Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Angmir 29.06.2011 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kondipr (Post 1118449)
Arbitrzy z Izraela i Serbii poprowadzą mecze II rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Wisłą Kraków a Skonto Ryga.
Spotkanie w Rydze (13 lipca, 20:30) poprowadzi Izraelczyk Menashe Mashiah, a mecz rewanżowy w Krakowie (19 lipca, 20:30) Serb Milorad Mažić.

Podejżana sprawa :D Wisła najbardziej "Żydowski" klub w europie wschodniej dostaje taki przydział :) A i Serbów u nas dostatek...

JOSE 841 29.06.2011 16:49

Ciekawe czy sędzia z Izraela jest kibicem Beitaru jeśli tak to może być ciekawie .A co do Serba to chyba powtórki raczej nie będzie z horroru w postaci karnych jaki zafundował kibicom Lecha .

murray 29.06.2011 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez NHwiernyTS (Post 1117815)
Skoro 13 jest mecz w Rydze to rewanż powinien być 20 lipca w Krakowie.

Czyli jednak 19 lipca, dziwne trochę, że nie ma tydzień po tygodniu tylko 6 dniowa przerwa.

Jak są mecze w fazie pucharowej, to jeżeli pierwszy jest we wtorek, to następny we środę. I odwrotnie. Widocznie w kwalifikacjach występuje podobny przypadek.

Arked 29.06.2011 17:09

Powiem tak. Skonto jest cienkie jak dupa węża i nie sposób czuć do tej drużyny jakikolwiek sportowy respekt. Jednak Wisła z poprzedniego sezonu nawet z takim zespołem może mieć spore problemy jeśli ten zamuruje bramkę. Jeśli nasza gra się wyraźnie poprawi (warunek konieczny!) i Maaskant dobrze przygotuje zespół fizycznie to powinniśmy Łotyszy odprawić z bagażem kilku bramek. Czy tak rzeczywiście będzie to czas pokaże. Ja osobiście liczę na dwa zwycięstwa i punkty do rankingu UEFA dla nas i polskiej ligi.

-Spartakus- 29.06.2011 18:09

Jakby Wisła wygrała 2 razy ze Skonto to ile punktów do rankingu klubowego by wbiła??

lad21ewt 29.06.2011 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Spartakus- (Post 1118538)
Jakby Wisła wygrała 2 razy ze Skonto to ile punktów do rankingu klubowego by wbiła??

2 zwycięstwa x 1 pkt :4 drużyny = 0,5pkt krajowego
0,5 pkt * 20% krajowego = 0,1pkt klubowego
Za przejście Skonto otrzyma co najmniej 1,5 pkt pocieszenia gdyby odpadli z 3 Lm do 4 Le
1,5 + 0,1 =1,6
Każde zwycięstwo polskiego klubu w eliminacjach to 0,050 pkt do rankingu klubowego Wisły a remis 0,025 pkt

Dariusz 29.06.2011 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Spartakus- (Post 1118538)
Jakby Wisła wygrała 2 razy ze Skonto to ile punktów do rankingu klubowego by wbiła??

Jako klub nie otrzymamy żadnych punktów, ale otrzymamy 20% z punktów w rankingu krajowym, czyli marne 0.1

Angmir 29.06.2011 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lad21ewt (Post 1118572)
2 zwycięstwa x 1 pkt :4 drużyny = 0,5pkt krajowego
0,5 pkt * 20% krajowego = 0,1pkt klubowego
Za przejście Skonto otrzyma co najmniej 1,5 pkt pocieszenia gdyby odpadli z 3 Lm do 4 Le
1,5 + 0,1 =1,6
Każde zwycięstwo polskiego klubu w eliminacjach to 0,050 pkt do rankingu klubowego Wisły a remis 0,025 pkt

za rundy kwalifikacyjne do play-off nie ma punktów do rankingu klubowego - ludzie pierwsza strona się kłania. Są tylko punkty pocieszenia za odpadnięcie - im puźniej odpadasz w eliminacjach tym więcej.

Edit (pierwsza strona w temacie rankingi i Rozstawienia :) )

martin_6 29.06.2011 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1118585)
za rundy kwalifikacyjne do play-off nie ma punktów do rankingu klubowego - ludzie pierwsza strona się kłania. Są tylko punkty pocieszenia za odpadnięcie - im puźniej odpadasz w eliminacjach tym więcej.

Edit (pierwsza strona w temacie rankingi i Rozstawienia :) )

1. Naucz się czytać (cytowany przez Ciebie kolega wyliczył, ile dostaniemy za pośrednictwem rankingu krajowego, jakbyś nie zauważył)
2. Naucz się pisać ("puźniej" :foch: )

Angmir 29.06.2011 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 1118586)
1. Naucz się czytać (cytowany przez Ciebie kolega wyliczył, ile dostaniemy za pośrednictwem rankingu krajowego, jakbyś nie zauważył)
2. Naucz się pisać ("puźniej" :foch: )

Sorry fakt pisałem na szybko.

Co do ortografii to nie przepraszam - z polskim językiem są większe problemy niż słaba ortografia. Ja mam na nia wyrąbane. Co innego interpunkcja - bo ona zmienia sens wypowiedzi.

Bialix 29.06.2011 21:15

Angmir zbłaźniłeś się, więc nie udawaj, że nic się nie stało :]

rozarian 29.06.2011 21:30

1000:1 ... tyle jest za wygranie przez Wisłę LM. Ufff! No,ale nie jest tak tragicznie.Za zwycięstwo np.Dynama Zagrzeb,którego paru się boi w IV rundzie kw.,płaci się 1500:1.Na stronie oddschecker jest zestawienie prawie wszystkich klubów i ich szans na finalny triumf.

Angmir 29.06.2011 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bialix (Post 1118646)
Angmir zbłaźniłeś się, więc nie udawaj, że nic się nie stało :]

Przeciesz napisałem że przepraszam ? Czego jeszcze oczekujesz - uwierz mi że psychicznie po tym "zbłaźnieniu się" nie załamałem.

A tak wogóle to nasze prywatne sprawy ktosił bym żeby usunięto.

Na temat pucharów więcej będzie do powiedzenia dopiero podczas turnieju w Estonii.

blanco 29.06.2011 22:17

Na bwin-ie płacą 751 więc dobrze nas cenią ;P
Ciekawe czy są zakłady na to czy Wiśle uda się awansować do LM

Wit.Ek. 30.06.2011 02:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Spartakus- (Post 1118538)
Jakby Wisła wygrała 2 razy ze Skonto to ile punktów do rankingu klubowego by wbiła??

0,1 by wbiła

Dariusz 30.06.2011 16:57

Mam pytanie: Wie ktoś czy będzie przeprowadzona transmisja TV z meczu Jagielloni?

Griszaa 30.06.2011 17:00

polsat sport extra

piotr 0704 dortmund 30.06.2011 18:41

Nic nie sugerujac. Suchy fakt :

Kolejny przedstawiciel ligi lotewskiej w europejskich pucharach, niejaka Daugava Daugavpils przegrywa (85 minuta) 0 : 5 z Tromsö grajac u siebie.

Kolejny suchy fakt :

Daugava Daugapils jest obecnie trzecia w tabeli przed czwartym Skonto.

CH. 30.06.2011 19:01

Nie taka niejaka ;)
Poniekąd nam znana http://www.youtube.com/watch?v=MreJ93Puoww

skeba 30.06.2011 19:01

Taki jest właśnie poziom ligi Łotewskiej. Na wyjeździe przegrać 5-0 ? To jest tragedia...

Greebo 30.06.2011 19:12

Jak jest liga Łotewska to wiadomo (Daugava ostatnio zremisowała ze Skonto) ale mecz meczowi nie równy i swoją wyższość każdorazowo trzeba udowodnić na boisku. A przyjmując ze skoro Ci Łotysze dostali takie baty to my tez nie będziemy mieć problemu z ograniem Skonto może zakończyć się smutno. Dla przypomnienia sezon 2004/05:

el LM: WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2-8 i 0-3
el P.UEFA, 2 runda; FC Tbilisi - Legia Warszawa 0-1 i 0-6
el.P.UEFA, 3 runda Wisła Kraków - Dinamo Tbilisi 4-3 i 1-2

cartoo 30.06.2011 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1119203)
Taki jest właśnie poziom ligi Łotewskiej. Na wyjeździe przegrać 5-0 ? To jest tragedia...

U siebie :)

piotr 0704 dortmund 30.06.2011 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1119203)
Na wyjeździe przegrać 5-0 ?

U siebie dostali to 5 do 0.

tofik 30.06.2011 19:32

Tromso jest lepszym zespołem :) Norwegowie nas lali jak chcieli ostatnio i nie bardzo mnie przekonują 'ciężkie nogi'.

skeba 30.06.2011 20:03

Cytat:

U siebie dostali to 5 do 0.
Tak, mój błąd.
[QUOTE]

Cytat:

Tromso jest lepszym zespołem :) Norwegowie nas lali jak chcieli ostatnio i nie bardzo mnie przekonują 'ciężkie nogi'.
No tak, pamiętam spotkania Lecha z Fredrikstadem. Norwegowie dostali u siebie 6-1...

tofik 30.06.2011 20:38

A my odpadliśmy z Vaalerenga, która była w strefie spadkowej :
Lech to Lech,oni akurat w pucharach potrafią grać. No i grali wtedy kawał dobrej piłki. A Wisła to Wisła. Nie ma co porównywać.

fcb4 30.06.2011 20:55

A o Jagielonii już nie wspomne biegają po boisku jak muchy w smole wakacyjne tępo i wogole a już 67 min. oby coś strzelili bo pojada do Kazachstanu o dostaną 2:0 w plecy i pierwszy nasz pucharowicz poza burtę będzie.Ale cóż się można spodziewać po naszych kobietach z ekstraklasy prócz Lecha oczywiscie.

FraMat 30.06.2011 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1119288)
A my odpadliśmy z Vaalerenga, która była w strefie spadkowej :
.

Ona była wtedy w strefie spadkowej akurat będąc w fazie wznoszącej. Rok później zdobyła chyba mistrzostwo, więc nie deprecjonuj tak naszcyh dwóch remisów

Wojtas 30.06.2011 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1119402)
Ona była wtedy w strefie spadkowej akurat będąc w fazie wznoszącej. Rok później zdobyła chyba mistrzostwo, więc nie deprecjonuj tak naszcyh dwóch remisów




Z tych naszych wtop to jedyną wielką kompromitacja bylo odpadniecie z Levadią Tallin.


Reszta czyli i Valeranga i Tbilisi cos grały i to nie bylo tak ze odpadlismy z jakims juniorami.Potrafili sie ustawic ,kontrowac ,Gruzini byli co nas nie zaskakuje -bardzo szybcy.

Do kategori wtop wogole nie zaliczam Qarabachu bo oni byli 2 polki wyzej kondycyjnie i taktycznie od wymienionych wyzej i...od nas.Podejrzewam ze w naszej lidze by spokojnie o puchary walczyli....

art 30.06.2011 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1119228)
Tromso jest lepszym zespołem :) Norwegowie nas lali jak chcieli ostatnio i nie bardzo mnie przekonują 'ciężkie nogi'.

Akurat Norwegowie mają najdłuższe przygotowania w Europie, więc 'ciężkie nogi' mają tutaj racje bytu.

Angmir 30.06.2011 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1119416)
Z tych naszych wtop to jedyną wielką kompromitacja bylo odpadniecie z Levadią Tallin.


Reszta czyli i Valeranga i Tbilisi cos grały i to nie bylo tak ze odpadlismy z jakims juniorami.Potrafili sie ustawic ,kontrowac ,Gruzini byli co nas nie zaskakuje -bardzo szybcy.

Do kategori wtop wogole nie zaliczam Qarabachu bo oni byli 2 polki wyzej kondycyjnie i taktycznie od wymienionych wyzej i...od nas.Podejrzewam ze w naszej lidze by spokojnie o puchary walczyli....

Karabach
Dzisiaj pojechali Litwinów na wyjeździe 4-0 :)

Może gdyby nie Borrusia w zeszłym roku to by zagrali w grupie LE

1q2 30.06.2011 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1119416)
Z tych naszych wtop to jedyną wielką kompromitacja bylo odpadniecie z Levadią Tallin.

Levadia i Dbillisi - nie wiem co gorsze bo Dbilisi mocniejsze, ale był wtedy zespół u nas ,niby dobry trener i ponoć dużo chęci by zmazać rok poprzedni.Szczególnie że to Dynamo to był wicemistrz a mistrza klepnęliśmy 11-2 w dwumeczu.Straszna żenada , szczególnie że w rewanżu Gruzini byli lepsi i wygrali zasłużenie.
Levadia wiadomo, Valerenga - bardziej pech a Karabach to drużyna o klasę lepsza jak na tamte czasy ale jak tak sobie myślę to i w tym orku było by z nimi ciężko
A jakie jest Skonto i gdzie my jesteśmy - będzie wiadomo po dwumeczu.

Wojtas 30.06.2011 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1119452)
Levadia i Dbillisi - nie wiem co gorsze bo Dbilisi mocniejsze, ale był wtedy zespół u nas ,niby dobry trener i ponoć dużo chęci by zmazać rok poprzedni.Szczególnie że to Dynamo to był wicemistrz a mistrza klepnęliśmy 11-2 w dwumeczu.Straszna żenada , szczególnie że w rewanżu Gruzini byli lepsi i wygrali zasłużenie.
Levadia wiadomo, Valerenga - bardziej pech a Karabach to drużyna o klasę lepsza jak na tamte czasy ale jak tak sobie myślę to i w tym orku było by z nimi ciężko
A jakie jest Skonto i gdzie my jesteśmy - będzie wiadomo po dwumeczu.



Dodatkowo wlasnie wczesniejszy dwu mecz z WIT-em Tbilisi mysle ze nas uspokoil ,i lekko zdemotywowal ......a tu potem trafiamy na Dynamo-super szybkie i niezle ustawione.

A z Valerenga -pamietam mecz tam w Norwegii i 3313 sytuacji do gola...a tu jak glowa w mur.
A potem jakby taki Szymkowiak zamiast sie wymadrzac i opowiwadac w C+ jak to polskie zespoly musza walczyc z Pucharach ,nauczyl sie karne wykorzystwac to pewnie bysmy ta Valerenge przeszli.

Z milych akcetow -mecz z Realem Saragossa.Zauwazylem ze zadko sie go przytacza-a to byl chyba najpiekniejszy moj mecz na Wisle.Cud .Gada sie o Parmie,Schalke a o Saragossie i odrobienu z 0:1 na 4;1 malo kto pamieta:)

zim zum 01.07.2011 08:21

Ja nie wiem czemu Wy się tak tego Skonto boicie. Dla mnie te 2 spotkania to będą pojedynki a'la rywalizacja z Szawle i tyle.

frg 01.07.2011 08:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1119499)
Ja nie wiem czemu Wy się tak tego Skonto boicie. Dla mnie te 2 spotkania to będą pojedynki a'la rywalizacja z Szawle i tyle.

Oby! Chyba jednak wszyscy maja w głowach levadie, karabach itp. Ja tam wole podjeść bez napinki niz przeżywać jeszcze raz takie rozczarowanie.

Genkov 01.07.2011 09:08

Z Levadią nawalił Skorża a z Karabachem Kasperczak teraz ze Skonto Maaskant sobie poradzi:)

miki007 01.07.2011 09:48

A bach bach Karabach wygrał teraz chyba 4:0 z jakimś bunga bunga:-)

tomasz_19 01.07.2011 09:54

Nasi rywale z Łotwy straszą nas swoim napastnikiem :) zapraszam do lektury i oglądania :P
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358..._Rudnevs_.html

frg 01.07.2011 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1119535)
Nasi rywale z Łotwy straszą nas swoim napastnikiem :) zapraszam do lektury i oglądania :P
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358..._Rudnevs_.html

Zobaczymy co pokarze, najlepsze jest to zdjęcie obok z meczu cracovia-lech - Idealnie pokazuje stosunki pomiedzy tymi dwoma klubami i ich kibicami :rotfl:

jasnyGwint 01.07.2011 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wit.Ek. (Post 1118797)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Spartakus- (Post 1118538)
Jakby Wisła wygrała 2 razy ze Skonto to ile punktów do rankingu klubowego by wbiła??

0,1 by wbiła

Wyniki poszczególnych meczów w eliminacjach nie mają znaczenia. Jeśli odpadniemy w tej rundzie dostaniemy 1 punkt. W sumie za eliminacje maksymalnie możemy zdobyć 1.5 punkta (odpadając w 4tej rundzie LE)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl