zagłębie - Korona 2
Ruch - Lech over 2,5
Arka - Piast 1p. 2
Odra - Śląsk obie drużyny strzelą
Bełchatów - Lechia obie drużyny strzelą
Polonia - Legia 1p. 1
system 3 z 7 za 35zl ew. wygrana 620zł

Przynajmniej coś zarobiłem w ten smutny dzień, ale to za mało by się cieszyć:(

soadhead 11.05.2010 13:03

Ale i tak bardziej liczę na
Wisła -1,5
Bate over
Nothingam awans
kurs 9,40 za 25zl ew. wygrana 235zł

lukas(z)1906 11.05.2010 13:25

Na dzis:
Cracovia - Wisła 2
C. Wozniacki - A. Bondarenko 1
E. Dementieva - A. Dulgheru 1
za 100 do wygrania 213

JAN ZEMBRZYCKI 11.05.2010 15:06

Cytat:

Na dziś:
Villa - Blackburn,X i 2 ,X2,handi+1gol dla Rovers.
1połowa:Blackburn
1gol:Blackburn
strzeli gola w meczu:D.Dunn...strzelił ale R.Dunn :)
połowa koniec:
Villa/Blackburn...57
Blackburn/Villa...28
Blackburn/X...20
Villa/X...19
można zaryzykować,siada jedna opcja i ciężki pieniądz:-)

Moją uwagę przy ciągły te dwa spotkania w AT:
Ried - Karten,X i 2
1 połowa:Karten
1 gol:Karten
Wiener - Kapfenberg X i 2
Nie ma z czego już wybierać:
Fram - Vestmannaeyjar,X i X2,handi+1gola dla Vestmannaeyjar.
1poł:X2

Monagham - Bohemians .D
1poł:Monagham
1gol:Monagham

Verdasco - Karlovic
zwy:Karlovic
dokładny wynik:2:1 dla Verdasco

Isner - Rochus.C
zwy:Rochus.C
dokładny wynik:2:1 dla Isnera

Dementieva - Dulgheru
zwy:Dulgheru
dokładny wynik:2:1 dla Dementievej.

Zagłębie - Korona X
Jagiellonia - Polonia X i 2

pan Dudi 11.05.2010 15:13

Jak dla mnie mecz dnia, to Flora Tallin- Levadia Tallin 1 za 5.00 w np. betssonie.

ramon01 11.05.2010 15:51

dzis zagralem

Wisla 1,53
PGE SKRA 1,35

Nottingham under 3,5 - 1,21
Arka strzeli - 1,33
Zaglebie strzeli - 1,25
Odra 1x - 1,28
Bate x2 - 1,20

LuKaS TSW 11.05.2010 16:06

Oveczkin,Kovalcuk dziękujemy,dobranoc:D

rocco_1906 11.05.2010 16:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 896235)
mecz: Rosja - Kazachstan
typ: Ilya Kovalchuk - pyknie brameczke :)
kurs: 1,70

troche sie sprzeniewierzyłem ale przeczucie mi mówi ze sie Ilya przełamie,poza tym kurs wyższy niż na Cara Alexandra. ciekawe jak na tym wyjde :P

21'Kovalchuk

Spasiba,spakojnoj noczi :D (uj wi czy to tak sie pisze) :D



LuKaS ubiegłeś mnie dzisiaj :P

LuKaS TSW 11.05.2010 16:10

no tak bo miałem jeszcze Ovce,ale kurs na niego również przyzwoity bo 1,5 więc zagrałem taki dubelek :)

jacekfcb 11.05.2010 16:16

jaki byl kurs ze kovalchuk strzeli bramke?

rocco_1906 11.05.2010 16:16

1,70 we Fortunie

jacekfcb 11.05.2010 16:17

dobra widze 1.7:P

LuKaS TSW 12.05.2010 10:26

Przebój-Resovia 2
Jeziorak-Stomil 1
Lyon-Monaco 1
kurs 3,38

Maxior 12.05.2010 12:32

Wisla Plock - KSZO Ostrowiec 1x
Lyon - Monako 1
Atlético de Madrid - Fulham FC 1x
Schiavone Francesca - Williams Venus 2

10 e.w 26

koniec z graniem do weekendu:P

R33 12.05.2010 16:17

Jakby się ktoś chciał złożyć na mecz od Bet-fixmatch.blogspot.com to niech podbije na PW, gość wydaje się ucziwy, ale 3 stówek mu sam nie dam. Tak z kilka osób by się przydało.

Speedy 12.05.2010 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 897270)
Jakby się ktoś chciał złożyć na mecz od Bet-fixmatch.blogspot.com to niech podbije na PW, gość wydaje się ucziwy, ale 3 stówek mu sam nie dam. Tak z kilka osób by się przydało.

http://stop-oszustom-w-necie.blogspo...-pewnosci.html
http://stop-oszustom-w-necie.blogspo...efny-skan.html

wprawdzie info z września 2009, ale cóż od tego czasu się mogło zmienić ?

Szarny 12.05.2010 17:05

Reksio masz ode mnie 2 fixy i nie zawracaj sobie oszustami głowy.

Lyon - Monaco HT/FT 2/1 kurs 29,00

Cardiff - Leicester HT/FT X/1 kurs 5,00

To moje pierwsze fixy i nie mam pewności nawet 1%, że wejdą, więc są za darmo:lol:

R33 12.05.2010 17:15

Czytałem to, ale uważam, że można dać mu szanse.

Edit:
mecz-fix.bloog.pl dziś podał mi fixa na próbę. Zakończył się tak jak miał się zakończyć, zobaczymy jak dalej potoczą się losy tego bloga.

rocco_1906 13.05.2010 09:37

mecz: Rosja - Białoruś
typ: Ilya Kovalchuk - strzeli
kurs: 1,90

pan Dudi 13.05.2010 09:52

Young Lions- Home United (liga singapurska) 1 za 3,75.

Dieter 13.05.2010 10:41

Dziwi mnie że buki jeszcze nie zablokowały meczów.

Korona - Ruch 2 (2,05)
Śląsk - Arka 2 (2,15)
Piast - Cracovia 1 (1,55)

WislakWiDoK 13.05.2010 14:03

Federer - Wawrinka 2 Kurs 3.25


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl