![]() |
Cytat:
Cudzoziemcy wybiorą nam prezydenta? Osoby bez polskiego obywatelstwa mogą głosować |
Jeszcze taki tekst w sprawie Kukiza:
http://wpolityce.pl/polityka/242819-...ozbija-prawice Ogólnie zgadzam się z tym, co napisał Warzecha i zupełnie nie rozumiem pisowców widzących w Kukizie zagrożenie w wyborach prezydenckich. Zmniejsza on szanse na zwycięstwo Komorowskiego w I turze, a sam do drugiej tury nie wejdzie. Wydaje mi się, że PiS niewiele może stracić przez Kukiza, bo jego zwolennicy w większości nie są skłonni do poparcia PiSu. To często osoby, które są tak samo przeciwko PiSowi,jak i PO (i całej "bandzie czworga"). Ma on też zwolenników, którzy będą na niego głosować tylko dlatego, że jest znanym muzykiem (sam znam takich). Są pewnie wśród osób popierających Kukiza potencjalni wyborcy Dudy, ale sądzę, że oni niezależnie od deklaracji Kukiza i tak zagłosują na kandydata PiSu w drugiej turze. Podoba mi się wyżej podlinkowany tekst RAZa, zwłaszcza dwa pierwsze akapity. Bardzo pasują do tego tematu: Cytat:
|
Drozd
Cytat:
Zrozum lemingu, że liczy się to czy ktoś myśli po polsku czy po niemiecku, żydowsku etc. Komorowski myśli po Niemiecku więc jest do dupy, Duda myśli po żydowsku i zapewne też jako prezydent będzie bardziej prezydentem Żydów i obcych interesów niż Polski. Odnośnie płacenia kasy Żydom to już Ci kolega podesłał wyjaśnienie więc kolejny raz kłamiesz pisowski psie. Typ co broni Żydów i chce oddawać im polskie pieniądze najgłośniej szczeka i nazywa innych "prawicowcami" itp. Tragedia. A co do mojej głowy i rzekomo tego, że coś ze mną nie tak to już ci frajerze pisałem, że jeśli jesteś taki wyszczekany przez internet to spotkajmy się na meczu. Ciekawe jak twoja zapyziała, zakłamana i zmanipulowana morda wygląda. Kerim: Cytat:
|
Cytat:
|
Jaroo Ty naprawdę odleciałeś niczym Niesiołowski. Ta sama retoryka i ten sam jad. Ciągle zarzucasz, czy to Drozdowi, czy to kerimowi konfabulację, a sam kłamiesz jak najęty i manipulujesz faktami, jeżeli nie pasują do przyjętej przez Ciebie tezy. Bawiło mnie, to do pewnego momentu. Teraz jestem tym przerażony. No i te prymitywne wyzwiska. To Cię dyskwalifikuje totalnie, jeśli chodzi o jakąkolwiek dyskusję. Kiedyś myślałem, że jesteś jedną z niewielu osób obecnych w tym wątku, z którymi jest sens podejmować próbę dysputy na poziomie. Jak widać mocno się myliłem. Ze swojej strony zapewniam, że już nie będę się nad Tobą rozczulał i tolerował takich wybryków. Taplaj się sam w tym błocie, jeżeli tak Ci w, nim wygodnie. Bez odbioru!
|
Jaroo1 nie chce mi się do Ciebie pisać , powyżej Smuga to dobrze ujął , coraz gorzej z Tobą ?co sie stało ? pytam poważnie i szczerze ? nie poznaje Cię
|
Cytat:
Jak ktoś daje pieniądze żydom, buduje muzea żydów polskich, jeździ na obrady knesetu, zakłada żydowskie jarmułki to jest dla mnie prożydowski. Do PiSowkiej zgrai: Ja nic nikomu nie zarzucam tylko opieram się na faktach. Powyżej drozd pisał, że PiSowcy glosowali za oddaniem polskich pieniędzy Żydom walczącym za Polskę. Jest to kłamstwo, tak czy nie? Z kolei wy potraficie tylko napisać, że ja kłamię czy manipuluję a nie podacie konkretnego przykładu. Wy nie wchodzicie w polemikę, wy potraficie tylko wszystkich zwyzywać od lemingów, chorych psychicznie, ruskich agentów, czy prawicowców. Pokaż mi gdzie ja kłamię Smuga a nie pieprzysz trzy po trzy. A jeśli chodzi o retorykę to sobie zobacz jak ten POwski agent, drozd się odzywa i mi tu nie pitu pitu. Cytat:
|
|
No ale Korwin przecież mówi prawdę- polityka antyrosyjska nie jest polską racją stanu- nie ta liga. Każdy kto chce nas wciągnąć w konflikt Polsko-Rosyjski zasługuje na natychmiastowe wydalenie poza granice kraju, ponieważ otwarcie chcę unicestwienia.
A to, że Korwin czasami powie coś takiego, że ręce automatycznie opadają, to już inna inszość. Jednak też czasami nie wiadomo jaki jest kontekst wypowiedzi. Mi osobiście rzygać się chce, przez to, co przez ostatnie dni wyprawia niezalezna i tym podobne media. Przyznaję się, wole je czytać niż Newsweeka czy Politykę, ale nie mniej jednak to jak traktują innych kandydatów na urząd prezydenta jest conajmniej nieeleganckie. To mają być niby "niezależne" media? Tzn ja się nigdy nie łudziłem, że to tuby jednej partii- ale mogliby chociaż zachować jakiekolwiek pozory... |
Jaroo "Kerimie, to może porozmawiamy twarzą w twarz?" Tobie naprawdę się pogorszyło , bez odbioru
|
Co jest kerim, z czym się pogorszyło? Aaaa, że niby myślałem, że z trollem można się spotkać w świecie rzeczywistym? No to racja, może mi się pogorszyło skoro myślałem, że leming i agent PO robiący siarę PiSowi się ujawni w realu.
|
Hahaha k.o.
|
|
Hadacz oficjalnie POpiera gajowego https://www.youtube.com/watch?v=CBk9uvxJP-A
|
Cytat:
Kerim skoro naczelny prawicowiec chce się "spotykać" to widomy znak, że mu brakuje argumentów, a prowokacja do bluzgania nie wyszła. Kiedy po 10 IV zacząłem częściej się tutaj wypowiadać takich "propozycji" od tych najprawdziwszych dostawałem całe wory. Najpierw kulturalnie, oczywiście stosunkowo, aż do poziomu który trudno nazwać inaczej niż jaskiniowym. Cytat:
Mamy takiego bo takiego wybrałeś, mało tego planujesz go wybrać na kolejną kadencję, bo lepsze wielkie g... niż małe g... Więc bądź tak dobry i oszczędź już wszystkim swoich mądrości, choćby dla zdrowotności. |
Cytat:
Jaroo1""Co jest kerim, z czym się pogorszyło? Aaaa, że niby myślałem, że z trollem można się spotkać w świecie rzeczywistym? No to racja, może mi się pogorszyło skoro myślałem, że leming i agent PO robiący siarę PiSowi się ujawni w realu." he, he piszesz koleś , agent po robiący siarę Pisowi ? no to naczelny "prawicowcu" jak cie celnie określił Drozd powinieneś być szczęśliwy , kolejny który robi" żydom pisowskim" pod górkę , koleś się nie cieszy ? czyli brak kontaktu z rzeczywistością , pomieszały się priorytety , przypominam , twierdzisz że PIS jest żydowski i do niczego się nie nadaje , przypomnij sobie , to nietrudne Drozd "Jeżeli ktoś siedząc przed kompem nie potrafi na sobą panować to szans na eskalację fobii dawać mu nie można. Proste jak drut. " sprawa o tyle dziwna że zawsze jak pamiętam dyskutował poprawnie, to fakt zarzucał jakieś mityczne "szufladkowanie jego osoby" narzucanie poglądów , ale to szczegół , generalnie "wyglądał dobrze" co się stało w ostatnich dniach ? jak pisałem wcześniej nie poznaje go , ewidentnie szczytuje w zachowaniu hubert.fan "Data 9 maja (sobota) przed meczem z Górnikiem Zabrze pasuje Wam obu ? :-)" he, he , trzeba wymyślić jakieś sygnały kontaktowe , ja będę miał w ręce Gazetę Polską a Jaroo1 Najwyższy Czas :D, |
Cytat:
Pierwszy akapit dziwnie mi przypomina plany ugłaskiwania Putina po smoleńsku. Poważnie myślisz, że skala naszego konfliktu z Moskwą zależy od czegokolwiek innego niż widzi mi się Putina? Myślisz, że jak go będziesz hołubił to on odwdzięczy się tym samym? Z jego punktu widzenia tak. Zrobi Cię namiestnikiem wykonującym jego polecenia. Taki masz cel? I o jakim unicestwieniu piszesz bo to już kabaret. Korwin gada co gada i właśnie za takiego namiestnika robi. Patrz fotka z Syrii. Żeby móc zrozumieć Niezależną musiałbyś być na ich miejscu. Jak by ci raz w tygodniu przebijali opony nieznani sprawcy to mógłbyś lekko ze świrować. Natomiast co do tratowania kandydatów. A kto ich wszystkich nazwał czeladnikami? To jest eleganckie? I to koleś który ma w haśle zgodę. Republika i Niezależna to media prywatne utrzymywane z wpłat dobrowolnych, bez dotacji budżetowych bezpośrednich czy pośrednich. Więc są niezależne od establishmentu. Jak przestaną się podobać ludziom to padną. A kiedy się podobają? Kiedy dostrzegasz w nich alternatywę dla mentstreamu. A skoro w mentstreamie owa jedna partia jest czarna i śmierdzi to w niezależnych mediach jest lśniąca i pachnie. Czy to nie dziecinnie proste? I nie oczekuj przesadnego obiektywizmu. Dziś już takie media nie istnieją, bo kasa rządzi. Obiektywne powinny być media publiczne za które płacą wszyscy. Jak są traktowani kandydaci w TVP? Nie masz obiekcji? ;) |
Cytat:
Co do 9 maja to odpada. Mam trochę km do Krakowa i raczej rzadko teraz go odwiedzam. Częściej jestem na wyjazdach także jak kerim i drozd chcecie swoje mordy kłamliwe ujawnić to zapraszam na pw żeby się dogadać Drozd i kerim, kibice Wisły Kraków, którzy mają problem spotkać się z bratem po szalu - a tak na prawdę internetowe ciule, które mają za zadanie siać zamęt w tym temacie. |
Kampania nawet na TWSD forum wkracza w decydującą fazę :haha:
:help: |
Trzeba dojechać agentów żeby na jesieni było lżej :D
|
Cytat:
Uważam, że Putin- mimo propagandy amerykańskiej o rzekomym Aspargerze-jest bardzo inteligentnym i świadomym politykiem, a sam Kreml rozgrywa nas jak chce, bo ma przygotowane różne warianty w swoich działaniach na parę kroków do przodu. Dlatego działania partii władzy, która opiera się jedynie na populizmie i PR`rze w stronę ciemnego ludu, już na starcie skazana jest na porażkę - bo nie ma koncepcji długofalowej jak i sprecyzowanego poglądu na politykę propolską (bardziej dba o interesy Berlina niż Warszawy) . Jeśli taki Schetyna staje na czele MSZ`u, to co można zrobić, jak nie załamać rąk? To co powiedział o tych wojskach wyzwalających niemiecki obóz zagłady... było dyplomatycznym strzałem w głowę. Ale nie tylko w tej stronie były kwiatki- Nie wiem po co Kaczyński, że swoją świtą mieszał się w wewnętrzne spawy obcego kraju. Ja sam popierałem Ukrainców, dopóki sami walczyli o swoje sprawy, gdy zaczeła się już w to mieszać Polska a szczególnie USA, zapaliła mi się ogromna lampka bezpieczeństwa. My jesteśmy za słabi na jakąkolwiek realizację zadań geopolitycznych- szczególnie powinniśmy być na to wrażliwy w kontekście naszej burzliwej historii. My jako kraj w momencie wkroczenia wojsk rosyjskich na Ukrainę powinniśmy ogłosić całkowitą neutralność a pomagać im powinniśmy wysyłając pomoc humanitarną, medyczną itp A nie , że Kowal lub Kaczyński występują na jakiś wiecach.... Cytat:
Dla mnie "Bul" to po prostu debil sterowany z tylniego siedzenia, któremu gdy da się trochę samodzielności, robi sobie ogromną krzywdę i zwyczajnie się kompromituje. Jego słówa przepuszczam przez palce. Cytat:
Cytat:
Jednak jestem tez realistą . W II turze zagłosuję na Dudę. Dla mnie największym złem i partią antypolską jest PO i Komorowski, więc tak czy siak nie trzeba mnie motywować by pójść w II turzekł. ALE skłamałbym, gdybym napisał, że w II turze oddam swój głos na kandydata, którego w pełni popieram- mimo, że jestem przede wszystkim lokalnym patriotą |
:) Faktycznie
Nieistotne wybory usuwają się w cień, a tematem wiodącym staje się spotkanie z Jaroo1. Niech żyje "sympatia" :rotfl: Ale poważnie. Jeden z podstawowych problemów dalej nierozwiązany, powoduje on, że wszelkie dyskusje stają się jałową stratą czasu. Jak kontrolować proces liczenia głosów, żeby tak jak w poprzednich wyborach nie dochodziło do "korekt" w protokołach zmieniających ich treść o 150 000 głosów. Jedna z członkiń którejś okręgowej komisji zrobiła takiemu protokołowi dwa zdjęcia . Różnica tyle właśnie wynosiła. Czy ktoś się na ten temat zająknął? Czy macie jakieś pomysły oddolnej kontroli? ps. Jaroo1 tylko nie wyskakuj z mężami zaufania z PiS bo pewnie chodzi ci to po głowie. Takie argumenty znamy z tvn i gw. a to przecież nie twoje środowisko :). |
Ja czytając komentarze na profilu Komorowskiego nie boje się o kontrolę liczenia głosów, tylko liczbę ludzi.....zmanipulowanych przez media i nieświadomych na jakieko człowieka chcą głosować. To są na ogół starsi ludzie- po 50/60-tce mający kwiaty w zdjęciach profilowych i bawiący wnuki. Do nich przemawia tzw "Zgoda i bezpieczeństwo" bo sami pamiętają niespokojne czasy. PR`owcy Komorowskiego bezwzględnie to wykorzystują.
Do tych ludzi nie trafiają najprostrze argumenty o aktualnych wyskokach Komorowskiego- czy to chodzi o VAT, wiek szkolny, czy nawet emerytury. Dla takich ludzi wazniejsza jest walka "swiatopoglądowa"- bo wymaga ona jedynie zaangażowania emocjonalnego. Sprawy podatków, historii lub prawa, są zwyczajnie zbyt skomplikowane. |
|
Pablo84 "Do nich przemawia tzw "Zgoda i bezpieczeństwo" bo sami pamiętają niespokojne czasy. PR`owcy Komorowskiego bezwzględnie to wykorzystują."
masz na myśli lata osiemdziesiąte ? no to cała ferajna resortowa i dekownicy z pzpr , nie dziwię się że są za 'zgodą i bezpieczeństwem" w wydaniu bula Pablo84 "Jednak jestem tez realistą . W II turze zagłosuję na Dudę. Dla mnie największym złem i partią antypolską jest PO i Komorowski, więc tak czy siak nie trzeba mnie motywować by pójść w II turzekł. ALE skłamałbym, gdybym napisał, że w II turze oddam swój głos na kandydata, którego w pełni popieram- mimo, że jestem przede wszystkim lokalnym patriotą" myślę że dla myślących to oczywiste ABGwislakABG ":help: Kampania nawet na TWSD forum wkracza w decydującą fazę" zmieniłem kolejność dając ikonkę na początek , zgadzam się z Twoim postrzeganiem "tematu" czego wyrazem jest ikonka , mówi więcej niż długi wpis |
Cytat:
Niestety to już nie te czasy. Kasa zamordowała obiektywizm, ale jak to się mówi nie ma tego złego... dzisiaj nie wystarczy przeczytać jedną gazetę żeby mieć wiedzę. Musisz przeczytać dwie z przeciwnych rogów ringu i , tu pojawia się to dobre :), samemu ocenić jaka jest prawda. To sprawia, że człowiek staje się bardziej krytyczny, analityczny, zastanawia się. A w konsekwencji trudniej nim manipulować. Wszystko to po warunkiem, że nie obetnie sobie jednej nogi twierdząc że którejś tam "tuby propagandowej" nie czyta. Najlepszy przykład z gajowym i krzesłem. Odpowiedz mi. Czy "wlazł na krzesło" czy "na specjalny podest do robienia zdjęć" ? :) Też mi ciężko mając takiego reprezentanta :) ... Tutaj pojawia się kłopot nierozwiązywalny ;) czy przyjaciel mojego wroga może być moim przyjacielem i czyim jest większym moim czy mojego wroga. Jeżeli w mentstreamie kogoś pochwalą to po drugiej stronie włącza się czerwona lampka. I zaczyna się taniec :). Pan Braun gdzie się dorobił bardziej chamskich epitetów bo przypuszczam ze i tu i tu odebrał porcję. Kościół w Polsce jest spolegliwy, żeby nie powiedzieć pod butem poprawności politycznej. Dlaczego? To temat na inną dyskusję. A co myślisz o intronizacji? Co jak co ale Król by się przydał. Wcale nie zartuję. |
Cytat:
Szczerze mówiąc to ja też :shock: Bardzo korzystnie pokazała się w tym wywiadzie, mimo paru prób wpakowania na minę. Widać, że jest elokwentną, inteligentną babką |
Cytat:
Z tego co pamiętam to jesteś techniczny :), dało by się policzyć wyniki na własną rękę szybciej niż dziadki z PKW? Oni sobie dają kilka dni... |
Cytat:
Cytat:
|
kto to jest sendecki ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Polacy czczą Maja, ale nie wiedzą dlaczego.
http://wiadomosci.onet.pl/prasa/powr...-wywiad/lykyzc |
Smuga:
Cytat:
Żeby było śmieszniej na filmiku jest Andrzej Hadacz czyli największa ....a z pod krzyża, która była twarzą tamtego wydarzenia, twarzą bronioną przez PiS. Wtedy Andrzej był spoko. Teraz układ się zmienił, Andrzej gra swoją rolę i PiS gra swoją rolę, to i wyborcy PiSu / agenci PO tez odgrywają jakąś rolę. Różnica między pisowcami a normalnymi ludźmi jest taka, że tu - na normalnej prawicy - się myśli a nie akceptuje wszystko jak leming. W przeciwieństwie do was, pajaców, którzy kilka lat panu Andrzejowi by obciągnęli bo był "wasz", każdy normalny człowiek leje ciepłym moczem na tego pomyleńca. No ale Smuga pisze, że ktoś tu ma problem ;/ Macie mózgi przemielone i gówno między uszami. |
Czyli do kogo był przekaz w tym filmiku z Andrzejkiem? Bo to jest lepsze niż Monthy Pyton :rotfl:
Andrzejek krewki obrońca krzyża teraz przejrzał na oczy i popiera tego przed, którym bronił krzyża. A najlepsze, że to ma świadczyć o jego wiarygodności. A cecha wspólna? Wszyscy w co drugim zdaniu muszą wspomnieć jaki to PiS jest straszny i krwiożerczy. Oj trzęsą portkami, aż chyba za bardzo. No ale skoro mają taki poziom argumentacji to trudno im się dziwić. Zaraz zaraz przecież to nie był żaden POwiec, co klakier gajowego robi u "tuzów polskiej prawicy"? Czyżby dmuchali w ten sam gwizdek? Zaczyna się wyjaśniać dlaczego dla takiego Jaroo1, wielkie g... kolejne pięć lat pod żyrandolem to żaden problem i dlaczego nagle dostał takiego amoku... Chłopaki zwyczajnie grają do jednej bramki z gajowym i resztą bandy nocnej zmiany. Dlaczego prawicowcu uważasz, że Andrzejek był "nasz"? I nasz to znaczy czyj? Kto postawił krzyż na Krakowskim Przedmieściu? Dlaczego stał tam trzy miesiące i nie było problemu, aż nagle problem się pojawił wraz z zaprzysiężeniem gajowego. Zawadzał, bo krzyż złu zawsze zawadza i wtedy zło się manifestuje, ale kto by pomyślał ze ktoś może sikać do płonących zniczy, a tak przecież było. Żeby to zakrzyczeć potrzebny był drący japę Andrzejek ze swoim milutkim spojrzeniem i kamera tvn. Więc skończ bredzić kolego Jaroo1 bo zaczynasz być tak przekonujący jak Andrzejek na wrzuconym filmiku |
Jaroo1 :help:,:shock::help::shock::help::shock::help:
|
Cytat:
Cytat:
I mam prośbę. Skoro się nie chcesz spotkać, tylko w głowie ci trolling internetowy to się od....... od mojej osoby i nie odpowiadaj na moje posty. Jesteś jebanym bytem internetowym, który ma za zadanie siać zamęt tak samo jak Andrzejek. |
Cytat:
|
O khurwa ściskał sobie ręce z Winnickim I Mikke, o ho ho - tak samo jak Kaczyński z Millerem sobie ściskali te ręce? Albo PiS z Żydami dając im polskie pieniądze?
Mogą sobie ściskać ręce z samym Św Janem Pawłem II ale dla tych "prawiców" z forum, jak to określiłeś, dalej będą jebanymi parówami. W przeciwieństwie do Andrzeja, który swego czasu był dla ciebie bożkiem, lub do Millera, który się zrobił spoko jak było trzeba. Pieprzeni hipokryci i kłamcy. |
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:12. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl