Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9595)

serek.c2 24.04.2016 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1438223)
Dla mnie jest świetnym fachowcem z okropną prasą. Nie życzę mu źle i nigdy nie będę, sam nie jestem święty i nigdy nie byłem :) Już dał mi więcej powodów do dumy i radości niż wszyscy ci trenerzy z ostatnich 3 lat razem wzięci. Za to jestem mu wdzięczny.

Ile to on meczów prowadził? Pięć? No to chłopie małe masz wymagania, jeśli napawa Cię dumą kilka wygranych meczów z drużynami pokroju Niecieczy czy obu Górników... A w każdym z tych meczów (poza granym 80 minut w przewadze z Jagiellonią) równie dobrze mogliśmy zaliczyć w..........

kenji78 24.04.2016 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1438237)
A w każdym z tych meczów (poza granym 80 minut w przewadze z Jagiellonią) równie dobrze mogliśmy zaliczyć w..........

Właśnie tu jest ta różnica - nie zaliczyliśmy w ... jak u poprzedników.
Wdowczyk - dobry trener, d.... człowiek
Pawłowski - d...trener, dobry człowiek

kogo potrzebujemy bardziej NA DZIEŃ DZISIEJSZY?

masada 24.04.2016 11:16

A to jest tylko dwóch trenerów na świecie?

silver03 24.04.2016 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1438237)
A w każdym z tych meczów (poza granym 80 minut w przewadze z Jagiellonią) równie dobrze mogliśmy zaliczyć w..........

:lol:

Na tej samej zasadzie sąsiadka mogła wygrać z Legia bo w pierwszych minutach miała setke, której niewykorzystała. Byłoby 0:1.

serek.c2 24.04.2016 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1438245)
:lol:

Na tej samej zasadzie sąsiadka mogła wygrać z Legia bo w pierwszych minutach miała setke, której niewykorzystała. Byłoby 0:1.

No cóż, jeśli widzisz w naszych meczach u siebie z Górnikiem czy ze Słonikami w Niecieczy jakieś podobieństwo do tego, co zrobiła Legia z żydami szczerze Ci gratuluję :)

A tak bardziej poważnie, to zacznijcie czytać jeden z drugim ze zrozumieniem...

Rustin 24.04.2016 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1438248)
No cóż, jeśli widzisz w naszych meczach u siebie z Górnikiem czy ze Słonikami w Niecieczy jakieś podobieństwo do tego, co zrobiła Legia z żydami szczerze Ci gratuluję :)

A tak bardziej poważnie, to zacznijcie czytać jeden z drugim ze zrozumieniem...

Czytam ten temat, nic nie piszę, z racji tego, że niektóre wypowiedzi szorują po intelektualnym dnie. Ale o co mi chodzi, wymagasz od niektórych zdecydowanie za dużo.

Kurz 24.04.2016 13:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1438237)
Ile to on meczów prowadził? Pięć? No to chłopie małe masz wymagania, jeśli napawa Cię dumą kilka wygranych meczów z drużynami pokroju Niecieczy czy obu Górników... A w każdym z tych meczów (poza granym 80 minut w przewadze z Jagiellonią) równie dobrze mogliśmy zaliczyć w..........

Wdowczyk nie jest cudotwórcą. Jedyne co mógł zrobić to wnieść trochę spokoju do szatni i podjąć być może kluczową, ale ryzykowną, decyzję dotyczącą ustawiania drużyny. Polegającą na rezygnacji z wystawiania niby defensywnych pomocników i postawienia na megaofensywę, co przyniosło efekty, ale też w niemal każdym meczu mogło zakończyć się porażką, Cóż, zaryzykował i zwyciężył. Oczywiście, nie bez znaczenia jest wysoka forma kilku kluczowych zawodników, która przyszła w dobrym dla Wdowczyka momencie. No, ale na pozycji trenera też trzeba mieć szczęście.

crux.a 24.04.2016 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1438223)
Gość jako jeden z niewielu dostał za to srogą karę, prawie dekadę był poza piłką, zniknął z piłkarskiego świata na bardzo długo. Dostał to na co zasłużył i podejrzewam, że nigdy w życiu się gówna już nie tyknie. Teraz jest czysty. Podejrzewam, że czystszy od wielu innych trenerów jacy się tu przewijali w ostatnich latach. Tylko, że fama idzie za nim, ta etykietka już przylgnęła, a że kibice (oraz większość ludzi) mentalnie funkcjonuje w świecie zerojedynkowym to nasz trener już zawsze będzie dla nich zerem.

Święte słowa. Wszyscy piszący "Dariusz W.", naprawdę sądzicie, że w gronie 13 polskich trenerów (wyszło mi, że tylu prowadziło Wisłę za czasów Cupiała) każdy jeden oprócz ostatniej czarnej owcy był w każdym momencie kariery kryształowo czysty? Bo moim zdaniem są tam co prawda ludzie niesplamieni korupcją, ale są też tacy, którzy byli jak większość piłkarskiego środowiska. Za co więc potępiacie Wdowca? Za to, że kradł czy za to, że wpadł?

siphon 24.04.2016 16:16

Niestety kwestia honoru nie jest zbyt istotna dla niektórych na tym forum.Coś na zasadzie żony która daje dupy na mieście byle komu ale świetnie gotuje więc jest ok!Jasne że chciałbym aby Wisła była na szczycie tabeli i wygrywała mecz za meczem ale bardziej chciałbym się nie wstydzić za to że jako klub naginamy swoje zasady.Najpierw sprawa Garguły który był potrzebny to przymknęliśmy oko zamiast go wyrzucić.Wdowczyk jest dobrym trenerem,odcierpiał swoje grzechy wiec spokojnie może trenować ale co najwyżej Cracovię, pasują do siebie jak ulał

masada 25.04.2016 13:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1438259)
Święte słowa. Wszyscy piszący "Dariusz W.", naprawdę sądzicie, że w gronie 13 polskich trenerów (wyszło mi, że tylu prowadziło Wisłę za czasów Cupiała) każdy jeden oprócz ostatniej czarnej owcy był w każdym momencie kariery kryształowo czysty? Bo moim zdaniem są tam co prawda ludzie niesplamieni korupcją, ale są też tacy, którzy byli jak większość piłkarskiego środowiska. Za co więc potępiacie Wdowca? Za to, że kradł czy za to, że wpadł?

Twoja argumentacja to tzw. urbanowski panświnizm: jako że wszyscy są świniami i pan jest świnia, to ja też mogę sobie być świnią i nic wam do tego. Zgodnie z tym myśleniem to w ogóle nie mozna mówić o jakiejkolwiek odpowiedzialnosci, bo zawsze będą jacyś nie złapani.

Za to, że kradł.

silver03 25.04.2016 13:29

Tak, tylko trzeba też pamiętać o tym, że w tym przypadku nie złapani stanowią jakieś 80% środowiska piłkarskiego jak nie więcej. Dlatego czystego trenera z dobrym warsztatem w Polskiej piłce ciężko znaleźć. Nawet Smudzie nie wyrzucaliście sprzedawania meczu/meczów, czemu? Bo go nie złapali? Dlatego dziwi mnie taka wzmożona nagonka na obecnego trenera.

kicur 25.04.2016 19:07

Remis z Niecieczą ? To teraz przeciwnicy Wdowczyka będą mogli wylać wiadro gówna na jego głowę.

Ogryzek 25.04.2016 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masada (Post 1438329)
Twoja argumentacja to tzw. urbanowski panświnizm: jako że wszyscy są świniami i pan jest świnia, to ja też mogę sobie być świnią i nic wam do tego. Zgodnie z tym myśleniem to w ogóle nie mozna mówić o jakiejkolwiek odpowiedzialnosci, bo zawsze będą jacyś nie złapani.

Za to, że kradł.

Rozumiem że jak raz ukradniesz - odbędziesz karę to i tak nie masz powrotu do tzw. społeczeństwa tylko możesz już zostać tylko złodziejem? Nawet jak odpokutujesz swoje winy i się zmienisz?

Nikt Wdowczyka nie usprawiedliwia - ale każdy popełnia błędy - zostaje kwestia czy ktoś poniósł karę, odpokutował i się zmienił.

Fugiel 25.04.2016 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kicur (Post 1438358)
Remis z Niecieczą ? To teraz przeciwnicy Wdowczyka będą mogli wylać wiadro gówna na jego głowę.

:D Teraz to moze przeciwnycy będą patrzeć jak na Moskala :D Takiego pecha to chyba nawet on nie miał :P

kicur 25.04.2016 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1438383)
:D Teraz to moze przeciwnycy będą patrzeć jak na Moskala :D Takiego pecha to chyba nawet on nie miał :P

O taką Wisłę walczył Kaziu :haha:

silver03 25.04.2016 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1438383)
:D Teraz to moze przeciwnycy będą patrzeć jak na Moskala :D Takiego pecha to chyba nawet on nie miał :P

Moskal miał identyczną sytuację, tylko wtedy dodatkowo stracił szanse na awans do ekstraklasy. Także jeszcze troszkę brakuje :D

Dariook 26.04.2016 07:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1438381)
Rozumiem że jak raz ukradniesz - odbędziesz karę to i tak nie masz powrotu do tzw. społeczeństwa tylko możesz już zostać tylko złodziejem? Nawet jak odpokutujesz swoje winy i się zmienisz?

Nikt Wdowczyka nie usprawiedliwia - ale każdy popełnia błędy - zostaje kwestia czy ktoś poniósł karę, odpokutował i się zmienił.

Powiedz to pracodawcy w polsce po wyroku. Przekonasz sie ile bzdur jest w tym co piszesz.

wiesniak842 26.04.2016 08:06

Zalezy, z ktorej strony spojrzec:D Polska pilka to hermetyczne srodowisko, cos ala srodowisko polityczne. Reka reke myje, uklady, ukladziki, szybko sie wybacza, przymyka oko na to i na tamto;)

Pero 26.04.2016 09:53

3 grzechy Wdowczyka z wczorajszego meczu:

1. Wpuszczenie Wolskiego nie w pełni sił
2. Wpuszczenie Brożka kompletnie niezdolnego do gry
3. Wpuszczenie Mączyńskiego bez jakiegokolwiek czucia piłki

Blaszczu16 26.04.2016 11:22

Jeden główny grzech - wpuszczenie paralityka Boguskiego. Takiej patelni nie wykorzystać to już woła o pomstę. Niech już idzie do jakiejś Legnicy czy innego Drutexu, bo nie dość, że nie potrafi przyjmować, podawać, kiwać, kiepska dynamika, to jeszcze marnuje takie setki. Sama waleczność nie wystarczy.

nesta 26.04.2016 11:46

Dokładnie, jedyne co ma Boguski to jako taki zmysł do gry kombinacyjnej.

Natomiast fizycznie i technicznie, to przykro to powiedzieć, poniżej przeciętnej naszej ligi. Obawiam się, że miałby problem nawet w I lidze z tymi umiejętnościami w tym momencie.
Nie wiem dlaczego on gra.. Nie ma dryblingu, szybkości, techniki, strzału, siły. Jakie on wnosi argumenty?

bob85 26.04.2016 12:12

Obawiam się, że niestety ale Boguskiego albo przedłużą, albo już ma przedłużony kontrakt po spełnieniu jakiegoś warunku. Zagra kilka przyzwoitych meczów na sezon, trafi pare razy jakieś dobitki, czasem normalna bramę, walnie parę asyst i jakimś cudem ma statystyki najlepsze po Brożku nad czym ubolewam :/.

Kurz 26.04.2016 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1438447)
Dokładnie, jedyne co ma Boguski to jako taki zmysł do gry kombinacyjnej.

Natomiast fizycznie i technicznie, to przykro to powiedzieć, poniżej przeciętnej naszej ligi. Obawiam się, że miałby problem nawet w I lidze z tymi umiejętnościami w tym momencie.
Nie wiem dlaczego on gra.. Nie ma dryblingu, szybkości, techniki, strzału, siły. Jakie on wnosi argumenty?

Siłą Boguskiego jest słabość innych.

chimba 26.04.2016 17:54

Remis moze byc nawet w kazdym meczu tylko jak sie gra 90 minut a nieodpierdala hale jak wczoraj bo sie panienka grac nie chcialo.

Kurz 27.04.2016 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chimba (Post 1438479)
Remis moze byc nawet w kazdym meczu tylko jak sie gra 90 minut a nieodpierdala hale jak wczoraj bo sie panienka grac nie chcialo.

To nie do uniknięcia. Tak działa natura ludzka. Bez stawki, bez noża na gardle, zaczyna się spacerowanie.

Karherop 27.04.2016 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pero (Post 1438430)
3 grzechy Wdowczyka z wczorajszego meczu:

1. Wpuszczenie Wolskiego nie w pełni sił
2. Wpuszczenie Brożka kompletnie niezdolnego do gry
3. Wpuszczenie Mączyńskiego bez jakiegokolwiek czucia piłki

Ja tam widzę tylko jeden grzech. Brak rotacji w składzie. Grając co 3 dni takie mecze jak w poniedziałek są nieuniknione.

Bartosz, Bałaszow, Brlek, Drzazga powinni więcej grać.

Teraz na Korone Wdowczyk musi kogoś wpuścić za Popovcia i zapewne postawi na Mączyńskiego i Guerriera, ale zobaczymy jak będzie.

Patrvk 27.04.2016 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1438541)
Ja tam widzę tylko jeden grzech. Brak rotacji w składzie. Grając co 3 dni takie mecze jak w poniedziałek są nieuniknione.

Bartosz, Bałaszow, Brlek, Drzazga powinni więcej grać.

Teraz na Korone Wdowczyk musi kogoś wpuścić za Popovcia i zapewne postawi na Mączyńskiego i Guerriera, ale zobaczymy jak będzie.


Zgadzam się, może nie na cały mecz ale na początku 2 połowy powinni wejść

Jaroo1 30.04.2016 21:47

No i co tam? Jak obecnie oceniacie Pana W i jego dokonania trenerskie? Dalej jest bogiem wśród trenerów?
Tak jak pisałem, wyniki kiedyś będą słabe - oczywiście trochę Was podpuszczam teraz bo narazie i tak źle nie jest - a plama na honorze Wisły, po zatrudnieniu sprzedawczyka zostanie.
Zawsze najpierw honor i zasady a dopiero później korzyści, interesy itp.
Zobaczymy jak dalej wyniki w tym sezonie ale jeśli nie będą grac idealnie i nie wygrają 3 kolejnych meczów to jest to idealny moment aby po utrzymaniu Wisły wyjebać tego sprzedawczyka na zbity pysk i zatrudnić "czystego" człowieka.

krzaq12 30.04.2016 21:52

Cytat:

No i co tam? Jak obecnie oceniacie Pana W i jego dokonania trenerskie? Dalej jest bogiem wśród trenerów?
Tak jak pisałem, wyniki kiedyś będą słabe - oczywiście trochę Was podpuszczam teraz bo narazie i tak źle nie jest - a plama na honorze Wisły, po zatrudnieniu sprzedawczyka zostanie.
Brawo Ty, co miał zrobić wyjść za Miśka przy bramce na 1-3, odgwizdać spalonego przy bramce na 0-1?

Dobrze zareagował, wpuścił Brożka, który załadował 2 bramy, słaby mecz ale takie też będą się nam przytrafiać.

Nie popieram zatrudnienia tego człowieka ale takie gadanie nie ma sensu. Stało się

kicur 30.04.2016 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1438824)
No i co tam? Jak obecnie oceniacie Pana W i jego dokonania trenerskie? Dalej jest bogiem wśród trenerów?
Tak jak pisałem, wyniki kiedyś będą słabe - oczywiście trochę Was podpuszczam teraz bo narazie i tak źle nie jest - a plama na honorze Wisły, po zatrudnieniu sprzedawczyka zostanie.
Zawsze najpierw honor i zasady a dopiero później korzyści, interesy itp.
Zobaczymy jak dalej wyniki w tym sezonie ale jeśli nie będą grac idealnie i nie wygrają 3 kolejnych meczów to jest to idealny moment aby po utrzymaniu Wisły wyjebać tego sprzedawczyka na zbity pysk i zatrudnić "czystego" człowieka.


Wszystko pięknie i ładnie tylko, że to nie Wdowczyk, zjebał przy 1 i 3 bramce, a nasz bramkarz do spółki z naszym kapitanem. Te problemy są nie od dzisiaj, i nie napierdalajmy tak od razu na Wdowczyka ;)

Jaroo1 30.04.2016 22:01

Cytat:

Brawo Ty, co miał zrobić wyjść za Miśka przy bramce na 1-3, odgwizdać spalonego przy bramce na 0-1?
Czyli jak tracimy bramki to wina sędziów i piłkarzy a jak zdobywamy to zasługa Wdowczyka bo to zajebisty trener?
Ja nic do niego nie mam jako do trenera bo na pewno papiery na trenowanie ma ale jako człowiek jest szmatą.

I trochę ironizuję bo jeszcze niedawno tu był wychwalany Wdowczyk a nagle remis z Niecieczą, porażka z Koroną. Więc mi się chce śmiać z tych, którzy by się dali pokroić za sprzedawczyka a rzeczywistość szybko sprowadza ich na ziemię.
I ponawiam najważniejszą myśl bo to jest kluczowe w tym co chciałem tu od początku przemycić - wyniki kiedyś (dzisiaj, jutro czy za 5 lat) będą gorsze, po sukcesach nie pozostanie śladu, Wdowczyka kiedyś będzie trzeba zwolnić a plama na honorze pozostanie na zawsze.

Cytat:

Wszystko pięknie i ładnie tylko, że to nie Wdowczyk, zjebał przy 1 i 3 bramce, a nasz bramkarz do spółki z naszym kapitanem. Te problemy są nie od dzisiaj, i napierdalajmy tak od razu na Wdowczyka
Odwróć tę sytuację. To nie trener zdobywa bramki więc jak wygrywamy to nie chwalmy trenera. Wygrywali to jakoś nikt nie pisał, że są słabi, każdy widział magiczną rękę Wdowczyka. No to gdzie jest ta magiczna ręka teraz? Co on im zrobił? Miśkiewicza może źle zmotywował do gry? Złe polecenia obronie dał?

Ja na niego nie napierdalam tylko się śmieje, że jak wygraliśmy pare meczów to by sprzedawczyka na rękach 3/4 tego forum nosiło a nagle sprzedawczyk cudowne moce stawiania Wisły na nogi stracił i jest problem bo wczoraj była zajebisty a dzisiaj są porażki, remisy i średnia gra.

kicur 30.04.2016 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1438832)
Czyli jak tracimy bramki to wina sędziów i piłkarzy a jak zdobywamy to zasługa Wdowczyka bo to zajebisty trener?
Ja nic do niego nie mam jako do trenera bo na pewno papiery na trenowanie ma ale jako człowiek jest szmatą.

I trochę ironizuję bo jeszcze niedawno tu był wychwalany Wdowczyk a nagle remis z Niecieczą, porażka z Koroną. Więc mi się chce śmiać z tych, którzy by się dali pokroić za sprzedawczyka a rzeczywistość szybko sprowadza ich na ziemię.
I ponawiam najważniejszą myśl bo to jest kluczowe w tym co chciałem tu od początku przemycić - wyniki kiedyś (dzisiaj, jutro czy za 5 lat) będą gorsze, po sukcesach nie pozostanie śladu, Wdowczyka kiedyś będzie trzeba zwolnić a plama na honorze pozostanie na zawsze.


Odwróć tę sytuację. To nie trener zdobywa bramki więc jak wygrywamy to nie chwalmy trenera. Wygrywali to jakoś nikt nie pisał, że są słabi, każdy widział magiczną rękę Wdowczyka. No to gdzie jest ta magiczna ręka teraz? Co on im zrobił? Miśkiewicza może źle zmotywował do gry? Złe polecenia obronie dał?

Ja na niego nie napierdalam tylko się śmieje, że jak wygraliśmy pare meczów to by sprzedawczyka na rękach 3/4 tego forum nosiło a nagle sprzedawczyk cudowne moce stawiania Wisły na nogi stracił i jest problem bo wczoraj była zajebisty a dzisiaj są porażki, remisy i średnia gra.


Miśkiewicza chyba nikt nie nauczy wychodzić do wrzutek itp.

cudlaty 30.04.2016 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1438832)
Czyli jak tracimy bramki to wina sędziów i piłkarzy a jak zdobywamy to zasługa Wdowczyka bo to zajebisty trener?
Ja nic do niego nie mam jako do trenera bo na pewno papiery na trenowanie ma ale jako człowiek jest szmatą.

I trochę ironizuję bo jeszcze niedawno tu był wychwalany Wdowczyk a nagle remis z Niecieczą, porażka z Koroną. Więc mi się chce śmiać z tych, którzy by się dali pokroić za sprzedawczyka a rzeczywistość szybko sprowadza ich na ziemię.
I ponawiam najważniejszą myśl bo to jest kluczowe w tym co chciałem tu od początku przemycić - wyniki kiedyś (dzisiaj, jutro czy za 5 lat) będą gorsze, po sukcesach nie pozostanie śladu, Wdowczyka kiedyś będzie trzeba zwolnić a plama na honorze pozostanie na zawsze.


Odwróć tę sytuację. To nie trener zdobywa bramki więc jak wygrywamy to nie chwalmy trenera. Wygrywali to jakoś nikt nie pisał, że są słabi, każdy widział magiczną rękę Wdowczyka. No to gdzie jest ta magiczna ręka teraz? Co on im zrobił? Miśkiewicza może źle zmotywował do gry? Złe polecenia obronie dał?

Ja na niego nie napierdalam tylko się śmieje, że jak wygraliśmy pare meczów to by sprzedawczyka na rękach 3/4 tego forum nosiło a nagle sprzedawczyk cudowne moce stawiania Wisły na nogi stracił i jest problem bo wczoraj była zajebisty a dzisiaj są porażki, remisy i średnia gra.

ależ Ty ku...a pie...sz!!!

Jaroo1 30.04.2016 22:27

.......ą to tu wszyscy co:
a) poszliby w ogień za sprzedawczykiem bo zobaczyli po jednym meczu szanse na sukces i $$
b) cieszą się jak 5 letnie dzieci jak Wisła wygra/jak jakiś piłkarz dobrze zagra a na drugi dzień płaczą jak 3 letnie dzieci jak Wisła przegra i wyzywają kopaczy jak źle zagrają

Rob_Zombie 01.05.2016 04:18

Jak myślicie, Dariusz W. się dogadał ze swoim dzieckiem - Korupterem Koroną Kielce i oddał im punkty? Każdy przecież kocha swoje dzieci...
....a, swoją drogą... śmiałem się zawsze ze scyzoryków że 'Korupter', a teraz sprawca tego całego cyrku dyryguje naszym klubem i jeszcze ma zwolenników... Co za parszywy los.

szprotson 01.05.2016 06:37

nie wiem co wy bierzecie ale Korona w tym meczu była lepsza i bardziej jej zalezalo na wygranej.

A Wdowczyk wpuscil pilkarzy ktorych po poprzednim meczu gremium sie domagalo. To sie nie pykło w srodku nie powinno dziwic nikogo myslacego...

AntyMod 01.05.2016 11:14

kolejny mecz pokazal jaka jestesmy teraz przecietna i slaba druzyna i tyle w temacie - po meczu pierwsza moja mysl byla taka ze jednak dobrze ze nie ma Gornej 8 bo bysmy baty zbierali od wszystkich ......Po prostu Cupialowska zabawka jest juz bardzo slaba i czas sie przyzwyczaic do tego - Zlote czasy minely

arti 01.05.2016 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1438868)
kolejny mecz pokazal jaka jestesmy teraz przecietna i slaba druzyna i tyle w temacie - po meczu pierwsza moja mysl byla taka ze jednak dobrze ze nie ma Gornej 8 bo bysmy baty zbierali od wszystkich ......Po prostu Cupialowska zabawka jest juz bardzo slaba i czas sie przyzwyczaic do tego - Zlote czasy minely

Wydaje się, że złote czasy na pewno minęły.
Z drugiej strony jakbyśmy weszli do "8" to mielibyśmy więcej kasy z cana plus i ligi, poza tym jakie baty od amiki, żydów, Ruchu itp? Oni są na tym samym poziomie co my. Odpuściliśmy 10 czy więcej kolejek pod światłym kierownictwem Teda i Bronka i teraz mamy skutki...
Mam wrażenie, że słonie i żabole bardzo chcą się utrzymać i dlatego jest jak jest...

wściekłe pięści węża 05.05.2016 13:28

Dziś Dariusz Wdowczyk dostał ode mnie pierwszego minusa. Powiedział na konferencji, że przeczytał o zainteresowaniu Man Utd Chorążką i że skoro oni się nim interesują, to my tym bardziej powinniśmy...

Nie chodzi mi o to, żeby z miejsca młodemu dawać miejsce w składzie, bo jakiś skaut polecił go do testów a sam zainteresowany nie gra nawet w I składzie rezerw, ale Wdowiec sprawił wrażenie jakby o chłopaku usłyszał po raz pierwszy. Mógł lepiej odpowiedzieć na to pytanie.

Pero 05.05.2016 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1439092)
Dziś Dariusz Wdowczyk dostał ode mnie pierwszego minusa.

To masz dużo tolerancję. Dla mnie ostatnie mecze pokazały że miał po prostu farta na stracie (którego nie mieli inni). A teraz wszystko wróciło do normalnego stanu.

Co do Chorążki to ja Wdowca w Zabierzowie na rezerwach nie widziałem. Ale też specjalnie się za nim nie oglądałem więc mógł gdzieś być. Oczywiście Chorążka tam nie grał ale taki przykład do rozeznania w zawodnikach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl