![]() |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Pisałem o przygotowaniu fizycznym, a nie nauce dryblingu.:) Czytać ze zrozumieniem!:> |
franek to wiele rzeczy gadał
pewnie zmiany beda kolo 80 minuty jeszcze brakuje zeby Glik wszedl na srodek dobrze ze Drogby i Kalou nie ma... |
Polska jest jak Wisła raz gra bez bramkarza a raz gra bez obrony ^^
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Witam, jestem tu nowy.
Trochę długo czekałem na aktywację ale się udało. Z góry zaznaczam że nie kibicuję żadnemu polskiemu klubowi, jestem widzem albo kibicem sukcesu - kibicuję kazdemu polskiemu zespołowi który dobrze się prezentuje w pucharach. Szpakowski niestety drażni i zgodzę się tu z tymi którzy go krytykują - on ma komentować mecz, a polscy komentatorzy zamiast gadać kto jest przy piłce i zamiast gadać na głos kto robi błąd to serwują nam jakieś puste monologi których się nie da słuchać. Wojtkowiak, Jodłowiec i Sadlok - trzy drewna postawić na środku obrony - jak żałosnym trzeba być trenerem aby uparcie stawiać na tych amatorów? Już lepiej chyba gra JOP mimo tego że czasem strzela do własnej bramki. Nie dostrzegam też wybitnych umiejętności Murawskiego - w jego miejsce dałbym Kiełba - wydaje mi się że ten gracz będzie kiedyś gwiazdą, o ile będzie nad sobą pracował. |
Straszna siara, że sponsoruje nas "Biedronka".
|
A ja bym chciał żeby nasi przegrali. Wysoko. Wtedy szanse na zwolnienie tego kolesia co ma czelność nazywać się selekcjonerem rosną.
Przepraszam go zwolnić nie można...: http://www.youtube.com/watch?v=r6wWx3x49c0 |
Co do Biedronki to oni dysponuja ogromna kasa...To nie rodzima firma, radze sprawdzic ich przychody z ostatnich 5-6 lat :D Owszem sprzedaja tanio i duzo, ale wiekszosc towaru to znane firmy tylko tansze wyroby :D
Nie mamy obrony...w tak duzym kraju nie ma 3-4 obroncow na pewnym poziomie :/ |
Ta mgła wygląda tragicznie. Co mecz na tym molochu to mgła. Mam nadzieje,że jak skończą narodowy w Warszawie to tam będą oreły grać, no i może fajnie by było jakby ktoś tam o czymś taim jak cyrkulacja powietrza pomyślał przed ME,bo gra w takiej mgle to żenada. I niech mi nikt nie mówi,że to kwestia temperatury,bo ostatnio Szachtar grał z Arsenalem i to na większym stadionie i żadnej mgły nie było.
|
Jako obiektywny widz napiszę co moim zdaniem jest zmorą każdego polskiego zespołu - brak obrony. To od niej zaczyna się budować drużynę. Na co obrońcy którzy jedyne co potrafią to wybijać "na aferę"? Na takie długie podania mogą sobie pozwolić tacy gracze jak Pique a nie nasi, bo nie mają takich umiejętności. Czy oni tak kopiąc zdają sobie sprawę że szansa na to iż pilka spadnie akurat pod nogę Lewandowskiego jest mniejsza niż 1/200?
|
Szpakowski to jest w ogóle prze gość.
"Zwalniamy grę żeby uspokoić" a prawda jest taka ze po prostu zawodnik z piłką nie ma do kogo grac wiec wraca piłkę do obrońców. "zagranie na pamięć" (to jest mój hit). Koleś potrafi wytłumaczyć jak nasi kopacze pozbywają się piłki wykopując ją na oślep. Podsumowując pierwsza polowe mowi ze najbardziej cieszy prowadzenie i ze gra sie nam sie układa i w tym momencie dostajemy bramke która pokazuja jak wygladala ta pierwsza polowa w wykonaniu naszych "obrońców". Ciekawe ile jeszcze kwiatków będzie do końca tego meczu w jego wykonaniu. |
Dokładnie. Każdy błąd piłkarza komentator powinien krytykować, bo jak ich chwali to krytykować też powinien. Powinien bez skrupułów powiedzieć "fatalny bląd Wojtkowiaka - po tym błędzie Franciszek Smuda powinien zastanowić się przed kolejnym meczem na kogo stawia w defensywie".
Ja naszych pochwalę za grę ofensywną, ale defensywa to porażka. 2:1 do naszych, ale to jest tylko mecz o pietruszkę z rezerwowym atakiem WKS. |
:hura: Broziu!
|
Gol Obraniaka ładny.:) Nawet bardzo ładny.:)
|
No nie i Smuda sciaga jednego z lepszych grajków - Mierzejewskiego.
|
W moim mniemaniu Mierzejewski słabo zagrał.
|
To fakt, ale nie gorzej niż Murawski w pierwszej połowie. Miał kilka dobrych dośrodkowań i jest to jeden z naszych któremu piłka nie odskakuje na 2 metry kiedy ma okazję ją przyjąć.
|
No teraz ładna akcja była i skuteczna.
|
"mamy problem ze środkiem obrony, tak więc albo dać obywatelstwo Arboledzie (uwajaj uwajaj!!) albo Cionkowi..." bardzo mądra myśl Szpaka, coooo zaaa człowiek
|
Jak usłyszałem słowa szpaka, o środku obrony: "albo dajmy obywatelstwo Arboledzie, albo porozmawiajmy z..." to mało się nie porzygałem.
Może przekupmy Hiszpanie, żebym nam odstąpiła MŚ i tytułujmy się mistrzami? ....a... A mecz całkiem nie zły... |
W POZnan*iu postawili nie stadion, a sanktuarium. Takie cuda tam się dzieją, że kana galilejska to pikuś...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Kolega wyżej opisał. Grać tam reprą jak najczęściej...
|
Cieszy że Lewandowski w końcu strzelał do bramki nie w bramkarza tak jak ostatnio :D i Ta Brama Obraniaka palce lizać.
Najwyższa Pora ich zgrywać bo lepiej to wygląda niż Ostatnio no ale jeszcze jest dużo rzeczy do poprawy nie będę wymieniał co bo każdy chyba widział mecz. |
Cytat:
Dlatego wolę debila Smude;) no i jeszcze lokalny patriotyzm.Zawsze może Bossowi strzelić do łba by go na Reymonta sprowadzić A Franio faktycznie powinien mieć zakaz wypowiedzi bo co ruszy ustami to wylatuje jakaś bzdura.Ciekaw jestem jak to z Arboledą będzie.Ta repra to już i tak jest reprezentacją dziwaków ale jeszcze są tacy co dziwakami nie są a ją dopingują.Po Arboledzie to już chyba nawet najwierniejsi się wykruszą. |
Cytat:
|
Cionka z Arboledą nie ma co porównywać, ten pierwszy ma faktycznie jakieś korzenie polskie, ze strony ojca, więc nie będzie zupełnie naturalizowany.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl