Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

Mario Nh 21.08.2013 22:09

Ja już pisałem. To ile mam lat a ile chodzę z tego na Wisłę moja sprawa. Cieszę się że Amica nie będzie nie wozić z przekreslona Biała Gwiazda. To jest nasz wróg, i jej zgody. Slaskowi, Piastowi i Legii kibicuje.

Nie wiem co Wy tak jedziecie po tym Wegrzynie. Kiedy trzeba było jechał pół godziny po Legii, kiedy trzeba chwalił ją. Zna się na tym co robi i potrafi się emocjonowac. Twarowskim nie jest ale daje radę.
Śpijcie dobrze bo niektórzy chyba będą mieli z tym problem.
Do zobaczenia bracia w niedzielę!

Zwitter 21.08.2013 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_TSW (Post 1328545)
A Kolega to kibic Wisły, czy polskich drużyn w pucharach ?

A czy będąc kibicem Wisły nie można kibicować innym polskim drużynom w pucharach?

Jak dla mnie Rumuni zagrali słabo, Legia w drugiej połowie bardzo dobrze i wynik mówi za siebie. Jeżeli Steaua nie zagra dużo lepiej w Warszawie to Legia powinna bez problemu awansować, ale coś mi się wydaje, że tak łatwo nie będą mieli.

HEDu 21.08.2013 22:12

Tam grał chyba jedynie Stanciu, na poziomie Barcelony, bo technicznie super, ale wywracał sie i wymuszał :D

LucjuszWielki 21.08.2013 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 1328541)
Uczciwie stwierdzając - poza Basel zdecydowanie najtrudniejszy z rywali, na których mogli trafić. Po prostu Legioniści zagrali dziś dobrą, druga połowę i mieli farta w pierwszej, tyle w temacie.

Jak dobra jest Steaua widziałem dziś.... 7 nie grała nic nadzwyczajnego, porstą jak cep piłkę, bez żadnego rajdu bez pół sytuacji....

Steaua to poziom dzisiejszej amiki

-ja123- 21.08.2013 22:20

Lucjusz, popatrz na wyniki Celticu i Dinama. Te drużyny chcieliśmy w Warszawie najbardziej wylosować. Basel i Pilzno uważane były za lepsze od Steauy, dlatego też rozpaczy nie było po wylosowaniu. Widziałem dwa ostatnie mecze Rumunów i bylem, jak widać przesadnie, przerażony. Grali bardzo pewnie i skutecznie. Jedyną opcją na awans był dla mnie fuksiarski bramkowy remis w I meczu i 0:0 w drugim ;). Sprawdziło się na razie, choć myślałem, że będzie potrzeba więcej fuksa ;)

LucjuszWielki 21.08.2013 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -ja123- (Post 1328553)
Lucjusz, popatrz na wyniki Celticu i Dinama. Te drużyny chcieliśmy w Warszawie najbardziej wylosować. Basel i Pilzno uważane były za lepsze od Steauy, dlatego też rozpaczy nie było po wylosowaniu. Widziałem dwa ostatnie mecze Rumunów i bylem, jak widać przesadnie, przerażony. Grali bardzo pewnie i skutecznie. Jedyną opcją na awans był dla mnie fuksiarski bramkowy remis w I meczu i 0:0 w drugim ;). Sprawdziło się na razie, choć myślałem, że będzie potrzeba więcej fuksa ;)

Dzisiaj grali bardzo nieskutecznie, ale LEgia wyszła z za dużym szacunkiem, jak dostali brame i zorientowali się, że Rumunii są ogórkami to szybko wyrównanie i dominacja do końca, mimo, że tyc sytuacji nei stworzyli to kontrola pełna z lekkim farcikiem jak zawsze.


anyway 80:20 oceniam szanse na awans warszawiaków.

0 22 21.08.2013 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1328554)
anyway 80:20 oceniam szanse na awans warszawiaków.

Z mojego punktu widzenia - marzenia ściętej głowy. 50% na 50%. Jedno po meczu jest wiadome, to Steaua może wejść na poziom dla polskich klubów nieosiągalny, a nie Legia na poziom nieosiągalny dla Steauy.

LucjuszWielki 21.08.2013 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1328555)
Z mojego punktu widzenia - marzenia ściętej głowy. 50% na 50%. Jedno po meczu jest wiadome, to Steaua może wejść na poziom dla polskich klubów nieosiągalny, a nie Legia na poziom nieosiągalny dla Steauy.

Jak ja nie lubię fałszywej skromności... 50%na 50% było ale dzisiaj przed meczem.


Na jaki poziom może wejść Steaua pokazała godzinę temu - czyli na poziom Amiki Poznań.

Tęczowy Kosecki wraz z bandą nie dadzą się wyfrajerzyć w podobny sposób jak ten:

http://www.youtube.com/watch?v=KsBFi-NDrTU

0 22 21.08.2013 22:54

To nie jest żadna fałszywa skromność ani asekuracja. Gdyby nie Kuciak to do przerwy byłoby pozamiatane. Potem dobrze weszliśmy w drugą połowe, strzeliliśmy nawet przypadkową bramkę i tamci mentalnie umarli. Pytanie czy trener ich odbuduje. Jeśli tak to dalej na luzie mogą nas pyknąć 2-0 w Warszawie.

Opowieści że to poziom Amiki to jakieś bajki. Ale umniejszaj, umniejszaj - choć z tego co widzę nawet tutaj przyjemniej połowa jest pod wrażeniem.

SV_ 21.08.2013 23:10

"No i w ....u wylądował i cały misterny plan też w ....u"

.... bombki strzelił. Od początku łudziłem się ze nie awansują. Ale mimo wszystko awans mają pewny.

Matt 21.08.2013 23:11

Kuciak wybronił mecz Warszawce. Bramka dla nich padła po dużym przypadku. Warszawiacy jeszcze mają mecz u siebie, nie będzie im łatwo jeżeli Steaua z głową rozłoży siły.
Nie ma co się oszukiwać ale Warszawiacy w pierwszej połowie nie wiedzieli, gdzie najlepiej wykopać piłkę, jak wychodzili z kontrą to od razu był przechwyt.

paszczak 21.08.2013 23:13

Steaua była trochę lepsza i Legii sprzyjało szczęście. Mimo wszystko legioniści uwierzyli,że pokonanie rumunów to nie wielka sztuka, wystarczy odrobina szczęścia i wspięcie sie na wyżyny umiejetności
Do poprzednich meczów europejskich tego bym nie porównał. Z Molde sprzyjali sędziowie, tutaj równie dobrze mógł puścić gola Legii i nie uznać rumuńskiego (niesłusznie, ale z takich stykowych sytuacji sędziowie sie bronią)
Szanse mniej więcej po 50. Dzisiaj atut własnego boiska to nie to co dawniej. Na pewno będzie sie grało łatwiej, ale atut umiejętności nadal jest po stronie Steauy
Wart odnotowania jeszcze sabotaż Urbana. Zmiany słabe (Żyro co robi na boisku?) no i dobra gra w 2 połowie nie świadczy jak niektorzy sądzą o zdolnościach motywacyjnych JU tylko wręcz przeciwnie, o psuciu 1 połów nagminnie

!!IRIVER!! 21.08.2013 23:15

Za duże słowa, że awans pewny - za duże słowa, że Steaua spokojnie jest w stanie z tego wyjść.
O ile po pierwszej połowie byłem przekonany, że nie ma szans na pozytywny wynik dla Warszawian, o tyle drugą zagrali naprawdę znakomicie. Dwa oblicza, ale po raz kolejny, jeśli chcą awansować, nie może się to przytrafić. Jeden błąd Kuciaka, który kiedyś w końcu zdarzyć się musi, może ich kosztować wiele... Zwłaszcza, że Dinamo Tbilisi też wywoziło z Bukaresztu 1-1... Szanse z 70-30 dla Steauy zmieniły się jak dla mnie na 50-50...

oreł 21.08.2013 23:32

gdyby Legia przy tym wyniku nie awansowała to byłby kolejny poziom frajerstwa polskich drużyn. Szacowanie szans na poziomie 50:50 przy takim wyniku i meczu to dla mnie mocne nieporozumienie. Mecz dzisiejszy pokazał tylko tyle, że cała ta Steaua nie jest taka straszna jak ją namalowano...

mr_kwolf 21.08.2013 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez oreł (Post 1328571)
gdyby Legia przy tym wyniku nie awansowała to byłby kolejny poziom frajerstwa polskich drużyn. Szacowanie szans na poziomie 50:50 przy takim wyniku i meczu to dla mnie mocne nieporozumienie. Mecz dzisiejszy pokazał tylko tyle, że cała ta Steaua nie jest taka straszna jak ją namalowano...

Bukmacherzy (a kto jak kto ale oni się znają na rzeczy) wyceniają awans lekko w stronę Legii, ale to bardzo lekko.

1.72-2.00 za bwin.

Nie rozumiem tego hurraoptymizmu na Legie. Wynik dużo lepszy niż gra. Steaua mogła już do przerwy zamknąć sprawę awansu. Potem ta bramka Legii im rozwaliła całkowicie koncept gry i dopiero pod koniec znowu zaczeli mocniej cisnąć.

Ten post
Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1328555)
Z mojego punktu widzenia - marzenia ściętej głowy. 50% na 50%. Jedno po meczu jest wiadome, to Steaua może wejść na poziom dla polskich klubów nieosiągalny, a nie Legia na poziom nieosiągalny dla Steauy.

idealnie podsumowuje to co zobaczyliśmy w pierwszym meczu.

oreł 22.08.2013 00:10

Ten sam bwin na zwycięstwo Legii 2.35 a na zwycięstwo Steauy 2.85, nie wiem jak wy to liczycie że Wam 50:50 wychodzi

Ja się pytam kiedy ta Steaua taka była nieosiągalna? U siebie to Stal Stalowa Wola ostatnio też Śląsk cisnęła...
Kim Oni straszą? Dzisiaj najlepszy był ich pseudo napadzior z serie B, który częściej się przewracał niż dotykał piłkę.

0 22 22.08.2013 00:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez oreł (Post 1328573)
Ja się pytam kiedy ta Steaua taka była nieosiągalna?

No, przecież przez pierwsze 30 minut mieli z 70% posiadania piłki i stosunek podań 150-50, co dawało jakieś dwa podania Legii na minutę.

emjot 22.08.2013 05:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez oreł (Post 1328573)
Ten sam bwin na zwycięstwo Legii 2.35 a na zwycięstwo Steauy 2.85, nie wiem jak wy to liczycie że Wam 50:50 wychodzi

Ja się pytam kiedy ta Steaua taka była nieosiągalna? U siebie to Stal Stalowa Wola ostatnio też Śląsk cisnęła...
Kim Oni straszą? Dzisiaj najlepszy był ich pseudo napadzior z serie B, który częściej się przewracał niż dotykał piłkę.

jakby nie Kuciak w bramce to ta osiągalna Steaua wpakowałaby ze dwie bramki jeszcze albo trzy
i byłoby po wielkiej Legii.
Legia ma to czego nigdy nie miała Wisła w momencie gdy można było wejść do LM
bramkarza
a raczej BRAMKARZA, który stanowi jej 70% wartości.

Gwiaździsty 22.08.2013 06:30

Panowie, spokojnie. Steue naprawdę stać na strzelenie nie tylko jednej bramki w Warszawie, kiedy będzie to mecz rozstrzygający. Tym bardziej, ze przewiduję ze strony Legii taki sam styl gry jak w 2 meczu z Molde. Czyli bronienie wyniku z 1 meczu od pierwszej minuty i kontry jak sie uda. Rumuni zrobią wszystko aby już w pierwszej połowie wcisnąć bramkę. To było dopiero pierwsza połowa.

Uran235 22.08.2013 06:30

Jeżeli w rewanżu 90 minut zagra Pintilii, to Legia raczej odpadnie. Ten gość robił różnicę - Steaua bez niego i z nim to dwie różne drużyny. Przed przerwą Steaua miażdżyła Legię w drugiej linii - pressing w środku pola z którego wynikały przechwyty, a z przechwytów wynikało błyskawiczne rozprowadzenie ataku. Po jego zejściu Steaua w drugiej linii nie istniała. Brak agresji, brak przechwytów, brak wyprowadzenia piłki - jedna wielka wyrwa w środkowym kole i Legia zaczęła dochodzić do głosu.

MK85 22.08.2013 07:16

Jak dla mnie identyczny scenariusz jak w pierwszym meczu z Molde, do przerwy moglo być pozamiatane, a w drugiej mogli wyciagnac więcej, niż na to zasłużyli... Legia, nawet jak wejdzie do grupy taka gra jak teraz prezentuje to 0:4 z każdym brałbym w ciemno...
Zdjecie tygodnia: http://legia.com/www/galerie/legia/2...z/big/1061.jpg
Transparent Legii: http://legia.com/www/galerie/legia/2...z/big/1044.jpg

shaggy 22.08.2013 07:30

Nie wierze w awans Legii do LM. Dwumecz z Norwegami przeszli na farcie (w dużym stopniu ten fart nazywał się Kuciak). Pierwszy mecz ze Steaua poza fragmentem drugiej połowy po strzeleniu bramki to też tylko kwestia indolencji strzeleckiej rywali. Mecz rewanżowy na 100% bedzie wygladal jak ten z Molde. Legia od 1 minuty bedzie patrzyla na zegar i oczekiwala 90 minuty gleboko cofnieta i liczaca na kontry... ale czy po raz kolejny przyfarci??

arti 22.08.2013 07:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1328563)
To nie jest żadna fałszywa skromność ani asekuracja. Gdyby nie Kuciak to do przerwy byłoby pozamiatane. Potem dobrze weszliśmy w drugą połowe, strzeliliśmy nawet przypadkową bramkę i tamci mentalnie umarli. Pytanie czy trener ich odbuduje. Jeśli tak to dalej na luzie mogą nas pyknąć 2-0 w Warszawie.

Opowieści że to poziom Amiki to jakieś bajki. Ale umniejszaj, umniejszaj - choć z tego co widzę nawet tutaj przyjemniej połowa jest pod wrażeniem.

Jesteście bardzo niedaleko awansu, ale wszystko się może zdarzyć

Krav 22.08.2013 07:48

osobiście stawiam na podobny przebieg meczu w Warszawie, remis 1:1 i walkę o awans w dogrywce/karnych, tak czuję, że Steaua nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Na pewno będą emocje.
PS. - trans pierwsza klasa, szacun

emjot 22.08.2013 07:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MK85 (Post 1328583)
Jak dla mnie identyczny scenariusz jak w pierwszym meczu z Molde, do przerwy moglo być pozamiatane, a w drugiej mogli wyciagnac więcej, niż na to zasłużyli... Legia, nawet jak wejdzie do grupy taka gra jak teraz prezentuje to 0:4 z każdym brałbym w ciemno...
Zdjecie tygodnia: http://legia.com/www/galerie/legia/2...z/big/1061.jpg
Transparent Legii: http://legia.com/www/galerie/legia/2...z/big/1044.jpg

transparent niezły
bardzo niezły :lol:

marcin19876 22.08.2013 08:06

Należy pogratulować Legi tego remisu bo może w końcu jakaś polska drużyna zagra w LM, dziś trzeba liczyć że Śląsk sprawi mega niespodziankę i wywiezie korzystny wynik:-)

atomek21 22.08.2013 08:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1328577)
jakby nie Kuciak w bramce to ta osiągalna Steaua wpakowałaby ze dwie bramki jeszcze albo trzy
i byłoby po wielkiej Legii.
Legia ma to czego nigdy nie miała Wisła w momencie gdy można było wejść do LM
bramkarza
a raczej BRAMKARZA, który stanowi jej 70% wartości.

akurat w tym przypadku nie można mówić o farcie, a o powtarzalnej metodzie, która nazywa się Dowhań.

shaggy 22.08.2013 08:21

Urban w przerwie musial lyknac w sztani chyba politrowke. Rozluznil krawat i wyszedl na zdjeciu jak przykladowy Zenek ktory po sumie zachaczyl o monopolowy:P

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/31831/kuciak...82013_650.jpeg

Przemas 22.08.2013 08:27

Szczerze mnie dziwi zdanie, że "Legia ma pewny awans". Bo co? Wygrali w Bukareszcie pewnie 3:0 ? Nie! 1:1 to jest korzystny wynik na wyjeździe w dwumeczu ale to wiele nie zmienia. Wystarczy, że tym razem Steaua siądzie na 7egii tak jak w pierwszej połowie, a tej już bramkarz nie pomoże wpadnie bramka i zaczynamy od nowa, a jak wpadną dwie bramki Rumunom to już będzie pozamiatane wg mnnie. Poza tym jest duża szansa, że Urban cos s.......i i wyjdą ustawieniem "obrona Czestochowy".
Podzielam zdanie przedmówców, o ile przed piwszym meczem szanse były 70-30 dla Rumunów tak teraz jest 50-50.

Edit:
Dodam jeszcze, że szczerze liczyłem na wynik w Bukareszczie w okolicach 3-0,4-0 ale to 1-1 też nie jest złe. Będzie bardziej bolało, balonik się napompuje i z jeszcze większym hukiem pęknie jak Steaua pokaże w Warszawie na co ją stać.

martin_6 22.08.2013 08:28

Legia jest w podobnej sytuacji, co my dwa lata temu. Wynik gorszy, za to maja atut swojego boiska w rewanzu. Wszystko moze sie zdarzyc. Mowienie, ze maja awans pewny, to absurd, bo wszystko moze sie jeszcze zdarzyc, ale Steaua to nie jest jakis kosmiczny, nieosiagalny poziom. A przynajmniej wczoraj tego poziomu nie pokazali.

AS82 22.08.2013 08:50

Legia całe eliminacje nic nie gra , rywali ma średnich i psim swędem pewnie awansuje do tej LM :-/

AYALA 22.08.2013 09:12

Kuciak jak dla mnie klasa światowa, bardzo solidna gra obrońców (poza Wawrzyinakiem) która wygrywała większość pojedynków główkowych z Rumunami w swoim polu karnym.Do tego szybki Kosecki na kontre, który chyba rozegrał najlepszy mecz w tym roku.

Szanse na awans Legii oceniam na 70 %.

BTW
Szkoda że Pan Cupiał tak nie wzmocnił Wisły dwa lata temu jak przyszło grać z Apoelem Nikozja, jednak uważam że Cypryjczycy to mocniejszy zespoł od obecnej Steauy

rw88 22.08.2013 09:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 1328579)
Jeżeli w rewanżu 90 minut zagra Pintilii, to Legia raczej odpadnie. Ten gość robił różnicę - Steaua bez niego i z nim to dwie różne drużyny. Przed przerwą Steaua miażdżyła Legię w drugiej linii - pressing w środku pola z którego wynikały przechwyty, a z przechwytów wynikało błyskawiczne rozprowadzenie ataku. Po jego zejściu Steaua w drugiej linii nie istniała. Brak agresji, brak przechwytów, brak wyprowadzenia piłki - jedna wielka wyrwa w środkowym kole i Legia zaczęła dochodzić do głosu.

W tym względzie mam trochę wątpliwości, czy akurat jego zejście miało na to aż taki wpływ. Oczywiście Pintilii świetnie współpracuje Bourceanu, właściwie rozumieją się tak dobrze, że oceniając grę Steauy ich trzeba by było oceniać razem w duecie. Z drugiej strony wydaje mi się, że ta pierwsza połowa po prostu dużo kosztowała fizycznie graczy z Bukaresztu - o ile takim pressingiem możesz skutecznie zajechać drużynę typu Dinamo Tbilisi, to Legia fizycznie jest od takich Gruzinów klasę lepszą ekipą, stąd z dużym szczęściem przetrwała okres naporu Steauy i zaatakowała jak tamci się nieco wypompowali i ciężej się im wracało do defensywy. Nie podejrzewam jednak, że było to ze strony Legii zaplanowane :) ...ale niewątpliwie wykorzystali pewien splot wydarzeń na boisku.

Tak czy siak nie wiem czemu twierdzicie, że Steaua to nic specjalnego, słaba ekipa i tak dalej. Przypomnę tylko, że Rumuni w tym meczu oddali 23 strzały, w tym 12 celnych. Jak przystało na klasową drużynę (w tej półce europejskiej) zdominowali rywala na własnym boisku. Brakło im trochę szczęścia, celności czy gorszej formy bramkarza rywali. No i brakło im tego środkowego obrońcy, o którego bił się Tottenham, o nazwisku Chiriches - gość ma genialną technikę, jak na środkowego obrońcę i rewelacyjnie wygląda pod kątem przygotowania fizycznego. Gardos czy Szukała są od niego dwie klasy niżej.

Wsciekly Pies 22.08.2013 10:08

Przeżywacie to jak mrówka okres, jak Legia awansuje to brawo dla nich i tyle, martwić się trzeba o własne PODWÓRKO, lecz nie plując i śmiecąc sąsiada, ale dbając i pielęgnując SWOJE.

emjot 22.08.2013 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez atomek21 (Post 1328590)
akurat w tym przypadku nie można mówić o farcie, a o powtarzalnej metodzie, która nazywa się Dowhań.

nie mówię o farcie
stwierdzam fakt posiadania przez Legię wybitnych bramkarzy. I wybitnego trenera bramkarzy.
U nas jest zupełnie odwrotnie.

Mar85 22.08.2013 11:38

Niech awansują, będzie niezły kabaret jak w każdym meczu będą dostawać po 5-0....Barcelona, Borussia, Man City...

ABGwislakABG 22.08.2013 11:45

Cytat:

Niech awansują, będzie niezły kabaret jak w każdym meczu będą dostawać po 5-0....Barcelona, Borussia, Man C
Kabaret za kilkanaście milionów euro. Deal bardzo spoko. Legijna kolonia zapewne też przyzna racje :D

X-Ray 22.08.2013 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 1328616)
Niech awansują, będzie niezły kabaret jak w każdym meczu będą dostawać po 5-0....Barcelona, Borussia, Man City...

Heh, a nam dwa lata temu tego życzyłeś i za pewne trzymałeś kciuki. W naszym wykonaniu to byłby kabaret.

Gratulacje dla Legii, życzę im awansu. Bo to dobre dla Polskiej piłki. Może wyjdziemy z tego marazmu.

PS: Mieszkam w Warszawie, ale nie ma to związku z sympatia klubowa. Dla jasnośći.

gigant 22.08.2013 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mar85 (Post 1328616)
Niech awansują, będzie niezły kabaret jak w każdym meczu będą dostawać po 5-0....Barcelona, Borussia, Man City...

Daj Boże Wiśle przeżyć taki kabaret.
To takie szydzenie na siłę, jakby mając jednego zęba smiać się z kompletnego uzębienia, bo więcej się wyda na pastę.

GrzegorzTS 22.08.2013 12:01

Wiedziałem,że jak Legia awansuje to zacznie się pisanie o batach po 0-5 0-6 :) ludzie nie przesadzajcie nawet w grupie śmierci Legia jakiś punkt może urwać faworytowi.Jeszcze jest szansa,że Legia może dobrze wylosować i troche punktów nabić do rankingu krajowego,z takim fuksem jaki ma Legia od początku losowań i pierwsze mecze na wyjazdach nie zaskoczy mnie grupa z Benficą Atletico Basel a w takiej grupie mogą troche punktów nabić a grając i ciesząc się z gry mogą nawet wyjść z grupy .

Silna Legia to silna Wisła...zakładając,że Cupiał poważnie chce odzyskać mistrzostwo,po awansie L aby ich dogonić nie wystarczą transfery darmowych graczy Cupiał będzie zmuszony sięgnąć do kieszeni.
Nawet jeżeli w najbliższym czasie mistrza nie zdobędziemy to przynajmniej wzmocniona Wisła nie skompromituje się w europie .

Legia nie odpłynie poza zasieg Cupiała ,zrobią pewnie 2-3 konkretne transfery w zimie a reszte kasy z LM zabierze sobie iti na spłate długu i tyle.Wszystko zależy od tego czy Cupiał zainwestuje w transfery i wyłoży konkretną gotówke w letnim okienku przed przyszłym sezonem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl