Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

Oldpara 27.02.2011 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1056845)
Mnie się wydaje że w przypadku Riosa nie chodzi o to że on jest słaby, tylko o to że Wisła nie jest w stanie go wykupić.. więc trener woli stawiać na innych. Bo jak wytłumaczyć krótkie epizody nawet w meczach sparingowych? Coś jest nie tak..

Nie tak jest to, że Rios gra do dupy na terningach i w meczach w których dostaje szanse, a niektórzy dalej dopatrują się teroii spiskowych.

Przecież po niespełna pół roku, widać, że u Maskaanta grają po prostu najlepsi w danej chwili, a nie Ci, których sprowadził trener, albo Ci których sobie życzy zarząd (bo ten za drogi, a tego trzeba sprzedać). Jak komuś nie wystarczyły przykłady z przywróceniem do składu Małeckiego czy Kirma bo grali dobrze, albo odsunięciem Boukhariego, Żurawskiego czy Branco to niech popatrzą na Siwakowa który na 99% odejdzie po sezonie bo jak będzie grał słabo, to z niego zrezygnujemy, a jak będzie grać dobrze, to nie mamy prawa pierwokupu i pewnie nie będzie nas na niego stać. I czym to się różni od Riosa? Tym, że Siwakow coś gra, a Rios gówno.

Ale to i tak pewnie groch o ścianę, bo przecież "na 0:12 słychać strzały!"

Titto 27.02.2011 12:08

Może nas czekać trudny mecz przede wszystkim dlatego, że przyjdzie nam grać z drwalami , którzy w sparingu tak kosili zawodników Ruchu, że trener Fornalik przerwał mecz.
http://www.echorzow.net/index.php/sp...-bojki-pikarzy
Z tego powodu na miejscu trenera raczej nie wystawiał bym Meliksona.

Oldpara 27.02.2011 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1056858)
Pytanie tylko zasadnicze, czy Wisła chcąc awansować do Ligi Mistrzów może sobie pozwolić na wystawianie w pierwszej 11 Cikosa, który wg. Ciebie "ma potencjał do rozwoju" i może być co najwyżej "wartościowym zmiennikiem"?

Ależ oczywiście wolałbym doświadczonego defensora, i nie ma co ukrywać, że przy Małeckim, Kirmie, Sobolewskim, Wilku trudno Cikosza nazwać filarem, siłą napędową czy mocnym ogniwem. Przestrzegam po prostu przed pochopnym odstrzelaniem go, bo fakty (obrona na "0" w 5 ostatnich meczach, asysty, wiek, doświadczenie którego jeszcze nie ma a może mieć, wymagania finansowe itp) przemawiają za nim.

A ponieważ przez następne 15-20 meczów będziemy musieli radzić sobie tym co mamy, i walczyć na dwóch frontach, nie wykluczam, że Cikosz stanie się przez to lepszym piłkarzem. Imho na razie na Mistrzostwo i Puchar Polski powinien wytarczyć, a w lecie trzeba kupić kogoś doświadczonego na jego miejsce - ale w cale nie przesądzam, że ten nowy od razu Cikosza ze składu wygryzie po tym, jak się trochę ogra w Ekstraklasie.

Oczywiście wolałbym na każadą pozycje zakupy w stylu Meliksona, zamiast Cikosza, ale jestem realistą :)

grzesiek632 27.02.2011 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1056862)
Nie tak jest to, że Rios gra do dupy na terningach i w meczach w których dostaje szanse, a niektórzy dalej dopatrują się teroii spiskowych.

Przecież po niespełna pół roku, widać, że u Maskaanta grają po prostu najlepsi w danej chwili, a nie Ci, których sprowadził trener, albo Ci których sobie życzy zarząd (bo ten za drogi, a tego trzeba sprzedać). Jak komuś nie wystarczyły przykłady z przywróceniem do składu Małeckiego czy Kirma bo grali dobrze, albo odsunięciem Boukhariego, Żurawskiego czy Branco to niech popatrzą na Siwakowa który na 99% odejdzie po sezonie bo jak będzie grał słabo, to z niego zrezygnujemy, a jak będzie grać dobrze, to nie mamy prawa pierwokupu i pewnie nie będzie nas na niego stać. I czym to się różni od Riosa? Tym, że Siwakow coś gra, a Rios gówno.

Ale to i tak pewnie groch o ścianę, bo przecież "na 0:12 słychać strzały!"

Rozumiem że Ty za to jesteś na każdym treningu i widzisz jak gra Rios? Widziałem 2 polowe w Copa del Sol, bodajże w meczu z Aalesund w którym Rios był najlepszy w ofensywie, w meczu z Polonią Bytom też był najlepszy, w meczu z Widzewem miał bardzo duży udział przy bramce, asysta z Koroną.. to wszystko przy naszej indolencji w ofensywie jest bardzo dobrym wynikiem.. Popatrzmy też z drugiej strony: w czym jest lepszy Żurawski, Garguła czy Łobodziński?
Moim zdaniem gdyby dać Riosowi więcej czasu niż 10 minut w meczu sparingowym to spokojnie by się odpłacił dobrą grą.

a z tymi tekstami "na 0:12 słychać strzały!" ... odpuść sobie

fialo 27.02.2011 12:15

Bez przesady z tymi drwalami. Za zasługi nie byliby przecież na drugim miejscu w I lidze, coś tam w piłkę kopią i nie sądzę, żeby w Krakowie urządzili sobie polowanie na kości. Zagrają defensywnie - to jasne, ale nie spodziewałbym się rąbanki. W meczach sparingowych bardzo często są bójki także też nie brał bym tego za wyznacznik, wystarczy przypomnieć high kich Marcelo ze Spartakiem, a przecież to taki dobry chłopak :D

I niech ktoś koniecznie założy kibicowski, do meczu nieco ponad 2 dni, a my śpimy zamiast się nakręcać !! Temat o koszykarkach, które grają 3 marca już wisi, a o piłkarzach ani widu ani słychu !! Nakręcać się, to pierwszy mecz na R22 w AD 2011 :) !! Załóżcie temat koniecznie !

BiLL 27.02.2011 12:16

Mam pytanie o mecz z podbeskidziem. Mogę kupić bilet i wejść na mecz bez karty kibica?

piter116 27.02.2011 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 1056855)
Z 16/17 spotkań na krzyż w 3 miesiące to dla profesjonalnego piłkarza długa runda ?

Problem w tym, że Melikson przed przyjazdem do Krakowa grał w Izraelu kilkanaście spotkań bez żadnej przerwy.A wiemy jak ważne i ciężkie mecze mamy w maju, w ostatnich kolejkach sezonu.

Oldpara 27.02.2011 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1056870)
w czym jest lepszy Żurawski, Garguła czy Łobodziński?

Pewnie w niczym, dlatego nie grają.

Jak tak lubisz teorie w stylu "coś tu nie gra" to podrzucę Ci następną:

Garguła tak naprawdę jest w reprezentacyjnej formie, ale ponieważ ma kontrakt motywacyjny zarząd zakazał Maskaantowi wystawiać go do składu, bo przecież lepiej płacić piłkarzowi 175 tys EUR, niz 350 tys! Stary - przecież Garguła w ostatnim sparingu strzelił 2 bramki i miał asystę! "Coś tu nie gra" jak nic! :shock:

tofik 27.02.2011 12:22

W Anglii graja po 50 spotkan w jakiejś 3,4 lidze i nikt nie pieprzy głupot, że za dużo. I nie wiem czy wszyscy tam mają profesjonalne kontrakty, raczej pół profesjonalne. A wy byście oszczędzali każdego po jednym meczu. Nie róbcie z nich cip, to mają być gladiatorzy.

skeba 27.02.2011 12:27

Cytat:

Pytanie tylko zasadnicze, czy Wisła chcąc awansować do Ligi Mistrzów może sobie pozwolić na wystawianie w pierwszej 11 Cikosa, który wg. Ciebie "ma potencjał do rozwoju" i może być co najwyżej "wartościowym zmiennikiem"?
LM nie ma o czym marzyć. Trzeba wzmocnień i jeszcze raz wzmocnień. Z jednym napastnikiem nie mamy co szukać, który nie jest pewny. Podbeskidzie trzeba spokojnie u siebie pojechać z 2,3-0 i jechać do nich na spokoju, ale znając realia polskiej piłki to nie będzie widać różnicy i będzie skromne 1-0, obym się mylił.

grzesiek632 27.02.2011 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1056875)
Pewnie w niczym, dlatego nie grają.

Jak tak lubisz teorie w stylu "coś tu nie gra" to podrzucę Ci następną:

Garguła tak naprawdę jest w reprezentacyjnej formie, ale ponieważ ma kontrakt motywacyjny zarząd zakazał Maskaantowi wystawiać go do składu, bo przecież lepiej płacić piłkarzowi 175 tys EUR, niz 350 tys! Stary - przecież Garguła w ostatnim sparingu strzelił 2 bramki i miał asystę! "Coś tu nie gra" jak nic! :shock:

Zgadzam się w 100% ale z Twoim podpisem..
A co do tego co ja lubię... lubię czytać "ekspertów forumowych" - nie mam niestety czasu na prowadzenie z Tobą tej jakże merytorycznej rozmowy.


off top

Thaboreth 27.02.2011 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1056868)
Może nas czekać trudny mecz przede wszystkim dlatego, że przyjdzie nam grać z drwalami , którzy w sparingu tak kosili zawodników Ruchu, że trener Fornalik przerwał mecz.
http://www.echorzow.net/index.php/sp...-bojki-pikarzy
Z tego powodu na miejscu trenera raczej nie wystawiał bym Meliksona.


Jako kibic Wisły i Podbeskidzia wypowiem się obiektywnie :). Co do meczu z Ruchem doszło rzeczywiście do nie przyjemnej sytuacji ale nie można po jednym meczu mówić że Podbeskidzie to drużyna drwali - o ile dobrze pamiętam to w całej rudzie jesiennej nie dostaliśmy czerwonej kartki ani raz nie było karnego przeciwko nam. Mecz z Ruchem był w trudnych warunkach a wtedy łatwo o kontuje.

Co do murowania brami PBB zazwyczaj na wyjeździe może pograć w piłkę bo jak drużyny graja u nas to właśnie wtedy jest autobus w bramce. Podbeskidzie raczej nie bedzie bronić sie poprostu przyjadą zagrać dobry mecz a co z tego wyjdzie zobaczymy, dla Nas jest to już duży sukces a ten 2 mecz jest idealnym przetarciem przed rozgrywkami.

prezes85 27.02.2011 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1056875)
Pewnie w niczym, dlatego nie grają.

Jak tak lubisz teorie w stylu "coś tu nie gra" to podrzucę Ci następną:

Garguła tak naprawdę jest w reprezentacyjnej formie, ale ponieważ ma kontrakt motywacyjny zarząd zakazał Maskaantowi wystawiać go do składu, bo przecież lepiej płacić piłkarzowi 175 tys EUR, niz 350 tys! Stary - przecież Garguła w ostatnim sparingu strzelił 2 bramki i miał asystę! "Coś tu nie gra" jak nic! :shock:

rozgrywał na stojąco i miał kluczową stratę przy golu przeciwników
a w meczu z Arka wszedł w 94 min
jakby kasa sie liczyla to by wszedl ktos inny

JrQ- 27.02.2011 13:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek632 (Post 1056845)
Mnie się wydaje że w przypadku Riosa nie chodzi o to że on jest słaby, tylko o to że Wisła nie jest w stanie go wykupić.. więc trener woli stawiać na innych. Bo jak wytłumaczyć krótkie epizody nawet w meczach sparingowych? Coś jest nie tak..

odpuść sobie takie teorie, Siwakow też jest tylko do końca rundy, a Maaskant widzi, że może coś wnieść do zespołu i na niego stawia

PS: żeby nie było, też liczę na Andyego, ale nie ma co przesadzać, słaby jest widocznie i tyle...

PS2: zawsze nasi mogą renegocjować warunki wykupu za 1,3mlnE... nie jest powiedziane, że tyle muszą zapłacić

PS3: liczę, że Andy zagra z Podbeskidziem

gypsy 27.02.2011 13:44

Co do składu na wtorkowy mecz, to obawiam się, że trener Maaskant wymieni kilku graczy. Mam nadzieję jednak, że Melikson będzie grał od początku, bo szczerze mówiąc chcę zobaczyć jego grę na żywo, w dodatku to będzie również mój debiut na R22. Myślę, że Robert wstawi na bramkę Jovanica, który może nie jest tak pewny jak Pareiko, ale z Podbeskidziem da sobie raczej radę. Małecki, Sobol powinni grać od początku. To samo Genkov. Riosa bym wpuściła w drugiej połowie, ale nie na ostatnie 20 minut tylko na całą polówkę na przykład.

prezes85 27.02.2011 13:54

Jestem pewien, że zagramy tym samym składem co w meczu z Arką tylko Sobol wróci.
Trzeba się zgrać.

Ja osobiście bym spróbował Jaliensa za Cikosa na prawej obronie a Bunoza do środka.
Już kolega powyżej taką obronę proponował.

MCX 27.02.2011 14:03

Moim zdaniem więcej czasu na pokazanie umiejętności powinien dostać Garguła.

Na pewno wróci też Sobolewski.

Warunki do gry powinny być o wiele lepsze niż w Gdyni, to też będzie miało wypływ na grę zawodników.

Myślę, że Maaskant odpowiednio zmotywuje piłkarzy i o wygraną nie musimy się obawiać. Przydałoby się 2:0 żeby spokojnie pojechać na rewanż.

19TSP95 27.02.2011 14:19

" 5-6 :0" dla was? haha . Jestescie w ex-klasie i rozumie wasza pewnosc do wygranej ale bez przesady...

"stawianie autobusu i granie w pełni defensywnie" - Jak najbardziej bedzie to trudny mecz z taka druzyna i to na wyjeżdzie ale jezeli stawia sie "autobus" to niema co liczyc na wygrana, a po to tam jada nasi Górale.

co do naszego sparingu z Chorzowem to tylko ci co na nim byli to wiedza jak bylo i bardzo dobrze zachowali sie nasi chlopcy... Niestety gazety opisało to na korzysc tych Hanysów...

Dla nas mecz jak najbardziej w mozliwosci wygrania, z nasza obecna gra, przede wszystkimstylem stylem gry bylibyśmy w srodku ex-klasy, a ze Wisełka niegra na najwyższym powiomie i smiem twierdzic ze wynik bedzie nastepujacy

Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B. 1 (75minuta)- 2 (35, 50 minuta)


"od 16 lat jak za brata brat my trzymamy sie tylko TSP" ;]

DominoForza 27.02.2011 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19TSP95 (Post 1056935)
" 5-6 :0" dla was? haha . Jestescie w ex-klasie i rozumie wasza pewnosc do wygranej ale bez przesady...

"stawianie autobusu i granie w pełni defensywnie" - Jak najbardziej bedzie to trudny mecz z taka druzyna i to na wyjeżdzie ale jezeli stawia sie "autobus" to niema co liczyc na wygrana, a po to tam jada nasi Górale.

co do naszego sparingu z Chorzowem to tylko ci co na nim byli to wiedza jak bylo i bardzo dobrze zachowali sie nasi chlopcy... Niestety gazety opisało to na korzysc tych Hanysów...

Dla nas mecz jak najbardziej w mozliwosci wygrania, z nasza obecna gra, przede wszystkimstylem stylem gry bylibyśmy w srodku ex-klasy, a ze Wisełka niegra na najwyższym powiomie i smiem twierdzic ze wynik bedzie nastepujacy

Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B. 1 (75minuta)- 2 (35, 50 minuta)


"od 16 lat jak za brata brat my trzymamy sie tylko TSP" ;]

mysalem ze wszytskie sklepy z dopalaczami juz zamkneli ale jednak w Bielsku jakis sie odstal

DarekK_11 27.02.2011 14:28

Przyjemnie jest żyć w świecie iluzji?

Moim zdaniem nie ma szans na wynik w stylu "5-0" raczej obstawiałbym w okolicach 2, 3 bramek dla Wisełki.
Maaskant nie wystawi rezerwy, nie ma mowy o lekceważeniu rywala przez drużynę.

Nie wiem jak możesz stawiać tezę, że grając teraz w ekstraklasie bylibyście w środku tabeli :)

killzone 27.02.2011 14:30

Cytat:

Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B. 1 (75minuta)- 2 (35, 50 minuta)
O strzelcach jeszcze zapomniales :(

A co do dopalaczy w Bielsku, kto wie gdzie kupic ten kupi ;)


PS: Sory ze sie Wam w temat "wpierdalam", ale po cichu licze ze moze to całe smieszne Podbeskidzie zrobi jakas niespodzianke i przy pokonaniu Ruchu wkoncu sie doczekam Legii w Bielsku :D

Kryniu 27.02.2011 14:37

Pokonali 2-0 Gks więc należy podjeść poważnie. Moi zdaniem skromne 2-0 dla nas.

DarekK_11 27.02.2011 14:38

Chciałbym zobaczyć Riosa od pierwszych minut na boisku, w meczu pucharowym może wreszcie dostanie szanse.
Oby zagrał też Maor, trzeba go zobaczyć na żywo :D

@killzone
Twój avek to jakaś replika Waszej Fany?
Bo zobacz:
http://2.bp.blogspot.com/_gONPPEldwB...0/biezanow.jpg

(nie napinam się, pytam z ciekawości)

Proud 27.02.2011 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19TSP95 (Post 1056935)
"stawianie autobusu i granie w pełni defensywnie" - Jak najbardziej bedzie to trudny mecz z taka druzyna i to na wyjeżdzie ale jezeli stawia sie "autobus" to niema co liczyc na wygrana, a po to tam jada nasi Górale.


Dla nas mecz jak najbardziej w mozliwosci wygrania, z nasza obecna gra, przede wszystkimstylem stylem gry bylibyśmy w srodku ex-klasy, a ze Wisełka niegra na najwyższym powiomie i smiem twierdzic ze wynik bedzie nastepujacy

Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B. 1 (75minuta)- 2 (35, 50 minuta)

:shock:

Teraz to mnie nastraszyłeś...chyba nie pójdę jednak na ten mecz, bo nie chcę oglądać klęski Wisły...

aNouc 27.02.2011 14:41

Tu się nie ma co napinać tylko szykować na bardzo trudny bój.
Wiadomym jest że na 10 meczów 7 wygrałaby Wisła a w optymalnej dyspozycji 10. Ale Podbeskidzie jest w gazie, my dopiero się zgrywamy. Dla piłkarzy Podbeskidzia jest to też okazja do pokazania się szerszej publiczności, a przede wszystkim skautom. Dla niektórych jest to mecz życia i o wszystko.

Najmocniejszy możliwie skład i tylko nie stracić w tyłach. Trzeba od razu z mocnego kopyta bo w Bielsku mało która drużyna wygrywała. Bardzo mało bramek tracą, w lidze zaledwie 11 (najmniej ze wszystkich drużyn)

IDZIE IDZIE IDZIE PODBESKIDZIE ! :D

killzone 27.02.2011 14:44

Cytat:

@killzone
Twój avek to jakaś replika Waszej Fany?
Bo zobacz:
http://2.bp.blogspot.com/_gONPPEldwB...0/biezanow.jpg
Nie przypominam sobie takiej fany, wiec pewnie jakas "radosna" tworczość którą znalezłem necie ;)

IDZIE IDZIE PODBESKIDZIE :D

DJ Hazel 27.02.2011 14:48

W takim meczu Maskaant powinien dać w końcu szansę Riosowi.Z całym szacunkiem do Podbeskidzia grają jednak klasę niżej i to my bez problemu powinniśmy awansować choć jak myślę jest to dla nich z większości mecz życia i przy naszym niezgraniu łatwo być nie musi wbrew pozorom nawet na własnym stadionie.

tofik 27.02.2011 14:57

Ta dawac szanse słabszym zawodnikom bo jeszcze się obrażą. A jak odpadniemy to trudno, najwazniejsze ze Rios sobie zagrał :)

DarekK_11 27.02.2011 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1056960)
Ta dawac szanse słabszym zawodnikom bo jeszcze się obrażą. A jak odpadniemy to trudno, najwazniejsze ze Rios sobie zagrał :)

Pamiętasz jak grał Rios za każdym razem, gdy dostawał szanse? Dużo "szarpał", wypracował kilka bramek (w tym idealne podanie do Brożka). Brakowało tylko bramek, ale to kwestia czasu.

Dlatego zastanowiłbym się zanim go skreślę i nazwę "słabszym, który może się obrazić".

PS
No i nie wiem jak ty chcesz odpaść jutro ;)

DJ Hazel 27.02.2011 15:26

W takich meczach właśnie należy dawać szansę tym którzy nie mieszczą się w pierwszej "11" oczywiście nasz trener musi to odpowiednio poustawiać ale zwycięstwo musi być naszym priorytetem.

tofik 27.02.2011 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekK_11 (Post 1056963)
Pamiętasz jak grał Rios za każdym razem, gdy dostawał szanse? Dużo "szarpał", wypracował kilka bramek (w tym idealne podanie do Brożka). Brakowało tylko bramek, ale to kwestia czasu.

Dlatego zastanowiłbym się zanim go skreślę i nazwę "słabszym, który może się obrazić".

PS
No i nie wiem jak ty chcesz odpaść jutro ;)

Pamiętam. Słaby jest i tyle. Jak ktoś ma wystąpić za Genkova, to Żurawski który jest wyżej w hierarchii.
Zaczyna się tworzenie kolejnych mitów jak kiedyś o Jirsaku, czy później o Kirmie. Że coś im przeszkadza dobrze grać. Nic im nie przeszkadza oprócz własnych braków.

Jutro nie odpadniemy , we wtorek też :D, ale wystawiając Riosa ograniczamy swoje szanse. Ile strzelił bramek przez całą karierę ? Z 10. Faktycznie ogromna szansa, że nagle zacznie.

AYALA 27.02.2011 15:38

też uważam że powinien wyjśc od pierwszej minuty Rios za Genkowa no chyba że zapadła już klamka że go nie kupujemy z River Plate.Obrona niech zagra w tym samym zestawieniu co w Gdynii bo tylko mecze mogą ją zgrywac.

moce 27.02.2011 15:47

w składzie na Podbeskidzie chciałbym zobaczyć od pierwszej minuty Bunoze,Kewa na lewej stronie, Łobodzińskiego Gargułe Paljica w pomocy reszta składu bez zmian mecz na pewno nie będzie łatwy obstawiłbym wynik 3-1
a co do Riosa fajnie by było gdyby ten temat się skończył gość niestety nie przekonał do siebie ani Maaskanta ani znacznej liczby kibiców

Titto 27.02.2011 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez moce (Post 1056979)
w składzie na Podbeskidzie chciałbym zobaczyć od pierwszej minuty Bunoze,Kewa na lewej stronie, Łobodzińskiego Gargułe Paljica w pomocy reszta składu bez zmian mecz na pewno nie będzie łatwy obstawiłbym wynik 3-1

Jaliens na lewej stronie? Skąd ten szalony pomysł? :shock:
Łobodziński?! :shock:
Ja już wolę tego Riosa na skrzydle...

moce 27.02.2011 16:09

Łobo dostałby ostatnią szanse a Kew na lewej już grywał chyba że coś mi się popierdzieliło

Jachu018 27.02.2011 16:18

On grał na prawej...

Titto 27.02.2011 19:24

Znalazłem na you tube dwie zapowiedzi meczu Wisła - Podbeskidzie
http://www.youtube.com/watch?v=txKvl_bE_7k
i trochę w gorszej jakości
http://www.youtube.com/watch?v=Jw4QW...eature=related

sportnh 27.02.2011 21:04

Ciekawe czy zagra Melikson

on najbardziej ze wszystkich jest 'w rytmie meczowym' jako ze sezon w Izraelu trwal kiedy u nas byla przerwa, takze wg mnie zagra

QBAS 27.02.2011 21:27

Teraz przede wszystkim potrzeba zgrywania się zawodników ze sobą. Dlatego dziwią mnie komentarze jakoby połowa składu powinna dostać wolne.. Nie tędy droga panowie. Niech zacznie najsilniejszy skład (z Sobolem, Meliksonem i całą resztą), niech dostaną +/- godzinę i jak uda im się zrobić dobry wynik to wtedy można Riosa, Żurawia, Gargułę i pozostałych zmienników testować.

We wtorek najważniejszy jest wynik, później możliwość zgrania składu przed kolejnym meczem o MP i dopiero na trzecim miejscu można myśleć o dawaniu szansy zawodnikom z szerokiej kadry.

Kurz 27.02.2011 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekK_11 (Post 1056963)
Pamiętasz jak grał Rios za każdym razem, gdy dostawał szanse? Dużo "szarpał", wypracował kilka bramek (w tym idealne podanie do Brożka). Brakowało tylko bramek, ale to kwestia czasu.

Dlatego zastanowiłbym się zanim go skreślę i nazwę "słabszym, który może się obrazić".

PS
No i nie wiem jak ty chcesz odpaść jutro ;)

Chyba warto zwrócić uwagę na fakt, że "5 minut" Riosa przypadło na okres, gdy bycie wyróżniającym się zawodnikiem Wisły nie wymagało nadzwyczajnych umiejętności...

Nie przesadzałbym z tymi bramkami i brakiem czasu. Rios w 44 ostatnich meczach strzelił 6 bramek.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl