![]() |
|
wielkie brawa! szkoda że nie mamy wiecej takich pilkarzy!
|
czyli ok 15 000 zł Kuba rzucił? SZACUN!
|
Cytat:
|
Cytat:
Mamy ponad 6 tys. Kibiców z których większość wydała w tej akcji znacznie więcej aniżeli 15 zł. Poczekajmy z narzekaniem do soboty, a na razie po prostu mobilizujmy i informujmy znajomych, kumpli, rodzinę... |
Fans4Club.com @Fans4Club 28 min.28 minut temu
O 19.06 poznamy ostatnich 6 Gwiazd, które zagrają w sobotę, trenera Gwiazd oraz sędziego meczu. #ToNaszaHistoria ktoś tu miałrację , że G zamykają. 1. Z powodów organizacyjno-logistycznych zmuszeni jesteśmy wyłączyć dla publiczności wybrane sektory. W związku z zaistniałą sytuacją osobom, które zakupiły już bilety na niżej wymienione sektory, zostaną zaproponowane inne miejsca, zlokalizowane w sektorach o tej samej lub lepszej widoczności. Zmiany dotyczą sektorów: - z sektora A23 na A22 - z sektorów B11, B12 na B22 - z sektorów E21, E26 na E23 - z sektorów F11, F12 na F22 - z sektora G1, G2, G3, G4, G5 na E14 - z sektora H11 na A11 |
|
3 dni do meczu jest blisko 8 tys biletów sprzedanych. To jest kolejny dowód że mamy twardą dychę, więc z tej dychy należy się cieszyć!! Bo dla wielu dycha to sukces... a my dyche mamy w kryzysie!
Zresztą jeśli już dziś mamy 8 tys. to kilkanaście będzie na pewno... im bliżej meczu tym szybciej będą bilety schodzić. |
Z tym trenerem to ich poniosło...
|
Ja moge powiedzieć na swoim przykładzie że nazwiska takie jak Sobolewski, Marcelo, Majdan to wiem tyle że grali w Wiśle, a o akcji mój tata dowiedział się odemnie w poniedziałek gdy spytałem czy pojedziemy na mecz, więc osoby mieszkające po za krakowem i nie strawdzające różnego rodzaj fora lub strony tego typu jak onet itp. to o akcji nie usłyszą a jak usłyszą to dzień dwa przed mecze a wtedy już będą mieli plany na sobotę.
|
Cytat:
Wracając do tematu: JOP [Twoja Mać], KUŹBA, BUKALSKI, PAREIKO, CLEBER, PIETIAAAAAAA!!!! |
Nie no niezatapialny Franek, jedyny, który za mecz będzie miał płacone.
|
Ja się pytam gdzie jest Tomek Kulawik, gość który był tu w okresie totalnej biedy i w okresie prosperity. Jeżeli został pominięty w zaproszeniach to totalna kompromitacja.
|
Cytat:
W Zambrowie. 10 października godz. 15:00, Olimpia Zambrów - Okocimski Brzesko. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Szkoda że nie udało się ściągnąć Cantoro
|
Zacna ekipa.
Oczywiście świetnie byłoby móc podziękować za piękne chwile także np. Zajacom, Kalemu, Kuli, Czerwcowi, Tacie, Mauro czy nawet Nitce albo Dubiemu, ale wiadomo jak jest. |
A może tak Zenek Małek Leszek Lipka czy Piotrek Skrobowski albo Tomasz Dziubiński ?
Guy Armand Feutchine albo Noel Chama Sikhosana o ile dobrze napisałem ... |
Odbiegając od głównego nurtu tego wątku, zastanawiam się, czy taki mecz nie mógłby się odbywać co roku? Byłby to przyjemny punkt w wiślackim kalendarzu. Oczywiście nie mam na myśli powtarzania całej akcji z nagrodami, bo mogłoby to być źle odebrane.
|
Trenerem Franek Smuda.. A moze tak w imię Wiślackiej histori, ktorej jest rownież częścią zrezygnuje z pozostałych pensji ? To dopiero wzmocniło by nasz budżet.. Mało honorowe doić Wisle w takim stanie jakim jest i jeszcze udawać jej przyjaciela.
|
Cytat:
Kula i Kuba, to dwóch wielkich nieobecnych tego meczu i straszna szkoda, że ich nie będzie. Smuda za to, to moim zdaniem jest strzał w kolano, ale ten mecz i to święto, to nie jest dobra okazja do kłótni, więc nie będę się na jego temat rozwodził. |
Cytat:
|
Czy na pewno strzał w kolano ? To na pewno zagrywka w stronę Smudy bo mimo że by chciał to odmówić nie mógł .
A z drugiej strony powiedźcie mi kto zamiast niego ? Henryk Apostel Aleksander Brożyniak Roman Durniok Jerzy Engel Mieczysław Gracz Bogusław Hajdas Henryk Kasperczak Kazimierz Kmiecik Karel Kolský Jan Kotlarczyk Jerzy Kowalik Josef Kuchynka Tomasz Kulawik Marek Kusto Orest Lenczyk Wiesław Lendzion Verner Lička Wojciech Łazarek Robert Maaskant Michał Matyas Kazimierz Moskal (piłkarz) Adam Musiał Adam Nawałka Dragomir Okuka Dan Petrescu Michał Probierz Imre Schlosser Czesław Skoraczyński Maciej Skorża Franciszek Smuda Jerzy Steckiw Artur Woźniak Edmund Zientara |
już się ....a nie mogę doczekać tego meczu! Dlaczego gramy tylko 90 minut? Niech to święto trwa co najmniej dwa razy tyle!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Podobnie jak Moskal ;) |
Cytat:
|
Petrescu, niektórzy piłkarze na sam jego widok zapewne poczuliby się zmęczeni :lol:
|
Cytat:
|
Cantoro > Gorawski
Ja osobiscie podziekowałbym tez Peterowi Singlarowi, Jaśkowi Pauliscie i Markowi Penksie. |
Cytat:
|
Panowie, szybkie pytanko. Czy jak kupuję więcej biletów ze swojego konta na bilety.wisla.krakow.pl podając dane pozostałych osób (imię, nazwisk, PESEL), które mają aktywne KK, to bilet zostanie z automatu nabity na KK?
I drugie, bardziej z ciekawości. Czy licznik na fans4club jest sprzężony z naszym systemem sprzedaży biletów? W sensie czy zebrane środki uwzględniają bilety sprzedane przez bilety.wisla.krakow.pl? @ArturBarlinek, podziękował! |
Cytat:
2. Nie jest sprężony, nie dzieje się to automatycznie, raz na jakiś czas bilety i pieniądze ze strony bilety.wisla.krakow.pl dodawane są do puli fans4club to tak mniej więcej |
Naprawde cieszyłem się i żyłą tą akcja, tym meczem. Coś czułem że będzie Jop co nie za bardzo mi odpowiadało. Ale Smuda? Uważam że popsuli to Święto nie tylko mi ale również chłopakom grającym w drużynie gwiazd, gdzie większość ma z nim na pieńku (choćby Kosa i Sobol któych odstrzelił po zakończeniu sezonu). A i pewnie w Wiśle.
Niech on sobie prowadzi swojego Burdeńskiego i oficjalnie powie że zrzeka się pensji do końca kontraktu to może zacznę go szanować. Niestety pamiętając analogiczny przykład z reprezentacji kiedy brał pensje oraz historie nieoddanej premii za kupiony Zagłębia mecz nie liczyłbym na to. Człowiek bez żadnej klasy i honoru... |
Zgadzam się. Zapraszanie gościa, przez którego jest dług, to jest istna kpina.
|
Panowie,
A jak z szalami? Zamówiłem z przesyłką i cisza... |
Cytat:
|
ale że Sikorskiego nie zaprosili...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl