Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   UFC, MMA, K-1 i inne (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6486)

Kolumbus 18.09.2010 20:14

no co nikt nie oglada?:D

tofik 18.09.2010 20:15

a kiedy wychodza te 2 tuczniki ?

Jachcik 18.09.2010 20:20

Wszyscy pewnie zamist teraz oglądac jedne z lepszych pojedynków tej gali, będą sie napalać na Najmanów ;]

julo 18.09.2010 20:26

Najmana to tylko z ciekawości, żeby zobaczyć co on znowu wykombinuje za szopke. :D

Nowohucki 18.09.2010 20:27

Górski ładnie pojechał ze swoim rywalem. W polskim półfinale nie powinien mieć problemów. Sowiński niestety nie dał rady w dogrywce.

A walki wieczoru. Cóż - będą ciekawe ale z MMA nie będą miały wiele wspólnego;]

Kolumbus 18.09.2010 20:34

Ja czekam na Błachowicza no i nie ukrywam że na w....... dla Najmana

1q2 18.09.2010 20:35

A o której mniej więcej będą walki freaków?

Ja mam taką teorie że walka będzie ustawiona.Z Pudziana jest żaden zawodnik mma a trza na nim jeszcze trochę zarobić a gdyby przegrał to byłby to jego definitywny koniec

tofik 18.09.2010 20:37

Mnie też interesują tylko te ustawione wrestlingi Salety i Pudziana :P
O której oni wychodzą ?

Kolumbus 18.09.2010 20:38

Saleta teraz

brylant17 18.09.2010 21:06

El ciota niech wraca do show!! Dzięki Przemek nie ważne jak walczyłeś ważne, że ciota przegrała :D

dynek.pl 18.09.2010 21:06

dziwne, ze komentator sympatyzowal z Saletą - to troche nieprofesjonalne

aNouc 18.09.2010 21:08

Ależ to było żałosne, całe te olaboga co to się nie stało, ale nie będę się znęcał nas Saletą bo takie są wymogi MMA. Nic Najmanowi nie zrobił tylko łokcia położył na szyi i koniec, szkoda, oczekiwałem wyniszczenia, tym bardziej że się nie lubią, Saleta powinien i pewnie będzie miał wewnętrzne niezadowolenie jak przejrzy ta walkę czyli "Nie najebałem mu :/"

Nowohucki 18.09.2010 21:11

Dokładnie komentator (bodajże Juras) trochę przesadzał. Ja obu ich nie lubię więc ciężko mi było sympatyzować z którymkolwiek. I śmieszy mnie trochę gadanie że Najman się rzucił i w ogóle wiocha... A jak się Pudzian rzucił to był gwiazdorem.

Wygrał Saleta ale przynajmniej Najman go trochę obił i nie musiał uciekać z ringu więc Saleta nie powinien cwaniakować. Wygrał tak jak się wszyscy spodziewali ale "tłusty, niećwiczący, żałosny i leniwy" Najman był o krok od wygranej aczkolwiek trzeba powiedzieć że bardzo łatwo odwrócił los walki i upokorzył Najmana.

Kolumbus 18.09.2010 21:11

dokladnie to samo sobie pomyslalem, ale z drugiej strony i tak ludzie odbiorą to za pewnego rodzaju poniżenie ( mam na mysli sposob zakonczenia walki) i jeszcze ten lisc na koniec hehehe

1q2 18.09.2010 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 982589)
Ależ to było żałosne, całe te olaboga co to się nie stało, ale nie będę się znęcał nas Saletą bo takie są wymogi MMA. Nic Najmanowi nie zrobił tylko łokcia położył na szyi i koniec, szkoda, oczekiwałem wyniszczenia, tym bardziej że się nie lubią, Saleta powinien i pewnie będzie miał wewnętrzne niezadowolenie jak przejrzy ta walkę czyli "Nie najebałem mu :/"

Wg mnie to on powinien się cieszyć że chociaż tak wygrał, bo nie wyglądało to za ciekawie;)

Kolumbus 18.09.2010 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aNouc (Post 982589)
Ależ to było żałosne, całe te olaboga co to się nie stało, ale nie będę się znęcał nas Saletą bo takie są wymogi MMA. Nic Najmanowi nie zrobił tylko łokcia położył na szyi i koniec, szkoda, oczekiwałem wyniszczenia, tym bardziej że się nie lubią, Saleta powinien i pewnie będzie miał wewnętrzne niezadowolenie jak przejrzy ta walkę czyli "Nie najebałem mu :/"

dokladnie to samo sobie pomyslalem, ale z drugiej strony i tak ludzie odbiorą to za pewnego rodzaju poniżenie ( mam na mysli sposob zakonczenia walki) i jeszcze ten lisc na koniec hehehe

Flinston 18.09.2010 21:13

a co Salety wina że odklepał po lekkim duszeniu? Bardzo dobrze że wygrał i go poniżył może skonczy już ....a robić z siebie pośmiewisko. Saleta już dość się zasłużył w kickboxingu może odejść w spokoju teraz:).

tofik 18.09.2010 21:13

Najważniejsze, że Najman zakończy karierę i nie będziemy musieli oglądać jego paskudnej gęby.
.... z niego nieziemska. Podejrzewam, że odklepałby również, jakby go Saleta zaczął obsypywać pocałunkami w tym leżeniu.

Kondipr 18.09.2010 21:14

Dobrze, że Najman dostał ;D Ibisz po siłowni by mu nawet naje**ł :))

brylant17 18.09.2010 21:15

"Marcin chce być Shownenm i Playboem więc moja firma za sponsoruje mu IQ-love-prezerwatywy"


:D hahaha

aNouc 18.09.2010 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 982599)
"Marcin chce być Shownenm i Playboem więc moja firma za sponsoruje mu IQ-love-prezerwatywy"


:D hahaha


I tu właśnie minus dla Salety tym większy, nic mu nie narobił, Najman obił go jak psa i głupie historyki po wszystkim opowiada, kazdy spodziewał się napierdalanki jak pod dyskoteką na wsi, wyszło inaczej, a szkoda, nie lubię Najmana żeby nie było, Pudzian sporo zrzucił, jak go pokazali to jak szczuplutki chłoptaś, ten Baterfild czy jak mu tam taki kawał tłuszczu nie jest, może być śmiesznie jak Pudzian będzie próbował go przerzucić, leszczem nie jest

gigant 18.09.2010 21:19

Takie KSW jak Najmana i Salety to jeszcze do niedawna mielismy na osiedlu przy każdym piciu. Żwiry spod sklepu po tej walce wydają się niedoścignionymi mistrzami jak walczą za sobą o ostatni łyk nalewki.

Czekam na masakrę Pudziana.

lukas141 18.09.2010 21:20

o której jest walka Pudziana ?

_ukoL 18.09.2010 21:20

Gdyby nie sędzia to Najmana udusiłby o 11 lat starszy inwalida z jedną nerką. Ten człowiek to powinien zapaść się pod ziemię.

Proud 18.09.2010 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 982610)
Gdyby nie sędzia to Najmana udusiłby o 11 lat starszy inwalida z jedną nerką. Ten człowiek to powinien zapaść się pod ziemię.

Najsmutniejsze Wojtku jest to, że Najman jest z Częstochowy:lol:

Tak przynajmniej mi kumpel z LO mówił, obok którego mieszka na osiedlu.

Ten gość jest parodią wszystkich możliwych sportów walki.

bart1906 18.09.2010 21:37

najman w nagrode za pojedynek z Saletą dostanie w prezencie pudełko kondomow :D ha ha

Jachcik 18.09.2010 21:39

No właśnie Najman będąc z Częstochowy wybrał kawałek Rapera z Kielc, w którym było "Scyzoryk, Scyzoryk tak na mnie wołaja.." Wytłumaczcie mi!

Luu... 18.09.2010 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 982624)
No właśnie Najman będąc z Częstochowy wybrał kawałek Rapera z Kielc, w którym było "Scyzoryk, Scyzoryk tak na mnie wołaja.." Wytłumaczcie mi!

idiota ?

a co do walki śmieszna i tyle

Nowohucki 18.09.2010 21:48

A wytłumaczy mi ktoś czemu Najman nie jest gwiazdą MMA? Przecież zaczął dynamicznie jak Pudzian a jego wszyscy obwołali nowym gwiazdorem ;)

Staram się być tylko obiektywny ale prześmiewcze teksty Salety z obitą mordą mnie już całkiem rozwaliły. Nie wiem na jaką walkę on liczył? To było publiczne wyjaśnianie swoich spraw przed okiem kamery.

unbelievable 18.09.2010 21:53

kiedy pudzian?

Kolumbus 18.09.2010 21:55

może najman sie wafluje z liroyem?

legion18 18.09.2010 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kondipr (Post 982598)
Dobrze, że Najman dostał ;D Ibisz po siłowni by mu nawet naje**ł :))

http://i5.sportfan.pl/spof453/81ba18b70029d25b4c77dd1e

On ma śmierć w oczach:-p

leyzer87 18.09.2010 22:24

To zdjecie mnie rozdupca. :-D

Żmijka 18.09.2010 22:30

Teraz to było dobre MMA! A nie jakies pseudo gwiazdy Pudzian, Saleta czy inny Nejman ...

Haidar 18.09.2010 22:33

Dokładnie, Dowda vs Kułak to jest to, kwintesencja MMA jak powiedział komentator.

Maciejj 18.09.2010 22:40

wywiad Salety ciekawy jak pustak betonowy
walka jak spod budki z piwem
a Pudzian dostanie oklep - przynajmniej wg mnie - za jakies 30-40 minut

For_FuN_ 18.09.2010 23:16

Pudzian zaraz dostanie :D...bedzie KO... jak Amerykaniec go pie.., tzn. uderzy, to bedzie efektownie. Juz widze miny kibicow w hali ;).

Kolumbus 18.09.2010 23:24

....a cyrk a nie mma, jedna walka na poziomie na całej gali...

laurence 18.09.2010 23:26

ale Pudzian zmalał. Nie przypuszczałem, że to aż tak będzie widać.

Edit. Jaki hymn
Edi1. No i po wszystkim

Żmijka 18.09.2010 23:27

No bo to jest szoł ...

Ale z tą jedną walką to Cię ponosło mimi wszystko ;) - wszystkie walki turnieju były niezłe, szczególnie Maćka Górskiego (chociaż tu jestem nieobiektywna do końca :P), walka Kułaka i Błachowicza to stanowczo dobre MMA.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl