Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Ala1955 13.04.2009 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 708112)
Czy jeżdżą z Krakowa jakieś PKSy do Łeby? Prosiłbym o jak najwięcej informacji; ile kosztuje, ile się jedzie, w jakie dni tygodnia, o której wyjeżdża itp.

http://www.rda.krakow.pl/pl/index.php

anka1906 13.04.2009 17:21

co było napisane na transparencie przed D5? wczoraj na meczu?
ktoś wie co znaczy CHWM? też z wczoraj?

igortsw 13.04.2009 17:29

CHWM - Chuliganii Wolnego Miasta

ChomikNH 13.04.2009 18:05

Witam chce sprowadzić samochód do 4 tysiecy euro z niemiec i mam pytanie ile mi wyjdzie za wszystkie opłaty (sprowadzenie ) bez ubezpieczenia .

pff 13.04.2009 18:40

Ok. 1200-1300 zł, z rejestracją oczywiście. Jakoś tak przynajmniej z tego co pamietam



Cytat:

Pierwotnie napisane przez anka1906 (Post 708120)
co było napisane na transparencie przed D5? wczoraj na meczu?

Kojak, Shrek. Jesteśmy z wami!

Qrdwanów Nowy

Kuba_WD 13.04.2009 18:59

. . . . . sory

banasik 13.04.2009 19:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kuba_WD (Post 708170)
oni siedzą ?? słyszałem coś o tym właśnie

nie, leżą i rozwiązują krzyżówki

opamiętaj się chłopie

anka1906 13.04.2009 20:16

dzięki Igor i Grzesiek :)

piter116 13.04.2009 20:39

Jakim programem odtworzę film z napisami sub i idx ? Ewentualnie czy da się to jakoś skonwertować to pliku txt?
Posprawdzałem trochę na googlach i nic ciekawego nie znalazłem .

Edit: Otworzyłem je The KMPlayerem ale okazało się, że są po angielsku :P

Gordian 13.04.2009 21:33

może subedit?

anka1906 13.04.2009 21:43

NIe jestem pewna ale chyba za pomocą Nero Show Time (sub). Formatu idx nie wiem czym... SubEdit otworzy pliki sub ale nie idx, sprawdź V-Player'a

SiASiN 13.04.2009 22:26

Drodzy państwo, gdzie w Krakowie kupię ramkę cyfrową, w cenie nie przekraczającej 200 (jeszcze naszych) złotych?
Potrzebne na "wczoraj" dlatego allegra i tego typu cuda odpadają.

pio 13.04.2009 22:27

na allegro możesz poszukać sklepów z Krakowa z odbiorem własnym, więc może nie muszą odpadać?:>

SiASiN 13.04.2009 23:08

W ten sposób właśnie szukałem ii raczej nie za bogato. Siedmiocalówek nie ma, bo albo coś nie styka albo inne cuda.
To ma być prezent, także w grę wchodzi tylko funkiel nówka. Może komuś się rzuciła w oczy jakaś promocja w gazecie, albo przypadkiem widział w jakim sklepie?

mic 13.04.2009 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SiASiN (Post 708407)
W ten sposób właśnie szukałem ii raczej nie za bogato. Siedmiocalówek nie ma, bo albo coś nie styka albo inne cuda.
To ma być prezent, także w grę wchodzi tylko funkiel nówka. Może komuś się rzuciła w oczy jakaś promocja w gazecie, albo przypadkiem widział w jakim sklepie?

http://www.google.pl/search?q=ramki+...ient=firefox-a

sproboj pare pierwszych stron

lub bitcomputer.pl

oskar TS 13.04.2009 23:46

Potrzebuje stronke gdzie jest mase zdjec z opraw (nie musza byc z I ligi i w ogole tysiace publiki na stadionie) stare czy mlode bez znaczenia..:p

Co oznacza slowo forza?

SiASiN 14.04.2009 00:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 708419)
http://www.google.pl/search?q=ramki+...ient=firefox-a

sproboj pare pierwszych stron

lub bitcomputer.pl

W bicie chyba mają to co mi potrzebne.
Pio i mic za pomoc serdeczne dzięki.

famul 14.04.2009 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez oskar TS (Post 708446)
Potrzebuje stronke gdzie jest mase zdjec z opraw (nie musza byc z I ligi i w ogole tysiace publiki na stadionie) stare czy mlode bez znaczenia..:p

Co oznacza slowo forza?

jeśli pamięć mnie nie myli słowo forza oznacza naprzód lub siła (nie jestem tego pewien) wiem że na 100% to włoskie słowo a co do opraw to poszukaj na kibice.net albo polscykibice.com

Bobic 14.04.2009 10:28

Panowie mógł by Mi toś z was przybliżyć działanie Przelewu24??
Tak w skrócie :-)

I jeszcze jedno pytanie znacie jakąś fajną strone internetową z odzieżą np nike,adidas itp??
A i gdzuie w Krakowie mogę znaleś jakiś fajny firmowy sklep z odzieżą?? Żeby ceny nie były bardzo wysokie ;-)

jurukuru 14.04.2009 10:30

powiedzcie mi, gdzie mogę kupić pierwsze serie vlepek Wisły jeśli jeszcze gdzieś można ?

R33 14.04.2009 10:50

Poszukuje osoby która dysponuje książką lub e-bookiem ,,Świat w liczbach 2008/2009" - priv

TSW Fanatyk 14.04.2009 12:14

Skąd mogę pobrać II połowę meczu Wisła Jagiellonia?

boro57 14.04.2009 12:41

Jak zrobić , żeby w photoshopie na jednym obrazku był np. herb Wisły i Herb Lechii ??

Jarza 14.04.2009 12:44

Szukam ciekawych layoutów razem z CMS, macie jakieś pomysły gdzie takie coś znajdę?
no chyba, że jest tutaj spec od tych spraw to proszę o p.w.

Dzięki

Gordian 14.04.2009 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez boro57 (Post 708618)
Jak zrobić , żeby w photoshopie na jednym obrazku był np. herb Wisły i Herb Lechii ??

lol, może najpierw porób kilka tutoriali, żeby podstawy poznać a potem się bierz za vlepki...

S88 14.04.2009 14:24

Jak sie nazywa piosenka, ktora leci w podkladzie reklamy programow TVN-u? Tej co tam Urbanski idzie z kolem ratunkowym itp.

El'kabat 14.04.2009 14:37

Lenka-The show ?:)
http://majewsqa.wrzuta.pl/audio/3w24...nka_-_the_show

kroko. 14.04.2009 15:15

Gdzie w Krakowie można kupić piwo "Żywe" ? Oprócz sklepu na ruczaju niedaleko kampusu.

El'kabat 14.04.2009 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzwd (Post 708694)
dlaczego Barry Ferguson jest dożywotnio wywalony z repry Szkocji ?

http://www.sportowefakty.pl/pilka/20...tacji-szkocji/

igortsw 14.04.2009 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dzwd (Post 708694)
dlaczego Barry Ferguson jest dożywotnio wywalony z repry Szkocji ?

"Troszku" sobie popili razem z McGregorem:-p

Tu masz zresztą cały artykuł o tym : http://www.tvn24.pl/0,1594040,0,1,za...wiadomosc.html

BRTS39 14.04.2009 18:32

Czy w zwiazku z żaloba narodowa zostanie odwołana transmisja meczu Porto - Manchester w publicznej?

Pamietam że jak papiez zmarł to Liverpool - Juve nie pokazali. Ale to była wielka osobowosc a dzis normalnie w tv sie smieja i wogule

Bobic 14.04.2009 18:37

Panowie mam problem z Pes06 gram sobie a za jakies 20 minut nagle restartuje mi sie komp o co chodzi??

ja_ka_ 14.04.2009 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 708761)
Czy w zwiazku z żaloba narodowa zostanie odwołana transmisja meczu Porto - Manchester w publicznej?

Pamietam że jak papiez zmarł to Liverpool - Juve nie pokazali. Ale to była wielka osobowosc a dzis normalnie w tv sie smieja i wogule

Na pewno nie będzie odwołana transmisja. Odwołane są wszystkie spotkania rozgrywane w Polsce.

qubu 14.04.2009 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kroko. (Post 708695)
Gdzie w Krakowie można kupić piwo "Żywe" ? Oprócz sklepu na ruczaju niedaleko kampusu.

w nocnym na rogu ulicy kącik (plac bohaterow getta)

jurukuru 14.04.2009 18:46

panowie, stronki z graffiti Wisły szukam? jest coś takiego ?

anka1906 14.04.2009 18:55

a panie mogą być? :) na tou tube wpisz Wiała graffiti i Ci wyskoczy parę filmików, a czy jest konkretna strona z graffiti Wisły to nie mam pojęcia

Zola 14.04.2009 18:59

do usunięcia

AOT 14.04.2009 19:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 708763)
Panowie mam problem z Pes06 gram sobie a za jakies 20 minut nagle restartuje mi sie komp o co chodzi??

zobacz czy ci sie komputer nie przegrzewa, bo ja miałem kiedyś podobnie. np taki program jak speedfan moze byc pomocny. włącz go, pograj chwile w pesa i zobacz jaka tam pokazuje temperature. sprawdz też czy ci sie wszystkie wiatraki w kompie kręcą (mnie sie spierdzielił wiatrak od zasilacza i przez to cała "buda" sie grzała).

NowaHutaWNH 14.04.2009 20:05

Ma ktoś może link gdzie na internecie można obejrzeć mecz Barcy ?

ChomikNH 14.04.2009 20:09

Witam. Kupiłem dzisiaj w Inter Sporcie spodnie i oderwałem metkę (ale na szczęście da się ją spowrotem przypiąć) Czy mogę te spodnie jutro oddać? Bo przestały mi się podobać i są troche za długie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl