![]() |
Cytat:
|
Cytat:
http://img117.imageshack.us/img117/6116/budowa.png http://img28.imageshack.us/img28/7657/exploatacja.png |
Po tych fotkach widac ze stadiony tych mniejszych klubow jak Cracovia ,Zaglebie,Korona ,Arka ..to jakby na jedno kopyto robione i bardzo podobne..
takie miniaturki,byle cos nowego postawic bo przy tych co robia n Euro to byla by wiocha grac maja te "obecne" |
Cytat:
|
i nie będzie wyjścia, skoro już tyle geldu poszło, to trzeba wyłożyć na to , o czym zapomniano/przemilczano. Nikt przecież nie zostawi prawie skończonej budowy.
|
Ponoć Hutnik ma grać w sobotę przy światłach i się nieźle mobilizują na to spotkanie (może ostanie w historii tak jak my choć oni chociaż mają na organizację meczu a my już nie bardzo;/;/)
Jak wygląda Wasza sytuacja w sprawie wynajmu ich stadionu? |
czemu ostanie?
|
Bo i my i oni jesteśmy coraz bliżej wycofania drużyn z rozgrywek. I ligę wygra jakaś wiocha typu Suchedniów...
|
No niestety to prawda co Hutnika...Kuzyn tam gra i mowil mi ze nie ciekawie jest...wiadomo o co sie rozchodzi= pieniadze. Klub nie wyplaca pilkarza pensji i nie ma srodkow na utrzymanie. Nie wiem co do Unii ale sprawa HKS-u wyglada slabo
|
Cytat:
|
jak sie nie chca zgodzic zeby Wisła i Craxa grały u nich to maja tego efekty tak to pieniadze zamiast zgarniac Sosnowiec dostał by Hutnik..
|
Ale z tego co czytałem to ani żydki ani Wy nie chcieliście dać gumiakom kasy za grę. Przynajmniej ja mam takie informację jesli się myle to podaj mi sumę jaka jest w planach. Jestesmy teraz prawie jak bliźniacy w czubie tabeli i bez kasy. Teraz pytanie nie kto wygra ligę ale kto pierwszy zbankrutuje. Oby oni:>
|
Posiada ktoś z Was zdjęcia "nowych" jupiterów na Hutniku? Jeśli tak to poproszę o ich umieszczenie...
|
heh te szpetne jupitery mogliśmy podziwiać od 2005 roku na stadionie sąsiadki. Po co je znów oglądać :d ?
|
Bo to ciekawy widok może być...
|
Swoją drogą spójrzcie ile następnym sezonie będzie stadionów "ktorych nie bedziemy musieli się wstydzic" w ekstraklasie: Wisła, Lech, Legia, Korona, Zaglebie, Arka, Lechia(Od wiosny), Slask(Od wiosny), Cracovia(Od wiosny),Piast(Tez jakos w trakcie sezonu), Można podciągnąc także Bełchatów. Zeby za infrastrukturą podniósł się takze poziom sportowy to wcale było by ekstra :D
|
^^ z tą Arką to chyba się pospieszyłeś , też mają go robić, ale żeby do na przyszły sezon mieli skończyć, to raczej niewiarygodne. W pół roku ?
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=4w2Xa...layer_embedded |
Jak tam wygląda przebudowa w Chorzowie? mecze repry we wrześniu miały być ostatnie przed rozpoczęciem budowy
|
Cytat:
Właśnie tak mają go skonczyc w pół roku. Takie maja plany :P |
simone dzięki. Generalnie chciałem wiedzieć, czy oświetlenie na Hutniku zostało zamontowane gdzieś na koronie stadionu lub za trybunami, czy tak jak to jest np. w Bytomiu wewnątrz stadionu przed trybunami.
|
Cytat:
|
Royalmichael demontują krzesełka i oświetlenie, zaczęli też "nagryzać" górę wałów.
|
MichauSzczu:
Cytat:
Cytat:
Macie rację, tu http://www.urbanity.pl/budynek3633/n...on-arki-gdynia jest coś więcej. Moje niedowierzanie z powodu tempa budowy wynikało z tego, że w niedalekich okolicach budowali taką mini BonarkęCityCenter i skończyło się tylko na wielkiej ogrodzonej dziurze w ziemi. Przyszedł kryzys i ktoś splajtował. Daj im Boże jak najszybciej z tym stadionem, ciekawa okolica, jest już bardzo ładna hala, kończą stadion dla rugby a w piątek oddali całkiem ciekawą kładkę dla kibiców nad torami kolejki i Drogą Różową łączącą ten fyrtel z resztą miasta. |
http://img181.imageshack.us/img181/9443/dsc00453s.jpg
druga kratownica na miejscu a właściciel PBG się wkurzył na nieudolność co niektórych i zagwarantował Lechowi powrót na stadion w marcu. Uff... |
Super to wygląda, naprawdę konkretna budowa. A takie same kratownice mają być też wzdluż boiska nie? Tylko większe?
|
mniejsze. Oparte na tych kratownicach, co już są na swoim miejscu.
|
Stonka nabiera kształtów.
|
Duzo mniejsze.Kazda z nich to ok.1/3 wagi lzejszej z glownych kratownic
|
Czytałem wywiad i właściciel firmy budującej m.in. stadion narodowy i ten w Poznaniu dał słowo, że w marcu Lech wróci na swoje śmieci. Koleś jest 14. na liście najbogatszych Polaków więc jak publicznie to powiedział, nikt od niego tego nie wymagał to raczej to osiągnie. Zresztą w wywiadzie powiedział, że jest to teraz dla niego zadanie ambicjonalne.
|
czy to zadanie ambicjonalne, czy też kary umowne przewidziane w kontrakcie - tego nie dowie się pewnie nigdy nikt, ale to bez znaczenia. Niech ciągną jak najszybciej, od razu jest powód do siedzenia na karku wykonawcom na innych podobnych budowach - skoro w Poznaniu można, to i gdzie indziej też, bez wykrętów.
|
|
gdyby niepasujący zamienic na własciwyelement było by naprawde dobrze..
|
Zgadzam sie, wtedy z zewnatrz wygladaloby naprawde swietnie. A tak wyglada tylko ok.
|
No szkoda tej jednej trybuny, bo stadion byłby naprawdę konkretny. Heh, jakby mi ktoś 10 lat temu powiedział, że tyle stadionów będzie powstawać w Polsce i to tak konkretnych to bym chyba zabił śmiechem..
|
3 pytania:
- co to za kominy?? - czy te fontanny to radosna twórczość pracowników MCS ?? - w jaki sposób bedzie zamontowane oświetlenie ?? |
Jakim drużynom z niższych lig są planowane/budowane stadiony?
Ale realne plany. Typu Rzeszów: http://pilka.stal.rzeszow.pl/pokaz3....wiecej&id=2405 I jeszcze jak wygląda sytuacja ze stadionem Hutnika? niby mamy grać na wiosnę... Ile tam osób może wejść/będzie mogło wejść? jaki jest stan murawy? |
No przyznaje ze fajnie bedzie sie prezentowal stadion Kuchennych
dojdzie do tego Wroclaw,Warszawa,Gdansk,My ,+ pare mniejszcyh skoncza w Lubinie,na Cracovii,Jadze ,Arce takze dopiero wtedy mecze nabiorą smaczku :) |
Żal mi tej lubińskiej "Jaskółki", stoi sobie sama w szczerym polu :P
http://i49.tinypic.com/2jaxij5.jpg http://i50.tinypic.com/2r4h4r8.jpg http://i46.tinypic.com/301em88.jpg http://i46.tinypic.com/f57dcg.jpg |
Cytat:
2. Mam nadzieję, że nie. Trwają prace nad koncepcją zagospodarowania okolicy stadionu; 3. Oświetlenie będzie zamontowane klasycznie- podwieszone pod dach. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl