Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

trial 05.12.2009 12:43

Powybierałem takie co ciekawsze typy na dziś, te które moim zdaniem są raczej pewne. Do przemyślenia pozostaje oczywiście Jagiellonia, ale nie wiem czemu, mam przeczucie, że to właśnie będzie mecz na przełamanie:
Newcastle United - Watford FC 1 1,50
GKS Belchatow - Polonia Bytom 1 1,50
Odra Wodzislaw Slaski - Jagiellonia Bialystok 2 2,10

HSC Montpellier - Le Mans UC 72 1 1,70
AC Milan - UC Sampdoria 1 1,50
Paok Thessaloniki - Larisa Ael 1 1,5

Kursy z BAH. Co myślicie o tych typach? Oczywiście nie zagram wszystkich na jednym kuponie, ale interesuje mnie, które waszym zdaniem nie mają szans powodzenia.

fialo 05.12.2009 13:00

Ja gram dzisiaj na zwycięstwo Małysza ! Kurs 5.0 za 20 pójdzie ;)

LuKaS TSW 05.12.2009 13:22

Trial,ja bym nie stawiał meczu Odra-Jagiellonia na czystą dwójkę,raczej już x jak bym miał to postawić,ale to tylko moje przemyślenia.

DarkLG_ 05.12.2009 13:49

Thun-Gossau 1 kurs: 1.25
Osnabruck-Burghausen 1 kurs: 1.65
Norwich-Oldham 1 kurs: 1.50
Oxford-Ebbsfleet 1 kurs: 1.25
Rapid W.-Kapfenberg 1 kurs: 1.20
Charlton-Southend 1 kurs: 1.58
Real M.-Almeria 1 kurs: 1.18
Elche-Cadiz 1 kurs: 1.85


kurs ogólny: 16.01

maciek777 05.12.2009 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 825752)
Boston Celtics,z hc badz bez,pzdr
Na noc :

Bostom Celtics-Oklahoma City Thunder 1 1.53
Indiana Pacers-Utah Jazz 2 1.26

ako 1.93

Życze wysokich wygranych :)


2 noce z rzedu na boston i duzo do przodu,mam nadzieje ze ktos skorzystal :)

Na dzis :

Rapid Wiedeń(-1) - Kapfenberger 1 1.46
GKS Bełchatów - Polonia Bytom 1 1.55
ako 2.26

Szkoda tego kuponu ,ale tak myslalem,ze seria sie kiedys skonczy.. Najwazniejsze ze Jastrzebie Olsztyn na over 135,5 zagralo,wiec dzien na duzy plus,pozdrawiam :)

gris 05.12.2009 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 825791)
Arsenal - Stoke 1 1,28
VFL - SC 1 1,50
AKO 1,92

MC - Chelsea 1 2,95 (zakład bez remisu)

Fuks 05.12.2009 19:35

Liga angielska mi dzisiaj pieknie weszla, mialem Man U , Ville i Arsenal + podparty Liverpool.. a teraz srednio mi sie podoba wynik Lecha, bo obstawilem ich zwyciestwo na innym kuponie, no ale to zawsze jest pewna radosc, jak trafie to mam kase, jak nie to znaczy ze nie wygrali.. :D

gris 05.12.2009 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 825932)
MC - Chelsea 1 2,95 (zakład bez remisu) :hura:



Deportivo - FC Barcelona over 2,5 1,85



pan Dudi 05.12.2009 21:35

Moje typy z poprzedniej strony na niższe ligi angielskie ładnie weszły i trochę się dorobiłem. Szkoda kolejnego niewygranego wyjazdu Jagi, to byłbym jeszcze bardziej w przód, ale cóż- c'est la vie ****a mać :lol:

Dobrze, że nie zdążyłem zagrać na Vancouver, bo widzę, że trochę im nie idzie ;)

ebi 05.12.2009 21:57

Panie Dudi a na noc masz jakies typy ?

trial 05.12.2009 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez trial (Post 825833)
Powybierałem takie co ciekawsze typy na dziś, te które moim zdaniem są raczej pewne. Do przemyślenia pozostaje oczywiście Jagiellonia, ale nie wiem czemu, mam przeczucie, że to właśnie będzie mecz na przełamanie:
Newcastle United - Watford FC 1 1,50
GKS Belchatow - Polonia Bytom 1 1,50
Odra Wodzislaw Slaski - Jagiellonia Bialystok 2 2,10

HSC Montpellier - Le Mans UC 72 1 1,70
AC Milan - UC Sampdoria 1 1,50
Paok Thessaloniki - Larisa Ael 1 1,5

Kursy z BAH. Co myślicie o tych typach? Oczywiście nie zagram wszystkich na jednym kuponie, ale interesuje mnie, które waszym zdaniem nie mają szans powodzenia.

Hehe, na szczęście podzieliłem to na dwa kupony i na pierwszy dałem polską ligę plus Paok, a pozstałe 3 na drugi kupon. I dzięki temu troszkę do przodu jestem dziś.

pan Dudi 05.12.2009 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ebi (Post 826011)
Panie Dudi a na noc masz jakies typy ?

Ta, mam w grze dubla- teraz Bordo, a na noc z nhl Pittsburgh.


Edit: Chciałem jeszcze jakiś nba do tego dorzucić, ale mbank coś sobie wymyślił, że w soboty robi przelewy do 22, więc mnie uziemili z tym, co mam w grze, ale może to i lepiej? ;) Przynajmniej na pewno nie przegram ;)

trial 05.12.2009 22:29

Wie ktoś może czy Jeleń już zagra jutro?

pan Dudi 05.12.2009 22:46

Z tego, co piszą na francja.goal.pl to Ijek ma grać i typują zwycięstwo gospodarzy 2-1.

ebi 05.12.2009 22:52

Golden State Warriors - Orlando Magic 2 kurs:1.20
Minnesota Timberwolves - Utah Jazz 2 kurs:1.30
co o tym myslicie ?

trial 05.12.2009 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 826023)
Z tego, co piszą na francja.goal.pl to Ijek ma grać i typują zwycięstwo gospodarzy 2-1.

Dziękuję za informację.
To na jutro:

AS Roma - SS Lazio Roma 1 1,80
FC Utrecht - Ajax Amsterdam 2 1,60
Heracles Almelo - SC Heerenveen 1 2,25
NEC Nijmegen - FC Twente Enschede 2 1,55
FC Basel - AC Bellinzona 1 1,20
AJ Auxerre - AS Nancy Lorraine 1 1,85

maciek777 05.12.2009 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ebi (Post 826024)
Golden State Warriors - Orlando Magic 2 kurs:1.20
Minnesota Timberwolves - Utah Jazz 2 kurs:1.30
co o tym myslicie ?

Ebi Orlando sam bede gral. Do tego Bobcats i taki dubel pojdzie :)

Na noc :

Philadelphia 76ers - Charlotte Bobcats 2 1.40
Orlando Magic-Golden State 1 1.20
ako 1.68

Co do jutra to bardzo ciekawy jest kurs,ze Gregor Schlierenzauer będzie w top 3,w Bwin 1.50. Jeżeli tylko pogoda nie wypatrzy konkursu to jest bardzo duża szansa,ze tak będzie.Osobiscie polecam.

Na niedziele:
Czy Gregor Schlierenzauer będzie w top 3 ? tak 1.50
RKC Waalwijk-PSV 2 1.26
ako 1.89

Zwierze 05.12.2009 23:26

Cholera jasna że tak powiem. Jak to jest z tymi bramkami? Postawiłem na live w meczu Juve Inter że pierwsza bramka padnie głową. No i moim zdaniem ewidentnie była strzelona głową. Najpierw mi dodało kasę że wygrałem a teraz zmienili na nogę?

P.S. Cholera oglądam powtórkę z 10 raz nie mówiąc że w TV była idealnie z bliska. Bramka strzelona głową. Co oni do wymyślają?

Sami oceńcie http://videos.sapo.pt/MdwUArrOeqj2hEn62TaW

ebi 05.12.2009 23:39

mi sie wydaje ze ona mu po nodze zjechala tam

Zwierze 05.12.2009 23:41

Ale przecież bramka się licz temu co uderza a nie po kim się prześliźnie chyba żeby jakoś drastycznie zmieniła kierunek lotu. A poza tym w TV była jedna powtórka która pokazywała idealnie kto strzelał ale jeszcze jej nie widziałem w sieci.

ebi 05.12.2009 23:47

nie to on tak ruszyl glowa i z jednej kamery to tak wyglada a z drugiej widac ze uderzyl noga przynajmniej takie jest moje zdanie :)

Zwierze 05.12.2009 23:51

Przyznajcie się że obydwaj pracujecie w Expekt:)

ebi 05.12.2009 23:53

hehe :P nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem :D trzeba w nocy cos trafic i jutro :)

maciek777 05.12.2009 23:55

haha :D Zwierze dobrze wiesz,ze kazda taka kontrowersyjna sytuacje buk rozliczy na swoja korzysc niestety ;/
Jeżeli chodzi o moja opinie to było uderzenie głowa,ale pozniej pilka spadła jakby na noge innego gracza,był ruch i piłka zmieniła swój lot,wiec mogli Ci nie uznac ;/

Tylko_Wisła! 06.12.2009 00:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 825820)
Na dzisiaj :

Xerez - Atletico Madryt X2 1,16
Aston Villa - Hull City 1 1,45
West Ham - Manchester United 2 1,45
Manchester City - Chelsea 2 1,85

Everton - Tottenham X2 1,39


I taki luźny kupon za małą stawke

Skoda Xanthi - Olympiakos Piraeus 2 1,60
Falkirk FC - Glasgow Rangers 2 1,40
Dundee United - St. Mirren 1 1,60
Hibernian FC - Motherwell FC X1 1,24

Derby County - West Bromwich Albion X2 1,21
Paok Thessaloniki - Larisa Ael X1 1,08
Real Sociedad - Real Union Irun 1 1,65

Eskisehirspor - Fenerbahce X2 1,24
Maccabi Haifa - Hapoel Bnei Sakhnin 1 1,25
Hapoel Tel Aviv - Hapoel Haifa 1 1,35

Mam nadzieję , że nie zapeszyłem podając moje typy :)

Edit : Kurde dopiero teraz zobaczyłem że Hapioel i Tottenham nie grają dzisiaj... ;/


No niestety żaden kupon nie wszedł ... ostatnio mam fatalną serie. Polecacie coś na noc ?

pan Dudi 06.12.2009 10:38

Pięknie mnie zasrane pingwiny oszukały na uczuciach. :foch: A po Bordo już liczyłem kolejne miliony na koncie ;)

Na dziś:

Siena- Catania X, Auxerre, Fulham. Ako 11,66 za 20.

rabi86 06.12.2009 12:23

Na dziś:
NEC Nijmegen - FC Twente Enschede 2 1,6
Mallorca - Zaragoza 1 1,8


ako 2,88

fialo 06.12.2009 12:46

Ja na dziś Fulham, Mallorca, Werder, Auxerre, Roma, Anderlecht i oczywiście Wisełka ;)

Na drugim Livorno, Panionos - AEK x, Siena - Catania x, Polonia-Korona x, Espanyol, Villareal.

gris 06.12.2009 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 825979)
Deportivo - FC Barcelona over 2,5 1,85 :hura::hura:



Feyenoord - Groningen 1 1,65
Acroni Jesenice - Red Bulls Salzburg over 5,5 1,4
AKO: 2,31

MakuTS 06.12.2009 13:55

statystyka do tej pory na wekend niejest zła stawki 350 zwrot 358.36 czyli jednak na plusie ;)

Lille lub Lyon @ 1.33
Anderlecht @ 1.25
PSV @ 1.25
Galatasaray @ 1.30
system 3x4, 4 Zakłady * 15,00 PLN 60,00 0,00

Remis lub Wisła Kraków @ 1.28
Auxerre @ 1.83
Feyenoord lub remis @ 1.14
Panathinaikos @ 1.22
system 3x4, 4 Zakłady * 20,00 PLN 80,00 0,00

AS Olympiakos Volou 1937 @ 1.44
Trabzonspor @ 1.61
Servette lub remis @ 1.18
Lokeren lub Club Brugge @ 1.25
system 3x4, 4 Zakłady * 10,00 PLN 40,00 0,00


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl