Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2013/2014 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9067)

Proud 02.12.2013 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1340831)
Pokonaliśmy Legię w bezpośrednim starciu, więc nawet 1:0 zapewni nam 1 miejsce.

To czemu jesteśmy teraz przed Górnikiem? :>

Zabrzanie mają lepszy bilans od nas w meczach bezpośrednich.

Bilans bezpośrednich spotkań ma znaczenie przy ustalaniu tabeli końcowej, a w trakcie rundy decydują bramki.
przynajmniej na to by wyglądało :)


EDIT: choć sprawdziłem na wp.pl i ekstraklasa.tv i jesteśmy za Górnikiem...ale chyba na C+ pokazali tabelę gdzie byliśmy na 2 miejscu. Albo mi się przewidziało.
Przepraszam, za zamieszanie.

kreseq 02.12.2013 14:53

Wreszcie liga jest ciekawsza i wszystko jest możliwe...dobre to dla widowiska:D
Oczywiscie tak dlugo jak Gornik nie zlapie wiatru w żagle, Smuda nie zacznie dołować, Rumaka i Urbana nie wywalą...czyli nie zanosi się na wielkie zmiany.

Moim zdaniem drużyna na miejscu nr 1 po rundzie zasadniczej nie będzie nr 1 na koniec...Czuje w kosciach ze bedzie sie działo.

Gwiaździsty 02.12.2013 16:24

kreseq, Ty jak widzę obchodzisz 10-lecie pobytu na forum. Ile MP dla Wisły musiałeś w tym czasie przeżyć z nami :)

keth 02.12.2013 16:42

Cytat:

Bilans bezpośrednich spotkań ma znaczenie przy ustalaniu tabeli końcowej, a w trakcie rundy decydują bramki.
przynajmniej na to by wyglądało :)
Nie jestem pewien, ale bilans bezpośrednich meczy liczy się dopiero jak zostaną rozegrane dwa mecze między zespołami, dopóki tak się nie stanie liczy się bilans. więc musielibyśmy zmasakrować Jage by wskoczyc na 1 miejsce

kreseq 02.12.2013 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1340861)
kreseq, Ty jak widzę obchodzisz 10-lecie pobytu na forum. Ile MP dla Wisły musiałeś w tym czasie przeżyć z nami :)

Nie wiem bo nigdy jakoś nie zwracałem na to uwagi. Raczej interesuje mnie ogólnie rozmowa o piłce i szydera :) Mamy tak mało MP, że się już uodporniłem :lol:
Pewne rzeczy już człowieka nie ruszają, przywykł :D

PS: Zobaczymy jak tam dzisiaj Jean Claude Pazdan :lol:

FraMat 02.12.2013 17:35

Tak patrząc z punktu widzenia Legii wczoraj, to Wisła miała kiedyś mnóstwo racji zakazując w umowie wypożyczenia, by wypożyczeni przez nią pilkarze grali przeciwko Wisle.
Legia to sobie odpuściła i dostała dzwona od swojaka.

serek.c2 02.12.2013 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1340831)
Pokonaliśmy Legię w bezpośrednim starciu, więc nawet 1:0 zapewni nam 1 miejsce.

Bezpośrednie mecze liczą się na koniec sezonu albo w momencie, gdy rozegrano już oba mecze pomiędzy zainteresowanymi.

Szpen 02.12.2013 19:50

ale dzwon. przyda się taki kubeł zimnej wody, bo już niektórzy widzieli Wisłę na liderze ...

słaba jest ta polska liga, oj słaba.

Mario Nh 02.12.2013 19:58

W piątek mecz w Poznaniu. Obysmy mieli więcej szczęścia pod swoją i rywala bramka.

kreseq 02.12.2013 20:08

Eksperymenty w składzie, który dobrze sobie radzi kończą się jak widać tragicznie.
Inna sprawa że Jaga fure szczęścia miała i kilku jej zawodników zagrało tak, jak nigdy wcześniej i nigdy później nie zagra.
Następny mecz będzie mega ciekawy.

el Nuero 02.12.2013 21:01

Trochę na rozluźnienie...
 
Co do Jagi: w górę, w dół, w górę... i tak w kółko. Przegrana z Piastem - wygrana ze Śląskiem. Przegrana z Lechią - wygrana z Wisłą. Kolej na porażkę z Pogonią?

Ja naprawdę jestem "wkurzony" na moich białostockich ziomali. Wiedzieli, że będą grać z ekipą z Krakowa, ale coś im się pochrz...ło i przegrali NIE z tą drużyną co trzeba, wygrali też NIE z tą drużyną, co wygrali by mogli :-P Ech, Jaga, co wy wyprawiacie? Potrafiliście pokonać Śląsk (2 razy), rozbić Ruch i ziemniaki, ale dla Legii i pasiastych byliście zdecydowanie zbyt "gościnni". Ładnie to tak, bić przyjaciół a oddawać punkty największym "siekierom"? :pala:

Jeśli chodzi o naszych, faktycznie dziwny mecz. Obrona jednak nie stanęła na wysokości zadania. Zanim się "obudzili" było 2:0. Sam Arek Głowacki nie wystarczy, nawet gdyby łatał dziury za innych i jeszcze strzelał bramki - zupełnie jak dziś. Szkoda, ale wynik w Białymstoku mniej boli, niż gdyby nas tak załatwili właściciele pola z ziemniakami na Bułgarskiej. Oby teraz odwróciło się koło fortuny i z kolei do nas uśmiechnęło piłkarskie słoneczko.

Jedyną regularnością jest chyba to, że w naszej porąbanej lidze nic 2 razy się nie zdarza. Jaga po 6:0 z Ruchem wróciła do szarości, poznaniacy po 6:1 w Krakowie o mało nie przegrali u siebie z Zagłębiem. Oby ta prawidłowość działała nadal. A Jadze życzę miejsca w górnej połówce, najlepiej zamiast ludków w paski bądź hodowców ziemniaków. Howgh!

!!IRIVER!! 02.12.2013 22:09

Mówcie co chcecie, ale dzisiaj chyba koniec Staszka Levy'ego.

Mario Nh 02.12.2013 22:43

Trochę mi go szkoda. Nie mogę ocenić jego umiejętności, nie trenowałem z nim. Mało też oglądałem meczów w lidze Śląska. Znam tylko wyniki.
Widziałem parę wywiadów i odcinek którego był gościem ligi+ extra.

Miał pomysł na prowadzenie tej drużyny, swoje zasady.
Trochę źle dla wszystkich, że wyszła sprawa na światło dzienne z zainteresowaniem jego osobą.

Źle się dzieje we Wrocławiu.
Coś czuje, że szykuje się redukcja kominów płacowych-przebudowa drużyny.
Obym się mylił, ale może być tak że za rok nic nie zostanie z drużyny która potrafiła zachwycić w dwumeczu z belgami.

Jaroo1 02.12.2013 22:46

I niestety sprawdziło się to co pisałem. Zauważcie, Miśkiewicz nie wyjął czegoś ponadto co powinien obronić i kończy się 5 bramkami. Brak szczęścia z tyłu i już jest dupa. Z przodu coś tam sobie kombinujemy i coś gramy, strzelamy, zdobywamy. W sumie gramy z przodu jak każdy, bo każdy tworzy sobie akcje.
To samo można napisać o meczu z Górnikiem. Tam Miskiewicz bronił lepiej ale tez nie wyjął wszystkiego i dostaliśmy 3.
Nie ma w naszej grze pewności, regularności, wszystko tak jakby robione na farta i dzięki świetnej grze Miskiewicza i przebłyskom raz Brożka, raz Guerriera czy Chrapka i Garguły. Kończy się fart, przychodzi trudniejszy dzień, Miśkiewicz nie broni wszystkiego i już na etapie ligowym dostajemy kilka bramek i gramy słabo z przodu (były takie mecze w tym sezonie). A gdzie tu myśleć o awansie do pucharów i grze w nich. Jeszcze długa droga przed nami żeby tych piłkarzy można nazwać zespołem, trzeba wzmocnień i chyba bożej łaski bo nie wiem jak inaczej można nazwać to, że ci piłkarze muszą nauczyć się taktyki i gry w piłkę.

Mati_ 03.12.2013 00:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1340968)
I niestety sprawdziło się to co pisałem. Zauważcie, Miśkiewicz nie wyjął czegoś ponadto co powinien obronić i kończy się 5 bramkami. Brak szczęścia z tyłu i już jest dupa. Z przodu coś tam sobie kombinujemy i coś gramy, strzelamy, zdobywamy. W sumie gramy z przodu jak każdy, bo każdy tworzy sobie akcje.
To samo można napisać o meczu z Górnikiem. Tam Miskiewicz bronił lepiej ale tez nie wyjął wszystkiego i dostaliśmy 3.

Tu nawet Casillas by nic nie zrobił. Miśkiewicz najmniej winny.

SharksiK 03.12.2013 02:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1340959)
Mówcie co chcecie, ale dzisiaj chyba koniec Staszka Levy'ego.

A taki był z niego herbatnik.

Prawy do Levego... Ciach babkę w piach a teściową w klatkę piersiową

FraMat 03.12.2013 22:46

Reforma ligi wywiera wpływ na postawę drużyn.
Ci, kórzy zagrożeni są znalezieniem się w drugiej ósemce robią, co mogą.
Jagiellonia pokonuje Wisłę
Korona Lecha
Zawisza gromi Piasta
Piast pokonuje Górnika
Ruch Cracovię
Podbeskidzie pokonuje Legię
Nawet Widzew jest o krok od urwania punktów Górnikowi.

Mecze między drużynami w czołowej grupie będą bardziej wyrównane, bo punkty trzeba zdobywać na słabszych i nie ryzykować w meczach z sąsiadami

kreseq 03.12.2013 23:43

Mnie najbardziej martwi to, że w wielu klubach sypią się zawodnicy. Nie mówię tylko o Legii, dzisiaj znowu Murawski sie rozkraczył.
W ostatnim Kontraataku Gilewicz i Matusiak wspominali że porównując nas do europy za lekko trenujemy.
Wiedziałem że po zwiększeniu ilości spotkań kontuzje się pojawią, ale w tej chwili jest ich w lidze zdecydowanie za dużo.
Co do samej reformy. Nie zgodzę się z tym, że podział na grupy jakkolwiek wpłynie na zachowanie powiedzmy takiego Podbeskidzia względem meczu z Legią czy Wisłą.Grają tak samo :) Po prostu poziom się wyrównał i mówię to poważnie. Jedni przestali być mierni a stali się chujowi, a chujowi nadal są chujowi i mamy co mamy.
Średniej klasy, przepłaceni i leniwi gwiazdorzy= słabsi ale ambitniejsi średniacy. To zabija naszą ligę.
Drużyny z czuba grupy spadkowej będą miały odpowiednią przewagę nawet po podziale punktów.
Podbeskidzie teraz wtopi, Zagłębie zremisuje i mamy sytuacje bez zmian.
Najciekawsza będzie walka o puchary, bo co do mistrzostwa to nadal obstawiam przy swoim...drużyna która zajmie pierwsze miejsce przed podziałem na grupy nie zdobędzie MP.

wolfy 04.12.2013 02:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1341060)
(...)
Najciekawsza będzie walka o puchary, bo co do mistrzostwa to nadal obstawiam przy swoim...drużyna która zajmie pierwsze miejsce przed podziałem na grupy nie zdobędzie MP.

Z tym się nie zgodzę, ale masz rację w kwestii wyrównanego poziomu. W sensie - wszyscy są mniej więcej równie żałośni.

Bardzo wiele może zależeć od najbliższego okienka. Z jednej strony osłabienia (Chrapek do FC Porto :rotfl:), z drugiej jeden trafiony transfer może ustawić rundę rewanżową i grupę mistrzowską. Najśmieszniejsze (najsmutniejsze?) że to nawet nie musi być dobry piłkarz, wystarczy taki półsezonowiec jak Sarki, któremu akurat będzie przez chwilę wychodzić.

Ogólnie - pełna losowość.

O jedno jestem spokojny - ktokolwiek zdobędzie mistrzostwo nie awansuje do LM. Będzie dobrze, jak Mistrz załapie się do grupy LE (umówmy się, mieliście w tym roku farta, bo mogliście zakończyć przygodę na drugiej rundzie). Nie ma się już co czarować - poziom jest żałosny. Zarówno piłkarzy, jak i trenerów. Obecnie drużyna z Azerbejdżanu czy Kazachstanu to już realne zagrożenie.

!!IRIVER!! 04.12.2013 12:05

Po wczorajszej wtopie Lecha, pokazało się jak bardzo ważne były punkty z Białegostoku. Mogliśmy w trójkę z Legią i Górnikiem mocno od kuchenek odskoczyć. Teraz wyjazd do Poznania i choć wiadomo, że obronimy trzecią pozycję to warto byłoby przynajmniej utrzymać status quo i mieć lepszy bilans w meczach z Lechem. Bo z Górnikiem i Jagiellonią już mamy gorszy.

Ciekawa też sytuacja stała się w Szczecinie. Na wniosek Wdowczyka wyjebali czterech piłkarzy, w tym niegrzeszącego inteligencją, Djousse.

PhantomRanger 04.12.2013 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1341060)
Mnie najbardziej martwi to, że w wielu klubach sypią się zawodnicy. Nie mówię tylko o Legii, dzisiaj znowu Murawski sie rozkraczył.


Dlatego aż dziw bierze, że w Wiśle jest tak mało kontuzji [odpukać]. Najdłużej pauzował chyba Jovanović bo miesiąc. Nie przesadzajmy jednak z tą ilością rogrywanych meczów, bo średnio na miesiąc wyjdzie 1 góra 2, a w ciągu całego sezonu 7 więcej. Piłkarze przyzwyczajeni do lekkich treningów już tego nie wytrzymują, Po Legii jest to najbardziej widoczne.

AntyMod 04.12.2013 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1341066)
Z tym się nie zgodzę, ale masz rację w kwestii wyrównanego poziomu. W sensie - wszyscy są mniej więcej równie żałośni.

Bardzo wiele może zależeć od najbliższego okienka. Z jednej strony osłabienia (Chrapek do FC Porto :rotfl:), z drugiej jeden trafiony transfer może ustawić rundę rewanżową i grupę mistrzowską. Najśmieszniejsze (najsmutniejsze?) że to nawet nie musi być dobry piłkarz, wystarczy taki półsezonowiec jak Sarki, któremu akurat będzie przez chwilę wychodzić.

Ogólnie - pełna losowość.

O jedno jestem spokojny - ktokolwiek zdobędzie mistrzostwo nie awansuje do LM. Będzie dobrze, jak Mistrz załapie się do grupy LE (umówmy się, mieliście w tym roku farta, bo mogliście zakończyć przygodę na drugiej rundzie). Nie ma się już co czarować - poziom jest żałosny. Zarówno piłkarzy, jak i trenerów. Obecnie drużyna z Azerbejdżanu czy Kazachstanu to już realne zagrożenie.


Niestety masz racje, ja zawsze uwazalem ze jedyna opcja na TROCHE lepsza i ciekawsza extraklase to extraklasa 10 zespolowa - 4 rundowa - 36 meczy - ...i zeby bylo drastyczniej : 3 druzyny spadaja z ligi, albo 2 + 3 w barazach , wtedy kazdy mecz bylby istotny i tzw " o zycie " , mniej odpuszczania ( bo bezpieczny ssrodek tabeli) itp . Wtedy 1 liga bylaby duzo, duzo ciekawsza bo czesto wystepowalyby tam te tzw " mocniejsze" polskie druzyny, a i spadek nie bylby dramatem - bo zawsze mozna szybko za rok, do extraklasy awansowac ....wiem ze to sc-fi , ale ja innej opcji na poprawe polskiej pilki nie widze , a te gadki od wielu lat ze mlodzi polscy zawodnicy, wiecej polakow ...bla, bla, bla - ich po prostu nie ma duzo - Furmany, Lukasiki, Stolarskie, Linetty, sory ale dla mnie to sredni pilkarze, wybijajacy sie tylko tym ze wiekszosc ich rowiesnikow jest po proastu tragiczna ... skoro polska liga ma byc slaba w mysl zasady ze : z gowna bata nie ukrecisz, to niech kopacze przynjamniej swoje braki zakrywaja zaangazowanie, zapierd...niem itp - a 10 druzynowa liga moglaby moze w tym pomoc

12345q 04.12.2013 19:43

ktoś mi powie za co k...a karny dla dziewczyn i czerwona dla Lechii? za takie coś co zrobłl Nowak to się powinno na podstawie zapisu wideo dyskwalifikować na 3 mecze i zaraz by się pajacowanie skonczyło

P.S.
legia + extra w związku z Nowakiem reaktywuje padolino... wszyscy widzieli tylko nie sędzia... :cenzura:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1341177)
http://terazpasy.pl/Pilka-nozna/mecz...Gdansk-2-1-0-0

faktycznie niezły żart z tym karnym, a jeszcze lepszy z czerwoną kartką. Ma się te profesorskie wpływy.

nie będzie przecież reprezentacja U21 grała na boisku jakiegoś pierwszoligowca;)

Gwiaździsty 04.12.2013 20:05

Nieprzypadkowo sędziował znany przekręciarz Jarzębak. Pilnował wyniku przez cały mecz. Ta liga jest moderowana. Ciągną parchów na siłę do grupy A.

Elendil 04.12.2013 22:40

http://terazpasy.pl/Pilka-nozna/mecz...Gdansk-2-1-0-0

faktycznie niezły żart z tym karnym, a jeszcze lepszy z czerwoną kartką. Ma się te profesorskie wpływy.

Ogryzek 04.12.2013 22:44

I w dodatku sędzia wykartkował Lechię przed meczem z Legią. Jak to mówią dwie pieczenie przy jednym ogniu.

kreseq 04.12.2013 22:49

Druga czerwona to powinno być jeszcze zawieszenie dla buraka.
Karny naciągany, kartka z dupy.

wolfy 04.12.2013 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1341180)
Druga czerwona to powinno być jeszcze zawieszenie dla buraka.
Karny naciągany, kartka z dupy.

Czyli klasyka w wykonaniu Jarzębaka. To albo bardzo marny, albo - "dyspozycyjny" sędzia...

Podobno w Lubinie Jeż dostał w kubek, a Gliwie rozpiedyczyli samochód. Wygląda na to, że jest jakaś granica lecenia sobie w ciula z kibicami. Przewiduję nagły wzrost zaangażowania całego zespołu :-)

Drozd 05.12.2013 10:48

... oczywiście, że marny i jak każdy sędzia musi "popełniać błędy", a to że popełnia je wtedy kiedy mu pasuje to już zupełny zbieg okoliczności. W Białymstoku pilnował czy popełniał błędy?

Gdzie jest moderator który, po zwróceniu uwagi na ciągłe sędziowskie przekręty pitolił coś o "teoriach spiskowych"? Otwarły się oczy czy dalej ciemność?

dulli78 05.12.2013 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1341060)
Najciekawsza będzie walka o puchary, bo co do mistrzostwa to nadal obstawiam przy swoim...drużyna która zajmie pierwsze miejsce przed podziałem na grupy nie zdobędzie MP.

Trudno powiedzieć, moim zdaniem ciekawsze (znaczy bardziej zacięte) będą mecze o utrzymanie. Esencja polskiej piłki czyli maksimum walki minimum futbolu. Patrząc na marne finanse większości drużyn, stadiony w budowie (Zabrze, Białystok) oraz perspektywę zwiedzania azjatyckich stepów w Kazachstanie lub kaukaskich krajobrazów (w perspektywie piłkarski łomot) można spodziewać się walki w grupie mistrzowskiej o to, żeby czasem...nie dostać się do pucharów bo to tylko same kłopoty:-D

Jeszcze taka rzecz: w tym sezonie kluczowym miejscem w tabeli po 30 kolejkach jest miejsce 8. To gwarancja spokoju, a dla wielu drużyn koniec sezonu. Z ciekawości sprawdziłem jaką liczbę punktów trzeba było zdobyć w poprzednich sezonach do osiągnięcia tego poziomu. Po kolei:

38 (2013), 42 (2012), 43 (2011), 37 (2010), 35 (2009), 39 (2008), 46 (2007), 37 (2006), 34 (2005), 33 (2004), 41 (2003)

El'kabat 05.12.2013 22:22

Do kiedy ekstraklasa ma podpisany kontrakt z Pumą ?

wolfy 05.12.2013 23:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1341185)
Podobno w Lubinie Jeż dostał w kubek, a Gliwie rozpiedyczyli samochód. Wygląda na to, że jest jakaś granica lecenia sobie w ciula z kibicami. Przewiduję nagły wzrost zaangażowania całego zespołu :-)

Niby nie powinienem cytować sam siebie, ale aż żal było przepuścić taką okazję. Jeden z nielicznych przypadków, kiedy ta liga jest przewidywalna - gdy jedna strona ma nóż na gardle.
Jedyne czego nie żal, to piłkarzy Zagłębia. Przekroczyli dawno temu poziom ostentacyjnego lecenia sobie w wiadomo co, myśląc że są bezkarni. Ewidentnie zabrakło kogoś doświadczonego w szatni, kto by ich ostrzegł czym takie zabawy z kibicami mogą się skończyć.

I teraz zamiast premii za utrzymanie (bo taki był pewnie cel) trzeba harować po to tylko, żeby nie wyglądać jak miś panda, albo nie dojeżdżać do pracy komunikacją miejską.

Lukasz 05.12.2013 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1341275)
N(..)I teraz zamiast premii za utrzymanie (bo taki był pewnie cel) trzeba harować po to tylko, żeby nie wyglądać jak miś panda, albo nie dojeżdżać do pracy komunikacją miejską.

:piwko:

10 znaków.

keth 06.12.2013 01:39

Wolfy, ale weź uwagę że zostali wzięci z zaskoczenia. Kibice z lubina odpuścili sobie zabawe w wizyty motywacyjne na treningu i skórokopy z Zagłebia nie wiedziały kiedy mają poudawać zaangażowanie.

Kocur 06.12.2013 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1341185)
Podobno w Lubinie Jeż dostał w kubek, a Gliwie rozpiedyczyli samochód. Wygląda na to, że jest jakaś granica lecenia sobie w ciula z kibicami. Przewiduję nagły wzrost zaangażowania całego zespołu :-)


Prorok jakiś czy coś ;)


Kibice podsunęli prezesom świetny materiał na trening motywacyjny - a jaki oszczędny - jedna szyba do wymiany plus wstawienie zęba ;)

PhantomRanger 06.12.2013 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez keth (Post 1341289)
Wolfy, ale weź uwagę że zostali wzięci z zaskoczenia. Kibice z lubina odpuścili sobie zabawe w wizyty motywacyjne na treningu i skórokopy z Zagłebia nie wiedziały kiedy mają poudawać zaangażowanie.

To jest problem każdej przepłaconej drużyny. Borykała się z tym Wisła, później Lech, a teraz Zagłębie i Legia.

SharksiK 08.12.2013 02:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1341112)
Dlatego aż dziw bierze, że w Wiśle jest tak mało kontuzji [odpukać]. Najdłużej pauzował chyba Jovanović bo miesiąc. Nie przesadzajmy jednak z tą ilością rogrywanych meczów, bo średnio na miesiąc wyjdzie 1 góra 2, a w ciągu całego sezonu 7 więcej. Piłkarze przyzwyczajeni do lekkich treningów już tego nie wytrzymują, Po Legii jest to najbardziej widoczne.

Juz nie pamiętam z kim to grali ale robili podsumowanie i wyszło że zawodnicy legi rozegrali mniej minut niż ich rywale.

Zresztą śmieszne są te brednie o przemęczeniu itp. Taka kowalczyk zapierdala co tydzień 50km, sprinty itd na pełnej piżdzie aż jej sople z kichawy zwisają i żyje. Czy w lecie się wyleguje i odpoczywa? Wątpię.
Ostatnio widziałem jak śmigała na rolkach pod jebitnie stromą górę i jak by było tego było mało...wlekła za sobą oponę od Jelcza.

Zresztą terminy takie jak przemeczenie, brak zgrania, brak formy, zle przepracowany okres przygotowawczy to tylko chyba w Polsce sa traktowane jako cos co predzej czy pozniej musialo sie przydazyc To, Taki belkot fachmanow którzy sami nie wiedza co sie stalo ze sie zesralo . W powaznych klubach takie cos nie ma prawa się zdazyc a jesli juz to z marszu do wy.......enia idzie sztab od tenera na masarzystcie kończąc.
W Polsce karuela trenerska zawsze ma jedno wolne miejsce. Dzisiaj sie cos s.......i, kogos spusci a jutro znowu dostanie sie prace wskakujac w miejsce kolegi.

Lukasz 08.12.2013 19:56

Co to się dzieje w tym Gdańsku... :)
Musiał serwuje festiwal czerwieni.

wiesniak84 08.12.2013 20:19

Odbiegajac od aspektow sportowych - za oprawe BKSu, zreszta nie pierwsza taka, chyle czola!!!

markowywislak 08.12.2013 22:39

oglądając dzisiejsze spotkanie Lechia-Legia wysuwam prosty i banalny wniosek- jeżeli wzmocnimy się 3 ma zawodnikami którzy faktycznie będą wzmocnieniami to walczymy o mistrza. W "normalnej" lidze Wisła wychodząca z kryzysu byłaby w okolicach 8 miejsca ale u nas w tej ekstraklasie trzeba tylko stworzyć kolektyw i czołowe pozycje są nasze.
Mam nadzieje że Franek chłopaków dobrze przygotuje i ruszamy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl