![]() |
Cytat:
|
rav moze jakies zdjecia wrzuc na szybkiego?!
|
Kurcze, strasznie mało ruchu zarówno w obronie jak i ataku, nie widać tej determinacji co w poprzenich meczach euroligi. Mam nadzieję, że się zaraz dziewczyny obudzą i powalczą.
|
Cytat:
|
w obronie dramat;/ w ataku chaotycznie. Kobryn i nic poza tym poki co
|
Jesli chodzi o grę to straszna lipa.... Los Casares wszystkie punkty zdobywają za 3 ;/ w dodatku obrony nie ma. Piotrek Chicago poczekaj może do przerwy albo coś ;) Mecz jest ;]
|
Dramat 16 pkt
|
a czego sie spodziewaliscie.. szybko, gladko i przyjemnie.. o 3 miejscu raczej tez mozna zapomniec. sa to niestety na dzis dzien druzyny poza zasiegiem..
mimo to gratulacje ze zaszly tak daleko |
na początku grały ładnie ... qrde lipa
|
Wiadomo, że nie jesteśmy faworytami. Wiadomo, że i tak osiągnęliśmy wielki sukces. Ale niestety gra dzisiaj wygląda bardziej jak ćwierćfinały z Polkowicami niż niemal wszystkie mecze euroligowe. Nie ma kompletnie walki i wygląda to niestety tak jakby dziewczyny znowu odpuściły...
|
czy dobrze słyszę, w tle "hej Wisła kosz"? ;)
|
tamte lepiej kryją nasze wyglądaja jakby im się grać nie chciało ... i tak dobrze że doszły tak daleko tylko nie wiem jakim cudem : )
|
|
Nie ma co ukrywac, za wysoka półka jak dla nas...niestety.Ale trzeba wierzyc do końca!Widać że dziewczyny troche wyszły przestraszone, dużo błędów w obronie, duzo strat, gubienie piłek, niecelne rzuty..To nie ten poziom jaki pokazywały we wcześniejszych meczach, szkoda.HEJ WISŁA KOSZ !:)
|
na ...j one wogole nie kryją nie wiem co je wzielo zostawiają zawodniczki z ros na pozycji za 3 i do tego czystej
|
pal licho wynik ale komentatorzy mnie tak irytują..
|
ROS trafia prawie wszystkie rzuty za 3.
Do tego słabo dysponowana jest Burse co powoduje, że pod koszem z Wisły liczy się tylko Kobryń (świetny występ), a sama na kilka rywalek nie ma szans... Szkoda, że rzuty Castro jak narazie fatalne :P Może jakiś cud się stanie i nawiążemy walkę ;P Ważne żeby pokazały chociaż dobrą koszykówkę (czyli na swoim normalnym poziomie), bo w tym momencie nie tylko wynik, lecz szczególnie gra boli :P |
Hmm, ze zdjęciami coś nie bardzo. Źle zagrałem :-/
6400 osób na meczu wg oficjalnych danych. Najwyższa frekwencja od początku rozgrywek (liczone od 1993 roku), z 1992 nie ma danych. |
co tu dużo pisać ... POGROM
|
Nas brakuje ;]. Gdyby tylko FF było w Krakowie i hala była :p to tytuł by był.
|
Cytat:
Daj Bóg dożyć takich czasów żebyśmy się martwili jak Wisełka w piłkę odpadnie w ćwierćfinale :P |
Może o 3 się uda ;)
przypominam że w niedziele o 17 koszykarskie derby Krakowa |
Szkoda, ale i tak osiągnęły wielki sukces :)
Martwi ta kontuzja... |
Przynajmniej pokazały nam naszą prawdziwą siłę i ile nam brakuje do europejskich potentatów. W meczu o trzecie miejsce przewiduję podobny scenariusz.
|
Na początku to wielki szacun że doszły tak daleko. Nie ma co rozpaczać nad tą porażką i zapewne nad niedzielną bo te drużyny są poza naszym zasięgiem i nie ma co się oszukiwać i tworzyć złudnych nadziei. Niestety bez nowej hali, bez większej ilości mocnych zespołów będzie tak jak jest, choć i tak jak na to nie patrzeć jest dobrze.
Szkoda Wielebnowskiej, ta kontuzja... pech francowaty... Co do samego meczu, ROS miażdżył nas pod każdym względem. Od rzutów za 3 zaczynając po krycie kończąc. Tą skuteczność można im pozazdrościć bo to co odwalała Burns to brak słów. Taką pytę grała że szkoda gadać. Ona chyba psychicznie się spala. Pawlak, kolejna która moim zdaniem nie może zaliczyć tego meczu do udanych. Te jej podania były tak czytelne, że każdy kibic przed TV wiedział gdzie poda piłkę przed podaniem, a co dopiero koszykarka drużyny przeciwnej. Colen chociaż podawała z zaskoczenia, a Pawlak metodą Łobodzińskiego, popatrzy pomyśli i rzuci tam gdzie już przeciwniczki czekają. Jedyna zawodniczka która naprawdę dobrze grała to Kobryn. Szacunek za ten mecz, jakby każda tak zagrała to byłoby o niebo lepiej. Na zakończenie chciałbym powiedzieć o dopingu. Tych trąbek nie da się słuchać w TV a co dopiero na miejscu. Przecież to niszczy prawdziwy doping. 2 trąbki zagłuszą z 50 osób. Nieporozumienie totalne. A tam jeszcze kilkanaście osób strzekaczkę miało... Brak słów. Jedynie początek meczu, jak te serpetyny zostały rzucone dawały nadzieję na porządny doping. A tak to tylko nasi ładnie ciągnęli choć nie było szans ich słychać przez te trąbki oraz liczbę gospodarzy. Mecz jutro o 15:30 o 3 miejsce? I pokazują w TV? Bo na programie w necie nic nie pisze.. Tylko o finale.. |
Nadaję z Walencji :-)
Mecz jak mecz, każdy widział. Na naszej trybunie fajna zabawa, szkoda, że niektórzy opadli z sił ;-) Cały nasz sektor owlepkowany. Doping prowadzony przy pomocy bębna, pożyczonego przez mojego syna od kibica UMMC Jekaterynburg. Ogólnie bardzo fajnie. Aha... jest bardzo ciepło :-P |
^^ super, ze sie dobrze bawiliscie, nalezalo sie Wam ;)
Brawo Ewelina! szkoda Ani :( |
Cytat:
Mecz w niedzielę o 15:30, finał o 18 |
Druga połowa meczu będzie na Eurosporcie 2 (zwykłym, nie Eurosporcie 2 Bundesliga). Finał też tam, relacja w języku angielskim. Parametry: 11.240 V
|
no narazie nie jest zle 12-16 prowadzimy
oby tak do konca ;) |
Prowadzimy po pierwszej kwarcie 17:12. Najpierw gra z lekką przewaga UMMC (2 punkty lub remis), potem Wisła po akcjach Fernandez i rzucie Castro wyszła na prowadzenie.
Atmosfera bardzo senna i spokojna, po minucie ciszy, która naprawdę mogła wbić w ziemię... Teraz kibicują tylko fani UMMC, tzn biją w jakieś bębny i machają tymi podłużnymi balonami. Oooj, ale blok Fernandez. Widzę transparent: "Marta Fernandez seleccion" (coś w stylu "Marta do kadry") |
26:20 nie ciekawie ;/ Zły początek drugiej kwarty..
|
Jest możliwość obejeżenia meczu w internecie ?
|
wg. soccer-live.pl będzie, ale dopiero od 16:30, ponieważ wtedy rozpoczyna się relacja na Eurosporcie 2. Trzeba mieć zainstalowany TVAnts
link: http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=koszykowka |
To jak jest na Eurosporcie to sobie w tv odpale. Spojrzałem na Eurosport i leci Bundesliga wiec myśalełm ze w Polsce nie pokazuja tego meczu.
|
Ma być, ale na "starym" Eurosporcie 2 (tym ogólnym /international/, a nie tym, na którym leci teraz Bundesliga ;) )
Jednak nie ma, bo przedłużył się wyścig SBK ;/ |
wie ktos jaki wynik
|
po 2 kwarcie 40 do 28 dla wiadomo kogo
tutaj wynik live http://live.fibaeurope.com/netcastin...cope=undefined |
dostają w dupsko
Ale wydaje mi sie że one tak właśnie lubią |
Dziwny mecz i wszystko wokół niego. Mało ludzi, gra jakaś taka ospała. UMMC gra cierpliwie, konsekwentnie budują akcję za akcją, dużo skuteczniej niż w pierwszej kwarcie, mało kontr. Do tego nie działa zegar 24 sek. i są duże problemy z internetem. Mogłoby się to już wszystko skończyć...
57:35 dla Jekaterynburga. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl