![]() |
buahahhaahhahahahahaha
|
No i gdzie są teraz ci piewcy talentu złotoustego Roberta? Niestety to przeciętny trener ale, że trafi na takie zadupie to się sam nie spodziewałem.
|
Kasa misiu kasa.
|
Ten przeciętny trener zdobył z naszym klubem 13. tytuł mistrza Polski.
|
I po cholere rżycie?
Nie było ofert to pojechał sobie do stanów , popracować z młodzieżą, szczególnie że zaproponował mu to ziom;) |
Szkoda że nie zrobił tego pare miesięcy temu... nachapał się kasy od Wisły...
|
Przypominam , że ten sam złotousty Holender przeszło rok temu zdobył z naszym szrotem MP . Troszkę szacunku dla byłego trenera .
|
Cytat:
|
Cytat:
|
jakbym był taki zajebisty jak niektórzy mówili to mogąc przebierać w ofertach nie musiałbym ciągnąć kasy od swojego byłego ( obecnego ) pracodawcy bo gdzie indziej daliby mi więcej lub przynajmniej nie mniej.
|
W Holandii on mógł liczyć tylko na to co zwykle tam robił, czyli walce o utrzymanie.
|
Może Robert lubi wyzwania z gatunku Fmowskich, chce wprowadzic klub 3 ligowy do MLS :D
Unirea też była zapyziałem klubem zanim Dan nie zrobił tam porządku. Poczekamy zobaczymy co się z tego wykluje. |
Nie ma na to szans - MLS to prywatna liga i nie obowiązują tam spadki ani jakieś awanse z niższych lig. Złotousty Robert będzie pracował więc w totalnie amatorskich rozgrywkach, ogromna kompromitacja, ale niech sobie robi co chce. :D
|
Założę się, że umowa obowiązuje od 1 lipca...
|
W tym klubie będzie wynajdywał amerykańskie perełki, podobno kasa będzie podobna do tej w Wiśle, Robert miał oferty z średnich klubów ligi holenderskich, ale wybrał kasę. W klubie tym są sami młodzi zawodnicy.
|
Maaskant- zero ambicji.
|
Cytat:
edit: Czekam jeszcze na to czy to potwierdzony news bo aż ciężko w to uwierzyć. |
to jak Maaskant znalazł pracę, to Wisła mu nie płaci?
Bo z tego co wiem, Wisła miała go opłacać do końca kontraktu czyli do czerwca... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A co Wy myślicie, że po wy.......eniu z Wisły to topowe kluby się zgłoszą?
Podobnie było z Danem, trafił na zadupie, z którego zrobił klub, zobaczymy co zrobi Maaskant. Choć trochę to dziwne, 3 liga? może tymczasowo. |
Cytat:
Weszło nazywało Maaskanta showmanem jeśli on tam rzeczywisice poszedł trzeba przyznać im racje a sam Robert będzie czuł się jak ryba w wodzie, tylko czy my tu mówimy jeszcze o piłce nożnej ? Nie dawno sam Robert przechwalał się że nie został trenerem dla kasy tylko dlatego że kocha wygrywać i kocha ten sport, wspominał coś o tym że mógł przejąć firmę po ojcu i zbić fortunę a nie zrobił tego bo pieniądze nie mają dla niego nadrzędnej wartości. Szanowałem tego goscia za to że odbudował rozpi*** drużynę zdobył mistrzostwo i obrał dobry kurs na LM. Po dzisiejszym meczu Chelsea uważam że ten kurs mógłby być jeszcze lepszy. |
Ja piernicze szok ,Maaskant totalnie sie osmieszyl
poziom 3 ligi w Stanach to chyba wiedza ogolna tych pilkarzy ze sa 2 bramki i troche trawy ,przeciez oni tam sobie jaja z pilki robia zreszta tam zawsze jest show ,wiec Robercik tam pasuje :D |
A właśnie, że się nie ośmieszył. Co najwyżej zadrwił z nas wyszukując lukę w kontrakcie która nie zabrania prowadzenia klubu z 3 ligi USA. Robert ma i tak sporo wolnego czasu, a tym sposobem jeszcze sobie dorobi do nie najniższej pensji. Wstyd to byłby jakby podjął się pracę w Lechu Poznań, lub tfu. Cracovii. Nie jestem zwolennikiem złotoustego trenera, aczkolwiek będę go mile wspominał i życzę mu wszystkiego najlepszego.
|
Cytat:
|
nie wiedzie sie też byłemu naszemu trenerowi Wernerowi Liczce który trenuje Banika Ostrava.Jego drużyna zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.Ostatnio przegrała 4-1 z Duklą Praga
|
Cytat:
Czyli zdaje mi się że Robert będzie teraz ciągnął kasę z dwóch źródeł. |
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli nie obowiązuje w tym przypadku prawo Bossmana, to Maaskant nie może sobie podpisać kontraktu z nikim innym, nawet z datą początkową już po upłynięciu terminu obecnej umowy, i nawet jeśli kontrakt kończyłby się mu jutro o ósmej rano, ani nawet nie mógłby z nikim oficjalnie negocjować. Musiałby poczekać na zakończenie kontraktu, rozwiązać go i dopiero wtedy przystąpić do negocjacji (w praktyce o samo negocjowanie nikt się raczej nie czepia, szczególnie że ciężko to udowodnić). Tak by było w przypadku piłkarzy jeszcze kilka lat temu, ale jak piszę, nie wiem jakie przepisy obowiązują w stosunku do trenerów. |
Cytat:
Wystarczy popatrzec kto gra w MLS i za jakie kwoty, my za milion lat swietlnych takich emerytow nie przyciagniemy do naszych klubow bo i za co. Jak by sie Maskantowi nie oplacalo tam trenowac to by tego nie robil. A u nas niby czemu sie pojawil? polowa Holandii miala z niego beke ze zacza prace w polsce |
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1..._czwartej.html - no to już wiemy Robert chce sobie dorobić do wakacji a później pewnie przejmie jakiś klub.
|
Cytat:
Troche meczow z MLS ogladalem i musze stwierdzic,ze ich poziom nie odbiega od T-ME.Powiem wiecej , czesto odbywaja sie turnieje z druzynami z calego globu ( m.in. Europa , PLD. Ameryka ) i na ich tle wypadaja calkiem dobrze .Jednego czego nie mozna im zarzucic to braku przygotowania kondycyjnego i biegania do ostatniego gwizdka. Talentow kluby szukaja juz u gowniarzy,ktorzy kopia pilke dla klubow osiedlowych , zrzeszonych czy tez nie .Mysle , ze gdybysmy w Polsce mieli porownywalne mozliwosci jesli chodzi o baze przygotowawcza ,Liga Mistrzow nie bylaby dla nas czyms z krainy marzen. |
Cytat:
Każde potknięcie kończy sie w podobny sposób czyli sprzedażą tych najlepszych, łatając dziury po kasie która miała być...a nima. A jeśli ktoś w końcu pomyśli, najpierw włoży żeby później wyciągnąć tj. wzmocni drużynę przed eLM zamiast ją osłabiać - nie widzę problemu żeby tam się znaleźć. |
Cytat:
Problem jest bardziej złożony, to szereg czynników które robimy źle. Brak bazy to jeden z kluczowych. Wyobrażasz sobie by taki Arjen Robben utrzymał wysoką formę trenując na takim kartoflisku jak nasze "boisko treningowe"? To tak jakbyś sobie kupił ferrari enzo i nie miał z niego żadnego pożytku, bo po pierwszym miesiącu siadło zawieszenie na naszych dziurawych drogach. Fatalna polityka transferowa i brak stabilizacji to również istotny błąd jaki popełniamy, aczkolwiek jeden z wielu. |
Jaki trener taka liga i to by było na tyle...
|
Cytat:
Trzeba mieć na uwadze to że posiadanie bazy jest niejako standardem w "cywilizowanym" świecie, jednak u nas jest to postrzegane troszeczkę mylnie, jako coś co jest lekiem na nasze całe zło. Ja jednak będę się trzymał takiej wersji że, najważniejszy jest system szkolenia i środki jakie się na dany cel przeznacza. To tak jak by szkolić kandydata na kierowcę, np szkolnego autobusu i świadomie szukać oszczędnosci, poprzez zmniejszenie ilości godzin kursowych. Po połowie nakładów,czyli godzin oczywiście będzie jeździł poprawnie, zatrzyma się na czerwonym ale czy będzie dość dobry? Czy oby te oszczędzanie nam się opłaci? Wątpię. Dlatego nawet jeśli będzie 16 boisk, 2 lotniska, 3 perony i wesołe miasteczko, to nic to nie zmieni jeśli kuleć będzie system szkolenia i inwestowania, zarówno w kandydatów jak i cały sztab odpwiedzialny za ukształtowanie i wytyczenie profesjonalnej drogi. W Brazylii bazą dla młodzieży jest ogólnie dostępna plaża. Tam bazę mają krezusy i trafiają tam szczęściarze. Kluby kladą nacisk głównie na promocję i późniejszy zysk, natomiast talenty rodzą sie na ulicy. |
Marcelo zdobyl dziś gola dla PSV w wygranym wyjazdowym meczu z Rodą 3-1
|
Jean Paulista - nasz były pomocnik zagrał cały mecz w barwach Polonii Bytom w meczu przeciwko Kolejarzowi Stróże . Strzelił także gola kontaktowego na 2-1 ( mecz wygrała Polonia 2-3 )
|
Paweł Brożek powołany na Euro
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl