Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

mr_kwolf 26.08.2011 11:25

Podoba mi się jeszcze pewność niektórych że "olanie LE" = "mistrzostwo Polski" i przeciwnie.

Dodam jeszcze, że w sezonie 2008/09 dopóki Lech grał w pucharach to był liderem Orange Ekstraklasy, a potem mistrzem była Wisła. Sezon 2006/07 - jak Wisła grala w pucharach to była nawet przez chwile liderem Orange Ekstraklasy, potem na wiosne jak nie graliśmy w Europie to skończyliśmy na 8 miejscu.

Jak widać gra w pucharach nie musi powodować grania piachu w polskiej lidze.

tomasz_19 26.08.2011 11:29

coś za coś... jeżeli nie zdobędziemy mistrzostwa teraz to w przyszłym sezonie zagramy... ale w pucharze polski...

WislaOnly 26.08.2011 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1155433)
Mamy powalczyc a nie szybko odpasc chociaz dla mnie wazniejsze by w lidze nie odstawac

1. PSV Eindhoven
2. Club Brugge KV
3. Austria Wieden
4. WISLA KRAKÓW

Też marze o takiej grupie, nie wierzysz to zobacz w temacie losowania!:P Tylko Austrię Wiedeń zamiennie za Maccabi Hajfa, można by było porównać poziom klubowy oby krajów. Cypryjski już znamy... A poza tym grupa fajna marketingowo i do przejścia. Marzy mi się dojście gdzieś do ćwierćfinału rozgrywek, ależ to były by emocje. I ile kasy dla klubu...Ale musimy pamiętać, żeby piłkarze nie zawalili ligi, przykładem Lecha. Trzeba im to wpajać na każdym kroku. Np. takim transparentem: "WISŁA TO NIE LECH! DA RADĘ NA KAŻDYM FRONCIE, NAWET NA TRZECH":pobity:

funkykoval 26.08.2011 11:38

Moja grupa wymarzona:

1. FC Kopenhaga
2. AEK Ateny/Hapoel Tel Aviv
3. Austria Wiedeń
4. Wisła Kraków.

Najgorsze możliwości:
1. Atletico/Schalke/Alkmar/PSG/PSV
2. Metalist/Rubin/Udinese/Mazio/Athletic
3. Odense/Rapid Bukaresz/Stade Rennais

pit5791 26.08.2011 11:44

Potwierdzam.
Nie ma w tym artykule formalnego cytatu z wypowiedzi naszego trenera, że dla niego i Wisły priorytetem jest nasza wspaniała liga.
Przepraszam za nieścisłą wypowiedź, oraz jeśli kogoś wprowadziłem w błąd.

lazy 26.08.2011 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1155578)
Sposobu myślenia tego forum nie ogarniam. Było już "lepiej odpaść w tym roku w 4 rundzie eliminacji do LM, żeby w LE zrobić punkty, które ułatwią nam walke o LM". Teraz myśl przewodnia to "odpuścić puchary, skupić się na lidze, żeby w przyszłym roku... grać w pucharach".

Fenomenalne.

hahaha...
Piękne... do prawdy piękne...
Proponuję nie zdobywać mistrzostwa bo w ten sposób wpuścimy naszych rywali w maliny (w sensie - puchary).



edit:
Przemyślałem to jeszcze. Może w ogóle wycofajmy drużynę z jakichkolwiek rozgrywek. Przecież porażki są wliczone w tą grę. Po co ryzykować?
Nie ma drużyny która mogłaby wygrać wszystko.

alterego 26.08.2011 11:52

kpina z tym odpuszczaniem LE. Co my Juventus? I LE dobre, jak widać, skoro takie z nas ogóry. Mamy ławę więc o żadnym odpuszczaniu nie może być mowy. Nawet PP...

pit5791 26.08.2011 11:57

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...olendrami.html
Ale w tym artykule, można podkreślić, że nasz trener niby powiedział:

"Co jest teraz naszym głównym celem? Oczywiście odzyskanie mistrzostwa Polski, bo za rok znów chcemy walczyć o Ligę Mistrzów."

Więc sens mojej poprzedniej wypowiedzi był jednak prawidłowy.

sanderuss 26.08.2011 11:58

Tottenham, Fulham, Stoke i Wiselka :) To byla by grupa marzen dla angielskiej kolonii :P

Krav 26.08.2011 11:59

zwłaszcza, że nie może być więcej niż jednej drużyny z tego samego kraju w jednej grupie

atomek21 26.08.2011 12:09

na Eurosporcie losowanie grup Ligi Europy na żywo. jest i Gianni Infantino.

Proud 26.08.2011 12:30

Już można powiedzieć że grupa F byłaby bardzo ciężka...

Chciałbym grupę K. Na razie Twente i Fulham...

Devonisch 26.08.2011 12:36

Popieprzony ten system losowania. Jakieś kolorowe podgrupy. Możemy sobie sami wybierać grupy marzeń wg koszyków a tu się okazuje, że pewne kombinacje nie sa możliwe.
Czemu AEK nie mógł być losowany do grupy B?

szczepek19 26.08.2011 12:38

kuuurde grupa B całkiem fajna by była

RoS 26.08.2011 12:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 1155654)
Popieprzony ten system losowania. Jakieś kolorowe podgrupy. Możemy sobie sami wybierać grupy marzeń wg koszyków a tu się okazuje, że pewne kombinacje nie sa możliwe.
Czemu AEK nie mógł być losowany do grupy B?

Bo Standard byłby z Anderlechtem. Jeden klub z jednego kraju w grupie. To chyba nie takie skomplikowane.

Kamson 26.08.2011 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepek19 (Post 1155657)
kuuurde grupa B całkiem fajna by była

Rzeczywiście super wyjazdy do Danii i Belgii...

roniU 26.08.2011 12:43

LIVE VIDEO: http://video.uefa.com/video/Competit...ideoFlash.html
A tu grupy na live: http://www.uefa.com/uefaeuropaleague...aws/index.html

atomek21 26.08.2011 13:00

trafiliśmy do grupy z Fulham, Odense i Twente. Szykują się zajebiste wyjazdy!

airborne4009 26.08.2011 13:00

Ale Legia grupę wylosowała:/ Poza PSV reszta do ogrania:/ A my też nie głupio, jest szansa na awans!!!!

Kamson 26.08.2011 13:01

JEEEEEEEEEST! Zajebista grupa :)

kotyrek 26.08.2011 13:01

Fajna ta grupa K

PanPlamka 26.08.2011 13:02

Twente, Fulham i Odense. Do zobaczenia w Anglii, Wiselko :)

ciacho 26.08.2011 13:02

Wg mnie grupa Legii i nasza porównywalne pod względem trudności.

frg 26.08.2011 13:03

Grupa ciekawa i nie jest to "grupa śmierci". Osobiście czekałem na grupe B, ale i tak nie jest źle.
DO BOJU WISEŁKA

Teqcontroller 26.08.2011 13:05

Mam nadzieję że mecze w grupie LE nie będą wyglądały tak jak ostatni mecz Nikozji.

Proud 26.08.2011 13:06

Kurde, tak jak chciałem!
Fajna grupa.

Legi grupa może teoretycznie łatwiejsza, ale mniej atrakcyjna i wyjazd do Izraela nie za bardzo korzystny.

Nasza bardzo wyrównana :)

rafkur 26.08.2011 13:08

Taaa grupa ciekawa - Fulham bez szans na pierwszą 4 w Anglii czyli będą grać jak o zycie, Twente mocne i tez bez szans na LM, Odense - zajeb.... marketingowe.
Moim zdaniem beznadziejna grupa - każda z tych drużyn traktuje LE poważnie. Marketingowo to może jeszcze Fulham obleci ale całościowo nie widzę powodu do zachwytów. Tyle, że wyjazdy w sumie łatwe dla kibiców więc tyle dobrze.

Zresztą Legia ma podobnie, może oprócz PSV które woli grać o mistrza u siebie w kraju.

Seb@. 26.08.2011 13:08

Bardzo dobrze, teraz najazd na Fulham podbnie jak na Tottenham. Sportowo tez niezle sa szanse na cos wiecej niz tylko 6 meczow

rafkur 26.08.2011 13:09

Taaa grupa ciekawa - Fulham bez szans na pierwszą 4 w Anglii czyli będą grać jak o zycie, Twente mocne i tez bez szans na LM, Odense - zajeb.... marketingowe.
Moim zdaniem beznadziejna grupa - każda z tych drużyn traktuje LE poważnie. Marketingowo to może jeszcze Fulham obleci ale całościowo nie widzę powodu do zachwytów. Tyle, że wyjazdy w sumie łatwe dla kibiców więc tyle dobrze.

Zresztą Legia ma podobnie, może oprócz PSV które woli grać o mistrza u siebie w kraju.

archi33 26.08.2011 13:11

Nie rozumiem
 
Nie rozumiem dlaczego nie mogliśmy trafić do grupy B?

Zizou1906 26.08.2011 13:12

Nie jest tak źle nikt nie powiedział ,że będzie łatwo. Lepsze to niż wyjazdy na Cypr albo do Grecji ,a co gorsza Izrael. Dania , Anglia i Holandia to klimaty podobne do naszego więc nie będzie tak źle. A czy te drużyny piłkarsko tak dużo lepsze od Nas? Damy rade!

Ja_Kibic 26.08.2011 13:13

Kiedy podają terminy ?

seta 26.08.2011 13:13

Kiedy będzie znany terminarz .

Teqcontroller 26.08.2011 13:14

Oni wszyscy będą grac szybką piłke , my tak nie umiemy grać , nie mamy takich wykonawców , granie otwartego futbolu to strzał w kolano , ale pożyjemy zobaczymy....

!!IRIVER!! 26.08.2011 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez archi33 (Post 1155715)
Nie rozumiem dlaczego nie mogliśmy trafić do grupy B?

Bo Legia trafiła do grupy C, a mecze klubów z jednego kraju nie mogą się odbywać w takich samych godzinach, zwłaszcza jeśli klubów z danego kraju jest zaledwie 2. :)

Natomiast ja powiem tak, fajnie trafiliśmy. Grupa do powalczenia. Nie ma co lekceważyć nikogo, każdy rywal teoretycznie w zasięgu i choć będzie ciężko, to los nam mimo wszystko, od samego początku, zdecydowanie sprzyja :)

frg 26.08.2011 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez archi33 (Post 1155715)
Nie rozumiem dlaczego nie mogliśmy trafić do grupy B?

Tez się nad tym zastanawiam, ale dobrze, że nie przydizelili nas odrazu do E albo I

River 26.08.2011 13:18

Strasznie chujowa grupa:-/

Zaden klub nie jest medzialny na takim poziomie jak czolowe europejskie kluby. Juz zamiast Twente wolalbym PSV. Druzyna z Enschede nie jest tak samo rozpoznawana i tak samo "wartosciowa medialnie" jak PSV. Podobnie Fulham, ktore w Anglii jest przecietniakiem i nie ma szans zblizyc sie nawet do Tottenhamu.
Odense - sory, kibic w kapiach nawet takiego klubu nie kojarzy.
Ze sportowego punktu widzenia znow chujnia. Odense bedzie grac na maxa by ugrac jak najwiecej. Fulham bedzie grac na maxa bo w lidze i tak nic poza srodkiem tabeli nie ugraja. Twente bedzie chhialo sobie odbic odpadniecie z kw. LM wlasnie w LE. Tu nikt nie odpusci. Druzyny malo medialne ale dobre sportowo.

Jedyny plus to taki, ze wyjazdy sa calkiem blisko. Nie trzeba sie wozic po Rosjach, Izraelach czu Turcjach.

Co do Legii to trafili Legiej ale poza PSV maja tam malo znane zespoly a wciaz silne i ktore beda chcialy cos ugrac w tych pucharach. Rapid pokazal Slaskowi gdzie jego miejsce i czuje, ze pokaze tez Legii. W Warszawie juz jada na tym wczorajszym wyniku z Moskwy.

sportnh 26.08.2011 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1155704)
Taaa grupa ciekawa - Fulham bez szans na pierwszą 4 w Anglii czyli będą grać jak o zycie, Twente mocne i tez bez szans na LM, Odense - zajeb.... marketingowe.
Moim zdaniem beznadziejna grupa - każda z tych drużyn traktuje LE poważnie. Marketingowo to może jeszcze Fulham obleci ale całościowo nie widzę powodu do zachwytów. Tyle, że wyjazdy w sumie łatwe dla kibiców więc tyle dobrze.

Zresztą Legia ma podobnie, może oprócz PSV które woli grać o mistrza u siebie w kraju.

Hahaha co Ty piszesz czlowieku ? Proponuje postudiuj tabele ligi holenderskiej w ostatnich sezonach

jcts 26.08.2011 13:20

Pierwszy mecz chyba w nas z Twente 15 Września o 21:05. Ale nie na 100%

sandomingo 26.08.2011 13:21

No cóż, na R22 grając defensywną taktyką można urwać punkty każdemu. Otwarta gra skończy się katastrofą.
Natomiast na wyjazdach - trzeba po prostu grać inaczej niż z Apoelem.
Można było trafić lepiej, można było też gorzej.
Na pewno parę punktów jest do zdobycia.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl