![]() |
Cytat:
|
Skorza powinien zostać. Skoro słaba gra jest winą trenera a nie piłkarzy, to świetna gra dwa lata temu i dobra rok temu, też była winą trenera. Skoro Skorża potrafił wprowadzić drużyne na wyżyny raz, to uda mu się i drugi. Jest największy kryzys odkąd Skorża się pojawił w Wiśle, a mimo tego Wisła jest liderem. Skoro drużyna w kryzysie jest najlepsza w Polsce, to chyba nie jest tak źle. Teraz będzie już tylko lepiej. Trudno o coraz lepsza grę i wyniki, skoro drużyna jest regularnie osłabiana, a teraz doszło mnóstwo kontuzji.
|
Ale Kaczmarek dozwolony ;) bez obrazy moderatorze "Koniec tematu - Ksperczaka/Wengera/ Fergusona" ale tu nie ma nic o Kaczmarku ktoś wspomniał że bnd od czwartku co o tym myślicie? ;)
|
Przynajmnej Białasa nie wyciągną z kapelusza, bo już zajęty ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kasperczak pokazał co potrafi w Zabrzu .W Wisle z takim składem jak mial to też nie sztuka zrobić było takie wyniki.Pozatym jak mial zakaz stadionowy na Wiśle i sądził sie o pieniądze to Cupiał takich rzeczy nie zapomina.Nam potrzebny jest trener taki jak Smuda ktory żyje z zawodnikami na boisku i w szatni a dziadek Kasperczak taki nie był
|
Cupial zapomnial szybciej niz myslisz, bo chyba po Engelu bylo bardzo blisko do ponownego zatrudnienia Kasperczaka w Wisle tylko Panowie nie dogadali sie w kwestiach finansowych.
To jest trener stworzony do ofensywnie usposobionych druzyn. Gdzie sa zawodnicy z potencjalem do gry z przodu. I ja uwazam, ze z takimi zawodnikami jak Kirm, Ba, Brozek, Malecki czy Boguski Heniu moglby naprawde cos zdzialac. |
Bobo Kaczmarek??
Ten od całowania po rękach Beenhakera ?? Ten co prawdopodobnie jest świadkiem koronnym w sprawie korupcyjnej bo inaczej już by by Bogusławem K.?? Ten, którego najwiekszym osiągnieciem jest wiceistrzostwo z Groclinem gdzie skład ustalali na spółkę Drzymała z Tomasze Wieszczyckim?? |
Nie od środy a od piątku i nie Gmoch a Dariusz Szpakowski :P :P
Ludzie Kasperczak? Żartujecie? Ile Wisłę kosztowało by się go pozbyć. Jechał na rozpędzonym wózku wtóry rozpędził Franek Smuda. Najmocniejszym wsparciem Macieja Skorży oprócz lidera i powiększenia przewagi w tej kolejce ;) Jest to że kontrakt mu się kończy po sezonie a na pewno nikt nie chce płacić za zerwanie kontraktu. |
Maciek powinien mieć chociaż honor i sam by się poddał do dymisji . Chociaż nie wiem czy to kwestia honoru czy bycia mężczyzną .
|
Cytat:
Skompromitował się z Tibilsi ale też wcześniej wygrał bardzo wiele . Co do składu to Smuda miał prawie ten sam skład w 2002 roku i na wiosnę wszystko przegrywał i tracił punkty . Kasperczak wziął drużynę omal w 2 miesiące pracy mistrzostwa nie wygrał . Zawsze będę miał szacunek dla Kasperczaka za to jaki styl gry zainicjował Wiśle i to jak graliśmy wtedy i nie jest to takie proste jak mówisz że każdy by mistrza zdobył... i to tak grając. Natomiast wracając do Skorży martwi mnie to że drużyna ma tylko przebłyski jakiegoś tam stylu .... a obecnie ten styl nie istnieje. Uważam poprostu że pomysł na drużynę się Skorży skończył bo drużyna gra najgorzej od wielu lat a wyniki tej rundy są poniżej wszelkiej krytyki . |
Ciekawe bo moim zdaniem Wisla Skorzy z pierwszej rundy miala jeszcze lepszy styl gry niz Wisla Kasperczaka za najlepszych czasow. Ale to tylko moja opinia...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie. Zaraz po powrocie Kosy do klubu i przyjsciu Skorzy.
|
Cytat:
|
Cytat:
przepraszam Cię bardzo, ale Ty dziecko neo jesteś a nie moderator! |
Aktualna gra wygląda gorzej niż za Petrescu. Dan przynajmniej zmuszał naszych do biegania, to w połączeniu z ich umiejętnościami robiło wyniki z zespołami z niższych miejsc. Na dzień dzisiejszy, nie mamy ani stylu, ani wyników.
Co gorsza, nie widać następców Maćka, więc na razie powinien pozostać na stanowisku, przy przewietrzeniu szatni nowymi zawodnikami. |
Cytat:
Cytat:
Nastepna runda, prowadzil Wisle w 7 ligowych spotkaniach - 3 zwyciestwa, 4 remisy Wynik rzeczywiscie nie powalajacy na kolana, ale napewno lepszy niz 2 porazki i remis na rozpoczecie rundy. Poza tym kazdy widzial z jakim zaangazowaniam nasi grali - ewidentnie przeciwko trenerowi. W przypadku Skorzy tego nie mozna powiedziec. I moim zdaniem porazka 0-1 z ostatnia (?) druzyna ligi greckiej, ktora jednak 3 miesiace wczesniej zajela miejsce w czolowce i awansowala do pucharow wcale nie jest gorsze od haniebnej porazki z mistrzem Estoni. Zwlaszcza, ze wcale nie mozna przyjac, ze Petrescu by przegral rewanz. Mogl rownie dobrze wygrac, jak Okuka w Salonikach. |
Cytat:
|
Zwalniacie Skorżę, a tu proszę po trzech wiosennych kolejkach utrzymał pozycję lidera. :lol: Wyniki są, tak pokazuje tabela. :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
słaba forma grajków = Skorża ich źle przygotował dobra forma grajków = Skorża miał farta bo akurat im się fartem trafiło i forma zaskoczyła :lol: |
Cytat:
|
Nasza liga nie jest zadnym wyznacznikiem sily zespolu, tutaj Skorza w naszej miernocie nie ma mozliwosci wykazania sie a skoro Wisla mimo fatalnej gry utrzymuje lidera to tylko i wylacznie dlatego zetaki akurat jest obraz naszej marnej ligi ze kazdy z kazdym potrafi wygrywac. Wiec w sumie jakos Wislacy utrzymuja to 1 sze miejsce mimo fatalnej gry. Jednak z takim zesplem i ambicjami wlasciciela i kibocow nie mozna wiazac zadnych nadzieji na ewentualne wystepy w europejskich rozgrywkach - na co wszyscy licza przedewszystkim. Skorza odpowiada za to jak zespol gra tak jak kazdy inny trener, szczegolnie majac taki potencjal pilkarski - jak na nasza marna lige ogromny...
|
Cytat:
zawodnikom musi się chcieć, muszą intensywnie przepracować okres przygotowawczy, muszą podnosić swoje indywidualne umiejętności, swoją siłę fizyczną i swoją motywację. Na tak przygotowany materiał dopiero może przyjść jakiiś choćby średniej klasy trener europejski. I nauczyć ich taktyki, schematów, ustawień i posłuszeństwa Taki zbieg zaszedł w przypadku pierwszej rundy Skorzy w Wisle. I efekty były, bo do dobrego (nie tylko potencjalnie, czy wirtualnie) materiału dołączył niezły trener, ktory potrafił to poskładać. Druga runda i kolejny sezon charakteryzowały się tym, że nie do końca został spełniony pierwszy warunek. zawodnikom nadal się chciało, ale nie pracowali już tak intensywnie, przestali podnosic swoje umiejętności i w efekcie wygraliśmy mistrzostwo, ale mistrz ten był jednym z najsłabszych w historii. Teraz już materiał jest kiepsko przygotowany, więc i Skorża niewiele może. Jednak widać nadal w tej drużynie potencjał, wole walki i ambicję choć forma nie ta. Podejrzewam, że za dwa tygodnie zacznie się szczyt formy Wisły. Skorzysta na tym nowy trener - jesli przyjdzie jutro, bo wszystkim będzie sie zdawało, że to efekt nowej miotły. A to po prostu wejście w sezon z opóźnionym zapłonem. |
Cytat:
"porazka 0-1 z ostatnia (?) druzyna ligi greckiej, ktora jednak 3 miesiace wczesniej zajela miejsce w czolowce i awansowala do pucharow wcale nie jest gorsze od haniebnej porazki z mistrzem Estoni." Poza tym, pierwszy mecz z Iraklisem przegraliśmy tylko 0:1 po świetnym strzale Greka, w przekroju całego spotkania byliśmy lepszym zespołem. W rewanżu prowadził nas Okuka, ale chyba sam nie wierzysz, że dzięki niemu wygraliśmy 2:1? Zespołu nie można odmienić w tydzień, mieliśmy szczęśliwy rzut wolny, a w dogrywce zabiegaliśmy przeciwnika, dzięki hard work Petrescu. Okuka później spuszczał nas w dół i wyleciał. Skorży można przypisywać dwa mistrzostwa - okej. Skorży można przypisywać świetną formę Brożka - myślę, że Paweł sam pracował nad swoją skutecznością i to dzięki sobie zawdzięcza tytuł króla strzelców. Jeśli jest to sprawka Maćka, to czemu Kirm ciągle jest nieskuteczny? Czemu nasze rzuty rożne i wolne grane są tylko na dwa sposoby? Rozwiązania Jagi sprawiały mistrzowi Polski ogromne kłopoty, a u nas wolniaki bite na Marcelo przestały działać. Jeśli Kasperczak wyleciał za wtopy z Dinamem i Valerengą, to Skorża ma za sobą też dwie wpadki - Tottenham i Levadia i niech mi nikt nie pisze, że Spurs byli ekipą poza naszym zasięgiem. Grali fatalnie, w lidze zdobyli pare punktów, zajmowali ostatnie miejsce. |
Oczywiście Wasiu masz racje mają takie warunki że każdy powinien dawać z siebie 110% no ale jakiś jest powód że tego nie robią albo to im nie wychodzi.
Ewidentnie Skorżę trzeba obarczyć za brak stylu i pomysłu na grę, no ale nie można go winić za wszystko. Dla mnie marzeniem było by zatrudnienie całego nowego zarządu który miałby pomysł na Wisłę, mogli by chociaż go " zerżnąć " od Barcelony i stawiając na młodzież dążyć do tego żeby za kilka lat x% pierwszej jedenastki stanowili wychowankowie. To tak z serii SF. |
A Ja czekam i moze kiedys sie doczkam ze Zarzad wraz z Nadprezesem stanie w koncu po stronie Szkoleniowca a kopacze ktorzy chca go zwolnic do rezerw i obcieta pensja a jak sie nie podoba to szukac klubu i dowidzenia!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:50. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl