![]() |
Coś chyba nie możliwa ta lista... AC Milan zagra u UEFA?
No i mam pytanie z ciekawości: od której rundy mogą ze sobą grać drużyny z tego samego kraju? |
Cytat:
http://www.uefa.com/competitions/uef...id=727066.html |
Tylko szczescie..
Moze byc taki Banik albo moze byc Milan ,Valencia czy Tottehham ......Boze dopomóż...znowu. |
Zluzujcie z tymi listami potencjalnych rywali, bo to jest nieco żałosne. W pierwszej rundzie pucharu UEFA gra bodajże 80 drużyn( w fazie grupowej jest 40 miejsc- 8 grup po 5 drużyn). Z czego znacząca część dostaje się tam albo przez 2. rundę kwalifikacji Pucharu UEFA, albo po odpadnięciu z w III rundzie eliminacji LM. Póki co mamy za sobą połowę kwalifikacji do LM, a druga runda przedwstępna pucharu UEFA zaczyna się dzisiaj. Zastanawianie się kto będzie rozstawiony, a kto nie mija się z celem. Tym bardziej, że drużyny przed losowaniem zostaną podzielone na bodajże 5 koszyków, według dosyć pokrętnie wymyślonego klucza. Wyobraźcie sobie tabelę, która ma tyle kolumn ile będzie koszyków( powiedzmy, że pięć- nie pamiętam dokładnej liczby). Lista drużyn uprawnionych do gry w tej fazie jest posegregowana wg punktów w rankingu klubowym, z numerem jeden jest drużyna o najwyższym rankingu. Teraz kolejne drużyny od numeru jeden na liście począwszy, są umieszczane w tabeli wierszami. Czyli drużyna 1. do pierwszej kolumny, drużyna 2. do drugiej kolumny, drużyna 3. do trzeciej kolumny, drużyna 4. do czwartej kolumny, drużyna piąta do piątej kolumny. I od nowa 6. do pierwszej, 7. do drugiej itd. Kolumny tworzą grupy, a losowanie par odbywa się między drużynami z jedenej grupy, tzn. jeśli drużyna wyląduje w piątej kolumnie, to gmoże wpaść tylko na inne drużyny z piątej kolumny. Nie jestem pewien czy wewnątrz grup będą obowiązywały dodatkowe rozstawienia, ale prawdopodobnie tak.
|
Znowu komplet na Łazienkowskiej. To się nazywa szacuneczek...
|
No właśnie widać, że protestów ciąg dalszy w Legii.
|
Cytat:
|
Mi najbardziej sie podobają ci ochroniarze między sektorami na żylecie, wygląda to jak na angielskich stadionach
|
rozróznił bym protest w czasie meczu przy pełnych trubunach a po prostu pustki na trybunach, nie wszystko można chyba protestem tłumaczyć
|
Walczyc Moskwa Walczyc!
hoolifan W sprawie normalnosci! Zakazy dla Gniazdowego Legii Zakazy dla NS (Niezanych Sprawcow) ktorzy nadaja kolorytu szarym trybunom Legii Zakazy dla wielu innych zasluzonych kibicow Legii Traktowanie kibicow jak zlo koniecznie Trzepanie na bramkach kibicow jak szczurow Kradziez herbu Legii. Dla tego czegos zalobnego z L w srodku. . . . Malo? A to wszystko dzieki ITI co do protestu - 1906% poparcia! Dla szyderczych przesmiewcow kij w 4 litery! |
A tam odrazu protest moze oni chca wprowadzic nowa jakosc kibicowania jak w Hiszpani
|
Ale mi się podoba że nie gra u nas Iwański :)
|
Cytat:
Legia na razie 0-0 Znowu bez rewelacji, Rybus dobry, Radovic się stara. |
w połowie mecz w Wawie przypomina wczorajszy w Barcelonie:
tam my nie mieliśmy prawie nic do gadania, tu ani jedni ani drudzy. Może coś w II połowie któraś z drużyn coś pokaże, na razie słabizna. |
Ale kopanina z obydwu stron
|
Gra bezbarwna z obu stron i na razie na remis. Ciekawe ale FK Moskwa gra "bez" napastnika. Koles który gra na tej pozycji kompletnie niewidoczny. Czekam na drugą połowe.
|
Wczoraj przynajmniej było co podziwiać, nawet jeśli w 90% dotyczyło to jednej drużyny, było czym się emocjonować. Dzisiejsze spotkanie przy Łazienkowskiej to prawdziwe tortury (ewentualnie piłkarska uczta dla masochistów) w wykonaniu obu zespołów w tym samym stopniu. Nędza straszna, nudno, wolno, nieudolnie. Na dodatek te przygnębiające odgłosy z trybun. Może na Lechu da się nie chrapnąć.
|
hehe łysy ze studia "piłkarze z moskwy przyjechali tu przespać 90 minut" a ciekawe co polscy piłkarze robią ?!?
|
hehe FK się wzięło trochę do roboty i już po Legii.
co za cieniarze. Ciekawe czy Lech coś ugra?:) |
GOL!
no i gra. Jeszcze tylko Lech. . . |
no to już napewno na Legię nie trafimy. Ktoś sie martwił.
|
e..ty kibicujesz FK Moskwa? To ja gratuluje..przeciez teraz chodzi o to, abysmy mieli jak najwiecej punktow w rankingu. Trzeba odrzucić na bok jakieś międzyklubowe animozje i trzymać kciuki za każdą polską drużynę.
P.S. Ponieważ już nie mogę czytać Twoich postów uprzejmie informję, że dodałem Cię do listy ignorowanych. Bez odbioru. |
Legia uskutecznia typowa polska pilke : na stojaco , bez ambicji i bez pomyslu. Takie dreptanie po zielonej trawie nie majace nic wspolnego z pilka nozna.
Mecz dno i trybuny dno... I juz 2 : 0 |
Normalnie jak oni tak olewają grę to jak mamy ranking poprawić? Przecież oni nie grali wogóle tylko stali na początku 2 połowy.
Dziadostwo z Warszawy. A ten Iwański jest wolny jak dupek... 0:2:) Spie...ać z pucharów dziadostwo. Jeszcze o mistrza chcą się ku...wa bić. Dziady jeb...me... Słyszeliście tego komentatora przy 2:1?:) |
Co chcesz od Iwańskiego, dał Legii na spółę z Rogerem honorowe trafienie.
|
Co za komentator, skad oni go wzieli.Prawie orgazmu nie dostal jak Legia bramke strzelila
|
przecież te ruskie to nic nie grają.
co wy Legionisty robicie? piłka wyszła za końcową linie chyba.. no ale jest 1-2, jeszcze może wyciągną na remis. saklak - dobry jest, nie ........ :D napewno lepszy od wszystkich Jasin itepe. |
Nie no to była ładna akcja Iwańskiego to trzeba powiedzieć :)
|
No komentaror tak jakoś kwiknął, czy zaskrzeczał przy strzeleniu na 2:1, że na ziemi chwilę leżałem :D
|
Iwański jest taki wolny.... zaskoczył gości i tyle. Błąd obrony.
Jedynie Roger gra naprawdę dobrze, |
Ja nie mogę ale FK Moskwa jest słabe!! Tylko graja na czas!! Aż chce się krzyknąć z kibicami Legii "Wyp...."
|
ciekawie się robi, zaczynają jedni i drudzy walczyć, nie tylko piłkarsko ale nudy się skończyły.
Szkoda, że pierwszą połowę kompletnie obok meczu przeszli, raczej w 10 minut nie nadrobią. Ruskie cwanie kradną czas. |
Ten archaiczny futbol w wykonaniu polskich druzyn jest noie do ogladania. Jedyne co mi sie podobalo to huraganowy(anty)doping legionistow: Jebac Ruskow! Jebac! Nie ukrywam ze popieram w pelni takie stanowisko z tym ze to chyba kibice Legii maja dobre kontakty z jedna z druzyn moskiewskich. Zreszta tak jak Lech.
PS. Dzieki kmentatorowi wiem co to PRAWIEorgazm:D |
Komentator to głupek jakiś.
Dobrze że kibicuje naszym ale niech trochę patrzy zanim powie. Roger jako jedyny pokazuje klasę. Legia odpada na własne życzenie i dzięki temu znowu zaniża nam ranking!!! Patałachy. Strasznie cieńcy są. |
Żenujaca gra Legii, kolejny mecz kupa . Brawo Janek Urban ,oby jak najdluzej tak :D
|
co ten Iwański gada? To Roger zaczął grać a nie Legia ostatnie 30minut. Taka prawda. Roger grał reszta biegała.
|
A w 90 minucie dotarlo do nich ze tu mozna grac w pilke....
A Janek Urban powie pewnie ze nie gralismy zle... Beznadziejne frajerstwo |
Komentator przy golach Legii darł sie jakby zdobyli MŚ hehe. Legia może nie grała tak tragicznie, cos tam w końcówce starali się zrobić ale tak strasznie woooolno.
|
Legia była lepsza, tylko szkoda, że nie widac tego na tablicy wyników... Wciąż mają szansę i liczą na awans.
Komentarz to była natomiast zupełna żenada. Ja nie wiem, czy tych ludzi biorą z jakiejś łapanki? Wydaje mi się, że tak. Szkoda tylko, że nie "złapali" kogoś lepszego. "Nie było spalonego, no może tylko wystawił stopę". Halo? Był na conajmniej półmetrowym spalonym. Nie było faulu, a tu Radović podeptał jakiegoś kolesia... Żenada... I jeszcze te krzyki. Jakieś wariatkowo... |
Szkoda tego meczu :/ Niestety ale bez kilku zespolow w UEFA dalej bedziemy tu gdzie obecnie. I znowu potem bedziemy marudzic ze trafiamy na Barce czy inny podobny zespol, a a by tego uniknac trzeba cos w pucharach ugrac.
Po tym meczu w awans Legii ciezko wierzyc(musieliby wygrac 2:0 na wyjezdzie..), a wiec na razie zostaje nam tylko Lech i Wisla. Jak jeszcze pyry odpadna to znowu bedzie dramat.. I czemu tu sie dziwic, ze Barca nasz miazdzy? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl