Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Socios (komentarze, propozycje itp) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9985)

Grzegorz z Krakowa 02.02.2019 00:52

Zakup bonu...
Mam pytanie do kogoś z Socios ... Mam zamiar kupić bon i przekazać kod do Socios w celu przekazania karnetu dla kogoś, kogo na karnet zwyczajnie nie stać. Tylko jaką mam gwarancję, że ten karnet nie trafi do np. członka SKWK lub Sharksa, który będzie czyimś kolegą? Czyli osób, które zaszkodziły Wiśle. Aż tak dobry to nie jestem i nie życzę sobie takiego przekazania. Czy ktoś to weryfikuje? Czy ewentualnie sam będę mógł to jakoś sprawdzić?

seta 02.02.2019 08:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzegorz z Krakowa (Post 1532424)
Zakup bonu...
Mam pytanie do kogoś z Socios ... Mam zamiar kupić bon i przekazać kod do Socios w celu przekazania karnetu dla kogoś, kogo na karnet zwyczajnie nie stać. Tylko jaką mam gwarancję, że ten karnet nie trafi do np. członka SKWK lub Sharksa, który będzie czyimś kolegą? Czyli osób, które zaszkodziły Wiśle. Aż tak dobry to nie jestem i nie życzę sobie takiego przekazania. Czy ktoś to weryfikuje? Czy ewentualnie sam będę mógł to jakoś sprawdzić?

No nie wiem stary, Misiek siedzi to jego córka jest w rudnej sytuacji materialnej. A tak na poważnie jak sobie wyobrażasz taką weryfikację, nie mamy imiennej listy członków sharks, ich rodzin ani członków skwk i ich powinowatych

grohu24 03.02.2019 13:38

Pytanie do Socios, póki co nikt nie jest zainteresowany dystrybucja biletów na mecz Górnik -Wisła. Dzisiaj rozmawiałem z Prezesem Wisłockim i na klub nie ma co liczyć, nie maja na to czasu. Wystosowałem emaila do Górnika Zabrze na temat biletów w jaki sposób mozemy je kupić. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc w dystrybucji biletów?

maaarcin 03.02.2019 13:51

Socios Wisła już wiele razy informowało, że nie będzie się takimi sprawami zajmować.

Snow 03.02.2019 13:52

Z tego co wiem bilety wyjazdowe będą sprzedawane przez klub - transport itd. we własnym zakresie.

PS: Nie wiem czy z tym wyrobią się do meczu z Górnikiem.

Brozinho_23 03.02.2019 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grohu24 (Post 1532563)
Dzisiaj rozmawiałem z Prezesem Wisłodzkim

Weź to popraw chłopie.... :-/

leliwita 07.02.2019 02:39

pewnosci nie ma nigdy ale sharksi to tez ibice wisly mozna komus sprezentowac karnet,NIE WOLNO GENERALIZOWAC

Kryniu 07.02.2019 22:34

Mam pomysł. Może warto się dogadać z jakimś browarem, który zrobi serię limitowanego piwa Wisły Kraków. Skrzynka dla Królewskiego:) i całej grupy ratunkowej. Sam chętnie kupię i myślę że przy obecnie panującej atmosferze można by na tym zarobić.

Adrio 08.02.2019 05:36

Było juz ostatno piwo dedykowane Wiśle. Było do nabycia u Wislaków, wiem że był mały nakład i na mecz z Lechem zostało tylko ciemne

fsg369 08.02.2019 12:44

Witam!
Piszę z zapytaniem o sposób płatności składek członkowskich w SWK. Mianowicie nie posiadam własnego konta bankowego. Czy faktycznie nie istnieje możliwość wpłaty z czyjegoś konta?
Z góry dziękuję za odpowiedź!

serek.c2 08.02.2019 13:55

Można płacić na poczcie, można również zapłacić z konta innej osoby - ważne, by w tytule płatności podać swoje dane razem z adresem (dane zgodne z deklaracją).

fsg369 08.02.2019 14:06

Dziękuję za odpowiedź.

rey1906 11.02.2019 14:21

Wszystkiego od razu nie da się zrobić...
Ale jest rzecz prosta do przeprowadzenia.
Mianowicie w roku 💯 lecia Towarzystwa.
Byla opracowana nowa wersja Hymnu.
Kierownik drużyny pomylił tekst. W miejsce
"do Gdańska płynie stąd" podał "zwyciężać będzie wciąż"
A. Sikorowski dostał tekst i go nagrał....
Na początku była konsternacja na trybunach. Potem jednak siła decybeli zwyciężyła.
W raz z nowym otwarciem należałoby wrócić do oryginału...
Płyta z nagraniem jest....(z prawami itp.)
Co Wy na to...?

ociec Ciemka 11.02.2019 15:10

no ja jestem za, zawsze śpiewam "do Gdańska.."

ciacho 25.02.2019 18:14

Czy można się gdzieś dowiedzieć jakie nicki tu na forum mając członkowie zarządu i komisji rewizyjnej Socios (o ile mają)?

sanderuss 25.02.2019 21:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1534451)
Czy można się gdzieś dowiedzieć jakie nicki tu na forum mając członkowie zarządu i komisji rewizyjnej Socios (o ile mają)?

Tak, zapisz sie do Socios, przyjdz na spotkanie i zapytaj. A tak na powaznie to zapisz sie do Socios, przyjdz na spotkanie i zapytaj.

ciacho 25.02.2019 21:05

Ale zabłysnąłeś.

sanderuss 26.02.2019 10:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1534467)
Ale zabłysnąłeś.

Ja ci ich z mila checia przedstawie jak przyjdziesz, przynajmniej poznasz osobiscie.

Karherop 26.02.2019 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sanderuss (Post 1534466)
Tak, zapisz sie do Socios, przyjdz na spotkanie i zapytaj. A tak na powaznie to zapisz sie do Socios, przyjdz na spotkanie i zapytaj.

A Ty co, rzecznik prasowy? :>
Niech się zainteresowani wypowiedzą.

Levis88 26.02.2019 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sanderuss (Post 1534466)
Tak, zapisz sie do Socios, przyjdz na spotkanie i zapytaj. A tak na powaznie to zapisz sie do Socios, przyjdz na spotkanie i zapytaj.

Tak na poważnie to nie każdy członek jest z Krakowa czy okolic i czasem jest problem żeby się zjawić na spotkaniu i zapytać. Poważnie!

sanderuss 26.02.2019 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1534503)
Tak na poważnie to nie każdy członek jest z Krakowa czy okolic i czasem jest problem żeby się zjawić na spotkaniu i zapytać. Poważnie!

To przed meczem podejsc do stoiska?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1534501)
A Ty co, rzecznik prasowy? :>
Niech się zainteresowani wypowiedzą.

Wujek Dobra Rada :D zawsze lepiej poznac osobiscie jak sie komus chce

serek.c2 26.02.2019 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1534451)
Czy można się gdzieś dowiedzieć jakie nicki tu na forum mając członkowie zarządu i komisji rewizyjnej Socios (o ile mają)?

Z zarządu Socios jest Wit.ek, jestem ja. Z komisji rewizyjnej Kominek.

marek.58 03.03.2019 20:09

Przyjaciele z Socios, wysłałem mail z pomysłem na szaliki Socios do zarządu Naszego Stowarzyszenia. Na razie nie dostałem żadnej odpowiedzi, ale chciałem podrzucić ten pomysł również Wam, żebyście mogli go ocenić. Powiedzcie, proszę co o tym sądzicie;
"Tak sobie pomyślałem, że może dobrym sposobem na zachęcenie większej ilości osób na zapisanie się do Socios, byłby Oficjalny Szalik Socios. Taki pozytywny snobizm na trybunie: „popatrz kolego/koleżanko, ja pomagam a Ty?”.
Szalik powinien być tylko dla Członków i to jedna sztuka dla jednej osoby, żeby nie było rozdawnictwa.
Powinien być jeden wzór dla wszystkich, żeby nie było chwalenia się we własnym gronie ile płacisz.
Szalik powinien być odpłatny np. 50 zł, zawsze się przydadzą dodatkowe pieniądze.
No i może powinien być zmieniany co roku, żeby członkowie którzy się wykruszą nie „chwalili” się przynależnością?

Pewnie już taki pomysł był, w takim razie proszę potraktować mój mail jako wsparcie.
Myślę, że jak nas będzie więcej to doda to siły Wisełce."

marco1906 11.03.2019 19:04

Bardzo dobry pomysł jestem za

andrzejtsw 12.03.2019 19:02

Super pomysł z Tym Szalikiem.

serek.c2 12.03.2019 19:23

Obecnie są tworzone wizualizacje pierwszych gadżetów Socios - ma to być t-shirt i koszulka polo.

Cycu 05.11.2019 12:38

Cytat:

Zachęcamy wszystkich kibiców do zakupu wiślackiego kalendarza na 2020 rok!
Każdy członek Socios Wisła Kraków może zamówić dowolną ilość kalendarzy w specjalnej cenie - 25 zł. Cena dla pozostałych kibiców wynosi 39.90 zł.


Formularz zamówienia -> https://docs.google.com/forms/d/e/1F...QuO8w/viewform

Parametry: kalendarz ścienny, format B3 (35,3 x 50 cm).

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowego opakowania w cenie 10 zł / szt. W jednym pudełku mieszczą się dwa kalendarze.

-> 19,06 zł z każdej zakupionej sztuki zostanie przeznaczone na rozwój naszego stowarzyszenia.

W miarę możliwości, prosimy o wybór odbioru osobistego. Zależy nam na tym, aby kalendarze nie uległy zniszczeniu podczas wysyłki.

-> Przedsprzedaż trwa do 15 listopada do godz. 22:00. Czas oczekiwania na kalendarze wyniesie około 4 tygodnie.

-> Aby potwierdzić zakup kalendarzy prosimy o dokonanie przelewu, zgodnego z wartością zamówienia:

Socios Wisła Kraków
Nr konta: 64 1600 1013 1874 7642 1000 0003
Tytuł: Zamówienie kalendarz Socios, imię i nazwisko, + ewentualnie nr członkowski

--
Prezentowana wizualizacja może ulec niewielkim zmianom.

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...e1&oe=5E568A01
Można komuś sprawić fajny prezent i przy okazji wspomóc :)

nero 11.11.2019 09:05

Czy można poznać jak rozkładały się głosy za przelaniem pieniędzy z Socios dla Wasilewskiego?
Jeżeli to możliwe interesowało by mnie ile osób głosowało, ile było za, ile przeciw bez jakiegoś tam mnożnika w zależności od wpłaconej składki

serek.c2 11.11.2019 10:03

Uprawnionych do głosowania było 1607 osób. Za wsparciem finansowania głosowało 940 osób, przeciw głosowały 84 osoby.

Lemoniadowy Joe 11.11.2019 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1546082)
Czy można poznać jak rozkładały się głosy za przelaniem pieniędzy z Socios dla Wasilewskiego?
Jeżeli to możliwe interesowało by mnie ile osób głosowało, ile było za, ile przeciw bez jakiegoś tam mnożnika w zależności od wpłaconej składki

A może poszły na Brozka labo Buchalika albo Kube skad wiesz ze dokładnie na Wisilewskiego przeciez to jest umowne.

Marketimgowo to teraz słabo wyszło to nie Socios "wymadrzaja sie" i pouczaja po fakcie.

nero 11.11.2019 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1546088)
Uprawnionych do głosowania było 1607 osób. Za wsparciem finansowania głosowało 940 osób, przeciw głosowały 84 osoby.

Dzięki za szybką odpowiedź. 1607-940-84=583 osoby nie zabrały głosu tak?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 1546089)
A może poszły na Brozka labo Buchalika albo Kube skad wiesz ze dokładnie na Wisilewskiego przeciez to jest umowne.

Marketimgowo to teraz słabo wyszło to nie Socios "wymadrzaja sie" i pouczaja po fakcie.

O czym Ty mówisz? Jak umowne? Klub, aby zakontraktować Wasilewskiego potrzebował wsparcia od Socios w kwocie 20 tysięcy miesięcznie. Socios zgodziło się pomóc, więc jak kasa poszła na coś innego? Przecież Wasilewski jest w klubie.

Lemoniadowy Joe 11.11.2019 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1546091)
Dzięki za szybką odpowiedź. 1607-940-84=583 osoby nie zabrały głosu tak?



O czym Ty mówisz? Jak umowne? Klub, aby zakontraktować Wasilewskiego potrzebował wsparcia od Socios w kwocie 20 tysięcy miesięcznie. Socios zgodziło się pomóc, więc jak kasa poszła na coś innego? Przecież Wasilewski jest w klubie.

Bez Socios by nie był ?

Jest umowne moim zdaniem, umownie można powiedziec ze Socios płaci cały kontrakt Wasylowi.

serek.c2 11.11.2019 10:46

Byłby w klubie, podpisał przecież kontrakt przed końcem głosowania ;)

Lemoniadowy Joe 11.11.2019 10:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1546094)
Byłby w klubie, podpisał przecież kontrakt przed końcem głosowania ;)

O to mi chodzi to jest jednak troche umowne ze Socios płaci Wasylowi.

Lekcje trzeba wyciagnac na przyszłosc oby ona była.

nero 11.11.2019 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1546094)
Byłby w klubie, podpisał przecież kontrakt przed końcem głosowania ;)

Zatem po co prosić o kasę na Wasyla, skoro wcale ona potrzebna nie była.
Bez sensu, albo klub nie stać i potrzebuje pieniądze albo stać i nie potrzebuje.

Zdaje sobie sprawę, że pieniądze od Socios idą na prąd, a te z biletów zamiast na prąd na pensje dla piłkarzy. To jest logiczne, każda firma tak działa. Chodzi jednak o sam fakt, albo nie mam kasy na coś i proszę o to kibiców albo mam tą kasę i nie proszę.

Klub tak naprawdę podszedł do tematu w ten sposób, Socios i tak da nam 20 tyś. na miesiąc bo tyle zebrali, nie dadzą na Wasyla to dadzą na prąd jak będziemy mieć zaległości, a jak nie na to, to po coś zebrali i tak nam je dadzą.

Całe te głosowania to taki zabieg marketingowy by było, że kibic ma wpływ co się dzieję z jego pieniędzy, a tak naprawdę kasa się zbiera w Socios i po prostu idzie przelew do klubu. Na koniec trzeba tylko napisać "na co poszło".

Proszę nie odbierać tego jako atak, bądź że to coś złego. Po prostu myślałem, że działa to na innej zasadzie. Większość społeczeństwa nie ogarnia jak działa 500+ to i takie myki nie będą mi specjalnie przeszkadzać.

Lemoniadowy Joe 11.11.2019 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1546101)
Zatem po co prosić o kasę na Wasyla, skoro wcale ona potrzebna nie była.
Bez sensu, albo klub nie stać i potrzebuje pieniądze albo stać i nie potrzebuje.

Zdaje sobie sprawę, że pieniądze od Socios idą na prąd, a te z biletów zamiast na prąd na pensje dla piłkarzy. To jest logiczne, każda firma tak działa. Chodzi jednak o sam fakt, albo nie mam kasy na coś i proszę o to kibiców albo mam tą kasę i nie proszę.

Klub tak naprawdę podszedł do tematu w ten sposób, Socios i tak da nam 20 tyś. na miesiąc bo tyle zebrali, nie dadzą na Wasyla to dadzą na prąd jak będziemy mieć zaległości, a jak nie na to, to po coś zebrali i tak nam je dadzą.

Całe te głosowania to taki zabieg marketingowy by było, że kibic ma wpływ co się dzieję z jego pieniędzy, a tak naprawdę kasa się zbiera w Socios i po prostu idzie przelew do klubu. Na koniec trzeba tylko napisać "na co poszło".

Proszę nie odbierać tego jako atak, bądź że to coś złego. Po prostu myślałem, że działa to na innej zasadzie. Większość społeczeństwa nie ogarnia jak działa 500+ to i takie myki nie będą mi specjalnie przeszkadzać.

Od strony klubu wtedy to zostało zle rozegrane to prawda.

Aby nie było kontrakt Wasyla jak na nasza sytuacje finansowo kadrowa jest skandaliczny moim zdaniem.

serek.c2 11.11.2019 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1546101)
Zatem po co prosić o kasę na Wasyla, skoro wcale ona potrzebna nie była.
Bez sensu, albo klub nie stać i potrzebuje pieniądze albo stać i nie potrzebuje.

Zdaje sobie sprawę, że pieniądze od Socios idą na prąd, a te z biletów zamiast na prąd na pensje dla piłkarzy. To jest logiczne, każda firma tak działa. Chodzi jednak o sam fakt, albo nie mam kasy na coś i proszę o to kibiców albo mam tą kasę i nie proszę.

Klub tak naprawdę podszedł do tematu w ten sposób, Socios i tak da nam 20 tyś. na miesiąc bo tyle zebrali, nie dadzą na Wasyla to dadzą na prąd jak będziemy mieć zaległości, a jak nie na to, to po coś zebrali i tak nam je dadzą.

Całe te głosowania to taki zabieg marketingowy by było, że kibic ma wpływ co się dzieję z jego pieniędzy, a tak naprawdę kasa się zbiera w Socios i po prostu idzie przelew do klubu. Na koniec trzeba tylko napisać "na co poszło".

Proszę nie odbierać tego jako atak, bądź że to coś złego. Po prostu myślałem, że działa to na innej zasadzie. Większość społeczeństwa nie ogarnia jak działa 500+ to i takie myki nie będą mi specjalnie przeszkadzać.

Jeśli Socios nie pomogliby w opłaceniu kontraktu Wasyla, nie byłoby środków na innego/innych zawodników. Socios się dołożyli, więc w budżecie "transferowym" zwolniły się dodatkowe środki.

Głosowania nie są zabiegiem marketingowym, choćby umowa dotycząca przekazania w tym sezonie miliona zł - ona gwarantuje, że środki pójdą na opłacenie np. akademii zgodnie z umową między TS a SA. Przedtem piętrzyły się zaległości w tej kwestii...

Socios działa dopiero rok i w przyszłości może mieć rzeczywisty wpływ na działania spółki, do tego jednak jest potrzebna większa ilość członków i większe środki. Czy tak będzie? Nie wiem, na chwilę obecną nie sądzę, bo u nas ludzie mają słomiany zapał.

FraMat 11.11.2019 12:59

Faktem jednak jest, że marketingowo dla Socios ta cała akacja z opłacaniem kontraktu Wasyla wypadła kiepsko.

Ludzie zastanawiają się: po co mam przystępować do Socios, skoro i tak moje pieniądze klub zmarnuje na tak bezużyteczne kontrakty?

serek.c2 11.11.2019 13:06

Marektingowo to po tym głosowaniu przystąpiło do Socios ponad 100 nowych członków ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1546113)
Ludzie zastanawiają się: po co mam przystępować do Socios, skoro i tak moje pieniądze klub zmarnuje na tak bezużyteczne kontrakty?

Z jednej strony tak, z drugiej strony już teraz słyszę głosy, żeby dokładać się do transferów. Jakbyśmy się dorzucili, a transfery nie wypalą, to też się ludzie zaczną zastanawiać? W zasadzie każda nasza przekazana kwota może być w taki sposób rozpatrywana - wpłacamy, a oni kasę marnują.

nero 11.11.2019 14:31

Dlatego może warto pomagać w tematach gdzie jest mniejsze ryzyko utraty wizerunku i mniej kontrowersyjnych.
Bo tak jak pisaliśmy wcześniej, jak Socios zapłaci za prąd to Wisła kasę, którą miała na prąd wykorzysta na coś innego np. transfery, które mogą budzić kontrowersje gdyby szło to z kasy Socios.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl