![]() |
GW jest liberalna? Chyba tak samo jak PO i PiS. Hehe :D
Liberalne jeśli mówimy o Niemczech to chadecja, albo ewentualnie jeśli rozpatrujemy w kategoriach ekonomicznych to ordoliberalizm, który w Niemczech występował w wariacji zrealizowanej prze Erharda. Stern to taki tygodnik sensacyjny w stylu pism Murdocha. Ma za zadanie szokować, a zarazem egzaltować swoich czytelników. W podobną stronę idzie umiejące "Wprost" bazujące na sensacji i wyciąganiu różnych afer z szafy przez mafioziaka Latkowskiego. |
Ale numer z tą rzeżączką u 220 żołnierzy Ukraińskich.
Ruscy jak nic podrzucili te panienki |
Nie chce nic insynuowac ale rzezaczka byla "dosc czestym" schorzeniem wojskowych w koszarach i w Polsce swego czasu jak jeszcze sluzba zasadnicza byla. Spowodowane to bylo glownie "wyselekcjonowana" i nieliczna kadra kobiet lekkich obyczajow "obslugujacych" wojakow. Wina po stronie wojakow tez lezy oczywiscie zeby zaraz nie bylo, ze szowinizm, rasizm, faszyzm, homofobia i inne chore lewackie wymysly:D
|
Niech się zajmą lepiej strzelaniem do ruskich separatystów a nie ruchaniem.
|
Cytat:
I nie to że z pierwszym lepszym. Trzeba było na gieroja postawić piwko lub naleweczkę, porozmawiać, pogłaskać, obiecać lepsze życie i dopiero po tym szarpanie :) |
https://www.youtube.com/watch?v=XoKlsv7IqqU
"heroiczną śmierć bohaterów Ukraińskiej Nacji, Ukraińskiej Rewolucji Narodowej - pułkownika Jewhena Konowalca, Basarabowej, Hołowińskiego, Szuchewycza, Bandery i sławną śmierć Danyłyszyna i Biłasa" to tak w temacie postbanderowskiej swoloczy popieranej przez nasze zjebane media i niektorych chujoglowych |
Cytat:
Natomiast faktycznie jest to treść: skróconej wersji "Modlitwy ukraińskiego nacjonalisty", historycznej przysięgi używanej w Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów, a później Ukraińskiej Powstańczej Armii, autorstwa Krajowego Prowidnyka OUN Osypa Maszczaka, skazanego w 1936 roku przez polski sąd we Lwowie na 15 lat więzienia za udział w zabójstwach (brak słów o "herojach") |
Coś cisza w temacie:
Cytat:
Ja .......ę. Jak widać ruskim wszystko się wymknęło spod kontroli - wczoraj putin robił wrażenie że jest ładnie zesrany i nie wie co powiedzieć bo wszystko wskazuje na to że to pro-ruskie wystrzeliły rakietę. Nie mam jak skopiować linka do samej rozmowy to daję: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/sbu-...dz-rosji/1stg9 onet, ale nagranie wiadomo skąd. |
Takie tam dla przypomnienia :
https://pbs.twimg.com/media/Bs0A9XjIcAA-f3h.jpg |
Cytat:
- Ukraina zestrzeliła samolot bo wzięła go za ruski transportowiec z bronią i sprzętem dla separatystów -ruskie zestrzeliły bo pomyliły go z ukraińskim transportowcem z bronią i sprzętem dla ukraińskiej armii Separatyści raczej nie bo samoloty pasażerskie latają bardzo wysoko i do ich zestrzelenia nie wystarczy byle Grom, Igła czy Stinger tu trzeba czegoś większego a takim sprzętem raczej nie dysponują oczywiście wszystko to moje przypuszczenia a żadnym specjalistą nie jestem, natomiast pewne jest że jeśli uda się jednoznacznie stwierdzić kto samolot zestrzelił to będzie miał ostro przejebane bo sankcje na bank nie ograniczą sie do Twetów i statusów na facebooku a tu ciekawostka odnośnie czarnych skrzynek z samolotu Cytat:
|
Cytat:
http://prawo.money.pl/aktualnosci/wi...0,1583765.html Ale później pod "czyimś" wpływem wykasowali wpisy. |
Cytat:
szkoda że nie był taki mocny w gębie w Smoleńsku |
Cytat:
|
|
Cytat:
|
A gdzie ja do ....y nedzy napisalem o calej Ukrainie? Napisalem o postbanderowskiej swoloczy popieranej przez nasze zjebane media i niektorych chujoglowych.
|
Europa Walcząca
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=263493630511253 |
Czyli kto Twoim zdaniem popiera postbanderowców? Jakie partie i jakie media nieenumeratywnie.
|
Wszystkie żydokomusze. Bez wyjątku.
|
Czyli jakie bo nie wymieniłeś.
Rozumiem, że wszyscy oprócz Korwina, który właśnie oświadczył, ze to pewnie Ukraina zestrzeliła samolot? |
Doedukuj sie w takim razie.
|
Chcę wyłącznie abyś był precyzyjny, bo żydokomuną jest 99% parlamentu, która głosowała za tym, aby dać Żydom świadczenia dla repatriantów.
|
Sam sobie odpowiedziales:)
|
No to z takim postawieniem sprawy jak najbardziej się zgadzam :)
Kilka dekad musi jeszcze upłynąć zanim wymrą te wszystkie Tuski, Kaczyńskie i Korwiny, a wtedy może dojedzie do władzy ktoś kto będzie reprezentował interesy swojego narodu, a nie narodu wybranego. |
Niby tak tylko od razu nasuwa sie pytanie ile czasu nam jeszcze zostalo? Zebysmy sie nie obudzili z reka w nocniku i za te kilka dekad, o ktorych wspomniales bylo co jeszcze reprezentowac.
|
W tym jest jak największa słuszność, z tym, że ja widzę tutaj zadanie dla zwykłych Kowalskich, aby inwestowali w swój region i swoją Małą Ojczyznę. Jeśli nie będzie Polski to chociaż nie będziemy mogli powiedzieć, że nie dbaliśmy o własne podwórko.
Właśnie dlatego napisałem po referendum w Krakowie, że taki wynik głosowania to jak naplucie sobie w twarz. |
Z calym szacunkiem ale jak, patrzac na wyniki kolejnych wyborow mam sie spodziewac po zwyklych Kowalskikch obrania odpowiedniej drogi? Smutne to niestety.
|
W społecznościach lokalnych widzę zdecydowanie więcej sensownych ludzi niż wśród tych, którzy zajmują się polityką centralnie, więc może to być klucz do rozwiązania tej zagadki. Władza deprawuje, a w imię swoich partykularnych interesów znaczna część polityków urabia tych Kowalskich i Iksińskich, aby nie myśli co jest dobre dla nich, a co jest dobre dla interesów polityka oraz grupy politycznego go reprezentującej.
Wbrew pozorom podział na lewaków i prawaków, ateistów i wierzących oraz Europejczyków i Patriotów w Polsce lokalnej jest inny od tego w centrali. |
Jestem tego samego zdania ale pomysl Jednomandatowych Okregow Wyborczych raz juz zostal przez centrale przykryty kurzem choc Kukiz cos niby walczy. Pomijam oczywiscie wybory do Senatu, ktore moim zdaniem sa kompletnie niepotrzebne tak samo jak i sam Senat.
|
Trzeba zwyczajnie ograniczyć prerogatywy władzy centralnej na rzecz interesów lokalnych, ale będzie to szło w kierunku federalizacji, a nie państwa unitarnego co będzie miało wielu przeciwników. JOW-y to jeden z przejawów federalizacji (brak list centralnych, a każdy region to jedno miejsce w Sejmie).
|
Jak te wpisy powyżej mają się do sytuacji politycznej na Ukrainie?
|
Proputinowski dziadek pod muszką na bazie i po linii nadaje zgodnie z kremlowską nutą :
http://wpolityce.pl/polityka/205633-...kolei-w-glowie |
Hipotez jest bardzo dużo aczkolwiek moim zdaniem zrobilłi to separatyści, którzy dostali celowo nieprawdziwe informacje od jakiegoś agenta z "zachodu". Pytanie tylko, jaki jest długofalowe założenie takiej dramatycznej ofiary.
|
Cytat:
Separatyści - już prędzej mogliby to zrobić, o ile prawdą jest to co się o nich mówi, że to przez nikogo niekontrolowana swołocz. |
Cytat:
Naiwnych nie sieja, sami się rodzą (nie dotyczy to różnych agenciaków) |
Dostarczają, bo celem Rosji jest destabilizacja Ukrainy. Nie mogą tego robić oficjalnie, więc wspierają swołocz. Natomiast nie wierzę, że mogliby zestrzelić neutralny cywilny samolot z polecenia Rosji.
|
Musieli też dostarczyć wyszkoloną obsługę. Byle obwieś tego nie uruchomi. Nawet jeśli to byli byli ruscy żołnierze, to ktoś nimi kieruje, prawda. Raczej są to kadrowi oficerowie GRU i Specnazu.
Igor Girkin vel Striełkow, który dowodzi nimi, to ponoć przeniesiony do rezerwy oficer GRU. Gość jest z rocznika 70 i jakoś trudno uwierzyć, że jest poza tą organizacją. "-Mamy bardzo prostą zasadę: rubel za wejście, dwa za wyjście. To znaczy, że wstąpić do organizacji jest trudno, ale znacznie trudniej ją opuścić." Wiktor Suworow "Akwarium" (to o GRU) |
Cytat:
|
Dobra, ale znów wraca pytanie, jakie Ruski miałyby by w tym interes. Przecież ukraińska armia też miała sporo tego sprzętu- ta na zachodzie również, a skoro anektowali Krym, część żołnierzy przeszła na drugą stronę, więc dlaczego i by nie mieliby mieć ludzie do obsługi tego typu instalacji? Rosjanie też dobrze wiedzą, że ta część świata jest szczególnie nasłuchiwana przez pół świata, więc nie wydaje mi się to logiczne, by kreml tym wszystkim sterował.
Moim zdaniem rosyjscy separatyści działają na zasadzie dzikiego psa spuszczonego ze smyczy jeszcze dodatkowo podjudzanego przez swojego pana. |
Plan mógł być następujący (inna sprawa, czy się uda).
Wobec tego, że wojska ukraińskie coraz bardziej wypierały terrorystów i Rosja nie mogła ich wspomóc otwartym najazdem na Ukrainę (ogromne straty materialne i polityczne), to najlepszym rozwiązaniem jest jakieś zakonserwowanie obecnej sytuacji z perspektywą zimowego gazowego wykończenia gospodarki ukraińskiej (Ukraina ma tylko do grudnia zgromadzone zasoby gazu ziemnego). Najlepiej dla Rosji byłoby wprowadzenie kontyngentu wojsk pokojowych. Od strony ukraińskiej np.ONZ-etowskich, a od strony separatystów wojsk rosyjskich jako tzw.pokojowych. Jak już Rosja chwyci zębami kawałek Ukrainy (czyli wg nich Noworosji), to już nie wypuści nigdy. No a co z negatywnymi reakcjami na zestrzelenie samolotu? Rosja ma to w d..., poza tym zachodni przywódcy to szybko przełkną, bo interesy w Rosji czekają na realizację. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl