Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

JAN ZEMBRZYCKI 09.05.2010 13:26

Cytat:

Mecze o utrzymanie:
Karlovac - Pula,X,X2
Rijeka - Zapresic,X,X2
Ruzomberok - Petrzalka,X,X2

Z górnej półki:
Uniao Leiria - Porto
1 połowa :Leiria
1gol:Leiria
zdobędzie gola w meczu:Cassio...można spróbować.

Leixoses - Sporting
1 połowa:Leixoses
1gol:Leixoses

Nurnberg - Koln
1połowa:Koln
1gol:Koln

Auxerre - Lens,1
zdobędzie gola w meczu:Jeleń
zdobędzie 1 gola:Jeleń

Real - Bilbao,1...Real razem z Auxerre.
Sevilla - Barcelona,2
zdobędzie gola w meczu:Messi

Legia - Wisła,X,2
dokładny wynik:
1:1
1:2
0:1

i jeszcze dość ciekawy tennis:
Gabashvilli - Gaudio
zwy.Gaudio
dokładny wynik:2:1 dla Gabashvilli.
Nie najgorzej :-)

Na dziś:
Villa - Blackburn,X i 2 ,X2,handi+1gol dla Rovers.
1połowa:Blackburn
1gol:Blackburn
strzeli gola w meczu:D.Dunn
połowa koniec:
Villa/Blackburn...57
Blackburn/Villa...28
Blackburn/X...20
Villa/X...19
można zaryzykować,siada jedna opcja i ciężki pieniądz:-)

Moją uwagę przy ciągły te dwa spotkania w AT:
Ried - Karten,X i 2
1 połowa:Karten
1 gol:Karten
Wiener - Kapfenberg X i 2

lukas(z)1906 09.05.2010 14:16

Na dzis:
Rapid Wiedeń-Sturm Graz 1
Aik-Trelleborg 1
za 70 do wygrania 171

jacekfcb 09.05.2010 16:08

brawo panie janie karnten pieknie weszlo po dobrym kursie:)

rocco_1906 09.05.2010 17:01

na wieczór...

mecz: Rosja - Słowacja
typ: Ovechkin - strzeli bramke :)
kurs :1,8

bula1010 09.05.2010 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 895372)
Może dzisiaj się uda coś wygrać:P

Burnley - Tottenham 2
Chelsea - Wigan 1
West Ham - Manchester City x2
MKE Ankaragücü - Fenerbahçe 2
SSC Napoli - Atalanta 1

20 e.w 90

tottenham coś dał dupki

Maxior 09.05.2010 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 895372)
Może dzisiaj się uda coś wygrać:P

Burnley - Tottenham 2
Chelsea - Wigan 1
West Ham - Manchester City x2
MKE Ankaragücü - Fenerbahçe 2
SSC Napoli - Atalanta 1

20 e.w 90

nie mam coś ku..a szczęścia ostatnio:-/

R33 09.05.2010 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 894581)
Kumpel mi 3zł wisiał to do STSu go posłałem i sobie kupon taki dla zabawy złożyłem. Najgorsze to, że już pierwszy mecz nie siadł :P. To był chyba mój ostatni kupon w STS, nie dość, że podatek, słabe kursy to jeszcze słaby wybór.

Auxerre - Lens 1
Bordeaux - Sochaux 1
Pudzianowski M. - Kawaguchi Y. 1
Liberec - Sparta P. 2
Leixoes - Sporting 2
Manch.Utd - Stoke 1
Chelsea - Wigan (+1) 1

Real M. - Bilbao 1
Warta P. - Kluczbork 1

To tyle z mojego kuponu :P

Janie, ty to masz bardziej szczęście do zdarzeń niż rezultatów meczy ;)

fialo 09.05.2010 18:45

Ja dzisiaj mialem 500 PLN na wyciągnięcie ręki, ale poszło się czesać na Hamiltonie, który miał być lepszy od Alonso, ale oczywiście musiał jechać jak idiota i zniszczyć sobie opony.. Można się pochlastać normalnie ..

rocco_1906 09.05.2010 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 895514)
na wieczór...

mecz: Rosja - Słowacja
typ: Ovechkin - strzeli bramke :)
kurs :1,8

30' Ovechkin

Dziekuje,dobranoc :p

LuKaS TSW 09.05.2010 20:52

Rocco właśnie miałem zacytować Twój post że Ovca strzeli i napisać "dziękuję,dobranoc" ubiegłeś mnie :D

ja dziś znowu poległem na over 2,5 w meczu Fiorentina-Siena ,a do ostatniej chwili wahałem się między tym a typem że obie strzelą,no nic na jutro:
CSKA-Terek 1 (0:1)
Gefle-Helsinborg obie strzelą

Jachcik 09.05.2010 20:54

Dzisiaj postawiłem że:
Samochód bezpieczeństwa wyjedzie na tor podczas wyścigu kurs 1,95
Ale takiego nudnego wyścigu to chyba już dawno nie było;/

rocco_1906 09.05.2010 20:57

LuKaS,we wtorek bedzie powtórka z rozrywki i bedziesz miał okazje teraz Ty mnie ubiec hehe :D

a co do samego meczu,to 2:0 po 40minutach to najnizszy wymiar kary,Rosja robi co chce i za 2tyg pewnie siegnie po zloto :)

LuKaS TSW 09.05.2010 21:10

w temacie hokejowym tak prognozowałem że główne role będą odgrywać zespoły z podrażnioną ambicją podczas olimpiady:)
a co do wtorku,to postawię na Cara że strzeli ,ale pewnie dorzucę coś z naszej kopanej i będzie po zabawie,kurs że Ovechkin zdobędzie króla strzelców 3 zł,więc lepiej grac że trafi co mecz:D

BRTS39 09.05.2010 21:46

Chłopaki wiekszość lig sie kończy, co grac przez ten czas? Rosyjska gra chyba cały czas?

WISŁAZWE 10.05.2010 08:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 895643)
Chłopaki wiekszość lig sie kończy, co grac przez ten czas? Rosyjska gra chyba cały czas?

Do tego jeszcze Norwegia, Szwecja, Finlandia itp. :D

kitu91 10.05.2010 11:34

panowie jakie typy na dzisiej :)

rocco_1906 10.05.2010 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 895643)
Chłopaki wiekszość lig sie kończy, co grac przez ten czas? Rosyjska gra chyba cały czas?

rosja,skandynawia cała,baseball,tenis,mitingi lekkoatletyczne,żużel,kolarstwo,f1,moto gp i cos sie tam pewnie jeszcze znajdzie :)

na dziś...

mecz: Kanada - Łotwa
typ: Stamkos - strzeli bramkę
kurs: 1,85

nie mam takiej pewnosci jak wczoraj... ale cos cza było zagrać :-p

kitu91 10.05.2010 12:18

dzis na odmiane postawiłem na baseball moze co siednie .. :D ale kursy dzis cą strasznie ciulowe ....

rocco_1906 10.05.2010 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kitu91 (Post 895785)
dzis na odmiane postawiłem na baseball moze co siednie .. :D ale kursy dzis cą strasznie ciulowe ....

co dałeś z MLB??

Maxior 10.05.2010 14:03

Co myślicie o takim kuponie na jutro?:P

Cracovia - WISŁA 2
Ruch - Lech x2
Polonia - Legia x2

ako: 2,66

pan Dudi 10.05.2010 14:07

Polonia- Legia 1 ;)

lukas(z)1906 10.05.2010 14:11

Na dzis:
C. Wozniacki - P. Kvitova 1
V. Williams - V. Zvonareva 1
Trabzon - Denizli 1
za 100 do wygrania 229

Kamson 10.05.2010 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 895816)
Co myślicie o takim kuponie na jutro?:P

Cracovia - WISŁA 2
Ruch - Lech x2
Polonia - Legia x2

ako: 2,66

Synek, synek co to za stawianie na Amike? Dawać na Ruch albo koniec imprezy

:D

Według przeczucia:

Arka - Piast X
Bełchatów - Lechia X
Cracovia - Wisła K. 2
Jagiellonia - Polon.B. 1
Lubin - Korona 1
Odra W. - Śląsk W. 1
Polonia W. - Legia X
Ruch - Lech 1

za 2zł do wygrania 29691.20 :D

R33 10.05.2010 15:21

Znalazłem coś takiego w sieci
http://fixmaster1x2.blogspot.com
Cytat:

Już dziś ustawione spotkanie. Kurs meczu to przedzial 10-20.
Jak widać jeden mecz był podany za darmo.

Junior_Battle 10.05.2010 17:17

co myślicie?

Paweł Brożek SN STRZELI @2.40
Cracovia - Wisła (1,5-0) @2.40


warto:D?

btw: REKSIO33

stronka już nie działa:D

Kamson 10.05.2010 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Junior_Battle (Post 895931)
co myślicie?
Paweł Brożek SN STRZELI @2.40
Cracovia - Wisła (1,5-0) @2.40


warto:D?

btw: REKSIO33

stronka już nie działa:D

Wszystko działa tylko Reksio coś z linkiem pomieszał.
http://fixmaster1x2.blogspot.com/

walkeroo 10.05.2010 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 895945)
Wszystko działa tylko Reksio coś z linkiem pomieszał.
http://fixmaster1x2.blogspot.com/

Ciekawa strona poprostu trzeba z niej kupowac:)
Bo widac ze da sie zrobic ostra kase...

Kondipr 10.05.2010 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 895863)
Znalazłem coś takiego w sieci
http://fixmaster1x2.blogspot.com

Jak widać jeden mecz był podany za darmo.


Skoro ma takie pewniaki, to po co się szmaci za 50zł (''juz dzis odbedzie sie ustawione spotkanie koszt jego to 50zł'') i możliwe, że ryzykuje. W dodatku pokazuje, że gra w miare za dużą stawke na te spotkania.


"Posiadam dostęp do ustawionych meczów,są to poufne informacje, które posiadam ze swoich znajomosci z bukmacherem pewnej firmy." - zatem oni wiedzą kto i jak?!:foch:

Szarny 10.05.2010 18:48

Jagiellonia Białystok v Polonia Bytom 1
Cracovia v Wisła Kraków 2
kurs 2,63

Nie po to Wisła cały sezon liderowała, żeby teraz tego nie wygrać i w praktyce nie zapewnić sobie mistrza.
A Jaga gra dobrze, ostatnio wygrała, więc wypadałoby teraz też wygrać.

Wogóle do przerwy powinno być w obu przypadkach pozamiatane ;)

Jagiellonia Białystok v Polonia Bytom HT 1
Cracovia v Wisła Kraków HT 2
kurs 5,04

A tak na serio to tu pogromy będą ;)

Jagiellonia Białystok v Polonia Bytom (+1) 1
Cracovia (+1) v Wisła Kraków 2
kurs 7,91

T-michal-S 10.05.2010 19:14

Ktoś z tym osobnikiem z fixmaster współpracuje w ogóle?

WISŁAZWE 10.05.2010 19:42

Kondipr skąd wiedziałeś że z ligi rumuńskiej ??
To pewnie Ty jesteś fixmisterem na potwierdzenie:

FC Timisoara - Gaz Metan 0-2
kurs 1- 1,3
X - 4,5
2- 9,0


:lol::lol:

hunter 10.05.2010 19:50

Jeśli ktoś wierzy, ze za 100 zł kupi typ na ustawiony mecz to jest wyjątkowo naiwny, albo wręcz nawet głupi.

Nawet jeśli coś takiego jak fix istnieje (w co szczerze wątpię), to wiedzę na ten temat ma bardzo wąskie grono poza które ta informacja nie ma prawa wyjść. Jeśli wierzycie, że jakiś internetowy szczurek na założonym blogu da Wam skuteczny typ po kursie 20.00 złotych to życzę powodzenia :-)

rocco_1906 10.05.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 895770)
rosja,skandynawia cała,baseball,tenis,mitingi lekkoatletyczne,żużel,kolarstwo,f1,moto gp i cos sie tam pewnie jeszcze znajdzie :)

na dziś...

mecz: Kanada - Łotwa
typ: Stamkos - strzeli bramkę
kurs: 1,85

nie mam takiej pewnosci jak wczoraj... ale cos cza było zagrać :-p

19' Stamkos

Dziekuje,dobranoc :P

LuKaS TSW 10.05.2010 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 895618)
CSKA-Terek 1 (0:1)
Gefle-Helsinborg obie strzelą

nareszcie jakiś sukces:)

na teraz:
Hercules-Cordoba 1
Valur-Hafnafjord over 2,5

Rocco na jutro jeszcze uboga oferta na strzelców goli,bo jest tylko Voracek po kursie 3,3.No i gratuluje:)

marcinm 10.05.2010 20:00

brał ktos juz udział w fixmasterowej ustawce??:)

rocco_1906 10.05.2010 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 896024)

Rocco na jutro jeszcze uboga oferta na strzelców goli,bo jest tylko Voracek po kursie 3,3.No i gratuluje:)

dzieki:) ja myśle nad Kovalchukiem na jutro bo spodziewam sie niziutkiego kursu na Ovce. ale to sie okaze rano. teraz wracam do meczu kibicować... Łotwie :D

walkeroo 10.05.2010 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 896018)
Jeśli ktoś wierzy, ze za 100 zł kupi typ na ustawiony mecz to jest wyjątkowo naiwny, albo wręcz nawet głupi.

Nawet jeśli coś takiego jak fix istnieje (w co szczerze wątpię), to wiedzę na ten temat ma bardzo wąskie grono poza które ta informacja nie ma prawa wyjść. Jeśli wierzycie, że jakiś internetowy szczurek na założonym blogu da Wam skuteczny typ po kursie 20.00 złotych to życzę powodzenia :-)

No przesadziles troche ja prawdopodobnie z tego skorzystam.....

Maxior 10.05.2010 20:27

Może mi ktoś wyjaśnić dokładnie, dlaczego jest konflikt kibiców legii z wlascicielami?:P Ja coś nie dzisiejszy jestem:D

pan Dudi 10.05.2010 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez walkeroo (Post 896037)
No przesadziles troche ja prawdopodobnie z tego skorzystam.....


Nie przesadził ani trochę. Ja się raz na tym przejechałem i do tej pory się sobie dziwię, że byłem tak naiwny.

Zastanów się- masz w necie dostępnych buków, nie wiem, sto? Nawet, ****, niech będzie 25 (a jest więcej). Masz cynk, a w każdym z tych buków konto (bo przecież możesz sobie założyć). Masz mecz po kursie 5. Stawiasz po 1000 złotych na ten mecz u każdego buka (żeby nie było, że stawiasz za dużo i za dużo wygrywasz- żeby Ci nie zablokowali konta). U każdego z tych buków wygrywasz po 4000 na czysto. Razy ilość serwisów- czyli 25...

Policz sobie i odpowiedz na pytanie- po co ktoś, kto ma cynka, miałby go sprzedawać za 50, 100 czy 300 złotych?

Te ich wklejane kupony wiadomo, że kuszą, ale po to tam są wklejane- idealnie trafiają do umysłów domorosłych typerów- chęci szybkiego wzbogacenia się. Poza tym- nigdy nie masz gwarancji, że te kupony są prawdziwe, albo nie przeklejone z jakiegoś forum, na którym ktoś inny się nimi chwali. ;)

Jest tu na forum np. Rocco, czy J. Zubrzycki i kilku innych. Lepiej grajcie, to, co oni sugerują, niż płatne typy od **** wi kogo. ;)

MasterCarl 10.05.2010 21:10

Serie B
Albinoleffe - Salernitana
chyba jednak chodzi o to spotkanie, wiadomo włoska liga, tam co chwile jakieś ustawki :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl