![]() |
no co nikt nie oglada?:D
|
a kiedy wychodza te 2 tuczniki ?
|
Wszyscy pewnie zamist teraz oglądac jedne z lepszych pojedynków tej gali, będą sie napalać na Najmanów ;]
|
Najmana to tylko z ciekawości, żeby zobaczyć co on znowu wykombinuje za szopke. :D
|
Górski ładnie pojechał ze swoim rywalem. W polskim półfinale nie powinien mieć problemów. Sowiński niestety nie dał rady w dogrywce.
A walki wieczoru. Cóż - będą ciekawe ale z MMA nie będą miały wiele wspólnego;] |
Ja czekam na Błachowicza no i nie ukrywam że na w....... dla Najmana
|
A o której mniej więcej będą walki freaków?
Ja mam taką teorie że walka będzie ustawiona.Z Pudziana jest żaden zawodnik mma a trza na nim jeszcze trochę zarobić a gdyby przegrał to byłby to jego definitywny koniec |
Mnie też interesują tylko te ustawione wrestlingi Salety i Pudziana :P
O której oni wychodzą ? |
Saleta teraz
|
El ciota niech wraca do show!! Dzięki Przemek nie ważne jak walczyłeś ważne, że ciota przegrała :D
|
dziwne, ze komentator sympatyzowal z Saletą - to troche nieprofesjonalne
|
Ależ to było żałosne, całe te olaboga co to się nie stało, ale nie będę się znęcał nas Saletą bo takie są wymogi MMA. Nic Najmanowi nie zrobił tylko łokcia położył na szyi i koniec, szkoda, oczekiwałem wyniszczenia, tym bardziej że się nie lubią, Saleta powinien i pewnie będzie miał wewnętrzne niezadowolenie jak przejrzy ta walkę czyli "Nie najebałem mu :/"
|
Dokładnie komentator (bodajże Juras) trochę przesadzał. Ja obu ich nie lubię więc ciężko mi było sympatyzować z którymkolwiek. I śmieszy mnie trochę gadanie że Najman się rzucił i w ogóle wiocha... A jak się Pudzian rzucił to był gwiazdorem.
Wygrał Saleta ale przynajmniej Najman go trochę obił i nie musiał uciekać z ringu więc Saleta nie powinien cwaniakować. Wygrał tak jak się wszyscy spodziewali ale "tłusty, niećwiczący, żałosny i leniwy" Najman był o krok od wygranej aczkolwiek trzeba powiedzieć że bardzo łatwo odwrócił los walki i upokorzył Najmana. |
dokladnie to samo sobie pomyslalem, ale z drugiej strony i tak ludzie odbiorą to za pewnego rodzaju poniżenie ( mam na mysli sposob zakonczenia walki) i jeszcze ten lisc na koniec hehehe
|
Cytat:
|
Cytat:
|
a co Salety wina że odklepał po lekkim duszeniu? Bardzo dobrze że wygrał i go poniżył może skonczy już ....a robić z siebie pośmiewisko. Saleta już dość się zasłużył w kickboxingu może odejść w spokoju teraz:).
|
Najważniejsze, że Najman zakończy karierę i nie będziemy musieli oglądać jego paskudnej gęby.
.... z niego nieziemska. Podejrzewam, że odklepałby również, jakby go Saleta zaczął obsypywać pocałunkami w tym leżeniu. |
Dobrze, że Najman dostał ;D Ibisz po siłowni by mu nawet naje**ł :))
|
"Marcin chce być Shownenm i Playboem więc moja firma za sponsoruje mu IQ-love-prezerwatywy"
:D hahaha |
Cytat:
I tu właśnie minus dla Salety tym większy, nic mu nie narobił, Najman obił go jak psa i głupie historyki po wszystkim opowiada, kazdy spodziewał się napierdalanki jak pod dyskoteką na wsi, wyszło inaczej, a szkoda, nie lubię Najmana żeby nie było, Pudzian sporo zrzucił, jak go pokazali to jak szczuplutki chłoptaś, ten Baterfild czy jak mu tam taki kawał tłuszczu nie jest, może być śmiesznie jak Pudzian będzie próbował go przerzucić, leszczem nie jest |
Takie KSW jak Najmana i Salety to jeszcze do niedawna mielismy na osiedlu przy każdym piciu. Żwiry spod sklepu po tej walce wydają się niedoścignionymi mistrzami jak walczą za sobą o ostatni łyk nalewki.
Czekam na masakrę Pudziana. |
o której jest walka Pudziana ?
|
Gdyby nie sędzia to Najmana udusiłby o 11 lat starszy inwalida z jedną nerką. Ten człowiek to powinien zapaść się pod ziemię.
|
Cytat:
Tak przynajmniej mi kumpel z LO mówił, obok którego mieszka na osiedlu. Ten gość jest parodią wszystkich możliwych sportów walki. |
najman w nagrode za pojedynek z Saletą dostanie w prezencie pudełko kondomow :D ha ha
|
No właśnie Najman będąc z Częstochowy wybrał kawałek Rapera z Kielc, w którym było "Scyzoryk, Scyzoryk tak na mnie wołaja.." Wytłumaczcie mi!
|
Cytat:
a co do walki śmieszna i tyle |
A wytłumaczy mi ktoś czemu Najman nie jest gwiazdą MMA? Przecież zaczął dynamicznie jak Pudzian a jego wszyscy obwołali nowym gwiazdorem ;)
Staram się być tylko obiektywny ale prześmiewcze teksty Salety z obitą mordą mnie już całkiem rozwaliły. Nie wiem na jaką walkę on liczył? To było publiczne wyjaśnianie swoich spraw przed okiem kamery. |
kiedy pudzian?
|
może najman sie wafluje z liroyem?
|
Cytat:
On ma śmierć w oczach:-p |
To zdjecie mnie rozdupca. :-D
|
Teraz to było dobre MMA! A nie jakies pseudo gwiazdy Pudzian, Saleta czy inny Nejman ...
|
Dokładnie, Dowda vs Kułak to jest to, kwintesencja MMA jak powiedział komentator.
|
wywiad Salety ciekawy jak pustak betonowy
walka jak spod budki z piwem a Pudzian dostanie oklep - przynajmniej wg mnie - za jakies 30-40 minut |
Pudzian zaraz dostanie :D...bedzie KO... jak Amerykaniec go pie.., tzn. uderzy, to bedzie efektownie. Juz widze miny kibicow w hali ;).
|
....a cyrk a nie mma, jedna walka na poziomie na całej gali...
|
ale Pudzian zmalał. Nie przypuszczałem, że to aż tak będzie widać.
Edit. Jaki hymn Edi1. No i po wszystkim |
No bo to jest szoł ...
Ale z tą jedną walką to Cię ponosło mimi wszystko ;) - wszystkie walki turnieju były niezłe, szczególnie Maćka Górskiego (chociaż tu jestem nieobiektywna do końca :P), walka Kułaka i Błachowicza to stanowczo dobre MMA. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl