![]() |
nie zwróciłem nawet na to uwagi.
ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem spikera, to był mecz o mistrzostwo ? i na miejscu trenera drużyny ' białej ' ja bym kazał zejść zawodnikom po drugim czy trzecim razie podytkowaniu karnego. to istna farsa ! |
Cytat:
To, że 90% sędziów takie karne puszcza to tylko przejaw ich frajerstwa, "odpuszczania", może obawy o reakcję widzów? Szkoda, bo jak widzimy ten przepis zrobił się tak martwy, że sporo osób w ogóle o nim nie wie. No i mamy potem takie kwaitki, że ktoś zamieszcza w internecie (celem wyśmiania) fimiki z prawidłowymi zdarzeniami boiskowymi:) Także już nie rozpowszechniaj tego filmiku, bo nie masz racji tym razem. Pozdrawiam. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
A czy mógł się zmienić zawodnik wykonujący rzut karny ?
|
Cytat:
Ale ten przepis też jest martwy. Różnica polega jednak na tym, że o ile nie mamy obrony karnego i jakiejś dobitki, to omawiane złamanie przepisów nie wpływa kompletnie na sytuację na boisku. Wychodzenie bramkarza metr przed bramkę ("skrócenie kąta") już jak najbardziej tak. Także jak dla mnie jest tu różnica spora. |
Cytat:
cała Polska, w cieniu Śląska ! |
|
Cytat:
|
|
http://scr.hu/screenshooter/3341680/kfnebbr
Nawet prawidłowej gwiazdy nie potrafią namalować. Łeheheh |
http://s1255.photobucket.com/albums/...t=smuda8-1.jpg
:lol: :lol: z weszło z serii Oglądamy wasze prace związane z Frankiem |
Do kibicow sasiadki narescie dochodzi wiadomosc o spadku...
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7501505_n.jpg |
|
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=5NPqiPaUkWk
Wisła powinna ćwiczyć takie stałe fragmenty :D |
Takie w sumie mało śmieszne ogłoszenie znalezione na pewnym popularnym portalu:
http://i50.tinypic.com/2w4k38w.jpg Czy to w ogóle legalne, żeby dyskryminować normalnych ludzi? :foch: |
TO bedzie HIT obecnego tygodnia
JAK Marcin Najman zamawia drinka w knajpie http://www.youtube.com/watch?v=OiqXG...layer_embedded rozbrajające :DDDDDDDDD |
Poplułem monitor i zesmarkałem klawiaturę:
http://img2.demotywatoryfb.pl/upload...y_wojtek67.jpg |
|
|
|
Cytat:
|
|
Reklama radiowa suplementu diety "Proliver"
http://www.youtube.com/watch?v=rv10zsvnTNQ |
Kilka przeróbek by me :)
http://pilkanozna.yeeti.com/ |
Cytat:
|
|
|
|
|
http://www.tesco.pl/wspieramy-kibico...ia-w-akcji.php
Henio z Tesco w akcji |
Cytat:
|
http://img594.imageshack.us/img594/4...1710179629.jpg
Zniknięcie takich tablic to główna przyczyna podniesienia wieku emerytalnego :D |
|
|
Cytat:
Nie byłem, ja nadal jestem mały. Czy to nie przykre, że pomimo tego faktu, patrzę na ciebie z góry?... |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl