Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2009/2010 - informacje, komentarze etc. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6300)

rav 09.04.2010 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez NHwiernyTS (Post 882671)
W eurosporcie 2 mówią, że około 50 kibiców Wisły potwierdzasz to ?? ;D Komentator ma nadzieję, że doping będzie głośny ;D My też heh

Kibiców około 70 (mowa o osobach w sektorze dopingującym), z Krakowa przyjechało około 130-150 osób. Doping jest głośny, ale z trąbkami nie ma szans.

piotrek chicago 09.04.2010 20:27

rav moze jakies zdjecia wrzuc na szybkiego?!

Jurand 09.04.2010 20:29

Kurcze, strasznie mało ruchu zarówno w obronie jak i ataku, nie widać tej determinacji co w poprzenich meczach euroligi. Mam nadzieję, że się zaraz dziewczyny obudzą i powalczą.

rav 09.04.2010 20:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek chicago (Post 882678)
rav moze jakies zdjecia wrzuc na szybkiego?!

mam tylko "głupiego jasia" jeśli chodzi o aparat. w przerwie powinienem dostać trochę zdjęć.

rocco_1906 09.04.2010 20:32

w obronie dramat;/ w ataku chaotycznie. Kobryn i nic poza tym poki co

NHwiernyTS 09.04.2010 20:32

Jesli chodzi o grę to straszna lipa.... Los Casares wszystkie punkty zdobywają za 3 ;/ w dodatku obrony nie ma. Piotrek Chicago poczekaj może do przerwy albo coś ;) Mecz jest ;]

chester2010 09.04.2010 20:34

Dramat 16 pkt

SpoXsteR 09.04.2010 20:36

a czego sie spodziewaliscie.. szybko, gladko i przyjemnie.. o 3 miejscu raczej tez mozna zapomniec. sa to niestety na dzis dzien druzyny poza zasiegiem..
mimo to gratulacje ze zaszly tak daleko

chester2010 09.04.2010 20:37

na początku grały ładnie ... qrde lipa

Jurand 09.04.2010 20:40

Wiadomo, że nie jesteśmy faworytami. Wiadomo, że i tak osiągnęliśmy wielki sukces. Ale niestety gra dzisiaj wygląda bardziej jak ćwierćfinały z Polkowicami niż niemal wszystkie mecze euroligowe. Nie ma kompletnie walki i wygląda to niestety tak jakby dziewczyny znowu odpuściły...

Zbyychu 09.04.2010 20:40

czy dobrze słyszę, w tle "hej Wisła kosz"? ;)

chester2010 09.04.2010 20:40

tamte lepiej kryją nasze wyglądaja jakby im się grać nie chciało ... i tak dobrze że doszły tak daleko tylko nie wiem jakim cudem : )

rav 09.04.2010 20:46

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._8230580_n.jpg

bartek89TS 09.04.2010 20:50

Nie ma co ukrywac, za wysoka półka jak dla nas...niestety.Ale trzeba wierzyc do końca!Widać że dziewczyny troche wyszły przestraszone, dużo błędów w obronie, duzo strat, gubienie piłek, niecelne rzuty..To nie ten poziom jaki pokazywały we wcześniejszych meczach, szkoda.HEJ WISŁA KOSZ !:)

chester2010 09.04.2010 20:50

na ...j one wogole nie kryją nie wiem co je wzielo zostawiają zawodniczki z ros na pozycji za 3 i do tego czystej

v1918j 09.04.2010 20:54

pal licho wynik ale komentatorzy mnie tak irytują..

DarekK_11 09.04.2010 21:01

ROS trafia prawie wszystkie rzuty za 3.
Do tego słabo dysponowana jest Burse co powoduje, że pod koszem z Wisły liczy się tylko Kobryń (świetny występ), a sama na kilka rywalek nie ma szans...
Szkoda, że rzuty Castro jak narazie fatalne :P

Może jakiś cud się stanie i nawiążemy walkę ;P Ważne żeby pokazały chociaż dobrą koszykówkę (czyli na swoim normalnym poziomie), bo w tym momencie nie tylko wynik, lecz szczególnie gra boli :P

rav 09.04.2010 21:12

Hmm, ze zdjęciami coś nie bardzo. Źle zagrałem :-/
6400 osób na meczu wg oficjalnych danych. Najwyższa frekwencja od początku rozgrywek (liczone od 1993 roku), z 1992 nie ma danych.

chester2010 09.04.2010 21:23

co tu dużo pisać ... POGROM

qowalski 09.04.2010 21:33

Nas brakuje ;]. Gdyby tylko FF było w Krakowie i hala była :p to tytuł by był.

WILU TS 09.04.2010 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez chester2010 (Post 882710)
co tu dużo pisać ... POGROM

Trudno,to i tak sukces że tak daleko doszły i za to trzeba być im wdzięczym :-)
Daj Bóg dożyć takich czasów żebyśmy się martwili jak Wisełka w piłkę odpadnie w ćwierćfinale :P

mlody_ale_wierny 09.04.2010 21:48

Może o 3 się uda ;)
przypominam że w niedziele o 17 koszykarskie derby Krakowa

DarekK_11 09.04.2010 21:48

Szkoda, ale i tak osiągnęły wielki sukces :)
Martwi ta kontuzja...

kibic sukcesu 2007 09.04.2010 22:21

Przynajmniej pokazały nam naszą prawdziwą siłę i ile nam brakuje do europejskich potentatów. W meczu o trzecie miejsce przewiduję podobny scenariusz.

Arkas 09.04.2010 22:24

Na początku to wielki szacun że doszły tak daleko. Nie ma co rozpaczać nad tą porażką i zapewne nad niedzielną bo te drużyny są poza naszym zasięgiem i nie ma co się oszukiwać i tworzyć złudnych nadziei. Niestety bez nowej hali, bez większej ilości mocnych zespołów będzie tak jak jest, choć i tak jak na to nie patrzeć jest dobrze.
Szkoda Wielebnowskiej, ta kontuzja... pech francowaty...
Co do samego meczu, ROS miażdżył nas pod każdym względem. Od rzutów za 3 zaczynając po krycie kończąc. Tą skuteczność można im pozazdrościć bo to co odwalała Burns to brak słów. Taką pytę grała że szkoda gadać. Ona chyba psychicznie się spala.
Pawlak, kolejna która moim zdaniem nie może zaliczyć tego meczu do udanych. Te jej podania były tak czytelne, że każdy kibic przed TV wiedział gdzie poda piłkę przed podaniem, a co dopiero koszykarka drużyny przeciwnej. Colen chociaż podawała z zaskoczenia, a Pawlak metodą Łobodzińskiego, popatrzy pomyśli i rzuci tam gdzie już przeciwniczki czekają.
Jedyna zawodniczka która naprawdę dobrze grała to Kobryn. Szacunek za ten mecz, jakby każda tak zagrała to byłoby o niebo lepiej.
Na zakończenie chciałbym powiedzieć o dopingu. Tych trąbek nie da się słuchać w TV a co dopiero na miejscu. Przecież to niszczy prawdziwy doping. 2 trąbki zagłuszą z 50 osób. Nieporozumienie totalne. A tam jeszcze kilkanaście osób strzekaczkę miało... Brak słów. Jedynie początek meczu, jak te serpetyny zostały rzucone dawały nadzieję na porządny doping. A tak to tylko nasi ładnie ciągnęli choć nie było szans ich słychać przez te trąbki oraz liczbę gospodarzy.
Mecz jutro o 15:30 o 3 miejsce? I pokazują w TV? Bo na programie w necie nic nie pisze.. Tylko o finale..

tito 09.04.2010 23:30

Nadaję z Walencji :-)

Mecz jak mecz, każdy widział.
Na naszej trybunie fajna zabawa, szkoda, że niektórzy opadli z sił ;-)
Cały nasz sektor owlepkowany.

Doping prowadzony przy pomocy bębna, pożyczonego przez mojego syna od kibica UMMC Jekaterynburg.
Ogólnie bardzo fajnie.

Aha... jest bardzo ciepło :-P

universe 09.04.2010 23:43

^^ super, ze sie dobrze bawiliscie, nalezalo sie Wam ;)
Brawo Ewelina! szkoda Ani :(

rav 10.04.2010 01:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 882733)
Mecz jutro o 15:30 o 3 miejsce? I pokazują w TV? Bo na programie w necie nic nie pisze.. Tylko o finale..

Prawdopodobnie będzie tylko finał i to z odtworzenia. Chyba, że słupki oglądalności wypadły okazale, ale nie robiłbym sobie nadziei. Zwłaszcza, że sopcasta itp... Eurosport nie ma jak zliczyć...

Mecz w niedzielę o 15:30, finał o 18

Kosa93 11.04.2010 14:59

Druga połowa meczu będzie na Eurosporcie 2 (zwykłym, nie Eurosporcie 2 Bundesliga). Finał też tam, relacja w języku angielskim. Parametry: 11.240 V

Donki 11.04.2010 15:05

no narazie nie jest zle 12-16 prowadzimy
oby tak do konca ;)

rav 11.04.2010 15:09

Prowadzimy po pierwszej kwarcie 17:12. Najpierw gra z lekką przewaga UMMC (2 punkty lub remis), potem Wisła po akcjach Fernandez i rzucie Castro wyszła na prowadzenie.

Atmosfera bardzo senna i spokojna, po minucie ciszy, która naprawdę mogła wbić w ziemię... Teraz kibicują tylko fani UMMC, tzn biją w jakieś bębny i machają tymi podłużnymi balonami.

Oooj, ale blok Fernandez. Widzę transparent: "Marta Fernandez seleccion" (coś w stylu "Marta do kadry")

Kosa93 11.04.2010 15:17

26:20 nie ciekawie ;/ Zły początek drugiej kwarty..

PotiWisla 11.04.2010 15:27

Jest możliwość obejeżenia meczu w internecie ?

Kosa93 11.04.2010 15:34

wg. soccer-live.pl będzie, ale dopiero od 16:30, ponieważ wtedy rozpoczyna się relacja na Eurosporcie 2. Trzeba mieć zainstalowany TVAnts
link: http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=koszykowka

PotiWisla 11.04.2010 15:36

To jak jest na Eurosporcie to sobie w tv odpale. Spojrzałem na Eurosport i leci Bundesliga wiec myśalełm ze w Polsce nie pokazuja tego meczu.

Kosa93 11.04.2010 15:38

Ma być, ale na "starym" Eurosporcie 2 (tym ogólnym /international/, a nie tym, na którym leci teraz Bundesliga ;) )

Jednak nie ma, bo przedłużył się wyścig SBK ;/

Cinek1906 11.04.2010 15:43

wie ktos jaki wynik

SpoXsteR 11.04.2010 15:45

po 2 kwarcie 40 do 28 dla wiadomo kogo

tutaj wynik live http://live.fibaeurope.com/netcastin...cope=undefined

rikut1906TSW 11.04.2010 15:58

dostają w dupsko
Ale wydaje mi sie że one tak właśnie lubią

rav 11.04.2010 16:01

Dziwny mecz i wszystko wokół niego. Mało ludzi, gra jakaś taka ospała. UMMC gra cierpliwie, konsekwentnie budują akcję za akcją, dużo skuteczniej niż w pierwszej kwarcie, mało kontr. Do tego nie działa zegar 24 sek. i są duże problemy z internetem. Mogłoby się to już wszystko skończyć...
57:35 dla Jekaterynburga.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl