![]() |
dokładnie JrQ- niestety Pawełek tak ma, że raz na jakiś czas wpuści spektakularną szmatę i zawsze tak było i pewnie mu tak zostanie.
|
Cytat:
ten wlasnie jeden babol na 5 meczow dyskwalifikuje go jako dobrego bramkarza .... dobry bramkarz puszcza babola raz na 5 sezonow |
Cytat:
Okazuje się, że nie - i zawsze będzie tylko średniakiem, zdecydowanie za słabym na Wisłę. Dlaczego? Bo jest bardzo słaby psychicznie. To jego największa wada. Po puszczeniu "szmaty" bramkarz może się załamać, wziąć w garść i grać dużo lepiej, nie popełniając błędów lub kompletnie nic się nie nauczyć. Pawełek niestety, z powodu swojej psychiki podejrzewam, za bardzo denerwuje się w bramce i wystarcza drobne niepowodzenie, żeby stracił nad sobą panowanie, a wtedy mnoży błędy, przeplatając je jednak z dobrymi interwencjami. I umówmy się, dopóki Pawełek nie będzie stabilny psychicznie, dopóty mniejsze lub większe błędy będą mu się często przydarzać. Wątpię, że kiedyś uda mu się tę sytuację opanować, ale kto wie - a nuż jak będzie miał 34 lata, to też będzie "wymiatał" jak Pareiko. |
Cytat:
|
No trudno, nie chciał grać w Wiśle kolejnego sezonu, wybrał Turcję. Żeby mu się tylko czkawką nie odbiła.
|
Cytat:
|
Z dedykacją dla Lysego....największego miłośnika "talentu" Mariuszka :D
|
Trabzonspor od 18 gra na wyjeździe z Besiktasem na razie 0:0 w wyjściowej 11 Pietia i Głowa
|
Besiktas przegrał z Trabzonem 1-2 cale spotkanie zagrał Arek i Piotrek ! Od 43 minuty Trabzonspor grał w dziesięciu
|
PSV na własnym stadionie zremisowało z Rangersami 0:0
Marcelo z "Wizla Krakow" zagrał całe spotkanie i to on miał dwie najgodniejsze sytuacje w całym meczu. Niestety obie spartolił. Raz dostał piłkę na głowę to nie trafił, może dlatego że przeszkodził mu trochę kolega z drużny. Natomiast dla drugiej sytuacji już usprawiedliwienia nie ma, u nas taką sytuacje wykorzystałby zamkniętymi oczami. Kompletnie nie obstawiony również dostał piłkę na głowę, strzela obok bramki z dosyć bliskiej odległości. |
Marcel robi(ł) za snajpera nie tylko u nas :D
oj będą z niego ludzie |
12.03.2011. 18:00
Trabzonspor 1 - 0 Kasimpasaspor W końcu od pierwszej minuty zagrali wszyscy byli Wiślacy. Paweł Brożek miał asystę przy bramce i zszedł w 58 min. Pozostała dwójka pełne 90 min. |
http://www.youtube.com/watch?v=bACGb8HVsXo - bramka dla Trabzonu. Fajna akcja ;) Piłka od Głowy do Pietii, ten do brata, wrzutka i ładna brameczka ;)
Natomiast wg soccerway to Piotr został zmieniony w 58, a nie Paweł |
Cytat:
http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...ND=6767#Icerik |
W piatek usiadlem i sprawdzilem wyniki nejakiego tureckiego klubu do ktorego odszedl nasz byly bramkarz( z tych paru lat zagral tylko dobre pol sezonu , choc z reka na sercu chyba bylem z niewielu gosci , ktory w niego wierzyl), i oprocz dwoch bezbramkowych remisow , pozostale piec spotkan dostawali w dupe. Nie chce krakac , alenasz obecny bramkarz jest chyba najlepszy od czasow..( nie , nie bede pisal Bobrowicza - caly czas mam w pamieci tamten mecz...)
|
Bo mają najgorszą obronę w lidze? Która w zasadzie nie stwarza większej presji niż pachołki? Nie tylko bramkarz odpowiada za stracone gole...
|
"Głowa" obchodzi dzisiaj 32 urodziny, życzę jak najmniej kontuzji i żeby utrzymywał się w formie jeszcze przez parę lat !
|
Wiślak "Błaszczu" pomaga
Piłkarz Borussi Dortmund reprezentant Polski,były piłkarz Białej Gwiazdy Kuba Błaszczykowski przekazał na licytację swoją orginalną koszulkę w której wystąpił w meczu BVB - Schalke 04. Pieniądze uzyskane z licytacji zostaną przeznaczone na leczenie 10 miesięcznej Lilianki., Lilianka wymaga leczenia operacyjnego z powodu wrodzonej wady serca w postaci ubytku międzyprzedsionkowego typu sinus venosus oraz częściowego nieprawidłowego spływu żył płucnych. LICYTACJA Przy każdej okazji należy podkreślić, że Kuba to prawdziwy Wiślak, który nie zapomina o kibicach z Reymonta 22. Bardzo serdecznie zachęcamy do licytacji!!! |
Warto wspomnieć, że dzisiaj Darek Łatka zachował się co najmniej przyzwoicie. Nie dość, że zagrał dobre zawody to jeszcze w ważnym momencie "wiślackość" dała znać o sobie. Szkoda dla nas, że nie wykorzystaliśmy prezentu. Choć z drugiej strony - lepiej dla Darka, bo swojaka nikt nie będzie pamiętał.
|
Szczególnie, że to nie on go strzelił...
|
Cytat:
Oczywiście dopuszczam możliwość, że to oni się pomylili - poziom transmisji był bliski dna. |
http://www.weszlo.com/news/6499
Wywiad z Konradem. Dodam, że świetny. Widać, że chłop ma niesamowity łeb, ale pecha okrutnego. |
Cytat:
Goly to super gosc,taka szkoda ze te kontuzje tak mu zakonczyly kariere,ale w pilkarz musi miec i taka opcje w tym zawodzie. Powodzenia Konrad |
Henia zwolnili z Kavali
http://www.90minut.pl/news/150/news1...-z-Kavali.html |
Żieńczuk gra i strzela dziś na Lamp Nou :D
|
Cytat:
|
Cytat:
raczej: Old Trafo :rotfl: |
Marcelo tradycyjnie dziś w 1 składzie w meczu PSV z Utrechtem
|
Ja mam takie małe pytanie - czy Mirek Szymkowiak komentował już mecze w C+ czy ten dzisiejszy GKS - Legia to jego debiut "w kabinie"? ;) Nie chodzi mi oczywiście o rolę "latającego" reportera.
|
Piotr Brożek i Arek Głowacki po 90 minut w pierwszym składzie Trabzonu przeciwko GENÇLERBIRLIĞI. Paweł wszedł na ostatnie 8 minut
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl