![]() |
Wszystko zależy kiedy przechodził z oferty cyfry na nc+.Od pewnego momentu zaczeli odczytywać przy przedłużaniu umowy punkt mówiący o tym iż "jesteśmy świadomi tego że na sprzęcie po cyfrze nie będziemy mogli odbierać Polsatu HD, History HD oraz Polsst sport info".
Ja migrowałem 24 maja i takie coś miałem odczytane przez konsultanta.Tak więc reklamacja byłaby niezasadna (niestety). |
Wszystkich interesuje kto bedzie szefem sportowej redakcji nowej platformy. Wszystko jest juz jasne - Szefem połączonej redakcji sportowej będzie Tomasz Smokowski. Informacja zostala potwierdzona na forum Canal+
http://www.canalplus.pl/forum/?topic...c-sport_6-8319 Czyli przynajmniej w tych sprawach nie beda rzadzic ludzie z Nki w tym przypadku z Tuzimkiem na czele. Juz i tak wystarczajaco mieszaja w nowej platformie zaczynajac od ich głupich parowanych z karta tunerach na idiotycznie poukładanej liscie kanałow konczac. |
Chce sobie kupić dekoder do cyfry (HD) za ok 250 zł, Ferguson Ariva 102 czy kupić jakiś używany?
|
Cytat:
Kraków, Nowa Huta. Nic nie zasłania nadajnika na Chorągwice. Ostatnio zamontowano nam antenę zbiorczą i od tego czasu wyszukiwanie kanałów kończy się na 8, bez TVP, Eska TV itp.. Na kanale 25 i 50 - ''zapamiętano zero kanałów'' |
@WISŁAZWE - wydaje mi się, że administracja nie dostroiła anteny zbiorczej. Zapytaj sąsiadów czy działają u nich kanały 25 i 50.
Ewentualnie zainstaluj swoją antenę, jakąś kierunkową z symetryzatorem za okno i nie będziesz martwił się. Pozdrawiam. |
Cytat:
|
Dzięki za pomoc. Wszytko już zostało naprawione :)
A mam takie pytanie do zorientowanych, czy planowane jest uruchomienie kolejnych MUX-ów i co ewentualnie mogłoby się w nich znaleźć? Jest ktoś zorientowany? |
Póki co pojawią się dwa nowe kanały: TV Trwam i bodajże TVP ABC dla dzieci na miejscach zwolnionych przez zdublowane programy TVP. Pod znakiem zapytania stoi dalsza emisja TVP1 HD i TVP2 HD (może być za mało miejsca dla tych dwóch kanałów i paru jeszcze już działających na MUX 3.
Jest jeszcze multipleks czwarty, którym zarządza Polsat i dostęp jest dodatkowo płatny (telewizja mobilna?). A co do kolejnych MUX-ów, to chyba jeszcze nie zapadły decyzje. |
Po Warszawie krąży plotka, że obecna od marca br. marka nc+ może niedługo zniknąć i zostać zastąpiona przez CANAL+. Zmiana miałaby nastąpić w ciągu najbliższych trzech miesięcy, żeby zdążyć przed bożonarodzeniowym szczytem sprzedaży. Nowa marka byłaby nowym otwarciem, odcięciem od złych skojarzeń ze startem nc+. Podkreśliłaby też, że platforma ma charakter międzynarodowy. CANAL+ to marka całej platformy, a nie tylko kanału premium we Francji czy Hiszpanii. Należy pamiętać, że w Hiszpanii przeprowadzono rebranding. Wcześniej tamtejsza platforma nosiła nazwę DIGITAL+.
wis.la/jxiw1 |
Może to i fajnie, ale sama zmiana szyldu niczego nie zmieni:
- ani cen, ani oferty programowej, ani choćby debilnego ukladu kanałów |
Kończy mi się lada moment umowa z C+, za ile można wytargować pakiet platynowy + multiroom?
|
Cytat:
Kanal nSport trafil pod skrzydła Canal+. Od 19 lipca ramówka nSport będzie bardziej przypominała Canal+ Sport 2. Dużo powtórek z Canal+ (m.in. meczów Ekstraklasy, magazynów, gal bokserskich, ligi francuskiej, tenisa czy żużla). Co ciekawe, znacznie obniżono liczbę powtórek Ligi Mistrzów (może do czasu?). Nie zabraknie także transmisji znanych z Canal+, np. WNBA: ALL-STAR GAME (27.07 o godz. 21.30). |
Cytat:
Ja mam od maja universe z multiroomem (zostawiłem stare dekodery, wystarczą mi) i 6 kanałami c+ za 69 zł. Na 12 miesięcy. Po drugim lub trzecim telefoniie. Można było odłożyć słuchawkę i utargować jeszcze z dychę lub piątkę, ale miałem propozycje skrócenia / rozwiazania za porozumieniem stron starej umowy, zgodnie z która płaciłem 72 zł (a był 29 kwietnia i zaraz bym wskoczył na maj ze starym abonamentem). Czyli kasowo wyszedłem z grubsza na to samo, ale umowa de facto miesiąc krótsza :) Także przemyśl, co Ci potrzebne, co będziesz oglądał. Jeśli sport, to szkoda płacić za platynę moim zdaniem. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak to wygląda na e-fakturze: http://i42.tinypic.com/2h6vrcj.jpg |
Mam taki problem, mam C+, pakiet promocyjny za 39zł (umowę podpisałem niedługo przez fuzją z n-ką) niby wszystko mi ładnie śmiga, ale od jakiegoś czasu kanały HD, szczególnie pakiet C+, Planete i Ale kino strasznie mi tną (szczególnie wieczorem). Ich odpowiedniki SD chodzą płynnie, tak jak zresztą wszystkie pozostałe kanały.
Talerz mam 60, dekoder SAGEMCOM, jakość sygnału powyżej 70%. Mieszkam w bloku na 1 piętrze, na drodze sygnału nie ma żadnych przeszkód. Kilka metrów ode mnie sąsiad ma talerz od Polsatu, ale to chyba nie powinno zakłócać mojego odbioru? Tym bardziej, że szwankują tylko kanały HD. Tak się zastanawiam, czy może to być spowodowane stosunkowo małą czaszą, czy to np. wina dekodera? (nawiasem noszę się z kupnem prywatnego dekodera, chętnie przyjrzę się jakimś rekomendacjom, bo ten Sagemcom to jest kpina). Orientuje się ktoś może w czym może być problem? |
Na początku dobrze działało, ale od jakiegoś czasu przycina?
Tak naprawdę wszystko może być powodem. :) Najczęściej winne jest delikatne przesunięcie anteny. Zawiało, trąciło i kicha. Czasza 60 cm też nie jest szczytem możliwości, do HD zalecane jest 80 cm. Przesunięcie anteny i jej mały rozmiar może powodować, że sygnał nie jest łapany wystarczająco mocno. Sygnał HD to 6-8 razy więcej danych niż SD. Możliwe też, że z niektórych transponderów łapiesz sygnał mocny, a z niektórych słabszy - znów kłania się nieoptymalne ustawienie anteny. Co do dekodera - zdarzyła mi się sytuacja, że na tej samej instalacji na jednym dekoderze działało lepiej, na innym (właśnie Sagemcom, tyle że stary, SD) było beznadziejnie. Ale mimo wszystko szedł bym w kierunku zoptymalizowania instalacji (lepsza antena, dokładniej ustawiona) niż dekodera. Bałbym się w tej chwili kupować własny dekoder, bo co prawda teraz nc+ przedłuża umowy dla ludzi z własnym sprzętem, ale nie wiadomo jak długo to potrwa i czy ostatecznie nie będą zmuszać do migracji na ich sprzęt. |
Jeżeli jestem abonentem Cyfry +, nie migrowałem do nc+ to wypowiedzenie wysyłam na ten adres ?
Canal+ Cyfrowy Sp. z o. o. Skrytka pocztowa nr 8 02-100 Warszawa |
Na początek takie pytanie. Czy Cyfra + ma informacje o tym ile czasu i jakie programy oglądam?
Kończyła mi się umowa z końcem listopada i dziś dostałem telefon z nową ofertą. Wcześniej płaciłem 48 zł a teraz za te same programy + m.in. TVN Turbo, TVN 24, Superstacja, polsat News, nSport, AXN, Discovery, National Geographic, Eurosport, TVP Sport, Orange Sport i pare innych, których nawet nie wiem czy miałem wcześniej mam płacić 54,90 zł. Umowa na 12 miesięcy. O co tu chodzi? Dlaczego sami wyszli z tak korzystną propozycją, żadnych wypowiedzień jeszcze nie wysyłałem. Czy to może ma właśnie związek z tym, że praktycznie nie oglądam od długiego czasu tv? Włączam tylko na polską ligę, czasami jakiś film (rzadko), i od czasu do czasu jakieś wiadomości albo program rozrywkowy. Czy oni wiedzą co i ile czasu oglądamy? Powiem szczerze, że mnie kurewsko zaskoczyli bo już się godziłem z myślą, że jeśli nie zostawią mi paczki Canalów + (polska liga) za podobną cenę, którą płaciłem dotychczas to ich wale i rozwiązuję umowę a tutaj raptem 7 zł więcej + kilka programów sportowych. Jak u Was wygląda sprawa z nowymi umowami? PS Jeszcze jakiś dekoder HD za darmo mi zaproponowali. |
Możliwe że mają, ponieważ badania oglądalności są wykonywane poprzez odbieranie sygnału dźwięku, tv musi być włączony na jednym kanale co najmniej minute. Stąd w dzisiejszych czasach wyniki oglądalności danego kanału są już znane zaraz po zakończeniu jego emisji
|
Cytat:
|
Warto negocjować. Z tym, że jeśli trafimy na życzliwego konsultanta to nie radziłbym odkładać negocjacji na potem ponieważ istnieje małe prawdopodobieństwo, że trafimy na tą samą osobę.
I tak jako były klient C+ otrzymałem ofertę universe + wszystkie kanały C+, family, family2 itp. za 39 zł. Z tym, ze cały czas powtarzałem, że zależy mi na sporcie. Warto negocjować. A jeśli usłyszymy, że "nic sie nie da zrobić, obniżyć" to radze podziękować i zadzwonić ponownie licząc, ze trafimy na inną osobę. |
Zgadzam się z poprzednikiem. Umowa kończy mi się w grudniu i dostałem propozycję universe + wszyskie kanały C+ oraz multilroom i dekoder za 69. Wydaje mi się też, że nie zależy to od osoby konsultanta tylko z końcem października ruszyła nowa promocja, pewnie związana ze świętami dlatego są nowe oferty
|
Cytat:
|
A ja nawet za 54 zł. Na dwa tygodnie przed końcem umowy zadzwonił konsultant i sam to zaproponował. Także czekać, bo na końcu zawsze wymiękają. Co roku to przerabiam.
|
Mam pytanie czy ktoś z was składał wypowiedzenie, czy nie mieliście zarejestrowanego wypowiedzenia na koncie?
Bo nie wiem czy dalej jest to konieczne by dobrą ofertę wyhaczyć. |
Cytat:
|
Urzędy Skarbowe namierzają tych co nie płacą abonamentu RTV:
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...osob,id,t.html |
Universe + Superpremium za 109 zł (w tym najem dekodera za friko niby) z umową na 18 miesięcy - taką ofertę migracji dostałem w tygodniu. Ktoś wytargał za mniejsze pieniądze? W salonie, wchodząc z ulicy, ta oferta to koszt 129 zł + 10 zł najem dekodera.
Jak mi dadzą za 99 zł to się skuszę, a jak nie to poczekam jeszcze :) I pomyśleć, że taki pakiet oferowali w lipcu za grubo ponad dwie stówy :D |
Cytat:
Zrobili mi na dachu zbiorczą antenę więc mam do sprzedania anteny kierunkowe, dokładnie takie http://www.dipol.com.pl/antena_telew...ital_A4015.htm. Kierunkowe są z kablami, takimi min 10 m., sprzedam za 35 zł, anteny mam dwie. W Krakowie odbiór bardzo dobry. Do tego antenę satelitarną z konwerterem quad, z tego co kojarzę to ten http://allegro.pl/konwerter-quad-0-1...648559024.html i czasza http://www.dipol.com.pl/antena_satel...a-j_A96047.htm Oddam w cenie czaszy czyli 70 zł. Też będzie z kablami, więc przypinasz u siebie i wszystko śmiga. |
Dla tych którzy chcieliby zrezygnować z usług Cyfrowego Polsatu bez konsekwencji.Albo ponegocjować lepszą ofertę. Można to zrobić do 20 grudnia. Wystarczy wysłać wypowiedzenie w związku z usunięciem kanału LOVE TV (dawniej Wedding TV).Najlepiej polecony za potwierdzeniem odbioru.
Więcej informacji: http://tvpolsat.info/news.php?readmore=5699 |
Przedluzal ktos z was umowe z Upc?
Chce skorzstac z promocji http://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_...od20131028.pdf I pytanie, najpierw wypowiedziec stara czy dzwonic i mowic ze chce to i to? Jak ominac ograniczenie terytorialne? |
Umowa z cyfrą kończy mi się jakoś w lutym - co mogę teraz wytargować? Interesuje mnie jak najwyższy pakiet z multiroomem. Przedłużał ktoś z Was ostatnio umowę?
|
Do mnie sami zadzwonili z dobrą ofertą jakieś 2 czy 1,5 miesiąca przed końcem umowy więc nie wiem czy dobrym pomysłem jest iść od nich niejako w łaskę i się odpytywać co i za ile dadzą. Może lepiej czekać?
Przedłużałem umowę w sierpniu |
Właśnie wczoraj zadzwonili, na razie ich spławiłem żeby mieć czas na zapoznanie się z ofertami i ustaleniem co mogę ugrać. Pewnie bez wypowiedzenia się nie obejdzie...
|
Musi byc wypowiedzenie. To jest pierwszy krok.
Ja za 114 zl mam wszystko oprocz xxx w tym multiroom |
Jest tu ktoś ogarnięty w temacie telewizorów? Planuję zakup nowego, a kompletnie się na tym nie znam. Nie wiem np. czy lepsza jest plazma czy LCD, jaka marka/model jest najlepsza. Chodzi mi o telewizor 32 calowy w dość przystępnej cenie. Możecie coś polecić?
|
Mogę co nieco powiedzieć bo od miesiąca właśnie gorąco śledzę temat TV bo mam zamiar coś w styczniu kupić.
1. Jeśli 32 cale to tylko LCD - technologia plazm nabiera skrzydeł przy dużo większych przekątnych 2. Informacje od gościa z innego forum co mi baaaardzo pomógł we wstępnym wyborze TV: Cytat:
I najważniejsza rzecz (dla mnie akurat) - nie udało się odpalić polskich napisów na philipsach,sony,sharpach i panasonicach, - Samsung oraz LG śmigają jak trzeba. Mowa tutaj o bezpośrednim odczycie z pendrive wsadzonego w TV (divx) Jak sobie coś upatrzysz warto rzucić okiem na forum http://www.hdtv.com.pl/ są tam testy lub opinie o większości modeli dostępnych na rynku Ja akurat myślę nad tym modelem: http://www.euro.com.pl/telewizory-le...e40f6800.bhtml Liczyłem na ciut lepszą cenę po nowym roku ale na razie bez zmian ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl