![]() |
Cytat:
Przecież po niespełna pół roku, widać, że u Maskaanta grają po prostu najlepsi w danej chwili, a nie Ci, których sprowadził trener, albo Ci których sobie życzy zarząd (bo ten za drogi, a tego trzeba sprzedać). Jak komuś nie wystarczyły przykłady z przywróceniem do składu Małeckiego czy Kirma bo grali dobrze, albo odsunięciem Boukhariego, Żurawskiego czy Branco to niech popatrzą na Siwakowa który na 99% odejdzie po sezonie bo jak będzie grał słabo, to z niego zrezygnujemy, a jak będzie grać dobrze, to nie mamy prawa pierwokupu i pewnie nie będzie nas na niego stać. I czym to się różni od Riosa? Tym, że Siwakow coś gra, a Rios gówno. Ale to i tak pewnie groch o ścianę, bo przecież "na 0:12 słychać strzały!" |
Może nas czekać trudny mecz przede wszystkim dlatego, że przyjdzie nam grać z drwalami , którzy w sparingu tak kosili zawodników Ruchu, że trener Fornalik przerwał mecz.
http://www.echorzow.net/index.php/sp...-bojki-pikarzy Z tego powodu na miejscu trenera raczej nie wystawiał bym Meliksona. |
Cytat:
A ponieważ przez następne 15-20 meczów będziemy musieli radzić sobie tym co mamy, i walczyć na dwóch frontach, nie wykluczam, że Cikosz stanie się przez to lepszym piłkarzem. Imho na razie na Mistrzostwo i Puchar Polski powinien wytarczyć, a w lecie trzeba kupić kogoś doświadczonego na jego miejsce - ale w cale nie przesądzam, że ten nowy od razu Cikosza ze składu wygryzie po tym, jak się trochę ogra w Ekstraklasie. Oczywiście wolałbym na każadą pozycje zakupy w stylu Meliksona, zamiast Cikosza, ale jestem realistą :) |
Cytat:
Moim zdaniem gdyby dać Riosowi więcej czasu niż 10 minut w meczu sparingowym to spokojnie by się odpłacił dobrą grą. a z tymi tekstami "na 0:12 słychać strzały!" ... odpuść sobie |
Bez przesady z tymi drwalami. Za zasługi nie byliby przecież na drugim miejscu w I lidze, coś tam w piłkę kopią i nie sądzę, żeby w Krakowie urządzili sobie polowanie na kości. Zagrają defensywnie - to jasne, ale nie spodziewałbym się rąbanki. W meczach sparingowych bardzo często są bójki także też nie brał bym tego za wyznacznik, wystarczy przypomnieć high kich Marcelo ze Spartakiem, a przecież to taki dobry chłopak :D
I niech ktoś koniecznie założy kibicowski, do meczu nieco ponad 2 dni, a my śpimy zamiast się nakręcać !! Temat o koszykarkach, które grają 3 marca już wisi, a o piłkarzach ani widu ani słychu !! Nakręcać się, to pierwszy mecz na R22 w AD 2011 :) !! Załóżcie temat koniecznie ! |
Mam pytanie o mecz z podbeskidziem. Mogę kupić bilet i wejść na mecz bez karty kibica?
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak tak lubisz teorie w stylu "coś tu nie gra" to podrzucę Ci następną: Garguła tak naprawdę jest w reprezentacyjnej formie, ale ponieważ ma kontrakt motywacyjny zarząd zakazał Maskaantowi wystawiać go do składu, bo przecież lepiej płacić piłkarzowi 175 tys EUR, niz 350 tys! Stary - przecież Garguła w ostatnim sparingu strzelił 2 bramki i miał asystę! "Coś tu nie gra" jak nic! :shock: |
W Anglii graja po 50 spotkan w jakiejś 3,4 lidze i nikt nie pieprzy głupot, że za dużo. I nie wiem czy wszyscy tam mają profesjonalne kontrakty, raczej pół profesjonalne. A wy byście oszczędzali każdego po jednym meczu. Nie róbcie z nich cip, to mają być gladiatorzy.
|
Cytat:
|
Cytat:
A co do tego co ja lubię... lubię czytać "ekspertów forumowych" - nie mam niestety czasu na prowadzenie z Tobą tej jakże merytorycznej rozmowy. off top |
Cytat:
Jako kibic Wisły i Podbeskidzia wypowiem się obiektywnie :). Co do meczu z Ruchem doszło rzeczywiście do nie przyjemnej sytuacji ale nie można po jednym meczu mówić że Podbeskidzie to drużyna drwali - o ile dobrze pamiętam to w całej rudzie jesiennej nie dostaliśmy czerwonej kartki ani raz nie było karnego przeciwko nam. Mecz z Ruchem był w trudnych warunkach a wtedy łatwo o kontuje. Co do murowania brami PBB zazwyczaj na wyjeździe może pograć w piłkę bo jak drużyny graja u nas to właśnie wtedy jest autobus w bramce. Podbeskidzie raczej nie bedzie bronić sie poprostu przyjadą zagrać dobry mecz a co z tego wyjdzie zobaczymy, dla Nas jest to już duży sukces a ten 2 mecz jest idealnym przetarciem przed rozgrywkami. |
Cytat:
a w meczu z Arka wszedł w 94 min jakby kasa sie liczyla to by wszedl ktos inny |
Cytat:
PS: żeby nie było, też liczę na Andyego, ale nie ma co przesadzać, słaby jest widocznie i tyle... PS2: zawsze nasi mogą renegocjować warunki wykupu za 1,3mlnE... nie jest powiedziane, że tyle muszą zapłacić PS3: liczę, że Andy zagra z Podbeskidziem |
Co do składu na wtorkowy mecz, to obawiam się, że trener Maaskant wymieni kilku graczy. Mam nadzieję jednak, że Melikson będzie grał od początku, bo szczerze mówiąc chcę zobaczyć jego grę na żywo, w dodatku to będzie również mój debiut na R22. Myślę, że Robert wstawi na bramkę Jovanica, który może nie jest tak pewny jak Pareiko, ale z Podbeskidziem da sobie raczej radę. Małecki, Sobol powinni grać od początku. To samo Genkov. Riosa bym wpuściła w drugiej połowie, ale nie na ostatnie 20 minut tylko na całą polówkę na przykład.
|
Jestem pewien, że zagramy tym samym składem co w meczu z Arką tylko Sobol wróci.
Trzeba się zgrać. Ja osobiście bym spróbował Jaliensa za Cikosa na prawej obronie a Bunoza do środka. Już kolega powyżej taką obronę proponował. |
Moim zdaniem więcej czasu na pokazanie umiejętności powinien dostać Garguła.
Na pewno wróci też Sobolewski. Warunki do gry powinny być o wiele lepsze niż w Gdyni, to też będzie miało wypływ na grę zawodników. Myślę, że Maaskant odpowiednio zmotywuje piłkarzy i o wygraną nie musimy się obawiać. Przydałoby się 2:0 żeby spokojnie pojechać na rewanż. |
" 5-6 :0" dla was? haha . Jestescie w ex-klasie i rozumie wasza pewnosc do wygranej ale bez przesady...
"stawianie autobusu i granie w pełni defensywnie" - Jak najbardziej bedzie to trudny mecz z taka druzyna i to na wyjeżdzie ale jezeli stawia sie "autobus" to niema co liczyc na wygrana, a po to tam jada nasi Górale. co do naszego sparingu z Chorzowem to tylko ci co na nim byli to wiedza jak bylo i bardzo dobrze zachowali sie nasi chlopcy... Niestety gazety opisało to na korzysc tych Hanysów... Dla nas mecz jak najbardziej w mozliwosci wygrania, z nasza obecna gra, przede wszystkimstylem stylem gry bylibyśmy w srodku ex-klasy, a ze Wisełka niegra na najwyższym powiomie i smiem twierdzic ze wynik bedzie nastepujacy Wisła Kraków-Podbeskidzie B-B. 1 (75minuta)- 2 (35, 50 minuta) "od 16 lat jak za brata brat my trzymamy sie tylko TSP" ;] |
Cytat:
|
Przyjemnie jest żyć w świecie iluzji?
Moim zdaniem nie ma szans na wynik w stylu "5-0" raczej obstawiałbym w okolicach 2, 3 bramek dla Wisełki. Maaskant nie wystawi rezerwy, nie ma mowy o lekceważeniu rywala przez drużynę. Nie wiem jak możesz stawiać tezę, że grając teraz w ekstraklasie bylibyście w środku tabeli :) |
Cytat:
A co do dopalaczy w Bielsku, kto wie gdzie kupic ten kupi ;) PS: Sory ze sie Wam w temat "wpierdalam", ale po cichu licze ze moze to całe smieszne Podbeskidzie zrobi jakas niespodzianke i przy pokonaniu Ruchu wkoncu sie doczekam Legii w Bielsku :D |
Pokonali 2-0 Gks więc należy podjeść poważnie. Moi zdaniem skromne 2-0 dla nas.
|
Chciałbym zobaczyć Riosa od pierwszych minut na boisku, w meczu pucharowym może wreszcie dostanie szanse.
Oby zagrał też Maor, trzeba go zobaczyć na żywo :D @killzone Twój avek to jakaś replika Waszej Fany? Bo zobacz: http://2.bp.blogspot.com/_gONPPEldwB...0/biezanow.jpg (nie napinam się, pytam z ciekawości) |
Cytat:
Teraz to mnie nastraszyłeś...chyba nie pójdę jednak na ten mecz, bo nie chcę oglądać klęski Wisły... |
Tu się nie ma co napinać tylko szykować na bardzo trudny bój.
Wiadomym jest że na 10 meczów 7 wygrałaby Wisła a w optymalnej dyspozycji 10. Ale Podbeskidzie jest w gazie, my dopiero się zgrywamy. Dla piłkarzy Podbeskidzia jest to też okazja do pokazania się szerszej publiczności, a przede wszystkim skautom. Dla niektórych jest to mecz życia i o wszystko. Najmocniejszy możliwie skład i tylko nie stracić w tyłach. Trzeba od razu z mocnego kopyta bo w Bielsku mało która drużyna wygrywała. Bardzo mało bramek tracą, w lidze zaledwie 11 (najmniej ze wszystkich drużyn) IDZIE IDZIE IDZIE PODBESKIDZIE ! :D |
Cytat:
IDZIE IDZIE PODBESKIDZIE :D |
W takim meczu Maskaant powinien dać w końcu szansę Riosowi.Z całym szacunkiem do Podbeskidzia grają jednak klasę niżej i to my bez problemu powinniśmy awansować choć jak myślę jest to dla nich z większości mecz życia i przy naszym niezgraniu łatwo być nie musi wbrew pozorom nawet na własnym stadionie.
|
Ta dawac szanse słabszym zawodnikom bo jeszcze się obrażą. A jak odpadniemy to trudno, najwazniejsze ze Rios sobie zagrał :)
|
Cytat:
Dlatego zastanowiłbym się zanim go skreślę i nazwę "słabszym, który może się obrazić". PS No i nie wiem jak ty chcesz odpaść jutro ;) |
W takich meczach właśnie należy dawać szansę tym którzy nie mieszczą się w pierwszej "11" oczywiście nasz trener musi to odpowiednio poustawiać ale zwycięstwo musi być naszym priorytetem.
|
Cytat:
Zaczyna się tworzenie kolejnych mitów jak kiedyś o Jirsaku, czy później o Kirmie. Że coś im przeszkadza dobrze grać. Nic im nie przeszkadza oprócz własnych braków. Jutro nie odpadniemy , we wtorek też :D, ale wystawiając Riosa ograniczamy swoje szanse. Ile strzelił bramek przez całą karierę ? Z 10. Faktycznie ogromna szansa, że nagle zacznie. |
też uważam że powinien wyjśc od pierwszej minuty Rios za Genkowa no chyba że zapadła już klamka że go nie kupujemy z River Plate.Obrona niech zagra w tym samym zestawieniu co w Gdynii bo tylko mecze mogą ją zgrywac.
|
w składzie na Podbeskidzie chciałbym zobaczyć od pierwszej minuty Bunoze,Kewa na lewej stronie, Łobodzińskiego Gargułe Paljica w pomocy reszta składu bez zmian mecz na pewno nie będzie łatwy obstawiłbym wynik 3-1
a co do Riosa fajnie by było gdyby ten temat się skończył gość niestety nie przekonał do siebie ani Maaskanta ani znacznej liczby kibiców |
Cytat:
Łobodziński?! :shock: Ja już wolę tego Riosa na skrzydle... |
Łobo dostałby ostatnią szanse a Kew na lewej już grywał chyba że coś mi się popierdzieliło
|
On grał na prawej...
|
Znalazłem na you tube dwie zapowiedzi meczu Wisła - Podbeskidzie
http://www.youtube.com/watch?v=txKvl_bE_7k i trochę w gorszej jakości http://www.youtube.com/watch?v=Jw4QW...eature=related |
Ciekawe czy zagra Melikson
on najbardziej ze wszystkich jest 'w rytmie meczowym' jako ze sezon w Izraelu trwal kiedy u nas byla przerwa, takze wg mnie zagra |
Teraz przede wszystkim potrzeba zgrywania się zawodników ze sobą. Dlatego dziwią mnie komentarze jakoby połowa składu powinna dostać wolne.. Nie tędy droga panowie. Niech zacznie najsilniejszy skład (z Sobolem, Meliksonem i całą resztą), niech dostaną +/- godzinę i jak uda im się zrobić dobry wynik to wtedy można Riosa, Żurawia, Gargułę i pozostałych zmienników testować.
We wtorek najważniejszy jest wynik, później możliwość zgrania składu przed kolejnym meczem o MP i dopiero na trzecim miejscu można myśleć o dawaniu szansy zawodnikom z szerokiej kadry. |
Cytat:
Nie przesadzałbym z tymi bramkami i brakiem czasu. Rios w 44 ostatnich meczach strzelił 6 bramek. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl