![]() |
Podoba mi się jeszcze pewność niektórych że "olanie LE" = "mistrzostwo Polski" i przeciwnie.
Dodam jeszcze, że w sezonie 2008/09 dopóki Lech grał w pucharach to był liderem Orange Ekstraklasy, a potem mistrzem była Wisła. Sezon 2006/07 - jak Wisła grala w pucharach to była nawet przez chwile liderem Orange Ekstraklasy, potem na wiosne jak nie graliśmy w Europie to skończyliśmy na 8 miejscu. Jak widać gra w pucharach nie musi powodować grania piachu w polskiej lidze. |
coś za coś... jeżeli nie zdobędziemy mistrzostwa teraz to w przyszłym sezonie zagramy... ale w pucharze polski...
|
Cytat:
|
Moja grupa wymarzona:
1. FC Kopenhaga 2. AEK Ateny/Hapoel Tel Aviv 3. Austria Wiedeń 4. Wisła Kraków. Najgorsze możliwości: 1. Atletico/Schalke/Alkmar/PSG/PSV 2. Metalist/Rubin/Udinese/Mazio/Athletic 3. Odense/Rapid Bukaresz/Stade Rennais |
Potwierdzam.
Nie ma w tym artykule formalnego cytatu z wypowiedzi naszego trenera, że dla niego i Wisły priorytetem jest nasza wspaniała liga. Przepraszam za nieścisłą wypowiedź, oraz jeśli kogoś wprowadziłem w błąd. |
Cytat:
Piękne... do prawdy piękne... Proponuję nie zdobywać mistrzostwa bo w ten sposób wpuścimy naszych rywali w maliny (w sensie - puchary). edit: Przemyślałem to jeszcze. Może w ogóle wycofajmy drużynę z jakichkolwiek rozgrywek. Przecież porażki są wliczone w tą grę. Po co ryzykować? Nie ma drużyny która mogłaby wygrać wszystko. |
kpina z tym odpuszczaniem LE. Co my Juventus? I LE dobre, jak widać, skoro takie z nas ogóry. Mamy ławę więc o żadnym odpuszczaniu nie może być mowy. Nawet PP...
|
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...olendrami.html
Ale w tym artykule, można podkreślić, że nasz trener niby powiedział: "Co jest teraz naszym głównym celem? Oczywiście odzyskanie mistrzostwa Polski, bo za rok znów chcemy walczyć o Ligę Mistrzów." Więc sens mojej poprzedniej wypowiedzi był jednak prawidłowy. |
Tottenham, Fulham, Stoke i Wiselka :) To byla by grupa marzen dla angielskiej kolonii :P
|
zwłaszcza, że nie może być więcej niż jednej drużyny z tego samego kraju w jednej grupie
|
na Eurosporcie losowanie grup Ligi Europy na żywo. jest i Gianni Infantino.
|
Już można powiedzieć że grupa F byłaby bardzo ciężka...
Chciałbym grupę K. Na razie Twente i Fulham... |
Popieprzony ten system losowania. Jakieś kolorowe podgrupy. Możemy sobie sami wybierać grupy marzeń wg koszyków a tu się okazuje, że pewne kombinacje nie sa możliwe.
Czemu AEK nie mógł być losowany do grupy B? |
kuuurde grupa B całkiem fajna by była
|
Cytat:
|
Cytat:
|
LIVE VIDEO: http://video.uefa.com/video/Competit...ideoFlash.html
A tu grupy na live: http://www.uefa.com/uefaeuropaleague...aws/index.html |
trafiliśmy do grupy z Fulham, Odense i Twente. Szykują się zajebiste wyjazdy!
|
Ale Legia grupę wylosowała:/ Poza PSV reszta do ogrania:/ A my też nie głupio, jest szansa na awans!!!!
|
JEEEEEEEEEST! Zajebista grupa :)
|
Fajna ta grupa K
|
Twente, Fulham i Odense. Do zobaczenia w Anglii, Wiselko :)
|
Wg mnie grupa Legii i nasza porównywalne pod względem trudności.
|
Grupa ciekawa i nie jest to "grupa śmierci". Osobiście czekałem na grupe B, ale i tak nie jest źle.
DO BOJU WISEŁKA |
Mam nadzieję że mecze w grupie LE nie będą wyglądały tak jak ostatni mecz Nikozji.
|
Kurde, tak jak chciałem!
Fajna grupa. Legi grupa może teoretycznie łatwiejsza, ale mniej atrakcyjna i wyjazd do Izraela nie za bardzo korzystny. Nasza bardzo wyrównana :) |
Taaa grupa ciekawa - Fulham bez szans na pierwszą 4 w Anglii czyli będą grać jak o zycie, Twente mocne i tez bez szans na LM, Odense - zajeb.... marketingowe.
Moim zdaniem beznadziejna grupa - każda z tych drużyn traktuje LE poważnie. Marketingowo to może jeszcze Fulham obleci ale całościowo nie widzę powodu do zachwytów. Tyle, że wyjazdy w sumie łatwe dla kibiców więc tyle dobrze. Zresztą Legia ma podobnie, może oprócz PSV które woli grać o mistrza u siebie w kraju. |
Bardzo dobrze, teraz najazd na Fulham podbnie jak na Tottenham. Sportowo tez niezle sa szanse na cos wiecej niz tylko 6 meczow
|
Taaa grupa ciekawa - Fulham bez szans na pierwszą 4 w Anglii czyli będą grać jak o zycie, Twente mocne i tez bez szans na LM, Odense - zajeb.... marketingowe.
Moim zdaniem beznadziejna grupa - każda z tych drużyn traktuje LE poważnie. Marketingowo to może jeszcze Fulham obleci ale całościowo nie widzę powodu do zachwytów. Tyle, że wyjazdy w sumie łatwe dla kibiców więc tyle dobrze. Zresztą Legia ma podobnie, może oprócz PSV które woli grać o mistrza u siebie w kraju. |
Nie rozumiem
Nie rozumiem dlaczego nie mogliśmy trafić do grupy B?
|
Nie jest tak źle nikt nie powiedział ,że będzie łatwo. Lepsze to niż wyjazdy na Cypr albo do Grecji ,a co gorsza Izrael. Dania , Anglia i Holandia to klimaty podobne do naszego więc nie będzie tak źle. A czy te drużyny piłkarsko tak dużo lepsze od Nas? Damy rade!
|
Kiedy podają terminy ?
|
Kiedy będzie znany terminarz .
|
Oni wszyscy będą grac szybką piłke , my tak nie umiemy grać , nie mamy takich wykonawców , granie otwartego futbolu to strzał w kolano , ale pożyjemy zobaczymy....
|
Cytat:
Natomiast ja powiem tak, fajnie trafiliśmy. Grupa do powalczenia. Nie ma co lekceważyć nikogo, każdy rywal teoretycznie w zasięgu i choć będzie ciężko, to los nam mimo wszystko, od samego początku, zdecydowanie sprzyja :) |
Cytat:
|
Strasznie chujowa grupa:-/
Zaden klub nie jest medzialny na takim poziomie jak czolowe europejskie kluby. Juz zamiast Twente wolalbym PSV. Druzyna z Enschede nie jest tak samo rozpoznawana i tak samo "wartosciowa medialnie" jak PSV. Podobnie Fulham, ktore w Anglii jest przecietniakiem i nie ma szans zblizyc sie nawet do Tottenhamu. Odense - sory, kibic w kapiach nawet takiego klubu nie kojarzy. Ze sportowego punktu widzenia znow chujnia. Odense bedzie grac na maxa by ugrac jak najwiecej. Fulham bedzie grac na maxa bo w lidze i tak nic poza srodkiem tabeli nie ugraja. Twente bedzie chhialo sobie odbic odpadniecie z kw. LM wlasnie w LE. Tu nikt nie odpusci. Druzyny malo medialne ale dobre sportowo. Jedyny plus to taki, ze wyjazdy sa calkiem blisko. Nie trzeba sie wozic po Rosjach, Izraelach czu Turcjach. Co do Legii to trafili Legiej ale poza PSV maja tam malo znane zespoly a wciaz silne i ktore beda chcialy cos ugrac w tych pucharach. Rapid pokazal Slaskowi gdzie jego miejsce i czuje, ze pokaze tez Legii. W Warszawie juz jada na tym wczorajszym wyniku z Moskwy. |
Cytat:
|
Pierwszy mecz chyba w nas z Twente 15 Września o 21:05. Ale nie na 100%
|
No cóż, na R22 grając defensywną taktyką można urwać punkty każdemu. Otwarta gra skończy się katastrofą.
Natomiast na wyjazdach - trzeba po prostu grać inaczej niż z Apoelem. Można było trafić lepiej, można było też gorzej. Na pewno parę punktów jest do zdobycia. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl