![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Umówmy się, jeśli trenera będą bronić wyniki, tzn że że podejmował słuszne decyzje. Obecność ważnych dla klubu i jego historii zawodników na ławce czy trybunach nie będzie miało znaczenia.
Zapewne wszyscy pamiętają wzrost formy Małeckiego za Maskanta w mistrzowskim sezonie. Ale pamiętać również należ, że na początku u niego grzał ławę. Dopiero później spiął poślady, wziął się do roboty i efekty widzieliśmy. Jeśli ponownie będzie potrafił schować swoje ego do kieszenie, widząc dobrą grę całej drużyny to wszystkim wyjdzie to na dobre. Bo pracować i serce dla druzyny oddać potrafi. |
Cytat:
|
Cytat:
Sorry, ale on w ostatnich 5 latach zagrał raz dobrą i dwa razy przeciętną rundę. Zarząd podpisał z nim nową umowę - z Carrillo jakoś podpisał później kontrakt, więc jak patrzymy na takie argumenty, to jak Carrillo powie Małecki out, to out. |
Nie ja jestem od oceniania przydatności zawodników - skoro zarząd zaproponował mu nową umowę, widocznie zawodnik spełniał ich oczekiwania.
edit. Doprecyzuję, bo dyskusja zmierza nie w tym kierunku co trzeba. Jeśli trener okaże się wartym zaufania pracownikiem, wykaże się i osiągnie dobry wynik, a Mały przez dłuższy czas nie przekona do siebie szkoleniowca, naturalnym ruchem będzie - z perspektywy i zawodnika i klubu - rozpoczęcie poszukiwań nowego klubu dla Patryka. Na to jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie i tylko na to chciałem zwrócić uwagę. |
No trudno żeby szukać mu nowego klubu w marcu...
|
Już się takie głosy pojawiały ;)
|
Niewątpliwie sytuacja jest dość trudna dla Małeckiego, bo wygląda na to, że do gry mu daleko w systemie (4-3-3 zmienna trójka z przodu) Carrillo. Tak na oko jest w hierarchii za Carlitosem, Imazem, Haliloviciem, Boguskim, Wojtkowskim, Balanyukiem. Gdzieś okolice Kolara.
Więc raczej w tym sezonie jeśli Wiśle będzie dobrze szło to nie tylko nie zagra wiele, ale wręcz murawy nie powącha. Ciężka sytuacja dla tak ambitnego gracza, ale niewątpliwie należy do tej puli graczy nad których przyszłością w Wiśle można się zastanawiać. Część z nich to ci których Junco+Carrillo chce jak cholera, ale może niestety w Wiśle miejsca nie zagrzeją długo (Carlitos i Llonch na czele) Część to ci, którzy zostaną raczej jedynie jak nikt lepszy ich nie zastąpi (Cywka, Boguski przykładowo) A część to ci którzy raczej w Wiśle miejsca u Carrillo nie mają (Ondrasek, Małecki) Stąd rozważania na temat przyszłości Małeckiego w Wiśle nie są tak abstrakcyjne. |
Mam nadzieję, że Mały podejmie rękawice i będzie zasuwać na treningach, przekonując do siebie Carillo.
Jeśli mu się to nie uda, to na pewno władze Wisły nie będą mu robić problemu przy ewentualnej zmianie klubu i rozwiążą kontrakt za porozumieniem stron. Myślę, że znajdą się w Ekstraklasie chętni na jego usługi. Cytat:
|
Cytat:
|
Pierwsza powazna decyzja jaka czeka teraz Carillo to jest zmiana kapitana. Nie moze nim byc pilkarz fatalny, ktory swoimi zagraniami psuje kazdy atak.
|
Myśle ze Sadlok powinien przejąć te funkcje
|
Cytat:
Mały ma silny charakter ,ale jak sie z miejsca slyszy ze "ty tu nie pasujesz" to sory ale w piłce,czy kazdej innej pracy to dziala mega negatywnie na psyche. |
Tylko dlaczego w takim razie, w niemal każdym sparingu Mały miał pewny plac i grał bardzo dużo?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Niektórym tu widzę konkretnie bije w dekiel po jednym zwycięstwie na cwelce (przypomnijmy, Płock tam też wygrał, a Jagiellonia powinna chyba z 6-0)
Hiszpany dziś są jutro ich nie będzie, a tacy zawodnicy jak Mały są w piłkarskiej szatni nie do zastąpienia!! Każdy kto ma choć cień pojęcia o specyfice szatni wie o czym mówię. |
nie rozumiem Waszej obrony Małeckiego. za zasługi się nie gra, tylko na cmentarzu spoczywa w alei zasłużonych. Mały jak się nie ogarnie, to trzeba go pożegnać, bo on jak jest sfrustrowany, to są z nim tylko problemy. życzę mu żeby wyszedł z tej sytuacji ale pożegnam go bez żalu jak się okaże że nie nadaje się do Wisły.
|
Cytat:
Do końca nie wiemy jak tam sytuacja wygląda na linii trener Małecki, ale to już nie pierwszy raz gdy Patryk nie może dogadać się z trenerami. Zawodnik który ciągle robi kwasy nie jest w szatni nikim bezcennym. |
Nie do zastąpienia w szatni to jest Głowacki, Mały... proszę cie, ale nie rób sobie jaj.
|
Zawodnik, który doprowadził do przerwania serii porażek i w późniejszych meczach ciągnął zespół jest wg mnie wartościowy.
|
Tu akurat chodzi o podejscie trenera, czy daje sobie "wejsc na glowe", czy nie. Widac Carrillo nie daje.
|
Mały jest już tyle w Wiśle, że nic nikomu nie musi udowadniać. Ktoś tu robi casting na następcę Boguskiego tj wszystko co złe to Mały. Pare meczów nie gra i już wysyłacie go do Niepolomic. Doktora !!!
|
Lubię Małego, ale to trener decyduje kto ma grać i lepiej dla Patryka żeby skupil się na treningach i spokojnie czekał na swoją szanse.
Najważniejsza jest Wisła, jako całość a nie pojedynczy zawodnicy. |
Trener jest szefem. Trener decyduje, kto będzie grał, a kto nie. Trenera rozlicza się u nas z wyników. Więc dlaczego trener ma trzymać kogoś, kto do jego koncepcji nie pasuje? Jak drużyna spadnie do dolnej ósemki, to się pojawi grono ekspertów odsądzające od czci i wiary trenera, który "ma potencjał w szatni" ale "nie umie tego poukładać". Więc albo ufamy trenerowi i zgadzamy się na jego koncepcje (nie zawsze odpowiadające kibicom, którzy szatnię postrzegają inaczej niż trener), albo zachowujemy się jak kibic Boguś C. i próbujemy wpierdalać się we wszystko, co robi trener, a co nam się nie podoba.
|
Sadlok i Mały to są filary na których ma stać Wisła w przyszłych sezonach. Nie jednorundowe/jednosezonowe mega gwiazdorzy na utrzymanie których nas nie stać
|
@Kamrat jak Mały ma być filarem to ja się boję o Wisłę...
|
Carrillo miękką fają na pewno nie jest, z innym trenerem zapewne ciągnęlibyśmy nadal grę z Głowackim na środku obrony, z Małym na skrzydle licząc na odbudowanie jego formy. Także jak Mały walnie focha to się grubo na tym przejedzie przy tym trenerze.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
@Kamrat gratki za Twój post :) absolutnie masz rację ale Mały nie będzie filarem, bo ma problem z głową, nie umiejętnościami (nie takie drewniaki grały w Wiśle dużo więcej).
|
Chyba zapominacie jak wielki kredyt zaufania ma Carrillo w Wiśle.
,,Nowy zarząd" długo trzymał Kiko (mimo fatalnej dyspozycji w środkowym i końcowym fragmencie rundy jesiennej). Teraz przyszedł trener, który zawsze był pierwszym wyborem Junco. A Junco nikt się w pracę nie wpierdziela w Krk ;) Więc wyniki, wynikami, ale Carrillo ma wsparcie zarządu porządne. Nie będzie nawet dyskusji Malecki vs Carrillo. |
pamiętajmy że na razie to jest gównoburza na podstawie tego co usłyszał jeden z forumowiczów w galerii krakowskiej (sic!)
Mariann , napisz coś więcej , dobrze wszyscy wiemy że kluczem jest kontekst, co dokładnie mówił Patryk , koum, jakim tonem , czy był sfrstrowany , czy kręcił z tego beke czy traktował poważnie to co mówi , czy nie przekręciłeś tego jakoś po drodze jak dla mnie to mamy tutaj już głuchy telefon , bo nawet przy założeniu że piszesz prawdę , to najpierw coś powiedział Carillo , potem coś komuś w galerii powiedział Małecki , następnie osoba która to podsłuchała (zapewne fragment) coś tutaj napisała po drodze mogło się sporo zmienić np mógł powiedzieć "Patrese , zwracam się do ciebie choć nie musze tłumaczyć moich decyzji, bo uważam cie za jednego z moich lepszych graczy, otóż przed nami mecz z Legią , który zagramy z pozycji skazanych na porażkę , muszę zastosować specjalna taktyke,PATRYK , NIE PASUJESZ DO TEJ TAKTYKI więc w tym akurat meczu nie ma sensu żebyś siedział na ławce, zostań w krk i zrób sobie dodatkowy trening bo w nastepnym meczu wjezdzasz w pierwszym skladzie , albo po przerwie zaleznie od sytuacji" powiększony fragment który podsłuchał Mariann oczywiście podkeciłem tę wypowiedź , ale chciałem wam wysypac troche lodu na głowe bo nawet zakładając że to nie są konfabulacje jednego z forumowiczów , to i tak chvja wiemy a tu gadka na 3 strony i juz pocisk z Patrykiem jaki to ma trudny charakter i ma spie..alać , być może niezasłużony i kryzwdzący |
Cytat:
napisałem, tak jak było. Co do tego, co usłyszałem. Nie jestem żadnym informatorem, po prostu podzieliłem się tym, co mnie spotkało. Nie mam pojęcia w jakim kontekście to powiedział. Do tego od dawna pojawiały się plotki, że nie pasuje Małeckiemu nie jest po drodze z trenerem. Zobaczymy w sparingu z Piastem. Jeśli Małecki zagra, to ok. Natomiast jeśli go nie będzie, albo zagra 20 minut, to świadczyć będzie o jego obecnej sytuacji. Ja szanuje Małeckiego za to co zrobił dla Wisły. Jak widać trener nie ma raczej sentymentów ( oprócz Mitrovicia) i nawet Głowackiego był zdolny posadzić na ławkę. Najwidoczniej dobiera sobie zawodników, którzy mu najbardziej pasują. Jest to normalne, choć czasem w....iające są te jego decyzje. Może głupie porównanie, ale zobaczcie np w wielkich klubach : Barcelona, Real, Manchester City jak przychodził taki np: Mourinho, to bez sentymentów posadził Casillasa na ławkę, a potem doprowadził do jego sprzedaży. W wielkich klubach są takie możliwości, żeby trener od tak kogoś odstrzelił. W Wiśle aż tak nie, ale kadra jest liczna i Carillo wybiera zawodników tych, którzy jego zdaniem są na ten moment najlepsi i najlepiej pasują do jego TAKTYKI. Trzeba szanować Małego, Głowę, Brożka i Boguskiego, ale niektórzy zapomnieli chyba, że oni nie mają po 25 lat. To zawodnicy wiekowi u schyłku swojej kariery. Ich czas nieubłaganie mija. Pewnych rzeczy nie da się oszukać. W piłce nie ma sentymentów. Nie możemy wiecznie patrzeć do tyłu co zrobili i jak kiedyś grali. Liczy się aktualna forma i to co są w stanie dać takiej drużynie. Z tego co było mówione w weszlo.fm, Boguski na 99 % nie przedłuży kontraktu. Czas niestety szybko płynie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl