Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Skorża byłym menedżerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3085)

TSW06 14.03.2010 13:21

może poczekajmy ze zwolnieniem p.Maćka do końca sezonu a od dziś powinniśmy szukać nowego trenera i jeżeli takiego znajdziemy to bez względu na wynik po sezonie panu Skorży dziękujemy. choć upieram się że wolałbym aby został

ociec Ciemka 14.03.2010 13:50

Oczywiste jest, że za wyniki w dużej mierze odpowiada trener. Trochę jak w fabryce za efekty pracy odpowiada obsługujący tokarkę a nie sama tokarka. Czasami się zdarzy, że właściciel kupi nową tokarkę, czasami się zdarzy, że pozwoli tokarzowi jeszcze trochę pouczyć się obsługi tej tokarki, że pozwoli skorzystać z lepszych noży tokarskich czy chłodziwa. Ale najczęściej zmieni tokarza.

Skorża wcale nie musi zostać w Wiśle. Nie musi też od razu wylecieć. Wszystko zależy od zaufania jakie ma jeszcze/już nie ma* (niepotrzebne skreślić) właściciel.

Argumenty za i przeciw są znane: przeciw Levadia, Legia i Cracovia (mecz z Lechem nie był wcale taki zły) oraz kiepski początek rundy. Za: ciągle pierwsze miejsce i znajomość zespołu.

Obojętne jak będzie ale sprzeciwiałbym się dopatrywaniu w Skorży przyczyn wszelkiego zła i robieniu z niego kozła ofiarnego. Niedojrzałość emocjonalna i intelektualna sprawia że duża część ludzi (zwłaszcza po przegranym meczu) szuka gwałtownie sposobu naprawy i najczęściej znajduje coś co może oskarżyć o wszelkie zło. Nie ma to nic wspólnego z prawdziwymi przyczynami kryzysu ale i tak działa. Koziołek ofiarny likwiduje przynajmniej nagromadzone negatywne emocje. Wszyscy wiedzą, że wyrzucenie Skorży nie sprawi, że kłopoty ze stadionem znikną, że powstaną boiska treningowe, że pojawi się rozsądny prezes klubu, który potrafi zadbać o pion marketingowy (zapełnienie stadionu i wykorzystanie najlepszej marki piłkarskiej w Polsce), zadbać o pion medyczny - przecież to jak się piłkarze sypią z czegoś wynika - może z braku właściwej diety, może z niesportowego stylu życia, może ze źle dobranych obciążeń. Itd itp. Wszyscy wiemy, że przed klubem stoi cała masa wyzwań, z których chyba większość jest ważniejsza niż to kiedy Skorża wyleci.

Dlatego wolałbym, żeby właściciel zajął się najpierw tymi ważniejszymi problemami. Żeby zatrudnił w końcu sensownego człowieka na stanowisko prezesa. Człowieka z umiejętnościami i wiedzą, człowieka do którego miałby duże (co ja mówię - olbrzymie !) zaufanie. Dał mu czas, środki i cele.

I niech ten nowy prezes sobie określi czy chce Skorży czy nie, a jeśli nie to kogo.

eeech marzenie :)

rospun 14.03.2010 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ociec Ciemka (Post 869088)
Oczywiste jest, że za wyniki w dużej mierze odpowiada trener. Trochę jak w fabryce za efekty pracy odpowiada obsługujący tokarkę a nie sama tokarka.

Zgadzam się. Odpowiada obsługujący tokarkę. Nie kierownik zmiany :P

Odpowiada też dział zatrudnienia ;)

Grymas 14.03.2010 14:19

No to w Legii się zabrali za zmiany, Urban już poleciał... ciekawe co będzie się jutro działo przy Reymonta, czy Skorża podzieli los Jasia, czy też się zamienią miejscami (oby nie), choć warto przypomnieć, że już kiedyś prowadziliśmy rozmowy z Urbanem, ale przez rozbieżności finansowe nic z tego nie wyszło...

Maciuś 14.03.2010 14:23

Urban na bank nie przyjdzie tak jak Skorza nie pojdzie do Legii. Obaj to nieudacznicy a oba kluby chca teraz budowac nowe Legie i Wisle, profesjonalne, ze stadionami itp. Czyli czas na obcokrajowcow a nie polskie lamagi ktore pilki noznej uczyly sie od Janasa seniora albo z 50-letnich podrecznikow. Czas wyjsc z zascianka na Europe.

dj_ibutti 14.03.2010 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 869099)
Urban na bank nie przyjdzie tak jak Skorza nie pojdzie do Legii. Obaj to nieudacznicy a oba kluby chca teraz budowac nowe Legie i Wisle, profesjonalne, ze stadionami itp. Czyli czas na obcokrajowcow a nie polskie lamagi ktore pilki noznej uczyly sie od Janasa seniora albo z 50-letnich podrecznikow. Czas wyjsc z zascianka na Europe.

Tyś jest k..a nieudacznik. Trochę szacunku dla człowieka, który nas wyciągnął z 8 miejsca i zdobył 2 MP!

kot 14.03.2010 14:43

Prawdziwe są uwagi Ciemka. Wisła Cupiała to maszynka do zwyciężania, przynajmniej w Polsce. Jednak Cupiał nareszcie musi ogarnąć ten klub profesjonalnie i to nie z uwagi na szanse pucharowe, ale i na ligę także. Potrzebni i potrzebne od zaraz : prezes klubu fachowiec, boiska treningowe, zachodni trenerzy w ME, zespół transferowy, zespół marketingowy.

Co do piłkarzy, to potrzebni od zaraz są najpierw piłkarze na lekceważonych pozycjach od lat : bramkarz klasy Muchy, napastnicy dawnej klasy Żurawia i Franka i przynajmniej prawoskrzydłowy klasy antyŁobodziński, przy założeniu, że Garguła i BA się sprawdzą na rozgrywających.

Co do trenera, to wyczerpała się formuła cudotwórców. Skorża ją spełnił dla Cupiała z nawiązką. Potrafił przez 2 lata odmienić przeznaczenie Petrescu i każdego innnego trenera, sprawiając cud nad Brożkiem, który niespodziewanie zamiast zwolnić kolejnego trenera, zdobył 2 razy króla strzelców. Cuda niestety się skończyły, być może wraz z pompkami Skorży dla braci Brożków i bez napastników oraz bramkarza z prawdziwego zdarzenia, nikt inny nie przebije cudów Skorży. Jeśli Skorża już nigdy nie wystawi do składu Łobodzińskiego, to może mistrza obroni, rywalizacją Christowa z Brożkiem i Diaza z drugim Brożkiem, jako ich zmienników meczowych. Jeśli skróci wakacje letnie do minimum piłkarzom i wymieni dyletanta Janasa na fachowca a Cupiał sprowadzi mu bramkarza, napastników i prawoskrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, to w pucharach ma sznsę coś ugrać. Tylko, że powiem przewrotnie, prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie, niż Skorża usunie dyletantów i amatorów tajkich jak : Janas czy Łobodziński oraz wyeksportuje jednego z Brożków dla oczyszczenia atmosfery zespołu i dlatego wątpię, aby Skorża przetrwał w Wiśle na wzór Fergusona, gdyż on nim nie jest i nie chce być i najdalej latem raczej słusznie odejdzie wraz ze swoim amatorskim otoczeniem. Poza tym on nie posiada własnej wizji trenerskiej oraz gry Wisły, gdzie taktyka nigdy nie zaistniała w stałych kształtach a tym bardziej automatyzmy gry czy progres w postaci zaangażowania piłkarzy lub nowoczesnej gry bez piłki i na jeden kontakt. Skorża co rok obiera sobie jakiś wzorzec trenerski i go kopiuje, co jak dla mnie dyskryminuje go w moich oczach, gdyż wzorzec wzorcem ale całkowite kopiowanie i to skrajnie różnych koncepcji trenerskich, to już brak własnej koncepcji czyli żenada, skutkująca właśnie brakiem wypracowanego stylu dla Wisły i jego progresu, kosztem naturalnego wtedy i widocznego chaosu w grze zespołu.

rozarian 14.03.2010 14:56

Ze Skorżą jest jak z bardzo tolerancyjnym nauczycielem.Na początku jest super,bo można na lekcji robić właściwie co się chce.Ma się pewność,że gość nie będzie truł i zanadto obciążał obowiązkami,ale uczniowie dobrze widzą,że taki ktoś nic ich nie nauczy.Wobec tego po pewnym czasie zaczynają takiemu"nauczycielowi"okazywać totalne lekceważenie,a nawet może taki delikwent usłyszeć"grubsze"słowo.

Maciuś 14.03.2010 15:03

Twoj komentarz powinien trafic na strone glowna.

Sami 14.03.2010 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kot (Post 869108)
Prawdziwe są uwagi Ciemka. Wisła Cupiała to maszynka do zwyciężania, przynajmniej w Polsce. Jednak Cupiał nareszcie musi ogarnąć ten klub profesjonalnie i to nie z uwagi na szanse pucharowe, ale i na ligę także. Potrzebni i potrzebne od zaraz : prezes klubu fachowiec, boiska treningowe, zachodni trenerzy w ME, zespół transferowy, zespół marketingowy.

Co do piłkarzy, to potrzebni od zaraz są najpierw piłkarze na lekceważonych pozycjach od lat : bramkarz klasy Muchy, napastnicy dawnej klasy Żurawia i Franka i przynajmniej prawoskrzydłowy klasy antyŁobodziński, przy założeniu, że Garguła i BA się sprawdzą na rozgrywających.

Co do trenera, to wyczerpała się formuła cudotwórców. Skorża ją spełnił dla Cupiała z nawiązką. Potrafił przez 2 lata odmienić przeznaczenie Petrescu i każdego innnego trenera, sprawiając cud nad Brożkiem, który niespodziewanie zamiast zwolnić kolejnego trenera, zdobył 2 razy króla strzelców. Cuda niestety się skończyły, być może wraz z pompkami Skorży dla braci Brożków i bez napastników oraz bramkarza z prawdziwego zdarzenia, nikt inny nie przebije cudów Skorży. Jeśli Skorża już nigdy nie wystawi do składu Łobodzińskiego, to może mistrza obroni, rywalizacją Christowa z Brożkiem i Diaza z drugim Brożkiem, jako ich zmienników meczowych. Jeśli skróci wakacje letnie do minimum piłkarzom i wymieni dyletanta Janasa na fachowca a Cupiał sprowadzi mu bramkarza, napastników i prawoskrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, to w pucharach ma sznsę coś ugrać. Tylko, że powiem przewrotnie, prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie, niż Skorża usunie dyletantów i amatorów tajkich jak : Janas, Terzotti, Łaciak czy Łobodziński oraz wyeksportuje jednego z Brożków dla oczyszczenia atmosfery zespołu i dlatego wątpię, aby Skorża przetrwał w Wiśle na wzór Fergusona, gdyż on nim nie jest i nie chce być i najdalej latem raczej słusznie odejdzie wraz ze swoim amatorskim otoczeniem. Poza tym on nie posiada własnej wizji trenerskiej oraz gry Wisły, gdzie taktyka nigdy nie zaistniała w stałych kształtach a tym bardziej automatyzmy gry czy progres w postaci zaangażowania piłkarzy lub nowoczesnej gry bez piłki i na jeden kontakt. Skorża co rok obiera sobie jakiś wzorzec trenerski i go kopiuje, co jak dla mnie dyskryminuje go w moich oczach, gdyż wzorzec wzorcem ale całkowite kopiowanie to już brak własnej koncepcji czyli żenada.

CAŁKOWITA PRAWDA. Podpisuję się pod tym. Ująłeś wszystko tak jak jest w rzeczywistości. Szacunek.

For_FuN_ 14.03.2010 15:10

Widze, ze obrazanie Skorzy idzie pelna para i nikt nie reaguje...a bany powinny poleciec hurtowo. Krytykowanie, a lzenie czlowieka, to dwie rozne sprawy.

thechris 14.03.2010 15:36

No kot napisał super. Tylko, że fragment życzeniowy o ustawieniu składu, rywalizacji i o zakupach przed pucharami to science-fiction. Nie będzie ani roszad ani zakupów ani rywalizacji w składzie. Zapłacimy za to pewnie drugim lub nawet trzecim miejscem na koniec sezonu.

Legia zwolniła Urbana. Myślę, ze na przekór trzeba dać Skorży szanse na zmianę oblicza tej drużyny. Po dwóch mistrzostwach powinien dostać szanse na jego obronę co przecież dalej jest realne. A w czerwcu faktycznie trzeba się głęboko zastanowić nad dalszą współpracą. I to nawet jeśli zdobędziemy MP. Nie może być tak, że sobie drużyna olewa bo się jej wydaję, że jest tak silna, że i tak zdobędą MP. Dawniej się "emocjonowaliśmy" pojedynkiem o koronę króla strzelców pomiędzy Żurawiem a Kuźbą którzy obaj strzelili w sezonie razem prawie 50 goli. Dziś cała drużna może tyle nie strzelić. Nie tylko dlatego, że jest słabsza ale również dlatego, że Skorża dopuszcza - nie po raz pierwszy - do mentalnego rozprężenia, niechlujstwa i ogólnego braku ambicji wygrywania co tydzień i cieszenia się z wykonywanej pracy. Piłkarze grają jak obrażeni uczniowie szkoły podstawowej na wf-istę który kazał im grać w piłkę nożna a obiecał, że dzisiaj będzie siatkówka. Skorża byłby świetnym nauczycielem WF-u ale trenerem takim genialnym nie jest i nie będzie.

Kbobt 14.03.2010 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 869124)
Widze, ze obrazanie Skorzy idzie pelna para i nikt nie reaguje...a bany powinny poleciec hurtowo. Krytykowanie, a lzenie czlowieka, to dwie rozne sprawy.


Jakie bany, jak największą nienawiścią do Skorży pała moderator tego forum - wolfy, obrażając Naszego trenera w każdym możliwym poście. :evil:

airborne4009 14.03.2010 16:35

A przepraszam, czy ktos tu nazwal Skorze ch***m, p***a lub innymi inwektywami? To juz nie wolno nikogo krytykowac na tym forum, a zwlaszcza trenera i pilkarzy?! To Mam sie cieszyc, ze gramy g***o, bez ladu i skladu, a trener nie moze sobie poradzic z druzyna leni. No ludzie! Przestancie byc zaslepieni Skorza jak polowa tego narodu, durniami z pewnej parti Rudego 102.

dj_ibutti 14.03.2010 16:44

Nie, ale został nazwany m.in. "nieudacznikiem", który ma "wypierdalać".

Markus 14.03.2010 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 869011)
Co do zmiany trenera. Ja uważam, że nawet zmiana szkoleniowca na zasadzie zatrudnienia "strażaka" ma sens. Moim zdaniem takim strażakiem mógłby być Bobo Kaczmarek. Od razu uczciwie zastrzec, że trenuje do końca rundy i ma uratować europejskie puchary. I porządnie mu za to zapłacić.

Nie zgodzę sie z tym. Mówiąc o "strażaku" proponujesz jedynie kolejną tymczasową prowizorkę, w dodatku opartą na gorszym trenerskim materiale. To żaden krok naprzód, tylko kolejna strata czasu bez jakiejkolwiek gwarancji na uratowanie czegokolwiek.

Wisła potrzebuje jak najszybciej porządnego trenera w miejsce Skorży, podobnie jak prezesa, funkcjonalnego marketingu itd., a nie dopiero od nowego sezonu. Dość tracenia czasu, przez lata przerobiliśmy już dostatecznie mocno niecelowość wszelkich "tymczasowych" rozwiązań. Jeśli miałby przyjść nawet tylko na parę tygodni kolejny polski "geniusz trenerski", w rodzaju Majewskiego, Kaczmarka, Stawowego, czy innych głównych mocnych w gębie "znawców", to lepiej już pozostawić Skorżę do końca sezonu - przynajmniej będzie taniej.

Zieniu1906 14.03.2010 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 869161)
Nie zgodzę sie z tym. Mówiąc o "strażaku" proponujesz jedynie kolejną tymczasową prowizorkę, w dodatku opartą na gorszym trenerskim materiale. To żaden krok naprzód, tylko kolejna strata czasu bez jakiejkolwiek gwarancji na uratowanie czegokolwiek.

Wisła potrzebuje jak najszybciej porządnego trenera w miejsce Skorży, podobnie jak prezesa, funkcjonalnego marketingu itd., a nie dopiero od nowego sezonu. Dość tracenia czasu, przez lata przerobiliśmy już dostatecznie mocno niecelowość wszelkich "tymczasowych" rozwiązań. Jeśli miałby przyjść nawet tylko na parę tygodni kolejny polski "geniusz trenerski", w rodzaju Majewskiego, Kaczmarka, Stawowego, czy innych głównych mocnych w gębie "znawców", to lepiej już pozostawić Skorżę do końca sezonu - przynajmniej będzie taniej.


Tak będzie taniej , ale przy tym wariancie możemy stracić mistrzostwo a w najgorszym wypadku nawet awans do LE.

airborne4009 14.03.2010 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 869159)
Nie, ale został nazwany m.in. "nieudacznikiem", który ma "wypierdalać".

Wiesz... po meczu ze szparka ,tez mi to po glowie chodzilo,ale wolalem nic nie pisac pod wplywem emocji. Niektorych moze za bardzo ponioslo, ale czemu sie dziwisz? Ja takiej gry u Wisly niewidzialem od dobrych nastu lat. Moim zdaniem powinnismy sie rozstac po sezonie z trenerem, chyba ze nagle smok sie obudzi i zje wszystkich w drodze po tylul, wlacznie z parchami, kuchenkami i dekoderami. Wtedy dalbym mu szanse na puchary, a jesliby jej nie wykorzystal to bye, bye. Teraz nie jestem za zmiana trenera, no chyba, ze nic sie nie poprawi, to wtedy tez bye, bye. No chyba, ze przyjdzie jakis dobry zagraniczny coach razem ze swoimi sztabowcami, to wtedy pozegnalbym Macka od razu.

Markus 14.03.2010 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zieniu1906 (Post 869162)
Tak będzie taniej , ale przy tym wariancie możemy stracić mistrzostwo a w najgorszym wypadku nawet awans do LE.

Zamiana Skorży na jeszcze gorszego, "przypadkowego" i tymczasowego trenera "strażaka" nie gwarantuje Wiśle uratowania mistrzostwa, a wręcz przeciwnie.

Dlatego moim zdaniem w grę może wchodzić tylko jedno rozwiązanie: zwolnienie Skorży połączone jednak z natychmiastowym zakontraktowaniem "docelowego", sprawdzonego i posiadającego odpowiednią markę trenera z zagranicy. Dość kolejnych szamanów, krajowych złotoustych "cudotwórców", czy trzeciorzędnych zagranicznych "odpadów" typu Licki lub Okuki. Z takiej mąki też chleba nie będzie, na taki szort Skorży nie warto zmieniać.

SpoXsteR 14.03.2010 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez airborne4009 (Post 869167)
Wiesz... po meczu ze szparka ,tez mi to po glowie chodzilo,ale wolalem nic nie pisac pod wplywem emocji.

"emocjonalne chorągiewki" tak to sie nazywa..

tak jak było wczoraj

Legia - Polonia .... gol dla Polonii

99 % fanów krzyczy żeby wpuścić Donga.. Urban paja... Donga!!
wchodzi Dong..
po meczu "niech spie... , A Urbana za jaja powiesić bo zrobił kulawą zmianę.. ch.. nie trener"

tak jest tutaj na forum w co 3 poscie.. w tym temacie, politycznym czy meczowym.. dlatego az skreca czlowieka jak sie niektorych czyta..

Daniel Alves 14.03.2010 17:15

Znowu zatęskniłem za Petrescu. Najbardziej mi się podobało, że jedziemy do Warszawy, czy gdziekolwiek. I trener dawał piłkarzą taką wiarę i pewność siebie, że byli w stanie grać jak u siebie. On miał jaja.

OPTIMUS_(konto_usunięte) 14.03.2010 17:18

Tak to jest jak piłkarze mają więcej do powiedzenia niż trener ( Petrescu ) . Era Skorży się skończyła . Powinniśmy podziękować już w tamtym roku wielkimi brawami a tak teraż każy będzie na niego pluł . Inna sprawa że jak sie nie ma autorytetu , kompletnej wizji jak drużyna ma grać no to nie spodziewajmy się polotu w grze i zwycięstw.

airborne4009 14.03.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 869170)
"emocjonalne chorągiewki" tak to sie nazywa..

tak jak było wczoraj

Legia - Polonia .... gol dla Polonii

99 % fanów krzyczy żeby wpuścić Donga.. Urban paja... Donga!!
wchodzi Dong..
po meczu "niech spie... , A Urbana za jaja powiesić bo zrobił kulawą zmianę.. ch.. nie trener"

tak jest tutaj na forum w co 3 poscie.. w tym temacie, politycznym czy meczowym.. dlatego az skreca czlowieka jak sie niektorych czyta..

Rozumiem, ze jak przewalimy nastepne 5,6 meczy w tym derby, to i tak dla ciebie nic sie nie stanie. Niektorym tutaj zalezy na dobru NASZEJ Wisly i nie moga scierpiec takiej padaki i nieporadnosci trenera, ale widze ze i zakochani w nim po uszy kibice nie przyjmuja faktow tylko obracaja sie w jakims matrixie. Bez napinki.

Daniel Alves 14.03.2010 18:01

To byłby prawdziwy szok. Powrót syna marnotrawnego. Haha. Nie wierzę, że Cupiał aż tak by wszystkich zaskoczył.

Rasialdo 14.03.2010 18:08

Formalności ze zwolnieniem to żaden problem.Na tę chwilę Maciej Skorża jest trenerem i proponuję wstrzymac się do przynajmniej do jutra.

ociec Ciemka 14.03.2010 18:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rospun (Post 869095)
Zgadzam się. Odpowiada obsługujący tokarkę. Nie kierownik zmiany :P

Odpowiada też dział zatrudnienia ;)

W firmie, w której jest kierownik zmiany i w której jest dział zatrudnienia :) Tu akurat nie ma. Skorża jest jedyną chyba osobą w Wiśle która za coś odpowiada. Innych nie ma...

Dlatego wolałbym najpierw prezesa a potem rozmowy o zwalnianiu bądź dalszej pracy Macieja S.

Mixu 14.03.2010 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti
Teraz Wam zależy na dobru Wisły i nie możecie ścierpieć padaki, a jeszcze w poprzedniej rundzie ten sam trener, z tym samym składem był dla Was bogiem. Chorągiewki.

Jakie chorągiewki? Trenera sie rozlicza po wynikach, to jego zawód. Zespół zdobywa majstra ale gra chujnie, ok wyniki go bronią. Teraz nowa runda najgorsza od 50 lat (kolejny rekord Macieja) więc trzeba go zjechać za partactwo, a nie go otaczać współczuciem, bo biedny Maciuś przcie co ugroł kiedyś. Ja rozumiem że niektórzy maja z nim tapety i wygaszacze w komórkach ale mnie obchodzi dobro Wisły, i dla mnie może Skorża wy***dalać, szczególnie jak po kolejnym blamażu zaczyna swoje słodkie pieprzenie na konferencjach..

Ktoś tu napisał że ogląda najgorsza Wisłe od nastu lat, ja uważam tak samo. I tutaj sympatie i antypatie nie powinny nikomu zasłaniać rzeczywistego obrazu gry naszego zespołu..

Marszałek 14.03.2010 19:27

Byle kto byle z warsztatem i jaką taką koncepcją gry.

KOMINEK 14.03.2010 19:31

Koniec tematu - Ksperczaka/Wengera/ Fergusona - od teraz lecą bany

Wiślak-1990 14.03.2010 19:31

a Brożek w wywiadzie powiedział tak: „Nie wiem. Nie wyglądamy za dobrze. Ale mogę tylko powiedzieć, że dzisiaj na tyle było nas stać. Nie wiem, co się dzieje. Przede wszystkim nie utrzymujemy piłki z przodu i to jest problem, bo ta piłka wraca i musimy dużo biegać. No i ta gra się nie klei. Są tu oczywiście braki typowo piłkarskie” to co ma do tego Skorża? ma ich nauczyć przetrzymywać piłkę czy prosto podać?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl