Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Piotrek87 06.03.2011 13:23

dokładnie JrQ- niestety Pawełek tak ma, że raz na jakiś czas wpuści spektakularną szmatę i zawsze tak było i pewnie mu tak zostanie.

Saimoz 06.03.2011 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1060821)
nie przesadzajcie z tym Pawełkiem, to dobry bramkarz, tylko, że raz na 5 meczy wpuści babola


ten wlasnie jeden babol na 5 meczow dyskwalifikuje go jako dobrego bramkarza .... dobry bramkarz puszcza babola raz na 5 sezonow

eye63 06.03.2011 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Saimoz (Post 1060824)
ten wlasnie jeden babol na 5 meczow dyskwalifikuje go jako dobrego bramkarza .... dobry bramkarz puszcza babola raz na 5 sezonow

Ja bym to inaczej określił i próbował się domyślić - skąd te "babole" się biorą. Myślałem, że poprzednia runda Pawełka w Wiśle to była zasługa opuszczenia sztabu szkoleniowego przez Jacusia Kazimierskiego. Stwierdziłem, że Pawełek wreszcie pokazuje swoje solidne umiejętności, no i całkiem niezły z niego bramkarz.

Okazuje się, że nie - i zawsze będzie tylko średniakiem, zdecydowanie za słabym na Wisłę. Dlaczego? Bo jest bardzo słaby psychicznie. To jego największa wada. Po puszczeniu "szmaty" bramkarz może się załamać, wziąć w garść i grać dużo lepiej, nie popełniając błędów lub kompletnie nic się nie nauczyć. Pawełek niestety, z powodu swojej psychiki podejrzewam, za bardzo denerwuje się w bramce i wystarcza drobne niepowodzenie, żeby stracił nad sobą panowanie, a wtedy mnoży błędy, przeplatając je jednak z dobrymi interwencjami.

I umówmy się, dopóki Pawełek nie będzie stabilny psychicznie, dopóty mniejsze lub większe błędy będą mu się często przydarzać. Wątpię, że kiedyś uda mu się tę sytuację opanować, ale kto wie - a nuż jak będzie miał 34 lata, to też będzie "wymiatał" jak Pareiko.

ciesla093 06.03.2011 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1060821)
nie przesadzajcie z tym Pawełkiem, to dobry bramkarz, tylko, że raz na 5 meczy wpuści babola
tak było zawsze, nawet w ostatniej rundzie, gdzie wg Was bronił "fantastycznie"

Takiego bramkarza jak Pawełek to mamy w A-klasowym klubie, a nawet mógłbym się kłócić który jest lepszy... Mówię poważnie, ale to nie oznacza że ten bramkarz z A-klasy jest wybitny, to znaczy że Pawełek trafił tam, gdzie go nigdy nie powinno być, czyli do Wisełki. Nie sztuką jest bronić to co można, tylko bronić coś co musi znaleść się w bramcę i do tego nie puszczać ,,pawełków"

skeba 06.03.2011 14:40

No trudno, nie chciał grać w Wiśle kolejnego sezonu, wybrał Turcję. Żeby mu się tylko czkawką nie odbiła.

Blaszczu16 06.03.2011 14:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1060861)

A teraz przeczytaj od początku całą stronę...

JohnnyH 06.03.2011 15:00

Z dedykacją dla Lysego....największego miłośnika "talentu" Mariuszka :D

krzywy 06.03.2011 18:19

Trabzonspor od 18 gra na wyjeździe z Besiktasem na razie 0:0 w wyjściowej 11 Pietia i Głowa

JackDaniels 06.03.2011 21:09

Besiktas przegrał z Trabzonem 1-2 cale spotkanie zagrał Arek i Piotrek ! Od 43 minuty Trabzonspor grał w dziesięciu

westersyl 10.03.2011 20:55

PSV na własnym stadionie zremisowało z Rangersami 0:0
Marcelo z "Wizla Krakow" zagrał całe spotkanie i to on miał dwie najgodniejsze sytuacje w całym meczu. Niestety obie spartolił. Raz dostał piłkę na głowę to nie trafił, może dlatego że przeszkodził mu trochę kolega z drużny. Natomiast dla drugiej sytuacji już usprawiedliwienia nie ma, u nas taką sytuacje wykorzystałby zamkniętymi oczami. Kompletnie nie obstawiony również dostał piłkę na głowę, strzela obok bramki z dosyć bliskiej odległości.

JrQ- 10.03.2011 21:53

Marcel robi(ł) za snajpera nie tylko u nas :D
oj będą z niego ludzie

gianbuffon 12.03.2011 22:43

12.03.2011. 18:00
Trabzonspor 1 - 0 Kasimpasaspor
W końcu od pierwszej minuty zagrali wszyscy byli Wiślacy. Paweł Brożek miał asystę przy bramce i zszedł w 58 min. Pozostała dwójka pełne 90 min.

rychu 13.03.2011 00:22

http://www.youtube.com/watch?v=bACGb8HVsXo - bramka dla Trabzonu. Fajna akcja ;) Piłka od Głowy do Pietii, ten do brata, wrzutka i ładna brameczka ;)

Natomiast wg soccerway to Piotr został zmieniony w 58, a nie Paweł

gianbuffon 13.03.2011 00:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rychu (Post 1063972)
http://www.youtube.com/watch?v=bACGb8HVsXo - bramka dla Trabzonu. Fajna akcja ;) Piłka od Głowy do Pietii, ten do brata, wrzutka i ładna brameczka ;)

Natomiast wg soccerway to Piotr został zmieniony w 58, a nie Paweł

Ja info brałem stąd
http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...ND=6767#Icerik

fantom chicago 13.03.2011 01:59

W piatek usiadlem i sprawdzilem wyniki nejakiego tureckiego klubu do ktorego odszedl nasz byly bramkarz( z tych paru lat zagral tylko dobre pol sezonu , choc z reka na sercu chyba bylem z niewielu gosci , ktory w niego wierzyl), i oprocz dwoch bezbramkowych remisow , pozostale piec spotkan dostawali w dupe. Nie chce krakac , alenasz obecny bramkarz jest chyba najlepszy od czasow..( nie , nie bede pisal Bobrowicza - caly czas mam w pamieci tamten mecz...)

dj_ibutti 13.03.2011 09:33

Bo mają najgorszą obronę w lidze? Która w zasadzie nie stwarza większej presji niż pachołki? Nie tylko bramkarz odpowiada za stracone gole...

IncognitoTSW 13.03.2011 11:47

"Głowa" obchodzi dzisiaj 32 urodziny, życzę jak najmniej kontuzji i żeby utrzymywał się w formie jeszcze przez parę lat !

PvD 16.03.2011 22:47

Wiślak "Błaszczu" pomaga

Piłkarz Borussi Dortmund reprezentant Polski,były piłkarz Białej Gwiazdy Kuba Błaszczykowski przekazał na licytację swoją orginalną koszulkę w której wystąpił w meczu BVB - Schalke 04.

Pieniądze uzyskane z licytacji zostaną przeznaczone na leczenie 10 miesięcznej Lilianki., Lilianka wymaga leczenia operacyjnego z powodu wrodzonej wady serca w postaci ubytku międzyprzedsionkowego typu sinus venosus oraz częściowego nieprawidłowego spływu żył płucnych.

LICYTACJA

Przy każdej okazji należy podkreślić, że Kuba to prawdziwy Wiślak, który nie zapomina o kibicach z Reymonta 22.

Bardzo serdecznie zachęcamy do licytacji!!!

flamengista 16.03.2011 23:12

Warto wspomnieć, że dzisiaj Darek Łatka zachował się co najmniej przyzwoicie. Nie dość, że zagrał dobre zawody to jeszcze w ważnym momencie "wiślackość" dała znać o sobie. Szkoda dla nas, że nie wykorzystaliśmy prezentu. Choć z drugiej strony - lepiej dla Darka, bo swojaka nikt nie będzie pamiętał.

domenica90 16.03.2011 23:28

Szczególnie, że to nie on go strzelił...

flamengista 17.03.2011 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domenica90 (Post 1066077)
Szczególnie, że to nie on go strzelił...

W powtórkach wydawało się, że kto inny ale stacja TVP Sport podała jego jako autora gola.

Oczywiście dopuszczam możliwość, że to oni się pomylili - poziom transmisji był bliski dna.

murray 17.03.2011 20:12

http://www.weszlo.com/news/6499

Wywiad z Konradem.
Dodam, że świetny.
Widać, że chłop ma niesamowity łeb, ale pecha okrutnego.

Wojtas 18.03.2011 01:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez murray (Post 1066473)
http://www.weszlo.com/news/6499

Wywiad z Konradem.
Dodam, że świetny.
Widać, że chłop ma niesamowity łeb, ale pecha okrutnego.



Goly to super gosc,taka szkoda ze te kontuzje tak mu zakonczyly kariere,ale w pilkarz musi miec i taka opcje w tym zawodzie.

Powodzenia Konrad

AYALA 18.03.2011 13:43

Henia zwolnili z Kavali
http://www.90minut.pl/news/150/news1...-z-Kavali.html

tomasz_19 18.03.2011 21:30

Żieńczuk gra i strzela dziś na Lamp Nou :D

buczo1985 18.03.2011 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1066698)

A w temacie "Ekstraklasa" ktoś tam już krakał, że może niedługo zobaczymy Henia na ławce w polskiej lidze :) No chyba, że już ostatecznie wybierze się na zasłużoną emeryturę...

cassius31krakow 19.03.2011 08:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1066857)
Żieńczuk gra i strzela dziś na Lamp Nou :D


raczej: Old Trafo
:rotfl:

IncognitoTSW 20.03.2011 16:07

Marcelo tradycyjnie dziś w 1 składzie w meczu PSV z Utrechtem

emailowiec 20.03.2011 16:12

Ja mam takie małe pytanie - czy Mirek Szymkowiak komentował już mecze w C+ czy ten dzisiejszy GKS - Legia to jego debiut "w kabinie"? ;) Nie chodzi mi oczywiście o rolę "latającego" reportera.

szprotson 21.03.2011 16:46

Piotr Brożek i Arek Głowacki po 90 minut w pierwszym składzie Trabzonu przeciwko GENÇLERBIRLIĞI. Paweł wszedł na ostatnie 8 minut


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl