![]() |
Świetny mecz, fajnie się to oglądało, zwłaszcza wynik cieszy :). Ogromne brawa dla Chaveza (wszystko czyścił, jak profesor), Cikosa (za ofensywę) i Brożka (za zrobienie tej różnicy, choć stać go jeszcze na wiele więcej). Dla pozostałych ogromne brawa za walkę i ambicję, taką Wisłę chcemy oglądać! Brawo dla całej drużyny, wynik 4-0 z Legią to rzecz nieprzeciętna.
|
Gdzie można obejrzeć bramki oprócz ekstraklasa.tv ?
|
Ale panowie wreszcie widać to że cała ekipa się zgrywa co jak co ale sr obrony gra coraz lepiej.. powoli te trybiki się zazębiają i mam nadzieję że w zimie zostaną dołączone naprawdę dobre ogniwa i zaczniemy walkę o najwyższy cel ;) czy udaną czas pokarze :)
i jeszcze najważniejsze WRACA MAGIA R22 !!!! :):) |
Coś pięknego:D
Naprawdę nie spodziewałem się! |
Wisła gromi Legię w Krakowie. Dwie bramki Brożka, dwie Małeckiego!
tytuł na Sport.pl na canalu za długo pokazywali Małeckiego:rotfl: |
Brawo Wisła! Brawo Kibice! Brawo Brozio, Mały, Sobol, Chavez, Pawełek, Cikos, Paljic(gdyby nie on padłaby bramka na 4:1) Kirm!!! Świetny mecz!!! Dziękuję :)
|
Świetny komentarz jakowegoś kibica Legii
"nie radzimy sobie niestety z drużynami z dołu tabeli"... |
Gdyby Chavez grał z Głowa, to byłaby wymiatająca para stoperów, Bunoza jednak kiepski jest, inna sprawa, ze nikt mu nie pomagał w wyprowadzaniu piłki w pierwszej połowie.
Aha, Kirm robi głupie błędy taktyczne, bo nie trzyma linii spalonego i często łapie offsajdy, wychodząc na skrzydle. |
Po tym co zobaczyłem, po tym co doświadczyłem odeszła na spanie ochota. :)
|
Cytat:
|
Potwierdziła się reguła Skorża nie umie ustawić drużyny taktycznie w takich meczach
|
Nareszcie !! Wisła Kraków !! aaaaeeeeaaaoooo <bis>
|
Mówiłem, że Legia nic nie gra i tylko stałe fragmenty, to się niektórzy śmiali.
A jak jakiś forumowy Legionista mnie straszył Radoviciem, to prawie umarłem ze śmiechu. A co do meczu, to trochę szczęśliwie, ale jakoś mnie to nie martwi. Sporo frajerskich porażek już w tym sezonie dostaliśmy. |
Dziękujemy !!
Świetnie zagrał Cikos, Pawełek i Małecki Dziś Paweł Brożek NIEZAWODNY !!! |
Cytat:
Łooł łool spokojnie spokojnie , przykład Pyry pokazuje że trzeba zejść na ziemię , co ma być to będzie najwazniejsze żeby nasi nie odpłyneli w fantazje tylko trening i jeszcze raz trening bo duzo do poprawy jest. |
Wynik lepszy niż gra ale gra też niczego sobie.Dopalacze pozamykane, Maaskant chyba odwiedził swój ojczysty kraj i przywiózł co nie co(albo może Mały wykorzystał kontakty:lol:), bo takiego agresora to nie widziałem dawno, oj dawno.
Na pewno najlepszy mecz tego sezonu a i pewnie jeden z lepszych od dawien dawna |
Trenerze: naucz Kirma trzymać linię, bo w kazdym meczu łapie głupie spalone!
|
Cytat:
Swoją drogą jeżeli Legia i Wisła naprawdę się nie obudzą to być może powtórzy się sytuacja gdy mistrzostwo zdobyło Zagłębie Lubin. Zobaczymy co zrobi Jaga i Korona. I mimo wszystko - jeszcze raz gratuluję. |
nie popadał bym w taki huraoptymizm tak jak po meczu z Lechią amica sprowadziła nas na ziemie
zagrali dzisiaj bardzo bardzo dobry mecz chyba najlepszy w tym roku ale poczekajmy czy to potwierdza w nastepnej kolejce |
wystarczy grac na pelnej ku.wie i odrazu druzyna wyglada inaczej. Co tylko dowodzi ze pilkarze mobilizuja sie tylko od czasu do czasu i nie chodzi tu tylko o Wisle.
|
Czyli jednak da sie grać 4-5-1 /4-3-3 :) Cała drużyna ma dziś ode mnie duży +. Cieszy dobra gra z przodu i w środku , trochę słabiej za to obrona , w szczególności Bunoza , który miał pare pociesznych interwencji. Pozostaje tylko świętować ,a od poniedziałku szykować się na Zagłebie.
|
R22 poniósł dzisiaj piłkarzy! Wyobraźcie sobie ten mecz na Suchych Stawach..
|
Moje szybkie oceny:
Pawełek - 9 - kolejny kapitalny występ, wybroniona setka z Manu, i piękny strzał Borysiuka, popełnił tylko jeden błąd przy rożnym, ale ogólnie mówiąc, ja w końcu czuję się bardzo spokojnie, gdy piłka zmierza w jego kierunku Cikos - 10 - fenomenalny występ w ofensywie i defensywie, pierwszy taki występ w Wiśle i jeśli utrzyma wysoki poziom do lata, jestem za tym by go wykupić; ale na razie był pierwszy taki występ, oprócz tego zaliczył kilka dobrych, kilka średnich i 1-2 bardzo słabe; Chavez - 10 - Absolutnie wszystkie wślizgi czyste, świetne (nawet wtedy gdy sędzia gwizdnął faul, Osman trafił w piłkę), dziś zagrał lepiej w defensywie od Marcelo, błagam panie Valx, sprowadź Pan jednego środkowego obrońcę tej klasy, a jestem pewien, że Wisełka do końca sezonu powalczy o Mistrzostwo Bunoza - 8 - w pierwszej połowie popełnił kilka błędów, jednak liczba jego udanych zagrań znacznie przewyższa te pierwsze; jest to materiał na świetnego obrońcę, ja nie żartuje, tylko, że teraz powinien "brać korepetycje" u Głowackiego czy innego świetnego obrońcy, wg mnie ma około 70% szans, żeby za 3 lata zagrać w Europejskim średniaku Paljić - 7 - ciężko go pochwalić za grę ofensywną, ciężko mu wytknąć jakieś błędy (mam w pamięci jeden, przy długim przerzucie - przepuszczenie piłki), nie odstawał poziomem od reszty Wiślaków Małecki - 9 - pierwsza połowa słaba, zupełnie niewidoczny, dlatego nie dostał 10; ale druga połowa i akcja w stylu Messiego :), no dobra, za tą akcję ma u mnie 10; w tym meczu nie grał już "Jeźdźca bez głowy", grał mądrze i mówił mądrze po meczu - ma u mnei dużego plusa za ten mecz Sobolewski - 10 - wg mnie najlepszy mecz w tym sezonie, zagrał jak 2 lata temu, był nie do przejścia, po prostu fenomenalny Jirsak - 9 - bardzo dobry mecz, kapitalne dośrodkowanie i wg mnie dobrze przerwał groźną akcję Legii, wtedy gdy dostał żółtą kartkę Garguła - 8 - grał na poziomie Jirsaka, był aktywny, ciężko znaleźć jakieś sytuację, które znacznie zawyżają lub też obniżają moją ocenę, po prostu świetny występ Kirm - 9 - dziś Wisła miała skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, kolejny udany występ Kirma, oby tak dalej BROŻEK - 11 - piłkarz meczu, dziś wszyscy widzieliśmy BROŻKA z pierwszego sezonu Skorży (btw. piękna reakcja publiczności), fantastyczny w zastawianiu piłki, zdobył piękna bramkę, nie wiem czy pamiętacie, ale jakieś 2 lata temu zdobył bardzo podobną bramkę, też dostał podanie od Jirsaka i delikatnie uderzył obok bezradnego Janka Muchy - Ten Piłkarz Powinien Zagrać W Meczu Z WKS Od Pierwszej Minuty Wilk Żuraw i Boukhari grali za krótko na jakąś szczegółową ocenę; Wilk podobnie jak Sobol pokazał się z dobrej strony w odbiorze, Żuraw kilka razy ładnie odegrał piłkę, a Nourdin nie wiem czy ze 2 razy dotknął piłkę WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST! |
Jakoś nikt nie zauważa bardzo dobrej gry Garguły. Walczył za dwóch w środku pola, co chwilę ścierał się z Borysiukiem i zasługuje na wyróżnienie.
|
Cytat:
;) |
Cytat:
|
A mi się śniło,ze przegralismy 4:5 :D brawo wisełko!!!
|
mam podobne zdanie co do Garguły jeśli nie złapie żadnej kontuzji to będziemy mieli z niego bardzo dużo pociechy:)
|
Cytat:
|
Brawo!!! Wielka, zupełnie niespodziewana radość.
Jeszcze przyjdą gorzkie pigułki ale myślę, że najważniejsza wartość z tego meczu to czas dla Maskanta na w miarę spokojną pracę. Oby tak dalej. Można by pisać dużo więcej ale lepiej troszkę się zalkoholizować. |
Pięknie Wisełko, pogrom!!! 4:0!!! Warto było czekać ;)
Que sera, sera, Wisełka 3 punkty ma! Czwórka do zera, trafiła Wisła frajera! Piękny dzień, w ogóle bym nie spał :) Ach, życie jest piękne ;) |
Co do Garguły zgadzam się , powiem nawet wiecej , ze byl cichym bohaterem tego meczu. Przed meczem bałem się że jak Vrdoljak i Borysiuk wezmą go ze dwa razy w obroty to odechce mu się grać , a tu prosze, wzorowo w rozegraniu , bardzo dobrze w odbiorze i co rownie wazne kondycyjnie nie ustepowal nikomu w polu. Brawo!
|
Brawo Wisełka .
|
Choć nie jestem fanem Pawełka, trzeba przyznać, że dobrze gra ostatnio, ale to zasługa Smudy. Dlaczego? Bo zabrał ze sobą pana K.:)
|
Cikos niczym Baszczu za najlepszych czasów.Nie wierzyłem że ma aż tak potencjał !!!
Aczkolwiek gdyby Manu i Komorowski wykorzystali to co mieli do przerwy to mogłoby byc ciężko ale i tak jestem pod ogromnym wrażeniem. To był typowy futbol totalny jaki jest w Holandii. |
Polecam teze trochę zimnej wody na ochłodzenie. Prawda jest taka, że w pierwszych minutach rzucilismy się na Legię, lecz bez bramki, na co Legia zareagowała wyższym pressingiem i straciliśmy pęd, a oni zaczęli sie powoli rozkręcać. Był to okres, gdzie powoli zaczęła się rysowac przewaga gości, przynajmniej jesli chodzi o płynnośc akcji, bo odniosłem wrażenie, że Wisła grała kombinacyjnie, ale z mnóstwem przypadkowości, skoków, bez pomysłu. Bramka Brożka wpadła w idealnym momencie, gdyż skutecznie podcięła skrzydła Legii, któa ogarnęła sie po pierwszej fazie pierwszej odsłony i grożnie atakowała, m.in owa setka wyciągnięta przez Pawełka. Po golu Brożka siedli sobie lekko na tyłkach, a co było potem, to każdy juz widział, czyli z każdą minutą bylismy lepi, choc w pierwszej połowie to kwestia sporna. W drugiej zdecydowanie dominowalismy, i każdy gol dobijał przyjezdnych mobilizując naszych, co w sumie nie dziwi. Podobnie było też z Lechią; wniosek tego jest taki, że Wisła potrafi się rozkręcać, lecz potrzebuje do tego impulsu bramkowego, i zwłaszcza widac to u siebie. Natomiast na wyjazdach nie jest kolorowo, vide Poznąń czy Kałuża. Gdyby nie bramka Brożka, tylko pierwszy gol dla Legii to kto wie, w jakich nastrojach bylibyśmy teraz. Jak to sie mówi w żargonie - "Ta bramka ustawiła mecz" :)
|
http://www.malopolskatv.pl/wisla-gromi-pasy-na-remis/ bramki z meczu
|
Cytat:
pozwól że dzisiaj będziemy świętować a do obiektywizmu wrócimy od poniedziałku:) |
Cytat:
|
w pojedynku Sobolewski - Vrdoljak, chorwat nie podniósł rękawicy
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl