Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WISLA -LEGIA 12.11.2010 godz 20.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7709)

Wizard 12.11.2010 22:26

Świetny mecz, fajnie się to oglądało, zwłaszcza wynik cieszy :). Ogromne brawa dla Chaveza (wszystko czyścił, jak profesor), Cikosa (za ofensywę) i Brożka (za zrobienie tej różnicy, choć stać go jeszcze na wiele więcej). Dla pozostałych ogromne brawa za walkę i ambicję, taką Wisłę chcemy oglądać! Brawo dla całej drużyny, wynik 4-0 z Legią to rzecz nieprzeciętna.

Marcinnno 12.11.2010 22:26

Gdzie można obejrzeć bramki oprócz ekstraklasa.tv ?

Kluvi 12.11.2010 22:26

Ale panowie wreszcie widać to że cała ekipa się zgrywa co jak co ale sr obrony gra coraz lepiej.. powoli te trybiki się zazębiają i mam nadzieję że w zimie zostaną dołączone naprawdę dobre ogniwa i zaczniemy walkę o najwyższy cel ;) czy udaną czas pokarze :)

i jeszcze najważniejsze WRACA MAGIA R22 !!!! :):)

FooFighter 12.11.2010 22:26

Coś pięknego:D
Naprawdę nie spodziewałem się!

madenn 12.11.2010 22:27

Wisła gromi Legię w Krakowie. Dwie bramki Brożka, dwie Małeckiego!

tytuł na Sport.pl

na canalu za długo pokazywali Małeckiego:rotfl:

tomasz_19 12.11.2010 22:28

Brawo Wisła! Brawo Kibice! Brawo Brozio, Mały, Sobol, Chavez, Pawełek, Cikos, Paljic(gdyby nie on padłaby bramka na 4:1) Kirm!!! Świetny mecz!!! Dziękuję :)

Bronex 12.11.2010 22:30

Świetny komentarz jakowegoś kibica Legii

"nie radzimy sobie niestety z drużynami z dołu tabeli"...

Vuko 12.11.2010 22:30

Gdyby Chavez grał z Głowa, to byłaby wymiatająca para stoperów, Bunoza jednak kiepski jest, inna sprawa, ze nikt mu nie pomagał w wyprowadzaniu piłki w pierwszej połowie.

Aha, Kirm robi głupie błędy taktyczne, bo nie trzyma linii spalonego i często łapie offsajdy, wychodząc na skrzydle.

PhantomRanger 12.11.2010 22:31

Po tym co zobaczyłem, po tym co doświadczyłem odeszła na spanie ochota. :)

wolfy 12.11.2010 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bialix (Post 1010015)
A jak tak spojrzeć na to co nam zostało do zimy, to 9/9 możemy ugrać spokojnie. Zagłębie? Pykniemy na luzie. Polonia Warszawa też jakiejś rewelacji nie gra mimo takich zapowiedzi przed sezonem i potężnej kadry. Arka? Dobra u siebie, ale to jednak Arka ;) 9 punktów jest jak najbardziej w zasięgu. 7 to minimum, bo Polonia mimo, że gra poniżej możliwości może zaskoczyć i zrobić remis ;)

Ale z taką grą jak dzisiaj możemy wygrać z każdym do końca ;)

Dzisiaj jeszcze poświętuj, ale jutro koniecznie przyłóż zimny okład. Dobrze radzę.

Marcinklon 12.11.2010 22:32

Potwierdziła się reguła Skorża nie umie ustawić drużyny taktycznie w takich meczach

anthony09 12.11.2010 22:33

Nareszcie !! Wisła Kraków !! aaaaeeeeaaaoooo <bis>

JrQ- 12.11.2010 22:34

Mówiłem, że Legia nic nie gra i tylko stałe fragmenty, to się niektórzy śmiali.
A jak jakiś forumowy Legionista mnie straszył Radoviciem, to prawie umarłem ze śmiechu.
A co do meczu, to trochę szczęśliwie, ale jakoś mnie to nie martwi.
Sporo frajerskich porażek już w tym sezonie dostaliśmy.

zieniu.nazawsze 12.11.2010 22:34

Dziękujemy !!

Świetnie zagrał Cikos, Pawełek i Małecki

Dziś Paweł Brożek NIEZAWODNY !!!

Teqcontroller 12.11.2010 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bialix (Post 1010015)
A jak tak spojrzeć na to co nam zostało do zimy, to 9/9 możemy ugrać spokojnie. Zagłębie? Pykniemy na luzie. Polonia Warszawa też jakiejś rewelacji nie gra mimo takich zapowiedzi przed sezonem i potężnej kadry. Arka? Dobra u siebie, ale to jednak Arka ;) 9 punktów jest jak najbardziej w zasięgu. 7 to minimum, bo Polonia mimo, że gra poniżej możliwości może zaskoczyć i zrobić remis ;)

Ale z taką grą jak dzisiaj możemy wygrać z każdym do końca ;)


Łooł łool spokojnie spokojnie , przykład Pyry pokazuje że trzeba zejść na ziemię , co ma być to będzie najwazniejsze żeby nasi nie odpłyneli w fantazje tylko trening i jeszcze raz trening bo duzo do poprawy jest.

1q2 12.11.2010 22:38

Wynik lepszy niż gra ale gra też niczego sobie.Dopalacze pozamykane, Maaskant chyba odwiedził swój ojczysty kraj i przywiózł co nie co(albo może Mały wykorzystał kontakty:lol:), bo takiego agresora to nie widziałem dawno, oj dawno.
Na pewno najlepszy mecz tego sezonu a i pewnie jeden z lepszych od dawien dawna

MacieqLeo 12.11.2010 22:39

Trenerze: naucz Kirma trzymać linię, bo w kazdym meczu łapie głupie spalone!

Dekiel 12.11.2010 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez adikos1906 (Post 1009991)
ehh, troche żałosne ale czego można się spodziewać :rotfl: z taką waszą grą to o utrzymanie walczyć :D

Za to twój tekst nie jest ani trochę żałosny. Myślę, że z grą wystarczająca na ogranie Jagi, Lecha i Korony spokojnie jesteśmy w stanie walczyć o mistrzostwo. Poza tym niie zawsze Pawełek z Chavezem będą mieli "dzień konia". Nie zawsze strzały przeciwników wyciągnie wam bramkar$z i nie zawsze będą to strzały nad poprzeczką. Jedno przełamanie kryzysu już ponoć mieliście z Lechią, a jak graliście w następnych meczach i w jakich nastrojach byliście przed dzisiejszym meczem, gdy do rangi najważniejszego problemu urosła sprawa Komorowskiego (tego samego, któremu piłka przeszła pomiędzy nogami przy pierwszym golu), można sprawdzić na tym forum.

Swoją drogą jeżeli Legia i Wisła naprawdę się nie obudzą to być może powtórzy się sytuacja gdy mistrzostwo zdobyło Zagłębie Lubin. Zobaczymy co zrobi Jaga i Korona.

I mimo wszystko - jeszcze raz gratuluję.

19sebawro06 12.11.2010 22:41

nie popadał bym w taki huraoptymizm tak jak po meczu z Lechią amica sprowadziła nas na ziemie
zagrali dzisiaj bardzo bardzo dobry mecz chyba najlepszy w tym roku ale poczekajmy czy to potwierdza w nastepnej kolejce

coni 12.11.2010 22:42

wystarczy grac na pelnej ku.wie i odrazu druzyna wyglada inaczej. Co tylko dowodzi ze pilkarze mobilizuja sie tylko od czasu do czasu i nie chodzi tu tylko o Wisle.

mr mojo 12.11.2010 22:42

Czyli jednak da sie grać 4-5-1 /4-3-3 :) Cała drużyna ma dziś ode mnie duży +. Cieszy dobra gra z przodu i w środku , trochę słabiej za to obrona , w szczególności Bunoza , który miał pare pociesznych interwencji. Pozostaje tylko świętować ,a od poniedziałku szykować się na Zagłebie.

cinekw 12.11.2010 22:43

R22 poniósł dzisiaj piłkarzy! Wyobraźcie sobie ten mecz na Suchych Stawach..

grogoriogreg 12.11.2010 22:43

Moje szybkie oceny:
Pawełek - 9 - kolejny kapitalny występ, wybroniona setka z Manu, i piękny strzał Borysiuka, popełnił tylko jeden błąd przy rożnym, ale ogólnie mówiąc, ja w końcu czuję się bardzo spokojnie, gdy piłka zmierza w jego kierunku
Cikos - 10 - fenomenalny występ w ofensywie i defensywie, pierwszy taki występ w Wiśle i jeśli utrzyma wysoki poziom do lata, jestem za tym by go wykupić; ale na razie był pierwszy taki występ, oprócz tego zaliczył kilka dobrych, kilka średnich i 1-2 bardzo słabe;
Chavez - 10 - Absolutnie wszystkie wślizgi czyste, świetne (nawet wtedy gdy sędzia gwizdnął faul, Osman trafił w piłkę), dziś zagrał lepiej w defensywie od Marcelo, błagam panie Valx, sprowadź Pan jednego środkowego obrońcę tej klasy, a jestem pewien, że Wisełka do końca sezonu powalczy o Mistrzostwo
Bunoza - 8 - w pierwszej połowie popełnił kilka błędów, jednak liczba jego udanych zagrań znacznie przewyższa te pierwsze; jest to materiał na świetnego obrońcę, ja nie żartuje, tylko, że teraz powinien "brać korepetycje" u Głowackiego czy innego świetnego obrońcy, wg mnie ma około 70% szans, żeby za 3 lata zagrać w Europejskim średniaku
Paljić - 7 - ciężko go pochwalić za grę ofensywną, ciężko mu wytknąć jakieś błędy (mam w pamięci jeden, przy długim przerzucie - przepuszczenie piłki), nie odstawał poziomem od reszty Wiślaków
Małecki - 9 - pierwsza połowa słaba, zupełnie niewidoczny, dlatego nie dostał 10; ale druga połowa i akcja w stylu Messiego :), no dobra, za tą akcję ma u mnie 10; w tym meczu nie grał już "Jeźdźca bez głowy", grał mądrze i mówił mądrze po meczu - ma u mnei dużego plusa za ten mecz
Sobolewski - 10 - wg mnie najlepszy mecz w tym sezonie, zagrał jak 2 lata temu, był nie do przejścia, po prostu fenomenalny
Jirsak - 9 - bardzo dobry mecz, kapitalne dośrodkowanie i wg mnie dobrze przerwał groźną akcję Legii, wtedy gdy dostał żółtą kartkę
Garguła - 8 - grał na poziomie Jirsaka, był aktywny, ciężko znaleźć jakieś sytuację, które znacznie zawyżają lub też obniżają moją ocenę, po prostu świetny występ
Kirm - 9 - dziś Wisła miała skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, kolejny udany występ Kirma, oby tak dalej
BROŻEK - 11 - piłkarz meczu, dziś wszyscy widzieliśmy BROŻKA z pierwszego sezonu Skorży (btw. piękna reakcja publiczności), fantastyczny w zastawianiu piłki, zdobył piękna bramkę, nie wiem czy pamiętacie, ale jakieś 2 lata temu zdobył bardzo podobną bramkę, też dostał podanie od Jirsaka i delikatnie uderzył obok bezradnego Janka Muchy - Ten Piłkarz Powinien Zagrać W Meczu Z WKS Od Pierwszej Minuty
Wilk Żuraw i Boukhari grali za krótko na jakąś szczegółową ocenę; Wilk podobnie jak Sobol pokazał się z dobrej strony w odbiorze, Żuraw kilka razy ładnie odegrał piłkę, a Nourdin nie wiem czy ze 2 razy dotknął piłkę

WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!

atomek21 12.11.2010 22:44

Jakoś nikt nie zauważa bardzo dobrej gry Garguły. Walczył za dwóch w środku pola, co chwilę ścierał się z Borysiukiem i zasługuje na wyróżnienie.

JrQ- 12.11.2010 22:45

Cytat:

Poza tym niie zawsze Pawełek z Chavezem będą mieli "dzień konia".
Akurat od paru spotkań oni grają równie świetnie.
;)

atomek21 12.11.2010 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1010046)
R22 poniósł dzisiaj piłkarzy! Wyobraźcie sobie ten mecz na Suchych Stawach..

Święte słowa.

KoTu1906 12.11.2010 22:47

A mi się śniło,ze przegralismy 4:5 :D brawo wisełko!!!

lordes 12.11.2010 22:47

mam podobne zdanie co do Garguły jeśli nie złapie żadnej kontuzji to będziemy mieli z niego bardzo dużo pociechy:)

Pawlolek 12.11.2010 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoTu1906 (Post 1010055)
A mi się śniło,ze przegralismy 4:5 :D brawo wisełko!!!

Nie jedz ciężkiego żarcia przed snem, to nie będzie koszmarów.

sandomingo 12.11.2010 22:49

Brawo!!! Wielka, zupełnie niespodziewana radość.
Jeszcze przyjdą gorzkie pigułki ale myślę, że najważniejsza wartość z tego meczu to czas dla Maskanta na w miarę spokojną pracę.
Oby tak dalej.
Można by pisać dużo więcej ale lepiej troszkę się zalkoholizować.

asmistrz 12.11.2010 22:52

Pięknie Wisełko, pogrom!!! 4:0!!! Warto było czekać ;)
Que sera, sera, Wisełka 3 punkty ma! Czwórka do zera, trafiła Wisła frajera! Piękny dzień, w ogóle bym nie spał :) Ach, życie jest piękne ;)

mr mojo 12.11.2010 22:54

Co do Garguły zgadzam się , powiem nawet wiecej , ze byl cichym bohaterem tego meczu. Przed meczem bałem się że jak Vrdoljak i Borysiuk wezmą go ze dwa razy w obroty to odechce mu się grać , a tu prosze, wzorowo w rozegraniu , bardzo dobrze w odbiorze i co rownie wazne kondycyjnie nie ustepowal nikomu w polu. Brawo!

lotnik 12.11.2010 22:55

Brawo Wisełka .

Vuko 12.11.2010 22:55

Choć nie jestem fanem Pawełka, trzeba przyznać, że dobrze gra ostatnio, ale to zasługa Smudy. Dlaczego? Bo zabrał ze sobą pana K.:)

AYALA 12.11.2010 22:55

Cikos niczym Baszczu za najlepszych czasów.Nie wierzyłem że ma aż tak potencjał !!!
Aczkolwiek gdyby Manu i Komorowski wykorzystali to co mieli do przerwy to mogłoby byc ciężko ale i tak jestem pod ogromnym wrażeniem.

To był typowy futbol totalny jaki jest w Holandii.

uzytkownik_forum 12.11.2010 22:56

Polecam teze trochę zimnej wody na ochłodzenie. Prawda jest taka, że w pierwszych minutach rzucilismy się na Legię, lecz bez bramki, na co Legia zareagowała wyższym pressingiem i straciliśmy pęd, a oni zaczęli sie powoli rozkręcać. Był to okres, gdzie powoli zaczęła się rysowac przewaga gości, przynajmniej jesli chodzi o płynnośc akcji, bo odniosłem wrażenie, że Wisła grała kombinacyjnie, ale z mnóstwem przypadkowości, skoków, bez pomysłu. Bramka Brożka wpadła w idealnym momencie, gdyż skutecznie podcięła skrzydła Legii, któa ogarnęła sie po pierwszej fazie pierwszej odsłony i grożnie atakowała, m.in owa setka wyciągnięta przez Pawełka. Po golu Brożka siedli sobie lekko na tyłkach, a co było potem, to każdy juz widział, czyli z każdą minutą bylismy lepi, choc w pierwszej połowie to kwestia sporna. W drugiej zdecydowanie dominowalismy, i każdy gol dobijał przyjezdnych mobilizując naszych, co w sumie nie dziwi. Podobnie było też z Lechią; wniosek tego jest taki, że Wisła potrafi się rozkręcać, lecz potrzebuje do tego impulsu bramkowego, i zwłaszcza widac to u siebie. Natomiast na wyjazdach nie jest kolorowo, vide Poznąń czy Kałuża. Gdyby nie bramka Brożka, tylko pierwszy gol dla Legii to kto wie, w jakich nastrojach bylibyśmy teraz. Jak to sie mówi w żargonie - "Ta bramka ustawiła mecz" :)

moskit 12.11.2010 22:57

http://www.malopolskatv.pl/wisla-gromi-pasy-na-remis/ bramki z meczu

lordes 12.11.2010 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uzytkownik_forum (Post 1010075)
Polecam teze trochę zimnej wody na ochłodzenie. Prawda jest taka, że w pierwszych minutach rzucilismy się na Legię, lecz bez bramki, na co Legia zareagowała wyższym pressingiem i straciliśmy pęd, a oni zaczęli sie powoli rozkręcać. Był to okres, gdzie powoli zaczęła się rysowac przewaga gości, przynajmniej jesli chodzi o płynnośc akcji, bo odniosłem wrażenie, że Wisła grała kombinacyjnie, ale z mnóstwem przypadkowości, skoków, bez pomysłu. Bramka Brożka wpadła w idealnym momencie, gdyż skutecznie podcięła skrzydła Legii, któa ogarnęła sie po pierwszej fazie pierwszej odsłony i grożnie atakowała, m.in owa setka wyciągnięta przez Pawełka. Po golu Brożka siadle sobuie lekko na tyłkach, a co było potem, to każdy juz widział, czyli z każdą minutą bylismy lepi, choc w pierwszej połowie to kwestia sporna. W drugiej zdecydowanie dominowalismy, i każdy gol dobijał przyjezdnych mobilizując naszych, co w sumie nie dziwi. Podobnie było też z Lechią; wniosek tego jest taki, że Wisła potrafi się rozkręcać, lecz potrzebuje do tego impulsu bramkowego, i zwłaszcza widac to u siebie. Natomiast na wyjazdach nie jest kolorowo, vide Poznąń czy Kałuża. Gdyby nie bramka Brożka, tylko pierwszy gol dla Legii to kto wie, w jakich nastrojach bylibyśmy teraz. Jak to sie mów i żargonie - "Ta bramka ustawiła mecz" :)


pozwól że dzisiaj będziemy świętować a do obiektywizmu wrócimy od poniedziałku:)

skeba 12.11.2010 23:00

Cytat:

Dzisiaj, 16:10

Ja miałem sen, ze wysoko przegramy, ale moje sny zawsze się nie sprawdzają i często jest odwrotnie, więc może tez być też w tym wypadku, czyli wysokie zwycięstwo Wiselki.
Jedno jest pewne.Przegrana powoduje, iż Maaskant będzie miał ultimatum
No i bardzo dobrze prorokuje. Moje sny zawsze działają w odwrotną stronę

szprotson 12.11.2010 23:01

w pojedynku Sobolewski - Vrdoljak, chorwat nie podniósł rękawicy


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl