![]() |
Powybierałem takie co ciekawsze typy na dziś, te które moim zdaniem są raczej pewne. Do przemyślenia pozostaje oczywiście Jagiellonia, ale nie wiem czemu, mam przeczucie, że to właśnie będzie mecz na przełamanie:
Newcastle United - Watford FC 1 1,50 GKS Belchatow - Polonia Bytom 1 1,50 Odra Wodzislaw Slaski - Jagiellonia Bialystok 2 2,10 HSC Montpellier - Le Mans UC 72 1 1,70 AC Milan - UC Sampdoria 1 1,50 Paok Thessaloniki - Larisa Ael 1 1,5 Kursy z BAH. Co myślicie o tych typach? Oczywiście nie zagram wszystkich na jednym kuponie, ale interesuje mnie, które waszym zdaniem nie mają szans powodzenia. |
Ja gram dzisiaj na zwycięstwo Małysza ! Kurs 5.0 za 20 pójdzie ;)
|
Trial,ja bym nie stawiał meczu Odra-Jagiellonia na czystą dwójkę,raczej już x jak bym miał to postawić,ale to tylko moje przemyślenia.
|
Thun-Gossau 1 kurs: 1.25
Osnabruck-Burghausen 1 kurs: 1.65 Norwich-Oldham 1 kurs: 1.50 Oxford-Ebbsfleet 1 kurs: 1.25 Rapid W.-Kapfenberg 1 kurs: 1.20 Charlton-Southend 1 kurs: 1.58 Real M.-Almeria 1 kurs: 1.18 Elche-Cadiz 1 kurs: 1.85 kurs ogólny: 16.01 |
Cytat:
2 noce z rzedu na boston i duzo do przodu,mam nadzieje ze ktos skorzystal :) Na dzis : Rapid Wiedeń(-1) - Kapfenberger 1 1.46 GKS Bełchatów - Polonia Bytom 1 1.55 ako 2.26 Szkoda tego kuponu ,ale tak myslalem,ze seria sie kiedys skonczy.. Najwazniejsze ze Jastrzebie Olsztyn na over 135,5 zagralo,wiec dzien na duzy plus,pozdrawiam :) |
Cytat:
|
Liga angielska mi dzisiaj pieknie weszla, mialem Man U , Ville i Arsenal + podparty Liverpool.. a teraz srednio mi sie podoba wynik Lecha, bo obstawilem ich zwyciestwo na innym kuponie, no ale to zawsze jest pewna radosc, jak trafie to mam kase, jak nie to znaczy ze nie wygrali.. :D
|
|
Moje typy z poprzedniej strony na niższe ligi angielskie ładnie weszły i trochę się dorobiłem. Szkoda kolejnego niewygranego wyjazdu Jagi, to byłbym jeszcze bardziej w przód, ale cóż- c'est la vie ****a mać :lol:
Dobrze, że nie zdążyłem zagrać na Vancouver, bo widzę, że trochę im nie idzie ;) |
Panie Dudi a na noc masz jakies typy ?
|
Cytat:
|
Cytat:
Edit: Chciałem jeszcze jakiś nba do tego dorzucić, ale mbank coś sobie wymyślił, że w soboty robi przelewy do 22, więc mnie uziemili z tym, co mam w grze, ale może to i lepiej? ;) Przynajmniej na pewno nie przegram ;) |
Wie ktoś może czy Jeleń już zagra jutro?
|
Z tego, co piszą na francja.goal.pl to Ijek ma grać i typują zwycięstwo gospodarzy 2-1.
|
Golden State Warriors - Orlando Magic 2 kurs:1.20
Minnesota Timberwolves - Utah Jazz 2 kurs:1.30 co o tym myslicie ? |
Cytat:
To na jutro: AS Roma - SS Lazio Roma 1 1,80 FC Utrecht - Ajax Amsterdam 2 1,60 Heracles Almelo - SC Heerenveen 1 2,25 NEC Nijmegen - FC Twente Enschede 2 1,55 FC Basel - AC Bellinzona 1 1,20 AJ Auxerre - AS Nancy Lorraine 1 1,85 |
Cytat:
Na noc : Philadelphia 76ers - Charlotte Bobcats 2 1.40 Orlando Magic-Golden State 1 1.20 ako 1.68 Co do jutra to bardzo ciekawy jest kurs,ze Gregor Schlierenzauer będzie w top 3,w Bwin 1.50. Jeżeli tylko pogoda nie wypatrzy konkursu to jest bardzo duża szansa,ze tak będzie.Osobiscie polecam. Na niedziele: Czy Gregor Schlierenzauer będzie w top 3 ? tak 1.50 RKC Waalwijk-PSV 2 1.26 ako 1.89 |
Cholera jasna że tak powiem. Jak to jest z tymi bramkami? Postawiłem na live w meczu Juve Inter że pierwsza bramka padnie głową. No i moim zdaniem ewidentnie była strzelona głową. Najpierw mi dodało kasę że wygrałem a teraz zmienili na nogę?
P.S. Cholera oglądam powtórkę z 10 raz nie mówiąc że w TV była idealnie z bliska. Bramka strzelona głową. Co oni do wymyślają? Sami oceńcie http://videos.sapo.pt/MdwUArrOeqj2hEn62TaW |
mi sie wydaje ze ona mu po nodze zjechala tam
|
Ale przecież bramka się licz temu co uderza a nie po kim się prześliźnie chyba żeby jakoś drastycznie zmieniła kierunek lotu. A poza tym w TV była jedna powtórka która pokazywała idealnie kto strzelał ale jeszcze jej nie widziałem w sieci.
|
nie to on tak ruszyl glowa i z jednej kamery to tak wyglada a z drugiej widac ze uderzyl noga przynajmniej takie jest moje zdanie :)
|
Przyznajcie się że obydwaj pracujecie w Expekt:)
|
hehe :P nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem :D trzeba w nocy cos trafic i jutro :)
|
haha :D Zwierze dobrze wiesz,ze kazda taka kontrowersyjna sytuacje buk rozliczy na swoja korzysc niestety ;/
Jeżeli chodzi o moja opinie to było uderzenie głowa,ale pozniej pilka spadła jakby na noge innego gracza,był ruch i piłka zmieniła swój lot,wiec mogli Ci nie uznac ;/ |
Cytat:
No niestety żaden kupon nie wszedł ... ostatnio mam fatalną serie. Polecacie coś na noc ? |
Pięknie mnie zasrane pingwiny oszukały na uczuciach. :foch: A po Bordo już liczyłem kolejne miliony na koncie ;)
Na dziś: Siena- Catania X, Auxerre, Fulham. Ako 11,66 za 20. |
Na dziś:
NEC Nijmegen - FC Twente Enschede 2 1,6 Mallorca - Zaragoza 1 1,8 ako 2,88 |
Ja na dziś Fulham, Mallorca, Werder, Auxerre, Roma, Anderlecht i oczywiście Wisełka ;)
Na drugim Livorno, Panionos - AEK x, Siena - Catania x, Polonia-Korona x, Espanyol, Villareal. |
Cytat:
Feyenoord - Groningen 1 1,65 Acroni Jesenice - Red Bulls Salzburg over 5,5 1,4 AKO: 2,31 |
statystyka do tej pory na wekend niejest zła stawki 350 zwrot 358.36 czyli jednak na plusie ;)
Lille lub Lyon @ 1.33 Anderlecht @ 1.25 PSV @ 1.25 Galatasaray @ 1.30 system 3x4, 4 Zakłady * 15,00 PLN 60,00 0,00 Remis lub Wisła Kraków @ 1.28 Auxerre @ 1.83 Feyenoord lub remis @ 1.14 Panathinaikos @ 1.22 system 3x4, 4 Zakłady * 20,00 PLN 80,00 0,00 AS Olympiakos Volou 1937 @ 1.44 Trabzonspor @ 1.61 Servette lub remis @ 1.18 Lokeren lub Club Brugge @ 1.25 system 3x4, 4 Zakłady * 10,00 PLN 40,00 0,00 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl