Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

ciacho 10.11.2009 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 814928)
Autostrady są budowane cały czas,gorzej z ich oddawaniem i długością...

Czyli w sumie jak do tej pory, co oznacza, że praktycznie budowane nie są:P

Konrad. 10.11.2009 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 814935)
Czyli w sumie jak do tej pory, co oznacza, że praktycznie budowane nie są:P

Nic podobnego:
http://img117.imageshack.us/img117/6116/budowa.png
http://img28.imageshack.us/img28/7657/exploatacja.png

Wojtas 10.11.2009 18:45

Po tych fotkach widac ze stadiony tych mniejszych klubow jak Cracovia ,Zaglebie,Korona ,Arka ..to jakby na jedno kopyto robione i bardzo podobne..

takie miniaturki,byle cos nowego postawic bo przy tych co robia n Euro to byla by wiocha grac maja te "obecne"

PhantomRanger 10.11.2009 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GemHZR (Post 811861)

Skąd ja wiedziałem, że tak będzie. Niektórzy piali tu z zachwytu, że Lech będzie grał w Poznaniu. Tymczasem okazuje się, że nie jest pewne czy nawet pół sezonu. Przyznam szczerze, że jakoś specjalnie się zdziwię jeśli w lutym czy marcu okaże się, że trzeba dołożyć do ich stadionu :) Powiem to też inaczej. Prędzej czy później wyjdą wszystkie brudy dotyczące budowy stadionów w poszczególnych miastach. U nas już wyszły.

harthausen 10.11.2009 20:02

i nie będzie wyjścia, skoro już tyle geldu poszło, to trzeba wyłożyć na to , o czym zapomniano/przemilczano. Nikt przecież nie zostawi prawie skończonej budowy.

UniaTarnówZKS1928 10.11.2009 23:25

Ponoć Hutnik ma grać w sobotę przy światłach i się nieźle mobilizują na to spotkanie (może ostanie w historii tak jak my choć oni chociaż mają na organizację meczu a my już nie bardzo;/;/)

Jak wygląda Wasza sytuacja w sprawie wynajmu ich stadionu?

Gordian 10.11.2009 23:45

czemu ostanie?

UniaTarnówZKS1928 11.11.2009 00:19

Bo i my i oni jesteśmy coraz bliżej wycofania drużyn z rozgrywek. I ligę wygra jakaś wiocha typu Suchedniów...

Ivory1906 11.11.2009 01:13

No niestety to prawda co Hutnika...Kuzyn tam gra i mowil mi ze nie ciekawie jest...wiadomo o co sie rozchodzi= pieniadze. Klub nie wyplaca pilkarza pensji i nie ma srodkow na utrzymanie. Nie wiem co do Unii ale sprawa HKS-u wyglada slabo

bimbam 11.11.2009 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 815175)
Ponoć Hutnik ma grać w sobotę przy światłach i się nieźle mobilizują na to spotkanie (może ostanie w historii tak jak my choć oni chociaż mają na organizację meczu a my już nie bardzo;/;/)

Jak wygląda Wasza sytuacja w sprawie wynajmu ich stadionu?

Mają grać o 15:30, a dziś mają się odbyć próby oświetlenia.

medyk 11.11.2009 23:37

jak sie nie chca zgodzic zeby Wisła i Craxa grały u nich to maja tego efekty tak to pieniadze zamiast zgarniac Sosnowiec dostał by Hutnik..

UniaTarnówZKS1928 11.11.2009 23:52

Ale z tego co czytałem to ani żydki ani Wy nie chcieliście dać gumiakom kasy za grę. Przynajmniej ja mam takie informację jesli się myle to podaj mi sumę jaka jest w planach. Jestesmy teraz prawie jak bliźniacy w czubie tabeli i bez kasy. Teraz pytanie nie kto wygra ligę ale kto pierwszy zbankrutuje. Oby oni:>

To-Masz 13.11.2009 17:29

Posiada ktoś z Was zdjęcia "nowych" jupiterów na Hutniku? Jeśli tak to poproszę o ich umieszczenie...

Gordian 13.11.2009 17:56

heh te szpetne jupitery mogliśmy podziwiać od 2005 roku na stadionie sąsiadki. Po co je znów oglądać :d ?

To-Masz 13.11.2009 18:20

Bo to ciekawy widok może być...

MichauSzczu 13.11.2009 20:06

Swoją drogą spójrzcie ile następnym sezonie będzie stadionów "ktorych nie bedziemy musieli się wstydzic" w ekstraklasie: Wisła, Lech, Legia, Korona, Zaglebie, Arka, Lechia(Od wiosny), Slask(Od wiosny), Cracovia(Od wiosny),Piast(Tez jakos w trakcie sezonu), Można podciągnąc także Bełchatów. Zeby za infrastrukturą podniósł się takze poziom sportowy to wcale było by ekstra :D

harthausen 13.11.2009 20:35

^^ z tą Arką to chyba się pospieszyłeś , też mają go robić, ale żeby do na przyszły sezon mieli skończyć, to raczej niewiarygodne. W pół roku ?

simone 13.11.2009 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez To-Masz (Post 816298)
Posiada ktoś z Was zdjęcia "nowych" jupiterów na Hutniku? Jeśli tak to poproszę o ich umieszczenie...

Filmik z próby oświetlenia na Suchych Stawach
http://www.youtube.com/watch?v=4w2Xa...layer_embedded

royalmichael 14.11.2009 20:22

Jak tam wygląda przebudowa w Chorzowie? mecze repry we wrześniu miały być ostatnie przed rozpoczęciem budowy

MichauSzczu 14.11.2009 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 816409)
^^ z tą Arką to chyba się pospieszyłeś , też mają go robić, ale żeby do na przyszły sezon mieli skończyć, to raczej niewiarygodne. W pół roku ?


Właśnie tak mają go skonczyc w pół roku. Takie maja plany :P

To-Masz 14.11.2009 21:37

simone dzięki. Generalnie chciałem wiedzieć, czy oświetlenie na Hutniku zostało zamontowane gdzieś na koronie stadionu lub za trybunami, czy tak jak to jest np. w Bytomiu wewnątrz stadionu przed trybunami.

skttrbrain 14.11.2009 23:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 816792)
Właśnie tak mają go skonczyc w pół roku. Takie maja plany :P

Mają plany skończyć w grudniu 2010. Czyli w rok po rozpoczęciu budowy.

simone 15.11.2009 01:08

Royalmichael demontują krzesełka i oświetlenie, zaczęli też "nagryzać" górę wałów.

harthausen 15.11.2009 09:36

MichauSzczu:
Cytat:

Właśnie tak mają go skonczyc w pół roku. Takie maja plany :P
skttrbrain:
Cytat:

Mają plany skończyć w grudniu 2010. Czyli w rok po rozpoczęciu budowy.


Macie rację, tu http://www.urbanity.pl/budynek3633/n...on-arki-gdynia jest coś więcej.
Moje niedowierzanie z powodu tempa budowy wynikało z tego, że w niedalekich okolicach budowali taką mini BonarkęCityCenter i skończyło się tylko na wielkiej ogrodzonej dziurze w ziemi. Przyszedł kryzys i ktoś splajtował.
Daj im Boże jak najszybciej z tym stadionem, ciekawa okolica, jest już bardzo ładna hala, kończą stadion dla rugby a w piątek oddali całkiem ciekawą kładkę dla kibiców nad torami kolejki i Drogą Różową łączącą ten fyrtel z resztą miasta.

skttrbrain 21.11.2009 18:47

http://img181.imageshack.us/img181/9443/dsc00453s.jpg

druga kratownica na miejscu
a właściciel PBG się wkurzył na nieudolność co niektórych i zagwarantował Lechowi powrót na stadion w marcu. Uff...

Kris54 21.11.2009 19:44

Super to wygląda, naprawdę konkretna budowa. A takie same kratownice mają być też wzdluż boiska nie? Tylko większe?

harthausen 21.11.2009 19:58

mniejsze. Oparte na tych kratownicach, co już są na swoim miejscu.

Gordian 21.11.2009 20:24

Stonka nabiera kształtów.

bbbnba 21.11.2009 20:25

Duzo mniejsze.Kazda z nich to ok.1/3 wagi lzejszej z glownych kratownic

QBAS 22.11.2009 15:10

Czytałem wywiad i właściciel firmy budującej m.in. stadion narodowy i ten w Poznaniu dał słowo, że w marcu Lech wróci na swoje śmieci. Koleś jest 14. na liście najbogatszych Polaków więc jak publicznie to powiedział, nikt od niego tego nie wymagał to raczej to osiągnie. Zresztą w wywiadzie powiedział, że jest to teraz dla niego zadanie ambicjonalne.

harthausen 22.11.2009 15:38

czy to zadanie ambicjonalne, czy też kary umowne przewidziane w kontrakcie - tego nie dowie się pewnie nigdy nikt, ale to bez znaczenia. Niech ciągną jak najszybciej, od razu jest powód do siedzenia na karku wykonawcom na innych podobnych budowach - skoro w Poznaniu można, to i gdzie indziej też, bez wykrętów.

skttrbrain 25.11.2009 13:25

Najnowsze wizualizacje z Poznania:

http://img25.imageshack.us/img25/327...am4vrayref.jpg

http://img9.imageshack.us/img9/1668/...zadrzewzlo.jpg

http://img695.imageshack.us/img695/1499/86298291.jpg

http://img4.imageshack.us/img4/3271/...am4vrayref.jpg

by MCS

medyk 25.11.2009 15:17

gdyby niepasujący zamienic na własciwyelement było by naprawde dobrze..

Maciuś 25.11.2009 15:31

Zgadzam sie, wtedy z zewnatrz wygladaloby naprawde swietnie. A tak wyglada tylko ok.

SkMk 25.11.2009 16:13

No szkoda tej jednej trybuny, bo stadion byłby naprawdę konkretny. Heh, jakby mi ktoś 10 lat temu powiedział, że tyle stadionów będzie powstawać w Polsce i to tak konkretnych to bym chyba zabił śmiechem..

bimbam 26.11.2009 16:14

3 pytania:
- co to za kominy??
- czy te fontanny to radosna twórczość pracowników MCS ??
- w jaki sposób bedzie zamontowane oświetlenie ??

royalmichael 26.11.2009 18:14

Jakim drużynom z niższych lig są planowane/budowane stadiony?
Ale realne plany. Typu Rzeszów: http://pilka.stal.rzeszow.pl/pokaz3....wiecej&id=2405

I jeszcze jak wygląda sytuacja ze stadionem Hutnika? niby mamy grać na wiosnę... Ile tam osób może wejść/będzie mogło wejść? jaki jest stan murawy?

Wojtas 26.11.2009 19:10

No przyznaje ze fajnie bedzie sie prezentowal stadion Kuchennych


dojdzie do tego Wroclaw,Warszawa,Gdansk,My ,+ pare mniejszcyh skoncza w Lubinie,na Cracovii,Jadze ,Arce

takze dopiero wtedy mecze nabiorą smaczku :)

simone 26.11.2009 21:16

Żal mi tej lubińskiej "Jaskółki", stoi sobie sama w szczerym polu :P

http://i49.tinypic.com/2jaxij5.jpg
http://i50.tinypic.com/2r4h4r8.jpg
http://i46.tinypic.com/301em88.jpg
http://i46.tinypic.com/f57dcg.jpg

skttrbrain 27.11.2009 00:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bimbam (Post 822050)
3 pytania:
- co to za kominy??
- czy te fontanny to radosna twórczość pracowników MCS ??
- w jaki sposób bedzie zamontowane oświetlenie ??

1. To maszty na flagi;
2. Mam nadzieję, że nie. Trwają prace nad koncepcją zagospodarowania okolicy stadionu;
3. Oświetlenie będzie zamontowane klasycznie- podwieszone pod dach.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl