![]() |
Cytat:
|
Ciekawe czy sędzia z Izraela jest kibicem Beitaru jeśli tak to może być ciekawie .A co do Serba to chyba powtórki raczej nie będzie z horroru w postaci karnych jaki zafundował kibicom Lecha .
|
Cytat:
|
Powiem tak. Skonto jest cienkie jak dupa węża i nie sposób czuć do tej drużyny jakikolwiek sportowy respekt. Jednak Wisła z poprzedniego sezonu nawet z takim zespołem może mieć spore problemy jeśli ten zamuruje bramkę. Jeśli nasza gra się wyraźnie poprawi (warunek konieczny!) i Maaskant dobrze przygotuje zespół fizycznie to powinniśmy Łotyszy odprawić z bagażem kilku bramek. Czy tak rzeczywiście będzie to czas pokaże. Ja osobiście liczę na dwa zwycięstwa i punkty do rankingu UEFA dla nas i polskiej ligi.
|
Jakby Wisła wygrała 2 razy ze Skonto to ile punktów do rankingu klubowego by wbiła??
|
Cytat:
0,5 pkt * 20% krajowego = 0,1pkt klubowego Za przejście Skonto otrzyma co najmniej 1,5 pkt pocieszenia gdyby odpadli z 3 Lm do 4 Le 1,5 + 0,1 =1,6 Każde zwycięstwo polskiego klubu w eliminacjach to 0,050 pkt do rankingu klubowego Wisły a remis 0,025 pkt |
Cytat:
|
Cytat:
Edit (pierwsza strona w temacie rankingi i Rozstawienia :) ) |
Cytat:
2. Naucz się pisać ("puźniej" :foch: ) |
Cytat:
Co do ortografii to nie przepraszam - z polskim językiem są większe problemy niż słaba ortografia. Ja mam na nia wyrąbane. Co innego interpunkcja - bo ona zmienia sens wypowiedzi. |
Angmir zbłaźniłeś się, więc nie udawaj, że nic się nie stało :]
|
1000:1 ... tyle jest za wygranie przez Wisłę LM. Ufff! No,ale nie jest tak tragicznie.Za zwycięstwo np.Dynama Zagrzeb,którego paru się boi w IV rundzie kw.,płaci się 1500:1.Na stronie oddschecker jest zestawienie prawie wszystkich klubów i ich szans na finalny triumf.
|
Cytat:
A tak wogóle to nasze prywatne sprawy ktosił bym żeby usunięto. Na temat pucharów więcej będzie do powiedzenia dopiero podczas turnieju w Estonii. |
Na bwin-ie płacą 751 więc dobrze nas cenią ;P
Ciekawe czy są zakłady na to czy Wiśle uda się awansować do LM |
Cytat:
|
Mam pytanie: Wie ktoś czy będzie przeprowadzona transmisja TV z meczu Jagielloni?
|
polsat sport extra
|
Nic nie sugerujac. Suchy fakt :
Kolejny przedstawiciel ligi lotewskiej w europejskich pucharach, niejaka Daugava Daugavpils przegrywa (85 minuta) 0 : 5 z Tromsö grajac u siebie. Kolejny suchy fakt : Daugava Daugapils jest obecnie trzecia w tabeli przed czwartym Skonto. |
Nie taka niejaka ;)
Poniekąd nam znana http://www.youtube.com/watch?v=MreJ93Puoww |
Taki jest właśnie poziom ligi Łotewskiej. Na wyjeździe przegrać 5-0 ? To jest tragedia...
|
Jak jest liga Łotewska to wiadomo (Daugava ostatnio zremisowała ze Skonto) ale mecz meczowi nie równy i swoją wyższość każdorazowo trzeba udowodnić na boisku. A przyjmując ze skoro Ci Łotysze dostali takie baty to my tez nie będziemy mieć problemu z ograniem Skonto może zakończyć się smutno. Dla przypomnienia sezon 2004/05:
el LM: WIT Georgia Tbilisi - Wisła Kraków 2-8 i 0-3 el P.UEFA, 2 runda; FC Tbilisi - Legia Warszawa 0-1 i 0-6 el.P.UEFA, 3 runda Wisła Kraków - Dinamo Tbilisi 4-3 i 1-2 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Tromso jest lepszym zespołem :) Norwegowie nas lali jak chcieli ostatnio i nie bardzo mnie przekonują 'ciężkie nogi'.
|
Cytat:
[QUOTE] Cytat:
|
A my odpadliśmy z Vaalerenga, która była w strefie spadkowej :
Lech to Lech,oni akurat w pucharach potrafią grać. No i grali wtedy kawał dobrej piłki. A Wisła to Wisła. Nie ma co porównywać. |
A o Jagielonii już nie wspomne biegają po boisku jak muchy w smole wakacyjne tępo i wogole a już 67 min. oby coś strzelili bo pojada do Kazachstanu o dostaną 2:0 w plecy i pierwszy nasz pucharowicz poza burtę będzie.Ale cóż się można spodziewać po naszych kobietach z ekstraklasy prócz Lecha oczywiscie.
|
Cytat:
|
Cytat:
Z tych naszych wtop to jedyną wielką kompromitacja bylo odpadniecie z Levadią Tallin. Reszta czyli i Valeranga i Tbilisi cos grały i to nie bylo tak ze odpadlismy z jakims juniorami.Potrafili sie ustawic ,kontrowac ,Gruzini byli co nas nie zaskakuje -bardzo szybcy. Do kategori wtop wogole nie zaliczam Qarabachu bo oni byli 2 polki wyzej kondycyjnie i taktycznie od wymienionych wyzej i...od nas.Podejrzewam ze w naszej lidze by spokojnie o puchary walczyli.... |
Cytat:
|
Cytat:
Dzisiaj pojechali Litwinów na wyjeździe 4-0 :) Może gdyby nie Borrusia w zeszłym roku to by zagrali w grupie LE |
Cytat:
Levadia wiadomo, Valerenga - bardziej pech a Karabach to drużyna o klasę lepsza jak na tamte czasy ale jak tak sobie myślę to i w tym orku było by z nimi ciężko A jakie jest Skonto i gdzie my jesteśmy - będzie wiadomo po dwumeczu. |
Cytat:
Dodatkowo wlasnie wczesniejszy dwu mecz z WIT-em Tbilisi mysle ze nas uspokoil ,i lekko zdemotywowal ......a tu potem trafiamy na Dynamo-super szybkie i niezle ustawione. A z Valerenga -pamietam mecz tam w Norwegii i 3313 sytuacji do gola...a tu jak glowa w mur. A potem jakby taki Szymkowiak zamiast sie wymadrzac i opowiwadac w C+ jak to polskie zespoly musza walczyc z Pucharach ,nauczyl sie karne wykorzystwac to pewnie bysmy ta Valerenge przeszli. Z milych akcetow -mecz z Realem Saragossa.Zauwazylem ze zadko sie go przytacza-a to byl chyba najpiekniejszy moj mecz na Wisle.Cud .Gada sie o Parmie,Schalke a o Saragossie i odrobienu z 0:1 na 4;1 malo kto pamieta:) |
Ja nie wiem czemu Wy się tak tego Skonto boicie. Dla mnie te 2 spotkania to będą pojedynki a'la rywalizacja z Szawle i tyle.
|
Cytat:
|
Z Levadią nawalił Skorża a z Karabachem Kasperczak teraz ze Skonto Maaskant sobie poradzi:)
|
A bach bach Karabach wygrał teraz chyba 4:0 z jakimś bunga bunga:-)
|
Nasi rywale z Łotwy straszą nas swoim napastnikiem :) zapraszam do lektury i oglądania :P
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358..._Rudnevs_.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl