![]() |
Dajże już spokój z tym Jadczakiem, bo swoją opinię o nim wyraziłem w odpowiednim temacie.
Nie, drużyna nie zacznie dobrze wyglądać, jeśli jej kręgosłup nadal będzie taki sam tzn. zaawansowani wiekowo piłkarze i odrzuty z innych klubów. Już pisałem powyżej, że żaden szanujący się i dobry trener nie przyjdzie do klubu, którego dalsza egzystencja wciąż nie jest pewna i z którego co okienko transferowe odchodzą kluczowi dla całego systemu gry piłkarze. No chyba, że po taniości zatrudnimy sobie zagranicznego trenera dla samego tylko faktu, iż nie jest on Polakiem. Jak szaleć, to szaleć! |
Ciekawe jak nasz trener Stolarczyk tłumaczył dzisiejszą przegraną? Jakoś nigdzie nie mogę znaleźć wypowiedzi pomeczowej.
Głowa w piasek...? |
Cytat:
https://zapodaj.net/b11fe10f5a267.jpg.html |
Przy takim składzie personalnym trzeba postawić autobus i grać z kontry, może kilka punktów wpadnie. My nie jesteśmy żadną .......oną Barceloną ani innym Man City niestety.
PS Nie martwmy się Stolar ma na pewno jakiś PLAN. Klawo jak cholera. |
Cytat:
To jest w ogóle ciekawa sytuacja, że wszyscy ci są w drużynie dłużej niż jedną rundę są albo kontuzjowany albo zupełnie bez formy Polecam obejrzeć ten filmik, idealne podsumowanie naszej taktyki https://twitter.com/i/status/1180562181861117954 Ustawienie bocznych obrońców na poziomie B- klasy |
Lubię gry strategiczne, lubię szachy itd. Aby osiągnąć zwycięstwo nie zawsze trzeba od razu atakować przeciwnika. Są różne strategie. Różne drogi do zwycięstwa, Co jest dobre w jednym "scenariuszu" może już nie być dobre w drugim.
Trener Stolarczyk jak widać nie lubi wszelkich gier strategicznych. Jest dogmatyczny jak amisz który ma swoją biblie i w niej ma odpowiedź na wszystko. Dlatego, nie ważne z kim, nie ważne gdzie, nie ważne w jakim składzie personalnym rąbiemy zawsze to samo. Jak się nie udaje - winni wykonawcy. Dajcie trenerowi lepszych wykonawców! Powoli się zastanawiam po co nam taki trener? Nic nowego już nie daje zespołowi tylko w koło Macieju jebut gramy to samo. Wszyscy w tej lidze już nas rozczytali, wszyscy wiedzą jak gramy i jak się do nas ustawiać. Amy dalej "swoje". W zasadzie można powiedzieć że sami nadstawiamy dupy, i jeszcze ją smarujemy wazeliną żeby gładko poszło. Tak oceniam pomysł na grę Stolarczyka. W....ia mnie to strasznie, bo jak pisałem lubię wszelkiej maści strategie, i jak jedna taktyka nie przynosi zwycięstwo, szukam innej lepszej. U nas tego nie ma. Mamy wygrać, ale wygrać tylko w jeden sposób. To tak jakbyśmy skakali w dal, ale ubzdurali sobie ze musimy oddawać skok z saltem. Celem gry w piłkę nożną jest zwycięstwo które się osiąga przez strzelanie goli albo stracenie ich mniej niż rywal. Wszelkie posiadania piłki, gra na jeden kontakt, atak pozycyjny to są tylko NARZĘDZIA a nie cel sam w sobie. Jak są nieskuteczne, trzeba je zmienić. My mamy np. największe posiadanie piłki w lidze i co nam to daje? Są z tego jakieś korzyści? Żadnych. Stolarczyk chyba nie wie co jest celem gry w piłkę. Myli narzędzia z celem. Pomimo plagi kontuzji żadnej refleksji u niego. Może mając słabszych wykonawców zmienimy taktykę? Gdzie tam. Jest uparty jak osioł. Mieliśmy za trenera sparciałego Smudę, mamy teraz osła Stolarczyka. |
No tak, teraz wszyscy mądrzy, wszyscy wiedzieli, wszyscy byli pewny, że wyjście ofensywnie skończy się pogromem. Oczywiście nikt nie zauważy, że wyjście defensywnie z bokami obrony Boguski i Grabowski skończyłoby się zapewne identycznie i wtedy każdy byłby również specjalistą od taktyki. Tylko w drugą stronę. "Przecież każdy rozsądny trener wie, że mając obronę zbudowaną na kolanie trzeba zaatakować i liczyć że strzelimy więcej niż stracimy".
Ludzie, mamy zespół w którym odpad z Pogoni Szczecin (Pogoni!!!!) jest tak ważną postacią, że jego brak jest w tym momencie dziurą nie do załatania. Mamy zespół, który bez Brożka (36 lat!!!) na boisku nie jest w stanie strzelić bramki, a możliwe, że nie jest w stanie nawet stworzyć żadnej klarownej sytuacji (z Lechem nic, z Cracovią nic, w Płocku nic, jedynie z Lechią może coś było). Według mnie błędy zostały zrobione w czasie okienka. Zbyt bardzo uwierzono, że Chuca musi odpalić oraz zbytnio zainwestowano w młodych piłkarzy, a na ten moment wygląda, że żaden z nich nie jest nawet blisko poziomu Ekstraklasy. Zmiana trenera teraz to najgorsze co może się wydarzyć. Do końca rundy Stolar powinien zostać, wtedy zrobić bilans i podjąć decyzje co dalej. |
mój poprzedni komentarz przeszedł bez echa, powtórze
Raindog nie ma moralnego prawa do wypowiadania się w tym temacie |
Skończcie już te płacze. Gramy na miarę obecnych możliwości. Jk ktoś wyłoży te 40 milionów i opłaci dobrego trenera z zagranicy i zaciąg gwiazd to będzie inaczej. Na razie gramy o utrzymanie i musimy ciułać punkty. Taka realność.
|
Cytat:
Pisanie o kontuzjach mięśniowyych brzmi mądrze, ale jest niezgodne z prawdą. W poprzednim sezonie Kuba i Peszko wypadli na długo po złamaniach stopy wynikających z brutalnych fauli, obecnie Burliga nie gra z powodu terapii antybiotykowej, Sadlok wykręcił kolano po starciu z Rzeźniczakiem. Kuba i Brożek odnowili swoje stare kontuzje, które prześladują ich od lat. Lepiej sprawdzić zanim się coś napisze. https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-14444505 |
Gramy na miarę obecnych możliwości? Tzn jak? Bez składu i ładu? Bramki dla przeciwników padają po indywidualnych błędach graczy! Masa kontuzji? Aha tzn, wszystko jest ekstra i nikt nic źle nie robi bo to są ich możliwości. Otóż nie, bo ta drużyna grała o wiele lepiej i nie jest to co widzimy obecnie naszymi możliwościami. To efekt błędów, transferowych, przygotowawczych, taktycznych. I nasza liga jest tak buraczana że żadnego zaciągu gwiazd nie trzeba żeby tu grać i wygrywać. Każda drużyna która zagra ze składem, ładem, walczy i nie popełnia takich prostych błędów może wygrać mecz. Ja widzę tylko na boisku chaos. Wystarczy spojrzeć jak my wykonujemy stałe fragmenty. Przecież ręce opadają. Co oni robią na treningu? Ktoś za to odpowiada.
|
Cytat:
|
Przypomnijcie mi, czy przy serii Wdowczyka też był tutaj taki wylew frustratów? Bo przegrywamy dopiero trzeci mecz (i raczej spokojnie przegramy kolejne dwa, wszystko inne będzie niespodzianką) - a w opiniach jakiś armagedon :haha:
To dopiero pierwszy mecz, gdzie dostaliśmy faktyczny w........ Jak ktoś uważa, że przy takiej obronie dało się zrobić coś więcej, to jest po prostu nie mającym zielonego pojęcia o piłce nożnej wąsatym, jebiącym cebula januszem. Przykro mi, taka prawda. Serio ktoś tu uważa, że jak Stolarczyk zmieni taktykę na długą do przodu i atutobus to zaczniemy zdobywać punkty? Kto ma z przodu robić za Carlitosa, by pozwolić sobie na taką grę? Nawet Brożek w formie się do tego nie nadaje. Wolę oglądać takie akcje jak ta Savicevica z pierwszej połowy, gdzie nawet w studiu podziwiali w przerwie. Ok, była jedna akcja na mecz, ale będzie ich z czasem więcej. |
Cytat:
Sadlok ma kontuzje mięsniowa o czym jest napisane we wklejonym przez Ciebie artykule, takie kontuzje mieli zarówno Basha jak i Vukan, Burliga nie gra po terapii ale wczesniej równiez miał kontuzje mięsniową, tak samo jak teraz ma Buksa Nigdzie o żadnym wpływie Sobola nie pisałem, nie uwazam zeby jego odejście cos zmieniło, nie ten adresat Dla Ciebie Stolarczyk nie ma na nic wpływu, niczego wiecej nie jest w stanie w tym składzie osobowym zrobić -twoja sprawa - ale pozwól miec innym inne zdanie dla mnie dobry trener dostosowuje swój sposób gry do posiadanego materiału maskujac slabe strony a nie odwrotnie gramy naiwna piłke(jak to ktos dosadnie okreslil, wypinamy dupe i jeszcze ja smarujemy wazelina) od poczatku rundy i mimo ze w co drugim meczu tracimy przez to bramki nic sie nie zmienia a pieprzenie w kółko ze na lepszego nas nie stac nic nie wnosi- jakos moglismy Wszolkowi czy Markovicowi proponowac 20 tys E miesiecznie (mówił o tym Obi w stanie futbolu, pisał Janekx) i nasz budzet by sie nie zawalił, to mozemy za taka kwote zatrudnic równie dobrze trenera Jedyne na co nas nie stac to spadek do 1 ligi, bo wtedy zostanie zgasic światło i startowac pod nowym szyldem od 4 ligi (pewnie w dodatku w Myslenicach) |
Cytat:
Mamy zawodników z długimi historiami odnawiających się kontuzji - to jest fakt. Dlatego m.in. są tani. Co do trenera, to na zatrudnienie dobrego nas nie stać. Dobry trener sprowadzi swój sztab, będzie domagał się transferów... Był Carillo, niczego nie zrozumiałeś z tej historii? To był dobry trener, ale on wymagał warunków do pracy. Warunki obejmują zawodników do gry. Dlatego pożegnał Brożka i Głowackiego. To normalne. Przy czym problemem nje jest trener, tylko aktualny chujowy skład. To że Grabowski jest chujowy jest znane każdemu kto interesuje się rezerwami. Serio. Tylko idiota wierzy w magię nowej miotły. My możemy zamienić co najwyżej Stolara na Tarzia Oawłowskiego albo innego Rumaka. Zwyczajnie .......isz głupoty jak (pożyczam) janusz wpierdalający cebulę. To że będzie dno kiedy przyjdą kartki i kontuzje bystrzejsi kibice wiedzieli od początku. Bez względu na trenera. Tylko cud mógł nas uratować, w postaci nagłej zwyżki formy Grabowskiego, Szota i reszty plus zjazdu formy Amikorza. Cudu nie było, był przewidywany w........ To nie jest przypadek że STS dawał 10 zł za wygraną Wisły... |
Wpiernicz 4:0 od Lecha a Pan Stolarczyk że zagraliśmy niezła pierwsza połowę. Ten Pan jest niereformowalny.
Wielkie ego. |
ale ja sie nie odnosze, do samego wczorajszego meczu, bylo wiadomo ze to przegramy
odnosze sie do tego, ze bez wzgledu na stan osobowy i przeciwnika gramy to samo i tak samo, tak samo tracimy gole nie wyciagajac zadnych wniosków Jezeli za to trener nie odpowiada to za co?za kontuzje nie, za forme poszczegolnych graczy nie, za stale fragmenty nie To moze zrezygnujemy z jakiegolokwiek to w ogole zaoszczedzimy? w jakiej sytuacji byl Carillo? z zarzadem z grubym przyglupem i swinka Piggy, i nie oplaconymi pensjami, jak to sie ma do obecnej sytuacji ?Skad wiesz, ze sie domagal transferów? Moze po prostu chcial zeby mu placono za robote Powtarzasz jak mantre ze nas nie stac, to po co sciagamy jakichs Balickich, Pawlowskich, Zdybowiczów? za frytki i nocleg graja? z tego co wiem Balicki ze Zdybowiczem kosztowali po kilkaset tys zł Przypomne tylko, ze za polityke sportowa z transferami wlacznie odpowaida glownie Stolarczyk, co bylo podkreslane w wywiadach z Obidzinskim Kto Balaniuka oddal wiedzac, ze Brozek jest szklany? wiadomo, ze by nas nie zbawil ale bylaby jakas alternatywa za niego, bo teraz nie ma kto grac poza Drzazga, bedacym cieniem samego (nawet jezeli slabego) siebie Ale to tez nie jest zapewne wina sztabu? |
Ale jaki posiadanie piłki wzrasta i celnosc podań
|
Cytat:
|
przestancie sie kompromitowac , z tym kontuzjogennym i przecietnym pikarsko szrotem jaki mamy to i Guardiola nic by nie zrobil .......nie miejcie pretensji do Macka tylko do tych celebrytow z zarzadu .....ktorzy dali Mackowi taki zespol
|
Cytat:
To proponuje,w realu chodz do szefa za kazdym razem,jak kumpela czy kumpel w pracy cos spieprzy (Twoim zdaniem) :rotfl: Idzmy dalej za Twoja logika. Balaniuk wygladal beznadziejnie,ale wg Ciebie moglby byc alternatywa dla Drzazgi... Tyle,ze Balaniuk nie strzelil u nas zadnej bramki,a Krzysiek w poprzednim sezonie strzelil 5 i dal 7 asyst. Kogo wolalbys zostawic ? I ile sezonow musialby u nas grac Denys,zeby dla Ciebie przestal byc "alternatywa" ?? :rotfl: Blysnij wiedza pilkarska - jakie zmiany w taktyce zaproponujesz i kto mialby je wykonac ? Dzida i do przodu ? Ok. Wymien pilkarzy do grania na 90 minut,ktorzy podejma sie np. dokladnego podania na 50 metrow,a takze tych,ktorzy takie gorne podanie opanuja,i utrzymaja pilke,dajac podejsc kolegom ? Ktorzy z nich byli dostepni wczoraj ? Czekam niecierpliwie jak i zapewne cale forum. Dalej prosze,wytlumacz nam,co zrobil Stolarczyk Blaszczykowskiemu,ze ten ma ciagle kontuzje ? W jaki sposob Stolarczyk odpowiada za to,ze w kadrze praktycznie nie ma faceta,ktory potrafi dorzucic pilke w punkt ? Albo dobrze gra glowa ? Stolarczyk jest winien tego,ze Wisla nie miala pieniedzy na poszerzenie kadry i sciagniecie zawodnikow lepszych pilkarsko ? Moze lepiej nie odpowiadaj. Piszesz jakies bzdury o Carillo - kazdy wie,ze facet nie musial domagac sie nawet transferow -wystarczy,ze pogadal z Hiszpanami,ktorych u nas wtedy bylo kilku,zerknal na swoje konto i juz wiadomo bylo,jak jest w Wisle. Dzisiaj jest lepiej - ale niewiele lepiej,jak sadze. Wisla placi,ale jak wyglada u niej sprawa z kasa,to miales przyklad drugiego Maka,i jego komentarze na temat tego,co mu u nas w klubie zaproponowano. I gdzie wyladowal ? Tak mistrzu,poszedl do Mielca. Kapujesz ? I ja nawet nie bije w klub. Obidzinski wyraznie mowil,ze Wisla jest teraz pewnym projektem. Oczywiscie,dalej cholernie ryzykownym. Tylko Ty wierzysz,ze u nas juz wszystko gra. Ty i jeszcze ilus tam roszczeniowych nawiedzencow,ktorym "sie nalezy". Ja teraz,jak chce ogladac futbol,to ogladam inna lige,niz polska. A ratuje Wisle z sentymentu. I dalej ratowal bede,mimo,iz paru przebierancow wystepuje teraz w druzynie. Ale wiem i pamietam kogo to wina. Stolarczyk to dla Ciebie koziol ofiarny. Dla mnie to Gosc przez duze G. Pamietam,co zrobil dla tego klubu i jako trener,i jako zawodnik. Ty mozesz rzygac na niego - to swiadczy tylko o Tobie. O nikim wiecej. Przyjaciol poznaje sie w biedzie. Zaloze sie,ze Ty przyjaciol nie masz zadnych. Cytat:
|
Myślę, że pojedyncze argumenty w obu reprezentowanych tu stanowiskach (pro/kontra) są słuszne.
Poprzedni sezon jest największym problemem wizerunku Stolarczyka. Punktował znacznie ponad stan, a do tego sprawdził się doskonale, choć na początku wszyscy byli przekonani, że nie ma prawa sobie poradzić. Już pod koniec poprzedniego sezonu krótka ławka, wyczerpująca sytuacja w klubie i styl gry skumulowały się jednak i z regularnym punktowaniem było znacznie gorzej. Nie zgadzam się, że zbierał żniwo po Carillo, bo w jego drużynie pierwsze skrzypce grali inni piłkarze niż u Carillo. Grał też inaczej. Teraz kontynuujemy ten trend. Od początku sezonu gramy bez polotu, jakby zmęczeni, niezgrani (od poprzedniej jesieni dwa razy wymieniono po pół składu), przyszły kontuzje, wreszcie doszły do tego zwykłe obniżenie formy i błędy. Stolarczyk ma ogrom pracy, którą musi przerobić w przerwach pomiędzy rytmem ligowym, a do tego nie zawsze ma z kim pracować. Nasz trener najwyraźniej nie umie albo z jakichś powodów nie chce żonglować taktyką i stawiać autobusu, który może (powtarzam może) pozwoliłby ugrać kilka punktów więcej. Nie wypaliły też improwizacje ze zmianą pozycji kilku zawodnikom, choć pewnie to łatanie dziur nie miało prawa się udać. Tak więc Stolarczyk nie jest ani piłkarskim bogiem ani, jak ktoś tu napisał w innym temacie, figurantem. Jest trenerem na dorobku, który wciąż musi potwierdzić swoje umiejętności. Jak się wydaje, już dziś jest na miarę wyższych niż ostatnio wyników. W długim okresie, przy wytężonej pracy (może wsparciu zespołu szkoleniowców? może dwóch trafionych uzupełnieniach składu zimą?) pewnie udałoby się wyprowadzić to na 10-12 miejsce. Zwolnienie trenera byłoby błędem. Trzeba mu okazać wsparcie (ale nie słowne, tylko w pracy). Oczywiście może się zdarzyć tak, że trener/drużyna zafiksuje się na jakichś schematach albo relacje pomiędzy trenerem a drużyną się zmienią i wtedy rzeczywiście ratowanie sezonu, ligi, a zatem i Wisły, będzie wiązało się ze zmianą trenera (jakkolwiek przykrą), ale jeszcze nie teraz. |
Żeby sie nie okazalo ze Stolarczyk to marny trenejro, a wszystko co bylo dobre to Sobolewski...
|
Zatem jeszcze raz zapytam, czy z Sobolem na ławce w roli asystenta mieliśmy komplet zwycięstw, że niektórzy snują tu jakieś teorie z dupy?
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Różnica między Sobolem a Stolarczykiem jest taka, że temu pierwszemu jakimś cudem wpadają bramki z dupy (my, Raków, Piast), a nam nie chcą.
|
Cytat:
|
Stolar musi zostać nie ma innej opcji póki co. W poprzednim sezonie się sprawdził, były imponujące mecze, były i słabe ale i tak w takich warunkach jakie były jego prace można ocenić pozytywnie. Przede wszystkim widać że ma jakiś pomysł na grę i preferuje operowanie piłka co niekiedy (nawet w meczu z Lechem!) wygląda naprawdę solidnie.
Gdybać można by było czy nawet jakbyśmy nie popełniali głupiego błędu raz za razem to bylibyśmy wyżej w tabeli. Może zwyczajna piłkarska niechlujność niektórych zawodników spowodowała że jesteśmy w tym miejscu gdzie jesteśmy a nie trener. Plan na grę można wyrysowac znakomity ale później jedno głupie podanie i po meczu. To że uczy zawodników rozgrywać piłkę od tyłu to dobrze bo przecież lepsze to niż laga do przodu. Może trzeba te kilka bramek stracić, mieć przetarcie by zaczęło to funkcjonować lepiej. To że to my kreujemy grę to dobrze bo przecież to lepsze niż autobus w polu karnym. Może potrzeba czasu by zaczęły się te ataki zazębiać. A może nie powinniśmy grać wysoko mając powolnego Wasyla i Janickiego na środku obrony tylko się zamurować? Ale jak mówi stare przysłowie jak grasz na remis to przegrywasz. Ja mam nadzieję że Stolarczyk to się jednak uczy i że nas nieraz pozytywnie zaskoczy. Ja w niego wierzę jak mało w kogo. Podoba mi się Wisła pod jego batutą mimo wyników i głupich błędów. Mimo ciągłych kontuzji i wyprzedawania zawodnikow. Odejście Sobola zrobiło swoje ale moim zdaniem mentalnie dla drużyny. Drużyna przyzwyczaiła się do motywatora Radka i na pewno ciężej jej bez niego. Ale z czasem i ten efekt minie. Bądźmy optymistami. Pełne poparcie dla Stolara panowie |
Cytat:
|
Zobaczcie co dziś ŁKS zrobił z Koroną a Trenera nie zmienił. A jaką passę mieli. Da się zostawić trenera? Da się ...
Reset w głowach, mentalnie zacząć od początku i będzie dobrze |
Czyli wniosek prosty, Moskal i Sobolewski muszą wrócić na asystentów i gramy o pudło!
|
Kto strzelił wiem pamiętam go jeszcze z dawnych czasów. A meczów ŁKS-u w tym sezonie widziałem parę więc na pewno mam mniejszy materiał poglądowy niż Ty. Tylko ŁKS ma po prostu słabą kadrę, i raczej mało kto by z nich wycisnął więcej (poza np czystym fartem, niektórzy go mają).
Tylko właśnie sam poruszyłeś - kadra. Co da zmiana trenera? Ew murarka czyli blokujemy a nuż coś wpadnie. Wydaje mi się, że jeżeli kadry byłyby wzmocnione sensownymi zawodnikami ( zresztą kto w E. robi różnicę - zawodnicy naprawdę średni) to raczej byśmy nie debatowali o zmianie trenera. Za Pana X przyjdzie Pan Y i najczęściej będzie to samo. Nawet jak Treneiro ma swój plan na boisku ktoś musi to realizować. A doszło do sytuacji że Ekstraklasy nie da się oglądać, niestety braki w jakości są ogromne. Różnice między drużynami niewielkie. Bardzo to idzie wszystko do tyłu. |
Ludzie, nasz środkowy obrońca w ostatnich meczach ma prawie 40 lat, a drugi przyszedł tu, bo nie chcieli go w Lechu nawet na ławce, jeśli mają w Poznaniu osiągnąć coś więcej niż 5 lokatę. Po indywidualnych błędach dostajemy w papę kilka razy z rzędu.
Naprawdę punktujemy tak poniżej stanu? Popatrzcie na Legię, tam to muszą mieć niedosyt. |
Czy zwolennicy zwolnienia Stolarczyka widzieli skład w którym ostatnio gramy?!
Jeśli nie to proponowałbym przeanalizować zawodników, którzy ostatnio występują w pierwszym składzie... Z całym szacunkiem w ostatnim meczu w ataku wystąpił Zdybowicz... a na zmianę wszedł Drzazga... który gra na swoim eklapowym poziomie... Faktem jest, że poprzednia runda w sumie mu wyszła (jak całej drużynie)... ale wcześniej grał słabo i był mocno krytykowany... Mając taką kadrę czego wy oczekujecie?!!! I co da zmiana trenera?! Wątpię aby stać nas było na opłacanie dwóch trenerów... Tym bardziej, że jaka jest pewność, że nowy da rade ugrać coś tym składem... Jest to zwykłe gardłowanie oderwanych od rzeczywistości kibiców... |
No dokładnie tak jak mówicie.
A propos Legii po tym widać jak niewielkie są różnice mimo ich wydatków np na pensje. Warto? Nie warto. Spokój i robić swoje. Odbijemy się. |
Cytat:
+ agrowpier.dol w Stargardzie, tyle suchych faktów Na tak zadane pytanie każdy odpowie sobie sam, dyskutować tu i tak nie ma sensu, bo jak ktoś ma inne zdanie zostaje potraktowany stekiem inwektyw i personalnymi wycieczkami rodem z piaskownicy |
Cytat:
|
No a co tam u tego oszołoma z hiszpanii ? po Twoich postach widze że go wielbisz, to pewnie śledzisz jego dalsze losy ?
|
Cytat:
Za co? Dopiero co proponowalismy 250 tys E rocznie Wszolkowi i Lazarowi Markovicowi, zakładam że te pieniądze są w budzecie Bardziej nam w tej chwili przyda się trener niż 1 pilkarz Kogo? Nie wiem, chciałem zaproponować Rozmana albo El Maestro ale jeden widzę od tygodnia jest w Rijece a drugi objął w lecie Sturm Graz, obaj niedawno byli bezrobotni ale najwyrazniej nie miałem wystarczająco aktualnych informacji Na pewno żadnego z Polski |
Jeśli nas stać na dobrego trenera i lepszych piłkarzy, zróbmy to.
Stać nas? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl