![]() |
http://www.youtube.com/watch?v=E2dPG...&feature=share
- Kto Ty jesteś? - Bo ja wiem... - jaki znak Twój? - logo pzpn. |
Ważne żeby kur.. Polacy chociaż doszli do ćwierćfinału to będzie jak odkrycie nowej galaktyki :) a na tą koszulke mam wyj.... i pozostali też powinni mieć , no i co że nie ma orzełka , popłaczecie sie?xD
Jeb.. PZPN !!!!!! |
http://www.tvn24.pl/12694,1723780,0,...l#sonda1003545
Cytat:
Rozumiem, ze ludzie kupuja karty kibica czy bilety bo to jest niezbedne do obejrzenia meczu kadry ale juz w koszulce naszczescie mozna przyjsc dowolnej przynajmniej narazie choc nie zdziwie sie jesli zostanie wprowadzony zakaz przychodzenia w koszulce z godlem zeby zmusic ludzi do kupowania tej szmaty z butelek - przeciez Krecine trzeba jakos wyzywic. |
Cytat:
Natomiast po treści posta widac kim Ty jesteś. I nie masz z czego być dumnym. Bez odbioru |
Cytat:
co za sprzedajna szuja :[ |
Cytat:
Dostrzegam na horyzoncie następce Franza . Świerczewski ucz się pan zawodu , bo lukę intelektualną wypełnisz godnie. |
Cytat:
czyli jednak są w tej kadrze normalni piłkarze :) |
Cytat:
|
tak przy okazji tych koszulek, niezależnie od oceny, to kłania się jakość polskiego prawa. Bo ustawa o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych zabrania umieszczania symboli RP na przedmiotach przeznaczonych do obrotu handlowego, natomiast dopuszcza ich użycie w formie "artystycznie przetworzonej", cokolwiek ustawodawca rozumiał pod tym pojęciem - pewnie może to co Orła Białego zastąpiło. Więc wychodzi na to, że PZPN dostosował się do polskiego prawa, a ono w tej dziedzinie, jak zresztą w wielu innych, kuleje
|
Cytat:
Nie byłoby korupcji, durnych działaczy, braku pieniędzy na szkolenie młodzieży, braku inwestycji w infrastrukturę, braku nowoczesnego zarządzania, braku jakiejkowliek wizji rozwoju polskiej pilki, skostniałych struktur, lesnych dziadków, nieprzestrzegania procedur licencyjnych, nieliczenia się z kibicami, powoływania na siłę spolonizowanych cudzoziemców, żeby tylko się nie zbłaźnić? Wam dac tylko symbol (chocby narodowy) a uznacie, że wszystko jest cacy. Grześ Lato dzięki takim właśnie jak Wy doszedł do tego, do czego doszedł, bo umie sobie nimi manipulować. Wstyd rzeczywiście byc czasami moderatorem na forum gdzie ludzie dostrzegają jedynie ułudy, pozory, dają sobie manipulowac, czepiają się spraw (może głębokich) ale w tym momencie najmniej istotnych. Nigdzie nie napisałem, że podoba mi się brak godła. Ale do jasnej ch... to w tym całym bajzlu jakim jest PZPN nie jest to najwazniejsza, najistotniejsza sprawa do zmiany. Teraz media i kibice zamiast naciskać na PZPN o rzeczywiste reformy w piłce będa zajmowały się orzełkiem a raczej jego brakiem... No typowo polskie podejście do tematu. A Grześ zaciera tłuste rączki |
Co to jest za bełkot? O czym ty piszesz? Co sam do tej pory zrobiłeś, żeby przywrócić sytuację w polskiej piłce do ładu, że piszesz o "Was" jako tych, którzy są mamieni i udają, że w tym światku jest tylko jeden problem, bo im się go podsunęło pod nos? A ty ostatni sprawiedliwy trwasz na straży najwyższych wartości.
W skrócie - o czym ty .......isz? Nie jesteś ostatnią myślącą osobą na tym świecie. Najwyższa pora, żebyyś przestał żyć w świecie swojego wybujałego ego i zaczął zdawać sobie sprawę z tego, że inni też mają mózgi. Sprawa usunięcia godła Polski z koszulek drużyny, która nazywa się reprezentacją tego kraju, to jest kolejny skandal! Nikt tutaj nie mówi, że inne zeszły na plan dalszy, ale jest to kolejny etap degrengolady i dewaluacji wartości "reprezentacji". Jeśli twoim zdaniem należy to przemilczeć i działać na poprawę reszty błędów, to dlaczego tego nie robisz? Aczkolwiek jak dla mnie zignorowanie tego problemu to po prostu przyzwolenie na taki proceder i metody, którymi posługuje się pzpn. A że dla ciebie to oznaka najwyższej mądrości, to bardzo śmieszna sprawa w sumie. No i bardzo wygodne usprawiedliwienie "nic nie robienia". |
Takie "drobiazgi" jak honor są ważniejsze niż wyniki czy korupcja i czarne owce w pzpn.
Kilka nazwisk do zapamiętania - brawo!! Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Skoro jednak tak mówisz... ja po prostu widze, że łatwiej jest mediom pisac o orzełku niż o potrzebie rzeczywistych reform |
Wieści od rywali
My tu dyskutujemy o bohomazie, który zastąpił orła na koszulkach, a tymczasem Włosi na poważnie szykują się na nas:
Cytat:
Balotelli i Pazzini w pierwszym składzie, debiut w barwach "azzurich" dla Abate - oto decyzje kadrowe selekcjonera kadry Prandellego na nadchodzący mecz Polska - Italia. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało w praniu - oby tylko nie okazało się, że będziemy zadowoleni, kiedy repra dostanie łomot, bo przynajmniej skompromitują obce logo PZPN, a nie białego polskiego orła. Mario Balotelli - niepokorny Murzynek z repry PZPN-u w piątek zrobi młynek. |
Cytat:
Cytat:
Normalne to by było - rezygnuje z tego cyrku, grajcie sobie sami. |
I bardzo dobrze, że nie ma orła na koszulce tej pseudo reprezentacji, bo to by było zhańbienie symbolu narodowego. Z jakiej racji Ojgeny i inne Perkisy miałyby grać z białym orłem na piersi? Niech się jednoczą pod znaczkiem PZPNu i cacy.
|
W zasadzie czemu my mamy pretensje?
Przynajmniej związek jest konsekwentny. Obsrał reprezentację, robiąc łapankę na piłkarskim wysypisku śmieci, więc naturalną koleją rzeczy jest się spuszczenie na koszulkę i zastąpienie godła narodowego g.wnianym wypierdkiem. Teraz czekam na hymn. Zamiast niego coś w tym stylu: http://www.youtube.com/watch?v=6fUtcEOKMnA |
Cytat:
Dlatego niech zmienią też nazwę. Proponuję FC Multi-Kulti. Ludzie przez wieki walczyli o niepodległość, przelewali swoją krew i pisali historię swoimi bliznami, abyśmy dziś żyli w wolnym kraju i mogli nosić Białego Orła na piersi. Nóż mi się w kieszeni otwiera, gdy patrzę jak to społeczeństwo stacza się. Każdy piłkarz, który wyjdzie w tej koszulce jest dla mnie szmaciarzem. |
No niestety, a Kuba Błaszczykowski powiedział że logo jest fajne "bo dynamiczniejsze".. wiele stracił w moich oczach.
|
Cytat:
Szkoda, ze nie wypaliła trójkolorowa koszulka, wtedy może nikt by ich z nami nie powiązał... |
Cytat:
Z Wisły? :) Cytat:
Cytat:
Z odbiorem. Cytat:
A tak na marginesie, to jeśli można, to co chcesz przekazać poprzez symbol z awatara? Na prawdę jestem ciekaw! |
1 Załącznik(ów)
Tak było
a jak będzie? |
czekam aż barwy zmienią na szybsze i nowsze.
JE*** Je*** PZPN niejeden dziadek sie w grobie przewraca..do czego to doszło, jutro a w zasadzie dziś już kolejna rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę, oraz rocznica wyeliminowania godła z piersi polskiego piłkarza. Niemiecki trener nam godło usunął z koszulki, a piłkarzyki sie cieszą. Wiele razy mieli zadawane pytania w stylu : Marzyłeś o grze z orzełkiem na piersi ? Napewno odpowiadali że tak, to czemu teraz ku*** zapomnieli o podstawowych wartościach? Pieniądz i Niemiec rządzi światem ! :) |
Jak słysze te wszystkie teksty w mediach tudzież na forach internetowych to mam dość!
Że nie ma orzełka, że to po się wkładało koszulke zeby byla na piersi itd. forumowi napinacze i pseudokibice. I co teraz nie bedziecie kibicować naszej Druzynie Narodowej? mnie to wali czy oni mają orzełka na piersi czy logo pznp czy logo McDonalds! a co najważniejsze PIŁKARZY TEŻ TO WALI! wszyscy mowia ze ok, ze nie ma sprawy bo dla nich to tylko jebitna koszulka, coś w co się spocą i wyjebią do kosza po meczu a tu straszna nagonka! W wielu krajach na koszulkach juz mają loga federacji od dluzszego czasu i nikt z tego nie robi takiego halo. opamietajcie sie bo wasze p.ierd.olenie niczego nie zmieni, a najbardziej zainteresowani koszulkami czyli PIŁKARZE mają to głęboko w dupie, i ja tez, a wieczorem bede kibicowal naszym z calego serca! dobrej nocy Piz.deczki internetowe, wielcy fachowcy pilki kopanej |
Cytat:
|
Cytat:
Czemu to oni nie mogą brać z nas przykładu, czemu nie mogą się uczyć od Polaków patriotyzmu i poszanowania tradycji, czy naprawdę potrzebny jest ten nasz ciągły śmieszny pościg za zachodem? Jak dla mnie, to jedyne dziedziny, w których rzeczywiście nam taki pościg jest potrzebny, to są dziedziny infrastruktury publicznej, czy też poziomu sportowego niektórych dyscyplin. |
Cytat:
|
Cytat:
Natomiast w tym przypadku PZPN strzelił sobie sam w stopę i w żadnym wypadku nie odwrócił uwagi opinii publicznej problemów jakie trapią polską piłkę, a wręcz zraził do siebie osoby będące do tej pory neutralne w stosunku do związku. Myślisz, że w PZPN mieli jakiekolwiek problemy? Mieli relatywny spokój, a hasła skanowane przeciwko nim na stadionach, spływały po nich jak woda po kaczce. I tak by sobie żyli w błogim spokoju do kolejnych wyborów, więc po co im rozgłos i negatywne głosy jakie teraz pojawiają się na temat tej kliki? Zrazili do siebie ludzi postronnych, szanujących symbole narodowe, dzięki czemu po nitce do kłębka może zainteresują się oni pozostałą działalnością "związku" - co przyczyni się do szybszego rozpadu kliki. Oby. |
Ja dzisiaj standardowo liczę na przeraźliwą ciszę na trybunach i kilka goli dla Italii w meczu z reprezentacją PZPN, będzie to miód na moje serce :)
Po ostatnich wydarzeniach straciłem resztki sentymentu do tej śmiesznej drużynki, ale mimo wszystko straszny żal, że z drużyny narodowej zrobiono coś takiego, i podwójny żal, że nikomu to w związku czy w rządzie nie przeszkadza. A Franek Smuda to jest idealne uosobienie tego całego gówna jakie tam panuje - typowy kiep bez matury, nie umiejący sklecić poprawnie jednego zdania w j.polskim. I ktoś taki kieruje (w założeniu) najważniejszą drużyną w kraju. Przystawmy go do Prandellego czy menedżerów z lig angielskiej czy hiszpańskiej. Tragedia. Dlatego przykro mi, ale dziś na mecz rzucę okiem wypruty z wszelkich emocji, dla mnie ta drużyna to nie jest Reprezentacja Polski. |
Słyszeliscie co powiedział KUBA? Nie wazne w jakim stroju gramy, najwazniejsze jest by cos zaprezentowac na boisku. Nasz dzisiejszy sparingpartner juz od bardzo dawna gra z oznaczeniem federacji, to samo Francja
|
Cytat:
Niech zgadnę, byłeś (jesteś) zwolennikiem loga SSA Wisła K. na koszulkach, cieszyłeś się z "pięknej korony" ? :rotfl: |
Cytat:
Co mnie Francuzi interesują ? Co mnie Włosi interesują ? Mieli taką historię jak my ? |
Cytat:
A co do Włoch to ich godło powstało bardzo pózno(symbol federacji wczesniej) , więc nie ma co porównywac |
Nowe stroje Spartaka Moskwa:
http://m.nowyekran.pl/55d50623b56079...c44498,0,0.jpg |
Cytat:
Popieram kolege :] nie wiem czemu wy sie tym przejmujecie bez kitu.. xD tyle państw ma koszulke bez loga albo bez godła i jakoś nie mają pretensji :) Polska vs Włochy 2:1 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wiesz czemu nie będę kibicował reprezentacji? Dlatego, że chciałbym czuć że ta reprezentacji mnie reprezentuje. A ja nie czuje się w żaden sposób związany z Beonischem, Perquisem, Obraniakiem. Uważam, że w reprezentacji nie powinni grać ludzie którzy sprzedawali mecze (oszukiwali kibiców dla których przecież grają - tak mówią przynajmniej). Nie powinni grać ludzie którzy nie wiedzą co to za dzień 11 listopada. Nie powinni grać w strojach które na sercu mają logo PZPN. I co? jak strzelą bramkę to mają to całować? Ja bym na to nasrał. Marzeniem każdego dziecieka, każdego piłkarze było zagrać z "orzelkiem" na sercu? Tak się mówi, taka jest tradycja, tak zawsze było. I tego się nei powinno zbierać. Nie mówiąc już o takich rzeczach, że selekcjoner powinien mieć mature, jest człowiekiem bardzo niesłownym i ma wieksze wpadki niż połowa politków razem wzięta. Jak mozna dopuścic do sytuacji, gdzie na zgrupowaniu reprezentacji Polski żeby piłkarz zrozumiał trenera, to ten musi mówić w języku niemieckim czy angielskim? Wyrzucienie orzełka to następny krok w tym wszystkim. W odrzuceniu tradycji, w postępie "europeizacji". |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl